MČR FUS

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 187111
Datum 23.07.2018
Dní 6
Místo konání Viganj
Pořadatel Česká Windsurfingová asociace
Zúčastněné třídy Fus-12mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9910-0002 Mratovič Luka 1987
1
1
19741
2
9910-0001 Sekulič Marko 1975
2
2
16128
3
7019-0303 Zíma Jakub 1989
3
3
14015
4
9908-0001 Vidakovič Stojan 1967
4
4
12516
5
1614-0007 Myška Filip 1980
5
5
11353
6
1302-0055 Čech Petr 2001
6
6
10403
7
1126-0054 Hrdina Patrik 1967
7
7
9600
8
7019-0353 Kvašnovský Michael 1978
8
8
8904
9
1126-0005 Neumann Lukáš 1972
9
9
8290
10
7019-0076 Raška Marek 1971
10
10
7741
11
7019-0184 Hulínský Martin 1970
11
11
7244
12
9908-0006 Dobovicnik Dejan 1996
12
12
6791
13
1705-0003 Štěpánek Jan 1973
13
13
6373
14
2110-0111 Skřepek Jan 1978
14
14
5987
15
2001-0104 Netík Pavel 1973
15
15
5628
16
1402-0324 Rott Jan 1987
16
16
5291
17
1705-0085 Sadílek Adam 2002
17
17
4975
18
9910-0004 Vidovič Antun
18
18
4678
19
9908-0002 Puh Matjaž 1997
19
19
4396
20
2110-0172 Mikulec Martin 2001
20
20
4128
21
7019-0309 Toth Martin 1970
21
21
3874
22
1402-0398 Loužek Karel 1963
22
22
3632
23
1614-0006 Kir Milan 1977
23
23
3400
24
7019-0377 Rašková Adéla 2000
24
24
3178
25
1705-0090 Drda David 2005
25
25
2966
26
7019-0383 Žlabová Markéta 1989
26
26
2761
27
1422-0004 Konig Josef 1965
27
27
2564
28
9908-0004 Kavcic Mitja 1976
28
28
2375
29
9999-0056 Hraník Ivo 1969
29
29
2192
30
9908-0005 Požar Luka 1999
30
30
2015
31
2001-0225 Netík Pavel 1999
31
31
1844
32
1402-0384 Šplíchal Filip 2001
32
32
1679
33
9902-0001 Dreścik Milosz 2002
33
33
1519
34
9908-0003 Ošlak Kranjc Juta 1964
34
34
1363
35
9910-0003 Svalina Saša
35
35
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2110-0182 Chalupníková Kristýna 2005
1
1
1215
2
1130-0276 Švíková Kateřina 2001
2
2
914
3
1401-0459 Altmannová Kateřina 2004
3
3
738
4
1130-0352 Švíková Barbora 2004
4
4
613
5
2110-0194 Piňosová Kristýna 2005
5
5
516
6
2110-0185 Diviš Lukáš 2004
6
6
437
7
1705-0086 Sadílková Nela 2006
7
7
370
8
7019-0391 Zemanová Nicole 2005
8
8
312
9
1609-0278 Říčanová Nicol 2006
9
9
261
10
2110-0178 Skřepek Šimon 2007
10
10
215
11
1705-0169 Lojínová Alexandra 2007
11
11
174
12
2110-0191 Neckařová Martina 2003
12
12
136
13
1705-0074 Štěpánková Markéta 2006
13
13
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ