Výsledky závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
219999 22.05.2021 Test
TESTOVACÍ ZÁVOD
Fin-1 Vltava - Praha YACHT CLUB SaS, z.s.
219905 26.08.2021 Školení rozhodčích NRO,NJ Nové Mlýny Komise rozhodčích
AR
219904 21.08.2021 Školení rozhodčích NRO,NJ Nové Mlýny Komise rozhodčích
AR
219903 19.09.2021 Školení HZS HZS Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AH
217020 19.07.2021 INTEGRA 2021 Czech Slalom Championship Fus-12mr,Bis-7P Viganj Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
217019 07.08.2021 ICZ RODOP liga II.
nově vložený závod jako náhrada za zrušený závod CTL 21-2102
Lig-7P Lipno - Lipno nad Vltavou Melges 24 z.s.
AR AH
217017 13.08.2021 ICZ RODOP liga III. Lig-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
217016 12.06.2021 Supercup HUN Bic-7P HUN Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
217015 08.05.2021 Supercup SVK
závod zrušen - COVID-19
Bic-7P SVK Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
217014 12.06.2021 ICZ RODOP liga I. Lig-7P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
217010 25.09.2021 Pohár Euroregionu Nisa
ZÁVOD ZRUŠEN - rozhodnutí ČWA
Fun-7P,Bic-3C,Rac-3C Bersdorfer See Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
217009 19.09.2021 9. Offshore Cup ČANY NJ-7P Německo - Balt Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
217008 14.08.2021 Laser Grand Prix Lar-7P,Las-7P Wolfgangsee Asociace lodní třídy Laser, z. s.
217007 19.07.2021 INTEGRA 2021 Czech Slalom Championship Fus-12mr,Bis-7P Viganj Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR AH
217006 28.06.2021 Slalom camp + ČP Slalom VI. Bis-7P,Fus-7P,Fus-7P Polsko Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
217005 18.06.2021 ČP Slalom V. Bis-7P,Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
217004 04.06.2021 ČP Slalom IV. Bis-7P,Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
217003 28.05.2021 ČP Fun - course + slalom Fun-7P,Fus-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
217002 23.04.2021 ČP Slalom II.
závod zrušen - COVID-19
Bis-7P,Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
217001 16.04.2021 ČP Slalom I.
závod zrušen - COVID-19
Bis-7P,Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
214139 30.08.2021 Erste premier trophy 2021 podzimní Nj-4iz Hramina - Murter YFA
214138 07.09.2021 Finn Masters European Championship 2021 Fin-18me Balaton Tihany Maďarsko Tihanyi Hajós Egylet
214137 11.09.2021 2021 FIREBALL EUROPEANS Fb-24me Italy, Piombino Fireball International
214136 13.09.2021 IT regatta 2021 Nj-4iz Marina Kaštela - Chorvatsko YFA
214135 16.09.2021 Mezinárodní Mistrovství Německa T24-12mm Prien am Chiemsee SCPC
214134 17.09.2021 MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ POLSKA - MMPSKO Q-12mm Dziwnow, Polsko Polish Optimist Dinghy Association (PSKO) a KSW BALTIC
214133 01.09.2021 Moth World Championship 2021 OT-36ms Lago di Garda Malcesine
214132 01.09.2021 D-one Europeans De1-24me Wolfgangsee UYC Wolfgangsee
214131 06.09.2021 FORMULA KITE INDIVIDUAL EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2021 Kit-24me Plage du Prévost Association KWM-FFV
214130 24.07.2021 Tegel Trophy T24-7iz Berlin - Tegelersee Joersfelder Segel Club
214129 17.07.2021 German Open T24-12mm Berlin - Wannsee VSAW - Berlín
214128 20.08.2021 Mezinárodní Mistrovství Rakouska - Pohár EUROSAF T24-12mm Traunsee Union Yacht Club Traunsee
214127 04.09.2021 Mistrovství Tyrolska - Pohár EUROSAF T24-7iz Achensee Segelclub TWV Achensee
214126 06.09.2021 iQFOiL Youth & Junior ME holky U17 IQF-18me Bol, Brač, Chorvatsko IQfoil class
214125 06.09.2021 iQFOiL Youth & Junior ME kluci U17 IQF-18me Bol, Brač, Chorvatsko IQfoil class
214124 06.09.2021 2021 iQFOiL ME holky U19 IQF-18me Bol, Brač, Chorvatsko IQfoil class
214123 20.06.2021 Mistrovství Evropy třídy Optimist Q-24me Cadiz Bahía de Cadiz Espana
214122 01.09.2021 CAMPIONAT ESPANYA CLASSES OLIMPIQUES Las-12mm,Lar-12mm Barcelona Federació Catalana de Vela
214121 04.09.2021 CECC GER Waffelregatta Cad-8iz Zeuthener See Segelclub Zeuthen e. V.
214120 04.09.2021 Puchar Beskidów INTERPUCHAR Q-8iz,Lar-7iz,L47-8iz Poland,Zarzeczu ul. Żeglarska 5 KLUB ŻEGLARSKI PERKOZ ZARZECZE
214118 20.05.2021 COPA DE ESPANA - A DE WINDSURF 2021 IQF-7iz Cadiz, ESP FAV
214116 21.04.2021 RS:X World Championship Rsx-75ms Cadiz, ESP FAV
214115 23.07.2021 Tokyo 2020 Olympic Games Rsx-100oh Tokyo, JPN MOV
214114 16.08.2021 Raceboard world championship Rac-36ms Riga, LAT 360, IWA
214113 26.07.2021 Mistrovství Světa U19 Lar-24ms Arco Ilca
214112 04.08.2021 Nordic 29er Meeting 2021 Open and Junior Champion 29r-12mm Aarhus, Dánsko Aarhus Sejlklub
214111 20.08.2021 Mistrovství Polska A-Class 2021 OT-12mm Sopot UKS Navigo
214110 27.08.2021 Campionato italiano open classe Europa Evr-12mm Itálie Società Nautica Laguna
214109 27.08.2021 Otevřené Mistrovství Holandska A-Class 2021 OT-12mm Hellevoiletsluis Hellecat
214108 25.08.2021 Zhik 29er World Championship 29er-36ms Valencie RCNV
AR
214107 21.08.2021 ME Techno 293 Plus men Bic-18me Tallin, Estonsko Estonian Windsurfing Association
214106 21.08.2021 ME Techno 293 - U15 dívky Bic-18me Tallin, Estonsko Estonian Windsurfing Association
214105 21.08.2021 ME Techno 293 - U15 kluci Bic-18me Tallin, Estonsko Estonian Windsurfing Association
214104 21.08.2021 ME Techno 293 - U17 kluci Bic-18me Tallin, Estonsko Estonian Windsurfing Association
214103 21.08.2021 ME Techno 293 - U17 dívky Bic-18me Tallin, Estonsko Estonian Windsurfing Association
214102 20.08.2021 ILCA Under-21 World Championships 2021 Las-24ms,Lar-24ms Gdynia Marina Gdynia
214101 23.07.2021 Internationale Österreichische Meisterschaft Pirat Pir-12mm Ebensee am Traunsee Segelclub Ebensee
214099 15.08.2021 EUROSAF European Pirat Championship Pir-24me Marina Fallenbach, Lake Lucerne Pořadatel Regattaverein Brunnen
214098 16.08.2021 iQFOiL World Championships 2021 men IQF-36ms Silvaplana. Svýcarsko IQfoil class
214097 16.08.2021 iQFOiL World Championships 2021 women IQF-36ms Silvaplana. Svýcarsko IQfoil class
214096 17.08.2021 2021 470 & 420 Class Eastern Europe Championship 420-24me Gizycko Gizycka Grupa Regatowa
214095 16.08.2021 Europa cup Dziwnow Poland Las-15iz,Lar-8iz,L47-8iz Dziwnow EurILCA
214094 11.06.2021 2021 AUSTRIAN CHAMPIONSHIP AND FALKENSTEINTROPHY Sta-12mm Wolfgangsee Rakousko UYCW Wolfgangsee Rakousko
214093 11.06.2021 2021 AUSTRIAN CHAMPIONSHIP AND FALKENSTEINTROPHY Sta-12mm Wolfgangsee Rakousko UYCW Wolfgangsee Rakousko
214092 12.08.2021 WASZP European Games Was-24me Lago di Garda C.V. Arco
AR
214091 11.08.2021 WASZP Slalom European Championship Was-18me Lago di Garda C.V. Arco
AR
214090 06.08.2021 MISTRZOSTWA POLSKI, PUCHAR STAROSTY DRAWSKIEGO Q-12mm Złocieniec UKS Szkwał Złocieniec
214089 30.06.2021 Optimist World Championship 2021 Q-36ms Garda Fraglia vela Riva
214088 02.08.2021 RS500 Words 2021 Rs5-36ms Colico, Italy Per Sport ssd - GEAS NBC asd
214087 10.08.2021 Trofeo Simone Lombardi QSZ-8iz,QMZ-8iz Garda Fraglia Vela Malcesine
214086 06.08.2021 Ora cup ORA 2021 - Cadeti Q-8iz Garda Circolo Vela Arco
214085 29.07.2021 Mezinárodní mistrovství Německa Fd-12mm Steinhude meer baltische-segler-vereinigung.de
214084 30.07.2021 Mistrovství Světa Cad-36ms Riva del Garda Fraglia della Vela Riva
214083 31.07.2021 RS AERO EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2021 RsA-24me Fraglia Vela Malcesine Fraglia Vela Malcesine
214082 06.08.2021 Ora cup ORA 2021 - Juniores Q-8iz Garda Circolo Vela Arco
214080 20.06.2021 Mistrovství Evropy třídy Optimist Q-24me El Puerto de Santa Maria, Spain IODA
214079 30.07.2021 Mistrovství Rakouska Tornád 2021 Tor-12mm Maurach - Achensee SCTWV Achensee
214078 26.07.2021 MS iQFoil Junior U17 boys IQF-24ms Campione, Garda ITA Campione univela sailing
214077 26.07.2021 MS iQFoil Junior U17 girls IQF-24ms Campione, Garda ITA Campione univela sailing
214076 17.07.2021 Alpen Cup 2021 Tor-1iz Forgensee - GER SCFF Fussen
214075 20.07.2021 Mistrovství Evropy Tornád 2021 Tor-24me Forgensee - GER SCFF Fussen
214074 23.07.2021 132. Travemünder Woche 2021 RsF-24msj, L47-18mej Travemünde Lübecker Yacht-Club e.V. Spolupořadatel
AR
214073 26.07.2021 MS iQFoil Junior & Youth men U19 IQF-24ms Campione, Garda ITA Campione univela sailing
214072 26.07.2021 MS iQFoil Junior & Youth women U19 IQF-24ms Campione, Garda ITA Campione univela sailing
214071 28.05.2021 Laser Europa Cup Slovenia 2021 Women Lar-7iz, L47-4iz Koper JK Jadro Koper
214070 24.07.2021 Finn SP, Helmuth Gubi-Cup Fin-7iz Mondsee Rakousko UYC Mondsee
214069 13.07.2021 Puchar PSKL L47-8iz,Lar-8iz,Las-8iz Puck Polskie Stowarzyszenie Klasy Laser
214067 26.06.2021 2021 RADIAL YOUTH EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Lar-18me Kastela Eurilca
214066 13.07.2021 Torbole Windsurfing Week , Long distance T293+ Bic-4iz Lago di Garda Circolo Surf Torbole
214065 13.07.2021 Torbole Windsurfing Week , Long distance U15 Bic-4iz Lago di Garda Circolo Surf Torbole
214064 13.07.2021 Torbole Windsurfing Week , Long distance U17 Bic-4iz Lago di Garda Circolo Surf Torbole
214063 15.07.2021 CAMPIONATI NAZIONALI ITALIA T293 U17 Bic-12mm Lago di Garda Circolo Surf Torbole
214062 15.07.2021 CAMPIONATI NAZIONALI ITALIA T293 U15 Bic-12mm Lago di Garda Circolo Surf Torbole
214061 15.07.2021 CAMPIONATI NAZIONALI ITALIA T293 PLUS Bic-12mm Lago di Garda Circolo Surf Torbole
214060 11.06.2021 2021 Under 21 European Championships & Open Europe Lar-24ms TIVAT LUSTICA BAY
214059 12.07.2021 Torbole Windsurfing Week, T 293 – slalom U17girls Bis-8iz Lago di Garda Circolo Surf Torbole
214058 12.07.2021 Torbole Windsurfing Week , T 293 Plus – slalom Bis-4iz Lago di Garda Circolo Surf Torbole
214057 12.07.2021 Torbole Windsurfing Week, T 293 – slalom U15 girls Bis-8iz Lago di Garda Circolo Surf Torbole
214056 12.07.2021 Torbole Windsurfing Week , T 293 – slalom U17 boys Bis-8iz Lago di Garda Circolo Surf Torbole
214055 12.07.2021 Formula Kite U19 Individual Worlds Kit-24ms Hang Loose Beach Gizzeria Italy Circolo Velico Hang Loose
214054 16.07.2021 THE Olympic Week II. Fin-8iz Balaton Tihany Maďarsko Tihanyi Hajós Egylet
214052 19.04.2021 2021 ILCA Vilamoura European Continental Qualifica Lar-10iz,Las-10iz Vilamoura Vilamoura
214051 30.04.2021 Spring cup Lar-2iz Torbole Circolo vela Torbole
214050 13.05.2021 Puchar YKP Gdynia Q-7iz Gdynia YKP Gdynia
214049 14.05.2021 Italia cup Lar-10iz Marina di Campo Marina di Campo
214048 23.05.2021 Selezione zonale Lar-7iz Acquafresca Acquafresca sport center
214047 05.06.2021 CAMPIONATOITALIANOKITEFOIL Kit-12mm Lago di Garda Univela Sailing
214046 11.06.2021 Puchar Prezydenta Sopotu Kit-7iz Sopoty, Polsko Sopocki Klub Żeglarski
214045 25.06.2021 One Hour Classic - slalom foil Fun-8iz Lago di Garda Circolo Surf Torbole
214044 25.06.2021 One Hour Classic - slalom fin Fus-8iz Lago di Garda Circle Surf Torbole
214043 28.06.2021 Lotos Nord Cup Gdaňsk Las-8iz Gorki Zachodne, Polsko Lotos Nord Cup
214042 03.07.2021 Finnduel, LM von Salzburg Fin-8iz Wolfgangsee, St.Gilgen UYCWg
214041 03.07.2021 Puchar Miasta Gdynia Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz Gdynia Gdynia sailing days
214040 06.07.2021 Vector Sails Cup / LOTOS Nord Cup Gdańsk 2021 Q-8iz,Bic-8iz Gdańsk - Górki Zachodnie YC Gdańsk
214039 08.07.2021 Europa cup Warnemunde Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz Warnemunde EurILCA
214038 12.07.2021 TORBOLE WINDSURFING WEEK – 2° TAPPA CAMPIONATO NAZ IQF-10iz Lake Garda Circolo surf Torbole
214037 15.07.2021 Kinder Joy of moving Puchar Trenerów Q-8iz Gdynia Polski Zwiazek Zeglarski
214036 07.07.2021 Kitefoil World Series Kit-10iz Gizzeria, Itálie Circolo Velico
214035 26.06.2021 2021 Radial Youth European Championships & Open Eu Lar-18me Kastela Eurilca
214034 24.06.2021 OPTIMIST D'ARGENTO Q-8iz Lake Garda Circolo Vela Torbole
214033 25.06.2021 A-Class Italian Championship 2021 OT-12mm Riccione Associazione Sportiva Dilettantistica 151 RICCIONE H2O SPORT
214032 12.06.2021 Supercup HUN IQ-Foil woman Fun-4iz Balaton Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
214031 12.06.2021 Supercup HUN IQ-Foil woman - U17 Fun-4iz Balaton Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
214030 19.06.2021 Euro Cup 2021 Tor-4iz Bodensee - Rakousko YC Rheindelta
214029 20.06.2021 IFCA JUNIOR SLALOM WORLD CHAMPIONSHIP Fus-24ms Lago di Garda Circolo Surf Torbole
214028 20.06.2021 MS IFCA YOUTH SLALOM WORLD CHAMPIONSHIP Fus-24ms Lago di Garda Circolo Surf Torbole
214027 28.05.2021 Laser Europa Cup Slovenia 2021 Boys L47-7iz,Lar-7iz,Las-4iz Koper, Slovenia JK Jadro Koper
214026 19.06.2021 Puchar Cadeta Europy Centralnej (CECC POL) Cad-7iz Jezioro Myśliborske MKS Szkuner Myślibórz
214025 08.06.2021 YOUTH CENTENARY REGATTA OPTIMIST Q-10iz Riva del Garda Fraglia Vela Riva
214024 11.06.2021 Dometic's Three Fish Cup Q-7iz Giżycko, Polsko Giżycko Regatta
214023 10.06.2021 German Championship A-Cat IDB 2021 OT-12mm Walchensee, Germany Segelfreunde Walchensee
214022 08.05.2021 KS Zatoka Puck Cup Q-7iz Puck sportovní klub "ZATOKA" Puck
214021 28.05.2021 Dziwnów Cup 2021 Q-7iz Dziwnów KS Baltic Dziwnów
214020 01.06.2021 Allianz Regatta - World Cup Series 49r-30iz,Fin-30iz,Las-30iz,Lar-30iz,Rsx-30iz Medemblik World sailing
214019 05.06.2021 Trofeo Cittá di Jesolo T24-10iz Lido di Jesolo, Itálie ITA - Italy
214018 20.05.2021 39th Lake Garda Meeting QSZ-8iz,QMZ-8iz Riva del Garda the Fraglia Vela Riva
214017 30.05.2021 A-Cat Spring Regatta 2021 OT-4iz Torbole, Garda Circolo Vela Arco
214016 15.05.2021 ORC European Championship Orc-24me Italia, Capri Circolo Remo e Vela Italia, Yacht Club Capri and Yacht Club
214015 23.05.2021 Erste premier trophy 2021 Nj-4iz,OT-4iz Pirovac - Chorvatsko YFA
214014 24.04.2021 A-Class Foiling Easter Regatta Campione 2021 OT-4iz Garda Campione Campione Univela
214013 17.05.2021 iQFoil international games 2021 IQF-10iz Campione, Garda ITA Campione univela sailing
214012 12.06.2021 Krištáľový pohár 50. ročník Fin-4iz,Las-4iz,L47-4iz,420-4iz,Q-4iz,29r-4iz VD Gabčíkovo na Dunaji SVK - Slovak Republic
214011 17.04.2021 ILCA Vilamoura European Continental Qualification Las-50me,Lar-50me Vilamoura Vilamoura sailing
214010 30.03.2021 Mistrovství Španělska Techno 293 U15 Bic-12mm Santa Pola Club Nautico de Santa Pola
214009 30.03.2021 Mistrovství Španělska Techno 293 U17 Bic-12mm Santa Pola Club nautico de Santa Pola
214008 10.04.2021 Velikonoční regata Nj-4iz Chorvatsko AKITA - YACHT CLUB z.s.
214006 01.04.2021 CSC Cup – Memorijal Antolić-Česić Q-12mm Medulin CSC, JK Uljanik
212425 27.08.2021 Přátelská miniregatta RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
212424 03.07.2021 Bermuda cup-o pohár Slezské Harty Kaj-1 Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
AR
212420 25.09.2021 T?rlický podzimní fičák Kaj-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
212418 18.09.2021 Tera Cvilín race RsT-3C,RsT-3M,Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
212417 11.09.2021 Hornická regata Evr-4K,L47-4K,Q-4K,Fb-3M,L47-3M,Q-3M,Evr-2,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR AH
212416 11.09.2021 Těrlický nezlomný mariňák Kaj-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
212415 08.09.2021 Cvilín race 5 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
212414 28.08.2021 Těrlicko - Přátelská regata
přesun koef. Q-2 ze závodu 212401
RsT-7P,Fb-2,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
212413 21.08.2021 Olešná regata
přesun koef. Fin-4K ze závodu 212410
Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Q-2,Evr-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
212412 07.08.2021 Interpohár Evr-8mz,L47-8mz,Lar-8mz,Q-8mz Olešná KSJ kraj Moravskoslezský
AR AH
212411 28.07.2021 Cvilín race 4 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
212410 10.07.2021 Modrá stuha Českého Těšína Fin-4K,Fb-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2,Fb-4K Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR AH
212409 03.07.2021 Bermuda CUP
přesun koef. Fin-3M ze závodu CTL 21-2401 přesun koef. Fb-3M ze závodu CTL 21-2405
Fin-7P,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Evr-2,Fb-2,Kaj-1,OT-1,Fin-3M,Fb-3M Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
AR AH
212408 16.06.2021 Cvilín race 3 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
212407 12.06.2021 Mladý vítr Fb-4K,Fb-3M,Evr-2,Q-2,RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
212406 02.06.2021 Cvilín race 2 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
212405 22.05.2021 Hornický kahan
závod zrušen - COVID-19
Fb-3M,Fin-3M,Evr-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
212404 19.05.2021 Cvilín race 1 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
212403 15.05.2021 Jarní jachtařský budíček
závod zrušen - COVID-19
Kaj-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
212401 24.04.2021 Cena Olešné
závod zrušen COVID-19
Fin-3M,Rac-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
212302 14.08.2021 O Hanáckó klobáso Q-4K,L47-4K Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
212301 17.04.2021 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané
závod zrušen - COVID-19
L47-3M,Q-3M Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
212211 11.09.2021 Burčáková regata
Závod ZRUŠEN
Fin-2,Evr-1,Evr-1,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
212210 04.09.2021 Podzimní Sokolská regata Vau-7P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
212209 14.08.2021 Tvarůžková regata Bic-3M,Rac-3M Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR AH
212208 31.07.2021 Mohelnická regata Evr-3M,Lar-3M,Q-2 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR AH
212207 31.07.2021 Olympijská regata
Závod zrušen !!!
Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
212206 24.07.2021 Modrá stuha Plumlova
změna místa konání
Evr-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2,Evr-4K Chomoutov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
212205 26.06.2021 Červnový závod
přesun koef. Fin-4K ze zrušené závodu CTL 21-2202
Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
212204 05.06.2021 Jarní Sokolská regata Q-4K,Vau-4K,Vau-3M Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
212203 29.05.2021 Bleděmodrá Stuha Plumlova
POZOR změna místa konání, lodní třída - L47-3M zrušena z rozhodnutí pořadatele (COVID-19)
Fin-3M,Q-3M Chomoutov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
212202 15.05.2021 Májový závod
závod zrušen - COVID-19
Fin-4K,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
212201 10.04.2021 Jarní závod - mem. M. Kouřila
závod zrušen - COVID-19
Fin-3M,Evr-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Q-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
212180 14.08.2021 Finnlandia Cup Fin-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
212179 22.09.2021 JMK IV. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
212178 08.09.2021 JMK III. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
212177 30.06.2021 JMK II. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
212176 16.06.2021 JMK I. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky
420,RsV,FD - pouze 2 dny (25.09.2021-26.09.2021), Cad,Evr,Las - pouze 3 dny (25.09.2021-27.09.2021)
420-12mr,Evr-12mr,Fb-12mr,Las-12mr,Cad-8mz,Cad-7P,FD-7P,RsV-7P,Las-7P,Evr-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
212163 22.09.2021 Prígl Rejs 2021 XXI. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212162 19.09.2021 Nedělní rejs VII. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212161 18.09.2021 Modrý hrozen 29r-7P,420-7P,Cad-7P,RS7-7P,Rs5-7P,29r-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
212160 18.09.2021 Dálková plavba Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
212159 18.09.2021 GP NJ 2021 Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
212158 15.09.2021 Prígl Rejs 2021 XX. "Funny" OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212157 11.09.2021 Jedovnický kapr Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
212156 11.09.2021 Kiss my RS Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212155 08.09.2021 Prígl Rejs 2021 XIX. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212154 04.09.2021 Vítr z vinohradů Bic-7P,Rac-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
212153 04.09.2021 MČR Vareo RsV-12mr Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212152 03.09.2021 MČR Finn Fin-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
212151 01.09.2021 Prígl Rejs 2021 XVIII. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212150 29.08.2021 Nedělní rejs VI. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
212149 28.08.2021 O pohár Vranova Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
212148 28.08.2021 Retro Cup Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
212147 25.08.2021 Prígl Rejs 2021 XVII. "Funny" OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212146 21.08.2021 Czech Junior Nationals - part I. L47-12mr,RsF-12mr,RsF-8mz,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
212145 18.08.2021 Prígl Rejs 2021 XVI. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212144 15.08.2021 Nedělní rejs V. RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212143 14.08.2021 Memoriál Dušana Vaculky Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
212142 11.08.2021 Prígl Rejs 2021 XV. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212141 04.08.2021 Prígl Rejs 2021 XIV. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
212140 28.07.2021 Prígl Rejs 2021 XIII. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212139 21.07.2021 Prígl Rejs 2021 XII. "Funny" OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212138 17.07.2021 Omniplast Cup RsT-12mr,RsA-7P,RsT-7P,RsV-7P,RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212137 14.07.2021 Prígl Rejs 2021 XI. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
212136 25.07.2021 Nedělní Rejs IV. RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212135 24.07.2021 Brněnská šestka Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212134 30.06.2021 Prígl Rejs 2021 X. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212133 26.06.2021 Pavlovská regata QSZ-7P,QMZ-7P,L47-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
212132 26.06.2021 Veterán Cup Bic-4K,Rac-4K,Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR AH
212131 23.06.2021 Prígl Rejs 2021 IX. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212128 19.06.2021 Voltax regata Sta-7P,Vau-3M,Q-1,Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR AH
212127 19.06.2021 Veletržní regata
přesun koeficientů K4 ze závodu 212104
Lar-7P,RsV-7P,Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,Evr-3M,L47-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
212126 16.06.2021 Prígl Rejs 2021 VIII. "Funny" OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212125 13.06.2021 Nedělní rejs III. RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212124 12.06.2021 SHOWMAN TROPHY Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
212123 09.06.2021 Prígl Rejs 2021 VII. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212122 05.06.2021 Jarní závod Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
212121 02.06.2021 Prígl Rejs 2021 VI. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
212120 30.05.2021 Nedělní rejs II. RsF-3M,RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1,RsT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212119 29.05.2021 Starobrno Cup Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR AH
212118 26.05.2021 Prígl Rejs 2021 V. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje
POZOR nový termín závodu !!!
L47-8mz,29r-7P,L47-7P,Lar-7P,QSZ-7P,QMZ-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
212115 19.05.2021 Prígl Rejs 2021 IV-"Funny" OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AH
212114 22.08.2021 Nedělní rejs I.
Nový termín závodu
RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
212113 15.05.2021 Věstonická Venuše
závod zrušen - COVID-19
Bic-7P,Rac-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
212112 15.05.2021 ČP Slalom III.
závod zrušen - COVID-19
Fus-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
212111 15.05.2021 Májová přeháňka
závod zrušen - COVID-19
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212110 12.05.2021 Prígl Rejs 2021 III. Pohár JmK
závod zrušen - COVID-19
RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212108 05.05.2021 Prígl Rejs 2021 II.
závod zrušen - COVID-19
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212107 01.05.2021 Spring Cup
závod zrušen - COVID-19
420-7P,Fb-7P,Las-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
212106 31.07.2021 Memoriál Miloše Alexy
POZOR změna termínu !!
RsV-7P,RsF-4K,Rs5-4K,RsT-4K,Vau-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212105 28.04.2021 Prígl Rejs 2021 I.
závod zrušen - COVID-19
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212104 24.04.2021 Krajský přebor
závod zrušen - COVID-19
Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Vau-3M,Evr-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
212103 17.04.2021 Memoriál Hynka Švédy
závod zrušen - COVID-19
Evr-3M,Las-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
212102 08.05.2021 Jachtařská liga I.
závod zrušen - COVID-19
Lig-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212101 10.09.2021 20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA
POZOR změna termínu - COVID-19
Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P,Lar-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
212012 01.07.2021 MČR
přesun koef. Bic-7P ze zrušeného závodu 21-2008
Bic-12mr,Bic-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
212011 31.07.2021 24 hodin Dářka Rac-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
212010 17.07.2021 Bambusová regata QSZ-7P,QMZ-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Evr-3C,Evr-3C,Evr-3M,Q-3C Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
212008 03.07.2021 Pohár Techno 293
Závod ZRUŠEN
Bic-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
212007 26.06.2021 Šilhánkův memoriál Evr-7P,Lar-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
212006 25.06.2021 MMČR Vaurien 2021 Vau-12mr Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
212005 25.06.2021 50 let Evrop v Čechách
závod zrušen - přesun na rok 2022
Evr-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
212004 19.06.2021 Pohár Vysočiny Rac-7P,Bic-7P,Fun-3C,Fun-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
212003 05.06.2021 Pohár o Velké Dářko Fin-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
212002 22.05.2021 Květáková regata
Závod zrušen - COVID-19
Rs5-7P,RsF-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
212001 18.09.2021 Májový pohár
nový termín závodu !!!
Evr-7P,L47-7P,Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
211907 21.08.2021 Prázdninová regata Q-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
211906 14.08.2021 Modrá Vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
211905 07.08.2021 Štít města Pardubic
Koeficient Vau-7P přesunut z CTL 211902
Vau-7P,29r-3C,Fin-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
211904 03.07.2021 Neptunova regata Q-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
211903 26.06.2021 O perníkovou chaloupku Las-3C,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
211902 15.05.2021 Jarní závod
závod zrušen - COVID-19
Vau-7P,29r-3C Seč Yachtclub Pardubice
211901 08.05.2021 Memoriál Tomáše Dymáka
závod zrušen - COVID-19
Pir-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
211807 19.09.2021 Pohár Rozkoše II. Fun-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
211805 18.09.2021 Pohár Rozkoše Bic-7P,Rac-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
211804 12.06.2021 Pohár Finn
přesun koef. 420-7P ze závodu 21-1802
Fin-7P,420-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
211803 22.05.2021 Pohár města Česká Skalice
Závod zrušen - COVID-19
Cad-7P,Vau-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
211802 15.05.2021 Jarní fireballistická Rozkoš
závod zrušen - COVID-19
420-7P,FD-7P,Fb-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
211801 25.09.2021 Optimistický podzim
POZOR - změna termínu
L47-7P,QSZ-7P,QMZ-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
211722 24.07.2021 Letní vánek Q-1,L47-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
211721 18.09.2021 Mácháčské finále
ZÁVOD ZRUŠEN bez náhrady
Bic-2,Rac-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
211717 25.09.2021 Grand Prix Czech Republic - EUROSAF 2.4mR Sailing Circuit T24-8mz Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
211716 11.09.2021 Lighthouse Cup
přesun koef. Pir-4K ze zrušeného závodu CTL 21-1707
Pir-7P,Pir-4K,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1,470-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
211715 04.09.2021 Modrá vlajka Máchova jezera
přesun koef. Pir-7P ze závodu 211706
Pir-7P,Sta-7P,Evr-3C,Pir-3C,Evr-2,Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
211714 21.08.2021 Mácha jezdil Evropu Evr-7P,Lar-7P Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
211713 06.08.2021 MČR Star Sta-12mr,Sta-2,420-7P Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
211712 31.07.2021 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Lar-3C,Sta-3C,L47-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
211711 17.07.2021 Mistrovství české flotily - Bacardi Cup Sta-7P,Lar-3C,Lar-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
211710 10.07.2021 Mácha Cup Sta-7P,Sta-3C,L47-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
211709 05.06.2021 Mácháč Open
závod zrušen - COVID-19
Kaj-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
211708 29.05.2021 Mem. Ing. Böhma 420-7P,Sta-3C,Fin-2,Pir-2,Q-2,Lar-1,L47-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
211707 22.05.2021 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17
závod zrušen - COVID-19
Fin-4K,L47-4K,Pir-4K,Fb-3C,Sta-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
211706 15.05.2021 Mem. Bruno Hámy
závod zrušen - COVID-19
Pir-7P,Q-4K,Sta-3C,Fin-2,L47-2,Pir-2,Sta-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
211705 01.05.2021 Mácháčský zápich
závod zrušen - COVID-19
RS7-7P,RsA-7P,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
211704 03.07.2021 Optimistický Mácháč
Nový termín závodu
420-3C,L47-3C,Lar-3C,Q-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
211703 17.04.2021 Pohár HAAS+SOHN
závod zrušen - COVID-19
Fin-7P,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
211702 10.04.2021 Finn premiera
závod zrušen - COVID-19
Fin-3C,Fin-2,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
211701 03.04.2021 Noprosu Cup
závod zrušen - COVID-19
Fin-3C,Fin-2,L47-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
211628 18.09.2021 Krajský přebor Kaj-4K Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
211627 11.09.2021 Zlatá sekyrka Cad-3C,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR AH
211626 04.09.2021 Hop regata Fb-7P,Lar-7P,RsA-1,Rs5-1 Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
211625 04.09.2021 Cena Povodí Labe - Církvice Kaj-2 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
211624 28.08.2021 Labský pohár Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR AH
211623 26.08.2021 MMČR a Nechranická buchta - 40. ročník Rac-12mr,Fun-7P,Bic-3C,Bic-4K,Rac-2 Nechranice Sportklub Lomazice
AR AH
211622 25.09.2021 Cena YCN - MČR Fun Fun-12mr,Fun-7P,Rac-7P,Bic-3C,Bic-2,Rac-2 Nechranice Yacht Club Nechranice
211620 21.08.2021 Regata Petra Zouhara Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
211619 19.08.2021 Kontrolní závod II Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
211618 18.08.2021 Dálková plavba 470-1,Evr-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
211617 16.08.2021 Kontrolní závod I Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
211616 14.08.2021 Cena Duchcova Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
211615 20.06.2021 Tour Techno IV
závod odložen z organizačních důvodů na straně pořadatele - náhradní termín bude sdělen
Bic-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
211614 19.06.2021 Tour Techno III
závod odložen z organizačních důvodů na straně pořadatele - náhradní termín bude sdělen
Bic-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
211613 19.06.2021 Pohár RS Nechranice Rs5-7P,RsF-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
211612 19.06.2021 Česká brána Kaj-2,470-1 Labe - Roudnice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR AH
211611 12.06.2021 Regata Lovosice Kaj-2 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR AH
211610 05.06.2021 Štít města Litoměřic Evr-2,470-1,Kaj-1 Labe - Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR
211609 29.05.2021 Pohár ILCA Nechranice
závod zrušen - COVID-19
Lar-7P,Las-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
211608 29.05.2021 Cena Roudnice
přesun koef. Cad-3C ze závodu CTL 21-1104
Cad-3C,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR AH
211607 22.05.2021 Jarní cena Labe - Církvice Kaj-2 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
211606 29.05.2021 Cena Oldřichova 33. ročník Evr-4K,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
211605 08.05.2021 Jarní Nechranice
Závod zrušen - COVID-19
Cad-7P,FD-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
211603 17.04.2021 Zlatá plachta Barbory 51. ročník
Závod zrušen - COVID-19
Evr-3C,Q-2,L47-1,Lar-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
211602 28.03.2021 Jarní Labe
Závod odložen, nový termín bude sdělen !! COVID-19
Lar-1,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
211601 27.03.2021 O Pohár YachtClubu Štětí
Závod odložen, nový termín bude sdělen !! COVID-19
Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
211523 14.08.2021 Přeborník Regentu OT-1 Regent Yacht Club Regent
AR
211522 07.08.2021 Jesenický pohár VI.
ZÁVOD ZRUŠEN - technické důvody na straně pořadatele
Q-1,L47-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
211521 24.07.2021 Jesenický pohár V. Q-1,L47-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
211520 10.07.2021 Porcelan Cup Q-2,L47-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
211519 02.07.2021 Jesenický pohár IV. Q-1,L47-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR AH
211518 29.05.2021 Jesenický pohár III. Q-1,L47-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
211517 22.05.2021 Sdružený krajský přebor
závod zrušen - COVID-19
Fb-4K,Fin-4K,RsF-4K,Q-1,L47-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
211516 08.05.2021 Jesenický pohár II.
závod zrušen - COVID-19
Q-1,L47-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
211515 05.07.2021 Závod jesenických nadějí Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR AH
211513 25.09.2021 Jesenický marathon CaO-7P,Rac-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR AH
211511 18.09.2021 Švestková regata
přesun koef. Las-3C ze závodu 21-1510
Las-7P,Fb-3C,Fin-3C,Fin-2,Q-2,Las-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
211510 21.08.2021 Modrá stuha Jesenice
závod ZRUŠEN
Las-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
211509 21.08.2021 Catamaran Open 2021 CaO-8vc Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
211508 07.08.2021 Senior Cup Bic-7P,Fun-4K,Rac-3C,Fun-3C,Rac-7P Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR AH
211507 31.07.2021 O pohár KK L47-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
211506 17.07.2021 Sdružený krajský přebor CaO-7P,Rac-3C,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR AH
211504 19.06.2021 Sdružený krajský přebor II. L47-4K,Las-4K,Q-4K,Fin-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
211503 05.06.2021 Modrá stuha Regentu 420-2,Bic-2,Evr-2,Fin-2,Rac-2,Q-1,Rac-1 Regent Yacht Club Regent
AR AH
211502 15.05.2021 Stříbrná plachetnice
závod zrušen - COVID-19
Lar-3C,Las-3C,Q-3C,L47-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
211501 24.04.2021 Lucky regata
závod zrušen - COVID-19
CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,Bic-2 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
211412 24.07.2021 Modrá stuha Boleváku
ZÁVOD ZRUŠEN bez náhrady
Q-2,RsF-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
211411 29.05.2021 Štít města Plzně Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
211408 28.08.2021 Konec na Hrachách Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR AH
211407 14.08.2021 Letní závod Evr-2,Fb-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
211406 31.07.2021 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
AR
211405 17.07.2021 Letní Hracholusky Evr-1,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
211404 05.07.2021 Modrá Stuha Hracholusek Evr-2,Fin-2,Q-2 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
211403 03.07.2021 Cena Prazdroje Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
211402 24.04.2021 Cena Ziosu
závod zrušen - COVID-19 (náhradní termín bude sdělen)
Evr-2,Fb-2,RsF-2,Bic-2,Fun-2,Rac-2,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
211401 10.04.2021 Bohemia regata
závod zrušen - COVID-19
Fb-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
211333 08.07.2021 1st 49er Flex Open 49r-1 Lipno - Černá v Pošumaví ALT 29er a 49er
211332 28.08.2021 Grand Prix Czech Republic D-ONE 2021 De1-8vc Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
211331 19.06.2021 ČP Kiteboarding I. Kit-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
211330 12.06.2021 LIPNO MARATHON 2021 Kaj-1 Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
211329 28.08.2021 Bezdrevský vítr Rs5-7P,RsF-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR AH
211328 18.09.2021 Modrá stuha Dvořiště
změna termínu !!!
Q-4K,Fd-4K Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
211327 31.07.2021 Bezdrevský maraton Evr-1,FD-1,Pir-1 Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR AH
211326 05.06.2021 Cena Dvořiště
závod zrušen - COVID-19 (náhradní termín bude sdělen)
Q-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
211324 25.09.2021 Pohár MUDr. Lázničky
přesun koef. Fin-12mr ze závodu 212152, který se neodjel pro bezvětří
Fin-12mr,Fin-7P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
211323 10.09.2021 Czech Windsurfer Cup 2021 Rac-3,Fun-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
211322 02.09.2021 49er/49erFX/Nacra 17 Junior European Championship 49er-18me,49FX-18me,N17-18me Lipno - Černá v Pošumaví Český svaz jachtingu
AR AH
211321 28.08.2021 Frymburský pohár CaO-7P,Tor-7P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR AH
211320 28.08.2021 Lipenský vítr
změna termínu !!!
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
211319 07.08.2021 Bezdrevský kapr FD-7P,Fb-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR AH
211318 31.07.2021 Lázeňská regata Fb-3C Svět TJ Jiskra Třeboň
AR AH
211317 24.07.2021 Zmrzlinový pohár Q-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR AH
211316 17.07.2021 Modrá stuha Lipna-55.ročník Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
211315 09.07.2021 O krále Šumavy
přesun koef. Fb-4K, Cad-4K ze závodu 211209 pro lodní třídu Cad, 29er a RS700 závod na 3 dny, lodní třídy FB a FD pouze 2 dny 10.07.2021-11.07.2021
29r-7P,Cad-7P,FD-7P,Fb-7P,RS7-7P,Cad-4K,Fb-4K Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
211314 03.07.2021 Mistrovství ČR Pir-12mr Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce 29r-12mr,Cad-12mr,FD-12mr,29r-7P,Fb-7P,FD-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
211312 19.06.2021 Modrá stuha Pojišťovny
závod se neodjel - bezvětří
Pir-7P Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
211311 19.06.2021 Memoriál K.Smetany Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
211310 12.06.2021 Lipno maraton 2021 CaO-7P,Tor-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
211309 21.08.2021 McDonalds cup
POZOR - změna termínu
QSZ-7P,QMZ-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
211308 12.06.2021 Pohár Hluboké Pir-7P,Vau-7P,Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
211306 04.06.2021 Mistrovství ČR Tornádo 2021 Tor-12mr,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
211305 05.06.2021 Cena Šumavy
závod zrušen - COVID-19
Rs5-12mr,RsA-12mr,Evr-7P,Las-7P,RsA-7P,RsF-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
211304 29.05.2021 Jestřábí Cup 2021 CaO-7P,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
211303 22.05.2021 Na vlně WS
závod zrušen - COVID-19
Fun-7P,Rac-7P,Bic-3C Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
211302 05.06.2021 Modrá stuha Bezdreva
ZMĚNA TERMÍNU po COVID-19
Cad-7P,Pir-7P Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
211223 09.08.2021 Táborová regata Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
211222 03.07.2021 Poděbradský jachting žije Rs5-1,RsF-1 Rozkoš JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
211217 28.08.2021 Hurá do školy
POZOR - změna místa konání, Cad-7P přesun ze závodu 21-1803
Pir-4K,Pir-7P,Q-1,Cad-7P,Fb-3C,Rs5-1 Rozkoš JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR AH
211216 25.09.2021 Zhasnutý Kahan
přesun koef. Fin-4K ze závodu 21-1209
Fin-4K,Fin-2,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
211215 25.09.2021 Štít města Poděbrad
ZÁVOD ZRUŠEN - rozhodnutí pořadatele
Pir-2,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
211214 18.09.2021 Veteránská regata Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
211212 31.07.2021 Prázdniny v půli Q-2,Fin-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
211211 03.07.2021 Přebor ČOS - dálková plavba
nový termín závodu a změna místa konání závodu
Evr-2,Fb-2,Q-2,Fin-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
211209 26.06.2021 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře
Závod zrušen - technicko-organizační důvody na straně pořadatele
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fb-3C Orlík - Velký Vír YC Neratovice
211207 29.05.2021 Pohár Bohemia
závod zrušen - COVID-19
Pir-3C,Q-3C Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
211206 22.05.2021 Pohár YC Kladno Fin-3C,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
211205 08.05.2021 Župní přebor
závod zrušen - COVID-19
Fin-2,Evr-1,Fb-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
211204 02.05.2021 Regata Neumann Institut
závod zrušen - COVID-19
Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
211203 01.05.2021 Pohár SOSIOS
závod zrušen - COVID-19
Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
211202 24.04.2021 Jarní pohár DFA
závod zrušen - COVID-19
Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
211201 17.04.2021 Toušeňský pohár
závod zrušen COVID-19
Cad-3C,Fb-3M Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
211151 14.08.2021 Chicken Race Q-1 Lipno - Černá v Pošumaví Český Yacht Klub
AR AH
211150 25.08.2021 Pražský točák 30 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211149 18.08.2021 Pražský točák 29 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211148 11.08.2021 Pražský točák 28 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211147 04.08.2021 Pražský točák 27 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211146 28.07.2021 Pražský točák 26 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211145 21.07.2021 Pražský točák 25 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211144 14.07.2021 Pražský točák 24
Závod zrušen
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211143 07.07.2021 Pražský točák 23
Závod zrušen
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211130 24.09.2021 Regata 725 RsA-12mr,RS7-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
211129 22.09.2021 Pražský točák 17 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211128 15.09.2021 Pražský točák 16 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211127 08.09.2021 Pražský točák 15 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211126 04.09.2021 CERE regata L47-7P,QSZ-7P,QMZ-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
211125 04.09.2021 Regata Laguna Kaj-1 Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
211124 01.09.2021 Pražský točák 14 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211123 30.06.2021 Pražský točák 13 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
211122 25.06.2021 Windy point regatta RS7-12mr,RsA-7P,RsV-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
AR AH
211121 23.06.2021 Pražský točák 12 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
211120 16.06.2021 Pražský točák 11 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
211119 09.06.2021 Pražský točák 10 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
211118 05.06.2021 FIFE CUP
koef. 29r-7P přesun ze závodu CTL 21-1106, zrušeno FD-7P, koef. Las-7P přesun ze závodu CTL 21-1305
420-7P,Fb-7P,29r-7P,Las-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
211117 02.06.2021 Pražský točák 9 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
211116 29.05.2021 OYC Prague Regatta 2021
závod zrušen - COVID-19
RsT-7P Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
211115 26.05.2021 Pražský točák 8 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211114 19.05.2021 Pražský točák 7 OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211113 15.05.2021 O vorařskou houžev
závod zrušen - COVID-19
Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211112 12.05.2021 Pražský točák 6
závod zrušen - COVID-19
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211111 08.05.2021 Memoriál Bürgemeistera
závod zrušen - COVID-19
Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211110 05.05.2021 Pražský točák 5
závod zrušen - COVID-19
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211109 28.04.2021 Pražský točák 4
závod zrušen - COVID-19
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211108 24.04.2021 Skiffmania
závod zrušen - COVID-19
29r-7P,RS7-7P,Was-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
211107 21.04.2021 Pražský točák 3
závod zrušen - COVID-19
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211105 14.04.2021 Pražský točák 2
závod zrušen COVID-19
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211104 10.04.2021 Memoriál Rosslera-Ořovského
závod zrušen COVID-19
Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211103 07.04.2021 Pražský točák 1
závod zrušen COVID-19
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
124031 12.06.2021 Supercup HUN IQ-Foil woman - U15 Fun-4iz Balaton Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ