Výsledky závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
244020 09.03.2024 zonale ilca Lar-8 Cagliari Lega Navale Italiana
241306 08.06.2024 Zmrzlinový pohár
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele - technické důvody (nízký stav hladiny) nový termín bude zveřejněn.
Q-4K,Q-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
241604 13.04.2024 Zlatá plachta Barbory - 54. ročník Evr-3C,Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
AR AH
241510 06.07.2024 Závod nadějí L47-1MI,Q-1MI Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR AH
242006 06.07.2024 Závod mladých nadějí L47-7P,L47-3C,Q-3C,Lar-3C,Evr-3C,Evr-3M,Lar-3M,Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
242103 20.04.2024 YYEETTII regata Vau-3M,Q-1MI Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
244070 18.05.2024 Young Europeans Sailing 2024 Evr-8,Lar-8 Kiel Kieler Yacht-Club e.V.
244061 24.02.2024 XIX ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK -2024 youth IQJ-8 Cadiz Federacion Andaluza de Vela
244062 24.02.2024 XIX ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK -2024 U17 IQJ-8 Cadiz federacion Andaluza de Vela
244047 24.02.2024 XIX ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK -2024 IQF-30 Cadiz Federación Andaluza de Vela
241311 23.06.2024 XI. letní Olympiáda dětí a mládeže 2024 Qch-10KZ,Qdi-10KZ,RsF-10KZ Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR AH
241114 31.05.2024 WW: windy warmup RS7-1MI Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
244010 26.01.2024 World Championship IQF-75msOH Lanzarote IQ Foil class
244032 08.03.2024 Winner Team Clinic Q-8 Faaborg, Dánsko YC Faaborg
241116 31.05.2024 Windypoint Regata RsA-12mr,RS7-7P,RsA-7P,RsV-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
AR AH
242123 15.06.2024 Voltax regata 2024 Sta-7P,Q-1MI Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
242114 25.05.2024 Veteran Cup Rac-3M,T93-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
242108 11.05.2024 Věstonická Venuše T93-7P,SLA-7P,WIF-7P,Rac-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
244103 13.07.2024 Vaurien World Championship 2024 Vau-36ms Liptovská Mara YC Limar
AR
244049 27.04.2024 United 4 Sailing, United 4 Sailing, Workum 29r-7 Workum united4sailing.org
244048 14.04.2024 United 4 Sailing Lar-8 NED - Medemblik United 4 Sailing
244046 14.04.2024 United 4 Sailing Lar-8 NED - Medemblik United 4 Sailing
244050 27.04.2024 United 4 Sailing Lar-8 Workum United 4 Sailing
241302 22.06.2024 Uniqa cup
POZOR ZMĚNA TERMÍNU !!! Přesun koef. Pir-7P z neodjetého závodu CTL 241310.
Pir-7P Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
244021 08.03.2024 UBS Primo Cup OT-4 Monako Yacht Club de Monaco
244017 24.01.2024 Trofeo Euromarina Optimist Torrevijeja Q-8 Torrevijeja, Španělsko Real Club Nautico Torrevijeja
242437 17.07.2024 Trenink race 3 Q-1MI,RsT-1MI Petrův rybník - Krnov 2407 - Yacht Club Krnov
242436 03.07.2024 Trenink race 2 Q-1MI,RsT-1MI Petrův rybník - Krnov 2407 - Yacht Club Krnov
242435 26.06.2024 Trenink race 1 Q-1MI,RsT-1MI Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
244042 13.04.2024 Trapezregatta Steinhude FD-7 Steinhude meer WVStM Steinhuder Meer
241201 13.04.2024 Toušeňský pohár Cad-3C,Fb-3C Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
AR
244102 12.07.2024 THE Olympic regatta - Central European Sailing cup Fin-8 Tihany Balaton Maďarsko Tihanyi Hajós Egylet
244110 20.07.2024 Techno Plus 293 Worlds - women T93-36ms Balaton IWA
244108 20.07.2024 Techno Plus 293 Worlds - men T93-36ms Balaton IWA
244115 20.07.2024 Techno 293 Worlds - U17 girls T93-24msJ Balaton IWA
244113 20.07.2024 Techno 293 Worlds - U17 boys T93-24msJ Balaton IWA
244112 20.07.2024 Techno 293 Worlds - U15 girls T93-24msJ Balaton IWA
244109 20.07.2024 Techno 293 Worlds - U15 boys T93-24msJ Balaton IWA
244111 20.07.2024 Techno 293 Worlds - U13 T93-24msJ Balaton IWA
241806 07.07.2024 Tábor Rozkošáci Q-1MI,RsF-1MI,RsT-1MI Rozkoš TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s.
241405 27.04.2024 Štít města Plzně RsF-3C,RsT-3C,RsF-4K,RsF-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
AR
249907 26.04.2024 Školení záchranářů Rozkoš Rozkoš Hladinová záchranná služba
AH
249908 31.05.2024 Školení záchranářů Nechranice Nechranice Hladinová záchranná služba
AH
249906 28.04.2024 Školení záchranářů Brno 2 Brněnská přehrada 7220 - RO ČSJ Vysočina a Jihomoravský kraj
AH
249905 13.04.2024 Školení záchranářů Brno 1 Brněnská přehrada RO ČSJ Vysočina a Jihomoravský kraj
AH
249903 23.02.2024 Školení NJ Brněnská přehrada Komise rozhodčích
AR
249902 09.03.2024 Školení národních rozhodčích + HZS Třemošnice Komise rozhodčích
AR AH
249904 09.03.2024 Školení HZS -RO ČSJ 16+17 Máchovo jezero 0024
AH
241501 25.05.2024 Stříbrná plachetnice Q-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
249706 13.02.2024 Strategie a taktika v závodě - Jan Hirnšal
4 kredity
Praha Trenérsko-metodická komise
242126 22.06.2024 Starobrno Cup Rac-3M,T93-3M,Rac-4K,T93-4K Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
249707 20.02.2024 SSL Gold Cup 2023 - Martin Trčka
3 kredity
Praha Trenérsko-metodická komise
241205 11.05.2024 Sletový župní přebor Fin-2KP,Evr-2KP,Q-2KP Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241208 24.06.2024 Sletový přebor ČOS Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,Fb-1MI Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241209 26.06.2024 Sletová cena Sokola Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241502 22.06.2024 SKP 14+15 Fin-4K,Q-2KP Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
241105 20.04.2024 Skiffmania 29r-7P,RS7-7P,RsA-7P,RsF-3C,49er-1MI Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
244005 12.02.2024 SEMAINE INTERNATIONALE DE CANNES DE FINN 2024 Fin-8 Cannes Yacht Club de Cannes
241708 25.05.2024 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,Sta-4K,Sta-2KP Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
244033 28.03.2024 Sailing Point Easter Regatta Q-8 Portorož JK Pirat
AH
244069 10.05.2024 RS Vareo National Championship (GBR) RsV-12 Paington, GBR GBR - Great Britain
242119 08.06.2024 RS Race Rs5-7P,RsT-7P,Rs4-7P,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
249705 06.02.2024 Rolex FastNet 2023 - Milan Koláček
2 kredity
Praha Trenérsko-metodická komise
242145 15.06.2024 Retro Cup (CBT)
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024.
Kaj-1MI,OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
241310 04.05.2024 RegentCup Pir-7P Svět TJ Jiskra Třeboň
244063 11.05.2024 REGATY KLASYFIKACJI PUCHARU POLSKI Fin-7 Jezioro Goczałkowickie Klub Wodny Ligi Obrony Kraju Garland Gliwice
241203 01.05.2024 Regata Neumann Institut Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
244072 24.05.2024 Regata Nazionale 29er 29r-8 Garda Circolo Vela Arco Circolo Vela Arco
241612 08.06.2024 Regata Lovosice Kaj-2KP,Cad-2KP,OT-1MI Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR AH
244074 18.05.2024 Raiffeisen Trophy 2024 Bav-4,Ela-4,Kaj-4,NJ-4 Chorvatsko - marina Kaštela YFA
244073 18.05.2024 Raiffeisen Euro Cup 2024 Tor-4 Rheindelta Rakousko YC Rheindelta
244045 12.04.2024 Puchar TS Kuźnia Rybnik L47-7 Zalew Rybnicki TS Kuźnia
244086 08.06.2024 Puchar Nysy 2024 L47-4K,Qmz-4K,Qsz-4K Nysa Gleminow Klub Żeglarski „Nysa” Głębinów
241807 15.07.2024 Příměstský jachtařský tábor Rozkošáci Q-1MI,RsF-1MI,RsT-1MI Rozkoš TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s.
242130 10.07.2024 Prýgl Rejs JMK IV Rs5-2KP,RsT-2KP,RsV-2KP,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242127 26.06.2024 Prýgl Rejs JMK III Rs5-2KP,RsT-2KP,RsV-2KP,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242113 22.05.2024 Prýgl Rejs JMK II RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242102 24.04.2024 Prýgl Rejs JMK I Rs5-2KP,RsT-2KP,RsV-2KP,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242135 24.07.2024 Prýgl rejs 9 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242132 17.07.2024 Prýgl rejs 8 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242128 03.07.2024 Prýgl rejs 7 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242125 19.06.2024 Prýgl rejs 6 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242121 12.06.2024 Prýgl rejs 5 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242118 05.06.2024 Prýgl rejs 4 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242115 29.05.2024 Prýgl rejs 3 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242110 15.05.2024 Prýgl rejs 2 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242104 01.05.2024 Prýgl rejs 1 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
241125 24.07.2024 Pražský točák XVII. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241123 17.07.2024 Pražský točák XVI. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241122 10.07.2024 Pražský točák XV. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241121 03.07.2024 Pražský točák XIV. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241120 26.06.2024 Pražský točák XIII. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241119 19.06.2024 Pražský točák XII. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241118 12.06.2024 Pražský točák XI. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241117 05.06.2024 Pražský točák X. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241112 22.05.2024 Pražský točák VIII. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241111 15.05.2024 Pražský točák VII. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241109 08.05.2024 Pražský točák VI. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241108 01.05.2024 Pražský točák V. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241113 29.05.2024 Pražský točák IX. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241106 24.04.2024 Pražský točák IV. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241103 17.04.2024 Pražský točák III. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241102 10.04.2024 Pražský točák II. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241101 03.04.2024 Pražský točák I. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241805 13.07.2024 Prázdninový šplouch Q-4K,Rs4-4K,RsF-4K,RsT-4K Rozkoš TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s.
AR AH
241611 08.06.2024 Pohár YC Nechranice II 420-7P,FD-7P,Fb-7P,Pir-7P,Pir-2KP Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
241605 18.05.2024 Pohár YC Nechranice I Qmz-7P,Qsz-7P,L47-7P,L47-2KP Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
241206 25.05.2024 Pohár YC Kladno Fin-3C Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
242002 18.05.2024 Pohár Vysočiny Rac-7P,T93-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
241204 04.05.2024 Pohár SOSIOS Evr-2KP,Q-2KP,Fin-1MI Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
244085 08.06.2024 Pohár Sopot OT-4 Sopot, Gdaňský záliv UKS Navigo
247005 08.06.2024 Pohár Rozkoše Rac-7P,T93-7P,FOI-7P Rozkoš Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR AH
247001 04.05.2024 Pohár Nechranice
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY !!!
FOI-7P,Rac-7P,T93-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
241803 25.05.2024 Pohár města Česká Skalice Fin-7P,Vau-7P Rozkoš TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s.
AR AH
242120 05.06.2024 Pohár JMK II.
Změna termínu z 12. 6. 2024 kvůli ohňostrojům v Brně.
L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
242109 15.05.2024 Pohár JMK I. Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
241307 15.06.2024 Pohár Hluboké Pir-7P,Vau-7P,Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
241703 13.04.2024 Pohár HAAS+SOHN Fin-7P,Fin-2KP Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
242409 02.06.2024 Plavba Jantarovou stezkou Kaj-2KP,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
242117 01.06.2024 Pavlovská regata 29r-7P,L47-7P,Las-7P,Qmz-7P,Qsz-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
242106 04.05.2024 Pálavská regata Evr-7P,Fb-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,RS7-7P,RsA-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
244014 14.02.2024 Palamós International Optimist Trophy 2024 Q-8 Palamos. costa Brava Club Nautic Costa Brava
241115 01.06.2024 OYC Prague Regatta
závod zrušen z rozhodnutí pořadatele
RsT-3C Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
244066 27.04.2024 Ostseecup 2024 Cad-7 Warnemünde Mecklenburgischer Yachtclub Rostock e.V.
241705 27.04.2024 Optimistický Mácháč L47-3C,Lar-3C,Q-3C,L47-4K,Lar-4K Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
244053 13.04.2024 OptiKickOff 2024 & IlcaKickOff 2024 Lar-4 Steinhuder Meer Yachtclub Steinhuder Meer e.V. (YSTM)
244106 31.05.2024 One Hour Classic Foil Fus-7 Lago di Garda Circollo Surf Torbole
244078 01.06.2024 one hour classic 2024 FOI-8 Torbole circolo surf torbole
242131 13.07.2024 Omniplast cup RsT-12mr,RsA-7P,RsV-7P,RsT-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
241403 20.04.2024 Okresní přebor Rac-2KP,Q-2KP,L47-2KP,Fin-2KP Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
244093 29.06.2024 Obelix Cup Q-7 Seeham, Rakousko Segelclub Seeham
241313 29.06.2024 O pohár YC Kovářov Kaj-1MI Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR AH
241602 23.03.2024 O Pohár YachtClubu Štětí
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele.
Lar-2KP,Q-2KP Labe - Štětí SK Štětí, z.s.
241907 15.06.2024 O perníkovou chaloupku RsF-4K,RsF-3C,Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP Seč Yachtclub Pardubice, z.s.
AR AH
249704 31.01.2024 Nové trendy ve Windsurfingu - Jan Skřepek, Patrik Hrdina
2 kredity
Praha Trenérsko-metodická komise
241704 20.04.2024 Noprosu Cup Fin-3C,Fin-2KP,L47-1MI,Q-1MI Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AH
241908 21.06.2024 Neptunova regata Q-2KP Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
241110 11.05.2024 Nechranický skluz 29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
242134 21.07.2024 Nedělní rejs III RsV-3M,Rs5-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242124 16.06.2024 Nedělní rejs II Rs5-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
242112 19.05.2024 Nedělní rejs I RsV-3M,Rs5-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242302 20.07.2024 Morava Sailing Rallye
Závod ZRUŠEN rozhodnutím pořadatele!
L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP Morava - Kroměříž Lodní Sporty Kroměříž, JO
241505 08.06.2024 Modrá stuha Regentu Evr-2KP,Fin-2KP,420-1MI,Rac-1MI Regent Yacht Club Regent
AR AH
241413 05.07.2024 Modrá stuha Hracholusek Fin-4K,Evr-2KP,Q-2KP,OT-1MI Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR AH
242416 22.06.2024 Modrá stuha Českého Těšína Fin-3M,RsT-3M,Lar-4K,Lar-2KP,Fb-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP Těrlicko Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s.
AR
241411 22.06.2024 Modrá stuha Boleváku RsT-3C,L47-2KP,RsT-2KP,RsF-2KP,Q-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP,Fin-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
AR
242413 15.06.2024 Mladý vítr RsT-7P,RsF-3M,RsF-4K,L47-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
242301 13.04.2024 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Lar-4K,Evr-3M,Q-3M,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR AH
244071 24.05.2024 Mistrovství Rakouska Tornád 2024 Tor-12 Attersee Rakousko SCC Attersee
241711 13.07.2024 Mistrovství české flotily - Bacardi Cup Sta-7P,Sta-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
242415 21.06.2024 Midsummer regatta OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
244079 30.05.2024 Mezinárodní mistrovství Švýcarska Fb-12 Bodamské jezero Seglervereinigung Kreuzlingen
241904 25.05.2024 Memoriál Tomáše Dymáka Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,L47-1MI,Lar-1MI,Las-1MI,Pir-1MI Seč Yacht Club Vysoké Mýto
241104 20.04.2024 Memoriál Rösslera Ořovského Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,OT-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
242105 04.05.2024 Memoriál Miloše Alexy RsV-7P,RsT-3M,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,RsA-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
241326 25.05.2024 Memoriál Karla Smetany
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 20.06.2024.
Kaj-1MI Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
241207 22.06.2024 Memoriál Josefa Šenkýře Cad-3C,Fb-3C,420-4K,Cad-4K,Fin-4K,Fb-4K,Q-4K,Evr-2KP Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
AR
241709 01.06.2024 Memoriál Ing. Bohma Sta-7P,Sta-3C,Pir-3C,Fin-2KP,Pir-2KP,Q-1MI Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
241706 11.05.2024 Memoriál Bruno Hámy Pir-7P,Sta-7P,Fin-2KP,Pir-2KP,Sta-2KP,Q-1MI Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
241107 27.04.2024 Memoriál A. Bürgermeistra Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,OT-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
244003 15.02.2024 MedSailing 29er EuroCup #3 29r-8 El Balis Španělsko Club Nautic El Balis
241314 04.07.2024 MČR vítr a slunce Cad-12mr,Fb-12mr,Rs5-12mr,FD-7P,Fb-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
242004 21.06.2024 MČR Vaurien - Šilhánkův memoriál Vau-12mr,Evr-7P,Lar-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
241710 04.07.2024 MČR Pirát Pir-12mr Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
241906 12.06.2024 Malý závod 3 Q-1MI Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
241905 07.06.2024 Malý závod 2 Q-1MI Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
241903 15.05.2024 Malý závod 1 Q-1MI Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
242001 11.05.2024 Májový pohár Evr-7P,Lar-3C,L47-3C,Lar-3M,L47-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
242111 01.06.2024 Májová přeháňka (CBT)
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024.
Kaj-1MI,OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
241506 01.06.2024 Luky regata CaO-2KP,Q-2KP,Rac-2KP,T93-2KP Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
241304 01.06.2024 Lipno maraton Tor-7P,CaO-1MI,Kaj-1MI,OT-1MI Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR AH
241724 20.07.2024 Letní vánek L47-1MI,Lar-1MI,Q-1MI Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
242414 18.06.2024 Letní slunovrat I RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
241414 13.07.2024 Letní Hracholusky Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR AH
244052 21.04.2024 Last change regatta 49FX-20,IQF-20,Kit-20,Lar-20,Las-20 Hyeres Francouzská federaci
242203 11.05.2024 Květnový závod
závod z technických důvodů zrušen bez náhrady
Fin-4K,Fin-2KP,Q-2KP Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
242406 04.05.2024 Květinová regata II RsF-2KP,RsT-2KP,OT-1MI,L47-1MI,Q-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
242405 03.05.2024 Květinová regata I OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
242003 25.05.2024 Květáková regata RsF-7P,Rs4-7P,Rs5-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
241312 29.06.2024 Král Šumavy FD-7P,Fb-7P,420-7P,Cad-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
241507 13.07.2024 Krajský přebor CaO-4K,Rac-4K,T93-4K,CaO-2KP,Q-2KP Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
242101 20.04.2024 Krajský přebor Lar-3M,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsV-4K Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
244064 27.04.2024 Kornati Cup ORC1-8 Biograd, Croatia YC Kornati Murter / YK KUN / Pitter Yachtcharter
244068 26.04.2024 KOPER EUROPA CUP 2024 - GULIČEV MEMORIAL Q-8mz Koper, Slovinsko JK Jadro Koper
244088 22.06.2024 Kieler Woche 2024 49FX-20,29r-8 Kiel-Schilksee, GER Kieler Yacht-Club e.V.
AR
242129 07.07.2024 Kajutovky na Prýglu II
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024.
Kaj-1MI,OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242116 18.05.2024 Kajutovky na Prýglu I
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024.
Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
244104 20.07.2024 Jojo cup Q-8 Attersee Rakousko UYCAS
242407 11.05.2024 Jarní zíváček Kaj-2KP,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
241901 11.05.2024 Jarní závod Vau-7P,Fin-2KP,Q-2KP Seč Yachtclub Pardubice, z.s.
AR AH
242201 20.04.2024 Jarní závod Fin-3M,Fin-2KP,Evr-2KP Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
242107 08.05.2024 Jarní votvírák (CBT)
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024.
Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242204 08.06.2024 Jarní sokolská regata Q-4K,Vau-4K,Vau-3M,Q-2KP Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR AH
241801 04.05.2024 Jarní premiéra Qsz-7P,Qmz-7P,L47-7P Rozkoš TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s.
AR AH
241202 18.05.2024 Jarní pohár YC Kladno Fin-2KP,Q-1MI Turyňský rybník Yacht Club Kladno
241603 24.03.2024 Jarní Labe
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele.
L47-2KP,Q-1MI Labe - Štětí SK Štětí, z.s.
241802 18.05.2024 Jarní FB Rozkoš 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Lar-7P Rozkoš TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s.
AR AH
241608 25.05.2024 Jarní cena Labe - Církvice Kaj-2KP,OT-1MI Labe - Církvice Vodní sporty Duchcov, z.s.
AR AH
242408 18.05.2024 Jarní Budíček RsT-3M,RsF-3M,RsT-2KP,RsF-2KP Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
244019 04.03.2024 IQ Foil senior end Y&J games IQF-8 Cadiz IQ Foil class
244060 04.03.2024 IQ FOIL INTERNATIONAL GAMES Y & J- U19 chlapci IQJ-8 Cadiz Nautico club Cadiz
244059 04.03.2024 IQ FOIL INTERNATIONAL GAMES Y & J- U17 chlapci IQJ-8 Cadiz Nautico club Cadiz
244058 04.03.2024 IQ FOIL INTERNATIONAL GAMES Y & J- U19 dívky IQJ-8 Cadiz Nautico club Cadiz
244116 20.07.2024 Interpohár Q-8,L47-4 Oravská priehrada TJ Motor - Yacht Námestovo
244090 21.06.2024 Internationale Österreichische Staatmeisterschaft Fin-12 Wolfgangsee Rakousko UYC Wolfgangsee
244029 27.03.2024 ILCA Youth Easter Meeting L47-15,Lar-15 Lago di Garda, Itálie Fraglia Vela Malcesine
AR
244057 29.04.2024 III Tappa Coppa Italia Iqfoil U19 IQJ-8 Torbole Lago di Garda circolo Surf Torbole
244056 29.04.2024 III Tappa Coppa Italia Iqfoil U17 IQJ-8 Torbole Circolo Surf Torbole
241722 15.06.2024 ICZ RODOP - Jachtařská liga II. Lig-7P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
241324 11.05.2024 ICZ RODOP - Jachtařská liga I. Lig-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
244114 10.07.2024 Championnat de France Finn Fin-12 Bénodet, Francie Yacht Club de l’Odet
241601 24.05.2024 Helly Hansen Eurocup ILCA Czech republic & Czech nationals Lar-20,Las-20,Lar-12mr,L47-8,L47-7P,Las-7P,L47-2KP,Lar-2KP Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
247013 08.06.2024 Goldener Geier 2024 Cad-8,Cad-7P Geierswalder See 1. Wassersportverein Lausitzer Seenland e.V.
241309 22.06.2024 Frymburský pohár Fin-7P,Tor-7P,FD-1MI Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR AH
244097 11.06.2024 Formula Wing Europeans- Women WIF-24me Silvaplana WingFoil Racing
244098 11.06.2024 Formula Wing Europeans- Men WIF-24me Silvaplana WingFoil Racing
244105 17.06.2024 Formula Foil Worlds - women FOI-36ms Puck IWA
244094 17.06.2024 Formula foil World championship FOI-75msOH Puck. polsko IFCA
244037 06.04.2024 Finn SP Fin-7 Neusiedler see, Mörbisch am See YC Breitenbrunn
241701 06.04.2024 Finn premiéra Fin-3C,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
244024 15.03.2024 FINN CUP- 5°TROFEO P. MANDELLI Fin-8 Lago di Garda, Torbole Circolo Vela Torbole
244087 09.05.2024 FD-Cup Ammersee FD-8 Ammersee - Německo Der Diessner-Segel-Club am Ammersee
244015 07.03.2024 Europa Cup Spain 2024 Pollensa Lar-15,L47-8 Spain, Pollensa International Laser Class Association
244028 07.03.2024 Europa Cup Spain L47-15,Lar-15 Port de Pllenca Reial Club Nautic
244099 06.07.2024 Europa Cup Germany - 86. Warnemünder Woche 2024 L47-8,Lar-8 Warnemünde, Rostock, Germany Warnemünder Segel-Club e.V.
244092 21.06.2024 Eurocup RS and Europeans RS700, RS Aero RS7-24me,RsA-24me Francie Carnac Yacht Club de Carnac
244023 08.03.2024 EurIlca Europe Cup Spain Lar-15 Polenta Spain Reial Club Nautic Port de Pollença
244091 21.06.2024 Energa Nord Cup Gdaňsk 2024 L47-8 Gdansk Polsko
244067 09.05.2024 Dutch Youth Regatta 2024 29r-12,Cad-12,L47-12,Lar-12,Q-12,RsF-12 Workum Dutch Youth Regatta
AH
244083 14.06.2024 DOMETIC Puchar Trzech Ryb Qmz-4,Qsz-4 Gižycko Energa Giżycka Grupa Regatowa
242412 11.06.2024 Dětská regata II RsF-1MI,RsT-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
242410 04.06.2024 Dětská regata I OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
244034 06.04.2024 ČTK 104 - Pohár mládeže L47-4 Senec Jachtársky klub Tatran
247006 14.06.2024 ČP Slalom 5
Nechranice/Rozkoš
SLA-7P,WIF-7P Lipno - Kovářov Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
247004 31.05.2024 ČP Slalom 4
Nechranice/Rozkoš
FOI-7P,SLA-7P,WIF-7P Lipno - Kovářov Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
247003 24.05.2024 ČP Slalom 3
Závod zrušen bez náhrady.
SLA-7P,WIF-7P Lipno - Kovářov Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
247002 17.05.2024 ČP Fun - Course + Slalom 2
Závod zrušen - špatná předpověď počasí.
FOI-7P,SLA-7P,WIF-7P Lipno - Kovářov Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
241613 22.06.2024 Česká brána Kaj-2KP,Cad-2KP,OT-1MI Labe - Roudnice Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR AH
242205 15.06.2024 Červnový závod Evr-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Q-1MI Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
242404 27.04.2024 Čarodějnická regata RsF-2KP,RsT-2KP,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
244055 26.04.2024 Coppa Italia e Interzonale Techno 293 U17 T93-8 Torbole Lago di Garda Circolo Surf Torbole
244054 26.04.2024 Coppa Italia e Interzonale Techno 293 U15 T93-8 Torbole Lago di Garda Circolo Surf Torbole
244039 28.03.2024 Clivio sailing cup Q-8 Camp Arena Medulin Clivo sailing club
241609 25.05.2024 Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka Cad-3C,Cad-2KP,Kaj-1MI,Q-1MI Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
AR AH
241412 29.06.2024 Cena Prazdroje Q-2KP,Fin-2KP,Evr-2KP Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR AH
242403 27.04.2024 Cena Olešné Fin-3M,Fb-4K,Fb-2KP,Fin-2KP,Rs4-2KP,Lar-2KP,Q-1MI,L47-1MI Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
241607 25.05.2024 Cena Oldřichova - 38.ročník Evr-4K,Q-1MI Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
AR AH
244080 30.05.2024 Campeonato de Portugal de Juniores 2024 Las-7 Viana do Castelo Portugal Viana Sailing
242133 20.07.2024 Brněnská šestka (CBT)
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024.
Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
241410 19.06.2024 Botanická zahrada - 7 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
241409 05.06.2024 Botanická zahrada - 6 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
241408 22.05.2024 Botanická zahrada - 5 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
241407 15.05.2024 Botanická zahrada - 4 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
241406 01.05.2024 Botanická zahrada - 3 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
241404 24.04.2024 Botanická zahrada - 2 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
241402 17.04.2024 Botanická zahrada - 1 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
242005 04.07.2024 Bochnatková regata Rac-7P,T93-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
241401 06.04.2024 Bohemia Sekt Regata Fb-3C,Fin-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
AR
242417 29.06.2024 Bermuda cup
Pro lodní třídu Kajutové lodě na samostatném okruhu výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 20.06.2024.
Fin-4K,L47-4K,Q-4K,L47-3M,RsF-3M,RsT-3M,Fb-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP,Rs4-2KP,Kaj-1MI Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
AR AH
242411 08.06.2024 Baníkovská regata Fin-3M,Fin-2KP,Rs4-2KP,Lar-2KP,Fb-2KP Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
242007 13.07.2024 Bambusová regata Qsz-7P,Qmz-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
242202 27.04.2024 Azurová stuha Plumlova Q-3M,L47-2KP,Q-2KP,Lar-2KP Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
242402 19.04.2024 Aprílová regata II
Závod zrušen
OT-1MI,RsF-1MI,RsT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242401 16.04.2024 Aprílová regata I RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
244089 29.06.2024 Alpen Cup 2024 Tor-4 Forgensee - GER SCFF Fussen
244026 17.02.2024 A-Class Valenciana Olympic Week OT-4 RCNV RN
244027 08.03.2024 A-Class Copa de Espana 2024 OT-4 Los Alcázares Federación de Vela, región Murcia
241308 15.06.2024 8. McDonalds Cup Qmz-7P,Qsz-7P,29r-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
241327 20.07.2024 59. Modrá stuha Lipna
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 20.06.2024.
Kaj-1MI Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
244040 31.03.2024 53. Trofeo Princesa Sofia Lar-30 Palma de Malorca Club Marítimo San Antonio de la Playa
244038 01.04.2024 53 Trofeo Princesa Sofía 49FX-30 Palma de Mallorca CNA, CMSA, CRN, Real Nautico Espana de Vela
244041 29.03.2024 51. Preis der Malche Pirat / BM J70 Pir-7 BERLÍN TEGEL TEGEL SAILING CLUB eV
244018 29.02.2024 4th Youth Centenary Regatta – TROFEO FACCENDA Q-8 Riva del Garda Fraglia Vela Riva
AH
241301 06.06.2024 49er, 49erFX and Nacra17 Junior European Championships & 29er Eurocup 49FX-18meJ,49er-18meJ,N17-18meJ,29r-8mz,29r-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
244036 28.03.2024 42° Lake Garda Meeting Optimist Q-8 Lago di Garda Fraglia Vela Riva
244030 27.03.2024 35th IZOLA SPRING CUP 2024 Lar-15,L47-8 Izola JK Burja Izola
244082 15.06.2024 3. Alpen Cup T24-4 Gmunden - AUT UYC Traunsee
244081 15.06.2024 2nd Warm Up Event ILCA Worlds Viana Lar-7 Viana do Castelo Clube Vela de Viana do Castelo and Vilamoura Sailing
244031 28.03.2024 29er EuroCup 2024 Slovenia 29r-8 Koper JK Jadro Koper
244065 23.03.2024 24 Torbole Europa Meeting Evr-8 Garda IT CIRCOLO VELA TORBOLE
244084 12.06.2024 2024 RACEBOARD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Rac-24me Puck, Poland Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu + IWA
244107 29.06.2024 2024 Optimist European Championship Qch-18meJ,Qdi-18meJ Italy, Marina di Carrara Club Nautico Marina di Carrara
244100 01.07.2024 2024 Ilca7 Under-21 World Championship Las-24msJ Portugal, Viana do Castelo Clube de Vela de Viana do Castelo
244025 16.03.2024 2024 ILCA UNDER 21 EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Lar-18meJ,Las-18meJ Pollensa, Mallorca, Spain International Laser Class Association
244012 16.02.2024 2024 ILCA Senior Europeans Ilca 6 man Lar-24me Atheny International Laser Class Association
244013 16.02.2024 2024 ILCA Senior Europeans Athens Lar-50meOH,Las-50meOH Atheny International Laser Class Association
244004 17.02.2024 2024 ILCA OPEN EUROPEAN TROPHY Lar-50meOH Ateny NC Kalamaki
244011 02.02.2024 2024 ILCA 6 Europa Cup Portugal Lar-8 Portimao Clube Naval de Portimao
244096 22.06.2024 2024 ILCA 4 Youth World Championships - girls L47-24msJ PORTUGAL, Viana do Castelo International Laser Class Association
244095 22.06.2024 2024 ILCA 4 Youth World Championships - boys L47-24msJ PORTUGAL, Viana do Castelo International Laser Class Association
244044 05.04.2024 2024 ILCA 4 Youth Europeans - chlapci L47-18meJ Izola, Slovinsko International Laser Class Association
AR
244043 05.04.2024 2024 ILCA 4 Youth Europeans - dívky L47-18meJ Izola, Slovinsko International Laser Class Association
244076 26.04.2024 2024 A-Class International German Championship OT-12 Schwerin Schweriner Segler-Verein v. 1894 e.V.
244077 05.04.2024 2024 A-Cat Easter Regatta Campione OT-8 Campione, lake Garda Campione Univela Hostel
244075 04.05.2024 2024 ACA A-Classe regatta Hellecat OT-4 Hellevoetsluis, Holandsko Hellecat
244022 05.03.2024 2024 49er & 49erFX World Championship 49FX-75msOH Lanzarote, Kanárské ostrovy Lanzarote Sailing Center
244101 01.07.2024 2024 29er European Championships 29r-24me,Lar-24me Polsko, Gdynia Polish Yachting Association
AR
244016 24.02.2024 18. Memorijal Z. Pečenkovića Q-8,L47-7 Pula, Chorvatsko JK Vega
AH
244051 21.04.2024 10. Sententia Cup NJ-1MI Chorvatsko Yacht Club Zadar
AR
244035 05.04.2024 10. Rüdiger-Weinholz-Preis Q-8 Wannsee Berliner Yacht club

nahoru