MMČR Bic

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 181617
Datum 30.08.2018
Dní 4
Místo konání Nechranice
Pořadatel Yacht Club Nechranice
Zúčastněné třídy Bic-12mr,Rac-12mr,Fun-7P,Bic-2,Rac-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9901-0001 Pollak Patrik
2
2
4*
1
1
1
1
4*
2
1
1
2
14
18192
2
2110-0050 Kučera Petr 1986
1
3*
2
3
4*
2
3
2
1
2
2
3
21
14579
3
2001-0096 Kamenský Radim 1976
3
1
1
4*
2
5*
2
1
3
4
3
1
21
12466
4
2110-0111 Skřepek Jan 1978
4
7*
3
2
5
7
5
6
4
14*
4
6
46
10967
5
9901-0004 Potucký Martin 1997
6
9*
6
RET*
3
6
4
9
6
3
7
4
54
9804
6
2413-0001 Král Jiří
5
5
7
9*
7
9
6
3
11*
7
5
7
61
8854
7
1607-0158 Slíva Jakub 1988
7
6
10*
6
9
3
7
5
5
6
8
10*
62
8051
8
1607-0161 Slívová Jana 1991
10*
4
5
8
10*
4
8
7
7
5
6
8
62
7355
9
2101-0375 Pospíšil Martin 1964
11
20*
17*
5
13
10
9
8
12
8
10
5
91
6741
10
2001-0086 Kamenský Pavel 1974
9
23*
9
11
11
8
14*
10
9
10
9
9
95
6192
11
7019-0339 Slíva Martin 1964
14
10
16
7
6
11
17*
12
8
11
11
19*
106
5695
12
1607-0119 Himmel Jiří 1972
12
8
11
10
8
15*
11
14
10
15
16*
12
111
5242
13
7019-0144 Hrubý Pavel 1964
8
18*
12
12
14
13
13
11
17*
12
15
17
127
4824
14
1607-0121 Hnitka Martin 1972
22*
15
18
14
12
21
16
22*
14
9
14
14
147
4438
15
7019-0359 Dolejš Rudolf 1961
15
11
19
22*
DNC*
14
12
16
15
19
13
13
147
4079
16
9901-0002 Duchnovský Milan
20
19
14
21*
16
12
DSQ*
13
13
18
12
15
152
3742
17
2110-0006 Kučera Petr 1947
13
12
13
16
15
16
21*
18
19*
16
18
16
153
3426
18
2001-0223 Dlouhá Martina 1992
19
13
20
15
DNC*
17
10
17
16
21*
17
11
155
3128
19
2405-0133 Mielec Lubomír 1950
16
14
25
19
18
22
20
15
20
13
DNC*
DNC*
182
2847
20
1705-0001 Haubold Petr 1944
18
16
21
DNF*
DNC*
19
15
20
22
17
19
18
185
2579
21
1503-0181 Hrubá Dagmar 1967
17
17
15
17
DNC*
20
19
19
18
20
DNC*
DNC
189
2325
22
1503-0180 Hrubý Roman 1960
21
21
24
13
DNC*
18
22
23
21
24
DNC*
DNC
214
2083
23
1526-0044 Mrůzek Pavel 1963
24
24
23
18
17
23
24
24
24
23
DNC*
DNC*
224
1851
24
2204-0021 Štrambach Ladislav 1954
23
22
22
20
DNC*
24
23
21
23
22
DNC*
DNC
227
1629
25
1503-0186 Hromádka Josef 1944
25
25
26
DNF*
DNC*
DNC
DNC
25
DNC
DNC
DNC
DNC
263
1416
26
1402-0334 Hrubý Jiří 1958
DNC*
DNC*
DNF
DNF
DNF
DNC
DNC
26
DNC
DNC
DNC
DNC
269
1212
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1302-0039 Lavický Karel 1985
1
1
2*
1
2
5
13212
2
7019-0303 Zíma Jakub 1989
2
3*
1
2
1
6
9600
3
1126-0054 Hrdina Patrik 1967
3
2
5*
3
3
11
7487
4
1705-0003 Štěpánek Jan 1973
7*
4
4
5
4
17
5987
5
1126-0059 Sladký Martin 1976
8*
7
3
4
5
19
4824
6
1402-0398 Loužek Karel 1963
4
6
6
8*
6
22
3874
7
7019-0076 Raška Marek 1971
5
5
7
DNF*
DNF
28
3071
8
7019-0309 Toth Martin 1970
6
8
DNF*
6
9
29
2375
9
1705-0085 Sadílek Adam 2002
9*
9
8
7
7
31
1761
10
2001-0225 Netík Pavel 1999
10
DNF*
9
9
8
36
1212
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0255 Nevelöš Adam 2004
1
2
3*
1
2
2
1
2
1
2
1
DNC*
15
20565
2
2110-0172 Mikulec Martin 2001
2
1
5
6*
1
1
2
1
4
1
2
DNC*
20
16953
3
2110-0182 Chalupníková Kristýna 2005
3
11*
8*
3
4
7
3
3
2
7
5
1
38
14840
4
1705-0090 Drda David 2005
9*
3
2
7
8
4
9*
6
3
9
3
3
48
13341
5
1609-0212 Müller Ondřej 2001
6
4
1
2
9
9
5
10*
21*
4
4
4
48
12178
6
1130-0276 Švíková Kateřina 2001
4
16*
7
5
3
3
7
4
12*
3
6
6
48
11228
7
1607-0169 Parchomenko Ondřej 2003
18
6
25*
22*
5
5
4
9
7
5
10
2
71
10424
8
9901-0099 Kubín Robert 2003
5
8
4
4
15*
8
6
13
11
8
20*
5
72
9728
9
7019-0377 Rašková Adéla 2000
7
5
16*
10
6
6
10
8
13
6
7
18*
78
9114
10
1801-0167 Štěpánský Adam 2003
19
10
6
8
7
10
8
7
22*
15
12
24*
102
8565
11
1609-0256 Nevelöš Tibor 2006
10
7
13*
12
12
13
13
15*
8
11
11
7
104
8069
12
1705-0086 Sadílková Nela 2006
13
14
17
19*
11
11
12
5
6
10
8
22*
107
7615
13
1609-0278 Říčanová Nicol 2006
15
13
19*
16*
10
12
11
11
9
16
9
10
116
7198
14
1130-0352 Švíková Barbora 2004
8
12
18
13
18
24*
14
21*
14
21
14
11
143
6812
15
1402-0384 Šplíchal Filip 2001
14
15
15
9
14
15
20*
19
DNC*
12
16
17
146
6452
16
2110-0194 Piňosová Kristýna 2005
17
17
9
11
17
18*
18*
17
15
18
13
15
149
6116
17
1607-0166 Himmelová Klára 2002
12
9
DNF*
DNC*
19
16
17
12
10
22
18
23
158
5800
18
1607-0165 Himmel Jiří 2003
20
18
12
20
23*
26*
19
18
17
13
19
8
164
5502
19
1609-0301 Tlapák Vojtěch 2005
11
24*
26*
14
13
17
21
20
19
24
17
9
165
5220
20
2110-0185 Diviš Lukáš 2004
16
21
10
15
20
19
16
14
24*
17
22*
19
167
4953
21
1401-0459 Altmannová Kateřina 2004
22
25*
14
17
26*
21
15
24
5
20
15
20
173
4699
22
2110-0191 Neckařová Martina 2003
24
22
20
28*
25
22
22
16
18
23
30*
16
208
4456
23
1705-0074 Štěpánková Markéta 2006
21
19
23
18
24
23
24
23
25*
14
21
25*
210
4225
24
7019-0403 Matoušová Alexandra 1998
27
28
31*
29
16
20
27
22
23
19
26
DNC*
237
4003
25
1609-0298 Rais Michal 2006
25
31*
27
24
29
25
26
28
20
31*
23
12
239
3790
26
2110-0183 Komendová Kateřina 2005
28
26
29*
26
22
27
30*
26
16
26
24
26
247
3586
27
1705-0169 Lojínová Alexandra 2007
23
20
21
21
27
28
28
25
31*
30*
25
30
248
3389
28
2110-0178 Skřepek Šimon 2007
26
33*
24
23
31
30
23
29
26
34*
33
21
266
3200
29
7019-0402 Matouš Martin
36
23
22
27
21
29
DNC*
DNC*
DNC
28
28
14
270
3017
30
7019-0404 Matoušová Štěpánka 2005
33*
35*
30
30
28
14
29
32
28
25
27
32
275
2840
31
2110-0173 Šeliga Teodor 2007
30
27
33
31
DNC*
DNC*
33
27
33
32
37
13
296
2669
32
9999-0081 Kudláčková Zuzana 2006
34*
34*
28
25
30
32
32
33
32
29
29
33
303
2504
33
1609-0308 Tlapáková Zuzana 2007
29
30
32
DNC*
33
31
31
30
27
36*
34
28
305
2343
34
1705-0182 Hasman Radim 2006
31
29
DNC*
DNC*
34
34
25
34
30
33
35
29
314
2188
35
7019-0391 Zemanová Nicole 2005
DNC*
DNC*
DNC
DNC
32
33
34
31
29
27
32
31
333
2037
36
7019-0401 Kuchař Jan 2006
35
36
34
DNF*
35
35
37*
35
34
35
31
27
337
1890
37
1609-0303 Kříž Jan 2008
37
37
DNF*
DNF*
36
36
36
36
35
37
36
34
360
1747
38
1401-0461 Altmann Tomáš 1969
32
32
11
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
369
1608
39
1705-0100 Sadílek Pavel 1974
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
35
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
413
1473
40
1705-0177 Drda Filip 2010
DNF*
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
420
1277
40
1402-0460 Loužek Štěpán 2008
DNF*
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
420
1277
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ