Jan Ptáčník

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191334 08.06.2019 Cena Šumavy II. lipno - cerna v posumavi Las 7 14 1 113
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181121 16.06.2018 Nechranický skluz nechranice Las 0 0
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Lar 12 21 4 021
172118 13.05.2017 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 1 16 152
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 7 15 2 136
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Las 7 13 932
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
167032 13.08.2016 Laser Grandprix Wolfgangsee - AUT Lar 7 15 3 533
161615 17.08.2016 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 7 1 005
161616 18.08.2016 Kontrolní závod II Oldřichov Evr 0 0 0
161618 20.08.2016 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr 0 0 0
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
154223 09.04.2015 EC Macesina ITA Macesina ITA L47 10 100 2 225
152006 11.07.2015 Bambusová regata Velké Dářko L47 3 1 3 166
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny L47 12 4 10 550
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141310 26.04.2014 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Lar 4 2 1 996
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny Lar 4 18 753
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 4 6 1 996
142123 23.05.2014 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny L47 4 9 1 608
142005 28.06.2014 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Lar 4 8 1 376
144264 05.07.2014 Europa Cup Germany Warnemuende L47 5 46 932
144263 11.07.2014 Europa Cup Poland Dziwnów L47 5 49 1 486
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 3 2 661
141627 13.09.2014 Cena YC Nechranice Nechranice Lar 4 4 792
141512 20.09.2014 Švestková Regata II Jesenice L47 4 3 2 661
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny L47 6 5 5 000
141630 04.10.2014 Regata V.Vacka Oldřichov - Barbora L47 1 1 578
141127 18.10.2014 Primátorský štít 70. ročník Vltava Lar 2 4 906
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou Q 4 8 4 070
131308 04.05.2013 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 3 2 109
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 23 1 981
132002 18.05.2013 Májový pohár Velké Dářko Q 3 6 1 996
131312 01.06.2013 Lipno marathon 2013 Lipno nad Vltavou Tor 4 4 1 108
131315 15.06.2013 O pohár starosty Lipna Lipno nad Vltavou Q 3 5 2 347
131718 22.06.2013 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 7 2 437
131214 24.06.2013 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Q 2 1 1 406
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Spl 4 4 1 608
131333 07.09.2013 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Q 3 7 2 362
131514 21.09.2013 Švestková regata Jesenice Q 3 8 1 888
131625 28.09.2013 2nd COOC Pohár YachtClubu Štětí Nechranice Q 4 28 1 479
131627 05.10.2013 Podzimní regata V.Vacka Barbora Q 1 1 1 004
131123 12.10.2013 69. Primátorský Štít Vltava pod Vyšehradem Q 4 5 3 268
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121601 16.04.2012 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 4 3 2 812
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lipno nad Vltavou Q 4 9 3 161
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Q 4 16 1 860
121309 19.05.2012 Jihočeský pohár - Grand Prix Dvořiště Q 3 5 1 444
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 18 2 071
121320 16.06.2012 O pohár starosty Lipna Lipno nad Vltavou Q 3 6 1 935
121321 23.06.2012 Bali Cup Bezdrev Q 3 10 1 388
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Q 4 6 2 312
121213 27.06.2012 Sletový pohár ČOS-dálková plavba Orlík - Radava Q 3 2 831
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 11 2 812
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 30 2 776
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Q 3 13 1 734
121806 15.09.2012 Fair Play Rozkoš Q 4 26 1 885
121514 22.09.2012 Švestková regata Jesenice Q 3 5 2 347
121807 27.09.2012 Czech Open Optimist Cup Rozkoš Q 1 7 578
121627 06.10.2012 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Q 2 1 1 892
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov Q 4 3 2 496
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 22 1 211
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 21 904
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Spl 4 3 1 291
111308 04.06.2011 Lipno marathon 2011 - Lipenský pohár Lipno - Lipno n/Vlt. Tor 6 3 2 814
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Q 4 12 1 534
111311 18.06.2011 O pohár starosty Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 4 2 582
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík Q 2 1 2 110
111209 27.06.2011 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Q 2 2 1 156
114254 06.08.2011 4 LAGHI Lago di Garda Q 5 68 747
111613 08.08.2011 Cena Duchcova+KP Barbora - Oldřichov Q 2 1 1 600
111614 15.08.2011 Kontrolní závod I. Barbora - Oldřichov Q 1 1 800
111615 17.08.2011 Dálková plavba Barbora - Oldřichov Q 1 2 499
111616 18.08.2011 Kontrolní závod II. Barbora - Oldřichov Evr 1 3 527
111617 20.08.2011 Regata Petra Zouhara Barbora - Oldřichov Q 2 1 1 758
111331 03.09.2011 Lipenský drak Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 18 1 747
111516 17.09.2011 Švestková regata Jesenice Q 3 5 2 637
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 13 4 218
111120 15.10.2011 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 6 3 312
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101602 24.04.2010 Zlatá plachta Barbory+SKP Oldřichov - Barbora Q 1 3 527
102105 08.05.2010 Pohár Pasohlávek Pasohlávky Q 3 13 1 102
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 17 1 271
102003 22.05.2010 Majový pohár Velké Dářko Q 3 16 776
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 20 1 996
101339 12.06.2010 O pohár starosty Lipna n/Vlt. Lipno Q 3 6 1 872
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Q 2 1 2 285
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík Q 1 2 800
101210 30.06.2010 Přebor ČOS-Dálková plavba Orlík Q 2 2 804
101611 14.08.2010 Cena Duchcova Oldřichov - Barbora Q 2 1 1 892
101612 16.08.2010 Kontrolní závod I Oldřichov - Barbora Q 4 1 3 784
101613 18.08.2010 Dálkoví plavba Oldřichov - Barbora Evr 3 6 969
101614 19.08.2010 Kontrolní závod II Oldřichov - Barbora Q 2 1 1 892
101615 21.08.2010 Men.Petra Zouhara Oldřichov - Barbora Q 0 0 0
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 22 2 528
101333 04.09.2010 Lipenský drak Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 7 2 812
101335 11.09.2010 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt. Q 3 6 2 775
101624 02.10.2010 Podzim.regata V.Vacka Oldřichov - Barbora Q 2 2 1 290
102134 09.10.2010 Pohárový závod Nové Mlýny Q 4 12 2 496
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Q 4 7 1 728
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091602 25.04.2009 Zlatá plachta Barbory + KP Oldřichov Q 4 5 1 220
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Q 4 23 978
091717 09.05.2009 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 2 3 804
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 26 818
091310 13.06.2009 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 3 2 213
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír Q 1 1 1 004
091211 22.06.2009 Přebor středočes. Kraje Orlík - Velký Vír Q 4 4 1 813
091611 15.08.2009 Cena Duchcova Oldřichov Q 1 2 578
091612 17.08.2009 Kontrolní závod I. Oldřichov Q 2 3 804
091613 19.08.2009 Dálková plavba Oldřichov Q 3 1 2 637
091614 20.08.2009 Kontrolní závod II. Oldřichov Q 2 1 1 600
091615 22.08.2009 Cena Teplic Oldřichov Q 2 2 998
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Q 6 28 1 187
091624 03.09.2009 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Q 2 2 998
091382 04.09.2009 Lipno Regata 2009 Lipno - Jestřábí Q 4 12 1 108
091337 12.09.2009 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt Q 3 6 2 213
091513 19.09.2009 Švestková regata Jesenice Q 3 2 3 166
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 20 1 651
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 41 641
081604 31.05.2008 Cena Oldřichova + Sdruž. KP Oldřichov Q 4 5 1 925
081722 14.06.2008 Bohemia Cup Máchovo jezero Q 3 24 594
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Q 2 3 1 054
081609 16.08.2008 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 5 202
081610 18.08.2008 Kontrolní závod I Oldřichov Q 2 3 804
081611 20.08.2008 Dálková plavba Oldřichov Q 3 3 1 206
081612 21.08.2008 Kontrolní závod II Oldřichov Q 2 1 1 600
081906 23.08.2008 Modrá vlajka Seče Seč Q 4 4 2 452
081218 30.08.2008 Hurá do školy Jezero Poděbrady Q 2 1 1 600
081221 13.09.2008 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Q 2 2 998
081514 20.09.2008 Švestková regata Jesenice Q 3 19 854
081623 04.10.2008 Podzimní reg. V.Vacka Oldřichov Q 2 1 1 406
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha Q 4 20 721
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Q 2 8 304
072107 05.05.2007 To je celá, to je půl ? Brněnská přehrada Q 1 3 226
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 53 420
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 50 404
071604 02.06.2007 Sdružený krajský přebor Oldřichov Q 4 6 904
071312 23.06.2007 Bali Cup Bezdrev Q 4 47 580
071610 13.08.2007 Kontrolní závod I. Oldřichov Q 1 5 305
071611 15.08.2007 Dálková plavba Oldřichov Q 3 2 1 935
071612 16.08.2007 Kontrolní závod II. Oldřichov Q 2 5 804
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno TR 6 13 799
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 57 696

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ