MČR - Jachtařská liga

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 187159
Datum 05.05.2018
Dní 99
Místo konání Praha, Brno, Lipno
Pořadatel ALT Melges 24 o.s.
Zúčastněné třídy Lig

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0452 Šenkýř Ivan 1985
6
1
1
8
0
1203-0550 Jedlička Jan 1987
8
0
1203-0600 Huček Jakub 1987
8
0
1203-0364 Soukal Miloslav 1975
8
0
1203-0450 Čermák Josef 1983
8
0
1203-0423 Bezušková Jana 1979
8
0
1203-0483 Jedličková Michaela 1990
8
0
1203-0487 Fiala Petr 1988
8
0
1203-0588 Sláma Eduard 1993
8
0
2
1425-0010 Škoda Jan 1990
3
2
3
8
0
1425-0009 Smetana Radek 1983
8
0
1425-0016 Mertlová Michaela 1986
8
0
1425-0014 Grecmanová Denisa 1991
8
0
1425-0011 Marek Tomáš 1990
8
0
1425-0015 Horáček Jiří 1982
8
0
3
1126-0007 Musil Tomáš 1976
1
4
4
9
0
1126-0666 Trčka Martin 1977
9
0
1126-0001 Kulík Martin 1967
9
0
1126-0084 Nápravníková Kořanová Johana 1993
9
0
1126-0083 Tkadlecová Sára 1999
9
0
1126-0061 Jirkovec Zdenek 1953
9
0
4
2103-0874 Kubeš Fedor 1987
5
3
2
10
0
2103-0804 Daněk Jan 1978
10
0
2103-0221 Fanta Miroslav 1966
10
0
2103-0871 Daňková Pavlína 1981
10
0
2103-0873 Knetig Jindřich 1973
10
0
5
2101-0405 Karas Tomáš 1972
2
7
6
15
0
2101-0610 Hykrda Jakub 1992
15
0
2101-0375 Pospíšil Martin 1964
15
0
2101-0621 Kučera Jan 1993
15
0
2101-0350 Hykrda Jan 1968
15
0
2101-0699 Dvořák Filip 1999
15
0
6
1504-0055 Drahorád Petr 1987
4
6
5
15
0
1504-0301 Černý Matěj 1985
15
0
1504-0041 Skala Pavel 1981
15
0
1504-0998 Budín Aleš 1969
15
0
1504-0024 Motlík Ondřej 1980
15
0
1504-0031 Novotný Václav 1960
15
0
7
1130-0002 Bauer František 1983
8
5
7
20
0
1130-1263 Cvachová Adéla 1996
20
0
1130-0004 Bauerová Šárka 1981
20
0
1130-0946 Záruba Adam 1999
20
0
1130-0168 Guryča Nikola 1985
20
0
1130-0267 Schwarzová Markéta 1984
20
0
1130-0610 Topiarzová Magda 1983
20
0
8
1145-0068 Vika Tomáš 1988
7
8
8
23
0
1145-0069 Zgraja Martin 1970
23
0
1145-0079 Staniek Štěpán 1992
23
0
1145-0107 Kučera Tomáš 1972
23
0
1145-0108 Sluka Zdeněk 1971
23
0
9
2101-0281 Marečková Renata 1966
9
9
9
27
0
2101-0766 Chlupová Kateřina 1987
27
0
2101-0735 Pavlovská Alexandra 1971
27
0
2101-0762 Pavlíková Helena 1977
27
0
2101-0555 Perníčková Lucie 1989
27
0
2101-0420 Kozelská Markéta 1974
27
0
2101-0562 Hykrdová Monika 1971
27
0
2101-0736 Šmídová Pavla 1973
27
0
10
1214-0037 Verner Jaroslav 1964
DNC
DNC
10
32
0
1214-0118 Taschner Karel 1973
32
0
1214-0079 Winkler Pavel 1973
32
0
1214-0117 Taschnerová Jana 1976
32
0
1214-0116 Holečková Yveta 1976
32
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ