nahrávám, chvilku strpení...
Funkce | Reg.číslo | Platnost |
---|
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
191334 | 08.06.2019 | Cena Šumavy II. | lipno - cerna v posumavi | Las | 7 | 14 | 1 113 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
181121 | 16.06.2018 | Nechranický skluz | nechranice | Las | 0 | 0 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
172115 | 06.05.2017 | M.B. Keramika - Pálavská regata | Nové Mlýny | Lar | 12 | 21 | 4 021 |
172118 | 13.05.2017 | Pavlovská regata | Nové Mlýny | Las | 1 | 16 | 152 |
172123 | 27.05.2017 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Lar | 7 | 15 | 2 136 |
172172 | 28.09.2017 | MČR | Nové Mlýny | Las | 7 | 13 | 932 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
167032 | 13.08.2016 | Laser Grandprix | Wolfgangsee - AUT | Lar | 7 | 15 | 3 533 |
161615 | 17.08.2016 | Dálková plavba | Oldřichov | Evr | 3 | 7 | 1 005 |
161616 | 18.08.2016 | Kontrolní závod II | Oldřichov | Evr | 0 | 0 | 0 |
161618 | 20.08.2016 | Regata Petra Zouhara | Oldřichov | Evr | 0 | 0 | 0 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
154223 | 09.04.2015 | EC Macesina ITA | Macesina ITA | L47 | 10 | 100 | 2 225 |
152006 | 11.07.2015 | Bambusová regata | Velké Dářko | L47 | 3 | 1 | 3 166 |
152182 | 25.09.2015 | MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn | Nové Mlýny | L47 | 12 | 4 | 10 550 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
141310 | 26.04.2014 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt. | Lar | 4 | 2 | 1 996 |
142110 | 02.05.2014 | Pálavská regata | Nové Mlýny | Lar | 4 | 18 | 753 |
142115 | 10.05.2014 | Pavlovská regata | Nové Mlýny | L47 | 4 | 6 | 1 996 |
142123 | 23.05.2014 | Velká cena YC Dyje II. | Nové Mlýny | L47 | 4 | 9 | 1 608 |
142005 | 28.06.2014 | Šilhánkův memoriál | Velké Dářko | Lar | 4 | 8 | 1 376 |
144264 | 05.07.2014 | Europa Cup Germany | Warnemuende | L47 | 5 | 46 | 932 |
144263 | 11.07.2014 | Europa Cup Poland | Dziwnów | L47 | 5 | 49 | 1 486 |
141336 | 29.08.2014 | MČR Lipno regata | Lipno - Černá v Pošumaví | L47 | 4 | 3 | 2 661 |
141627 | 13.09.2014 | Cena YC Nechranice | Nechranice | Lar | 4 | 4 | 792 |
141512 | 20.09.2014 | Švestková Regata II | Jesenice | L47 | 4 | 3 | 2 661 |
142164 | 26.09.2014 | MČR | Nové Mlýny | L47 | 6 | 5 | 5 000 |
141630 | 04.10.2014 | Regata V.Vacka | Oldřichov - Barbora | L47 | 1 | 1 | 578 |
141127 | 18.10.2014 | Primátorský štít 70. ročník | Vltava | Lar | 2 | 4 | 906 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
131307 | 27.04.2013 | Velká cena YC Lipna | Lipno nad Vltavou | Q | 4 | 8 | 4 070 |
131308 | 04.05.2013 | Jihočeský pohár | Dvořiště | Q | 3 | 3 | 2 109 |
131802 | 11.05.2013 | Jarní premiéra I. | Rozkoš | Q | 4 | 23 | 1 981 |
132002 | 18.05.2013 | Májový pohár | Velké Dářko | Q | 3 | 6 | 1 996 |
131312 | 01.06.2013 | Lipno marathon 2013 | Lipno nad Vltavou | Tor | 4 | 4 | 1 108 |
131315 | 15.06.2013 | O pohár starosty Lipna | Lipno nad Vltavou | Q | 3 | 5 | 2 347 |
131718 | 22.06.2013 | Optimistický Mácháč | Máchovo jezero | Q | 3 | 7 | 2 437 |
131214 | 24.06.2013 | Přebor středočeského kraje | Orlík - Velký Vír | Q | 2 | 1 | 1 406 |
131319 | 29.06.2013 | O krále Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Spl | 4 | 4 | 1 608 |
131333 | 07.09.2013 | Borůvková regata | Lipno nad Vltavou | Q | 3 | 7 | 2 362 |
131514 | 21.09.2013 | Švestková regata | Jesenice | Q | 3 | 8 | 1 888 |
131625 | 28.09.2013 | 2nd COOC Pohár YachtClubu Štětí | Nechranice | Q | 4 | 28 | 1 479 |
131627 | 05.10.2013 | Podzimní regata V.Vacka | Barbora | Q | 1 | 1 | 1 004 |
131123 | 12.10.2013 | 69. Primátorský Štít | Vltava pod Vyšehradem | Q | 4 | 5 | 3 268 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
121601 | 16.04.2012 | Zlatá plachta Barbory | Oldřichov | Q | 4 | 3 | 2 812 |
121307 | 28.04.2012 | Velká cena YC Lipno | Lipno nad Vltavou | Q | 4 | 9 | 3 161 |
121808 | 12.05.2012 | Jarní vánek - Velká cena YC CSA | Rozkoš - Surfcentrum | Q | 4 | 16 | 1 860 |
121309 | 19.05.2012 | Jihočeský pohár - Grand Prix | Dvořiště | Q | 3 | 5 | 1 444 |
122113 | 26.05.2012 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Q | 4 | 18 | 2 071 |
121320 | 16.06.2012 | O pohár starosty Lipna | Lipno nad Vltavou | Q | 3 | 6 | 1 935 |
121321 | 23.06.2012 | Bali Cup | Bezdrev | Q | 3 | 10 | 1 388 |
121212 | 25.06.2012 | Přebor středočeského kraje | Orlík - Velký Vír | Q | 4 | 6 | 2 312 |
121213 | 27.06.2012 | Sletový pohár ČOS-dálková plavba | Orlík - Radava | Q | 3 | 2 | 831 |
122006 | 07.07.2012 | Závod mladých nadějí | Velké Dářko | Q | 4 | 11 | 2 812 |
121334 | 16.08.2012 | Mezinárodní MČR + Eurocup | Lipno - Černá v Pošumaví | Q | 6 | 30 | 2 776 |
121344 | 08.09.2012 | Borůvková regata | Lipno nad Vltavou | Q | 3 | 13 | 1 734 |
121806 | 15.09.2012 | Fair Play | Rozkoš | Q | 4 | 26 | 1 885 |
121514 | 22.09.2012 | Švestková regata | Jesenice | Q | 3 | 5 | 2 347 |
121807 | 27.09.2012 | Czech Open Optimist Cup | Rozkoš | Q | 1 | 7 | 578 |
121627 | 06.10.2012 | Podzimní regata V.Vacka | Oldřichov | Q | 2 | 1 | 1 892 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
111602 | 23.04.2011 | Zlatá plachta Barbory + KP | Barbora - Oldřichov | Q | 4 | 3 | 2 496 |
111303 | 30.04.2011 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt. | Q | 4 | 22 | 1 211 |
111801 | 14.05.2011 | Jarní premiéra I. | Rozkoš | Q | 4 | 21 | 904 |
112117 | 28.05.2011 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Spl | 4 | 3 | 1 291 |
111308 | 04.06.2011 | Lipno marathon 2011 - Lipenský pohár | Lipno - Lipno n/Vlt. | Tor | 6 | 3 | 2 814 |
111309 | 11.06.2011 | Cena Šumavy I. | Lipno - Černá v Pošumaví | Q | 4 | 12 | 1 534 |
111311 | 18.06.2011 | O pohár starosty Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt. | Q | 3 | 4 | 2 582 |
111208 | 25.06.2011 | Memoriál J.Šenkýře | Orlík | Q | 2 | 1 | 2 110 |
111209 | 27.06.2011 | Přebor středočeského kraje | Orlík - Velký Vír | Q | 2 | 2 | 1 156 |
114254 | 06.08.2011 | 4 LAGHI | Lago di Garda | Q | 5 | 68 | 747 |
111613 | 08.08.2011 | Cena Duchcova+KP | Barbora - Oldřichov | Q | 2 | 1 | 1 600 |
111614 | 15.08.2011 | Kontrolní závod I. | Barbora - Oldřichov | Q | 1 | 1 | 800 |
111615 | 17.08.2011 | Dálková plavba | Barbora - Oldřichov | Q | 1 | 2 | 499 |
111616 | 18.08.2011 | Kontrolní závod II. | Barbora - Oldřichov | Evr | 1 | 3 | 527 |
111617 | 20.08.2011 | Regata Petra Zouhara | Barbora - Oldřichov | Q | 2 | 1 | 1 758 |
111331 | 03.09.2011 | Lipenský drak | Lipno - Lipno n/Vlt. | Q | 4 | 18 | 1 747 |
111516 | 17.09.2011 | Švestková regata | Jesenice | Q | 3 | 5 | 2 637 |
112147 | 23.09.2011 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Q | 6 | 13 | 4 218 |
111120 | 15.10.2011 | Primátorský štít | Vltava - Praha | Q | 4 | 6 | 3 312 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
101602 | 24.04.2010 | Zlatá plachta Barbory+SKP | Oldřichov - Barbora | Q | 1 | 3 | 527 |
102105 | 08.05.2010 | Pohár Pasohlávek | Pasohlávky | Q | 3 | 13 | 1 102 |
101801 | 15.05.2010 | Jarní premiéra I. | Rozkoš | Q | 4 | 17 | 1 271 |
102003 | 22.05.2010 | Majový pohár | Velké Dářko | Q | 3 | 16 | 776 |
102109 | 29.05.2010 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Q | 4 | 20 | 1 996 |
101339 | 12.06.2010 | O pohár starosty Lipna n/Vlt. | Lipno | Q | 3 | 6 | 1 872 |
101208 | 26.06.2010 | 9.Memoriál Josefa Šenkýře | Orlík | Q | 2 | 1 | 2 285 |
101209 | 28.06.2010 | Přebor středočes. Kraje | Orlík | Q | 1 | 2 | 800 |
101210 | 30.06.2010 | Přebor ČOS-Dálková plavba | Orlík | Q | 2 | 2 | 804 |
101611 | 14.08.2010 | Cena Duchcova | Oldřichov - Barbora | Q | 2 | 1 | 1 892 |
101612 | 16.08.2010 | Kontrolní závod I | Oldřichov - Barbora | Q | 4 | 1 | 3 784 |
101613 | 18.08.2010 | Dálkoví plavba | Oldřichov - Barbora | Evr | 3 | 6 | 969 |
101614 | 19.08.2010 | Kontrolní závod II | Oldřichov - Barbora | Q | 2 | 1 | 1 892 |
101615 | 21.08.2010 | Men.Petra Zouhara | Oldřichov - Barbora | Q | 0 | 0 | 0 |
102121 | 26.08.2010 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Q | 6 | 22 | 2 528 |
101333 | 04.09.2010 | Lipenský drak | Lipno - Lipno n/Vlt. | Q | 4 | 7 | 2 812 |
101335 | 11.09.2010 | Borůvková regata | Lipno - Lipno n/Vlt. | Q | 3 | 6 | 2 775 |
101624 | 02.10.2010 | Podzim.regata V.Vacka | Oldřichov - Barbora | Q | 2 | 2 | 1 290 |
102134 | 09.10.2010 | Pohárový závod | Nové Mlýny | Q | 4 | 12 | 2 496 |
101118 | 16.10.2010 | Primátorský štít | Vltava pod Vyšehradem | Q | 4 | 7 | 1 728 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
091602 | 25.04.2009 | Zlatá plachta Barbory + KP | Oldřichov | Q | 4 | 5 | 1 220 |
091303 | 01.05.2009 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt | Q | 4 | 23 | 978 |
091717 | 09.05.2009 | Memoriál Ing. Böhma | Máchovo jezero | Q | 2 | 3 | 804 |
091801 | 16.05.2009 | Jarní Premiéra I. + KP | Rozkoš | Q | 4 | 26 | 818 |
091310 | 13.06.2009 | Bohemia Cup | Dvořiště | Q | 3 | 3 | 2 213 |
091210 | 20.06.2009 | 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 | Orlík - Velký Vír | Q | 1 | 1 | 1 004 |
091211 | 22.06.2009 | Přebor středočes. Kraje | Orlík - Velký Vír | Q | 4 | 4 | 1 813 |
091611 | 15.08.2009 | Cena Duchcova | Oldřichov | Q | 1 | 2 | 578 |
091612 | 17.08.2009 | Kontrolní závod I. | Oldřichov | Q | 2 | 3 | 804 |
091613 | 19.08.2009 | Dálková plavba | Oldřichov | Q | 3 | 1 | 2 637 |
091614 | 20.08.2009 | Kontrolní závod II. | Oldřichov | Q | 2 | 1 | 1 600 |
091615 | 22.08.2009 | Cena Teplic | Oldřichov | Q | 2 | 2 | 998 |
091330 | 27.08.2009 | Mistrovství ČR | Lipno - Černá v Poš. | Q | 6 | 28 | 1 187 |
091624 | 03.09.2009 | Podzimní regata V.Vacka | Oldřichov | Q | 2 | 2 | 998 |
091382 | 04.09.2009 | Lipno Regata 2009 | Lipno - Jestřábí | Q | 4 | 12 | 1 108 |
091337 | 12.09.2009 | Borůvková regata | Lipno - Lipno n/Vlt | Q | 3 | 6 | 2 213 |
091513 | 19.09.2009 | Švestková regata | Jesenice | Q | 3 | 2 | 3 166 |
092145 | 26.09.2009 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Q | 4 | 20 | 1 651 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
081801 | 10.05.2008 | Jarní premiéra I. + KP | Rozkoš | Q | 4 | 41 | 641 |
081604 | 31.05.2008 | Cena Oldřichova + Sdruž. KP | Oldřichov | Q | 4 | 5 | 1 925 |
081722 | 14.06.2008 | Bohemia Cup | Máchovo jezero | Q | 3 | 24 | 594 |
081210 | 21.06.2008 | 7. Memoriál Josefa Šenkýře | Orlík - Velký Vír | Q | 2 | 3 | 1 054 |
081609 | 16.08.2008 | Cena Duchcova | Oldřichov | Q | 2 | 5 | 202 |
081610 | 18.08.2008 | Kontrolní závod I | Oldřichov | Q | 2 | 3 | 804 |
081611 | 20.08.2008 | Dálková plavba | Oldřichov | Q | 3 | 3 | 1 206 |
081612 | 21.08.2008 | Kontrolní závod II | Oldřichov | Q | 2 | 1 | 1 600 |
081906 | 23.08.2008 | Modrá vlajka Seče | Seč | Q | 4 | 4 | 2 452 |
081218 | 30.08.2008 | Hurá do školy | Jezero Poděbrady | Q | 2 | 1 | 1 600 |
081221 | 13.09.2008 | Štít města Poděbrad | Jezero Poděbrady | Q | 2 | 2 | 998 |
081514 | 20.09.2008 | Švestková regata | Jesenice | Q | 3 | 19 | 854 |
081623 | 04.10.2008 | Podzimní reg. V.Vacka | Oldřichov | Q | 2 | 1 | 1 406 |
081117 | 18.10.2008 | Primátorský štít | Vltava Praha | Q | 4 | 20 | 721 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
071203 | 28.04.2007 | Pohár Bohemia | Jezero Poděbrady | Q | 2 | 8 | 304 |
072107 | 05.05.2007 | To je celá, to je půl ? | Brněnská přehrada | Q | 1 | 3 | 226 |
071801 | 12.05.2007 | Jarní premiéra I. + KP | Rozkoš | Q | 4 | 53 | 420 |
072113 | 26.05.2007 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Q | 4 | 50 | 404 |
071604 | 02.06.2007 | Sdružený krajský přebor | Oldřichov | Q | 4 | 6 | 904 |
071312 | 23.06.2007 | Bali Cup | Bezdrev | Q | 4 | 47 | 580 |
071610 | 13.08.2007 | Kontrolní závod I. | Oldřichov | Q | 1 | 5 | 305 |
071611 | 15.08.2007 | Dálková plavba | Oldřichov | Q | 3 | 2 | 1 935 |
071612 | 16.08.2007 | Kontrolní závod II. | Oldřichov | Q | 2 | 5 | 804 |
071330 | 27.08.2007 | Mistrovství ČR - TMR Q | Lipno | TR | 6 | 13 | 799 |
071381 | 30.08.2007 | MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) | Lipno - Černá v Pošumaví | Q | 6 | 57 | 696 |