POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2016




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1664 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Janota Jonáš ČYK 36 30 082
2. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 32 112 110
3. Pačanda David Bohemia Poděbrady 24 18 508
4. Himmel Jiří YC Nechranice 24 65 361
5. Himmelová Klára YC Nechranice 24 94 741
6. Hála Jan YC Kladno 24 59 436
7. Fanta Miroslav YC LS Brno 23 51 644
8. Müller Ondřej SK Štětí 23 129 203
9. Kršňák Jan VS Duchcov 23 40 202
10. Keblová Lucie ČYK 22 112 458
11. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 22 142 788
12. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 22 58 123
13. Piňosová Kristýna JK Prostějov 21 59 957
14. Vaszi Mikuláš SK Štětí 21 94 524
15. Viščor Dan YC LS Brno 21 50 976
16. Kučera Matěj TJ Lanškroun 21 49 240
17. Tlapák Vojtěch SK Štětí 21 27 369
18. Tupý Petr YC LS Brno 21 49 834
19. Kmenta Martin Jachtklub Brno 20 69 910
20. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 20 28 929
21. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 20 165 073
22. Nevelöš Adam SK Štětí 20 103 255
23. Kršňák Jakub VS Duchcov 20 21 449
24. Koštýř Michal SK Tři Sestry YC 20 162 387
25. Viták František JK Plzeň 20 59 652
26. Mlejnek Tomáš SK Štětí 20 74 645
27. Hálová Anna LS Kroměříž 20 23 842
28. Nevelöš Tibor SK Štětí 19 94 488
29. Plodek Adam YC Pardubice 19 35 816
30. Klíma Vojtěch ČYK 19 18 360
31. Valenová Barbora JK Olomouc 19 31 258
32. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 19 27 356
33. Halouzka Jakub MYK 19 184 921
34. Lokajíčková Lucie ČYK 19 24 781
35. Vinkl Petr YC Kladno 19 63 765
36. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 19 53 851
37. Šindelka Ondřej MYK 19 95 614
38. Kvasnik Milan YC Neratovice 18 106 395
39. Tlapáková Zuzana SK Štětí 18 12 828
40. Ráža Matyáš VS Duchcov 18 18 686
41. Viščorová Nela YC LS Brno 18 12 280
42. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 18 118 385
43. Škvařil Patrik YC LS Brno 18 17 184
44. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 18 35 202
45. Teubnerová Anna ČYK 18 57 941
46. Medek Pavel VS Duchcov 18 8 190
47. Novotný Štěpán JK Cheb 18 95 916
48. Švíková Bára YC CERE 17 52 323
49. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 17 50 311
50. Hála Jakub LS Kroměříž 17 9 990
51. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 17 67 694
52. Verner Jaroslav JK Toušeň 17 93 277
53. Jurečka Šimon ČYK 17 56 748
54. Dvořák Filip Jachtklub Brno 17 28 556
55. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 17 147 888
56. Soukal ml. Miloslav YC Neratovice 17 54 119
57. Huk Vítězslav YC LS Brno 17 16 276
58. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 17 10 977
59. Halouzka Jiří MYK 17 98 803
60. Žáček Jiří Baník Ostrava 17 48 070
61. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 17 28 269
62. Pavlík Jiří YC LS Brno 16 20 463
63. Sedláček Petr JK Prostějov 16 10 477
64. Burska Zosia YC CERE 16 110 279
65. Kořan Petr YC Neratovice 16 81 435
66. Kučera Petr sen. TJ Rapid Brno 16 34 883
67. Košvica Jakub YC LS Brno 16 71 889
68. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 16 37 522
69. Rek Adam ČYK 16 48 359
70. Jedlička Jan YC Neratovice 16 53 411
71. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 16 32 885
72. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 16 145 996
73. Jaroš Adam MYK 16 28 654
74. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 16 158 403
75. Dadák Lukáš YC LS Brno 16 15 362
76. Čermák ml. Josef YC Neratovice 16 6 426
77. Jordán Jaroslav VS Duchcov 15 5 490
78. Říčanová Nicol SK Štětí 15 37 711
79. Vacula Jiří JK Staré Splavy 15 20 082
80. Parůžek Jiří JK Toušeň 15 66 186
81. Kraus Lukáš YC Kladno 15 45 241
82. Maier Michael YCR Roudnice 15 196 125
83. Václavík Jakub JK Česká Lípa 15 44 401
84. Němec Milan KJ Těrlicko 15 12 721
85. Kilarová Marie Baník Ostrava 15 19 243
86. Lederer Tomáš VS Duchcov 15 6 815
87. Jurečka Matěj ČYK 15 75 278
88. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 15 50 640
89. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 15 17 402
90. Valouch Libor JK Olomouc 15 22 040
91. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 14 45 810
92. Kališová Marketa Jachtklub Brno 14 43 267
93. Rešl Pavel VS Duchcov 14 14 761
94. Moučka ml. Vítězslav YC Velké Dářko 14 48 962
95. Švíková Kateřina YC CERE 14 85 631
96. Tkadlecová Sára JK Toušeň 14 65 472
97. Staněk Jan YC Doksy 14 5 056
98. Bryxová Lucie YC Neratovice 14 16 218
99. Hodač Alois Chemička Ústí 14 13 504
100. Maršík Karel Chemička Ústí 14 9 358
101. Hlaváček Matouš ČYK 14 81 094
102. Valdhans Vít Slavoj Litoměřice 14 6 738
103. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 14 32 490
104. Teplý Viktor Jachtklub Brno 14 163 708
105. Rais Michal SK Štětí 14 22 939
106. Rameš Ivan JK Česká Lípa 14 72 738
107. Popov Adam ČYK 14 20 555
108. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 14 54 035
109. Mareček Šimon Jachtklub Brno 14 73 700
110. Vácha Martin YC LS Brno 14 71 891
111. Vymazalová Karolína YC LS Brno 14 11 361
112. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 14 57 318
113. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 14 45 081
114. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 14 37 113
115. Outrata Jiří JK Toušeň 14 85 454
116. Smrčka Jiří ČYK 14 21 021
117. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 14 16 405
118. Moučková Hana YC Velké Dářko 14 22 888
119. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 55 611
120. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 14 42 664
121. Vacula Martin JK Staré Splavy 14 95 069
122. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 17 615
123. Šindelka Jakub MYK 14 13 766
124. Klusáčková Radka YC LS Brno 13 27 313
125. Kafka Roman YC Velké Dářko 13 43 468
126. Lambl Vojtěch YC Neratovice 13 47 921
127. Nuc Mario JK Plzeň 13 42 858
128. Kaláb Jindřich VS Duchcov 13 8 345
129. Cintl Václav JK Česká Lípa 13 67 426
130. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 13 44 834
131. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 13 9 227
132. Kamenský Radim YC Velké Dářko 13 106 158
133. Kafka Richard YC Velké Dářko 13 31 274
134. Cvikrová Michaela ČYK 13 20 994
135. Kořanová Michaela YC Neratovice 13 49 561
136. Postránecký František YC Neratovice 13 27 080
137. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 13 55 423
138. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 13 112 880
139. Dragoun Dominik JK Plzeň 13 13 787
140. Sivý Josef Slavoj Hluboká 13 85 935
141. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 13 44 084
142. Motal Filip ČYK 13 17 285
143. Pourová Barbora ČYK 13 27 349
144. Lidařík Rudolf YC LS Brno 13 91 990
145. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 13 16 938
146. Moucha Pavel YC Doksy 13 41 426
147. Nápravník Jakub ČYK 13 92 840
148. Vít Ladislav JK Plzeň 13 14 323
149. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 13 11 902
150. Justová Anna YC LS Brno 13 12 070
151. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 13 54 380
152. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 13 45 759
153. Čermák Jaroslav YC Pardubice 13 127 827
154. Svoboda Jan LS Kroměříž 13 68 274
155. Hrnčíř Matyáš YC Neratovice 13 14 433
156. Skalický Vladimír LK Štěchovice 13 61 973
157. Brhelová Iva ČYK 13 44 552
158. Vítovec Matěj YC CERE 13 27 386
159. Plhoň Adam SK Tři sestry 13 99 386
160. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 13 82 220
161. Podhorec Štefan ml. YC Kladno 13 33 340
162. Polášek Tomáš TJ Lanškroun 13 32 182
163. Ott Adam Jachtklub Brno 13 17 103
164. Valenová Adéla JK Olomouc 13 7 124
165. Vacula Jan YC Znojmo 12 27 287
166. Vymazalová Agáta YC LS Brno 12 23 510
167. Beerová Eliška SK Štětí 12 10 327
168. Košťálová Bára YC Pardubice 12 41 128
169. Postránecká Klára YC Neratovice 12 25 763
170. Krsička Michal YC CERE 12 64 035
171. Krsička Lukáš YC CERE 12 49 784
172. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 12 16 479
173. Majchrák Kristian ČYK 12 20 635
174. Wehrenbergová Anna YC Kladno 12 49 051
175. Vychová Eliška YC Neratovice 12 79 476
176. Gebhart Zdeněk JK Cheb 12 51 191
177. Bezděková Martina Jachtsport Brno 12 46 827
178. Mojdl Ondřej YC Kladno 12 33 894
179. Hatle Maria Stella ČYK 12 9 852
180. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 12 18 559
181. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 12 23 396
182. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 12 35 202
183. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 12 72 469
184. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 18 648
185. Pešková Adéla YC LS Brno 12 11 767
186. Vacula Karel YC Znojmo 12 28 689
187. Brabec Václav YC CERE 12 69 775
188. Palkovský Tomáš SK Štětí 12 112 021
189. Šebková Kristýna YC LS Brno 12 18 129
190. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 12 16 796
191. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 12 49 109
192. Němec Jiří Slavoj Hluboká 12 26 593
193. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 12 20 966
194. Storch Petr Chemička Ústí 12 112 021
195. Křížek David Lokomotiva Plzeň 12 63 801
196. Lawson Andrew JK Staré Splavy 11 13 229
197. Sadílek Adam Delfín Jablonec 11 33 317
198. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 11 29 012
199. Páleníčková Aneta YC CERE 11 47 289
200. Červenka Matouš JK Olomouc 11 15 823
201. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 11 18 377
202. Kořanová Johana YC Neratovice 11 59 793
203. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 11 56 760
204. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 11 27 734
205. Košata Lukáš ČYK 11 18 080
206. Soukup Aleš VS Duchcov 11 10 547
207. Košťál Petr YC Pardubice 11 126 671
208. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 11 32 238
209. Vlachová Veronika YC Neratovice 11 25 190
210. Červenka Tadeáš ČYK 11 14 634
211. Motal Adam ČYK 11 13 562
212. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 11 41 758
213. Formánková Kateřina ALT Vaurien 11 15 767
214. Mika Radek YC SaS 11 24 086
215. Vítová Anna ČYK 11 49 355
216. Hudec Adam YC Neratovice 11 54 846
217. Záruba Adam YC CERE 11 15 912
218. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 11 14 051
219. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 11 10 993
220. Kučera Petr jun. TJ Rapid Brno 11 81 589
221. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 11 42 890
222. Horáček Jonáš Delfín Jablonec 11 55 465
223. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 11 21 737
224. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 11 20 348
225. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 11 24 790
226. Mrzílková Lenka YC Neratovice 11 46 667
227. Beneš Jiří YC CERE 11 12 710
228. Dvořák Ondřej Jachtklub Brno 11 7 660
229. Otevřel Pavel YC LS Brno 11 11 999
230. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 11 10 319
231. Kučerová Lucie JK Prostějov 11 30 030
232. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 11 51 856
233. Žalud František ČYK 11 16 921
234. Kováčová Tereza JK Prostějov 11 33 416
235. Nováková Ludmila YC LS Brno 11 2 923
236. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 11 44 504
237. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 11 6 498
238. Vlach Martin YC Neratovice 11 25 531
239. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 11 7 204
240. Štursová Lucie ČYK 11 46 811
241. Janderová Klára YC SaS 11 21 625
242. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 11 13 916
243. Samec Marek Jachtklub Brno 11 9 538
244. Konopík Matěj Jachtklub Brno 11 12 689
245. Hýža Vít Jachtklub Brno 10 7 551
246. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 10 44 706
247. Kramplová Annamaria ČYK 10 38 231
248. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 10 41 590
249. Indrák Václav Sokol Tovačov 10 11 953
250. Karhánek Jiří YC SaS 10 25 661
251. Holubová Kristýna ČYK 10 7 273
252. Mojdlová Kateřina YC Kladno 10 17 562
253. Roček Roman YC Neratovice 10 109 011
254. Klíma Ondřej YC Doksy 10 6 347
255. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 10 12 198
256. Bidlová Jitka YC LS Brno 10 24 684
257. Směšný Marek JK Prostějov 10 48 845
258. Chlupová Kateřina KJ Těrlicko 10 37 544
259. Babický Josef JK Česká Lípa 10 21 584
260. Novák David YC CERE 10 9 190
261. Wehrenbergova Petra YC Kladno 10 9 288
262. Vychová Zuzana YC Neratovice 10 76 456
263. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 10 16 084
264. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 10 7 139
265. Vacula Karel YC Znojmo 10 8 494
266. Geigerová Zdeňka Chemička Ústí 10 12 054
267. Prax Jakub YC LS Brno 10 8 166
268. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 10 25 725
269. Kramář Petr JK Česká Lípa 10 31 678
270. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 10 11 953
271. Pavlovský Marek YC LS Brno 10 9 267
272. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 14 484
273. Jochovič Josef YC Neratovice 10 70 021
274. Fiala Petr YC Neratovice 10 80 989
275. Holubová Tereza ČYK 10 13 707
276. Stejskal Max YC Neratovice 10 57 661
277. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 10 6 270
278. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 10 50 476
279. Šilhavý Jiří YC Kladno 10 26 980
280. Hasman Radim YC Kladno 10 22 299
281. Slíva Jakub YC Nechranice 10 55 344
282. Halouzka Michal MYK 10 19 623
283. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 47 464
284. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 10 26 354
285. Drda David Delfín Jablonec 10 10 648
286. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 10 16 867
287. Muzikář David Jachtklub Brno 10 9 572
288. Hartig Bartoloměj YC Doksy 10 6 635
289. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 10 10 633
290. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 10 9 449
291. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 10 33 943
292. Koubek Zdenek Slavoj Hluboká 10 17 792
293. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 9 85 013
294. Havel Filip YC Neratovice 9 10 026
294. Svoboda Lukáš YC Neratovice 9 10 026
296. Boháček David Bohemia Poděbrady 9 5 946
297. Korych Pavel YC Kladno 9 19 091
298. Špaček Matěj YC CERE 9 11 194
299. Kališová Lenka Jachtklub Brno 9 29 266
300. Pokoš Radim VS Duchcov 9 9 722
301. Šaňa Jan YC Jezero Hlučín 9 8 595
302. Vrána Petr TJ Rapid Brno 9 24 380
303. Mareš Miloš YC Kladno 9 18 580
304. Hanka Vojtěch ČYK 9 6 497
305. Sovadina Petr LS Kroměříž 9 18 253
306. Makrlík Dušan JK Klatovy 9 10 264
307. Štrunc Jan YC Neratovice 9 35 601
308. Jozíf Martin YC Pardubice 9 51 664
309. Petrová Kristýna VS Duchcov 9 5 206
310. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 9 8 417
311. Andělová Zuzana Bohemia Poděbrady 9 5 307
312. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 9 26 556
313. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 9 23 813
314. Cibulková Veronika JK Plzeň 9 32 670
315. Šindelář Jan JK Plzeň 9 30 530
316. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 9 5 880
317. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 9 3 734
318. Bílková Lucie Sokol Palkovice 9 3 548
319. Raška Marek ČWA 9 11 141
320. Hrubý Pavel ČWA 9 48 253
321. Winkler Pavel JK Toušeň 9 74 178
322. Stibůrková Eliška ČYK 9 23 023
323. Krsička Martin YC CERE 9 19 004
324. Rozlivková Johana YC CERE 9 33 832
325. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 9 10 726
326. Sadílková Nela Delfín Jablonec 9 17 911
327. Šotola Pavel VS Duchcov 9 2 025
328. Rybáček Josef YC Doksy 9 57 738
329. Hodačová Veronika YC Pardubice 8 8 336
330. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 8 167 807
331. Schořálek Libor YC Kladno 8 17 601
332. Cákoci Marek YC CERE 8 7 118
333. Brož Vojtěch ČYK 8 52 891
334. Neumann Lukáš YC RODOP 8 40 544
335. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 8 57 326
336. Slabá Monika Chemička Ústí 8 1 656
337. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 8 33 879
338. Kaltounková Klára ČYK 8 5 038
339. Richter Jan YC Pardubice 8 9 915
340. Synková Anna YC LS Brno 8 9 788
341. Hendrych Václav YC Doksy 8 49 808
342. Vít Jaroslav JK Plzeň 8 5 762
343. Sladký Martin ČWA 8 34 866
344. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 8 20 830
345. Haken Vladimír WS Club VD 8 9 901
346. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 8 12 551
347. Procházka Libor YC Neratovice 8 21 389
348. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 18 581
349. Winkler Adam JK Toušeň 8 12 588
350. Kraus Jan YC Kladno 8 8 729
351. Veit Martin ALT FB 8 31 926
352. Jindřichová Markéta JK Cheb 8 8 681
353. Svorová Tereza YC LS Brno 8 12 985
354. Hartl Radim YC LS Brno 8 13 573
355. Richterová Eliška YC Pardubice 8 9 574
356. Kiszka Samuel YC Pardubice 8 10 490
357. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 8 14 273
358. Plecitý Martin JK Toušeň 8 41 551
359. Šplíchal Filip JK Plzeň 8 31 158
360. Slíva Martin ČWA 8 30 881
361. Machovská Lucie ALT Vaurien 8 15 810
362. Čeřovský Jonáš JK Česká Lípa 8 1 195
363. Bláha Martin JK Plzeň 8 12 320
364. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 8 5 505
365. Líbl Lubomír JK Plzeň 8 3 083
366. Audy Dan Jachtklub Brno 8 36 914
367. Houdek Roman YC LS Brno 8 75 312
368. Kubů Jáchym YC Pardubice 8 10 490
369. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 8 13 809
370. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 8 12 240
371. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 8 13 870
372. Kotisa Jan ml. JK Černá v Pošumaví 8 17 864
373. Nový Marek JK Plzeň 8 5 938
374. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 8 3 215
375. Hrubý Jiří SK Štětí 8 75 312
376. Hošek Libor JK Česká Lípa 8 30 935
377. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 8 6 742
378. Bezděk David Jachtsport Brno 8 38 027
379. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 8 3 842
380. Kučerová Jana JK Prostějov 8 11 830
381. Machovský Jan ALT Vaurien 8 20 331
382. Horký Adam ČWA 8 54 905
383. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 8 15 614
384. Vašík Roman YC LS Brno 8 6 667
385. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 10 427
386. Mareček Josef JK Staré Splavy 8 25 841
387. Kubový Martin JK Toušeň 8 86 242
388. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 8 34 455
389. Svorová Barbora YC LS Brno 8 12 985
390. Krejza Filip ALT FB 8 31 926
391. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 7 13 709
392. Ručka Tomáš YC Kladno 7 9 588
393. Novák Adam YC Doksy 7 2 432
394. Červený Martin JK Plzeň 7 2 765
395. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 7 14 110
396. Karas Tomáš. Jachtklub Brno 7 37 226
397. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 7 9 389
398. Havelka Pavel YC Pardubice 7 3 925
399. Kotek Michal JK Staré Splavy 7 18 322
400. Opletalová Ivana JK Plzeň 7 3 110
401. Sivý Filip Slavoj Hluboká 7 7 632
402. Hálová Lucie JK Toušeň 7 14 019
403. Mann Štěpán SK Tři Sestry YC 7 21 192
404. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 7 12 464
405. Štruncová Michaela YC Neratovice 7 21 892
406. Kučera Michal Chemička Ústí 7 5 344
407. Mrázová Sylvia ALT RS 7 6 938
408. Bobek Pavel Baník Ostrava 7 28 486
409. Ottová Hana Sokol Tovačov 7 49 435
410. Skala Pavel JK Cheb 7 11 185
411. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 7 2 692
412. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 9 492
413. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 7 13 157
414. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 7 4 749
415. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 7 1 940
416. Čech Petr Delfín Jablonec 7 39 617
417. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 7 20 340
418. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 14 110
419. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 5 344
420. Hanák Jakub Sokol Tovačov 7 12 120
421. Výška Jan Prazdroj Plzeň 7 2 814
422. Solfronk Antonín YC Nechranice 7 20 789
423. Šebek Martin YC LS Brno 7 18 466
424. Koláčková Jasmína YC LS Brno 7 6 858
425. Novák Vojtěch YC Doksy 7 2 629
426. Sünderhauf Zdeněk ČYK 7 43 545
427. Burdová Michaela YC SaS 7 6 208
428. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 7 4 556
429. Škoda Michal YC Neratovice 7 21 892
430. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 7 10 506
431. Indrák Jiří Sokol Tovačov 7 49 435
432. Maršík Karel Chemička Ústí 7 4 679
433. Drahorád Petr JK Cheb 7 19 560
434. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 7 26 643
435. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 7 23 622
436. Tomek Milan NOT FOR SAIL 7 44 723
437. Bryx Petr YC Neratovice 7 9 272
438. Kysilka Tomáš TJ Lanškroun 7 11 029
439. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 7 10 598
440. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 6 6 910
441. Novohradský Filip YC Pardubice 6 4 515
442. Pavlovský Josef YC LS Brno 6 5 142
443. Motlík Ondřej JK Cheb 6 10 664
444. Kulhánková Nikita SK Tři Sestry YC 6 14 076
445. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 6 22 054
446. Burda František JK Česká Lípa 6 404
447. Hakl David YC LS Brno 6 10 098
448. Riedel Oto VS Duchcov 6 1 904
449. Knorr Jindřich VS Duchcov 6 6 299
450. Marek Václav TJ Rapid Brno 6 2 236
451. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 6 19 128
452. Pavliš Jiří YC Kovářov 6 39 333
453. Kuš Emil Slavoj Hluboká 6 8 031
454. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 6 10 677
455. Doležalová Eva SK Tři sestry 6 89 034
456. Mojdl Martin YC Kladno 6 10 406
457. Tichánek Michael Sokol Palkovice 6 10 576
458. Falta Miroslav ALT Tornado 6 24 588
459. Rašková Adéla ČWA 6 14 045
460. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 6 34 372
461. Pavlíček Zdeněk YC Regent 6 19 233
462. Sláma Ivo Jachtklub Brno 6 29 907
463. Lejhanec David YC Pardubice 6 5 646
464. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 9 988
465. Grabarczyk Darek YC LS Brno 6 3 893
466. Olša Jiří YC LS Brno 6 12 685
467. Audyová Markéta Jachtklub Brno 6 41 480
468. Nevřiva Václav YC LS Brno 6 1 986
469. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 6 17 459
470. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 6 8 281
471. Sobotová Kristýna JK Prostějov 6 5 628
472. Krejčiřík Daniel YC LS Brno 6 10 744
473. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 6 4 426
474. Borčická Lucie YC LS Brno 6 5 883
475. Kolomý Jonáš TJ Lanškroun 6 5 042
476. Spurný Vojtěch JK Olomouc 6 3 461
477. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 6 12 831
478. Musil Tomáš YC RODOP 6 48 116
479. Jakoubek Zdeněk ČYK 6 36 516
480. Miková Žaneta YC SaS 6 5 600
481. Krátký Jan Slavoj Hluboká 6 13 522
482. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 6 18 967
483. Pavlišová Michaela YC Kovářov 6 53 748
484. Preibischová Michaela YC Regent 6 58 636
485. Veselý Štěpán YC Pardubice 6 5 961
486. Štěpán David Jachtklub Brno 6 6 843
487. Korbová Helena JK Olomouc 6 5 547
488. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 6 10 132
488. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 10 132
490. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 6 2 236
491. Sehnal Pavel ČWA 6 28 966
492. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 6 3 889
493. Vojáčková Kateřina T. J. Sokol Vrané II 6 2 075
494. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 6 4 249
495. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 6 9 021
496. Bauerová Markéta YC CERE 6 26 723
497. Baštářová Veronika Lokomotiva Plzeň 6 8 284
498. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 6 12 042
499. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 11 087
500. Labuda Ondřej YC LS Brno 6 20 030
501. Šustek Benjamin ALT 29er a 49er 6 9 117
502. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 6 19 591
503. Čáp Milan YC Neratovice 6 71 149
504. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 6 5 616
505. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 5 2 705
506. Stoklásek Petr SK Tři sestry 5 60 642
507. Doležal Tomáš ČYK 5 17 702
508. Zanker Zbyněk SK Štětí 5 18 114
509. Hajn Ladislav SK Štětí 5 7 483
510. Bína Daniel JK Staré Splavy 5 41 963
511. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 5 13 905
512. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 5 4 618
513. Hejnová Karolína Baník Ostrava 5 1 637
514. Hlavsa Tomáš ALT Laser 5 18 471
515. Vymazal Oldřich YC LS Brno 5 1 520
516. Bejvl Vojtěch YC LS Brno 5 3 778
517. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 5 2 867
518. Bureš Martin TJ Lanškroun 5 6 015
519. Veselá Elena YC Pardubice 5 6 544
520. Vaculka Patrik YC LS Brno 5 7 878
521. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 5 2 661
522. Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 5 11 734
523. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 5 2 714
524. Hájek Ladislav YCR Roudnice 5 1 886
525. Myška Filip IWS Club Nechra 5 16 652
526. Quasniczka Josef JK Litoměřice 5 2 901
527. Himmel Jiří YC Nechranice 5 11 975
528. Hemelík Antonín ASK Lovosice 5 5 154
529. Berg Petr VS Duchcov 5 1 639
530. Valdhansová Klára ČYK 5 15 699
531. Buřil Adam ČYK 5 10 346
532. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 5 3 340
533. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 3 045
534. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 5 3 700
535. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 5 2 030
536. Šilhavý Jaromír YC Kladno 5 4 909
537. Křiváková Magdalena YC LS Brno 5 2 730
538. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 5 1 024
539. Kotek Kamil JK Staré Splavy 5 9 449
540. Lončáková Jana JK Staré Splavy 5 12 162
541. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 5 4 267
542. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 5 5 154
543. Dragoun Vítek JK Plzeň 5 2 467
544. Doležel Martin JK Černá v Pošumaví 5 18 813
545. Zima Tomáš YC Kladno 5 24 305
546. Krob Michal YC Kladno 5 2 875
547. Jarošová Natálie ČYK 5 5 694
548. Pavel Aleš YC CERE 5 2 158
549. Plhoň Eduard SK Tři sestry 5 10 155
550. Kulhánková Klára SK Tři Sestry YC 5 10 856
551. Podzimek Antonín ČYK 5 9 500
552. Bulíř Martin YC SaS 5 3 493
553. Žižkovský Nikita YC CERE 5 982
554. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 5 5 927
555. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 5 13 913
556. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 5 16 115
557. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 5 8 857
558. Balzer Robert JK Prostějov 5 7 131
559. Mikuláštík Pavel YC LS Brno 5 4 574
560. Sláma Eduard Jachtklub Brno 5 10 093
561. Pavlovská Alexandra YC LS Brno 5 8 489
562. Ďásek František JK Cheb 5 4 909
563. Vacula Libor JK Staré Splavy 5 21 158
564. Lassig Jiří JK Staré Splavy 5 5 827
565. Dokoupilová Markéta ALT Vaurien 5 19 502
566. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 5 5 440
567. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 5 3 031
568. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 5 12 295
569. Loužek Karel JK Plzeň 5 3 343
570. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 5 1 751
571. Dudák Marek YC CERE 5 5 405
572. Šimek Karel Slavoj Hluboká 5 12 185
573. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 5 4 267
574. Kala Roman YC Doksy 5 10 545
575. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 5 2 210
576. Všetečka Ladislav YC LS Brno 5 2 740
577. Spurný Slávek JK Olomouc 5 658
578. Zíma Jakub ČWA 5 23 368
579. Záluský Kamil YC Nechranice 5 5 829
580. Motlíková Pavlína JK Cheb 5 2 158
581. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 5 7 706
582. Bachtík Marek YK Jestřábí 5 22 469
583. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 5 8 857
584. Dvořák Ota YC CERE 5 16 321
585. Bauer František YC CERE 5 6 341
586. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 5 10 791
587. Zárubová Michaela JK Cheb 5 20 969
588. Dragoun Ivan JK Plzeň 5 4 190
589. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 5 909
590. Procházka Filip YC Neratovice 5 68 864
591. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 5 5 203
592. Hrubá Martina YC Velké Dářko 5 12 674
593. Běhal Miroslav Baník Ostrava 5 2 476
594. Šušková Julie YC Jezero Hlučín 5 3 340
595. Mazgaj Robert ALT RS 5 6 204
596. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 4 2 944
597. Kölbl Josef ALT Tornado 4 8 646
598. Dojmazov Petr ALT RS 4 6 007
599. Žák Michal YC LS Brno 4 4 233
600. Polášková Tereza TJ Lanškroun 4 3 977
601. Novák Jaroslav YC Doksy 4 1 515
602. Pinďák Josef SK Štětí 4 6 671
603. Petr Jiří VS Duchcov 4 618
604. Žáková Věra YC LS Brno 4 4 257
605. Trusíková Hana YC LS Brno 4 2 976
606. Semler Jan TJ Lanškroun 4 1 646
607. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 4 9 553
608. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 4 2 218
609. Kulík Martin YC RODOP 4 39 148
610. Tesařík Tomáš Slavoj Litoměřice 4 303
611. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 4 6 932
612. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 4 11 162
613. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 4 2 293
614. Pour st. Václav Slavoj Hluboká 4 5 376
615. Kolářová Terezie Orthodocks YC 4 7 360
616. Burianová Jitka YC CERE 4 4 570
617. Michalčin Jiří SK Tři sestry 4 59 842
618. Pavlíková Barbara YC CERE 4 11 436
619. Chudoba Stanislav SK Tři sestry 4 59 842
620. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 1 708
621. Kuncová Jitka JK Sokolov 4 3 753
622. Červín Jiří Chemička Ústí 4 1 458
623. Hájek Libor JK Cheb 4 1 981
624. Maršálková Blanka YC LS Brno 4 6 243
625. Šedivý Bořek YC LS Brno 4 1 279
626. Křupala Jan YC LS Brno 4 3 911
627. Jenčík Petr ALT RS 4 6 204
628. Hýža Jiří Jachtklub Brno 4 35 614
629. Křenková Monika YC LS Brno 4 9 053
630. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 4 11 102
631. Sekera Petr VS Duchcov 4 1 374
632. Holoubková Jaroslava JK Litoměřice 4 1 458
633. Šulc David YC Nechranice 4 10 695
634. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 4 3 753
635. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 4 6 225
636. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 59 842
637. Petrunčíková Kateřina YC CERE 4 2 222
638. Hájek Tomáš YC CERE 4 9 648
639. Topiarzová Magda YC CERE 4 6 414
640. Výška Antonín JK Plzeň 4 404
641. Hasman Janek YC Kladno 4 2 353
642. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 4 4 409
643. Kraml Miroslav YC Písek 4 4 407
644. Joza Vladimír JK Staré Splavy 4 2 997
645. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 4 17 125
646. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 4 20 804
647. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 4 402
648. Slabý Oldřich Chemička Ústí 4 828
649. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 4 2 859
650. Veronese Massimilliano YC LS Brno 4 14 782
651. Dolejš Rudolf ČWA 4 7 690
652. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 4 16 339
653. Majchrák Lukáš ALT RS 4 2 520
654. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 4 12 600
655. Valdhans Radek Slavoj Litoměřice 4 202
656. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 4 1 691
657. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 4 5 016
658. Novotný Václav JK Cheb 4 5 733
659. Sivá Helena Slavoj Hluboká 4 2 293
660. Čermák Petr YC Kladno 4 6 957
661. Svoboda Petr ml. Bohemia Poděbrady 4 2 162
662. Valeš Jáchym YC CERE 4 6 593
663. Havelka Jakub ČYK 4 26 790
664. Záchvěj Martin YC Neratovice 4 11 729
665. Řezníková Michaela YC CERE 4 2 694
666. Šušková Marie YC Jezero Hlučín 4 4 951
667. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 4 13 992
668. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 4 755
669. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 4 1 948
670. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 4 10 950
671. Klimtová Sabina Prazdroj Plzeň 4 505
672. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 8 802
673. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 4 590
674. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 4 3 794
675. Mannel Dominik TJ Lanškroun 4 4 965
676. Pelikán Aleš Jachtklub Brno 4 7 423
677. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 4 9 356
678. De Roeck Joffrey YC LS Brno 4 1 687
679. Wagner David TJ Rapid Brno 4 3 783
680. Janáček Vojtěch YC LS Brno 4 17 071
681. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 4 1 144
682. Buřil Miloš ALT RS 4 1 232
683. Ptáčník Ivan YC Neratovice 4 10 204
684. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 4 3 539
685. Cotte Pamela YC CERE 4 1 103
686. Knorr Luděk VS Duchcov 4 4 859
687. Škoda Jan SK Štětí 4 2 009
688. Stránská Lucie VS Duchcov 4 13 743
689. Šmídová Petra KJ Těrlicko 4 16 729
690. Němec František ALT Tornado 4 13 992
691. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 4 2 102
692. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 4 4 538
693. Beneš Marian JK Slavia Havířov 4 2 859
694. Holý Ivo Baník Ostrava 4 6 790
695. Opletal Petr YC LS Brno 4 918
696. Košatová Lucie ALT RS 4 2 166
697. Daněk Jan YC LS Brno 4 18 312
698. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 4 5 050
699. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 4 2 612
700. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 4 1 638
701. Satoránský Pavel SK Tři sestry 4 59 842
702. König Václav YC DIM Bezdrev 4 5 432
703. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 4 7 315
704. Češka Jiří YC Kovářov 3 4 923
705. Procházka Jan JK Plzeň 3 505
706. Verner Kamil JK Toušeň 3 4 483
707. Horáček Jiří NOT FOR SAIL 3 19 710
708. Baudyšová Klára Sokol Dobřichovice 3 1 140
709. Tříska Aleš SK Tři sestry 3 48 680
710. Culek Jindřich JK ČZU 3 2 958
711. Bartoš Richard YC Lískovec 3 7 109
712. Mitická Michaela Spartak Modřany 3 505
713. Filinger Marek YC CERE 3 17 215
714. Hrdina Patrik YC RODOP 3 6 041
715. Záruba Vladimír JK Cheb 3 8 603
716. Tesař David ASK Lovosice 3 7 396
717. Kir Milan IWS Club Nechra 3 11 266
718. Mouchová Karolína YC Doksy 3 4 047
719. Šperka Petr Jachtklub Brno 3 7 243
720. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 10 156
721. Rashki Denisa TJ Lanškroun 3 2 619
722. Staněk Zdeněk Delfín Jablonec 3 2 643
723. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 3 2 290
724. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 3 598
725. Krč Lukáš JK Prostějov 3 1 454
726. Staniek Pavel KJ Těrlicko 3 3 006
727. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 3 18 964
728. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 3 1 610
729. Mertinová Nicol ČWA 3 17 764
730. Matoušková Eva ALT Melges 24 3 2 860
731. Bobek Ondřej Baník Ostrava 3 22 695
732. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 3 2 422
733. Jenšík David JK Česká Lípa 3 2 350
734. Daněk Tomáš YC LS Brno 3 3 147
735. Hykrda Jan Jachtklub Brno 3 16 792
736. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 3 12 853
737. Ráža Tomáš VS Duchcov 3 3 307
738. Hnitka Martin YC Nechranice 3 4 918
739. Bazler Petr ASK Lovosice 3 1 092
740. Kuthan Jiří YC Lískovec 3 4 633
741. Kašpar Antonín YC CERE 3 10 371
742. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 3 6 586
743. Nedvědický Alexandr ČYK 3 6 150
744. Vrbický Filip Spartak Modřany 3 1 206
745. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 14 829
746. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 3 1 010
747. Skořepová Eva JK Toušeň 3 12 620
748. Szmaragovski Dominik YC DIM Bezdrev 3 775
749. Klát Roman ALT Vaurien 3 2 246
750. Matas Milan ALT Cat Open 3 4 933
751. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 3 3 259
752. Hála Tomáš LS Kroměříž 3 808
753. Wittelbach Červená Monika Anna YC LS Brno 3 1 958
754. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 3 8 034
755. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 3 25 034
756. Richter Zdeněk YC Doksy 3 8 205
757. Beringer Jan YC Písek 3 1 560
758. Smetana Radek Truc JK Plzeň 3 10 144
758. Marek Tomáš Truc JK Plzeň 3 10 144
760. Kuřil Jan Baník Ostrava 3 2 312
761. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 3 1 852
762. Kratochvíl Zdeněk Eduard ALT RS 3 3 428
763. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 3 1 115
764. Maruš Max YC Písek 3 1 913
765. Drašnar ing. Tomáš ASK Lovosice 3 1 092
766. Král Karel JK Sokolov 3 7 859
767. Kopřiva Luděk VS Duchcov 3 17 399
768. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 3 14 838
769. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 3 8 751
770. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 3 7 914
771. Kilarová Jana Baník Ostrava 3 3 218
772. Jeřábek Petr ALT Tornado 3 7 431
773. Švec Ladislav ČWA 3 2 011
774. Šachl Zděnek VS Duchcov 3 1 186
775. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 3 380
776. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 3 1 250
777. Kreidl Vít Lokomotiva Cheb 3 2 912
778. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 3 2 635
779. Richtr Zdeněk YC Doksy 3 2 357
780. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 3 1 623
781. Mařík Kristián Delfín Jablonec 3 6 290
782. Prokopec Petr YC Pardubice 3 5 494
783. Kopecký Ivo FD Club UO 3 3 187
784. Friess Kryštof YC Písek 3 2 311
785. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 3 12 862
786. Burger Leon YC Lipno nad Vltavou 3 12 349
787. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 3 2 550
788. Snopek Martin Slavoj Hluboká 3 2 958
789. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 3 2 751
790. Drvota Jaromír YC Kladno 3 2 430
791. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 517
792. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 3 629
793. Pavlíková Barbora YC CERE 3 6 975
794. Bauerová Šárka YC CERE 3 5 103
795. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 3 3 612
796. Šindelář Vojtěch YC CERE 3 3 172
797. Vyhnálek Rostislav YC CERE 3 4 552
798. Bezušková Jana YC Neratovice 3 12 558
799. Rosík Alex YC CERE 3 8 132
800. Teplý Jakub YC CERE 3 2 085
801. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 4 923
802. Mrůzek Pavel YC Regent 3 3 321
803. Městka Josef Lokomotiva Cheb 3 2 912
804. Manič Petr Chemička Ústí 3 3 262
805. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 3 1 804
806. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 6 315
807. Daněk Michal LS Kroměříž 3 9 808
808. Valenová Klára JK Olomouc 3 1 447
809. Vodáček Tomáš YC LS Brno 3 4 797
810. Petřík Roman YC Velké Dářko 3 3 267
811. Sobotka Jakub ALT Cat Open 3 11 495
812. Žůrek Pavel ALT RS 3 808
813. Kaleta Bohdan KJ Těrlicko 3 2 537
814. Toth Martin ČWA 3 4 907
815. Ševčík Josef YC Jezero Hlučín 3 606
816. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 3 2 203
817. Šmídmajer Lukáš YC LS Brno 3 816
818. Princová Lea YC LS Brno 3 2 731
819. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 3 267
820. Komárek Zdeněk YC Pardubice 3 2 837
821. Kmoníček Jiří YC Pardubice 3 8 348
822. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 7 440
823. Masopust Jaroslav YC Doksy 3 2 357
824. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 3 2 262
825. Volena Karel Lokomotiva Cheb 3 4 236
826. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 3 12 298
827. Koskuba David Prazdroj Plzeň 3 2 355
828. Hrabalová Veronika YC SaS 3 11 495
829. Podlenová Šárka ČYK 3 606
830. Svoboda ml. Petr Bohemia Poděbrady 3 1 831
831. Faltys David Bohemia Poděbrady 3 3 634
832. Živná Kateřina YC PanCzech 3 12 533
833. Chlebna Milan YC Kovářov 3 12 803
834. Szmaragovski David YC DIM Bezdrev 3 637
835. Trčka Martin Baník Most 3 23 536
836. Škoda Jan Truc JK Plzeň 3 10 144
837. Gebhart Jan JK Cheb 3 828
838. Hrubý Jiří JK Plzeň 3 1 451
839. Smuda Leopold YC Kovářov 3 12 803
840. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 3 5 700
841. Živná Veronika YC PanCzech 3 12 533
842. Zita Tomáš ČYK 3 13 693
843. Vinkl Daniel YC Kladno 3 7 725
844. Jaroš Roman MYK 3 1 583
845. Schwanzer Albert YC LS Brno 3 5 567
846. Fantová Kateřina YC LS Brno 3 2 290
847. Vallová Anna YC LS Brno 3 4 408
848. Cintl ing. Václav JK Česká Lípa 3 10 473
849. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 3 3 223
850. Lubas Pavel Delfín Jablonec 3 2 643
851. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 3 1 245
852. Mušálek Pavel YC Kozmice 3 1 849
853. Čech Petr ČWA 2 12 866
854. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 2 1 108
855. Staniek Michal KJ Těrlicko 2 2 065
856. Boček Michal Jednoráz.licence 2 1 217
857. Bočková Simona Jednoráz.licence 2 3 689
858. Sadílek Pavel Delfín Jablonec 2 382
859. Blatecký David Jachtklub Brno 2 17 846
860. Třeček Čeněk SK Halza 2 8 100
861. Pop Tomáš YC Pardubice 2 3 955
862. Reiniš Tomáš TJ Lanškroun 2 1 833
863. Rohovský Martin YC LS Brno 2 2 731
864. Kaš Petr YC LS Brno 2 2 299
865. Krejčiříková Karolína YC LS Brno 2 2 159
866. Korbová Ivana JK Olomouc 2 812
867. Rozsypal Vladimír JK Olomouc 2 3 610
868. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 2 3 156
869. Šenkýř ml. Ivan YC Neratovice 2 4 899
870. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 2 5 531
871. Kleinová Jana JK ČZU 2 2 158
872. Šuvarský Jaroslav Newton YC 2 11 713
873. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 2 4 921
874. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 2 869
875. Waas František Lokomotiva Plzeň 2 505
876. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 2 1 738
877. Grusser Přemysl ASK Lovosice 2 4 587
878. Dastych Petr ASK Lovosice 2 1 933
879. Sivý st. Michal Slavoj Hluboká 2 1 848
880. Plecitý Marek JK Toušeň 2 7 199
881. Šmídová Pavla YC Neratovice 2 6 932
882. Bartoš Pavel JK Královská 2 901
883. Hradecký Jaromír JK Královská 2 101
884. Šára Michal Sokol Dobřichovice 2 3 664
885. Valenta Jan YC CERE 2 1 437
886. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 505
887. Rezek Richard JK Cheb 2 1 215
888. Rožánek Tomáš JK Sokolov 2 11 044
889. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 2 2 725
890. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 2 2 102
891. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 2 477
892. Třeček Zdeněk SK Halza 2 8 100
893. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 2 1 813
894. Kubeš Fedor YC LS Brno 2 5 628
895. Piak Ivan Jachtklub Brno 2 932
896. Proček Vojtěch YC LS Brno 2 3 082
897. Proček Matěj YC LS Brno 2 2 915
898. Kaleta Miroslav KJ Těrlicko 2 1 745
899. Boček Michal Jednoráz.licence 2 3 689
900. Boček Roman Jednoráz.licence 2 1 217
901. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 2 1 709
902. Kupská Martina YC LS Brno 2 6 634
903. Baran Miroslav YC LS Brno 2 5 628
904. Chalupník Miloslav YC Dyje 2 18 207
905. Marek Michal TJ Rapid Brno 2 1 583
906. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 2 663
907. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 2 1 095
907. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 2 1 095
909. Dadák Jakub SK Halza 2 8 100
910. Košťálová Anna YC Pardubice 2 9 270
911. Chládek Lukáš TJ Lanškroun 2 671
912. Koupil Jiří Chemička Ústí 2 1 354
913. Červený Mojmír ASK Lovosice 2 3 765
914. Šilhan Matyáš YC Lipno nad Vltavou 2 5 811
915. Jeřábek Antonín JK Černá v Pošumaví 2 5 184
916. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 2 2 058
917. Friedl Jakub YC CERE 2 281
918. Holá Magdaléna ČYK 2 1 385
919. Mitická Kateřina Spartak Modřany 2 2 109
920. Klement Pavel YC RODOP 2 18 817
921. Zárubová Michaela YC RODOP 2 15 414
922. Buchar Petr YC CERE 2 1 830
923. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 2 318
924. Tuzarová Barbora YC CERE 2 1 394
925. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 2 2 102
926. Páleníček Matyáš JK Plzeň 2 10 423
927. Filip Martin SK Halza 2 8 100
928. Zajíček Kryštof YC Lanškroun 2 1 102
929. Kučera Michal TJ Lanškroun 2 7 310
930. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 4 169
931. Haselmannová Mirka YC Vysoké Mýto 2 866
932. Ptáček Lumír YC Velké Dářko 2 4 912
933. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 2 5 531
934. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 2 11 082
935. Formánek Patrik Jachtklub Brno 2 4 049
936. Malá Eliška YCR Roudnice 2 970
937. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 2 1 339
938. Szmaragowski Dan ČANY 2 4 921
939. Mašek Tomáš Baník Ostrava 2 844
940. Kusáková Tereza Sokol Palkovice 2 674
941. Jordánek Filip YC LS Brno 2 3 907
942. Vřešťál Rudolf YC LS Brno 2 11 713
943. Rozsypal Jakub JK Olomouc 2 3 610
944. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 2 4 393
945. Boček Roman Jednoráz.licence 2 1 217
946. Červinka Vít SK Halza 2 8 100
946. Konupčík Michal SK Halza 2 8 100
948. Pitel Štěpán JK Sokolov 2 303
949. Broul Stanislav Delfín Jablonec 2 788
950. Prchal Vít JK Staré Splavy 2 2 203
951. Procházková Petra ASK Lovosice 2 2 010
952. Žák Marek YC LS Brno 2 2 307
953. Vitouch Jan YC LS Brno 2 2 417
954. Forejtek Jiří YC CSA 2 4 463
955. Morávek David YC LS Brno 2 2 585
956. Maruška Tomáš YC LS Brno 2 212
957. Štafa Patrick MYK 2 248
958. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 707
959. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 2 1 378
960. Tachezy Adam YC DIM Bezdrev 2 2 058
961. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 2 949
962. Muzikář Josef YC CERE 2 3 372
963. Krautwurst Filip YC CERE 2 1 881
964. Čáp Jiří ČYK 2 1 020
965. Petřík Martin YC Neratovice 2 1 624
966. Altman Jiří Císařská louka 2 8 642
967. Lo Pinto Davide YC CERE 2 378
968. Kučera Tomáš YC CERE 2 1 315
969. Švihlík Martin YC RODOP 2 18 817
970. Bobek Pavel YC RODOP 2 15 414
971. Horák Michal Truc JK Plzeň 2 6 776
972. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 2 404
973. Vít Radek YC Kladno 2 2 869
974. Tkadlec Viktor JK Toušeň 2 9 448
975. Šamšulová Tereza YC CERE 2 2 314
976. Grecmanová Denisa YC RODOP 2 12 282
977. Ochec Jan ČYK 2 2 077
978. Kupka Petr ČYK 2 15 683
979. Soukup Jiří JK Královská 2 697
980. Cvachová Adéla Spartak Modřany 2 2 966
981. Stránská Lucie YC SaS 2 7 878
982. Harcuba Petr JK Staré Splavy 2 1 515
983. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 2 1 555
984. Zvěřina Václav VS Duchcov 2 373
985. Novák Dušan ASK Lovosice 2 1 933
986. Havel Jan ml. YC Vysoké Mýto 2 6 391
987. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 2 1 164
988. Kuklík Radek YC LS Brno 2 2 374
989. Bělehrad Pavel YC LS Brno 2 5 805
990. Křenková Kristýna YC LS Brno 2 3 194
991. Jakešová Svatava YC LS Brno 2 6 634
992. Strejček Radim Sokol Palkovice 2 1 033
993. Bočková Simona Jednoráz.licence 2 3 689
994. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 2 5 184
995. Šilhan Šimon YC Lipno nad Vltavou 2 5 811
996. Smolíková Lenka YC Lipno nad Vltavou 2 0
997. Káňa Lukáš YK Jestřábí 2 1 802
998. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 2 10 547
999. Horák Pavel ČYK 2 1 020
1000. Lachout Jiří YC CERE 2 554
1001. Vais Lubomír Orthodocks YC 2 707
1002. Rott Petr JK Plzeň 2 2 732
1003. Skála Kryštof VS Duchcov 2 428
1004. Červený Aleš ASK Lovosice 2 3 765
1005. Rada Filip SK Štětí 2 1 823
1006. Bříza Petr YC Pardubice 2 101
1007. Bezdíček Petr YC Vysoké Mýto 2 6 675
1008. Malec Martin YC LS Brno 2 5 118
1009. Vašík Martin YC LS Brno 2 3 609
1010. Povolný Adam JK Staré Splavy 2 452
1011. Chmelík Jaromír Delfín Jablonec 2 1 543
1012. Havelka Pavel YC Pardubice 2 0
1013. Boček Michal Jednoráz.licence 2 1 217
1014. Boček Michal Jednoráz.licence 2 3 689
1015. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 2 1 905
1016. Hejna Jan Baník Ostrava 2 844
1017. Piňosová Andrea JK Prostějov 2 654
1018. Koutná Martina YC Bystrc Brno 2 8 414
1019. Kaš Martin YC LS Brno 2 542
1020. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 2 706
1021. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 2 323
1022. Solík Jakub JK Česká Lípa 2 3 325
1023. Kafka Richard YC Velké Dářko 2 7 010
1024. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 2 1 899
1025. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 2 1 175
1026. Bína Rudolf YC LS Brno 2 1 686
1027. Knetig Jindřich YC LS Brno 2 5 628
1028. Šachl Zdeněk VS Duchcov 2 585
1029. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 303
1030. Bělík Jan JK Sokolov 2 2 470
1031. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 2 2 010
1032. Müller Zdeněk ASK Lovosice 2 4 587
1033. Povolný Adam YC CERE 2 856
1034. Krejčíková Klára YC CERE 2 776
1035. Lederová Štěpánka YC CERE 2 4 304
1036. Winterová Michaela Spartak Modřany 2 678
1037. Vika Tomáš Orthodocks YC 2 1 139
1038. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 2 1 515
1039. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 2 8 801
1040. Nápravníková Johana YC Neratovice 2 33 047
1041. Bradáč Tomáš YC Kladno 2 6 937
1042. Myslík Jan YC Lipno nad Vltavou 2 5 910
1043. Laštovka Milan JK Plzeň 1 101
1044. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 1 6 034
1045. Bendová Emma JK Černá v Pošumaví 1 361
1046. Střítecký Rudolf JK Černá v Pošumaví 1 3 782
1047. Musil Pavel YC DIM Bezdrev 1 3 104
1048. Sláma Eduafd YC Neratovice 1 5 600
1049. Krátký Ondřej Sokol Dobřichovice 1 2 008
1050. Dvořák Jan NOT FOR SAIL 1 7 997
1050. Hláváček Ondřej NOT FOR SAIL 1 7 997
1050. Daniel Aleš NOT FOR SAIL 1 7 997
1053. Fikáček Albert Newton YC 1 1 792
1054. Fiala Petr Orthodocks YC 1 606
1055. Králiková Zuzana Orthodocks YC 1 913
1056. Dvořák Karel Orthodocks YC 1 606
1057. Cejnar Aleš Císařská louka 1 131
1058. Chmelová Anna Císařská louka 1 499
1059. Horký Jan sen. ČYK 1 2 312
1060. Ondruchová Andrea ČYK 1 3 325
1061. Bílek Stanislav ČYK 1 50 575
1062. Elstner Pavel ČYK 1 13 391
1063. Guryča Nikola YC CERE 1 3 325
1064. Behenský Jan YC CERE 1 202
1065. Helis Jan Slavoj Litoměřice 1 277
1066. Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 1 800
1067. Lédl Tomáš JK Plzeň 1 101
1068. Švecová Hana JK Plzeň 1 404
1069. Hrubý Matouš JK Plzeň 1 1 328
1070. Pinďáková Monika SK Štětí 1 4 921
1071. Drobek Filip YC LS Brno 1 1 176
1072. Hampeis Lukáš YC LS Brno 1 1 317
1073. Štemberk Petr YC LS Brno 1 4 488
1074. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 180
1075. Železný Zdeněk YC LS Brno 1 2 550
1076. Mihóková Vanda YC LS Brno 1 1 675
1077. Trnavský Martin Jachtklub Brno 1 969
1078. Mačát Matyáš YC Velké Dářko 1 0
1079. Schaeferová Radana Delfín Jablonec 1 226
1080. Čajčík Karel YC Pardubice 1 938
1081. Mendík Jan JK Staré Splavy 1 5 600
1082. Bobková Eva Baník Ostrava 1 1 385
1083. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 560
1084. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 1 2 312
1085. Kováč Richard JK Prostějov 1 277
1086. Heneš David JK Olomouc 1 887
1087. Pexa Tomáš SC Testudo 1 3 607
1088. Uhrich Martin Jednoráz.licence 1 594
1089. Houser František Jednoráz.licence 1 852
1090. Rychtera Luboš Jednoráz.licence 1 3 874
1091. Ryšavý Boris Jednoráz.licence 1 4 657
1091. Krystek Marek Jednoráz.licence 1 4 657
1093. Rozsypal Matěj Jednoráz.licence 1 0
1094. Hubáček Tomáš Jednoráz.licence 1 3 104
1094. Lachman Tomáš Jednoráz.licence 1 3 104
1096. Vašíček Marek Jednoráz.licence 1 1 212
1097. Sobíšek Petr Jednoráz.licence 1 2 108
1098. Kryl Martin Jednoráz.licence 1 1 958
1099. Jiřík Tomáš Jednoráz.licence 1 5 890
1100. Vobořilová Marcela Jednoráz.licence 1 6 416
1101. Žihla Karel Jednoráz.licence 1 1 572
1102. Richta Tomáš Jednoráz.licence 1 1 317
1103. Jonák Petr Jednoráz.licence 1 2 828
1104. Stránecký Marian Jednoráz.licence 1 1 317
1105. Špitálský Milan Jednoráz.licence 1 2 804
1105. Jirsa Tomáš Jednoráz.licence 1 2 804
1107. Kaizlerová Markéta Jednoráz.licence 1 1 317
1108. Kaprálová Libuška Jednoráz.licence 1 997
1108. Kaprálová Libuška Jednoráz.licence 1 997
1110. Svoboda Pavel Jednoráz.licence 1 4 657
1111. Dostál Libor Jednoráz.licence 1 707
1112. Nováková Míša Jednoráz.licence 1 2 375
1113. Opěla Richard Jednoráz.licence 1 4 657
1114. Kepák Marek Jednoráz.licence 1 707
1115. Ernest Radoslav Jednoráz.licence 1 2 081
1115. Macák Libor Jednoráz.licence 1 2 081
1115. Sládek Martin Jednoráz.licence 1 2 081
1118. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 2 550
1118. Česal Lukáš Jednoráz.licence 1 2 550
1120. Schulz Jiří Jednoráz.licence 1 4 557
1121. Buchtová Agnes YC LS Brno 1 2 217
1122. Buchtová Sarah YC LS Brno 1 808
1123. Dörrer Miroslav YC LS Brno 1 1 317
1123. Malý Miroslav YC LS Brno 1 1 317
1125. Otto Karel YC LS Brno 1 1 734
1126. Roubal Pavel YC LS Brno 1 2 828
1127. Fiala Martin YC Znojmo 1 946
1128. Chlup Jan YC Dyje 1 4 060
1129. Houser František Jednoráz.licence 1 852
1130. Rychtera Luboš Jednoráz.licence 1 3 874
1131. Von Morgen Patrick Jednoráz.licence 1 277
1132. Ryšavý Boris Jednoráz.licence 1 4 657
1133. Blecha Vladimír Jednoráz.licence 1 578
1134. Krejčík Petr Jednoráz.licence 1 1 958
1135. Nigrin Radek Jednoráz.licence 1 2 108
1136. Holan Milan Jednoráz.licence 1 3 104
1137. Křížek Pavel Jednoráz.licence 1 1 958
1137. Křížek Pavel Jednoráz.licence 1 1 958
1139. Webr Otakar Jednoráz.licence 1 852
1140. Žalud Tomáš Jednoráz.licence 1 1 675
1141. Houška Ondřej Jednoráz.licence 1 2 804
1142. Voldán Rostislav Jednoráz.licence 1 1 675
1143. Zitová Klára Jednoráz.licence 1 3 325
1144. Jirsa Tomáš Jednoráz.licence 1 2 804
1145. Trajer Stanislav Jednoráz.licence 1 2 828
1146. Rysová Zuzanka Jednoráz.licence 1 2 375
1147. Dostál Libor Jednoráz.licence 1 707
1147. Hlavačka Tomáš Jednoráz.licence 1 707
1149. Bárta Lubomír Jednoráz.licence 1 2 081
1150. Nechvíle Petr Jednoráz.licence 1 2 550
1151. Mikéska Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
1151. Novák Leoš Jednoráz.licence 1 1 212
1153. Holý Jan Jednoráz.licence 1 4 557
1154. Vízner Tomáš Jednoráz.licence 1 4 060
1155. Krajčovič Milan Jednoráz.licence 1 12 945
1156. Kolín Robert Jednoráz.licence 1 852
1157. Starý Miroslav Jednoráz.licence 1 402
1158. Vastl Tomáš Jednoráz.licence 1 5 775
1159. Běhunčík Ivan Jednoráz.licence 1 4 657
1160. Mareš Miroslav YC Pardubice 1 404
1161. Srb Dušan Delfín Jablonec 1 879
1162. Steiner Jaroslav YC Vysoké Mýto 1 404
1163. Kylar Ondřej TJ Lanškroun 1 645
1164. Hlubuček Pavel YC Doksy 1 402
1165. Hasmanová Martina ASK Lovosice 1 515
1166. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 0
1167. Kolda Karel Lokomotiva Cheb 1 840
1168. Horský Juraj Lokomotiva Cheb 1 494
1169. Drahorádová Lucie JK Cheb 1 404
1170. Bartoň Jiří YC CERE 1 1 665
1171. Očenašová Nikola Orthodocks YC 1 606
1172. Hána Karel YC CERE 1 2 375
1173. Drozda Jan ČYK 1 3 517
1174. Löwitová Olga Císařská louka 1 3 440
1175. Klabík Josef Císařská louka 1 236
1176. Merbs Michal YC CERE 1 636
1177. Voskovec Filip YC Kladno 1 707
1178. Jína Radek Bohemia Poděbrady 1 2 838
1179. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 3 190
1180. Plzenská Jana T. J. Sokol Vrané II 1 432
1181. Verner Josef Bohemia Poděbrady 1 0
1182. Mašková Michaela Bohemia Poděbrady 1 703
1183. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 1 6 034
1184. Žíla Jiří TJ Jiskra Třeboň 1 1 958
1185. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 1 101
1186. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 1 852
1187. Čermák Josef Jednoráz.licence 1 303
1188. Hacmac Martin Jednoráz.licence 1 3 874
1189. Šejba Filip Jednoráz.licence 1 4 657
1190. Von Morgen Patrick Jednoráz.licence 1 277
1191. Bařina Pavel Jednoráz.licence 1 3 874
1192. Frélichová Michaela Jednoráz.licence 1 0
1193. Vávra Aleš Jednoráz.licence 1 101
1194. Dvořák Václav Jednoráz.licence 1 852
1195. Školoud Vladimír Jednoráz.licence 1 1 212
1195. Kopecký Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 212
1197. Tenzer Andrej Jednoráz.licence 1 3 104
1198. Kraus Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
1199. Vohryzka Tomáš Jednoráz.licence 1 2 108
1200. Solfronk Antonín Jednoráz.licence 1 5 890
1200. Rottenborn Karel Jednoráz.licence 1 5 890
1202. Krátký Martin Jednoráz.licence 1 7 997
1203. Vobořilová Marcela Jednoráz.licence 1 6 416
1204. Kačírková Sabina Jednoráz.licence 1 1 572
1205. Loja Peter Jednoráz.licence 1 7 997
1206. Jírovec Jakub Jednoráz.licence 1 1 572
1207. Salomon Igor Jednoráz.licence 1 6 416
1208. Motal Tomáš Jednoráz.licence 1 1 675
1209. Houška Ondřej Jednoráz.licence 1 2 804
1210. Plíšková Marcela Jednoráz.licence 1 1 572
1211. Hurych Zdeněk Jednoráz.licence 1 2 804
1211. Král Ludvík Jednoráz.licence 1 2 804
1213. David Radek Jednoráz.licence 1 2 828
1214. Rudovský Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 317
1214. Stránecký Marian Jednoráz.licence 1 1 317
1214. Kaizlerová Markéta Jednoráz.licence 1 1 317
1214. Kubový Jan Jednoráz.licence 1 1 317
1218. Kaprálová Libuška Jednoráz.licence 1 2 375
1218. Kaprálová Libuška Jednoráz.licence 1 2 375
1220. Pokorný Lukáš Jednoráz.licence 1 997
1221. Svoboda Pavel Jednoráz.licence 1 4 657
1222. Nováková Míša Jednoráz.licence 1 2 375
1222. Svitáková Jiřina Jednoráz.licence 1 2 375
1224. Daněček Pavel Jednoráz.licence 1 4 657
1225. Lůčan Libor Jednoráz.licence 1 707
1225. Vrchotová Michaela Jednoráz.licence 1 707
1225. Klimešová Eliško Jednoráz.licence 1 707
1228. Stoklasa Jiří Jednoráz.licence 1 2 081
1228. Stoklasa Bohumil Jednoráz.licence 1 2 081
1230. Nechvíle Petr Jednoráz.licence 1 2 550
1231. Mikéska Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
1231. Krátký Marek Jednoráz.licence 1 1 212
1231. Hrbek Michal Jednoráz.licence 1 1 212
1234. Holý Petr Jednoráz.licence 1 4 557
1235. Janouch Ondřej Jednoráz.licence 1 12 945
1235. Zeman Jan Jednoráz.licence 1 12 945
1237. Sokol Petr ALT Vaurien 1 10 832
1238. Rašková Kateřina ČWA 1 0
1238. Zielonková Lucie KJ Těrlicko 1 0
1240. Kýrová Hana JK Prostějov 1 131
1241. Hrabálek Michal YC LS Brno 1 4 488
1242. Turba Marek YC LS Brno 1 989
1243. Hykrdová Markéta Jachtklub Brno 1 997
1244. Vaníček Michal YC LS Brno 1 4 488
1245. Ivanová Radka YC LS Brno 1 1 675
1246. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 1 792
1247. Dostálová Vlasta YC Pardubice 1 1 675
1248. Svatoš Dominik TJ Lanškroun 1 1 440
1249. Fišarová Leona TJ Lanškroun 1 133
1250. Parent Jonáš TJ Lanškroun 1 548
1251. Vraspír Štěpán TJ Lanškroun 1 344
1252. Bažant Jaroslav VS Duchcov 1 672
1253. Valík Martin YCR Roudnice 1 440
1254. Švík František YC RODOP 1 2 260
1255. Najvárek Ondřej ČYK 1 202
1256. Žižka Zdeněk ČYK 1 13 001
1257. Pavlousek Pavel ČYK 1 3 325
1258. Löwit Harry Císařská louka 1 3 440
1259. Krása Štěpán YC CERE 1 516
1260. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 1 504
1261. Soldátová Tina YC Písek 1 202
1262. Mahor Martin YK Jestřábí 1 2 162
1263. Masařík Jozef YC DIM Bezdrev 1 3 104
1264. Pruha Martin JK Černá v Pošumaví 1 194
1265. Vaňková Lucie Lokomotiva Plzeň 1 688
1266. Sedláček Petr JK Plzeň 1 226
1267. Fiala Anna Slavoj Litoměřice 1 101
1268. Hanzl František Slavoj Litoměřice 1 402
1269. Guryča Jan YC CERE 1 6 937
1270. Kotek Petr YC CERE 1 277
1271. Klabík Jiří Císařská louka 1 101
1272. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 163
1273. Horal Jan Císařská louka 1 323
1274. Vyšín Miroslav ČYK 1 721
1275. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 1 14 162
1276. Kašpar Antonín YC CERE 1 707
1277. Vetíšková Lenka YC CERE 1 2 375
1278. Matějka Jan SK Yachting Styl 1 2 550
1279. Kraus Petr Newton YC 1 1 792
1280. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 1 101
1281. Faktor Marian SK Nový Knín 1 7 997
1282. Kotek Václav Bohemia Poděbrady 1 2 838
1283. Kornesczuk Michal YC Kladno 1 6 160
1284. Dvořák Jan YC Příbram 1 3 874
1285. Vácha Radek YC DIM Bezdrev 1 3 104
1286. Hric Kamil JK Plzeň 1 202
1287. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 1 0
1288. Beneš Petr YK Jestřábí 1 2 162
1289. Zeman Tomáš Lokomotiva Cheb 1 499
1290. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 1 678
1290. Šmídová Jana KJ Těrlicko 1 678
1292. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 1 3 607
1293. Novák Miloš YC LS Brno 1 2 550
1294. Kubcová Natálie TJ Lanškroun 1 293
1295. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 1 962
1296. Spousta Petr YC LS Brno 1 3 190
1297. Adam ml Zdeněk VS Duchcov 1 14 162
1298. Gavlasová Lenka JK Sokolov 1 1 176
1299. Moudrý David JK Staré Splavy 1 0
1300. Kršňák Martin VS Duchcov 1 303
1301. Hofman Patrik YC Doksy 1 1 582
1302. Kroupa Štěpán Delfín Jablonec 1 2 006
1303. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 792
1304. Sejkorová Mirka YC Vysoké Mýto 1 0
1305. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 1 402
1306. Lukačovič Samuel Jednoráz.licence 1 277
1307. Přibyl Tomáš Jednoráz.licence 1 678
1308. Záhora Tomáš Jednoráz.licence 1 10 878
1309. Dítětová Tereza Jednoráz.licence 1 1 608
1310. Přibyl Ondřej Jednoráz.licence 1 678
1311. Peterka Miroslav Jednoráz.licence 1 578
1312. Krystek Marek Jednoráz.licence 1 4 657
1313. Fořt Jiří Jednoráz.licence 1 2 108
1313. Tonar Jiří Jednoráz.licence 1 2 108
1315. Pála Martin Jednoráz.licence 1 1 958
1316. Solfronk Antonín Jednoráz.licence 1 5 890
1317. Uzdař Zdeněk Jednoráz.licence 1 852
1317. Rousek Martin Jednoráz.licence 1 852
1319. Holý Zdeněk Jednoráz.licence 1 5 890
1320. Motal Tomáš Jednoráz.licence 1 1 675
1321. Janušová Marta Jednoráz.licence 1 1 572
1322. Marek Vladan Jednoráz.licence 1 6 416
1323. Minář Jaromír Jednoráz.licence 1 2 804
1324. Trajer Stanislav Jednoráz.licence 1 2 828
1325. Novák Richard Jednoráz.licence 1 997
1325. Novák Richard Jednoráz.licence 1 997
1327. Rysová Zuzanka Jednoráz.licence 1 2 375
1328. Opěla Richard Jednoráz.licence 1 4 657
1329. Bezdíček Jan Jednoráz.licence 1 707
1329. Lůčan Libor Jednoráz.licence 1 707
1331. Stoklasa Jiří Jednoráz.licence 1 2 081
1332. Česal Lukáš Jednoráz.licence 1 2 550
1333. Dámen René Jednoráz.licence 1 1 212
1334. Krauz Petr Jednoráz.licence 1 3 782
1334. Krauz Petr Jednoráz.licence 1 3 782
1334. Borovka Vojtěch Jednoráz.licence 1 3 782
1337. Porkert Jan Jednoráz.licence 1 4 557
1337. Holý Jan Jednoráz.licence 1 4 557
1339. Vízner Tomáš Jednoráz.licence 1 4 060
1340. Taschner Karel Jednoráz.licence 1 12 945
1341. Šmíček Václav YC Jezero Hlučín 1 440
1342. Kudelová Magdaléna YC Jezero Hlučín 1 202
1343. Kolařík Vincenc ALT FB 1 1 212
1344. Sitař Robin ALT RS 1 2 479
1345. Dítětová Tereza Jednoráz.licence 1 1 608
1346. Bařina Pavel Jednoráz.licence 1 3 874
1347. Frélichová Michaela Jednoráz.licence 1 0
1348. Sedlář Filip Jednoráz.licence 1 4 657
1349. Rozsypal Matěj Jednoráz.licence 1 0
1350. Kopecký Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 212
1351. Tonar Jiří Jednoráz.licence 1 2 108
1352. Eliáš Vojtěch Jednoráz.licence 1 3 104
1353. Kraus Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
1354. Nigrin Radek Jednoráz.licence 1 2 108
1355. Tyll Roman Jednoráz.licence 1 3 104
1356. Markant Miroslav Jednoráz.licence 1 852
1356. Uzdař Zdeněk Jednoráz.licence 1 852
1358. Janda Jakub Jednoráz.licence 1 1 572
1359. Krátký Martin Jednoráz.licence 1 7 997
1360. Kučera Tomáš Jednoráz.licence 1 6 416
1361. Loja Peter Jednoráz.licence 1 7 997
1361. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 7 997
1363. Jírovec Jakub Jednoráz.licence 1 1 572
1363. Šrůta Michal Jednoráz.licence 1 1 572
1363. Šrůta Michal Jednoráz.licence 1 1 572
1366. Žalud Tomáš Jednoráz.licence 1 1 675
1367. Plíšková Marcela Jednoráz.licence 1 1 572
1368. Voldán Rostislav Jednoráz.licence 1 1 675
1369. Zitová Klára Jednoráz.licence 1 3 325
1370. David Radek Jednoráz.licence 1 2 828
1371. Pokorný Lukáš Jednoráz.licence 1 997
1372. Hlavačka Tomáš Jednoráz.licence 1 707
1373. Bárta Lubomír Jednoráz.licence 1 2 081
1373. Stoklasa Bohumil Jednoráz.licence 1 2 081
1375. Borovka Vojtěch Jednoráz.licence 1 3 782
1376. Šikmer Jiří Jednoráz.licence 1 12 945
1376. Krajčovič Milan Jednoráz.licence 1 12 945
1378. Mohelská Magdalena YC LS Brno 1 198
1379. Křenek Miloš YC LS Brno 1 446
1380. Krejčiřík Šimon YC LS Brno 1 478
1381. Novák Adam YC Jezero Hlučín 1 688
1382. Hulínský Martin ČWA 1 7 150
1383. Čermák Josef Jednoráz.licence 1 303
1384. Ronovský Jonáš Jednoráz.licence 1 404
1385. Uhrich Martin Jednoráz.licence 1 594
1386. Balínek Petr ALT Melges 24 1 101
1387. Dvořák Dalibor ČWA 1 4 234
1388. Drenčková Nikola JK Cheb 1 2 408
1389. Pitelová Ema JK Sokolov 1 1 290
1390. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 1 5 106
1391. Ročejdl Marek SK Štětí 1 707
1392. Holub Adam Jachtklub Brno 1 278
1393. Kalášek Vojtěch Jachtklub Brno 1 610
1394. Krejčiřík Jan YC LS Brno 1 478
1395. Koláček Martin YC LS Brno 1 513
1396. Juřinová Danuše Jachtklub Brno 1 562
1397. Šenkýřová Ivana TJ Lanškroun 1 168
1398. Šnytrová Romana JK Plzeň 1 277
1399. Žehra Petr Lokomotiva Cheb 1 323
1400. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 1 156
1401. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 1 2 838
1402. Beringer David YC Písek 1 360
1403. Beringer Adam YC Písek 1 554
1404. Kozelská Fenclová Veronika YC Praha 12 1 42 481
1405. Sehnal René YC SaS 1 10 074
1406. Tatar Michal YC CERE 1 997
1407. Horký Jan jun. ČYK 1 2 312
1408. Selucký Martin Císařská louka 1 247
1409. Löwit Harry Císařská louka 1 578
1410. Štěpánek Jindřich JK Královská 1 277
1411. Vávra Aleš JK Královská 1 499
1412. Kuthan Karel ČYK 1 9 600
1413. Borkovec Bořek ČYK 1 452
1414. Kába Robert ČYK 1 2 814
1415. Janečková Gabriela Bohemia Poděbrady 1 303
1416. Nápravníková Kořanov Johana YC Neratovice 1 2 711
1417. Štrunc Jan YC Neratovice 1 3 190
1418. Houška Emil Sokol Dobřichovice 1 1 582
1419. Půhonný Štěpán YC Bohemia 1 15 325
1420. Kozubík Petr Orthodocks YC 1 606
1421. Zgraja Martin Orthodocks YC 1 707
1422. Svobodová Sára YC Lískovec 1 402
1423. Doležalová Hana YC CERE 1 2 711
1424. Strachota Svatopluk Newton YC 1 1 792
1425. Cígler Jaromír YC Neratovice 1 3 190
1426. Roček Matyáš YC Neratovice 1 1 675
1427. Horyna Otakar Bohemia Poděbrady 1 2 838
1428. Podhorec Štefan YC Kladno 1 6 160
1429. Malý Martin YC RODOP 1 1 217
1430. Jurečka Pavel Císařská louka 1 499
1431. Chmelová Jana Císařská louka 1 323
1432. Blecha Vladimír JK Královská 1 277
1433. Kováč Boris YC CERE 1 101
1434. Jobertová Ingrid YC CERE 1 2 977
1435. Dvořák Rudolf YC CERE 1 984
1436. Svobodová Šárka Slavoj Hluboká 1 636
1437. Los Petr YC Příbram 1 1 958
1438. Žalud František JK Toušeň 1 3 104
1439. Trčka Miroslav Baník Most 1 402
1440. Sedláček Michal JK Plzeň 1 554
1441. Klimešová Tereza Prazdroj Plzeň 1 452
1442. Fišer Josef VS Duchcov 1 215
1443. Bažant Jiří VS Duchcov 1 672
1444. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 1 1 696
1445. Holub Lukáš YC Nechranice 1 1 940
1446. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 3 607
1447. Šilarová Adéla TJ Lanškroun 1 206
1448. Kubešová Klára TJ Lanškroun 1 402
1449. Štengl Michal YC Doksy 1 707
1450. Harcuba Martin JK Staré Splavy 1 1 497
1451. Raisigi Matěj JK Česká Lípa 1 1 846
1452. Kuřák Michal Delfín Jablonec 1 402
1453. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 678
1454. Soška Jiří YC LS Brno 1 2 550
1455. Voráč Pavel YC LS Brno 1 4 488
1456. Zoubek Ivo YC LS Brno 1 1 317
1457. Navrátilová Vanda Jachtklub Brno 1 101
1458. Vildomcová Kateřina YC Jezero Hlučín 1 1 108
1459. Kvyšnovský Michael ČWA 1 6 536
1460. Sehnal Pavel ČWA 1 9 600
1461. Homolka Miloš ALT Tornado 1 5 106
1462. Přibyl Tomáš Jednoráz.licence 1 678
1463. Starý Miroslav Jednoráz.licence 1 402
1464. faltysová natalie Jednoráz.licence 1 202
1465. Přibyl Ondřej Jednoráz.licence 1 678
1466. Peterka Miroslav Jednoráz.licence 1 578
1467. Vávra Jaroslav Jednoráz.licence 1 101
1468. Wyderka Jakub Jednoráz.licence 1 852
1468. Ondráček Pavel Jednoráz.licence 1 852
1470. Pavlíček Martin Jednoráz.licence 1 3 874
1471. Sedlář Filip Jednoráz.licence 1 4 657
1472. Vávra Aleš Jednoráz.licence 1 101
1473. Hubáček Tomáš Jednoráz.licence 1 3 104
1473. Tenzer Andrej Jednoráz.licence 1 3 104
1473. Eliáš Vojtěch Jednoráz.licence 1 3 104
1476. Kryl Martin Jednoráz.licence 1 1 958
1476. Pála Martin Jednoráz.licence 1 1 958
1478. Markant Miroslav Jednoráz.licence 1 852
1479. Jiřík Tomáš Jednoráz.licence 1 5 890
1480. Oliva Ivan Jednoráz.licence 1 6 416
1480. Oliva Ivan Jednoráz.licence 1 6 416
1482. Bernáthová Pavlína Jednoráz.licence 1 3 325
1483. Hurych Zdeněk Jednoráz.licence 1 2 804
1484. Richta Tomáš Jednoráz.licence 1 1 317
1485. Kohlíček Martin Jednoráz.licence 1 2 828
1485. Kohlíček Martin Jednoráz.licence 1 2 828
1487. Stacho Libor Jednoráz.licence 1 4 657
1487. Stacho Libor Jednoráz.licence 1 4 657
1487. Daněček Pavel Jednoráz.licence 1 4 657
1490. Ernest Radoslav Jednoráz.licence 1 2 081
1491. Klimešová Eliško Jednoráz.licence 1 707
1492. Koleňák Jaroslav Jednoráz.licence 1 2 081
1492. Koleňák Jaroslav Jednoráz.licence 1 2 081
1492. Beneš Petr Jednoráz.licence 1 2 081
1492. Mužík Martin Jednoráz.licence 1 2 081
1492. Sládek Martin Jednoráz.licence 1 2 081
1497. Novák Miroslav Jednoráz.licence 1 2 550
1498. Váňa Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
1498. Váňa Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
1500. Vobr Martin Jednoráz.licence 1 3 782
1501. Holý Petr Jednoráz.licence 1 4 557
1501. Schulz Jiří Jednoráz.licence 1 4 557
1501. Nováček Miloš Jednoráz.licence 1 4 557
1504. Janouch Ondřej Jednoráz.licence 1 12 945
1505. Brejcha Viktor Jednoráz.licence 1 402
1506. faltysová natalie Jednoráz.licence 1 202
1507. Ondráček Pavel Jednoráz.licence 1 852
1508. Pavlíček Martin Jednoráz.licence 1 3 874
1509. Blecha Vladimír Jednoráz.licence 1 578
1510. Černý David Jednoráz.licence 1 2 108
1511. Lachman Tomáš Jednoráz.licence 1 3 104
1512. Vašíček Marek Jednoráz.licence 1 1 212
1513. Sobíšek Petr Jednoráz.licence 1 2 108
1514. Tyll Roman Jednoráz.licence 1 3 104
1514. Holan Milan Jednoráz.licence 1 3 104
1516. Šraier Vladimír Jednoráz.licence 1 1 958
1516. Hašek Jeroným Jednoráz.licence 1 1 958
1518. Holý Zdeněk Jednoráz.licence 1 5 890
1519. Webr Otakar Jednoráz.licence 1 852
1520. Žihla Karel Jednoráz.licence 1 1 572
1520. Kačírková Sabina Jednoráz.licence 1 1 572
1522. Kučera Tomáš Jednoráz.licence 1 6 416
1522. Salomon Igor Jednoráz.licence 1 6 416
1524. Bernáthová Pavlína Jednoráz.licence 1 3 325
1525. Král Ludvík Jednoráz.licence 1 2 804
1525. Minář Jaromír Jednoráz.licence 1 2 804
1527. Jonák Petr Jednoráz.licence 1 2 828
1528. Špitálský Milan Jednoráz.licence 1 2 804
1529. Bezdíček Jan Jednoráz.licence 1 707
1529. Kepák Marek Jednoráz.licence 1 707
1531. Dosoudil Pavel Jednoráz.licence 1 2 081
1532. Vrchotová Michaela Jednoráz.licence 1 707
1533. Cyrany Jan Jednoráz.licence 1 2 081
1534. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 2 550
1535. Vobr Martin Jednoráz.licence 1 3 782
1536. Noščák Petr Jednoráz.licence 1 4 557
1536. Nováček Miloš Jednoráz.licence 1 4 557
1538. Taschner Karel Jednoráz.licence 1 12 945
1538. Šikmer Jiří Jednoráz.licence 1 12 945
1538. Zeman Jan Jednoráz.licence 1 12 945
1541. Utíkal Petr JK Olomouc 1 2 008
1542. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 318
1543. Zoubková Lucie YC LS Brno 1 1 675
1544. Diviš Michal YC Dyje 1 902
1545. Brožek Pavel SC Testudo 1 3 607
1545. Holík Jiří SC Testudo 1 3 607
1545. Lux Vlastimil SC Testudo 1 3 607
1545. Brožek Tomáš SC Testudo 1 3 607
1549. Dokoupilová Linda ALT Vaurien 1 3 493
1550. Kolín Robert Jednoráz.licence 1 852
1551. Lukačovič Samuel Jednoráz.licence 1 277
1552. Ronovský Jonáš Jednoráz.licence 1 404
1553. Záhora Tomáš Jednoráz.licence 1 10 878
1554. Touval Jan ČWA 1 541
1555. Novák Jakub ČWA 1 5 106
1556. Štepník Štefan YC LS Brno 1 2 550
1557. Peřina David YC LS Brno 1 1 212
1558. Plocková Lucie YC LS Brno 1 1 675
1559. Pavlíková Gabriela YC LS Brno 1 226
1560. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 1 1 261
1561. Dušek Petr YC Vysoké Mýto 1 938
1562. Bartoň Milan YC Pardubice 1 336
1563. Richter Jan YC Pardubice 1 402
1564. Lejhanec Pavel YC Pardubice 1 2 496
1565. Joza Lukáš JK Staré Splavy 1 808
1566. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 1 707
1567. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 1 101
1568. Neužil Pavel SK Štětí 1 329
1569. Devera Tomáš SK Štětí 1 707
1570. Knorr Petr VS Duchcov 1 914
1571. Molnár Václav Slavoj Litoměřice 1 0
1572. Brandon Marek Slavoj Litoměřice 1 202
1573. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 1 678
1574. Evdjenič Oliver Lokomotiva Plzeň 1 594
1575. Vondráčková Alena YC CERE 1 1 675
1576. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 1 432
1577. Sklenář Petr YC Neratovice 1 2 580
1578. Laichman Libor Newton YC 1 1 792
1578. Hoření Libor Newton YC 1 1 792
1580. Vais Jakub Orthodocks YC 1 606
1581. Bauer Karel YC CERE 1 1 027
1582. Schmied Martin YC CERE 1 1 212
1583. Skála František ČYK 1 202
1584. Jelínek Jiří Císařská louka 1 198
1585. Hradec František Císařská louka 1 277
1586. Vávra Jaroslav JK Královská 1 499
1587. Konvalinka Jan YC Příbram 1 3 874
1588. Jelínek Stanislav YC DIM Bezdrev 1 3 782
1589. Šafář Jan YC DIM Bezdrev 1 3 104
1589. Vurm Miroslav YC DIM Bezdrev 1 3 104
1591. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 1 163
1592. Procházka František JK Černá v Pošumaví 1 3 782
1593. Kaiser Ondřej YC Písek 1 554
1594. Hasman Radim ASK Lovosice 1 515
1595. Wicherková Tereza Truc JK Plzeň 1 3 368
1596. Šplíchal Marek JK Plzeň 1 420
1597. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 1 202
1598. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 554
1599. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 1 1 940
1600. Janotová Simona YC Příbram 1 1 958
1601. Prokop Jan Orthodocks YC 1 606
1601. Juttner Jan Orthodocks YC 1 606
1603. Ryšavý Jan YC CERE 1 0
1604. Koutová Monika ČYK 1 2 814
1605. Dostálová Barbora Císařská louka 1 578
1606. Fišer Roman JK Královská 1 675
1607. Semrád Tomáš JK Královská 1 198
1608. Baronová Viola YC Neratovice 1 303
1609. Sláma Eduard YC Neratovice 1 6 154
1610. Jakubec Ivo Bohemia Poděbrady 1 303
1611. Horký Tomáš NOT FOR SAIL 1 7 997
1612. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 1 452
1613. Valena Tibor JK Olomouc 1 101
1614. Bátěk Šimon JK Olomouc 1 318
1615. Ježíková Kristýna JK Olomouc 1 804
1616. Janečková Ester YC LS Brno 1 1 675
1617. Hrabálek Jakub YC LS Brno 1 1 317
1618. Adamcová Jiřina YC LS Brno 1 285
1619. Horánská Magdaléna YC LS Brno 1 1 675
1620. Janáček Petr YC LS Brno 1 513
1621. Seidl Šimon YC LS Brno 1 5 775
1622. Vanclová Andrea TJ Lanškroun 1 101
1623. Teplý Roman Jachtklub Brno 1 0
1624. Tošovský Miroslav YC Vysoké Mýto 1 404
1624. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 1 404
1626. Štamberg Jan FD Club UO 1 1 940
1627. Hacmac Martin Jednoráz.licence 1 3 874
1628. Šejba Filip Jednoráz.licence 1 4 657
1629. Vastl Tomáš Jednoráz.licence 1 5 775
1630. Běhunčík Ivan Jednoráz.licence 1 4 657
1631. Brejcha Viktor Jednoráz.licence 1 402
1632. Vávra Jaroslav Jednoráz.licence 1 101
1633. Wyderka Jakub Jednoráz.licence 1 852
1633. Dvořák Václav Jednoráz.licence 1 852
1635. Krejčík Petr Jednoráz.licence 1 1 958
1636. Fořt Jiří Jednoráz.licence 1 2 108
1637. Školoud Vladimír Jednoráz.licence 1 1 212
1638. Černý David Jednoráz.licence 1 2 108
1638. Vohryzka Tomáš Jednoráz.licence 1 2 108
1640. Šraier Vladimír Jednoráz.licence 1 1 958
1641. Rottenborn Karel Jednoráz.licence 1 5 890
1642. Hašek Jeroným Jednoráz.licence 1 1 958
1643. Rousek Martin Jednoráz.licence 1 852
1644. Janda Jakub Jednoráz.licence 1 1 572
1645. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 7 997
1646. Janušová Marta Jednoráz.licence 1 1 572
1647. Marek Vladan Jednoráz.licence 1 6 416
1648. Rudovský Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 317
1648. Kubový Jan Jednoráz.licence 1 1 317
1650. Janáček Jaroslav Jednoráz.licence 1 4 657
1650. Janáček Jaroslav Jednoráz.licence 1 4 657
1652. Svitáková Jiřina Jednoráz.licence 1 2 375
1653. Dosoudil Pavel Jednoráz.licence 1 2 081
1653. Macák Libor Jednoráz.licence 1 2 081
1653. Cyrany Jan Jednoráz.licence 1 2 081
1653. Mužík Martin Jednoráz.licence 1 2 081
1657. Novák Leoš Jednoráz.licence 1 1 212
1657. Krátký Marek Jednoráz.licence 1 1 212
1657. Hrbek Michal Jednoráz.licence 1 1 212
1657. Dámen René Jednoráz.licence 1 1 212
1661. Porkert Jan Jednoráz.licence 1 4 557
1662. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 1 617
1663. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 351
1664. Hrubý Kryštof ČWA 1 707

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ