Czech Supercup

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 182156
Datum 08.09.2018
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2001-0096 Kamenský Radim 1976
1
1
1
3
11243
2
9901-0001 Pollák Patrik 1972
2
3
2
7
9136
3
9901-0014 Potucký Martin 1987
7
2
3
12
7903
4
1607-0161 Slívová Jana 1991
9
4
4
17
7029
5
2110-0050 Kučera Petr 1986
3
10
5
18
6350
6
2110-0111 Skřepek Jan 1978
4
7
7
18
5796
7
9901-0002 Heško Marcel 1975
5
6
8
19
5327
8
2101-0375 Pospíšil Martin 1964
8
9
6
23
4921
9
2413-0001 Král Jiří 1974
6
8
10
24
4563
10
9901-0005 Čarný Oliver 1999
17
5
18
40
4243
11
2001-0086 Kamenský Pavel 1974
14
12
16
42
3953
12
1607-0121 Hnitka Martin 1972
15
15
12
42
3689
13
9901-0006 Jaš Ján 1974
18
17
9
44
3445
14
2110-0124 Vrána Petr 1958
10
18
17
45
3220
15
9905-0001 Utassy Lorand 1976
11
11
26
48
3010
16
2001-0223 Dlouhá Martina 1992
13
22
13
48
2814
17
1705-0001 Haubold Petr 1944
19
16
14
49
2630
18
2405-0133 Mielec Lubomír 1950
20
13
19
52
2456
19
9910-0001 Rožič Luka 2000
12
29
15
56
2292
20
7019-0144 Hrubý Pavel 1964
22
14
23
59
2136
21
9901-0012 Duchnovský Milan 1962
16
26
24
66
1988
22
9901-0004 Pollák Jozef 1945
28
30
11
69
1846
23
9905-0009 Gilicze Tamas 1966
24
25
20
69
1711
24
1503-0181 Hrubá Dagmar 1967
25
19
27
71
1582
25
1503-0180 Hrubý Roman 1960
23
27
22
72
1457
26
9901-0003 Čarný Marcel 1963
DNC
20
21
74
1338
27
2110-0006 Kučera Petr 1947
21
21
DNC
75
1224
28
9901-0009 Beránek Peter 1974
27
23
25
75
1113
29
9901-0011 Kučinský Lubomír 1968
30
24
29
83
1006
30
9905-0008 Gilicze Noemi 1990
26
28
DNC
87
903
31
9901-0013 Funk Peter 2000
29
31
28
88
804
32
9901-0010 Funk Peter 1969
31
32
DNF
96
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9905-0003 Palinkas Tamas 2003
3*
1
1
1
3
11337
2
9905-0002 Morvai Balint 2003
1
3
3
6*
7
9229
3
9901-0015 Beránková Karolina 2001
11*
2
4
2
8
7997
4
2110-0172 Mikulec Martin 2001
5
7*
2
3
10
7122
5
9910-0003 Stipčič Nikola 2003
4
5
11*
5
14
6444
6
7019-0377 Rašková Adéla 2000
10*
8
5
4
17
5890
7
9901-0016 Beránková Lenka 2002
2
4
15*
13
19
5421
8
9910-0002 Paško Božan 2003
6
12*
8
7
21
5015
9
9905-0004 Morvai Anna 2004
7
17*
10
12
29
4657
10
1130-0352 Švíková Barbora 2004
14
22*
6
9
29
4337
11
9901-0007 Kubín Robert 2003
13
10
7
14*
30
4047
12
1607-0169 Parchomenko Ondřej 2003
15
6
16*
10
31
3782
13
2110-0194 Piňosová Kristýna 2005
9
11
13
16*
33
3539
14
1801-0167 Štěpánský Adam 2003
8
16
17*
11
35
3314
15
9905-0007 Negyeliczky Brúno 2004
18
31*
14
8
40
3104
16
1401-0459 Altmannová Kateřina 2004
12
20*
9
20
41
2908
17
1609-0278 Říčanová Nicol 2006
20
13
27*
17
50
2723
18
9905-0006 Kelemen Lili 2002
23
28*
12
15
50
2550
19
1705-0090 Drda David 2005
25*
9
20
24
53
2385
20
2110-0191 Neckařová Martina 2003
17
18
18
25*
53
2229
21
7019-0391 Zemanová Nicole 2005
16
15
28*
28
59
2081
22
2110-0189 Samcová Klára 2005
19
19
23
26*
61
1940
23
2110-0185 Diviš Lukáš 2004
21
25
26*
18
64
1805
24
1705-0086 Sadílková Nela 2006
22
24*
22
22
66
1675
25
9901-0008 Jaš Peter 2004
DNC*
29
19
19
67
1551
26
1705-0074 Štěpánková Markéta 2006
24
30*
21
23
68
1432
27
2110-0183 Komendová Kateřina 2005
28*
27
24
21
72
1317
28
1705-0169 Lojínová Alexandra 2007
30*
14
29
30
73
1206
29
2110-0178 Skřepek Šimon 2007
29
23
30*
27
79
1100
30
9905-0005 Kelemen Dorka 2005
26
32*
25
29
80
997
31
2110-0173 Šeliga Teodor 2007
27
26
31*
31
84
897
32
7019-0401 Kuchař Jan 2005
DNC*
21
32
32
85
801
33
2110-0186 Marek Filip 2006
31
33
33
DNC*
97
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ