MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181143
Datum 26.10.2018
Dní 3
Místo konání Vltava - Praha
Pořadatel YACHT CLUB CERE, z.s.
Zúčastněné třídy TMR-12mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0487 Fiala Petr
1
1
14162
2404-0369 Bobek Ondřej
1
14162
2105-0008 Chmelová Lucie
1
14162
1203-0567 Jaroměřská Tereza
1
14162
2404-0379 Bobek Pavel
1
14162
1504-0085 Bobková Michaela
1
14162
2
1508-0150 Vaidiš Tomáš
2
2
10550
1126-0080 Grecmanová Denisa
2
10550
1401-0259 Smetana Radek
2
10550
7032-0314 Matoušková Eva
2
10550
1526-0039 Mertlová Michaela
2
10550
1401-0384 Škoda Jan
2
10550
3
1130-0279 Kašpar Antonín
3
3
8437
1703-0206 Solík Jakub
3
8437
1130-0340 Burska Zosia
3
8437
2403-0014 Šmídová Petra
3
8437
1504-0055 Drahorád Petr
3
8437
1130-0168 Guryča Nikola
3
8437
4
2101-0509 Chlup Zdeněk
4
4
6937
9999-0226 Krejza Tomáš
4
6937
2201-0011 Směšný Marek
4
6937
2403-0010 Chlupová Kateřina
4
6937
2104-0186 Švancarová Martina
4
6937
2419-0003 Škráčková Vendula
4
6937
5
1145-0093 Hájek Daniel
5
5
5775
2103-0575 Seidl Šimon
5
5775
1130-0946 Záruba Adam
5
5775
1145-0106 Uhlár Milan
5
5775
1145-0097 Uhlár Samuel
5
5775
1145-0079 Staniek Štěpán
5
5775
6
2101-0577 Audy Dan
6
6
4824
1130-0146 Guryča Jan
6
4824
1607-0162 Solfronk Antonín
6
4824
1504-0086 Novotný Štěpán
6
4824
1902-0189 Steiner Michal
6
4824
1902-0192 Drábek Martin
6
4824
7
1130-0267 Schwarzová Markéta
7
7
4021
1130-0985 Šamšulová Tereza
7
4021
1112-0102 Cvachová Adéla
7
4021
1130-0004 Bauerová Šárka
7
4021
1130-0695 Brabec Václav 1998
7
4021
1130-0002 Bauer František
7
4021
8
2101-0571 Teplý Viktor
8
8
3325
1130-0003 Bauerová Markéta
8
3325
2101-0583 Teplý Ondřej
8
3325
1130-1409 Homolková Barbora
8
3325
1130-1410 Žáková Alžběta
8
3325
2101-0761 Hlavsa Tomáš
8
3325
9
9901-0001 Baran Miroslav
9
9
2711
9901-0002 Ferianec Adam
9
2711
9901-0004 Maňková Linda
9
2711
9901-0003 Baran Maroš
9
2711
9901-0006 Chrapčiak Tomáš
9
2711
9901-0005 Bilka Adam
9
2711
10
1213-0146 Wehrenberg Lukáš
10
10
2162
1710-0004 Štursová Lucie
10
2162
1101-0210 Rek Adam
10
2162
1402-0395 Viták František
10
2162
1703-0245 Kraus Tobiáš
10
2162
1401-0481 Holá Magdaléna
10
2162
11
2103-0664 Janča Jean-Baptiste
11
11
1665
1801-0134 Žáková Martina
11
1665
1130-0230 Paigerová Vanda
11
1665
1203-0452 Šenkýř Ivan
11
1665
1130-0853 Valenta Jan
11
1665
1508-0172 Král Karel
11
1665
12
2001-0154 Kafka Richard
12
12
1212
2405-0118 Ščerba Patrik
12
1212
2201-0019 Kováčová Tereza
12
1212
2001-0155 Kafka Roman
12
1212
2405-0121 Tichánek Michal
12
1212
2404-0454 Žáček Jiří
12
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ