Výsledky závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
241414 13.07.2024 Letní Hracholusky Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
241711 13.07.2024 Mistrovství české flotily - Bacardi Cup Sta-7P,Sta-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
242007 13.07.2024 Bambusová regata Qsz-7P,Qmz-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
242131 13.07.2024 Omniplast cup RsT-12mr,RsA-7P,RsV-7P,RsT-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241507 13.07.2024 Krajský přebor CaO-4K,Rac-4K,T93-4K,CaO-2KP,Q-2KP Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
241805 13.07.2024 Prázdninový šplouch Q-4K,Rs4-4K,RsF-4K,RsT-4K Rozkoš TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s.
241122 10.07.2024 Pražský točák XV. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
242130 10.07.2024 Prýgl Rejs JMK IV Rs5-2KP,RsT-2KP,RsV-2KP,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
241806 07.07.2024 Tábor Rozkošáci Q-1MI,RsF-1MI,RsT-1MI Rozkoš TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s.
242129 07.07.2024 Kajutovky na Prýglu II
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024.
Kaj-1MI,OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
241510 06.07.2024 Závod nadějí L47-1MI,Q-1MI Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR AH
242006 06.07.2024 Závod mladých nadějí L47-7P,L47-3C,Q-3C,Lar-3C,Evr-3C,Evr-3M,Lar-3M,Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
244099 06.07.2024 Europa Cup Germany - 86. Warnemünder Woche 2024 L47-8,Lar-8 Warnemünde, Rostock, Germany Warnemünder Segel-Club e.V.
241413 05.07.2024 Modrá stuha Hracholusek Fin-4K,Evr-2KP,Q-2KP,OT-1MI Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR AH
242005 04.07.2024 Bochnatková regata Rac-7P,T93-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
241314 04.07.2024 MČR vítr a slunce Cad-12mr,Fb-12mr,Rs5-12mr,FD-7P,Fb-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
241710 04.07.2024 MČR Pirát Pir-12mr Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
242128 03.07.2024 Prýgl rejs 7 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241121 03.07.2024 Pražský točák XIV. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
244101 01.07.2024 2024 29er European Championships 29r-24me Polsko, Gdynia Polish Yachting Association
AR
244100 01.07.2024 2024 Ilca7 Under-21 World Championship Las-24msJ Portugal, Viana do Castelo Clube de Vela de Viana do Castelo
241313 29.06.2024 O pohár YC Kovářov Kaj-1MI Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
241312 29.06.2024 Král Šumavy FD-7P,Fb-7P,420-7P,Cad-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
241412 29.06.2024 Cena Prazdroje Q-2KP,Fin-2KP,Evr-2KP Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR AH
242417 29.06.2024 Bermuda cup
Pro lodní třídu Kajutové lodě na samostatném okruhu výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 20.06.2024.
Fin-4K,L47-4K,Q-4K,L47-3M,RsF-3M,RsT-3M,Fb-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP,Rs4-2KP,Kaj-1MI Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
AR AH
244089 29.06.2024 Alpen Cup 2024 Tor-4 Forgensee - GER SCFF Fussen
244093 29.06.2024 Obelix Cup Q-7 Seeham, Rakousko Segelclub Seeham
241209 26.06.2024 Sletová cena Sokola Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241120 26.06.2024 Pražský točák XIII. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
242127 26.06.2024 Prýgl Rejs JMK III Rs5-2KP,RsT-2KP,RsV-2KP,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
241208 24.06.2024 Sletový přebor ČOS Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,Fb-1MI Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241311 23.06.2024 XI. letní Olympiáda dětí a mládeže 2024 Qch-10KZ,Qdi-10KZ,RsF-10KZ Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR AH
241207 22.06.2024 Memoriál Josefa Šenkýře Cad-3C,Fb-3C,420-4K,Cad-4K,Fin-4K,Fb-4K,Q-4K,Evr-2KP Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
AR
241302 22.06.2024 Uniqa cup
POZOR ZMĚNA TERMÍNU !!! Přesun koef. Pir-7P z neodjetého závodu CTL 241310.
Pir-7P Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
241309 22.06.2024 Frymburský pohár Fin-7P,Tor-7P,FD-1MI Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR AH
241411 22.06.2024 Modrá stuha Boleváku RsT-3C,L47-2KP,RsT-2KP,RsF-2KP,Q-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP,Fin-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
AR
241502 22.06.2024 SKP 14+15 Fin-4K,Q-2KP Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
241613 22.06.2024 Česká brána Kaj-2KP,Cad-2KP,OT-1MI Labe - Roudnice Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR AH
242126 22.06.2024 Starobrno Cup Rac-3M,T93-3M,Rac-4K,T93-4K Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
242416 22.06.2024 Modrá stuha Českého Těšína Fin-3M,RsT-3M,Lar-4K,Lar-2KP,Fb-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP Těrlicko Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s.
AR
244088 22.06.2024 Kieler Woche 2024 49FX-20,29r-8 Kiel-Schilksee, GER Kieler Yacht-Club e.V.
AR
244095 22.06.2024 2024 ILCA 4 Youth World Championships - boys L47-24msJ PORTUGAL, Viana do Castelo International Laser Class Association
244096 22.06.2024 2024 ILCA 4 Youth World Championships - girls L47-24msJ PORTUGAL, Viana do Castelo International Laser Class Association
241908 21.06.2024 Neptunova regata Q-2KP Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
242004 21.06.2024 MČR Vaurien - Šilhánkův memoriál Vau-12mr,Evr-7P,Lar-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
242415 21.06.2024 Midsummer regatta OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
244090 21.06.2024 Internationale Österreichische Staatmeisterschaft Fin-12 Wolfgangsee Rakousko UYC Wolfgangsee
244091 21.06.2024 Energa Nord Cup Gdaňsk 2024 L47-8 Gdansk Polsko
244092 21.06.2024 Eurocup RS and Europeans RS700, RS Aero RS7-24me,RsA-24me Francie Carnac Yacht Club de Carnac
241119 19.06.2024 Pražský točák XII. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241410 19.06.2024 Botanická zahrada - 7 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
242125 19.06.2024 Prýgl rejs 6 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242414 18.06.2024 Letní slunovrat I RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
244094 17.06.2024 Formula foil World championship FOI-75msOH Puck. polsko IFCA
242124 16.06.2024 Nedělní rejs II Rs5-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
242123 15.06.2024 Voltax regata 2024 Sta-7P,Q-1MI Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
242205 15.06.2024 Červnový závod Evr-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Q-1MI Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
241307 15.06.2024 Pohár Hluboké Pir-7P,Vau-7P,Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
241308 15.06.2024 8. McDonalds Cup Qmz-7P,Qsz-7P,29r-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
241722 15.06.2024 ICZ RODOP - Jachtařská liga II. Lig-7P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
241907 15.06.2024 O perníkovou chaloupku RsF-4K,RsF-3C,Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP Seč Yachtclub Pardubice, z.s.
AR AH
242145 15.06.2024 Retro Cup (CBT)
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024.
Kaj-1MI,OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242413 15.06.2024 Mladý vítr RsT-7P,RsF-3M,RsF-4K,L47-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
244081 15.06.2024 2nd Warm Up Event ILCA Worlds Viana Lar-7 Viana do Castelo Clube Vela de Viana do Castelo and Vilamoura Sailing
244082 15.06.2024 3. Alpen Cup T24-4 Gmunden - AUT UYC Traunsee
247006 14.06.2024 ČP Slalom 5
Nechranice/Rozkoš
SLA-7P,WIF-7P Lipno - Kovářov Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
244083 14.06.2024 DOMETIC Puchar Trzech Ryb Qmz-4,Qsz-4 Gižycko Energa Giżycka Grupa Regatowa
241906 12.06.2024 Malý závod 3 Q-1MI Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
242121 12.06.2024 Prýgl rejs 5 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241118 12.06.2024 Pražský točák XI. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
244084 12.06.2024 2024 RACEBOARD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Rac-24me Puck, Poland Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu + IWA
242412 11.06.2024 Dětská regata II RsF-1MI,RsT-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
244097 11.06.2024 Formula Wing Europeans- Women WIF-24me Silvaplana WingFoil Racing
244098 11.06.2024 Formula Wing Europeans- Men WIF-24me Silvaplana WingFoil Racing
242411 08.06.2024 Baníkovská regata Fin-3M,Fin-2KP,Rs4-2KP,Lar-2KP,Fb-2KP Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
241306 08.06.2024 Zmrzlinový pohár
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele - technické důvody (nízký stav hladiny) nový termín bude zveřejněn.
Q-4K,Q-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
241505 08.06.2024 Modrá stuha Regentu Evr-2KP,Fin-2KP,420-1MI,Rac-1MI Regent Yacht Club Regent
AR AH
241611 08.06.2024 Pohár YC Nechranice II 420-7P,FD-7P,Fb-7P,Pir-7P,Pir-2KP Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
241612 08.06.2024 Regata Lovosice Kaj-2KP,Cad-2KP,OT-1MI Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR AH
242119 08.06.2024 RS Race Rs5-7P,RsT-7P,Rs4-7P,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
242204 08.06.2024 Jarní sokolská regata Q-4K,Vau-4K,Vau-3M,Q-2KP Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR AH
244085 08.06.2024 Pohár Sopot OT-4 Sopot, Gdaňský záliv UKS Navigo
244086 08.06.2024 Puchar Nysy 2024 L47-4K,Qmz-4K,Qsz-4K Nysa Gleminow Klub Żeglarski „Nysa” Głębinów
247005 08.06.2024 Pohár Rozkoše Rac-7P,T93-7P,FOI-7P Rozkoš Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR AH
247013 08.06.2024 Goldener Geier 2024 Cad-8,Cad-7P Geierswalder See 1. Wassersportverein Lausitzer Seenland e.V.
241905 07.06.2024 Malý závod 2 Q-1MI Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
241301 06.06.2024 49er, 49erFX and Nacra17 Junior European Championships & 29er Eurocup 49FX-18meJ,49er-18meJ,N17-18meJ,29r-8mz,29r-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
241117 05.06.2024 Pražský točák X. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241409 05.06.2024 Botanická zahrada - 6 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
242118 05.06.2024 Prýgl rejs 4 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242120 05.06.2024 Pohár JMK II.
Změna termínu z 12. 6. 2024 kvůli ohňostrojům v Brně.
L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
242410 04.06.2024 Dětská regata I OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
242409 02.06.2024 Plavba Jantarovou stezkou Kaj-2KP,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
241115 01.06.2024 OYC Prague Regatta
závod zrušen z rozhodnutí pořadatele
RsT-3C Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
241709 01.06.2024 Memoriál Ing. Bohma Sta-7P,Sta-3C,Pir-3C,Fin-2KP,Pir-2KP,Q-1MI Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
244078 01.06.2024 one hour classic 2024 FOI-8 Torbole circolo surf torbole
241304 01.06.2024 Lipno maraton Tor-7P,CaO-1MI,Kaj-1MI,OT-1MI Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR AH
241506 01.06.2024 Luky regata CaO-2KP,Q-2KP,Rac-2KP,T93-2KP Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
242111 01.06.2024 Májová přeháňka (CBT)
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024.
Kaj-1MI,OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242117 01.06.2024 Pavlovská regata 29r-7P,L47-7P,Las-7P,Qmz-7P,Qsz-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
241114 31.05.2024 WW: windy warmup RS7-1MI Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
247004 31.05.2024 ČP Slalom 4
Nechranice/Rozkoš
FOI-7P,SLA-7P,WIF-7P Lipno - Kovářov Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
249908 31.05.2024 Školení záchranářů Nechranice Nechranice Hladinová záchranná služba
AH
241116 31.05.2024 Windypoint Regata RsA-12mr,RS7-7P,RsA-7P,RsV-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
AR AH
244079 30.05.2024 Mezinárodní mistrovství Švýcarska Fb-12 Bodamské jezero Seglervereinigung Kreuzlingen
244080 30.05.2024 Campeonato de Portugal de Juniores 2024 Las-7 Viana do Castelo Portugal Viana Sailing
242115 29.05.2024 Prýgl rejs 3 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241113 29.05.2024 Pražský točák IX. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241904 25.05.2024 Memoriál Tomáše Dymáka Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,L47-1MI,Lar-1MI,Las-1MI,Pir-1MI Seč Yacht Club Vysoké Mýto
242114 25.05.2024 Veteran Cup Rac-3M,T93-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
241326 25.05.2024 Memoriál Karla Smetany
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 20.06.2024.
Kaj-1MI Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
241206 25.05.2024 Pohár YC Kladno Fin-3C Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
241501 25.05.2024 Stříbrná plachetnice Q-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
241607 25.05.2024 Cena Oldřichova - 38.ročník Evr-4K,Q-1MI Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
AR AH
241608 25.05.2024 Jarní cena Labe - Církvice Kaj-2KP,OT-1MI Labe - Církvice Vodní sporty Duchcov, z.s.
AR AH
241609 25.05.2024 Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka Cad-3C,Cad-2KP,Kaj-1MI,Q-1MI Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
AR AH
241708 25.05.2024 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,Sta-4K,Sta-2KP Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
241803 25.05.2024 Pohár města Česká Skalice Fin-7P,Vau-7P Rozkoš TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s.
AR AH
242003 25.05.2024 Květáková regata RsF-7P,Rs4-7P,Rs5-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
247003 24.05.2024 ČP Slalom 3
Závod zrušen bez náhrady.
SLA-7P,WIF-7P Lipno - Kovářov Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
241601 24.05.2024 Helly Hansen Eurocup ILCA Czech republic & Czech nationals Lar-20,Las-20,Lar-12mr,L47-8,L47-7P,Las-7P,L47-2KP,Lar-2KP Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
244071 24.05.2024 Mistrovství Rakouska Tornád 2024 Tor-12 Attersee Rakousko SCC Attersee
244072 24.05.2024 Regata Nazionale 29er 29r-8 Garda Circolo Vela Arco Circolo Vela Arco
241112 22.05.2024 Pražský točák VIII. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241408 22.05.2024 Botanická zahrada - 5 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
242113 22.05.2024 Prýgl Rejs JMK II RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242112 19.05.2024 Nedělní rejs I RsV-3M,Rs5-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
241202 18.05.2024 Jarní pohár YC Kladno Fin-2KP,Q-1MI Turyňský rybník Yacht Club Kladno
241605 18.05.2024 Pohár YC Nechranice I Qmz-7P,Qsz-7P,L47-7P,L47-2KP Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
241802 18.05.2024 Jarní FB Rozkoš 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Lar-7P Rozkoš TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s.
AR AH
242002 18.05.2024 Pohár Vysočiny Rac-7P,T93-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
242116 18.05.2024 Kajutovky na Prýglu I
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024.
Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242408 18.05.2024 Jarní Budíček RsT-3M,RsF-3M,RsT-2KP,RsF-2KP Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
244070 18.05.2024 Young Europeans Sailing 2024 Evr-8,Lar-8 Kiel Kieler Yacht-Club e.V.
244073 18.05.2024 Raiffeisen Euro Cup 2024 Tor-4 Rheindelta Rakousko YC Rheindelta
244074 18.05.2024 Raiffeisen Trophy 2024 Bav-4,Ela-4,Kaj-4,NJ-4 Chorvatsko - marina Kaštela YFA
247002 17.05.2024 ČP Fun - Course + Slalom 2
Závod zrušen - špatná předpověď počasí.
FOI-7P,SLA-7P,WIF-7P Lipno - Kovářov Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
241903 15.05.2024 Malý závod 1 Q-1MI Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
241111 15.05.2024 Pražský točák VII. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241407 15.05.2024 Botanická zahrada - 4 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
242109 15.05.2024 Pohár JMK I. Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
242110 15.05.2024 Prýgl rejs 2 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
241205 11.05.2024 Sletový župní přebor Fin-2KP,Evr-2KP,Q-2KP Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
242203 11.05.2024 Květnový závod
závod z technických důvodů zrušen bez náhrady
Fin-4K,Fin-2KP,Q-2KP Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
241110 11.05.2024 Nechranický skluz 29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
241324 11.05.2024 ICZ RODOP - Jachtařská liga I. Lig-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
241706 11.05.2024 Memoriál Bruno Hámy Pir-7P,Sta-7P,Fin-2KP,Pir-2KP,Sta-2KP,Q-1MI Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
241901 11.05.2024 Jarní závod Vau-7P,Fin-2KP,Q-2KP Seč Yachtclub Pardubice, z.s.
AR AH
242001 11.05.2024 Májový pohár Evr-7P,Lar-3C,L47-3C,Lar-3M,L47-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
242108 11.05.2024 Věstonická Venuše T93-7P,SLA-7P,WIF-7P,Rac-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
242407 11.05.2024 Jarní zíváček Kaj-2KP,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
244063 11.05.2024 REGATY KLASYFIKACJI PUCHARU POLSKI Fin-7 Jezioro Goczałkowickie Klub Wodny Ligi Obrony Kraju Garland Gliwice
244069 10.05.2024 RS Vareo National Championship (GBR) RsV-12 Paington, GBR GBR - Great Britain
244067 09.05.2024 Dutch Youth Regatta 2024 29r-12,Cad-12,L47-12,Lar-12,Q-12,RsF-12 Workum Dutch Youth Regatta
244087 09.05.2024 FD-Cup Ammersee FD-8 Ammersee - Německo Der Diessner-Segel-Club am Ammersee
241109 08.05.2024 Pražský točák VI. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
242107 08.05.2024 Jarní votvírák (CBT)
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024.
Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
241204 04.05.2024 Pohár SOSIOS Evr-2KP,Q-2KP,Fin-1MI Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241310 04.05.2024 RegentCup Pir-7P Svět TJ Jiskra Třeboň
247001 04.05.2024 Pohár Nechranice
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY !!!
FOI-7P,Rac-7P,T93-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
244075 04.05.2024 2024 ACA A-Classe regatta Hellecat OT-4 Hellevoetsluis, Holandsko Hellecat
241801 04.05.2024 Jarní premiéra Qsz-7P,Qmz-7P,L47-7P Rozkoš TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s.
AR
242105 04.05.2024 Memoriál Miloše Alexy RsV-7P,RsT-3M,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,RsA-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242106 04.05.2024 Pálavská regata Evr-7P,Fb-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,RS7-7P,RsA-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
242406 04.05.2024 Květinová regata II RsF-2KP,RsT-2KP,OT-1MI,L47-1MI,Q-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
242405 03.05.2024 Květinová regata I OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
241203 01.05.2024 Regata Neumann Institut Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
242104 01.05.2024 Prýgl rejs 1 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241108 01.05.2024 Pražský točák V. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241406 01.05.2024 Botanická zahrada - 3 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
244056 29.04.2024 III Tappa Coppa Italia Iqfoil U17 IQJ-8 Torbole Circolo Surf Torbole
244057 29.04.2024 III Tappa Coppa Italia Iqfoil U19 IQJ-8 Torbole Lago di Garda circolo Surf Torbole
249906 28.04.2024 Školení záchranářů Brno 2 Brněnská přehrada 7220 - RO ČSJ Vysočina a Jihomoravský kraj
AH
244064 27.04.2024 Kornati Cup ORC1-8 Biograd, Croatia YC Kornati Murter / YK KUN / Pitter Yachtcharter
241107 27.04.2024 Memoriál A. Bürgermeistra Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,OT-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
241405 27.04.2024 Štít města Plzně RsF-3C,RsT-3C,RsF-4K,RsF-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
AR
241705 27.04.2024 Optimistický Mácháč L47-3C,Lar-3C,Q-3C,L47-4K,Lar-4K Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
242202 27.04.2024 Azurová stuha Plumlova Q-3M,L47-2KP,Q-2KP,Lar-2KP Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
242403 27.04.2024 Cena Olešné Fin-3M,Fb-4K,Fb-2KP,Fin-2KP,Rs4-2KP,Lar-2KP,Q-1MI,L47-1MI Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
242404 27.04.2024 Čarodějnická regata RsF-2KP,RsT-2KP,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
244049 27.04.2024 United 4 Sailing, United 4 Sailing, Workum 29r-7 Workum united4sailing.org
244050 27.04.2024 United 4 Sailing Lar-8 Workum United 4 Sailing
244066 27.04.2024 Ostseecup 2024 Cad-7 Warnemünde Mecklenburgischer Yachtclub Rostock e.V.
249907 26.04.2024 Školení záchranářů Rozkoš Rozkoš Hladinová záchranná služba
AH
244054 26.04.2024 Coppa Italia e Interzonale Techno 293 U15 T93-8 Torbole Lago di Garda Circolo Surf Torbole
244055 26.04.2024 Coppa Italia e Interzonale Techno 293 U17 T93-8 Torbole Lago di Garda Circolo Surf Torbole
244068 26.04.2024 KOPER EUROPA CUP 2024 - GULIČEV MEMORIAL Q-8mz Koper, Slovinsko JK Jadro Koper
244076 26.04.2024 2024 A-Class International German Championship OT-12 Schwerin Schweriner Segler-Verein v. 1894 e.V.
241106 24.04.2024 Pražský točák IV. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241404 24.04.2024 Botanická zahrada - 2 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
242102 24.04.2024 Prýgl Rejs JMK I Rs5-2KP,RsT-2KP,RsV-2KP,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
244051 21.04.2024 10. Sententia Cup NJ-1MI Chorvatsko Yacht Club Zadar
AR
244052 21.04.2024 Last change regatta 49FX-20,IQF-20,Kit-20,Lar-20,Las-20 Hyeres Francouzská federaci
241104 20.04.2024 Memoriál Rösslera Ořovského Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,OT-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
241105 20.04.2024 Skiffmania 29r-7P,RS7-7P,RsA-7P,RsF-3C,49er-1MI Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
241403 20.04.2024 Okresní přebor Rac-2KP,Q-2KP,L47-2KP,Fin-2KP Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
241704 20.04.2024 Noprosu Cup Fin-3C,Fin-2KP,L47-1MI,Q-1MI Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
242101 20.04.2024 Krajský přebor Lar-3M,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsV-4K Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
242103 20.04.2024 YYEETTII regata Vau-3M,Q-1MI Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
242201 20.04.2024 Jarní závod Fin-3M,Fin-2KP,Evr-2KP Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
242402 19.04.2024 Aprílová regata II
Závod zrušen
OT-1MI,RsF-1MI,RsT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
241103 17.04.2024 Pražský točák III. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241402 17.04.2024 Botanická zahrada - 1 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
242401 16.04.2024 Aprílová regata I RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
244048 14.04.2024 United 4 Sailing Lar-8 NED - Medemblik United 4 Sailing
244046 14.04.2024 United 4 Sailing Lar-8 NED - Medemblik United 4 Sailing
249905 13.04.2024 Školení záchranářů Brno 1 Brněnská přehrada RO ČSJ Vysočina a Jihomoravský kraj
AH
241201 13.04.2024 Toušeňský pohár Cad-3C,Fb-3C Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
AR
241604 13.04.2024 Zlatá plachta Barbory - 54. ročník Evr-3C,Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
AR AH
241703 13.04.2024 Pohár HAAS+SOHN Fin-7P,Fin-2KP Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
242301 13.04.2024 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Lar-4K,Evr-3M,Q-3M,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR AH
244042 13.04.2024 Trapezregatta Steinhude FD-7 Steinhude meer WVStM Steinhuder Meer
244053 13.04.2024 OptiKickOff 2024 & IlcaKickOff 2024 Lar-4 Steinhuder Meer Yachtclub Steinhuder Meer e.V. (YSTM)
244045 12.04.2024 Puchar TS Kuźnia Rybnik L47-7 Zalew Rybnicki TS Kuźnia
241102 10.04.2024 Pražský točák II. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241401 06.04.2024 Bohemia Sekt Regata Fb-3C,Fin-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
AR
241701 06.04.2024 Finn premiéra Fin-3C,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
244034 06.04.2024 ČTK 104 - Pohár mládeže L47-4 Senec Jachtársky klub Tatran
244037 06.04.2024 Finn SP Fin-7 Neusiedler see, Mörbisch am See YC Breitenbrunn
244035 05.04.2024 10. Rüdiger-Weinholz-Preis Q-8 Wannsee Berliner Yacht club
244043 05.04.2024 2024 ILCA 4 Youth Europeans - dívky L47-18meJ Izola, Slovinsko International Laser Class Association
244044 05.04.2024 2024 ILCA 4 Youth Europeans - chlapci L47-18meJ Izola, Slovinsko International Laser Class Association
AR
244077 05.04.2024 2024 A-Cat Easter Regatta Campione OT-8 Campione, lake Garda Campione Univela Hostel
241101 03.04.2024 Pražský točák I. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
244038 01.04.2024 53 Trofeo Princesa Sofía 49FX-30 Palma de Mallorca CNA, CMSA, CRN, Real Nautico Espana de Vela
244040 31.03.2024 53. Trofeo Princesa Sofia Lar-30 Palma de Malorca Club Marítimo San Antonio de la Playa
244041 29.03.2024 51. Preis der Malche Pirat / BM J70 Pir-7 BERLÍN TEGEL TEGEL SAILING CLUB eV
244031 28.03.2024 29er EuroCup 2024 Slovenia 29r-8 Koper JK Jadro Koper
244033 28.03.2024 Sailing Point Easter Regatta Q-8 Portorož JK Pirat
AH
244036 28.03.2024 42° Lake Garda Meeting Optimist Q-8 Lago di Garda Fraglia Vela Riva
244039 28.03.2024 Clivio sailing cup Q-8 Camp Arena Medulin Clivo sailing club
244029 27.03.2024 ILCA Youth Easter Meeting L47-15,Lar-15 Lago di Garda, Itálie Fraglia Vela Malcesine
AR
244030 27.03.2024 35th IZOLA SPRING CUP 2024 Lar-15,L47-8 Izola JK Burja Izola
241603 24.03.2024 Jarní Labe
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele.
L47-2KP,Q-1MI Labe - Štětí SK Štětí, z.s.
241602 23.03.2024 O Pohár YachtClubu Štětí
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele.
Lar-2KP,Q-2KP Labe - Štětí SK Štětí, z.s.
244065 23.03.2024 24 Torbole Europa Meeting Evr-8 Garda IT CIRCOLO VELA TORBOLE
244025 16.03.2024 2024 ILCA UNDER 21 EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Lar-18meJ,Las-18meJ Pollensa, Mallorca, Spain International Laser Class Association
244024 15.03.2024 FINN CUP- 5°TROFEO P. MANDELLI Fin-8 Lago di Garda, Torbole Circolo Vela Torbole
249904 09.03.2024 Školení HZS -RO ČSJ 16+17 Máchovo jezero 0024
AH
249902 09.03.2024 Školení národních rozhodčích + HZS Třemošnice Komise rozhodčích
AR AH
244020 09.03.2024 zonale ilca Lar-8 Cagliari Lega Navale Italiana
244021 08.03.2024 UBS Primo Cup OT-4 Monako Yacht Club de Monaco
244023 08.03.2024 EurIlca Europe Cup Spain Lar-15 Polenta Spain Reial Club Nautic Port de Pollença
244027 08.03.2024 A-Class Copa de Espana 2024 OT-4 Los Alcázares Federación de Vela, región Murcia
244032 08.03.2024 Winner Team Clinic Q-8 Faaborg, Dánsko YC Faaborg
244028 07.03.2024 Europa Cup Spain L47-15,Lar-15 Port de Pllenca Reial Club Nautic
244015 07.03.2024 Europa Cup Spain 2024 Pollensa Lar-15,L47-8 Spain, Pollensa International Laser Class Association
244022 05.03.2024 2024 49er & 49erFX World Championship 49FX-75msOH Lanzarote, Kanárské ostrovy Lanzarote Sailing Center
244019 04.03.2024 IQ Foil senior end Y&J games IQF-8 Cadiz IQ Foil class
244058 04.03.2024 IQ FOIL INTERNATIONAL GAMES Y & J- U19 dívky IQJ-8 Cadiz Nautico club Cadiz
244059 04.03.2024 IQ FOIL INTERNATIONAL GAMES Y & J- U17 chlapci IQJ-8 Cadiz Nautico club Cadiz
244060 04.03.2024 IQ FOIL INTERNATIONAL GAMES Y & J- U19 chlapci IQJ-8 Cadiz Nautico club Cadiz
244018 29.02.2024 4th Youth Centenary Regatta – TROFEO FACCENDA Q-8 Riva del Garda Fraglia Vela Riva
AH
244016 24.02.2024 18. Memorijal Z. Pečenkovića Q-8,L47-7 Pula, Chorvatsko JK Vega
AH
244047 24.02.2024 XIX ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK -2024 IQF-30 Cadiz Federación Andaluza de Vela
244061 24.02.2024 XIX ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK -2024 youth IQJ-8 Cadiz Federacion Andaluza de Vela
244062 24.02.2024 XIX ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK -2024 U17 IQJ-8 Cadiz federacion Andaluza de Vela
249903 23.02.2024 Školení NJ Brněnská přehrada Komise rozhodčích
AR
249707 20.02.2024 SSL Gold Cup 2023 - Martin Trčka
3 kredity
Praha Trenérsko-metodická komise
244004 17.02.2024 2024 ILCA OPEN EUROPEAN TROPHY Lar-50meOH Ateny NC Kalamaki
244026 17.02.2024 A-Class Valenciana Olympic Week OT-4 RCNV RN
244012 16.02.2024 2024 ILCA Senior Europeans Ilca 6 man Lar-24me Atheny International Laser Class Association
244013 16.02.2024 2024 ILCA Senior Europeans Athens Lar-50meOH,Las-50meOH Atheny International Laser Class Association
244003 15.02.2024 MedSailing 29er EuroCup #3 29r-8 El Balis Španělsko Club Nautic El Balis
244014 14.02.2024 Palamós International Optimist Trophy 2024 Q-8 Palamos. costa Brava Club Nautic Costa Brava
249706 13.02.2024 Strategie a taktika v závodě - Jan Hirnšal
4 kredity
Praha Trenérsko-metodická komise
244005 12.02.2024 SEMAINE INTERNATIONALE DE CANNES DE FINN 2024 Fin-8 Cannes Yacht Club de Cannes
249705 06.02.2024 Rolex FastNet 2023 - Milan Koláček
2 kredity
Praha Trenérsko-metodická komise
244011 02.02.2024 2024 ILCA 6 Europa Cup Portugal Lar-8 Portimao Clube Naval de Portimao
249704 31.01.2024 Nové trendy ve Windsurfingu - Jan Skřepek, Patrik Hrdina
2 kredity
Praha Trenérsko-metodická komise
244010 26.01.2024 World Championship IQF-75msOH Lanzarote IQ Foil class
244017 24.01.2024 Trofeo Euromarina Optimist Torrevijeja Q-8 Torrevijeja, Španělsko Real Club Nautico Torrevijeja
249703 23.01.2024 Trenéři a pravidla - Václav Brabec
4 kredity
Praha Trenérsko-metodická komise
249702 16.01.2024 4 klíčové parametry úspěšných - Marian Jelínek, Štěpán Novotný
3 kredity
Praha Trenérsko-metodická komise

nahoru