Výsledky závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
191129 26.06.2019 Pražský točák 13
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191211 26.06.2019 Přebor ČOS - dálková plavba Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Orlík - Radava TJ Sokol Vrané II
192128 26.06.2019 Pohár JMK III Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192129 26.06.2019 Prígl Rejs 2019 IX OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
191210 24.06.2019 Středočeský krajský přebor 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,RsA-4K,Cad-2,Q-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
191611 22.06.2019 Česká brána
Labe-Roudnice n. Labem-Ústí n. Labem
Kaj-3D,OT-1 Labe - Roudnice TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
192125 22.06.2019 Veletržní regata Lar-7P,RsV-7P,Evr-3M,Q-3M,RsT-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
194011 22.06.2019 Kielerwoche 420-10iz Kiel-Schilksee Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
194012 22.06.2019 European Championship Q-18me France, Crozon-Morgat Česká asociace lodní třídy Optimist
194013 22.06.2019 Kieler Woche T24-10iz Kiel Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
191209 22.06.2019 Memoriál Josefa Šenkýře Cad-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fb-3C,420-2,Evr-2,Fin-2,RsA-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
191309 22.06.2019 Modrá stuha Pojišťovny Pir-7P, Q-2, E-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR AH
191310 22.06.2019 Velká cena kajutových plachetnic
Kaj - VPOZ, Součást Lipenského poháru
Kaj-8vc,Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
191311 22.06.2019 MČR - Catamaran Open Cup CaO-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
192126 22.06.2019 MČR RS Feva RsF-12mr,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
192127 22.06.2019 Veterán Cup Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR AH
192167 22.06.2019 Voltax regata Vau-3M,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR AH
192410 21.06.2019 Veteran CUP Finn Fin-3R Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
197008 21.06.2019 ČP Slalom VII. Fus-7P,Bis-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR AH
191128 19.06.2019 Pražský točák 12
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192124 19.06.2019 Prígl Rejs 2019 VIII OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192409 19.06.2019 Cvilín race 4 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
191307 15.06.2019 Pohár Hluboké Cad-7P,Pir-7P,Vau-7P,Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
191609 15.06.2019 Regata Lovosice Kaj-2 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
191513 15.06.2019 Sdružený Krajský přebor Optimistu 14+15 Q-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
191126 15.06.2019 FIFE Cup Fb-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
191127 15.06.2019 Windypoint regata
ve spolupráci s JK Černá
Rs7-7P,RsV-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
AR AH
191308 15.06.2019 Lipno Marathon CaO-7P,Tor-7P Lipno - Lipno nad Vltavou Yachtclub Lipno
AR
191333 15.06.2019 Lipno Marathon - Kajutové lodě
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
191336 15.06.2019 Grand Prix Czech Republic Devoti One De1-8vc Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
191610 15.06.2019 Cena Nechranic L47-7P,Las-7P,RsA-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
191805 15.06.2019 Odysseův pohár II.
VPOZ
Kaj-1,Evr-1,Fin-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
191903 15.06.2019 O perníkovou chaloupku Las-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2,RsF-2,RsT-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
192003 15.06.2019 Pohár Vysočiny Rac-7P,Rsx-7P,Bic-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
AR AH
192302 15.06.2019 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Q-4K,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR AH
192408 15.06.2019 Mladý vítr Fb-3M,Fin-3M,Evr-3M,420-2,Fin-2,Evr-2,Q-2,RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
197007 14.06.2019 ČP Slalom VI.
náhradní termín
Fus-7P,Bis-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
191804 14.06.2019 Odysseův pohár I.
VPOZ, noční závod
Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
194083 14.06.2019 Sigma 33 Class Championship 2019 Nj-4iz Dartmouth, Anglie Royal Dart Yacht Club
194089 14.06.2019 45.Trophy Optimist silver 6.Trophy D. Turazza Q-10iz Lago di Garda Circolo vela Torbole
191125 12.06.2019 Pražský točák 11
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192122 12.06.2019 Prígl Rejs 2019 VII
závod zrušen, bez účasti závodníků
OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192407 12.06.2019 Cvilín race 3 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
194010 08.06.2019 CECC GER Cad-6ip Geierswaldersee Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
194082 08.06.2019 Supercup Hungary Rac-8iz Balaton HWA
191306 08.06.2019 Cena Šumavy 29r-7P,RsF-7P,29r-3C,Rs5-4K Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
191334 08.06.2019 Cena Šumavy II. L47-7P,Las-7P,Evr-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
191504 08.06.2019 Modrá stuha Regentu Bic-2,Fin-2,420-1,Q-1,Rac-1 Regent Yacht Club Regent
AR AH
191608 08.06.2019 Štít města Litoměřic Evr-2,Kaj-2,470-1 Labe - Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AH
192121 08.06.2019 Modrý hrozen 420-7P,Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
192166 08.06.2019 Jarní závod Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR AH
194078 08.06.2019 YES - Young Europeans Sailing 2019 Las-8iz,Lar-10iz,L47-10iz Kiel, Německo KIELER YACHT CLUB
194081 08.06.2019 Supercup Hungary Bic-8iz Balaton HWA
192424 07.06.2019 Finn 24
závod od pátku 07.06.2019 19.00 hod, do soboty 08.06.2019 19:00 hod (24 hodin)
Fin-3V Petrův rybník - Krnov TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
194009 07.06.2019 Mistrovství Rakouska T24-12mm Woerthersee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
197006 07.06.2019 ČP Slalom V. Fus-7P,Bis-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
191124 05.06.2019 Pražský točák 10
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192120 05.06.2019 Prígl Rejs 2019 VI, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
AR
194008 05.06.2019 ME TORNADO Tor-24me Rimini ALT Tornado
194079 02.06.2019 Hempel World Cup Series Final 2019 Rsx-16iz,Lar-16iz,Las-16iz,Fin-16iz,49r-16iz,470-16iz Marseille, FRA France federation voile
191405 01.06.2019 Štít města Plzně Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191305 01.06.2019 Jihočeský pohár+Krajský přebor Q Q-4K,Q-3C,Evr-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
194072 01.06.2019 D-Marin ORC Worlds Championship 2019 - ORC-B Orc-36ms Jaderské moře, Šibenik Sailing club "VAL" Šibenik
AR AH
191606 01.06.2019 Cena Roudnice Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR AH
191607 01.06.2019 Cena YCN
Na svazu pod 1203
Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Bic-2,Rac-2 Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
191710 01.06.2019 Bohemia Cup Pir-3C,Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
192002 01.06.2019 Pohár o Velké Dářko Fin-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
AR AH
192203 01.06.2019 Jarní sokolská regata Vau-4K,Vau-3M,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR AH
192406 01.06.2019 Jarní závod Q-4K,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Evr-1,Fin-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
194073 01.06.2019 D-Marin ORC Worlds Championship 2019 - ORC-C Orc-36ms Jaderské moře, Šibenik Sailing Club "VAL" Šibenik
194074 30.05.2019 RS Feva European Championship 2019 RS Feva Du Havre Sport nautique et plaisance Du Havre/ Fr
191122 29.05.2019 Pražský točák 9
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192119 29.05.2019 Prígl Rejs 2019 V OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192405 29.05.2019 Cvilín race 2 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
194070 29.05.2019 Mezinárodní mistrovství Německa Fd-12mm Diesen am Amersee DSC Amersee
194007 27.05.2019 EUROSAF European Para Inclusion Sailing Championsh - OPEN T24-8iz Traunsee, Rakousko UYC Traunsee
194077 27.05.2019 EUROSAF European Para Inclusion Sailing Championsh T24-24me Traunsee UYC Traunsee
191304 26.05.2019 European Championship Fb-24me Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
192118 26.05.2019 Nedělní Rejs RsT-3M,RsF-3M,RsV-3M Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
AR
191303 25.05.2019 Krajský přebor
závod zrušen
Evr-4K,Pir-4K,Fd-3R Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
192404 25.05.2019 Velká cena Ostravy Fin-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Q-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
194006 25.05.2019 CECC POL Cad-6ip Krynica Morska Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
191207 25.05.2019 Pohár YC Kladno Fin-3C,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
191503 25.05.2019 Stříbrná plachetnice Evr-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Las-3C,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
191605 25.05.2019 Jarní cena Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
191709 25.05.2019 Mácháčský zápich Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
191902 25.05.2019 Jarní závod Vau-7P,RsF-3C Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
192115 25.05.2019 Velká cena YC Dyje 29r-7P,L47-7P,Lar-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
192116 25.05.2019 Velká cena Q Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
192117 25.05.2019 Starobrno Cup Bic-4K,Rac-4K,Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR AH
192123 25.05.2019 MÁJOVÁ PŘEHÁŇKA
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
AR
197005 24.05.2019 ČP Slalom IV. Fus-7P,Bis-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
191121 22.05.2019 Pražský točák 8
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192114 22.05.2019 Prígl Rejs 2019 IV OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192403 22.05.2019 Cvilín race 1 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
191502 18.05.2019 Sdružený krajský přebor 420-4K,Fb-4K,RsF-4K,Las-3C,RsF-3C Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
194005 18.05.2019 4 Nations Cup 420-10iz Garda Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
191123 18.05.2019 OYC Prague Regatta 2019 RsT-7P,RsA-1,RsV-1 Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
AR AH
191206 18.05.2019 Župní přebor Evr-2,Fin-2,Fb-1,Q-1 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
AR AH
191604 18.05.2019 Hop Regata
Posun z 11.5.2019
Fd-7P,Cad-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
191708 18.05.2019 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Fin-4K,Q-4K,Lar-3C,Lar-2,Pir-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
191803 18.05.2019 Pohár města Česká Skalice Fin-7P,Vau-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
191901 18.05.2019 Memoriál Tomáše Dymáka Pir-7P,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Las-2,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
192001 18.05.2019 Májový pohár Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
AR AH
192402 18.05.2019 Hornický kahan Fb-3M,420-2,Fb-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR AH
194063 18.05.2019 EURO-CUP 2019 Tor-7iz Bodamské jezero Yachtclub Rheindelta
194069 18.05.2019 Laser 4.7 Europeans L47 Hyere, Francie COYC Hyeres
194071 18.05.2019 Laser 4.7 European - chlapci L47 Hyere, Francie COYC Hyeres
194064 16.05.2019 Puchar Dziwnowa Q-10iz Dziwnow Klub Sportów Wodnych
191119 15.05.2019 Pražský točák 7
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192113 15.05.2019 Prígl Rejs 2019 III OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192112 15.05.2019 Pohár JMK II Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
194084 14.05.2019 ROLEX CAPRI SAILING WEEK Orc-8iz Capri, Itálie YC Italiano, Circolo del Remo e della Vela Italia, YC Capri
197004 13.05.2019 Mistrovství Evropy Raceboard Rac-24me Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR AH
197023 13.05.2019 Mistrovství Evropy Raceboard - ŽENY Rac-24me Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
194004 11.05.2019 Mistrovství Itálie T24-12mm Jesolo Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
191120 11.05.2019 Česká jachtařská liga II. Lig-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
191404 11.05.2019 Optimistický Bolevák RsF-2,Q-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
191603 11.05.2019 Cena Oldřichova 32. ročník+KP
POZOR změna termínu !!!
Evr-4K,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
191707 11.05.2019 Mem. Bruno Hámy Pir-7P,Pir-4K,L47-3C,Fin-2,L47-2,Q-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
191802 11.05.2019 Jarní fireballistická Rozkoš Cad-7P,Fb-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR AH
192109 11.05.2019 Kiss my RS Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
AR
192110 11.05.2019 Memoriál Hynka Švédy Evr-3M,Las-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
192111 11.05.2019 Věstonická Venuše - Czech supercup Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
192202 11.05.2019 Májový závod Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
194076 11.05.2019 Inter Puchar Zagłębia-Poland Q-4iz Dąbrowa Górnicza- Poland JK Pogorii III
194085 10.05.2019 Regata dei Tre Golfi Orc-10iz Neapol, Capri, Itálie YC Italiano, Circolo del Remo e della Vela Italia, YC Capri
194080 10.05.2019 Mistrovství Itálie T24-12mm Jesolo Uguali nel Vento Onlus
191118 08.05.2019 Pražský točák 6
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192108 08.05.2019 Prígl Rejs 2019 II
závod z technických důvodů zrušen
OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
191205 05.05.2019 Pohár SOSIOS Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
AR AH
191114 04.05.2019 O vorařskou houžev VPOZ
VPOZ
Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
191204 04.05.2019 Regata Neumann Institut Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
AR AH
191801 04.05.2019 Jarní premiéra 420-7P,Q-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR AH
194054 04.05.2019 24 Trofeo Paolo Neirotti Fus-10iz Lago di Garda Circolosurf Torbole
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Evr-8mz,Fin-8mz,Lar-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
194052 03.05.2019 Berlin Cup T24-8iz Müggelsee YCBG
194061 03.05.2019 Coppa Italia Nazionale Techno293 U17 Bic Řím, Itálie Tognazzi Marine Village
194062 03.05.2019 Coppa Italia Nazionale Techno293 U15 Bic Řím, Itálie Tognazzi Marine Vilagge
194053 02.05.2019 Puchar K.S. Zatoka Puck Q Puck KS Zatoka Puck
191117 01.05.2019 Pražský točák 5
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192106 01.05.2019 Prígl Rejs 2019 I., pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
AR AH
192104 27.04.2019 YYEETTYY Regata Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
191116 27.04.2019 Fast & Furious Rs7-7P,OT-1 Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
191302 27.04.2019 Modrá stuha Bezdreva Pir-7P,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR AH
191403 27.04.2019 Cena Ziosu Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
191501 27.04.2019 Lucky regata CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,Bic-2,OT-1,Q-1, Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR AH
191602 27.04.2019 Zlatá plachta Barbory 49. ročník Evr-3C,L47-2,Lar-2,Q-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
191706 27.04.2019 Mem. Ing. Böhma 420-7P,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
192103 27.04.2019 Krajský přebor Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,RsV-4K,RsT-4K,Lar-3M,Q-3M,RsV-3M,RsF-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192105 27.04.2019 Spring Cup Fb-7P,L47-7P,Las-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
192401 27.04.2019 Cena Olešné Fin-3M,Evr-2,Fb-1,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
194050 27.04.2019 Otwarte Mistrzostwa LOK 2019 Q-4iz,Q-8iz Dzierzno Male JK LOK Garland Gliwice
194051 27.04.2019 Silberreiher Regatta 2019 Fd-7iz Neusiedlersee Union Yacht Club Neusiedlersee
197003 26.04.2019 ČP Slalom III.
náhradní termín
Fus-7P,Bis-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
194075 26.04.2019 Austrian Windsurf Slalom Nationals 2019 Fus-2mm Neusiedler Windsurfing Austria
194086 26.04.2019 45. REGATA DEI DUE GOLFI - PROVE INSHORE Orc-4iz Lignano, Itálie Y.C. Lignano
191115 24.04.2019 Pražský točák 4
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
194087 24.04.2019 45. REGATA DEI DUE GOLFI - REGATA LUNGA Orc-8iz Lignano, Itálie Y.C. Lignano
191203 23.04.2019 Jarní závod Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
194047 21.04.2019 Stratos Challenge cup Match racing - Laser Stratos Medulin Clivo sailing club, Croatia
191301 20.04.2019 Slavoj cup Pir-3C,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
191402 20.04.2019 Cena Atawa Evr-2,Fb-2,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
191705 20.04.2019 Optimistický Mácháč L47-4K,420-3C,L47-3C,Q-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
192201 20.04.2019 Jarní závod - mem. M. Kouřila Fin-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
194045 20.04.2019 Mistrovství Itálie - Vele di Pasqua 2019 Tor-12mm Cesenatico - Italy Congrega Velisti
197002 19.04.2019 ČP Slalom II. Fus-7P,Bis-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
191113 19.04.2019 Nechranický skluz
rezervní den neděle 21.4.
29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,RsA-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
194003 18.04.2019 Spring Cup 420-10iz Izola Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
194044 18.04.2019 CSC CUP 2019 Q Medulin - Croatia Clivo Sailing Club
191112 17.04.2019 Pražský točák 3
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
192102 17.04.2019 Pohár JMK I Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
194055 17.04.2019 Laser Youth Easter Meeting L47,Lar Malcesine, Italy Circolo Vela Malcesine
191415 13.04.2019 Hollandia regata RsF-3C a RsF-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191704 13.04.2019 Cena Primátora
závod ZRUŠEN - náhradní termín bude oznámen - předpoklad v 10/2019
Bic-2,Rac-2,Q-1,OT-1,Vau-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
199902 13.04.2019 Školení klubových rozhodčích - KLU1801 R3 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
191111 13.04.2019 Memoriál Dr. Štěpána Lar-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
191202 13.04.2019 Pohár Bohemia 420-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR AH
191401 13.04.2019 Bohemia Sekt Regata Fb-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
191703 13.04.2019 Pohár Haas+Sohn Fin-7P,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
192101 13.04.2019 Česká jachtařská liga I. Lig-7P Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
AR AH
192301 13.04.2019 O hanáckó klobáso Lar-4K,Lar-3M,Evr-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR AH
194041 13.04.2019 Proljetni kup Galeba Q,Lar,L47 Kostrena JK Galeb Kostrena
194046 13.04.2019 EASTER REGATTA 29er Lago di Garda Circolo Vela Arco
197001 12.04.2019 ČP Slalom I.
náhradní termín
Fus-7P,Bis-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
191110 10.04.2019 Pražský točák 2
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
194049 07.04.2019 2019 RS:X European & Youth European Championships Rs:x Palma de Mallorca, ESP Club Nautic S Arenal
194043 07.04.2019 Velikonoční regata Bavaria 46 Chorvatsko (Hramina - Dubrovnik - Hramina) Akita Yacht
194065 07.04.2019 Mistrovství Evropy RS:X Rsx-24me Palma de Mallorca Arenal
192423 06.04.2019 Odemykání vody Q-2, Lar-2, Evr-2,Fin-2,OT-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
191109 06.04.2019 Memoriál Rösslera- Ořovského L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
191201 06.04.2019 Toušeňský pohár 420-3C,Cad-3C,Fb-3C Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
AR AH
191601 06.04.2019 O Pohár YachtClubu Štětí Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR AH
191702 06.04.2019 Finn premiera Fin-3C,L47-3C,Fin-2,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
194040 05.04.2019 Rybnickie Regaty Żeglarskie Q,Las Rybnik - Polsko TS Kuznia Rybnik
191108 03.04.2019 Pražský točák 1
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191107 30.03.2019 jaRní Svezení
Závod zrušen z technických důvodů bez náhrady.
RsF-3C,RsO-3R Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
194088 30.03.2019 Allenamenti Monfalcone II. Orc-4iz Monfalcone, Itálie North Adriatic Rating Circuit
191701 30.03.2019 Pohár Noprosu Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
194048 30.03.2019 50 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia IBEROSTAR Rs:x, Lar, Las, 470, 49erFX, Finn Palma de Mallorca, ESP Club Nautic S Arená
194056 29.03.2019 Tappa Coppa Italia Techno293 - U17 Bic Marsala, Itálie Circolo Canottieri Marsala
194057 29.03.2019 Coppa Italia di Windsurf 2018 - U15 Bic Marsala, Itálie Circolo Canottieri Marsala
191906 27.03.2019 Jarní závod Q Q-2 Peroj, Chorvatsko TJ Lanškroun - Jachting
191106 16.03.2019 PTT Act. VI. TR-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191105 15.03.2019 PTT Act. V. TR-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
199901 02.03.2019 Školení národních rozhodčích - Třemošnice 2019 R1,J1,U1 Třemošice Komise rozhodčích
AR
194042 27.02.2019 XIV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK Rsx Cadiz, Spain Federación Andaluza de Vela
194067 27.02.2019 XIV Andalusian Olympic Week Rsx,Las,Bic Puerto Sherry FAV
191104 17.02.2019 PTT Act. IV. TR-3R Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191103 16.02.2019 PTT Act. III. TR-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
194002 13.02.2019 MS FD Fd-36ms NLZ ALT Flying Dutchman, z.s.
194059 10.02.2019 Velká cena DN DN-7P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
194060 09.02.2019 Pohár 311. perutě DN-7P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
194058 07.02.2019 Valenciana Olympic Week L47,Lar,Las Torrevieja, Španělsko Real Club Nautico Torrevieja
191102 27.01.2019 PTT Act. II. TR-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
194035 27.01.2019 Pohár Máchova Jezera DN Máchovo jezero ALT Lední jachty
194066 27.01.2019 SWC Miami 2019 Rsx-16iz Miami, USA US Sailing
191101 26.01.2019 PTT Act. I. TR-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
194036 23.01.2019 EuroCup 2019 DN Lake Sniardwy - Poland POL - Poland
194037 20.01.2019 DN European Championship 2019 DN Lake Sniardwy POL - Poland
194068 19.01.2019 Copa Andalucia Rsx,Rac,Bic Puerto Sherry C.N. Sevilla
194001 04.01.2019 MS TORNADO Tor-36ms Takapuna ALT Tornado
194038 01.01.2019 Mistrovství Nového Zélandu Tornado 2019 Tor-12mm Takapuna takapuna Boating Club
194039 01.01.2019 EUROMED REGATTA Q Malta Malta Young Sailors Club

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ