Memoriál Tomáše Dymáka

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181903
Datum 02.06.2018
Dní 2
Místo konání Seč
Pořadatel Yacht Club Vysoké Mýto
Zúčastněné třídy Pir-7P,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Las-2,Q-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1902-0158 Smutek Jan
1
1
1
2
3*
2
7
2008
2
1902-0211 Nalezenec Vojtěch
2
5*
5
1
2
1
11
1406
3
1901-0235 Čajčík Karel
5*
4
2
3
4
4
17
1054
4
9999-0037 Komárek Zdeněk
3
6*
4
4
1
6
18
804
5
1902-0134 Zdražil Josef
4
3
3
6*
5
5
20
610
6
9999-0038 Pop Tomáš
6*
2
6
5
6
3
22
452
7
1902-0033 Dymák Petr
7*
7
7
7
7
7
35
318
8
1906-0005 Balada Michal
8*
8
8
8
8
8
40
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0074 Sivý Josef
1
1
2
1
1
3*
6
8261
1301-0094 Sivý Dalibor
6
8261
2
1902-0133 Dymák Jiří
2
3
1
2
2
4*
10
6154
1902-0187 Dymáková Tereza
10
6154
3
1301-0212 Němec Jiří
5*
2
4
5
3
1
15
4921
1301-0303 Koubek Zdenek
15
4921
4
1302-0005 Kleiner Otakar
3
4
3
3
4
6*
17
4047
1302-0111 Novotný Karel
17
4047
5
1702-0049 Moudrý Miroslav
4
5
5
4
6*
2
20
3368
1701-0135 Moucha Pavel
20
3368
6
1701-0196 Richter Zdeněk
8
10
DNC*
6
5
5
34
2814
1302-0037 Novotný Michal
34
2814
7
1206-0094 Svoboda Petr
7
6
6
9*
9
8
36
2346
1206-0346 Bulušek Jiří
36
2346
8
1301-0210 Svoboda Stanislav
11*
8
7
7
7
9
38
1940
1301-0207 Snopek Martin
38
1940
9
1902-0218 Kubů Blahoslav
6
9
8
10
8
DNC*
41
1582
1902-0184 Rašín Vladimír
41
1582
10
1206-0351 Čermák Josef
10*
7
9
8
10
7
41
1261
1206-0361 Kozáková Pavlína
41
1261
11
1206-0321 Svoboda Pavel
9
11
10
DNF*
11
10
51
972
1901-0454 Veselá Elena
51
972
12
1203-0169 Čermák Josef
DNC*
DNF
DNC
DNC
12
DNC
64
707
1206-0352 Sieberová Monika
64
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1902-0198 Dymák Matyáš
1
1
1
2*
1
1
5
2008
2
1902-0202 Veselá Ema
3*
2
2
1
2
2
9
1406
3
1902-0199 Dymák Vojtěch
2
3
DNC*
3
3
3
14
1054
4
1902-0200 Dymák Jonáš
4
4
3
5*
4
4
19
804
5
1902-0197 Dymáková Liliana
7*
5
4
4
6
6
25
610
6
1206-0327 Svoboda Petr
5
6*
5
6
5
5
26
452
7
1206-0345 Bulušek Ondřej
6
DNC*
DNC
7
7
7
37
318
8
1206-0363 Kolář Jan
DNC*
DNC
DNC
DNC
8
8
46
202
9
1206-0365 Veselý Šimon
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
50
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1901-0392 Novohradský Filip
1
1
1
1
1
2*
5
1156
2
1902-0193 Moravcová Jana
2
2
2
DNC*
2
1
9
554
3
1206-0338 Pačanda David
3
DNC*
DNC
DNF
3
3
17
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ