M.B.Keramika - Palavská regata

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 182108
Datum 28.04.2018
Dní 3
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0437 Lidařík Rudolf
2
16*
5*
1
2
1
1
3
2
12
13060
2
2101-0466 Hýža Jiří
1
9
15*
2
3
5
DNC*
1
3
24
10652
3
9905-0002 Haidekker Elemer Peter
22*
3
6
4
1
7
18*
2
1
24
9243
4
2408-0002 Hyrš Ladislav
3
5
1
8*
7
2
15*
6
8
32
8243
5
9901-0013 Mihalík Tomáš
5
13*
18*
9
10
4
2
4
6
40
7468
6
1901-0136 Jozíf Martin
12*
17*
2
3
9
11
4
11
4
44
6835
7
9901-0011 Mosný Peter
4
12
16*
5
6
9
9
5
DNC*
50
6299
8
1504-0010 Gebhart Zdeněk
8
11
4
14*
12*
8
6
7
7
51
5835
9
2101-0435 Hýža Petr
17
7
11
15
5
3
3
DNC*
DNC*
61
5426
10
2103-0771 Čajčík Jan
16*
15
8
10
4
10
DNC*
9
5
61
5060
11
1214-0086 Outrata Jiří
6
2
21*
6
14
13
11
13
DNC*
65
4729
12
9905-0001 Haidekker Péter
28
4
3
11
11
6
5
DNF*
DNC*
68
4426
13
9904-0005 Weinreich Gerhard
15*
6
14
19*
8
12
14
10
9
73
4148
14
1203-0170 Jochovič Josef
7
19*
12
16
19*
16
7
8
10
76
3891
15
1703-0072 Kramář Petr
23*
8
7
7
16
18
21
15
DNC*
92
3651
16
1214-0017 Plecitý Martin
UFD*
1
13
13
13
15
13
DNC*
DNC
103
3427
17
1219-0006 Skalický Vladimír
10
10
17
18
17
19
17
DNC*
DNC*
108
3216
18
9901-0010 Hrivnák Michal
13
28*
19
22*
15
17
20
12
15
111
3018
19
1213-0102 Vinkl Petr
DNC*
31*
20
21
20
14
12
14
11
112
2830
20
9904-0006 Gfreiner Hartwig
14
18
10
23*
22*
21
22
17
13
115
2652
21
2203-0158 Valouch Libor
11
25*
23
24*
23
23
8
18
14
120
2482
22
9901-0012 Hladný Roman
26*
22
22
12
18
24*
19
16
12
121
2320
23
2101-0599 Audy Petr
21
23
9
17
26
20
10
DNC*
DNC*
126
2166
24
1901-0009 Kmoníček Jiří
9
21
DSQ*
20
24
22
16
DNC*
DNC
147
2018
25
2404-0426 Dybal Zdeněk
20
29
24
28
21
27
23
DNC*
DNC*
172
1876
26
2203-0134 Heneš David
18
27
28
26
25
25
DNC*
DNC*
DNC
184
1740
27
9901-0005 Macura Michal
24
14
30
29
28
26
DNC*
DNC*
DNC
186
1609
28
1213-0141 Ručka Tomáš
27
30
25
27
27
29
25
DNC*
DNC*
190
1483
29
1202-0072 Dvořák Jiří
31
33
27
30
29
28
24
DNC*
DNC*
202
1361
30
2201-0024 Sedláček Petr
19
24
DNF*
25
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
208
1243
31
9904-0004 Sperl Tina
25
20
29
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
214
1129
32
2404-0427 Dybal Zdeněk
30
26
26
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
222
1019
33
2203-0241 Valenová Klára
29
32
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
236
912
34
2001-0075 Kafka Tomáš
DNF*
DNC*
DNF
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
245
808
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1504-0086 Novotný Štěpán
6*
4*
1
1
2
2
1
1
2
10
10850
2
1902-0189 Steiner Michal
3*
2
2
3
1
1
2
2
DNC*
13
8442
3
2101-0453 Hrubý Karel
7*
3
3
4
3
5
3
4
8*
25
7033
4
2101-0577 Audy Dan
1
5
6
2
6
7*
8*
7
1
28
6034
5
1401-0259 Smetana Radek
2
6
10*
6
4
3
7*
5
3
29
5258
6
1508-0150 Vaidiš Tomáš
12*
1
4
8
10*
6
5
9
5
38
4625
7
1504-0055 Drahorád Petr
4
14*
9*
9
8
4
4
3
6
38
4089
8
9901-0009 Meliš Patrik
5
7
8
5
7
9*
9
8
11*
49
3625
9
9904-0002 Severin Jäger
11*
8
5
11
11
10
12*
6
4
55
3216
10
9901-0002 Andel Michal
13*
12
13*
7
5
8
6
13
7
58
2850
11
1305-0306 Vachel Ondřej
8
11
7
10
13
14*
15*
11
12
72
2519
12
1607-0162 Solfronk Antonín
9
9
14*
13
15*
11
14
12
10
78
2217
13
1305-0391 Šlechta Jiří
14
10
11
12
9
12
10
DNC*
DNC*
78
1939
14
1508-0172 Král Karel
16*
16*
16
14
16
16
13
10
9
94
1681
15
1401-0325 Liška Matěj
10
13
12
DNC*
12
13
16
DNF*
DNC
95
1441
16
1145-0094 Hájek Tomáš
15
15
15
15
14
15
11
DNC*
DNC*
100
1217
17
9901-0003 Neczli Rastislav
17
DNC*
17
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNF
DNC
129
1007
18
9904-0003 Styblo Petr
18
17
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
130
808
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0231 Sivý Štěpán
2
1
1
1
1
7*
1
1
DNC*
8
11515
2
2419-0003 Škráčková Vendula
6*
2
5
6
8*
1
4
3
2
23
9408
3
1203-0364 Soukal Miloslav
3
6
10*
3
6
3
7*
2
1
24
8176
4
1130-0004 Bauerová Šárka
4
3
7
9
5
8
10*
13*
6
42
7301
5
2001-0172 Ondíková Petra
1
9
18*
7
15
16*
13
6
4
55
6623
6
2404-0454 Žáček Jiří
14
8
2
10
13
6
8
DNC*
DNC*
61
6068
7
2201-0019 Kováčová Tereza
17*
11
6
15
23*
9
6
7
8
62
5600
8
2404-0379 Bobek Pavel
DNC*
DNC*
DNC
5
7
5
3
4
5
66
5194
9
1301-0230 Matoušek Ondřej
12
23*
11
8
4
14
16*
5
12
66
4836
10
2001-0154 Kafka Richard
23
16
4
2
16
4
2
DNC*
DNC*
67
4515
11
2001-0155 Kafka Roman
19
18
14
4
2
11
5
DNC*
DNC*
73
4226
12
2403-0014 Šmídová Petra
7
5
22
24
3
2
11
DNC*
DNC*
74
3961
13
1504-0085 Zárubová Michaela
13
12
13
11
14*
15*
9
10
7
75
3718
14
2403-0010 Chlupová Kateřina
11
4
9
13
10
17
12
DNC*
DNC*
76
3493
15
1609-0287 Mlejnek Tomáš
10
19*
12
19*
11
13
18
14
9
87
3283
16
1301-0229 Matoušek Matěj
31*
27*
15
17
19
10
19
11
3
94
3087
17
2402-0007 Čudek Radim
26
10
3
14
17
12
15
DNC*
DNC*
97
2902
18
1901-0446 Plodek Adam
18
15
19
25*
12
20*
17
8
11
100
2729
19
1606-0265 Kršňák Jan
16
29*
25*
20
9
23
23
9
10
110
2564
20
1301-0232 Sivý Filip
15
28*
21
16
22*
19
14
12
13
110
2408
21
1305-0307 Vachelová Barbora
24*
14
17
22
18
21
22
15
DNC*
129
2260
22
1213-0193 Mojdlová Kateřina
27
24
28*
21
20
18
20
17
DNC*
147
2119
23
1213-0148 Wehrenbergová Anna
25
17
23
26
21
22
24
DNC*
DNC*
158
1983
24
2201-0020 Kučerová Lucie
5
13
24
23
26
DNC*
DNC*
DNC
DNC
165
1854
25
2104-0073 Kubík Michal
8
25
8
18
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
170
1730
26
2104-0210 Kubík Martin
21
21
30
27
25
25
21
DNC*
DNC*
170
1611
27
1213-0146 Wehrenberg Lukáš
9
7
16
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
180
1496
28
1901-0134 Lejhanec David
20
20
20
12
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
183
1385
29
1213-0192 Mojdl Ondřej
34*
30
31
31
29
28
26
16
DNF*
191
1279
30
2404-0404 Kilarová Marie
22
26
27
28
27
24
DNC*
DNC*
DNC
191
1176
31
1901-0030 Hodačová Veronika
30
31
26
29
24
27
DNC*
DNC*
DNC
204
1076
32
1301-0501 Sivý Daniel
29
34
DNC*
DNF
UFD*
26
25
DNC
DNC
225
979
33
1305-0427 Postl Michal
32
32
29
30
28
DNC*
DNC*
DNC
DNC
225
886
34
2201-0028 Sobotová Kristýna
28
22
32
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
230
795
35
1606-0289 Medek Pavel
33
33
33
DNF
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
247
707
36
2405-0121 Tichánek Michael
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
259
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0004 Halouzka Jakub
5
4
1
1
1
1
1
DNC*
DNC*
14
20933
2
1524-0005 Kozelská Fenclová Veronika
1
11*
7*
2
6
4
2
1
1
17
17321
3
2116-0003 Halouzka Jiří
17*
16*
2
6
11
2
3
2
7
33
15208
4
2101-0473 Blatecký David
2
5
6
3
5
5
UFD*
7
8*
33
13709
5
2301-0099 Přikryl Benjamín
16*
6
16*
5
7
9
6
3
2
38
12546
6
2101-0509 Chlup Zdeněk
8
10*
12*
10
3
3
5
5
6
40
11596
7
2111-0001 Bezděková Martina
3
12*
15*
11
4
6
10
8
9
51
10792
8
2101-0375 Pospíšil Martin
10
20*
22*
4
14
12
9
6
4
59
10096
9
2111-0002 Bezděk David
9
9
8
15*
8
8
8
9
10*
59
9483
10
2101-0761 Hlavsa Tomáš
30*
23*
20
7
13
10
4
4
3
61
8933
11
2001-0214 Moučka Vítězslav
12
7
14
8
17*
18*
7
10
5
63
8437
12
2101-0619 Sopoušek Radek
6
19*
5
9
10
7
16
17*
13
66
7983
13
1130-0945 Kašpar Antonín
19*
27*
10
13
2
11
13
11
11
71
7566
14
1609-0248 Vaszi Mikuláš
25*
2
3
27*
15
15
14
13
19
81
7180
15
9904-0001 Kübber Clemens
23*
1
13
18*
16
13
12
12
16
83
6820
16
2101-0608 Kmenta Martin
24*
8
18
12
9
14
17
20*
12
90
6484
17
1101-0372 Keblová Lucie
13
13
17
25*
25*
16
15
15
18
107
6168
18
9901-0006 Malina Alex Zdenek
11
3
21
16
29*
21
DNC*
22
15
109
5870
19
2101-0637 Kališová Lenka
15
14
9
20
19
19
18
24*
DNF*
114
5588
20
1702-0147 Lawson Andrew
37*
18
29*
14
18
28
11
14
17
120
5321
21
1101-0219 Valdhansová Klára
18
17
19
19
24*
17
21
25*
24
135
5067
22
1901-0449 Košťálová Bára
21
21
28*
23*
20
22
20
16
20
140
4824
23
1607-0166 Himmelová Klára
20
28*
27
17
DNC*
26
19
21
14
144
4593
24
1609-0212 Müller Ondřej
7
22
11
30
26
23
DNC*
DNC*
DNC
164
4371
25
9901-0001 Kecskésová Michaela
22
30*
31*
26
28
25
25
26
23
175
4158
26
9901-0004 Kincel Peter
26
24
25
31
22
20
30
DNC*
DNC*
178
3954
27
9901-0008 Boroš Michal
40
26
35
22
12
27
DNC*
18
DNF*
180
3757
28
2116-0009 Šindelka Jakub
29
31
34*
21
35*
33
29
19
21
183
3568
29
2101-0699 Dvořák Filip 1999
36*
34
37*
24
21
34
23
23
26
185
3385
30
2301-0188 Sovadina Petr
35
33
23
28
23
31
22
DNC*
DNC*
195
3208
31
9901-0007 Melišová Janka
28
15
32
32
31
32
26
DNC*
DNC*
196
3037
32
2419-0034 Mikula Josef
14
32
42*
36
34
30
28
27
DNC*
201
2872
33
1607-0165 Himmel Jiří
27
29
26
34
36*
29
32
DNF*
25
202
2711
34
1112-0102 Cvachová Adéla
31
38*
33
33
33
39*
27
28
22
207
2556
35
1130-0279 Kašpar Antonín
4
25
4
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
213
2405
36
1112-0132 Cvach Matěj
32
35
24
35
30
35
24
DNC*
DNC*
215
2258
37
2419-0033 Mikula Luboš
34
39
30
38
27
36
31
DNC*
DNC*
235
2115
38
9999-0005 Pospíšilová Klára
33
37
38
29
32
24
DNC*
DNC*
DNC
238
1976
39
1130-0315 Rosík Alex
39
43
41
40
37
37
DNC*
DNC*
DNC
282
1841
40
1702-0146 Vysloužil Zdeněk
43
40
40
39
38
38
DNC*
DNF*
DNC
283
1709
41
1130-0003 Bauerová Markéta
38
36
43
37
DNF*
DNC*
DNC
DNF
DNC
289
1580
42
1703-0231 Hudáková Tereza
42
42
39
DNF*
39
DNC*
DNC
DNC
DNC
297
1454
43
2101-0258 Štěpán David
41
41
36
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
298
1332
44
2101-0447 Hýža Vít
DNF*
DNF*
DNF
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
315
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ