Výsledky závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
204934 27.02.2020 XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020 Bic-10iz,Rsx-10iz Cadiz, Puerto Sherry Andalusian Sailing Federation
194232 19.10.2019 Venice Hospitality Challenge Maxi 2019 Nj-8iz Venezia Venice CV
191150 26.10.2019 Velká cena Prahy MČR TR Tmr-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
204935 06.02.2020 Valenciana Olympic Week - Mistrovství Španělska Las-12mm,Lar-12mm Torrevieja Real Federacion Espanola de Vela
199904 08.12.2019 Školení pravidel pro závodníky a rozhodčí WS R1,J1 Brněnská přehrada Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
209911 01.01.2020 Školení pravidel - Dodatek B (08.12.2019) R2,R3 Brněnská přehrada Komise rozhodčích
AR
209901 29.02.2020 Školení národních rozhodčích R1,J1,U1 Třemošnice Komise rozhodčích
AR
209903 14.03.2020 Školení krajských rozhodčích R2,R3,J2,U2 Brněnská přehrada KSJ Jmk, z.s.
209904 14.03.2020 Školení krajských rozhodčích
ZRUŠENO !!!
R2,R3 Máchovo jezero KSJ kraj Liberecký
209902 07.03.2020 Školení krajských rozhodčích R2,J2,R3 Těrlicko KSJ kraj Moravskoslezský
AR
194031 17.10.2019 SUI Fireball Nationals Fb-12mm Beinwil am see, jezero Hallwilersee Český Fireball, z.s.
191722 26.10.2019 STAR finále
změna termínu
Sta-7P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
194270 06.12.2019 St. Nicholas regata 2019 L47-10iz,Lar-10iz,Las-10iz,Q-10iz Pula, Chorvatsko JK Vega Pula
199991 31.12.2019 Sportovní plavby 2019 Kaj-1 . Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
201901 07.03.2020 Přípravný závod I
ZÁVOD ZRUŠEN
Q-1 Peroj, Chorvatsko TJ Lanškroun - Jachting
191148 12.10.2019 Primátorský štít Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,RsF-3C Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
201102 01.04.2020 Pražský točák 1
ZÁVOD ZRUŠEN
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
194190 12.10.2019 Pohár Slovana Fin-7iz Senec SVK-Slovak Republic
201701 04.04.2020 Pohár Noprosu Fin-3C,Fin-2,L47-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
192303 16.11.2019 Pohár města Kroměříže L47-4K,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR AH
191222 12.10.2019 Pohár 157 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
202401 04.04.2020 Odemykání vody Evr-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
194269 25.11.2019 Oceania championship 49r-24me Auckland, Nový Zéland Auckland, Nový Zéland
201601 28.03.2020 O Pohár YachtClubu Štětí
ZÁVOD ZRUŠEN
Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
191153 10.11.2019 O pohár předsedy TrQ-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
191625 12.10.2019 O pohár města Štětí L47-2,Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR AH
192211 19.10.2019 O kuře na rožni
Koef. Q-2 je přesun ze závodu 19-2208
Fin-2,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
191626 13.10.2019 O Excalibur krále Arthura L47-2,Lar-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR AH
194279 07.12.2019 Nicholas Regattas Pir Postupim Berlin GER - Germany
194201 12.10.2019 Nebelbeil Pir-4iz Gustrow WVG1928
202212 28.03.2020 Na starý karty
ZÁVOD ZRUŠEN
Fin--1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
194030 14.10.2019 MS Open T24-36ms Genoa, Itálie Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194222 26.10.2019 MS BIC TECHNO 2019 U17 chlapci Bic-24ms El Puerto de Santa Maria - Cadiz Club Náutico Puerto Sherry
194218 26.10.2019 MS BIC TECHNO 2019 U17 dívky Bic-24ms El Puerto de Santa Maria - Cadiz Club Náutico Puerto Sherry
194221 26.10.2019 MS BIC TECHNO 2019 U15 chlapci Bic-24ms El Puerto de Santa Maria - Cadiz Club Náutico Puerto Sherry
194220 26.10.2019 MS BIC TECHNO 2019 U15 dívky Bic-24ms El Puerto de Santa Maria - Cadiz Club Náutico Puerto Sherry
191149 19.10.2019 Modrá stuha Vltavy Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
192165 20.10.2019 Modrá stuha (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
RsF-3M,RsT-3M,Kaj-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
202301 04.04.2020 Mistrovství Valšskoslovácka na Hané L47-3M,Q-3M,L47-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
204028 10.02.2020 Mistrovství světa ledních jachet DN 2020 Dn-36ms Orsasjön, Švédsko IDNIYRA Europe
194219 26.10.2019 Mistrovství světa Laser U21 Las-36ms,Lar-36ms Split, Chorvatsko J.K. MORNAR
194034 30.10.2019 Mistrovství Německa T24-12mm Baldeneysee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194033 25.10.2019 Mistrovství Belgie T24-12mm Antwerpen Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
201103 04.04.2020 Memoriál Rosslera-Ořovského
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY - KORONAVIRUS
Cad-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
204932 12.02.2020 MedSailing 2020 29r-10iz El Balis, Španělsko Club Náutic El Balis, Španělsko
204930 21.02.2020 Med Cup Windsurf en Provence 2020 - U17 Bic-10iz Marseille, Francie Yachting Club de la Pointe Rouge, Francie
204931 21.02.2020 Med Cup Windsurf en Provence 2020 - U15 Bic-10iz Marseille, Francie Yachting Club de la Pointe Rouge, Francie
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy TrQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
194242 08.10.2019 Laser Italia Cup Lar-10iz Napoli, Itálie ITA
194229 02.11.2019 Landesmeisterschaft 2019 RS Aero, Kanu-Segel-Club RsA-4iz 59846 Sundern Langscheid / Sorpesee Kanu-Segel-Club Hemer e.V.
201101 28.03.2020 jaRní Svezení
Závod ZRUŠEN bez náhrady
RsF-3C Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201602 29.03.2020 Jarní Labe
ZÁVOD ZRUŠEN
Lar-1,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
204929 22.02.2020 Championat de Mediterranee Laser 2020 L47-10iz,Lar-10iz Hyeres-Francie Coych
194223 23.10.2019 French National Championship A-Class 2019 OT-12mm Maubuisson Maubuisson
194281 16.12.2019 Finn gold cup - mistrovství světa Finn Melbourne, AUS AUS - Australia
202001 01.02.2020 Expedice Hroch
závod zrušen - nepřízeň počasí
OT-1 Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
191223 16.11.2019 Evropa Cup Evr-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR AH
207001 27.03.2020 Essen Ruhr City Cup
ZÁVOD ZRUŠEN
T24-10iz Baldeneysee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
191414 12.10.2019 Cena Lokomotivy Fb-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
201401 04.04.2020 Bohemia Regatta Fb-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
194233 12.10.2019 Barcolana 2019 Orc-10iz Trieste YC Trieste
194275 11.11.2019 Athens Winter Series Fin Athens, GRE GRE - Greece
204933 27.02.2020 Andalusian Olympic Week - U17 Bic-10iz Cadiz, Puerto Sherry Andalusian Sailing Federation
194204 18.10.2019 Abu Dhabi Open Regatta Q-10iz Abu Dhabi Theater Road, Near Marina Mall Abu Dhabi Sailing & Yacht Club
194230 01.11.2019 7. Halloween cup optimist cadeti Q-10iz Lake Garda Torbole Circolo Vela Torbole
194217 01.11.2019 7. Halloween cup optimist Q-10iz Garda Lake Circolo Vela Torbole
194280 18.12.2019 44. Christmas Race Lar-10iz,Las-10iz Costa Brava ESP - Spain
194205 23.10.2019 29er Eurocup 2019 29r-10iz Riva del Garda Fraglia vela Riva
197020 12.10.2019 23. Česká námořní rallye - MČR One Design NJ-12mr, NJ-7P Chorvatsko TPS Centrum s.r.o.
AR AH
194259 03.12.2019 2019 World Championship 49er, 49erFX, Nacra 17 49r-36ms Auckland, Nový Zéland Auckland, Nový Zéland
197021 08.11.2019 17. Jabuka Orc-10iz,NJ-7P Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ