Májový pohár

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 182001
Datum 12.05.2018
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0352 Lokajíčková Lucie 2006
4
2
3
11*
1
10
4444
2
2306-0002 Hála Jan 2005
5
5
2
1
OCS*
13
3541
3
2203-0243 Valenová Barbora 2007
2
7
5
9*
3
17
3012
4
2101-0726 Dokoupilová Linda 2006
1
13*
7
6
4
18
2637
5
2301-0205 Přikryl Jeremiáš 2007
9
3
1
7
OCS*
20
2347
6
2101-0717 Chalupníková Klára 2008
3
15*
8
2
7
20
2109
7
2101-0725 Dokoupilová Beáta 2008
11
4
13*
4
2
21
1908
8
2001-0235 Ptáčková Tereza 2006
15*
9
4
5
6
24
1734
9
1101-0211 Klíma Vojtěch 2006
8
6
6
10*
8
28
1581
10
1101-0218 Popov Adam 2005
7
1
11
DNF*
11
30
1444
11
2306-0004 Hálová Anna 2009
6
12*
9
8
9
32
1319
12
2101-0741 Hýžová Helena 2008
10
10
10
16*
5
35
1206
13
2205-0077 Mlčoch Jan 2005
12
17*
12
3
16
43
1102
14
1101-0208 Hatle Stella Marie 2005
14
8
14
13
15*
49
1005
15
1101-0485 Lokajíčková Kateřina 2009
13
11
17*
14
13
51
915
16
1504-0094 Motlíková Pavlína 2008
19*
16
15
12
10
53
831
17
1101-0039 Hanka Vojtěch 2005
18
20*
16
15
14
63
752
18
2001-0240 Ptáčková Markéta 2008
20*
19
18
18
12
67
678
19
2101-0718 Navrátilová Helena 2007
16
14
20*
19
19
68
607
20
2306-0003 Hála Jakub 2009
17
21
22*
17
18
73
541
21
1101-0478 Štolbová Ela 2008
21*
18
19
21
17
75
477
22
1101-0475 Hanka Vilém 2009
22*
22
21
20
20
83
416
23
1101-0507 Skořepová Anna 2012
23
DNF*
DNS
DNS
DNF
98
358
24
1902-0202 Veselá Ema 2004
DNS*
DNS
DNS
DNS
DNS
100
303
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2404-0454 Žáček Jiří 1996
3
9*
1
3
7
14
11147
2
1203-0364 Soukal Miloslav 1975
5
3
5
9*
2
15
9039
3
2419-0003 Škráčková Vendula 1989
1
17*
12
1
4
18
7807
4
2404-0379 Bobek Pavel 1989
10*
8
2
2
6
18
6932
5
2403-0010 Chlupová Kateřina 1987
2
12
13*
8
1
23
6254
6
2001-0172 Ondíková Petra 1991
4
7
18*
12
3
26
5699
7
1609-0287 Mlejnek Tomáš 2002
12*
5
3
10
11
29
5231
8
2101-0509 Chlup Zdeněk 1979
18
2
6
6
21*
32
4825
9
2104-0073 Kubík Michal 1966
15
1
10
18*
9
35
4467
10
2403-0014 Šmídová Petra 1991
21*
13
4
5
13
35
4147
11
1504-0085 Zárubová Michaela 1993
7
11
7
13
16*
38
3857
12
2001-0154 Kafka Richard 1996
11
19*
9
11
15
46
3592
13
1301-0230 Matoušek Ondřej 1991
6
28*
15
16
10
47
3349
14
2201-0020 Kučerová Lucie 1997
14*
14
14
7
12
47
3124
15
1301-0232 Sivý Filip 1992
16
10
20
22*
5
51
2914
16
1301-0233 Žíla Jiří 1994
13
15
19*
15
8
51
2718
17
1901-0446 Plodek Adam 1999
8
30
11
4
UFD*
53
2533
18
1901-0134 Lejhanec David 1971
17
16
16
17
DNC*
66
2360
19
1301-0229 Matoušek Matěj 1991
9
22*
21
20
17
67
2195
20
1213-0192 Mojdl Ondřej 2001
25
6
17
26*
22
70
2039
21
1202-0047 Konopáč Daniel 1974
19
20
24*
19
14
72
1891
22
1213-0146 Wehrenberg Lukáš 2002
27*
23
8
24
23
78
1750
23
2001-0155 Kafka Roman 1996
23
27*
22
14
19
78
1614
24
2404-0404 Kilarová Marie 1996
22
18
23*
23
18
81
1485
25
1213-0148 Wehrenbergová Anna 1999
20
21
28*
21
25
87
1361
26
1101-0479 Štolbová Jana 1977
26
4
DNS*
DNS
DNS
94
1242
27
1901-0030 Hodačová Veronika 1991
30*
24
27
29
20
100
1127
28
1213-0193 Mojdlová Kateřina 2001
29*
26
25
27
24
102
1016
29
1301-0501 Sivý Daniel 1998
24
29*
26
25
27
102
910
30
2306-0001 Hála Petr 2002
28
31*
29
28
26
111
807
31
1901-0392 Novohradský Filip 2001
31*
25
30
30
28
113
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ