Jarní premiéra

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181801
Datum 05.05.2018
Dní 2
Místo konání Rozkoš
Pořadatel TJ Slávia - jachting Česká Skalice
Zúčastněné třídy 420-7P,Q-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0553 Vlachová Veronika 1994
1
2
1
1
1
1
1
DNC*
8
7997
1203-0560 Vlach Martin 1987
8
7997
2
1402-0464 Štursová Jana 1994
4
1
DNF*
5
6
2
3
1
22
5890
2103-0729 Synková Anna 1989
22
5890
3
1203-0597 Páleníčková Aneta 2001
3
5
3
4
2
3
6
7*
26
4657
1203-0572 Postránecká Klára 2002
26
4657
4
1402-0395 Viták František 2002
6*
6
2
2
4
6
4
3
27
3782
1402-0405 Cibulka Vojtěch 2005
27
3782
5
1203-0546 Vychová Zuzana 2000
2
4
4
8*
5
4
7
2
28
3104
1203-0562 Vychová Eliška 2003
28
3104
6
1703-0245 Kraus Tobiáš 2003
DNF*
3
6
3
8
5
5
5
35
2550
1703-0241 Sedlák Štěpán 2001
35
2550
7
1213-0146 Wehrenberg Lukáš 2002
5
7
DNF*
DNS
3
8
2
4
41
2081
1101-0364 Cvikrová Michaela 2001
41
2081
8
1710-0004 Štursová Lucie 2000
9*
8
7
6
7
7
8
6
49
1675
1402-0353 Dragoun Dominik 1997
49
1675
9
1206-0318 Licková Nikola 2002
7
9
5
7
DNF*
9
DNS
DNS
61
1317
1206-0317 Licková Aneta 2000
61
1317
10
1203-0599 Doležal Tomáš 2000
8
DNC*
DNC
9
DNC
DNC
DNC
DNC
77
997
1203-0598 Doležalová Zuzana 2005
77
997
11
1206-0315 Hušek Matěj 1975
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNF
DNS
DNC
DNC
84
707
1206-0333 Hušková Lia 2005
84
707
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0255 Nevelöš Adam 2004
1
2
5
6
3
1
3
7*
21
13873
2
1609-0256 Nevelöš Tibor 2006
6
1
8*
3
2
6
1
8
27
11765
3
2116-0008 Šindelka Ondřej 2006
5
7
6
1
4
3
6
DSQ*
32
10533
4
2101-0653 Kališová Markéta 2004
2
5
7
8
7
2
9*
3
34
9658
5
1609-0301 Tlapák Vojtěch 2005
11*
3
3
7
5
7
4
5
34
8980
6
1703-0244 Kraus Lukáš 2006
7
10
1
4
1
5
RET*
16
44
8426
7
1101-0415 Jurečka Šimon 2003
9
8
14*
2
9
4
2
10
44
7957
8
1909-0035 Kučera Matěj 2005
12
17*
2
10
8
8
8
1
49
7551
9
2116-0006 Jaroš Adam 2005
10
9
4
5
13
16*
7
2
50
7193
10
2110-0194 Piňosová Kristýna 2005
3
4
17
9
UFD*
10
5
6
54
6873
11
2116-0005 Halouzka Michal 2005
4
6
10
11
6
11
13
14*
61
6583
12
1609-0298 Rais Michal 2006
8
11
11
12
18
19
11
22*
90
6318
13
2306-0002 Hála Jan 2005
23*
14
9
17
12
9
20
9
90
6075
14
1101-0211 Klíma Vojtěch 2006
13
13
26*
13
11
13
15
18
96
5850
15
1702-0192 Ptáčník Ondřej 2005
16
12
13
22
19
14
25*
11
107
5640
16
1705-0182 Hasman Radim 2006
15
18
19
14
15
18
10
20*
109
5444
17
1101-0352 Lokajíčková Lucie 2006
25
15
27
DNF*
10
17
18
4
116
5260
18
1606-0279 Kaláb Jindřich 2005
26*
22
23
15
21
22
12
12
127
5086
19
1702-0186 Ptáčník Matěj 2005
14
16
12
24*
20
24
22
24
132
4921
20
1304-0262 Flosmanová Kristýna 2006
20
23
16
29*
24
23
19
13
138
4765
21
1609-0308 Tlapáková Zuzana 2007
27*
27
24
23
16
12
17
23
142
4617
22
2101-0726 Dokoupilová Linda 2006
17
20
21
27*
22
26
21
25
152
4476
23
2203-0243 Valenová Barbora 2007
29
21
25
19
17
34*
23
21
155
4341
24
2301-0205 Přikryl Jeremiáš 2007
18
25
15
30
28
UFD*
34
17
167
4211
25
1606-0282 Ráža Matyáš 2008
DNF*
34
30
31
14
31
14
15
169
4087
26
1701-0305 Hartig Bartoloměj 2006
28
19
22
18
36*
27
28
29
171
3968
27
1701-0331 Klíma Ondřej 2006
22
OCS*
28
28
25
28
16
27
174
3853
28
1101-0218 Popov Adam 2005
19
33
18
25
UFD*
21
29
31
176
3743
29
2419-0061 Rabasová Adéla 2006
31
26
35*
26
23
20
24
34
184
3636
30
1302-0052 Plch Jiří 2005
24
DNF*
33
20
44
25
26
19
191
3533
31
1130-0853 Valenta Jan 2007
33
28
20
21
40
44*
30
35
207
3433
32
1130-0152 Povolný Adam 2006
21
24
29
16
27
15
DNF*
DNC
210
3337
33
2419-0059 Fanfrlová Eliška 2005
32
36
31
DNF*
30
32
32
30
223
3243
34
2101-0725 Dokoupilová Beáta 2008
30
32
32
37
33
35
39*
39
238
3152
35
1305-0321 Lojková Karolína 2008
DNF*
31
34
32
32
DNF
38
33
278
3064
36
2306-0004 Hálová Anna 2009
DNF*
DNF
DNC
33
38
33
27
26
313
2979
37
1609-0312 Podrábská Adéla 2007
DNF*
35
DNS
35
45
47
41
41
322
2895
38
1130-0326 Janota Jonáš 2006
DNC*
DNC
DNS
DNS
35
42
35
32
378
2814
39
1701-0337 Novák Vojtěch 2008
DNF*
DNF
DNF
36
41
UFD
33
42
386
2735
40
2419-0063 Bělunková Tatiana 2008
DNC*
DNC
DNC
DNC
37
45
40
38
394
2658
41
1101-0470 Peterka Tomáš 2007
DNF*
DNS
DNS
DNS
26
29
UFD
28
395
2583
42
1909-0078 Kolomý Jonáš 2004
DNS*
DNS
DNS
DNS
DNF
30
31
36
409
2510
43
1909-0061 Flídr Jaromír 2008
DNS*
29
DNS
DNS
31
38
DNC
DNS
410
2438
44
1902-0202 Veselá Ema 2004
DNC*
DNC
37
DNC
29
39
DNS
DNS
417
2369
45
1902-0198 Dymák Matyáš 2005
DNF*
30
36
DNC
43
DNF
DNC
DNS
421
2300
46
2001-0235 Ptáčková Tereza 2006
DNF*
DNS
DNS
DNS
UFD
36
36
37
421
2233
47
1609-0272 Beerová Anežka 2009
DNF*
DNS
DNS
DNF
DNF
48
37
40
437
2168
48
1701-0336 Novák Adam 2008
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
40
42
44
438
2104
49
1101-0511 Beringer Jan 2006
DNS*
DNS
DNS
DNS
47
DNC
44
45
448
2041
50
2101-0741 Hýžová Helena 2008
DNF*
DNC
DNC
DNC
34
41
DNC
DNC
465
1980
51
1609-0303 Kříž Jan 2008
DNF*
DNS
DNS
34
DNF
43
DNC
DNS
467
1920
52
1504-0094 Motlíková Pavlína 2008
DNS*
DNC
DNC
DNC
46
37
DNF
DNC
473
1861
53
1101-0485 Lokajíčková Kateřina 2009
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
43
43
476
1803
54
1130-0948 Šiknerová Adriana 2005
DNF*
DNF
DNS
DNS
39
DNC
DNC
DNC
507
1746
55
1130-0816 Buchar Petr 2008
DNF*
DNC
DNC
DNC
42
DNC
DNC
DNC
510
1690
56
2419-0075 Kmetík Matyáš 2005
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
46
DNC
DNF
514
1635
57
1909-0090 Semler Jan 2007
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
546
1124
57
1606-0298 Regetskiy Artem 2009
DNS*
DNS
DNS
DNS
DNF
DNC
DNC
DNC
546
1124
57
1206-0339 Procházková Tereza 2005
DNF*
DNS
DNS
DNS
DNF
DNF
DNC
DNC
546
1124
57
1606-0956 Knorr Petr 2009
DNS*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
546
1124
57
2419-0049 Novák Matěj 2005
DNS*
DNS
DNS
DNS
DNS
DNC
DNC
DNS
546
1124
57
1101-0478 Štolbová Ela 2008
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNF
DNC
DNC
RET
546
1124
57
1206-0462 Pačanda Roman 2007
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNC
DNC
DNS
546
1124
57
2404-0450 Hejnová Karolína 2007
DNS*
DNS
DNS
DNS
DNS
DNC
DNC
DNS
546
1124
57
1101-0476 Brázdová Roxana Adelaida 2008
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNF
546
1124
57
1702-0205 Chlumská Tereza 2010
DNS*
DNS
DNS
DNS
DNF
DNC
DNC
DNS
546
1124
57
1206-0356 Baudyšová Klára 2005
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNS
DNC
DNC
DNS
546
1124
57
2306-0003 Hála Jakub 2009
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNF
DNC
DNC
DNC
546
1124
57
1206-0343 Mašková Eliška 2006
DNS*
DNC
DNC
DNC
DNS
DNC
DNC
DNS
546
1124
57
1130-1129 Paigerová Nina 2007
DNS*
DNS
DNS
DNS
DNF
DNS
DNF
DNS
546
1124
57
1909-0080 Kučerová Michaela 2009
DNS*
DNS
DNS
DNS
DNF
DNC
DNC
DNS
546
1124
57
1702-0193 Chlumský Tomáš 2008
DNS*
DNS
DNS
DNS
DNF
DNF
DNC
DNC
546
1124
57
2116-0011 Štafa Patrick 2010
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNS
DNS
DNS
546
1124
57
1101-0433 Klíma Jáchym 2008
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNF
DNC
DNC
DNF
546
1124
57
1902-0197 Dymáková Liliana 2010
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNF
DNS
DNC
DNC
546
1124
57
1909-0099 Bilerová Rozálie 2007
DNC*
DNS
DNC
DNC
DNF
DNC
DNC
DNS
546
1124
57
2001-0240 Ptáčková Markéta 2008
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
546
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ