POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2019




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 717 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Povolný Adam JK Staré Splavy 8 19 187
2. Vacula Martin JK Staré Splavy 8 32 057
3. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 7 12 634
4. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 7 8 941
5. Klíma Vojtěch ČYK 6 17 477
6. Novák Vojtěch YC Doksy 6 6 446
7. Cintl Václav JK Česká Lípa 6 22 567
8. Tlapáková Zuzana SK Štětí 6 24 217
9. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 6 3 136
10. Outrata Jiří JK Toušeň 6 11 509
11. Tlapák Vojtěch SK Štětí 6 38 073
12. Klíma Ondřej YC Doksy 6 9 650
13. Babický Josef JK Česká Lípa 6 8 774
14. Motlíková Pavlína JK Cheb 5 6 612
15. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 5 3 765
16. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 5 16 192
17. Podrábská Adéla SK Štětí 5 7 726
18. Plecitý Martin JK Toušeň 5 16 149
19. Makrlík Dušan JK Klatovy 5 3 572
20. Lawson Andrew JK Staré Splavy 5 14 735
21. Skořepová Anna JK Toušeň 5 1 931
22. Lokajíčková Kateřina ČYK 5 5 120
23. Burda František JK Česká Lípa 5 10 443
24. Rezek Richard JK Cheb 5 6 828
25. Kramář Petr JK Česká Lípa 5 5 426
26. Peterka Tomáš ČYK 5 11 863
27. Klimešová Tereza JK Plzeň 5 1 558
28. Rameš Ivan JK Česká Lípa 5 10 451
29. Jaroš Adam MYK 5 43 312
30. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 5 12 552
31. Klíma Jáchym ČYK 5 4 484
32. Rais Michal SK Štětí 5 25 249
33. Valenová Barbora JK Olomouc 5 23 923
34. Nevelöš Tibor SK Štětí 5 30 201
35. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 5 24 739
36. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 5 27 463
37. Lokajíčková Lucie ČYK 4 10 593
38. Moucha Pavel YC Doksy 4 10 776
39. Parůžek Jiří JK Toušeň 4 26 461
39. Košvica Jakub LS Brno 4 26 461
41. Kořan Petr YC Neratovice 4 12 156
42. Sedláček Petr JK Prostějov 4 5 895
43. Kvasnik Milan YC Neratovice 4 12 156
44. Liška Matěj JK Sokolov 4 5 399
45. Beerová Anežka SK Štětí 4 5 289
46. Špaček Matěj YC CERE 4 5 244
46. Beneš Jiří YC CERE 4 5 244
48. Hartig Bartoloměj YC Doksy 4 10 481
49. Čížková Zuzana YC Velké Dářko 4 2 409
50. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 4 1 496
51. Čížková Barbora YC Velké Dářko 4 2 191
52. Skalický Vladimír LK Štěchovice 4 8 383
53. Vainert Kateřina JK Sokolov 4 8 528
54. Kříž Jan SK Štětí 4 8 698
55. Vacula Jiří JK Staré Splavy 4 4 421
56. Paigerová Nina YC CERE 4 4 380
57. Klímová Johana ČYK 4 1 793
58. Bryx Petr YC Neratovice 4 9 072
59. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 4 13 307
60. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 4 9 083
61. Janderová Klára YC SaS 4 7 172
61. Bidlová Jitka LS Brno 4 7 172
63. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 4 7 125
64. Michalčín Šimon YC CERE 4 4 560
65. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 4 9 374
66. Lidařík Rudolf LS Brno 4 28 192
67. Beroun Daniel Jachtklub Brno 4 5 216
68. Štolbová Ela ČYK 4 4 734
69. Blatecký Martin Jachtklub Brno 4 2 916
70. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 4 5 112
71. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 4 5 030
72. Iljuchin Matěj Orthodocks YC 4 16 990
73. Kaloš Martin YC CERE 4 4 279
74. Šlechtická Kateřina LS Brno 4 19 103
75. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 4 41 125
76. Jochovič Josef YC Neratovice 4 14 813
77. Soukal Miloslav YC Neratovice 4 19 135
78. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 4 5 116
79. Jedličková Michaela YC Neratovice 4 14 550
80. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 4 23 336
81. Himmelová Klára YC Nechranice 4 14 091
82. Postránecká Klára YC Neratovice 4 14 333
83. Gebhart Zdeněk JK Cheb 4 21 103
84. Boháček David Bohemia Poděbrady 3 2 060
85. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 3 2 029
86. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 3 2 407
87. Šabatová Barbora LS Brno 3 2 394
88. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 3 4 937
89. Kouřil Vít Jachtklub Brno 3 2 364
90. Mojdl Martin YC Kladno 3 4 136
91. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 3 4 937
92. Zima Daniel Delfín Jablonec 3 2 358
93. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 3 6 762
94. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 3 3 770
95. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 3 7 534
96. Janáček Vojtěch LS Brno 3 7 007
96. Schwanzer Albert LS Brno 3 7 007
98. Kilarová Marie Baník Ostrava 3 3 835
99. Benovič Vojtěch YC CERE 3 3 853
100. Kozáková Pavlína Bohemia Poděbrady 3 4 817
101. Němec Jiří Slavoj Hluboká 3 4 725
102. Staniek Štěpán Orthodocks YC 3 7 222
103. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 3 7 534
104. Sivý Filip Slavoj Hluboká 3 4 855
105. Benovičová Viktorie YC CERE 3 4 434
106. Knorr Petr VS Duchcov 3 4 122
107. Kuklík Radek LS Brno 3 2 416
108. Otevřel Pavel LS Brno 3 7 287
109. Nováková Ludmila LS Brno 3 2 174
110. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 3 4 725
111. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 3 2 111
112. Kraus Jan JK Česká Lípa 3 2 087
113. Čermák Josef Bohemia Poděbrady 3 4 817
114. Cintl Václav JK Česká Lípa 3 3 893
115. Buchtová Sarah LS Brno 3 3 313
116. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 3 4 326
117. Cikrt Tomáš JK Toušeň 3 5 579
118. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 3 4 167
119. Hamáčková Alice YC Neratovice 3 2 923
120. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 3 5 584
121. Richter Zdeněk YC Doksy 3 3 347
122. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 3 2 950
123. Procházka Libor YC Neratovice 3 5 579
124. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 3 2 950
125. Šebková Kristýna LS Brno 3 2 732
126. Čoupek Ondřej LS Brno 3 3 008
127. Krč Lukáš JK Prostějov 3 4 281
128. Havel Filip YC Neratovice 3 3 015
129. Klusáčková Radka LS Brno 3 4 639
130. Janota Jonáš ČYK 3 4 293
131. Popper Šimon YC Doksy 3 3 347
132. Smrčka Jiří ČYK 3 5 606
133. Snopek Martin Slavoj Hluboká 3 2 679
134. Audyová Markéta Jachtklub Brno 3 6 566
135. Valouch Libor JK Olomouc 3 5 077
136. Mrázová Sylvia Bohemia Poděbrady 3 4 251
137. Heneš David JK Olomouc 3 3 677
138. Hejnová Karolína Baník Ostrava 3 4 318
139. Buchtová Agnes LS Brno 3 3 299
140. Trnavský Martin Jachtklub Brno 3 6 506
141. Červenka Matouš JK Olomouc 3 5 032
142. Pačanda David Bohemia Poděbrady 3 2 460
143. Hýžová Helena Jachtklub Brno 3 5 936
144. Matějka Tomáš Bohemia Poděbrady 3 2 476
145. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 3 2 566
146. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 3 2 579
147. Kuthan Jan YC Lískovec 3 6 139
148. Vaculka Zbyněk LS Brno 3 6 099
149. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 3 6 076
150. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 3 2 679
151. Kaltounková Klára ČYK 3 4 272
152. Grabarczyk Darek LS Brno 3 1 947
153. Grabarczyková Anna LS Brno 3 4 501
154. Čajčík Jan LS Brno 3 15 009
155. Mareček Josef JK Staré Splavy 3 9 412
156. Tupý Petr LS Brno 3 9 661
157. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 3 9 711
158. Vacula Libor JK Staré Splavy 3 10 049
159. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 3 10 053
160. Vrána Adam ČYK 3 1 531
161. Žáček Jiří Baník Ostrava 3 11 006
162. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 3 11 045
163. Daněk Jan LS Brno 3 16 183
164. Will Jan Lokomotiva Plzeň 3 11 045
165. Štafa Patrick MYK 3 11 519
166. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 3 15 018
167. Vaszi Mikuláš SK Štětí 3 11 627
168. Kafka Richard YC Velké Dářko 3 11 628
169. Bříza Petr YC Pardubice 3 1 378
170. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 3 17 313
171. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 3 11 912
172. Cákoci Marek YC CERE 3 1 151
173. Lambl Vojtěch YC Neratovice 3 12 593
174. Jedlička Jan YC Neratovice 3 12 081
175. Václavík Jakub JK Česká Lípa 3 11 992
175. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 3 11 992
177. Karas Filip Jachtklub Brno 3 1 211
178. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 3 12 593
179. Fanta Miroslav LS Brno 3 14 979
180. Nevelöš Adam SK Štětí 3 12 624
181. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 3 1 311
182. Hrubý Pavel ČWA 3 12 705
183. Sláma Eduard Jachtklub Brno 3 13 232
184. Fanfrlová Markéta YC Jezero Hlučín 3 1 326
185. Bobková Michaela JK Cheb 3 13 869
186. Sivý Josef Slavoj Hluboká 3 17 313
187. Páleníčková Aneta YC CERE 3 9 818
188. Teplý Jakub YC CERE 3 1 151
189. Bobek Pavel Baník Ostrava 3 22 656
190. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 3 1 770
191. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 3 20 888
192. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 3 8 946
193. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 3 1 845
194. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 3 8 853
195. Mrzílková Lenka YC Neratovice 3 8 660
196. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 3 8 493
197. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 3 20 118
198. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 3 8 488
199. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 3 8 465
200. Šindelka Ondřej MYK 3 22 851
201. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 3 24 192
202. Haubold Petr Delfín Jablonec 3 8 421
203. Pavlišová Michaela YC Kovářov 3 35 525
204. Mertlová Michaela YC Regent 3 20 219
205. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 3 21 864
206. Dadák Lukáš LS Brno 3 18 651
207. Viščor Dan LS Brno 3 19 855
208. Říčanová Nicol SK Štětí 2 3 684
209. Binko Štěpán JK Plzeň 2 780
210. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 2 1 125
211. Klabouch Jakub Slavoj Hluboká 2 808
212. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 2 505
213. Lukačovič Samuel ALT RS 2 3 794
213. Pourová Barbora Orthodocks YC 2 3 794
215. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 2 464
216. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 2 382
216. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 2 382
218. Vízner Karel YC Doksy 2 1 106
219. Motal Tomáš ČANY 2 303
220. Dvořáková Nela YC Neratovice 2 3 239
220. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 2 3 239
222. Binko Šimon JK Plzeň 2 303
222. Žalud Tomáš ČANY 2 303
224. Kršňák Jakub VS Duchcov 2 3 094
225. Bláha Martin JK Plzeň 2 646
226. Ira David Jachtklub Brno 2 820
227. Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 2 3 696
228. Žalud František ČYK 2 3 586
229. Novák Adam YC Doksy 2 827
230. Dragoun Ivan JK Plzeň 2 822
231. Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 2 890
232. Jindřichová Markéta JK Cheb 2 997
233. Harmáček Milan Lokomotiva Plzeň 2 3 656
234. Šiknerová Adriana YC CERE 2 4 232
235. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 2 997
236. Hartl Radim LS Brno 2 3 860
237. Bílková Lucie Sokol Palkovice 2 1 010
238. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 2 541
239. Rážová Lea VS Duchcov 2 562
240. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 2 3 569
241. Kmoníček Jiří YC Pardubice 2 3 086
242. Himmel Jiří YC Nechranice 2 4 036
243. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 2 4 018
244. Rabas Štěpán YC Jezero Hlučín 2 1 010
245. Růžička Marcel Slavoj Hluboká 2 808
246. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 2 1 901
247. Hálová Lucie JK Toušeň 2 3 064
248. Regetskiy Artem VS Duchcov 2 1 714
249. Krása Štěpán YC CERE 2 2 315
249. Doležel Ondřej YC CERE 2 2 315
251. Verl Jan Delfín Jablonec 2 2 226
252. Hanka Vilém ČYK 2 1 689
253. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 2 1 699
254. Pour Václav Slavoj Hluboká 2 2 217
254. Kuš Emil Slavoj Hluboká 2 2 217
256. Synková Anna LS Brno 2 2 216
257. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 2 2 210
258. Šmídmajer Lukáš LS Brno 2 2 204
259. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 2 1 699
260. Štruncová Michaela YC Neratovice 2 1 709
261. Ručka Tomáš YC Kladno 2 1 786
262. Kaiser Ondřej YC Příbram 2 1 568
263. Štěpán David Jachtklub Brno 2 2 176
264. Blatecký David Jachtklub Brno 2 1 810
265. Mojdlová Kateřina YC Kladno 2 2 048
266. Lederer Tomáš VS Duchcov 2 2 012
267. Fiala Alexandr LS Brno 2 2 004
268. Zgraja Martin Orthodocks YC 2 1 994
268. Kovařík Jan ČYK 2 1 994
268. Ersternberger Petr ČYK 2 1 994
268. Vašek Robin ČYK 2 1 994
272. Jaroš Marek Bohemia Poděbrady 2 1 968
273. Hýža Vít Jachtklub Brno 2 1 964
274. Charvát Matyáš YC Neratovice 2 1 961
275. Svoboda Lukáš YC Neratovice 2 1 862
276. Strejček Radim Sokol Palkovice 2 1 608
277. Blažek Martin YC CERE 2 2 317
278. Bína Rudolf LS Brno 2 1 190
279. Hrubý Jan ALT RS 2 2 752
280. Rek Adam JK Toušeň 2 3 064
281. Krejza Filip ALT FB 2 3 015
282. Kováč Vladimír JK Prostějov 2 1 203
283. Veit Martin ALT FB 2 3 015
284. Snížek Jan VS Duchcov 2 1 218
285. Petrová Kristýna VS Duchcov 2 1 253
286. Beringer Jan ČYK 2 1 876
287. Dítětová Tereza YC Neratovice 2 2 865
287. Postránecký František YC Neratovice 2 2 865
289. Skála David ALT SF 2 2 810
289. Skála Petr ALT SF 2 2 810
291. Pokoš Radim VS Duchcov 2 2 775
292. Mika Radek YC SaS 2 2 772
293. Videršperk Pavel Lokomotiva Plzeň 2 1 414
294. Blažek Marek YC CERE 2 2 317
295. Videršperk Jaroslav Lokomotiva Plzeň 2 1 414
296. Šmídová Pavla YC Neratovice 2 2 634
297. Krejsa Milan YC CERE 2 1 414
298. Marečková Renata Jachtklub Brno 2 2 634
299. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 2 2 603
300. Boháč Petr YC CERE 2 1 414
300. Záluský Tomáš YC CERE 2 1 414
302. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 2 2 564
303. Richterová Eliška YC Pardubice 2 2 428
304. Pačanda Roman Bohemia Poděbrady 2 1 417
305. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 2 2 425
306. Kováč Richard JK Prostějov 2 1 425
307. Najvárek Ondřej ČYK 2 1 538
308. Hatle Stella Marie ČYK 2 2 913
309. Vavřičková Barbora JK Sokolov 2 3 350
310. Muzikář David Jachtklub Brno 2 12 409
311. Brabec Václav YC CERE 2 7 471
312. Dvořák Jan YC CERE 2 7 040
313. Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 2 7 098
314. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 2 7 230
315. Kmenta Martin Jachtklub Brno 2 7 232
316. Nalejvajko Radek YC CERE 2 7 330
316. Verner Jaroslav JK Toušeň 2 7 330
318. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 2 7 332
319. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 2 7 475
320. Sadílek Adam Delfín Jablonec 2 6 883
321. Kolářová Terezie Orthodocks YC 2 7 481
322. Jurečka Matěj Císařská louka 2 7 539
322. Jurečka Šimon Císařská louka 2 7 539
324. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 2 7 761
324. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 2 7 761
324. Grecmanová Denisa YC RODOP 2 7 761
324. Tomáš Marek Truc JK Plzeň 2 7 761
328. Iljuchin Ilja ALT RS 2 7 040
329. Motl Luboš YC CERE 2 6 861
330. Ráža Matyáš VS Duchcov 2 8 262
331. Štrunc Jan YC Neratovice 2 6 191
332. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 2 22 745
333. Křenková Monika LS Brno 2 5 931
333. Trubačíková Hana LS Brno 2 5 931
335. Drahorád Petr JK Cheb 2 6 053
336. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 2 6 085
337. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 2 6 125
338. Kučera Petr TJ Rapid Brno 2 6 176
339. Petrák Jan ALT Tornado 2 6 346
340. Martinkovičová Monika YC CERE 2 6 861
341. Borkovec Bořek ČYK 2 6 355
342. Kršňák Jan VS Duchcov 2 6 470
343. Čermák Jaroslav YC Pardubice 2 19 287
344. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 2 6 731
344. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 2 6 731
346. Audy Dan Jachtklub Brno 2 11 915
347. Karas Tomáš Jachtklub Brno 2 6 738
348. Košťál Petr YC Pardubice 2 19 287
349. Slíva Martin ČWA 2 17 587
350. Kamenský Radim YC Velké Dářko 2 24 956
351. Kulík Martin YC RODOP 2 11 779
352. Hnitka Martin YC Nechranice 2 11 000
353. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 2 11 304
354. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 2 11 347
355. Hendrych Václav YC Doksy 2 11 545
356. Směšný Marek JK Prostějov 2 11 671
357. Musil Tomáš YC RODOP 2 11 779
357. Knetig Jindřich Jachtklub Brno 2 11 779
359. Kraus Tobiáš JK Česká Lípa 2 13 861
360. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 2 9 602
361. Kubeš Fedor LS Brno 2 11 779
362. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 2 13 861
363. Fiala Petr YC Neratovice 2 11 780
364. Čáp Milan YC Neratovice 2 12 512
364. Procházka Filip YC Neratovice 2 12 512
366. Ott Adam Jachtklub Brno 2 12 409
367. Bezušková Jana YC Neratovice 2 11 780
368. Škvařil Patrik LS Brno 2 10 115
369. Kubový Martin JK Toušeň 2 14 619
370. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 2 16 713
371. Krsička Lukáš YC CERE 2 9 257
372. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 2 16 713
373. Novotný Štěpán JK Cheb 2 8 980
373. Košatová Lucie ČYK 2 8 980
375. Vrána Petr TJ Rapid Brno 2 9 068
376. Drda David Delfín Jablonec 2 16 370
377. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 2 16 292
378. Krsička Michal YC CERE 2 9 257
379. Nápravník Jakub ČYK 2 9 258
380. Roček Roman YC Neratovice 2 14 619
381. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 2 9 258
382. Stibůrková Eliška ČYK 2 9 288
383. Viščorová Nela LS Brno 2 15 839
384. Křenková Kristýna LS Brno 2 9 362
385. Hrubý Karel Jachtklub Brno 2 9 393
386. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 2 15 666
387. Matoušková Eva YC Neratovice 2 15 562
388. Justová Anna LS Brno 2 5 824
389. Hykrda Jan Jachtklub Brno 2 6 738
390. Bauer František YC CERE 2 5 100
391. Slíva Jakub YC Nechranice 2 27 794
392. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 2 4 897
393. Stibůrková Tereza ČYK 2 4 717
394. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 2 4 740
394. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 2 4 740
396. Rašková Adéla ČWA 2 5 428
397. Bauerová Šárka YC CERE 2 5 100
398. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 2 5 106
399. Buchta Jan LS Brno 2 5 390
400. Müller Ondřej SK Štětí 2 5 380
401. Brhelová Iva ČYK 2 5 141
402. Kučera Petr TJ Rapid Brno 2 36 353
403. Skala Pavel JK Cheb 2 5 185
404. Krejčiřík Daniel LS Brno 2 5 010
405. Navrátilová Vanda LS Brno 2 5 325
406. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 2 4 801
406. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 2 4 801
408. Bartoš Richard YC Lískovec 2 4 865
409. Černý Matěj JK Cheb 2 5 185
410. Ondíková Petra YC Velké Dářko 2 4 873
411. Svobodová Sára YC Lískovec 2 5 256
411. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 2 5 256
413. Slívová Jana YC Nechranice 2 34 550
414. Richter Jan YC Pardubice 2 4 716
415. Topiarzová Magda YC CERE 2 5 100
416. Krchňavý Vít YCR Roudnice 2 5 584
417. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 2 41 093
418. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 2 26 862
419. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 2 4 976
420. Prokýšek Petr Orthodocks YC 2 4 984
421. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 2 4 671
422. Ronovský Jonáš ČYK 2 5 546
423. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 2 4 683
424. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 2 5 461
425. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 2 5 432
425. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 2 5 432
427. Kölbl Josef ALT Tornado 2 4 520
428. Kroupa Rostislav Sokol Palkovice 1 202
428. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 1 202
430. Opletalová Ivana JK Plzeň 1 256
431. Uhlár Samuel Orthodocks YC 1 903
432. Hanka Vojtěch ČYK 1 915
433. Mrůzek Pavel YC Regent 1 892
434. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 1 202
434. Munclinger Daniel LS Brno 1 202
436. Krsička Martin YC CERE 1 852
437. Dressler Antonín ČYK 1 831
437. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 1 831
439. Formánek Patrik Jachtklub Brno 1 202
440. Novohradský Filip YC Pardubice 1 881
441. Medek Pavel VS Duchcov 1 831
442. Král Karel JK Sokolov 1 842
442. Krejčiříková Karolína LS Brno 1 842
444. Motal Filip ČYK 1 831
445. Vaszi Victoria SK Štětí 1 202
445. Blahuta Libor Baník Ostrava 1 202
445. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 1 202
445. Výšek Samuel LS Kroměříž 1 202
449. Jenček Petr ALT RS 1 917
450. Rejdová Berenika Slavoj Hluboká 1 141
451. Fichtnerová Martina 1 917
452. Buřil Miloš ALT RS 1 101
453. Štantejský Jan ALT RS 1 0
453. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 1 0
455. Vlčková Světlana VS Duchcov 1 101
455. Doubek Milan 1 101
457. Najvárek Matěj YC Lískovec 1 1 142
458. Krasauskas Tadas ČYK 1 1 132
458. Sazama Michal ČYK 1 1 132
460. Konvalina Matyáš JK Česká Lípa 1 101
460. Drahorádová Ema JK Cheb 1 101
462. Vorel Petr LS Brno 1 1 113
462. Reichert Richard ALT Vaurien 1 1 113
464. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 1 1 110
465. Dufek Martin LS Brno 1 1 105
465. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 1 105
465. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 1 1 105
468. Loužek Štěpán JK Plzeň 1 924
469. Hála Jakub AYCK 1 1 032
470. Šilhavý Jaromír YC Kladno 1 936
471. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 1 969
472. Binko Jan JK Plzeň 1 198
473. Pavlíková Kateřina Slavoj Hluboká 1 141
474. Němec František ALT Tornado 1 1 027
475. Škoda Jan ČYK 1 1 032
476. Hasman Radim Delfín Jablonec 1 1 039
477. Žák Marek LS Brno 1 1 105
478. Holý Ivo Baník Ostrava 1 1 054
478. Staniek Pavel KJ Těrlicko 1 1 054
480. Michalčín Jiří YC CERE 1 101
480. Lédl Tomáš JK Plzeň 1 101
482. Skořepová Eva JK Toušeň 1 1 055
483. Pfeiferová Veronika YC Neratovice 1 1 069
484. Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 1 266
485. Turba Marek LS Brno 1 404
486. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 1 277
487. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 1 610
488. Karafiát Karel 1 578
488. Kunčar Jan 1 578
488. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 1 578
488. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 1 578
488. Chudoba Stanislav YC CERE 1 578
493. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 1 610
494. Vlachová Eliška YCR Roudnice 1 630
495. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 1 564
496. Vlach Miroslav YCR Roudnice 1 630
497. Čaganová Julie Jachtklub Brno 1 646
497. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 1 646
499. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 1 653
500. Hubáček Michal LS Kroměříž 1 360
501. Valenta Jan YC CERE 1 347
502. Cintlová Zuzana JK Cheb 1 578
503. Storch Petr Chemička Ústí 1 19 357
504. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 1 323
505. Novák Jaroslav YC Doksy 1 404
506. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 427
506. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 1 427
508. Dragoun Dominik JK Plzeň 1 440
509. Faltys David Bohemia Poděbrady 1 452
509. Tichánek Michal Sokol Palkovice 1 452
511. Hudec Adam YC Neratovice 1 456
512. Miková Žaneta YC SaS 1 466
513. Šimánek Jiří Lokomotiva Plzeň 1 402
514. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 1 489
515. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 1 494
516. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 1 499
517. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 1 404
518. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 1 402
519. Palkovský Tomáš SK Štětí 1 19 357
520. Mikula Daniel LS Kroměříž 1 554
521. Nuc Jindřich JK Plzeň 1 323
522. Hejna Jan Baník Ostrava 1 318
523. Šaňa Jan Slavoj Český Těšín 1 804
524. Busta Anna ČYK 1 416
525. Štrait Martin YC CERE 1 707
525. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 1 707
525. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 1 707
528. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 1 718
529. Lojka Jakub JK Černá v Pošumaví 1 729
530. Drda Filip Delfín Jablonec 1 761
531. Dlouhá Martina YC Velké Dářko 1 779
532. Prax Jakub LS Brno 1 707
533. Beretová Adéla ČYK 1 303
534. Sýkora Vlastimil 1 277
535. Filip Miroslav LS Brno 1 792
535. Sklenář Matěj LS Brno 1 792
537. Výšek David LS Kroměříž 1 804
537. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 1 804
537. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 1 804
540. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 1 303
541. Novák David YC CERE 1 707
542. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 1 653
543. Procházka Oliver YC CERE 1 707
543. Teissing René ALT RS 1 707
543. Valeš Martin 1 707
546. Fanfrla Martin YC Jezero Hlučín 1 318
547. Šercl Miroslav 1 707
547. Drnovská Martina YC Neratovice 1 707
547. Blábol Jiří YC CERE 1 707
550. Junek Vladimír JK Olomouc 1 303
551. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 1 707
552. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 1 303
553. Plesníková Barbora YC CERE 1 707
554. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 1 303
555. Dostál Radek YC SaS 1 707
555. Zidková Nadine ČWA 1 707
555. Volena Karel Lokomotiva Cheb 1 707
555. Behenský Jan YC CERE 1 707
559. Nejezchleba Jakub LS Brno 1 4 515
560. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 1 1 582
561. Lejhanec David YC Pardubice 1 1 215
562. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 1 2 859
563. Švíková Kateřina YC CERE 1 2 814
563. Vacula Jan YC Znojmo 1 2 814
563. Vacula Karel YC Znojmo 1 2 814
563. Dragoun Vítek JK Plzeň 1 2 814
563. Raška Marek ČWA 1 2 814
563. Štursová Lucie YC Nelahozeves 1 2 814
569. Vychová Zuzana YC Neratovice 1 5 600
570. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 1 5 748
571. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 1 5 600
571. Vychová Eliška YC Neratovice 1 5 600
571. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 1 5 600
574. Neckařova Martina TJ Rapid Brno 1 2 921
575. Pavliš Jiří YC Kovářov 1 5 600
576. Diviš Lukáš TJ Rapid Brno 1 5 497
577. Himmel Jiří YC Nechranice 1 3 034
578. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 1 2 812
579. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 1 5 781
580. Záruba Vladimír JK Cheb 1 3 104
581. Samcová Klára TJ Rapid Brno 1 2 515
582. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 1 6 623
582. Holubová Tereza ČYK 1 6 623
584. Kališová Lenka Jachtklub Brno 1 2 441
585. Soukup Aleš VS Duchcov 1 2 452
586. Kaláb Jindřich VS Duchcov 1 6 289
587. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 2 494
588. Pavlovský Josef LS Brno 1 2 496
589. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 1 2 550
590. Neužil Pavel SK Štětí 1 5 890
591. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 1 2 550
591. Guryča Nikola YC CERE 1 2 550
591. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 1 2 550
591. Schwarzová Markéta YC CERE 1 2 550
595. Zíma Jakub ČWA 1 6 154
596. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 1 6 051
597. Kliment Michal YC Neratovice 1 5 890
598. Pešková Adéla LS Brno 1 5 346
599. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 1 3 104
600. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 1 6 729
601. Sladký Martin ČWA 1 4 047
602. Hála Jan AYCK 1 3 793
603. Ottová Hana Sokol Tovačov 1 4 921
603. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 1 4 921
603. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 1 4 921
606. Švíková Barbora YC CERE 1 3 944
607. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 1 4 047
607. Hálová Anna AYCK 1 4 047
609. Halouzka Jiří MYK 1 4 792
610. Koutná Martina YC Bystrc Brno 1 3 782
611. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 1 4 264
612. Ostrý Dominik LS Brno 1 4 657
613. Krejza Tomáš YC Regent 1 4 290
614. Vinterlíková Karolína Bohemia Poděbrady 1 4 657
615. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 1 4 622
616. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 1 4 601
617. Najvárková Magdaléna ČYK 1 4 367
618. Neumann Lukáš YC RODOP 1 3 782
618. Trčka Martin YC RODOP 1 3 782
620. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 1 3 104
621. Utíkal Petr JK Olomouc 1 3 427
622. Pokorný Jan ALT SF 1 3 104
622. Motlík Ondřej JK Cheb 1 3 104
624. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 1 3 146
625. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 1 3 239
626. Müller Petr SK Štětí 1 3 258
627. Svobodová Lucie YC Lískovec 1 3 283
628. Dolejš Rudolf ČWA 1 3 427
629. Sobotka Jakub ALT Cat Open 1 3 493
630. Indrák Jiří Sokol Tovačov 1 4 921
631. Valdhansová Klára ČYK 1 5 089
632. Winkler Pavel JK Toušeň 1 5 070
633. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 1 3 674
634. Sadílková Nela Delfín Jablonec 1 5 028
635. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 3 689
635. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 1 3 689
635. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 1 3 689
638. Winklerová Anna JK Toušeň 1 6 623
639. Klucká Lucie VS Duchcov 1 2 306
640. Jenšík David JK Česká Lípa 1 1 220
641. Richtr Zdeněk YC Doksy 1 1 555
642. Holubová Kristýna ČYK 1 1 505
642. Kramplová Annamaria ČYK 1 1 505
644. Kuchař Jan ČWA 1 1 547
645. Nevole Antonín YC Doksy 1 1 555
645. Horáčková Tereza YC Doksy 1 1 555
645. Masopust Jaroslav YC Doksy 1 1 555
648. Bezděková Martina Jachtsport Brno 1 9 441
649. Teplý Viktor Jachtklub Brno 1 10 239
650. Havrda Luboš Delfín Jablonec 1 1 582
651. Maršálková Blanka LS Brno 1 4 515
652. Kališová Markéta Jachtklub Brno 1 1 620
653. Nuc Mario JK Plzeň 1 1 626
654. Majchrák Lukáš Orthodocks YC 1 1 650
654. Pour Jan Orthodocks YC 1 1 650
656. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 1 1 661
657. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 1 1 497
658. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 1 1 471
659. Nahodil Alexander YC CERE 1 1 675
660. Paigerová Vanda YC CERE 1 1 317
661. Buchar Petr YC CERE 1 1 226
662. Valdhans Vít TJ Sokol Vrané II 1 1 247
663. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 1 1 261
663. Loužek Karel JK Plzeň 1 1 261
665. Solfronk Antonín YC Nechranice 1 1 288
666. Kuřil Jan Baník Ostrava 1 1 290
667. Kozelská Markéta YC CERE 1 1 317
667. Bauerová Markéta YC CERE 1 1 317
669. Hýža Jiří Jachtklub Brno 1 10 612
670. Svanovská Helena LS Brno 1 1 317
670. Pavlovská Alexandra LS Brno 1 1 317
672. Valouch Vlastimil JK Olomouc 1 1 330
673. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 1 1 385
673. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 1 1 385
675. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 1 1 406
675. Běhal Miroslav Baník Ostrava 1 1 406
677. Sušil Jan YC CERE 1 1 675
677. Lišková Iva JK Sokolov 1 1 675
679. Šebor Martin Morgan ČYK 1 2 263
680. Košata Lukáš ČYK 1 2 081
681. Kalivoda Ondřej LS Brno 1 1 996
681. Koblasa David Lokomotiva Cheb 1 1 996
683. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 1 2 008
684. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 1 2 081
684. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 1 2 081
684. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 1 2 081
684. Novotný Václav JK Cheb 1 2 081
688. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 2 136
689. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 1 7 604
690. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 1 2 136
691. Kováčová Tereza JK Prostějov 1 2 183
692. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 1 2 216
692. Kašpar Antonín YC CERE 1 2 216
694. Kotek Kamil JK Staré Splavy 1 7 029
694. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 1 7 029
696. Frank Robert Lokomotiva Cheb 1 2 260
697. Pavlík Jiří LS Brno 1 1 996
698. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 1 7 663
699. Matoušová Štěpánka ČWA 1 1 688
700. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 1 1 837
701. Uhlár Milan Orthodocks YC 1 1 730
702. Rusňák Štěpán JK Plzeň 1 1 734
702. Viták František JK Plzeň 1 1 734
704. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 1 1 747
705. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 1 1 748
706. Bína Daniel JK Staré Splavy 1 9 139
707. Mašková Eliška Bohemia Poděbrady 1 1 810
708. Vítovec Matěj YC CERE 1 8 940
709. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 1 1 993
710. Kučera Matěj TJ Lanškroun 1 8 132
710. Halouzka Jakub MYK 1 8 132
712. Houdek Roman LS Brno 1 7 997
713. Cibulková Veronika JK Plzeň 1 1 940
713. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 1 1 940
715. Hrubý Jiří SK Štětí 1 7 997
715. Šamšulová Tereza YC CERE 1 7 997
717. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ