POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2019




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 717 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Jaroš Adam MYK 5 43 312
2. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 4 41 125
3. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 2 41 093
4. Tlapák Vojtěch SK Štětí 6 38 073
5. Kučera Petr TJ Rapid Brno 2 36 353
6. Pavlišová Michaela YC Kovářov 3 35 525
7. Slívová Jana YC Nechranice 2 34 550
8. Vacula Martin JK Staré Splavy 8 32 057
9. Nevelöš Tibor SK Štětí 5 30 201
10. Lidařík Rudolf LS Brno 4 28 192
11. Slíva Jakub YC Nechranice 2 27 794
12. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 5 27 463
13. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 2 26 862
14. Parůžek Jiří JK Toušeň 4 26 461
14. Košvica Jakub LS Brno 4 26 461
16. Rais Michal SK Štětí 5 25 249
17. Kamenský Radim YC Velké Dářko 2 24 956
18. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 5 24 739
19. Tlapáková Zuzana SK Štětí 6 24 217
20. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 3 24 192
21. Valenová Barbora JK Olomouc 5 23 923
22. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 4 23 336
23. Šindelka Ondřej MYK 3 22 851
24. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 2 22 745
25. Bobek Pavel Baník Ostrava 3 22 656
26. Cintl Václav JK Česká Lípa 6 22 567
27. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 3 21 864
28. Gebhart Zdeněk JK Cheb 4 21 103
29. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 3 20 888
30. Mertlová Michaela YC Regent 3 20 219
31. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 3 20 118
32. Viščor Dan LS Brno 3 19 855
33. Storch Petr Chemička Ústí 1 19 357
33. Palkovský Tomáš SK Štětí 1 19 357
35. Čermák Jaroslav YC Pardubice 2 19 287
35. Košťál Petr YC Pardubice 2 19 287
37. Povolný Adam JK Staré Splavy 8 19 187
38. Soukal Miloslav YC Neratovice 4 19 135
39. Šlechtická Kateřina LS Brno 4 19 103
40. Dadák Lukáš LS Brno 3 18 651
41. Slíva Martin ČWA 2 17 587
42. Klíma Vojtěch ČYK 6 17 477
43. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 3 17 313
43. Sivý Josef Slavoj Hluboká 3 17 313
45. Iljuchin Matěj Orthodocks YC 4 16 990
46. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 2 16 713
46. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 2 16 713
48. Drda David Delfín Jablonec 2 16 370
49. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 2 16 292
50. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 5 16 192
51. Daněk Jan LS Brno 3 16 183
52. Plecitý Martin JK Toušeň 5 16 149
53. Viščorová Nela LS Brno 2 15 839
54. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 2 15 666
55. Matoušková Eva YC Neratovice 2 15 562
56. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 3 15 018
57. Čajčík Jan LS Brno 3 15 009
58. Fanta Miroslav LS Brno 3 14 979
59. Jochovič Josef YC Neratovice 4 14 813
60. Lawson Andrew JK Staré Splavy 5 14 735
61. Roček Roman YC Neratovice 2 14 619
61. Kubový Martin JK Toušeň 2 14 619
63. Jedličková Michaela YC Neratovice 4 14 550
64. Postránecká Klára YC Neratovice 4 14 333
65. Himmelová Klára YC Nechranice 4 14 091
66. Bobková Michaela JK Cheb 3 13 869
67. Kraus Tobiáš JK Česká Lípa 2 13 861
67. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 2 13 861
69. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 4 13 307
70. Sláma Eduard Jachtklub Brno 3 13 232
71. Hrubý Pavel ČWA 3 12 705
72. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 7 12 634
73. Nevelöš Adam SK Štětí 3 12 624
74. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 3 12 593
74. Lambl Vojtěch YC Neratovice 3 12 593
76. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 5 12 552
77. Procházka Filip YC Neratovice 2 12 512
77. Čáp Milan YC Neratovice 2 12 512
79. Ott Adam Jachtklub Brno 2 12 409
79. Muzikář David Jachtklub Brno 2 12 409
81. Kvasnik Milan YC Neratovice 4 12 156
81. Kořan Petr YC Neratovice 4 12 156
83. Jedlička Jan YC Neratovice 3 12 081
84. Václavík Jakub JK Česká Lípa 3 11 992
84. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 3 11 992
86. Audy Dan Jachtklub Brno 2 11 915
87. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 3 11 912
88. Peterka Tomáš ČYK 5 11 863
89. Fiala Petr YC Neratovice 2 11 780
89. Bezušková Jana YC Neratovice 2 11 780
91. Kubeš Fedor LS Brno 2 11 779
91. Kulík Martin YC RODOP 2 11 779
91. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 2 11 779
91. Musil Tomáš YC RODOP 2 11 779
95. Směšný Marek JK Prostějov 2 11 671
96. Kafka Richard YC Velké Dářko 3 11 628
97. Vaszi Mikuláš SK Štětí 3 11 627
98. Hendrych Václav YC Doksy 2 11 545
99. Štafa Patrick MYK 3 11 519
100. Outrata Jiří JK Toušeň 6 11 509
101. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 2 11 347
102. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 2 11 304
103. Will Jan Lokomotiva Plzeň 3 11 045
103. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 3 11 045
105. Žáček Jiří Baník Ostrava 3 11 006
106. Hnitka Martin YC Nechranice 2 11 000
107. Moucha Pavel YC Doksy 4 10 776
108. Hýža Jiří Jachtklub Brno 1 10 612
109. Lokajíčková Lucie ČYK 4 10 593
110. Hartig Bartoloměj YC Doksy 4 10 481
111. Rameš Ivan JK Česká Lípa 5 10 451
112. Burda František JK Česká Lípa 5 10 443
113. Teplý Viktor Jachtklub Brno 1 10 239
114. Škvařil Patrik LS Brno 2 10 115
115. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 3 10 053
116. Vacula Libor JK Staré Splavy 3 10 049
117. Páleníčková Aneta YC CERE 3 9 818
118. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 3 9 711
119. Tupý Petr LS Brno 3 9 661
120. Klíma Ondřej YC Doksy 6 9 650
121. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 2 9 602
122. Bezděková Martina Jachtsport Brno 1 9 441
123. Mareček Josef JK Staré Splavy 3 9 412
124. Hrubý Karel Jachtklub Brno 2 9 393
125. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 4 9 374
126. Křenková Kristýna LS Brno 2 9 362
127. Stibůrková Eliška ČYK 2 9 288
128. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 2 9 258
128. Nápravník Jakub ČYK 2 9 258
130. Krsička Lukáš YC CERE 2 9 257
130. Krsička Michal YC CERE 2 9 257
132. Bína Daniel JK Staré Splavy 1 9 139
133. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 4 9 083
134. Bryx Petr YC Neratovice 4 9 072
135. Vrána Petr TJ Rapid Brno 2 9 068
136. Košatová Lucie ČYK 2 8 980
136. Novotný Štěpán JK Cheb 2 8 980
138. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 3 8 946
139. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 7 8 941
140. Vítovec Matěj YC CERE 1 8 940
141. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 3 8 853
142. Babický Josef JK Česká Lípa 6 8 774
143. Kříž Jan SK Štětí 4 8 698
144. Mrzílková Lenka YC Neratovice 3 8 660
145. Vainert Kateřina JK Sokolov 4 8 528
146. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 3 8 493
147. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 3 8 488
148. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 3 8 465
149. Haubold Petr Delfín Jablonec 3 8 421
150. Skalický Vladimír LK Štěchovice 4 8 383
151. Ráža Matyáš VS Duchcov 2 8 262
152. Kučera Matěj TJ Lanškroun 1 8 132
152. Halouzka Jakub MYK 1 8 132
154. Houdek Roman LS Brno 1 7 997
154. Hrubý Jiří SK Štětí 1 7 997
154. Šamšulová Tereza YC CERE 1 7 997
157. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 2 7 761
157. Grecmanová Denisa YC RODOP 2 7 761
157. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 2 7 761
157. Tomáš Marek Truc JK Plzeň 2 7 761
161. Podrábská Adéla SK Štětí 5 7 726
162. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 1 7 663
163. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 1 7 604
164. Jurečka Šimon Císařská louka 2 7 539
164. Jurečka Matěj Císařská louka 2 7 539
166. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 3 7 534
166. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 3 7 534
168. Kolářová Terezie Orthodocks YC 2 7 481
169. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 2 7 475
170. Brabec Václav YC CERE 2 7 471
171. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 2 7 332
172. Verner Jaroslav JK Toušeň 2 7 330
172. Nalejvajko Radek YC CERE 2 7 330
174. Otevřel Pavel LS Brno 3 7 287
175. Kmenta Martin Jachtklub Brno 2 7 232
176. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 2 7 230
177. Staniek Štěpán Orthodocks YC 3 7 222
178. Janderová Klára YC SaS 4 7 172
178. Bidlová Jitka LS Brno 4 7 172
180. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 4 7 125
181. Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 2 7 098
182. Dvořák Jan YC CERE 2 7 040
182. Iljuchin Ilja ALT RS 2 7 040
184. Kotek Kamil JK Staré Splavy 1 7 029
184. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 1 7 029
186. Schwanzer Albert LS Brno 3 7 007
186. Janáček Vojtěch LS Brno 3 7 007
188. Sadílek Adam Delfín Jablonec 2 6 883
189. Motl Luboš YC CERE 2 6 861
189. Martinkovičová Monika YC CERE 2 6 861
191. Rezek Richard JK Cheb 5 6 828
192. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 3 6 762
193. Karas Tomáš Jachtklub Brno 2 6 738
193. Hykrda Jan Jachtklub Brno 2 6 738
195. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 2 6 731
195. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 2 6 731
197. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 1 6 729
198. Winklerová Anna JK Toušeň 1 6 623
198. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 1 6 623
198. Holubová Tereza ČYK 1 6 623
201. Motlíková Pavlína JK Cheb 5 6 612
202. Audyová Markéta Jachtklub Brno 3 6 566
203. Trnavský Martin Jachtklub Brno 3 6 506
204. Kršňák Jan VS Duchcov 2 6 470
205. Novák Vojtěch YC Doksy 6 6 446
206. Borkovec Bořek ČYK 2 6 355
207. Petrák Jan ALT Tornado 2 6 346
208. Kaláb Jindřich VS Duchcov 1 6 289
209. Štrunc Jan YC Neratovice 2 6 191
210. Kučera Petr TJ Rapid Brno 2 6 176
211. Zíma Jakub ČWA 1 6 154
212. Kuthan Jan YC Lískovec 3 6 139
213. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 2 6 125
214. Vaculka Zbyněk LS Brno 3 6 099
215. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 2 6 085
216. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 3 6 076
217. Drahorád Petr JK Cheb 2 6 053
218. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 1 6 051
219. Hýžová Helena Jachtklub Brno 3 5 936
220. Trubačíková Hana LS Brno 2 5 931
220. Křenková Monika LS Brno 2 5 931
222. Sedláček Petr JK Prostějov 4 5 895
223. Kliment Michal YC Neratovice 1 5 890
223. Neužil Pavel SK Štětí 1 5 890
225. Justová Anna LS Brno 2 5 824
226. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 1 5 781
227. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 1 5 748
228. Smrčka Jiří ČYK 3 5 606
229. Vychová Zuzana YC Neratovice 1 5 600
229. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 1 5 600
229. Vychová Eliška YC Neratovice 1 5 600
229. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 1 5 600
229. Pavliš Jiří YC Kovářov 1 5 600
234. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 3 5 584
234. Krchňavý Vít YCR Roudnice 2 5 584
236. Cikrt Tomáš JK Toušeň 3 5 579
236. Procházka Libor YC Neratovice 3 5 579
238. Ronovský Jonáš ČYK 2 5 546
239. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 1 5 497
240. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 2 5 461
241. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 2 5 432
241. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 2 5 432
243. Rašková Adéla ČWA 2 5 428
244. Kramář Petr JK Česká Lípa 5 5 426
245. Liška Matěj JK Sokolov 4 5 399
246. Buchta Jan LS Brno 2 5 390
247. Müller Ondřej SK Štětí 2 5 380
248. Pešková Adéla LS Brno 1 5 346
249. Navrátilová Vanda LS Brno 2 5 325
250. Beerová Anežka SK Štětí 4 5 289
251. Svobodová Sára YC Lískovec 2 5 256
251. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 2 5 256
253. Špaček Matěj YC CERE 4 5 244
253. Beneš Jiří YC CERE 4 5 244
255. Beroun Daniel Jachtklub Brno 4 5 216
256. Černý Matěj JK Cheb 2 5 185
256. Skala Pavel JK Cheb 2 5 185
258. Brhelová Iva ČYK 2 5 141
259. Lokajíčková Kateřina ČYK 5 5 120
260. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 4 5 116
261. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 4 5 112
262. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 2 5 106
263. Bauerová Šárka YC CERE 2 5 100
263. Topiarzová Magda YC CERE 2 5 100
263. Bauer František YC CERE 2 5 100
266. Valdhansová Klára ČYK 1 5 089
267. Valouch Libor JK Olomouc 3 5 077
268. Winkler Pavel JK Toušeň 1 5 070
269. Červenka Matouš JK Olomouc 3 5 032
270. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 4 5 030
271. Sadílková Nela Delfín Jablonec 1 5 028
272. Krejčiřík Daniel LS Brno 2 5 010
273. Prokýšek Petr Orthodocks YC 2 4 984
274. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 2 4 976
275. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 3 4 937
275. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 3 4 937
277. Indrák Jiří Sokol Tovačov 1 4 921
277. Ottová Hana Sokol Tovačov 1 4 921
277. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 1 4 921
277. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 1 4 921
281. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 2 4 897
282. Ondíková Petra YC Velké Dářko 2 4 873
283. Bartoš Richard YC Lískovec 2 4 865
284. Sivý Filip Slavoj Hluboká 3 4 855
285. Čermák Josef Bohemia Poděbrady 3 4 817
285. Kozáková Pavlína Bohemia Poděbrady 3 4 817
287. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 2 4 801
287. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 2 4 801
289. Halouzka Jiří MYK 1 4 792
290. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 2 4 740
290. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 2 4 740
292. Štolbová Ela ČYK 4 4 734
293. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 3 4 725
293. Němec Jiří Slavoj Hluboká 3 4 725
295. Stibůrková Tereza ČYK 2 4 717
296. Richter Jan YC Pardubice 2 4 716
297. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 2 4 683
298. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 2 4 671
299. Ostrý Dominik LS Brno 1 4 657
299. Vinterlíková Karolína Bohemia Poděbrady 1 4 657
301. Klusáčková Radka LS Brno 3 4 639
302. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 1 4 622
303. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 1 4 601
304. Michalčín Šimon YC CERE 4 4 560
305. Kölbl Josef ALT Tornado 2 4 520
306. Maršálková Blanka LS Brno 1 4 515
306. Nejezchleba Jakub LS Brno 1 4 515
308. Grabarczyková Anna LS Brno 3 4 501
309. Klíma Jáchym ČYK 5 4 484
310. Benovičová Viktorie YC CERE 3 4 434
311. Vacula Jiří JK Staré Splavy 4 4 421
312. Paigerová Nina YC CERE 4 4 380
313. Najvárková Magdaléna ČYK 1 4 367
314. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 3 4 326
315. Hejnová Karolína Baník Ostrava 3 4 318
316. Janota Jonáš ČYK 3 4 293
317. Krejza Tomáš YC Regent 1 4 290
318. Krč Lukáš JK Prostějov 3 4 281
319. Kaloš Martin YC CERE 4 4 279
320. Kaltounková Klára ČYK 3 4 272
321. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 1 4 264
322. Mrázová Sylvia Bohemia Poděbrady 3 4 251
323. Šiknerová Adriana YC CERE 2 4 232
324. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 3 4 167
325. Mojdl Martin YC Kladno 3 4 136
326. Knorr Petr VS Duchcov 3 4 122
327. Sladký Martin ČWA 1 4 047
327. Hálová Anna AYCK 1 4 047
327. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 1 4 047
330. Himmel Jiří YC Nechranice 2 4 036
331. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 2 4 018
332. Švíková Barbora YC CERE 1 3 944
333. Cintl Václav JK Česká Lípa 3 3 893
334. Hartl Radim LS Brno 2 3 860
335. Benovič Vojtěch YC CERE 3 3 853
336. Kilarová Marie Baník Ostrava 3 3 835
337. Pourová Barbora Orthodocks YC 2 3 794
337. Lukačovič Samuel ALT RS 2 3 794
339. Hála Jan AYCK 1 3 793
340. Neumann Lukáš YC RODOP 1 3 782
340. Koutná Martina YC Bystrc Brno 1 3 782
340. Trčka Martin YC RODOP 1 3 782
343. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 3 3 770
344. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 5 3 765
345. Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 2 3 696
346. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 3 689
346. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 1 3 689
346. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 1 3 689
349. Říčanová Nicol SK Štětí 2 3 684
350. Heneš David JK Olomouc 3 3 677
351. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 1 3 674
352. Harmáček Milan Lokomotiva Plzeň 2 3 656
353. Žalud František ČYK 2 3 586
354. Makrlík Dušan JK Klatovy 5 3 572
355. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 2 3 569
356. Sobotka Jakub ALT Cat Open 1 3 493
357. Utíkal Petr JK Olomouc 1 3 427
357. Dolejš Rudolf ČWA 1 3 427
359. Vavřičková Barbora JK Sokolov 2 3 350
360. Richter Zdeněk YC Doksy 3 3 347
360. Popper Šimon YC Doksy 3 3 347
362. Buchtová Sarah LS Brno 3 3 313
363. Buchtová Agnes LS Brno 3 3 299
364. Svobodová Lucie YC Lískovec 1 3 283
365. Müller Petr SK Štětí 1 3 258
366. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 1 3 239
366. Dvořáková Nela YC Neratovice 2 3 239
366. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 2 3 239
369. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 1 3 146
370. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 6 3 136
371. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 1 3 104
371. Záruba Vladimír JK Cheb 1 3 104
371. Motlík Ondřej JK Cheb 1 3 104
371. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 1 3 104
371. Pokorný Jan ALT SF 1 3 104
376. Kršňák Jakub VS Duchcov 2 3 094
377. Kmoníček Jiří YC Pardubice 2 3 086
378. Hálová Lucie JK Toušeň 2 3 064
378. Rek Adam JK Toušeň 2 3 064
380. Himmel Jiří YC Nechranice 1 3 034
381. Veit Martin ALT FB 2 3 015
381. Havel Filip YC Neratovice 3 3 015
381. Krejza Filip ALT FB 2 3 015
384. Čoupek Ondřej LS Brno 3 3 008
385. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 3 2 950
385. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 3 2 950
387. Hamáčková Alice YC Neratovice 3 2 923
388. Neckařova Martina TJ Rapid Brno 1 2 921
389. Blatecký Martin Jachtklub Brno 4 2 916
390. Hatle Stella Marie ČYK 2 2 913
391. Dítětová Tereza YC Neratovice 2 2 865
391. Postránecký František YC Neratovice 2 2 865
393. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 1 2 859
394. Štursová Lucie YC Nelahozeves 1 2 814
394. Raška Marek ČWA 1 2 814
394. Dragoun Vítek JK Plzeň 1 2 814
394. Vacula Karel YC Znojmo 1 2 814
394. Vacula Jan YC Znojmo 1 2 814
394. Švíková Kateřina YC CERE 1 2 814
400. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 1 2 812
401. Skála David ALT SF 2 2 810
401. Skála Petr ALT SF 2 2 810
403. Pokoš Radim VS Duchcov 2 2 775
404. Mika Radek YC SaS 2 2 772
405. Hrubý Jan ALT RS 2 2 752
406. Šebková Kristýna LS Brno 3 2 732
407. Snopek Martin Slavoj Hluboká 3 2 679
407. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 3 2 679
409. Šmídová Pavla YC Neratovice 2 2 634
409. Marečková Renata Jachtklub Brno 2 2 634
411. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 2 2 603
412. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 3 2 579
413. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 3 2 566
414. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 2 2 564
415. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 1 2 550
415. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 1 2 550
415. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 1 2 550
415. Guryča Nikola YC CERE 1 2 550
415. Schwarzová Markéta YC CERE 1 2 550
420. Samcová Klára TJ Rapid Brno 1 2 515
421. Pavlovský Josef LS Brno 1 2 496
422. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 2 494
423. Matějka Tomáš Bohemia Poděbrady 3 2 476
424. Pačanda David Bohemia Poděbrady 3 2 460
425. Soukup Aleš VS Duchcov 1 2 452
426. Kališová Lenka Jachtklub Brno 1 2 441
427. Richterová Eliška YC Pardubice 2 2 428
428. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 2 2 425
429. Kuklík Radek LS Brno 3 2 416
430. Čížková Zuzana YC Velké Dářko 4 2 409
431. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 3 2 407
432. Šabatová Barbora LS Brno 3 2 394
433. Kouřil Vít Jachtklub Brno 3 2 364
434. Zima Daniel Delfín Jablonec 3 2 358
435. Blažek Marek YC CERE 2 2 317
435. Blažek Martin YC CERE 2 2 317
437. Doležel Ondřej YC CERE 2 2 315
437. Krása Štěpán YC CERE 2 2 315
439. Klucká Lucie VS Duchcov 1 2 306
440. Šebor Martin Morgan ČYK 1 2 263
441. Frank Robert Lokomotiva Cheb 1 2 260
442. Verl Jan Delfín Jablonec 2 2 226
443. Pour Václav Slavoj Hluboká 2 2 217
443. Kuš Emil Slavoj Hluboká 2 2 217
445. Kašpar Antonín YC CERE 1 2 216
445. Synková Anna LS Brno 2 2 216
445. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 1 2 216
448. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 2 2 210
449. Šmídmajer Lukáš LS Brno 2 2 204
450. Čížková Barbora YC Velké Dářko 4 2 191
451. Kováčová Tereza JK Prostějov 1 2 183
452. Štěpán David Jachtklub Brno 2 2 176
453. Nováková Ludmila LS Brno 3 2 174
454. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 2 136
454. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 2 136
456. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 3 2 111
457. Kraus Jan JK Česká Lípa 3 2 087
458. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 1 2 081
458. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 1 2 081
458. Novotný Václav JK Cheb 1 2 081
458. Košata Lukáš ČYK 1 2 081
458. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 1 2 081
463. Boháček David Bohemia Poděbrady 3 2 060
464. Mojdlová Kateřina YC Kladno 2 2 048
465. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 3 2 029
466. Lederer Tomáš VS Duchcov 2 2 012
467. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 1 2 008
468. Fiala Alexandr LS Brno 2 2 004
469. Koblasa David Lokomotiva Cheb 1 1 996
469. Kalivoda Ondřej LS Brno 1 1 996
469. Pavlík Jiří LS Brno 1 1 996
472. Vašek Robin ČYK 2 1 994
472. Zgraja Martin Orthodocks YC 2 1 994
472. Ersternberger Petr ČYK 2 1 994
472. Kovařík Jan ČYK 2 1 994
476. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 1 1 993
477. Jaroš Marek Bohemia Poděbrady 2 1 968
478. Hýža Vít Jachtklub Brno 2 1 964
479. Charvát Matyáš YC Neratovice 2 1 961
480. Grabarczyk Darek LS Brno 3 1 947
481. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 1 1 940
481. Cibulková Veronika JK Plzeň 1 1 940
483. Skořepová Anna JK Toušeň 5 1 931
484. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 2 1 901
485. Beringer Jan ČYK 2 1 876
486. Svoboda Lukáš YC Neratovice 2 1 862
487. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 3 1 845
488. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 1 1 837
489. Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 1 1 810
489. Blatecký David Jachtklub Brno 2 1 810
491. Klímová Johana ČYK 4 1 793
492. Ručka Tomáš YC Kladno 2 1 786
493. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 3 1 770
494. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 1 1 748
495. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 1 1 747
496. Viták František JK Plzeň 1 1 734
496. Rusňák Štěpán JK Plzeň 1 1 734
498. Uhlár Milan Orthodocks YC 1 1 730
499. Regetskiy Artem VS Duchcov 2 1 714
500. Štruncová Michaela YC Neratovice 2 1 709
501. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 2 1 699
501. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 2 1 699
503. Hanka Vilém ČYK 2 1 689
504. Matoušová Štěpánka ČWA 1 1 688
505. Sušil Jan YC CERE 1 1 675
505. Nahodil Alexander YC CERE 1 1 675
505. Lišková Iva JK Sokolov 1 1 675
508. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 1 1 661
509. Pour Jan Orthodocks YC 1 1 650
509. Majchrák Lukáš Orthodocks YC 1 1 650
511. Nuc Mario JK Plzeň 1 1 626
512. Kališová Markéta Jachtklub Brno 1 1 620
513. Strejček Radim Sokol Palkovice 2 1 608
514. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 1 1 582
514. Havrda Luboš Delfín Jablonec 1 1 582
516. Kaiser Ondřej YC Příbram 2 1 568
517. Klimešová Tereza JK Plzeň 5 1 558
518. Richtr Zdeněk YC Doksy 1 1 555
518. Masopust Jaroslav YC Doksy 1 1 555
518. Horáčková Tereza YC Doksy 1 1 555
518. Nevole Antonín YC Doksy 1 1 555
522. Kuchař Jan ČWA 1 1 547
523. Najvárek Ondřej ČYK 2 1 538
524. Vrána Adam ČYK 3 1 531
525. Kramplová Annamaria ČYK 1 1 505
525. Holubová Kristýna ČYK 1 1 505
527. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 1 1 497
528. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 4 1 496
529. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 1 1 471
530. Kováč Richard JK Prostějov 2 1 425
531. Pačanda Roman Bohemia Poděbrady 2 1 417
532. Záluský Tomáš YC CERE 2 1 414
532. Boháč Petr YC CERE 2 1 414
532. Krejsa Milan YC CERE 2 1 414
532. Videršperk Jaroslav Lokomotiva Plzeň 2 1 414
532. Videršperk Pavel Lokomotiva Plzeň 2 1 414
537. Běhal Miroslav Baník Ostrava 1 1 406
537. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 1 1 406
539. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 1 1 385
539. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 1 1 385
541. Bříza Petr YC Pardubice 3 1 378
542. Valouch Vlastimil JK Olomouc 1 1 330
543. Fanfrlová Markéta YC Jezero Hlučín 3 1 326
544. Pavlovská Alexandra LS Brno 1 1 317
544. Svanovská Helena LS Brno 1 1 317
544. Bauerová Markéta YC CERE 1 1 317
544. Paigerová Vanda YC CERE 1 1 317
544. Kozelská Markéta YC CERE 1 1 317
549. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 3 1 311
550. Kuřil Jan Baník Ostrava 1 1 290
551. Solfronk Antonín YC Nechranice 1 1 288
552. Loužek Karel JK Plzeň 1 1 261
552. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 1 1 261
554. Petrová Kristýna VS Duchcov 2 1 253
555. Valdhans Vít TJ Sokol Vrané II 1 1 247
556. Buchar Petr YC CERE 1 1 226
557. Jenšík David JK Česká Lípa 1 1 220
558. Snížek Jan VS Duchcov 2 1 218
559. Lejhanec David YC Pardubice 1 1 215
560. Karas Filip Jachtklub Brno 3 1 211
561. Kováč Vladimír JK Prostějov 2 1 203
562. Bína Rudolf LS Brno 2 1 190
563. Teplý Jakub YC CERE 3 1 151
563. Cákoci Marek YC CERE 3 1 151
565. Najvárek Matěj YC Lískovec 1 1 142
566. Krasauskas Tadas ČYK 1 1 132
566. Sazama Michal ČYK 1 1 132
568. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 2 1 125
569. Vorel Petr LS Brno 1 1 113
569. Reichert Richard ALT Vaurien 1 1 113
571. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 1 1 110
572. Vízner Karel YC Doksy 2 1 106
573. Žák Marek LS Brno 1 1 105
573. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 1 105
573. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 1 1 105
573. Dufek Martin LS Brno 1 1 105
577. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 1 1 069
578. Skořepová Eva JK Toušeň 1 1 055
579. Staniek Pavel KJ Těrlicko 1 1 054
579. Holý Ivo Baník Ostrava 1 1 054
581. Hasman Radim Delfín Jablonec 1 1 039
582. Hála Jakub AYCK 1 1 032
582. Škoda Jan ČYK 1 1 032
584. Němec František ALT Tornado 1 1 027
585. Rabas Štěpán YC Jezero Hlučín 2 1 010
585. Bílková Lucie Sokol Palkovice 2 1 010
587. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 2 997
587. Jindřichová Markéta JK Cheb 2 997
589. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 1 969
590. Šilhavý Jaromír YC Kladno 1 936
591. Loužek Štěpán JK Plzeň 1 924
592. Fichtnerová Martina 1 917
592. Jenček Petr ALT RS 1 917
594. Hanka Vojtěch ČYK 1 915
595. Uhlár Samuel Orthodocks YC 1 903
596. Mrůzek Pavel YC Regent 1 892
597. Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 2 890
598. Novohradský Filip YC Pardubice 1 881
599. Krsička Martin YC CERE 1 852
600. Král Karel JK Sokolov 1 842
600. Krejčiříková Karolína LS Brno 1 842
602. Motal Filip ČYK 1 831
602. Medek Pavel VS Duchcov 1 831
602. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 1 831
602. Dressler Antonín ČYK 1 831
606. Novák Adam YC Doksy 2 827
607. Dragoun Ivan JK Plzeň 2 822
608. Ira David Jachtklub Brno 2 820
609. Klabouch Jakub Slavoj Hluboká 2 808
609. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 2 808
611. Šaňa Jan Slavoj Český Těšín 1 804
611. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 1 804
611. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 1 804
611. Výšek David LS Kroměříž 1 804
615. Sklenář Matěj LS Brno 1 792
615. Filip Miroslav LS Brno 1 792
617. Binko Štěpán JK Plzeň 2 780
618. Dlouhá Martina YC Velké Dářko 1 779
619. Drda Filip Delfín Jablonec 1 761
620. Lojka Jakub JK Černá v Pošumaví 1 729
621. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 1 718
622. Teissing René ALT RS 1 707
622. Valeš Martin 1 707
622. Šercl Miroslav 1 707
622. Drnovská Martina YC Neratovice 1 707
622. Blábol Jiří YC CERE 1 707
622. Procházka Oliver YC CERE 1 707
622. Plesníková Barbora YC CERE 1 707
622. Dostál Radek YC SaS 1 707
622. Volena Karel Lokomotiva Cheb 1 707
622. Zidková Nadine ČWA 1 707
622. Štrait Martin YC CERE 1 707
622. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 1 707
622. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 1 707
622. Behenský Jan YC CERE 1 707
622. Prax Jakub LS Brno 1 707
622. Novák David YC CERE 1 707
622. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 1 707
639. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 1 653
639. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 1 653
641. Bláha Martin JK Plzeň 2 646
641. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 1 646
641. Čaganová Julie Jachtklub Brno 1 646
644. Vlach Miroslav YCR Roudnice 1 630
644. Vlachová Eliška YCR Roudnice 1 630
646. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 1 610
646. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 1 610
648. Kunčar Jan 1 578
648. Cintlová Zuzana JK Cheb 1 578
648. Karafiát Karel 1 578
648. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 1 578
648. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 1 578
648. Chudoba Stanislav YC CERE 1 578
654. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 1 564
655. Rážová Lea VS Duchcov 2 562
656. Mikula Daniel LS Kroměříž 1 554
657. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 2 541
658. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 2 505
659. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 1 499
660. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 1 494
661. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 1 489
662. Miková Žaneta YC SaS 1 466
663. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 2 464
664. Hudec Adam YC Neratovice 1 456
665. Tichánek Michal Sokol Palkovice 1 452
665. Faltys David Bohemia Poděbrady 1 452
667. Dragoun Dominik JK Plzeň 1 440
668. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 1 427
668. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 427
670. Busta Anna ČYK 1 416
671. Turba Marek LS Brno 1 404
671. Novák Jaroslav YC Doksy 1 404
671. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 1 404
674. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 1 402
674. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 1 402
676. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 2 382
676. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 2 382
678. Hubáček Michal LS Kroměříž 1 360
679. Valenta Jan YC CERE 1 347
680. Nuc Jindřich JK Plzeň 1 323
680. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 1 323
682. Hejna Jan Baník Ostrava 1 318
682. Fanfrla Martin YC Jezero Hlučín 1 318
684. Binko Šimon JK Plzeň 2 303
684. Žalud Tomáš ČANY 2 303
684. Beretová Adéla ČYK 1 303
684. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 1 303
684. Motal Tomáš ČANY 2 303
684. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 1 303
684. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 1 303
684. Junek Vladimír JK Olomouc 1 303
692. Sýkora Vlastimil 1 277
692. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 1 277
694. Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 1 266
695. Opletalová Ivana JK Plzeň 1 256
696. Munclinger Daniel LS Brno 1 202
696. Formánek Patrik Jachtklub Brno 1 202
696. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 1 202
696. Výšek Samuel LS Kroměříž 1 202
696. Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 1 202
696. Blahuta Libor Baník Ostrava 1 202
696. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 1 202
696. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 1 202
696. Vaszi Victoria SK Štětí 1 202
705. Binko Jan JK Plzeň 1 198
706. Rejdová Berenika Slavoj Hluboká 1 141
706. Pavlíková Kateřina Slavoj Hluboká 1 141
708. Konvalina Matyáš JK Česká Lípa 1 101
708. Vlčková Světlana VS Duchcov 1 101
708. Doubek Milan 1 101
708. Lédl Tomáš JK Plzeň 1 101
708. Drahorádová Ema JK Cheb 1 101
708. Buřil Miloš ALT RS 1 101
708. Michalčín Jiří YC CERE 1 101
715. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 1 0
715. Štantejský Jan ALT RS 1 0
715. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ