Švestková regata

VÝSLEDKY ZÁVODUAKTIVITA ROZHODČÍCH
 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 181510
Datum 15.09.2018
Dní 2
Místo konání Jesenice
Pořadatel Jachtklub Cheb, z.s.
Zúčastněné třídy Fin-7P,L47-7P,Las-7P,Pir-7P,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Fin-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1406-0249 Výška Tomáš
2*
1
1
1
1
4
6623
2
1504-0061 Ďásek František
1
2
3
3
4*
9
4515
3
1410-0047 Makrlík Dušan
3*
3
2
2
2
9
3283
4
1213-0164 Šilhavý Jaromír
DNC*
4
5
4
3
16
2408
5
1701-0347 Vízner Karel
4
5
4
5
7*
18
1730
6
1402-0352 Dragoun Ivan
5
6*
6
6
5
22
1176
7
1504-0064 Hájek Libor
6
7*
7
7
6
26
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0074 Sivý Josef
1*
1
1
1
3
7707
1301-0094 Sivý Dalibor
3
7707
2
1304-0160 Tobolka Michal
2
2
3
4*
7
5600
1304-0190 Gardavský Petr
7
5600
3
1702-0049 Moudrý Miroslav
4
3
2
5*
9
4367
1701-0135 Moucha Pavel
9
4367
4
1301-0212 Němec Jiří
3
4
7*
3
10
3493
1301-0303 Koubek Zdeněk
10
3493
5
1701-0196 Richter Zdeněk
5*
5
5
2
12
2814
1701-0270 Mouchová Karolína
12
2814
6
1401-0071 Šedivák Jiří
7*
7
4
7
18
2260
1508-0203 Kuncová Jitka
18
2260
7
1304-0208 Valenta Jan
6*
6
6
6
18
1791
1304-0207 Dušek Josef
18
1791
8
1402-0420 Klimeš Ondřej
8
8
10*
9
25
1385
1406-0282 Klimešová Taťána
25
1385
9
1301-0210 Svoboda Stanislav
10*
10
8
8
26
1027
1301-0207 Snopek Martin
26
1027
10
1206-0351 Čermák Josef
9
9
9
10*
27
707
1206-0361 Kozáková Pavlína
27
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1902-0189 Steiner Michal
1
3
11*
1
5
9320
2
1504-0086 Novotný Štěpán
3*
1
3
2
6
7213
3
2101-0453 Hrubý Karel
4
5*
1
3
8
5980
4
2101-0577 Audy Dan
5
2
2
6*
9
5106
5
1504-0055 Drahorád Petr
2
4
13*
5
11
4427
6
1130-0279 Kašpar Antonín
6
6
9*
4
16
3873
7
1607-0165 Himmel Jiří
12*
8
5
9
22
3404
8
1902-0186 Dymák Jiří
7
10*
6
10
23
2999
9
1305-0306 Vachel Ondřej
8
7
14*
8
23
2640
10
1607-0166 Himmelová Klára
9
11
4
13*
24
2320
11
1607-0162 Solfronk Antonín
10
12*
7
11
28
2030
12
1306-0391 Šlechta Jiří
16*
9
12
12
33
1766
13
1508-0172 Král Karel
13
15
16*
7
35
1523
14
1130-0605 Cákoci Marek
15
17*
8
15
38
1297
15
1130-0230 Paigerová Vanda
14
14
10
16*
38
1088
16
1902-0192 Drábek Martin
17*
13
15
14
42
891
17
1508-0151 Netopilík Zdeněk
11
16
DNF*
DNC
45
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1124-0004 Janderová Klára
7*
1
1
1
4
7
3427
2103-0428 Bidlová Jitka
7
3427
2
1203-0172 Kořan Petr
1
2
5
2
7*
10
2524
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
10
2524
3
1524-0010 Kacálek Zdeněk
2
3
3
5*
2
10
1996
1504-0051 Záruba Vladimír
10
1996
4
1401-0250 Čechura Jiří
3
4
2
3
5*
12
1621
1401-0215 Will Jan
12
1621
5
1203-0550 Jedlička Jan
5
5
7*
6
1
17
1330
1203-0483 Jedličková Michaela
17
1330
6
1206-0293 Vomáčko Ladislav
4
6
6
7*
3
19
1093
1201-0127 Gemperle Jiří
19
1093
7
1401-0224 Mudra Martin
6
10*
4
4
6
20
892
1401-0292 Šedivák Kryštof
20
892
8
1401-0225 Horák Miroslav
8
7
9*
8
8
31
718
1401-0446 Čechura Přemysl
31
718
9
1203-0499 Havel Filip
10*
9
8
9
9
35
564
1203-0510 Svoboda Lukáš
35
564
10
1401-0229 Juha Roman
9
8
10
10
11*
37
427
1401-0194 Sedláček Miloslav
37
427
11
1504-0015 Jindřichová Markéta
11*
11
11
11
10
43
303
1503-0276 Veselá Jana
43
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2001-0172 Ondíková Petra
1
4*
1
3
5
2400
2
2404-0379 Bobek Pavel
4*
2
2
1
5
1497
3
1504-0085 Bobková Michaela
2
1
4*
4
7
969
4
1203-0364 Soukal Miloslav
3*
3
3
2
8
594
5
1601-0179 Valdhans Vít
5*
5
5
5
15
303
6
1601-0180 Valdhansová Eliška
DNC*
DNC
DNC
DNC
21
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ