Champagne Race - MČR ORC

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181145
Datum 03.11.2018
Dní 9
Místo konání Vodice
Pořadatel Colins Yacht Club z.s.
Zúčastněné třídy Orc-12mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1703-0135 Hirnšal Jan 1973
2*
1
1
1
1
1
1
1
7
13212
2103-0812 Vřešťál Rudolf 1977
7
13212
1524-0013 Neuwirth Josef 1961
7
13212
1702-0174 Ptáčník Milan 1974
7
13212
1130-0114 Dvořák Jan 1978
7
13212
1703-0059 Hirnšal Pavel 1967
7
13212
1213-0122 Zima Tomáš 1968
7
13212
2
7019-0361 Sehnal Pavel 1964
3
3
3
2
2
2
2
4*
17
9600
1101-0997 Havelka Jakub 1977
17
9600
1130-0267 Schwarzová Markéta 1984
17
9600
1702-0112 Maier Michael 1964
17
9600
1101-0280 Kuthan Karel 1982
17
9600
2101-0375 Pospíšil Martin 1964
17
9600
1130-1411 Jírovec Jakub 1983
17
9600
3
9999-0227 Szabo Vladimír 1974
1
2
2
3
3
4
3
5*
18
7487
9999-0228 Bašk Milan 1978
18
7487
9910-0001 Kundih Mario 1978
18
7487
9999-0229 Bartoš Petr 1988
18
7487
9910-0002 Blaic Luka 1984
18
7487
9999-0230 Cicvárek Martin 1966
18
7487
9999-0231 Mareš Jan 1967
18
7487
4
2103-0803 Bělehrad Pavel 1921
5*
4
4
4
4
3
4
2
25
5987
2103-0835 Vaníček Lukáš 1995
25
5987
2103-0895 Hrabálek Michal 1977
25
5987
2103-0910 Křížek Pavel 1964
25
5987
2103-0834 Vaníček Michal 1964
25
5987
5
9999-0232 Vistr Tomáš 1980
4
5
6
5
5
5
5
7*
35
4824
9999-0233 Beránek Václav 1977
35
4824
9999-0234 Novák Pavel 1979
35
4824
9999-0235 Řeháček Jan 1992
35
4824
9999-0236 Řeháček Karel 1991
35
4824
9999-0237 Procházka Miroslav 1981
35
4824
9999-0238 Harvlik Patrik 1975
35
4824
9999-0239 Voříšek Jan 1974
35
4824
6
9999-0240 Horký Michal 1980
6
6
5
6
6
7*
6
3
38
3874
9999-0241 Šlemr Jiří 1954
38
3874
9999-0242 Kovařík Zdeněk 1974
38
3874
9999-0243 Kolomazníková Klára 1990
38
3874
9910-0003 Špehar Danijel 1985
38
3874
9999-0244 Hodík Daniel 1967
38
3874
9999-0245 Bakrlíková Ivona 1961
38
3874
9901-0001 Loja Peter 1950
38
3874
7
9999-0246 Pavlíček Martin 1968
DNC*
7
7
7
7
6
8
6
48
3071
9999-0247 Holečková Michaela 1971
48
3071
9999-0248 Doležal Jindřich 1971
48
3071
9999-0249 Černý Jakub 1976
48
3071
9999-0250 Pavlíčková Anežka 1997
48
3071
8
9999-0251 Korčák Petr 1965
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
8
7
8
67
2375
9999-0252 Beneš Petr 1964
67
2375
9999-0253 Blahna Michal 1965
67
2375
9999-0254 Windisch Martin 1987
67
2375
9999-0255 Vlasáková Věra 1982
67
2375
9999-0256 Muzikář Martin 1970
67
2375
9
9999-0257 Doubek Jiří 1961
DNF*
DNC
DNC
DNC
8
DNC
DNC
DNC
74
1761
9999-0258 Jakubec Pavel 1966
74
1761
9999-0259 Doubková Ivana 1961
74
1761
9999-0260 Wolf Martin 1994
74
1761
9999-0261 Doubek Vojtěch 1992
74
1761
10
9999-0262 Polišenský David 1973
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
9
75
1212
9999-0263 Raban Jan 1976
75
1212
9999-0264 Maindl Julius 1972
75
1212
9999-0265 Šafranková Lucie 1986
75
1212
9999-0266 Sněhota Jakub 1987
75
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ