Výsledky závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
249908 31.05.2024 Školení záchranářů Nechranice Nechranice Hladinová záchranná služba
AH
249907 26.04.2024 Školení záchranářů Rozkoš Rozkoš Hladinová záchranná služba
AH
249906 28.04.2024 Školení záchranářů Brno 2 Brněnská přehrada 7220 - RO ČSJ Vysočina a Jihomoravský kraj
AH
249905 13.04.2024 Školení záchranářů Brno 1 Brněnská přehrada RO ČSJ Vysočina a Jihomoravský kraj
AH
249904 09.03.2024 Školení HZS -RO ČSJ 16+17 Máchovo jezero 0024
AH
249903 23.02.2024 Školení NJ Brněnská přehrada Komise rozhodčích
AR
249902 09.03.2024 Školení národních rozhodčích + HZS Třemošnice Komise rozhodčích
AR AH
249707 20.02.2024 SSL Gold Cup 2023 - Martin Trčka
3 kredity
Praha Trenérsko-metodická komise
249706 13.02.2024 Strategie a taktika v závodě - Jan Hirnšal
4 kredity
Praha Trenérsko-metodická komise
249705 06.02.2024 Rolex FastNet 2023 - Milan Koláček
2 kredity
Praha Trenérsko-metodická komise
249704 31.01.2024 Nové trendy ve Windsurfingu - Jan Skřepek, Patrik Hrdina
2 kredity
Praha Trenérsko-metodická komise
249703 23.01.2024 Trenéři a pravidla - Václav Brabec
4 kredity
Praha Trenérsko-metodická komise
247013 08.06.2024 Goldener Geier 2024 Cad-8,Cad-7P Geierswalder See 1. Wassersportverein Lausitzer Seenland e.V.
247006 14.06.2024 ČP Slalom 5
Nechranice/Rozkoš
SLA-7P,WIF-7P Lipno - Kovářov Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
247005 08.06.2024 Pohár Rozkoše Rac-7P,T93-7P,FOI-7P Rozkoš Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR AH
247004 31.05.2024 ČP Slalom 4
Nechranice/Rozkoš
FOI-7P,SLA-7P,WIF-7P Lipno - Kovářov Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
247003 24.05.2024 ČP Slalom 3
Závod zrušen bez náhrady.
SLA-7P,WIF-7P Lipno - Kovářov Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
247002 17.05.2024 ČP Fun - Course + Slalom 2
Závod zrušen - špatná předpověď počasí.
FOI-7P,SLA-7P,WIF-7P Lipno - Kovářov Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
247001 04.05.2024 Pohár Nechranice
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY !!!
FOI-7P,Rac-7P,T93-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
244102 12.07.2024 THE Olympic regatta - Central European Sailing cup Fin-8 Tihany Balaton Maďarsko Tihanyi Hajós Egylet
244101 01.07.2024 2024 29er European Championships 29r-24me Polsko, Gdynia Polish Yachting Association
AR
244100 01.07.2024 2024 Ilca7 Under-21 World Championship Las-24msJ Portugal, Viana do Castelo Clube de Vela de Viana do Castelo
244099 06.07.2024 Europa Cup Germany - 86. Warnemünder Woche 2024 L47-8,Lar-8 Warnemünde, Rostock, Germany Warnemünder Segel-Club e.V.
244098 11.06.2024 Formula Wing Europeans- Men WIF-24me Silvaplana WingFoil Racing
244097 11.06.2024 Formula Wing Europeans- Women WIF-24me Silvaplana WingFoil Racing
244096 22.06.2024 2024 ILCA 4 Youth World Championships - girls L47-24msJ PORTUGAL, Viana do Castelo International Laser Class Association
244095 22.06.2024 2024 ILCA 4 Youth World Championships - boys L47-24msJ PORTUGAL, Viana do Castelo International Laser Class Association
244094 17.06.2024 Formula foil World championship FOI-75msOH Puck. polsko IFCA
244093 29.06.2024 Obelix Cup Q-7 Seeham, Rakousko Segelclub Seeham
244092 21.06.2024 Eurocup RS and Europeans RS700, RS Aero RS7-24me,RsA-24me Francie Carnac Yacht Club de Carnac
244091 21.06.2024 Energa Nord Cup Gdaňsk 2024 L47-8 Gdansk Polsko
244090 21.06.2024 Internationale Österreichische Staatmeisterschaft Fin-12 Wolfgangsee Rakousko UYC Wolfgangsee
244089 29.06.2024 Alpen Cup 2024 Tor-4 Forgensee - GER SCFF Fussen
244088 22.06.2024 Kieler Woche 2024 49FX-20,29r-8 Kiel-Schilksee, GER Kieler Yacht-Club e.V.
AR
244087 09.05.2024 FD-Cup Ammersee FD-8 Ammersee - Německo Der Diessner-Segel-Club am Ammersee
244086 08.06.2024 Puchar Nysy 2024 L47-4K,Qmz-4K,Qsz-4K Nysa Gleminow Klub Żeglarski „Nysa” Głębinów
244085 08.06.2024 Pohár Sopot OT-4 Sopot, Gdaňský záliv UKS Navigo
244084 12.06.2024 2024 RACEBOARD EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Rac-24me Puck, Poland Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu + IWA
244083 14.06.2024 DOMETIC Puchar Trzech Ryb Qmz-4,Qsz-4 Gižycko Energa Giżycka Grupa Regatowa
244082 15.06.2024 3. Alpen Cup T24-4 Gmunden - AUT UYC Traunsee
244081 15.06.2024 2nd Warm Up Event ILCA Worlds Viana Lar-7 Viana do Castelo Clube Vela de Viana do Castelo and Vilamoura Sailing
244080 30.05.2024 Campeonato de Portugal de Juniores 2024 Las-7 Viana do Castelo Portugal Viana Sailing
244079 30.05.2024 Mezinárodní mistrovství Švýcarska Fb-12 Bodamské jezero Seglervereinigung Kreuzlingen
244078 01.06.2024 one hour classic 2024 FOI-8 Torbole circolo surf torbole
244077 05.04.2024 2024 A-Cat Easter Regatta Campione OT-8 Campione, lake Garda Campione Univela Hostel
244076 26.04.2024 2024 A-Class International German Championship OT-12 Schwerin Schweriner Segler-Verein v. 1894 e.V.
244075 04.05.2024 2024 ACA A-Classe regatta Hellecat OT-4 Hellevoetsluis, Holandsko Hellecat
244074 18.05.2024 Raiffeisen Trophy 2024 Bav-4,Ela-4,Kaj-4,NJ-4 Chorvatsko - marina Kaštela YFA
244073 18.05.2024 Raiffeisen Euro Cup 2024 Tor-4 Rheindelta Rakousko YC Rheindelta
244072 24.05.2024 Regata Nazionale 29er 29r-8 Garda Circolo Vela Arco Circolo Vela Arco
244071 24.05.2024 Mistrovství Rakouska Tornád 2024 Tor-12 Attersee Rakousko SCC Attersee
244070 18.05.2024 Young Europeans Sailing 2024 Evr-8,Lar-8 Kiel Kieler Yacht-Club e.V.
244069 10.05.2024 RS Vareo National Championship (GBR) RsV-12 Paington, GBR GBR - Great Britain
244068 26.04.2024 KOPER EUROPA CUP 2024 - GULIČEV MEMORIAL Q-8mz Koper, Slovinsko JK Jadro Koper
244067 09.05.2024 Dutch Youth Regatta 2024 29r-12,Cad-12,L47-12,Lar-12,Q-12,RsF-12 Workum Dutch Youth Regatta
244066 27.04.2024 Ostseecup 2024 Cad-7 Warnemünde Mecklenburgischer Yachtclub Rostock e.V.
244065 23.03.2024 24 Torbole Europa Meeting Evr-8 Garda IT CIRCOLO VELA TORBOLE
244064 27.04.2024 Kornati Cup ORC1-8 Biograd, Croatia YC Kornati Murter / YK KUN / Pitter Yachtcharter
244063 11.05.2024 REGATY KLASYFIKACJI PUCHARU POLSKI Fin-7 Jezioro Goczałkowickie Klub Wodny Ligi Obrony Kraju Garland Gliwice
244062 24.02.2024 XIX ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK -2024 U17 IQJ-8 Cadiz federacion Andaluza de Vela
244061 24.02.2024 XIX ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK -2024 youth IQJ-8 Cadiz Federacion Andaluza de Vela
244060 04.03.2024 IQ FOIL INTERNATIONAL GAMES Y & J- U19 chlapci IQJ-8 Cadiz Nautico club Cadiz
244059 04.03.2024 IQ FOIL INTERNATIONAL GAMES Y & J- U17 chlapci IQJ-8 Cadiz Nautico club Cadiz
244058 04.03.2024 IQ FOIL INTERNATIONAL GAMES Y & J- U19 dívky IQJ-8 Cadiz Nautico club Cadiz
244057 29.04.2024 III Tappa Coppa Italia Iqfoil U19 IQJ-8 Torbole Lago di Garda circolo Surf Torbole
244056 29.04.2024 III Tappa Coppa Italia Iqfoil U17 IQJ-8 Torbole Circolo Surf Torbole
244055 26.04.2024 Coppa Italia e Interzonale Techno 293 U17 T93-8 Torbole Lago di Garda Circolo Surf Torbole
244054 26.04.2024 Coppa Italia e Interzonale Techno 293 U15 T93-8 Torbole Lago di Garda Circolo Surf Torbole
244053 13.04.2024 OptiKickOff 2024 & IlcaKickOff 2024 Lar-4 Steinhuder Meer Yachtclub Steinhuder Meer e.V. (YSTM)
244052 21.04.2024 Last change regatta 49FX-20,IQF-20,Kit-20,Lar-20,Las-20 Hyeres Francouzská federaci
244051 21.04.2024 10. Sententia Cup NJ-1MI Chorvatsko Yacht Club Zadar
AR
244050 27.04.2024 United 4 Sailing Lar-8 Workum United 4 Sailing
244049 27.04.2024 United 4 Sailing, United 4 Sailing, Workum 29r-7 Workum united4sailing.org
244048 14.04.2024 United 4 Sailing Lar-8 NED - Medemblik United 4 Sailing
244047 24.02.2024 XIX ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK -2024 IQF-30 Cadiz Federación Andaluza de Vela
244046 14.04.2024 United 4 Sailing Lar-8 NED - Medemblik United 4 Sailing
244045 12.04.2024 Puchar TS Kuźnia Rybnik L47-7 Zalew Rybnicki TS Kuźnia
244044 05.04.2024 2024 ILCA 4 Youth Europeans - chlapci L47-18meJ Izola, Slovinsko International Laser Class Association
AR
244043 05.04.2024 2024 ILCA 4 Youth Europeans - dívky L47-18meJ Izola, Slovinsko International Laser Class Association
244042 13.04.2024 Trapezregatta Steinhude FD-7 Steinhude meer WVStM Steinhuder Meer
244041 29.03.2024 51. Preis der Malche Pirat / BM J70 Pir-7 BERLÍN TEGEL TEGEL SAILING CLUB eV
244040 31.03.2024 53. Trofeo Princesa Sofia Lar-30 Palma de Malorca Club Marítimo San Antonio de la Playa
244039 28.03.2024 Clivio sailing cup Q-8 Camp Arena Medulin Clivo sailing club
244038 01.04.2024 53 Trofeo Princesa Sofía 49FX-30 Palma de Mallorca CNA, CMSA, CRN, Real Nautico Espana de Vela
244037 06.04.2024 Finn SP Fin-7 Neusiedler see, Mörbisch am See YC Breitenbrunn
244036 28.03.2024 42° Lake Garda Meeting Optimist Q-8 Lago di Garda Fraglia Vela Riva
244035 05.04.2024 10. Rüdiger-Weinholz-Preis Q-8 Wannsee Berliner Yacht club
244034 06.04.2024 ČTK 104 - Pohár mládeže L47-4 Senec Jachtársky klub Tatran
244033 28.03.2024 Sailing Point Easter Regatta Q-8 Portorož JK Pirat
AH
244032 08.03.2024 Winner Team Clinic Q-8 Faaborg, Dánsko YC Faaborg
244031 28.03.2024 29er EuroCup 2024 Slovenia 29r-8 Koper JK Jadro Koper
244030 27.03.2024 35th IZOLA SPRING CUP 2024 Lar-15,L47-8 Izola JK Burja Izola
244029 27.03.2024 ILCA Youth Easter Meeting L47-15,Lar-15 Lago di Garda, Itálie Fraglia Vela Malcesine
AR
244028 07.03.2024 Europa Cup Spain L47-15,Lar-15 Port de Pllenca Reial Club Nautic
244027 08.03.2024 A-Class Copa de Espana 2024 OT-4 Los Alcázares Federación de Vela, región Murcia
244026 17.02.2024 A-Class Valenciana Olympic Week OT-4 RCNV RN
244025 16.03.2024 2024 ILCA UNDER 21 EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Lar-18meJ,Las-18meJ Pollensa, Mallorca, Spain International Laser Class Association
244024 15.03.2024 FINN CUP- 5°TROFEO P. MANDELLI Fin-8 Lago di Garda, Torbole Circolo Vela Torbole
244023 08.03.2024 EurIlca Europe Cup Spain Lar-15 Polenta Spain Reial Club Nautic Port de Pollença
244022 05.03.2024 2024 49er & 49erFX World Championship 49FX-75msOH Lanzarote, Kanárské ostrovy Lanzarote Sailing Center
244021 08.03.2024 UBS Primo Cup OT-4 Monako Yacht Club de Monaco
244020 09.03.2024 zonale ilca Lar-8 Cagliari Lega Navale Italiana
244019 04.03.2024 IQ Foil senior end Y&J games IQF-8 Cadiz IQ Foil class
244018 29.02.2024 4th Youth Centenary Regatta – TROFEO FACCENDA Q-8 Riva del Garda Fraglia Vela Riva
AH
244017 24.01.2024 Trofeo Euromarina Optimist Torrevijeja Q-8 Torrevijeja, Španělsko Real Club Nautico Torrevijeja
244016 24.02.2024 18. Memorijal Z. Pečenkovića Q-8,L47-7 Pula, Chorvatsko JK Vega
AH
244015 07.03.2024 Europa Cup Spain 2024 Pollensa Lar-15,L47-8 Spain, Pollensa International Laser Class Association
244014 14.02.2024 Palamós International Optimist Trophy 2024 Q-8 Palamos. costa Brava Club Nautic Costa Brava
244013 16.02.2024 2024 ILCA Senior Europeans Athens Lar-50meOH,Las-50meOH Atheny International Laser Class Association
244012 16.02.2024 2024 ILCA Senior Europeans Ilca 6 man Lar-24me Atheny International Laser Class Association
244011 02.02.2024 2024 ILCA 6 Europa Cup Portugal Lar-8 Portimao Clube Naval de Portimao
244010 26.01.2024 World Championship IQF-75msOH Lanzarote IQ Foil class
244005 12.02.2024 SEMAINE INTERNATIONALE DE CANNES DE FINN 2024 Fin-8 Cannes Yacht Club de Cannes
244004 17.02.2024 2024 ILCA OPEN EUROPEAN TROPHY Lar-50meOH Ateny NC Kalamaki
244003 15.02.2024 MedSailing 29er EuroCup #3 29r-8 El Balis Španělsko Club Nautic El Balis
242437 17.07.2024 Trenink race 3 Q-1MI,RsT-1MI Petrův rybník - Krnov 2407 - Yacht Club Krnov
242436 03.07.2024 Trenink race 2 Q-1MI,RsT-1MI Petrův rybník - Krnov 2407 - Yacht Club Krnov
242435 26.06.2024 Trenink race 1 Q-1MI,RsT-1MI Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
242417 29.06.2024 Bermuda cup
Pro lodní třídu Kajutové lodě na samostatném okruhu výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 20.06.2024.
Fin-4K,L47-4K,Q-4K,L47-3M,RsF-3M,RsT-3M,Fb-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP,Rs4-2KP,Kaj-1MI Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
AR AH
242416 22.06.2024 Modrá stuha Českého Těšína Fin-3M,RsT-3M,Lar-4K,Lar-2KP,Fb-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP Těrlicko Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s.
AR
242415 21.06.2024 Midsummer regatta OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
242414 18.06.2024 Letní slunovrat I RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
242413 15.06.2024 Mladý vítr RsT-7P,RsF-3M,RsF-4K,L47-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
242412 11.06.2024 Dětská regata II RsF-1MI,RsT-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
242411 08.06.2024 Baníkovská regata Fin-3M,Fin-2KP,Rs4-2KP,Lar-2KP,Fb-2KP Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
242410 04.06.2024 Dětská regata I OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
242409 02.06.2024 Plavba Jantarovou stezkou Kaj-2KP,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
242408 18.05.2024 Jarní Budíček RsT-3M,RsF-3M,RsT-2KP,RsF-2KP Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
242407 11.05.2024 Jarní zíváček Kaj-2KP,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
242406 04.05.2024 Květinová regata II RsF-2KP,RsT-2KP,OT-1MI,L47-1MI,Q-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
242405 03.05.2024 Květinová regata I OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
242404 27.04.2024 Čarodějnická regata RsF-2KP,RsT-2KP,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
242403 27.04.2024 Cena Olešné Fin-3M,Fb-4K,Fb-2KP,Fin-2KP,Rs4-2KP,Lar-2KP,Q-1MI,L47-1MI Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
242402 19.04.2024 Aprílová regata II
Závod zrušen
OT-1MI,RsF-1MI,RsT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242401 16.04.2024 Aprílová regata I RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
242302 20.07.2024 Morava Sailing Rallye
Závod ZRUŠEN rozhodnutím pořadatele!
L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP Morava - Kroměříž Lodní Sporty Kroměříž, JO
242301 13.04.2024 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Lar-4K,Evr-3M,Q-3M,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR AH
242205 15.06.2024 Červnový závod Evr-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Q-1MI Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
242204 08.06.2024 Jarní sokolská regata Q-4K,Vau-4K,Vau-3M,Q-2KP Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR AH
242203 11.05.2024 Květnový závod
závod z technických důvodů zrušen bez náhrady
Fin-4K,Fin-2KP,Q-2KP Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
242202 27.04.2024 Azurová stuha Plumlova Q-3M,L47-2KP,Q-2KP,Lar-2KP Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
242201 20.04.2024 Jarní závod Fin-3M,Fin-2KP,Evr-2KP Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
242145 15.06.2024 Retro Cup (CBT)
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024.
Kaj-1MI,OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242133 20.07.2024 Brněnská šestka (CBT)
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024.
Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242132 17.07.2024 Prýgl rejs 8 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242131 13.07.2024 Omniplast cup RsT-12mr,RsA-7P,RsV-7P,RsT-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242130 10.07.2024 Prýgl Rejs JMK IV Rs5-2KP,RsT-2KP,RsV-2KP,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242129 07.07.2024 Kajutovky na Prýglu II
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024.
Kaj-1MI,OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242128 03.07.2024 Prýgl rejs 7 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242127 26.06.2024 Prýgl Rejs JMK III Rs5-2KP,RsT-2KP,RsV-2KP,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242126 22.06.2024 Starobrno Cup Rac-3M,T93-3M,Rac-4K,T93-4K Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
242125 19.06.2024 Prýgl rejs 6 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242124 16.06.2024 Nedělní rejs II Rs5-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
242123 15.06.2024 Voltax regata 2024 Sta-7P,Q-1MI Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
242121 12.06.2024 Prýgl rejs 5 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242120 05.06.2024 Pohár JMK II.
Změna termínu z 12. 6. 2024 kvůli ohňostrojům v Brně.
L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
242119 08.06.2024 RS Race Rs5-7P,RsT-7P,Rs4-7P,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
242118 05.06.2024 Prýgl rejs 4 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242117 01.06.2024 Pavlovská regata 29r-7P,L47-7P,Las-7P,Qmz-7P,Qsz-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
242116 18.05.2024 Kajutovky na Prýglu I
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024.
Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242115 29.05.2024 Prýgl rejs 3 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242114 25.05.2024 Veteran Cup Rac-3M,T93-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
242113 22.05.2024 Prýgl Rejs JMK II RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242112 19.05.2024 Nedělní rejs I RsV-3M,Rs5-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242111 01.06.2024 Májová přeháňka (CBT)
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024.
Kaj-1MI,OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242110 15.05.2024 Prýgl rejs 2 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242109 15.05.2024 Pohár JMK I. Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
242108 11.05.2024 Věstonická Venuše T93-7P,SLA-7P,WIF-7P,Rac-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
242107 08.05.2024 Jarní votvírák (CBT)
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024.
Kaj-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242106 04.05.2024 Pálavská regata Evr-7P,Fb-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,RS7-7P,RsA-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
242105 04.05.2024 Memoriál Miloše Alexy RsV-7P,RsT-3M,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,RsA-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242104 01.05.2024 Prýgl rejs 1 OT-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242103 20.04.2024 YYEETTII regata Vau-3M,Q-1MI Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
242102 24.04.2024 Prýgl Rejs JMK I Rs5-2KP,RsT-2KP,RsV-2KP,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
242101 20.04.2024 Krajský přebor Lar-3M,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsV-4K Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
242007 13.07.2024 Bambusová regata Qsz-7P,Qmz-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
242006 06.07.2024 Závod mladých nadějí L47-7P,L47-3C,Q-3C,Lar-3C,Evr-3C,Evr-3M,Lar-3M,Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
242005 04.07.2024 Bochnatková regata Rac-7P,T93-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
242004 21.06.2024 MČR Vaurien - Šilhánkův memoriál Vau-12mr,Evr-7P,Lar-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
242003 25.05.2024 Květáková regata RsF-7P,Rs4-7P,Rs5-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
242002 18.05.2024 Pohár Vysočiny Rac-7P,T93-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
242001 11.05.2024 Májový pohár Evr-7P,Lar-3C,L47-3C,Lar-3M,L47-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
241908 21.06.2024 Neptunova regata Q-2KP Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
241907 15.06.2024 O perníkovou chaloupku RsF-4K,RsF-3C,Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP Seč Yachtclub Pardubice, z.s.
AR AH
241906 12.06.2024 Malý závod 3 Q-1MI Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
241905 07.06.2024 Malý závod 2 Q-1MI Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
241904 25.05.2024 Memoriál Tomáše Dymáka Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,L47-1MI,Lar-1MI,Las-1MI,Pir-1MI Seč Yacht Club Vysoké Mýto
241903 15.05.2024 Malý závod 1 Q-1MI Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
241901 11.05.2024 Jarní závod Vau-7P,Fin-2KP,Q-2KP Seč Yachtclub Pardubice, z.s.
AR AH
241807 15.07.2024 Příměstský jachtařský tábor Rozkošáci Q-1MI,RsF-1MI,RsT-1MI Rozkoš TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s.
241806 07.07.2024 Tábor Rozkošáci Q-1MI,RsF-1MI,RsT-1MI Rozkoš TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s.
241805 13.07.2024 Prázdninový šplouch Q-4K,Rs4-4K,RsF-4K,RsT-4K Rozkoš TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s.
AR AH
241803 25.05.2024 Pohár města Česká Skalice Fin-7P,Vau-7P Rozkoš TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s.
AR AH
241802 18.05.2024 Jarní FB Rozkoš 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Lar-7P Rozkoš TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s.
AR AH
241801 04.05.2024 Jarní premiéra Qsz-7P,Qmz-7P,L47-7P Rozkoš TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s.
AR
241724 20.07.2024 Letní vánek L47-1MI,Lar-1MI,Q-1MI Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
241722 15.06.2024 ICZ RODOP - Jachtařská liga II. Lig-7P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
241711 13.07.2024 Mistrovství české flotily - Bacardi Cup Sta-7P,Sta-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
241710 04.07.2024 MČR Pirát Pir-12mr Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
241709 01.06.2024 Memoriál Ing. Bohma Sta-7P,Sta-3C,Pir-3C,Fin-2KP,Pir-2KP,Q-1MI Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
241708 25.05.2024 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,Sta-4K,Sta-2KP Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
241706 11.05.2024 Memoriál Bruno Hámy Pir-7P,Sta-7P,Fin-2KP,Pir-2KP,Sta-2KP,Q-1MI Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
241705 27.04.2024 Optimistický Mácháč L47-3C,Lar-3C,Q-3C,L47-4K,Lar-4K Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
241704 20.04.2024 Noprosu Cup Fin-3C,Fin-2KP,L47-1MI,Q-1MI Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
241703 13.04.2024 Pohár HAAS+SOHN Fin-7P,Fin-2KP Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
241701 06.04.2024 Finn premiéra Fin-3C,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
241613 22.06.2024 Česká brána Kaj-2KP,Cad-2KP,OT-1MI Labe - Roudnice Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR AH
241612 08.06.2024 Regata Lovosice Kaj-2KP,Cad-2KP,OT-1MI Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR AH
241611 08.06.2024 Pohár YC Nechranice II 420-7P,FD-7P,Fb-7P,Pir-7P,Pir-2KP Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
241609 25.05.2024 Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka Cad-3C,Cad-2KP,Kaj-1MI,Q-1MI Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
AR AH
241608 25.05.2024 Jarní cena Labe - Církvice Kaj-2KP,OT-1MI Labe - Církvice Vodní sporty Duchcov, z.s.
AR AH
241607 25.05.2024 Cena Oldřichova - 38.ročník Evr-4K,Q-1MI Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
AR AH
241605 18.05.2024 Pohár YC Nechranice I Qmz-7P,Qsz-7P,L47-7P,L47-2KP Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
241604 13.04.2024 Zlatá plachta Barbory - 54. ročník Evr-3C,Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
AR AH
241603 24.03.2024 Jarní Labe
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele.
L47-2KP,Q-1MI Labe - Štětí SK Štětí, z.s.
241602 23.03.2024 O Pohár YachtClubu Štětí
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele.
Lar-2KP,Q-2KP Labe - Štětí SK Štětí, z.s.
241601 24.05.2024 Helly Hansen Eurocup ILCA Czech republic & Czech nationals Lar-20,Las-20,Lar-12mr,L47-8,L47-7P,Las-7P,L47-2KP,Lar-2KP Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
241510 06.07.2024 Závod nadějí L47-1MI,Q-1MI Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR AH
241507 13.07.2024 Krajský přebor CaO-4K,Rac-4K,T93-4K,CaO-2KP,Q-2KP Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
241506 01.06.2024 Luky regata CaO-2KP,Q-2KP,Rac-2KP,T93-2KP Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
241505 08.06.2024 Modrá stuha Regentu Evr-2KP,Fin-2KP,420-1MI,Rac-1MI Regent Yacht Club Regent
AR AH
241502 22.06.2024 SKP 14+15 Fin-4K,Q-2KP Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
241501 25.05.2024 Stříbrná plachetnice Q-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
241414 13.07.2024 Letní Hracholusky Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR AH
241413 05.07.2024 Modrá stuha Hracholusek Fin-4K,Evr-2KP,Q-2KP,OT-1MI Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR AH
241412 29.06.2024 Cena Prazdroje Q-2KP,Fin-2KP,Evr-2KP Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR AH
241411 22.06.2024 Modrá stuha Boleváku RsT-3C,L47-2KP,RsT-2KP,RsF-2KP,Q-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP,Fin-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
AR
241410 19.06.2024 Botanická zahrada - 7 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
241409 05.06.2024 Botanická zahrada - 6 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
241408 22.05.2024 Botanická zahrada - 5 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
241407 15.05.2024 Botanická zahrada - 4 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
241406 01.05.2024 Botanická zahrada - 3 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
241405 27.04.2024 Štít města Plzně RsF-3C,RsT-3C,RsF-4K,RsF-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
AR
241404 24.04.2024 Botanická zahrada - 2 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
241403 20.04.2024 Okresní přebor Rac-2KP,Q-2KP,L47-2KP,Fin-2KP Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
241402 17.04.2024 Botanická zahrada - 1 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
241401 06.04.2024 Bohemia Sekt Regata Fb-3C,Fin-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
AR
241327 20.07.2024 59. Modrá stuha Lipna
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 20.06.2024.
Kaj-1MI Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
241326 25.05.2024 Memoriál Karla Smetany
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 20.06.2024.
Kaj-1MI Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
241324 11.05.2024 ICZ RODOP - Jachtařská liga I. Lig-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
241314 04.07.2024 MČR vítr a slunce Cad-12mr,Fb-12mr,Rs5-12mr,FD-7P,Fb-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
241313 29.06.2024 O pohár YC Kovářov Kaj-1MI Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR AH
241312 29.06.2024 Král Šumavy FD-7P,Fb-7P,420-7P,Cad-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
241311 23.06.2024 XI. letní Olympiáda dětí a mládeže 2024 Qch-10KZ,Qdi-10KZ,RsF-10KZ Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR AH
241310 04.05.2024 RegentCup Pir-7P Svět TJ Jiskra Třeboň
241309 22.06.2024 Frymburský pohár Fin-7P,Tor-7P,FD-1MI Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR AH
241308 15.06.2024 8. McDonalds Cup Qmz-7P,Qsz-7P,29r-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
241307 15.06.2024 Pohár Hluboké Pir-7P,Vau-7P,Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
241306 08.06.2024 Zmrzlinový pohár
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele - technické důvody (nízký stav hladiny) nový termín bude zveřejněn.
Q-4K,Q-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
241304 01.06.2024 Lipno maraton Tor-7P,CaO-1MI,Kaj-1MI,OT-1MI Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR AH
241302 22.06.2024 Uniqa cup
POZOR ZMĚNA TERMÍNU !!! Přesun koef. Pir-7P z neodjetého závodu CTL 241310.
Pir-7P Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
241301 06.06.2024 49er, 49erFX and Nacra17 Junior European Championships & 29er Eurocup 49FX-18meJ,49er-18meJ,N17-18meJ,29r-8mz,29r-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
241209 26.06.2024 Sletová cena Sokola Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241208 24.06.2024 Sletový přebor ČOS Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,Fb-1MI Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241207 22.06.2024 Memoriál Josefa Šenkýře Cad-3C,Fb-3C,420-4K,Cad-4K,Fin-4K,Fb-4K,Q-4K,Evr-2KP Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
AR
241206 25.05.2024 Pohár YC Kladno Fin-3C Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
241205 11.05.2024 Sletový župní přebor Fin-2KP,Evr-2KP,Q-2KP Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241204 04.05.2024 Pohár SOSIOS Evr-2KP,Q-2KP,Fin-1MI Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241203 01.05.2024 Regata Neumann Institut Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241202 18.05.2024 Jarní pohár YC Kladno Fin-2KP,Q-1MI Turyňský rybník Yacht Club Kladno
241201 13.04.2024 Toušeňský pohár Cad-3C,Fb-3C Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
AR
241123 17.07.2024 Pražský točák XVI. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241122 10.07.2024 Pražský točák XV. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241121 03.07.2024 Pražský točák XIV. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241120 26.06.2024 Pražský točák XIII. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241119 19.06.2024 Pražský točák XII. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241118 12.06.2024 Pražský točák XI. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241117 05.06.2024 Pražský točák X. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241116 31.05.2024 Windypoint Regata RsA-12mr,RS7-7P,RsA-7P,RsV-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
AR AH
241115 01.06.2024 OYC Prague Regatta
závod zrušen z rozhodnutí pořadatele
RsT-3C Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
241114 31.05.2024 WW: windy warmup RS7-1MI Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
241113 29.05.2024 Pražský točák IX. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241112 22.05.2024 Pražský točák VIII. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241111 15.05.2024 Pražský točák VII. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241110 11.05.2024 Nechranický skluz 29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
241109 08.05.2024 Pražský točák VI. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241108 01.05.2024 Pražský točák V. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241107 27.04.2024 Memoriál A. Bürgermeistra Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,OT-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
241106 24.04.2024 Pražský točák IV. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241105 20.04.2024 Skiffmania 29r-7P,RS7-7P,RsA-7P,RsF-3C,49er-1MI Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
241104 20.04.2024 Memoriál Rösslera Ořovského Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,OT-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
241103 17.04.2024 Pražský točák III. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
241102 10.04.2024 Pražský točák II. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
241101 03.04.2024 Pražský točák I. OT-1MI Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR

nahoru