Výsledky závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
199902 13.04.2019 Školení klubových rozhodčích - KLU1801 R3 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
199901 02.03.2019 Školení národních rozhodčích - Třemošnice 2019 R1,J1,U1 Třemošice Komise rozhodčích
AR
197002 19.04.2019 ČP Slalom II. Fus-7P,Bis-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
197001 12.04.2019 ČP Slalom I.
náhradní termín
Fus-7P,Bis-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
194043 07.04.2019 Velikonoční regata Bavaria 46 Chorvatsko (Hramina - Dubrovnik - Hramina) Akita Yacht
194042 27.02.2019 XIV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK Rsx Cadiz, Spain Federación Andaluza de Vela
194041 13.04.2019 Proljetni kup Galeba Q,Lar,L47 Kostrena JK Galeb Kostrena
194040 05.04.2019 Rybnickie Regaty Żeglarskie Q,Las Rybnik - Polsko TS Kuznia Rybnik
194039 01.01.2019 EUROMED REGATTA Q Malta Malta Young Sailors Club
194038 01.01.2019 Mistrovství Nového Zélandu Tornado 2019 Tor-12mm Takapuna takapuna Boating Club
194037 20.01.2019 DN European Championship 2019 DN Lake Sniardwy POL - Poland
194036 23.01.2019 EuroCup 2019 DN Lake Sniardwy - Poland POL - Poland
194035 27.01.2019 Pohár Máchova Jezera DN Máchovo jezero ALT Lední jachty
194003 18.04.2019 Spring Cup 420-10iz Izola Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
194002 13.02.2019 MS FD Fd-36ms NLZ ALT Flying Dutchman, z.s.
194001 04.01.2019 MS TORNADO Tor-36ms Takapuna ALT Tornado
192423 06.04.2019 Odemykání vody Q-2, Lar-2, Evr-2,Fin-2,OT-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
192301 13.04.2019 O hanáckó klobáso Lar-4K,Lar-3M,Evr-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR AH
192201 20.04.2019 Jarní závod - mem. M. Kouřila Fin-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
192102 17.04.2019 Pohár JMK I Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AH
192101 13.04.2019 Česká jachtařská liga I. Lig-7P Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
AR AH
191906 27.03.2019 Jarní závod Q Q-2 Peroj, Chorvatsko TJ Lanškroun - Jachting
191705 20.04.2019 Optimistický Mácháč L47-4K,420-3C,L47-3C,Q-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
191704 13.04.2019 Cena Primátora
závod ZRUŠEN - náhradní termín bude oznámen - předpoklad v 10/2019
Bic-2,Rac-2,Q-1,OT-1,Vau-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
191703 13.04.2019 Pohár Haas+Sohn Fin-7P,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
191702 06.04.2019 Finn premiera Fin-3C,L47-3C,Fin-2,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
191701 30.03.2019 Pohár Noprosu Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
191601 06.04.2019 O Pohár YachtClubu Štětí Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR AH
191415 13.04.2019 Hollandia regata RsF-3C a RsF-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191402 20.04.2019 Cena Atawa Evr-2,Fb-2,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
191401 13.04.2019 Bohemia Sekt Regata Fb-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
191301 20.04.2019 Slavoj cup Pir-3C,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
191202 13.04.2019 Pohár Bohemia 420-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR AH
191201 06.04.2019 Toušeňský pohár 420-3C,Cad-3C,Fb-3C Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
AR AH
191113 19.04.2019 Nechranický skluz
rezervní den neděle 21.4.
29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,RsA-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
191112 17.04.2019 Pražský točák 3
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191111 13.04.2019 Memoriál Dr. Štěpána Lar-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
191110 10.04.2019 Pražský točák 2
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191109 06.04.2019 Memoriál Rösslera- Ořovského L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
191108 03.04.2019 Pražský točák 1
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191107 30.03.2019 jaRní Svezení
Závod zrušen z technických důvodů bez náhrady.
RsF-3C,RsO-3R Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191106 16.03.2019 PTT Act. VI. TR-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191105 15.03.2019 PTT Act. V. TR-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191104 17.02.2019 PTT Act. IV. TR-3R Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191103 16.02.2019 PTT Act. III. TR-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191102 27.01.2019 PTT Act. II. TR-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191101 26.01.2019 PTT Act. I. TR-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
187022 09.11.2018 16. Jabuka NJ-7P,NJ-10iz Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
184157 03.12.2018 STAR SAILORS LEAGUE 2018 Sta-10iz Bahamas Nassau Yacht Club
184156 01.12.2018 NIKOLS REGATE Pir POSTDAM GER - Germany
184143 01.11.2018 Mistrovství Chorvatska ORC
pořadatel: JK- VAL Sibenik a D-Marine
ORC Sibenik - Chorvatsko 9910 - cro - croatia
184139 16.11.2018 2018 Winter series
pořadatel: Hellenic sailing federation
Fin Athens GRE - Greece
184133 01.11.2018 VI. Optimist Halloween Cup - Cadetti
pořadatel: Circolo vela Torbole
Q Torbole, Lago di Garda ITA - Italy
184131 31.10.2018 COUPE NATIONALE LASER 2018 CHAMPIONNAT DE FRANCE
pořadatel: AFL
Las, Lar, L47 Hyeres FRA - France
184129 01.11.2018 VI° Optimist Halloween Cup
pořadatel: circolo vela torbole
Q Lake Garda ITA - Italy
184124 24.10.2018 29er Eurocup 2018
pořadatel: Fraglia vela Riva
29r Riva del Garda ITA - Italy
182420 10.11.2018 EVROPA CUP
VPOZ
Evr-1 Štěrkovna Hlučín Asociace lodní třídy Evropa, z.s.
AR AH
182173 28.10.2018 Poslední sváteční pohár
závod se neodjel z povětrnostních důvodů
RsV-3M Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
181145 03.11.2018 Champagne Race - MČR ORC Orc-12mr Vodice Colins Yacht Club z.s.
AR
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy
POZOR změna termínu !!!
TRQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy TMR-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ