POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2016




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1664 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Kuthan Karel ČYK 1 9 600
2. Borkovec Bořek ČYK 1 452
3. Kába Robert ČYK 1 2 814
4. Horký Jan jun. ČYK 1 2 312
5. Selucký Martin Císařská louka 1 247
6. Löwit Harry Císařská louka 1 578
7. Štěpánek Jindřich JK Královská 1 277
8. Vávra Aleš JK Královská 1 499
9. Kozelská Fenclová Veronika YC Praha 12 1 42 481
10. Sehnal René YC SaS 1 10 074
11. Tatar Michal YC CERE 1 997
12. Půhonný Štěpán YC Bohemia 1 15 325
13. Kozubík Petr Orthodocks YC 1 606
14. Zgraja Martin Orthodocks YC 1 707
15. Svobodová Sára YC Lískovec 1 402
16. Houška Emil Sokol Dobřichovice 1 1 582
17. Štrunc Jan YC Neratovice 1 3 190
18. Nápravníková Kořanov Johana YC Neratovice 1 2 711
19. Janečková Gabriela Bohemia Poděbrady 1 303
20. Beringer David YC Písek 1 360
21. Beringer Adam YC Písek 1 554
22. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 1 2 838
23. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 1 156
24. Šnytrová Romana JK Plzeň 1 277
25. Žehra Petr Lokomotiva Cheb 1 323
26. Drenčková Nikola JK Cheb 1 2 408
27. Pitelová Ema JK Sokolov 1 1 290
28. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 1 5 106
29. Ročejdl Marek SK Štětí 1 707
30. Šenkýřová Ivana TJ Lanškroun 1 168
31. Juřinová Danuše Jachtklub Brno 1 562
32. Kalášek Vojtěch Jachtklub Brno 1 610
33. Holub Adam Jachtklub Brno 1 278
34. Krejčiřík Jan YC LS Brno 1 478
35. Koláček Martin YC LS Brno 1 513
36. Mohelská Magdalena YC LS Brno 1 198
37. Křenek Miloš YC LS Brno 1 446
38. Krejčiřík Šimon YC LS Brno 1 478
39. Novák Adam YC Jezero Hlučín 1 688
40. Hulínský Martin ČWA 1 7 150
41. Dvořák Dalibor ČWA 1 4 234
42. Balínek Petr ALT Melges 24 1 101
43. Dítětová Tereza Jednoráz.licence 1 1 608
44. Bařina Pavel Jednoráz.licence 1 3 874
45. Frélichová Michaela Jednoráz.licence 1 0
46. Sedlář Filip Jednoráz.licence 1 4 657
47. Rozsypal Matěj Jednoráz.licence 1 0
48. Kopecký Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 212
49. Tonar Jiří Jednoráz.licence 1 2 108
50. Eliáš Vojtěch Jednoráz.licence 1 3 104
51. Kraus Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
52. Nigrin Radek Jednoráz.licence 1 2 108
53. Tyll Roman Jednoráz.licence 1 3 104
54. Markant Miroslav Jednoráz.licence 1 852
54. Uzdař Zdeněk Jednoráz.licence 1 852
56. Janda Jakub Jednoráz.licence 1 1 572
57. Krátký Martin Jednoráz.licence 1 7 997
58. Kučera Tomáš Jednoráz.licence 1 6 416
59. Loja Peter Jednoráz.licence 1 7 997
59. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 7 997
61. Jírovec Jakub Jednoráz.licence 1 1 572
61. Šrůta Michal Jednoráz.licence 1 1 572
61. Šrůta Michal Jednoráz.licence 1 1 572
64. Žalud Tomáš Jednoráz.licence 1 1 675
65. Plíšková Marcela Jednoráz.licence 1 1 572
66. Voldán Rostislav Jednoráz.licence 1 1 675
67. Zitová Klára Jednoráz.licence 1 3 325
68. David Radek Jednoráz.licence 1 2 828
69. Pokorný Lukáš Jednoráz.licence 1 997
70. Hlavačka Tomáš Jednoráz.licence 1 707
71. Bárta Lubomír Jednoráz.licence 1 2 081
71. Stoklasa Bohumil Jednoráz.licence 1 2 081
73. Borovka Vojtěch Jednoráz.licence 1 3 782
74. Šikmer Jiří Jednoráz.licence 1 12 945
74. Krajčovič Milan Jednoráz.licence 1 12 945
76. Čermák Josef Jednoráz.licence 1 303
77. Ronovský Jonáš Jednoráz.licence 1 404
78. Uhrich Martin Jednoráz.licence 1 594
79. Jurečka Pavel Císařská louka 1 499
80. Chmelová Jana Císařská louka 1 323
81. Blecha Vladimír JK Královská 1 277
82. Malý Martin YC RODOP 1 1 217
83. Dvořák Rudolf YC CERE 1 984
84. Jobertová Ingrid YC CERE 1 2 977
85. Kováč Boris YC CERE 1 101
86. Doležalová Hana YC CERE 1 2 711
87. Strachota Svatopluk Newton YC 1 1 792
88. Cígler Jaromír YC Neratovice 1 3 190
89. Roček Matyáš YC Neratovice 1 1 675
90. Horyna Otakar Bohemia Poděbrady 1 2 838
91. Podhorec Štefan YC Kladno 1 6 160
92. Žalud František JK Toušeň 1 3 104
93. Los Petr YC Příbram 1 1 958
94. Svobodová Šárka Slavoj Hluboká 1 636
95. Sedláček Michal JK Plzeň 1 554
96. Klimešová Tereza Prazdroj Plzeň 1 452
97. Trčka Miroslav Baník Most 1 402
98. Fišer Josef VS Duchcov 1 215
99. Bažant Jiří VS Duchcov 1 672
100. Parchomenko Ondřej YC Nechranice 1 1 696
101. Holub Lukáš YC Nechranice 1 1 940
102. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 3 607
103. Štengl Michal YC Doksy 1 707
104. Harcuba Martin JK Staré Splavy 1 1 497
105. Raisigi Matěj JK Česká Lípa 1 1 846
106. Kuřák Michal Delfín Jablonec 1 402
107. Šilarová Adéla TJ Lanškroun 1 206
108. Kubešová Klára TJ Lanškroun 1 402
109. Navrátilová Vanda Jachtklub Brno 1 101
110. Soška Jiří YC LS Brno 1 2 550
111. Voráč Pavel YC LS Brno 1 4 488
112. Zoubek Ivo YC LS Brno 1 1 317
113. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 678
113. Přibyl Tomáš Jednoráz.licence 1 678
115. Starý Miroslav Jednoráz.licence 1 402
116. faltysová natalie Jednoráz.licence 1 202
117. Přibyl Ondřej Jednoráz.licence 1 678
118. Peterka Miroslav Jednoráz.licence 1 578
119. Vávra Jaroslav Jednoráz.licence 1 101
120. Wyderka Jakub Jednoráz.licence 1 852
120. Ondráček Pavel Jednoráz.licence 1 852
122. Pavlíček Martin Jednoráz.licence 1 3 874
123. Sedlář Filip Jednoráz.licence 1 4 657
124. Vávra Aleš Jednoráz.licence 1 101
125. Hubáček Tomáš Jednoráz.licence 1 3 104
125. Tenzer Andrej Jednoráz.licence 1 3 104
125. Eliáš Vojtěch Jednoráz.licence 1 3 104
128. Kryl Martin Jednoráz.licence 1 1 958
128. Pála Martin Jednoráz.licence 1 1 958
130. Markant Miroslav Jednoráz.licence 1 852
131. Jiřík Tomáš Jednoráz.licence 1 5 890
132. Oliva Ivan Jednoráz.licence 1 6 416
132. Oliva Ivan Jednoráz.licence 1 6 416
134. Bernáthová Pavlína Jednoráz.licence 1 3 325
135. Hurych Zdeněk Jednoráz.licence 1 2 804
136. Richta Tomáš Jednoráz.licence 1 1 317
137. Kohlíček Martin Jednoráz.licence 1 2 828
137. Kohlíček Martin Jednoráz.licence 1 2 828
139. Stacho Libor Jednoráz.licence 1 4 657
139. Stacho Libor Jednoráz.licence 1 4 657
139. Daněček Pavel Jednoráz.licence 1 4 657
142. Ernest Radoslav Jednoráz.licence 1 2 081
143. Klimešová Eliško Jednoráz.licence 1 707
144. Koleňák Jaroslav Jednoráz.licence 1 2 081
144. Koleňák Jaroslav Jednoráz.licence 1 2 081
144. Beneš Petr Jednoráz.licence 1 2 081
144. Mužík Martin Jednoráz.licence 1 2 081
144. Sládek Martin Jednoráz.licence 1 2 081
149. Novák Miroslav Jednoráz.licence 1 2 550
150. Váňa Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
150. Váňa Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
152. Vobr Martin Jednoráz.licence 1 3 782
153. Holý Petr Jednoráz.licence 1 4 557
153. Schulz Jiří Jednoráz.licence 1 4 557
153. Nováček Miloš Jednoráz.licence 1 4 557
156. Janouch Ondřej Jednoráz.licence 1 12 945
157. Vildomcová Kateřina YC Jezero Hlučín 1 1 108
158. Homolka Miloš ALT Tornado 1 5 106
159. Kvyšnovský Michael ČWA 1 6 536
160. Sehnal Pavel ČWA 1 9 600
161. Koutová Monika ČYK 1 2 814
162. Dostálová Barbora Císařská louka 1 578
163. Fišer Roman JK Královská 1 675
164. Semrád Tomáš JK Královská 1 198
165. Ryšavý Jan YC CERE 1 0
166. Prokop Jan Orthodocks YC 1 606
166. Juttner Jan Orthodocks YC 1 606
168. Horký Tomáš NOT FOR SAIL 1 7 997
169. Baronová Viola YC Neratovice 1 303
170. Sláma Eduard YC Neratovice 1 6 154
171. Jakubec Ivo Bohemia Poděbrady 1 303
172. Janotová Simona YC Příbram 1 1 958
173. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 1 1 940
174. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 1 202
175. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 554
176. Wicherková Tereza Truc JK Plzeň 1 3 368
177. Šplíchal Marek JK Plzeň 1 420
178. Hasman Radim ASK Lovosice 1 515
179. Tošovský Miroslav YC Vysoké Mýto 1 404
179. Moravcová Jana YC Vysoké Mýto 1 404
181. Štamberg Jan FD Club UO 1 1 940
182. Vanclová Andrea TJ Lanškroun 1 101
183. Teplý Roman Jachtklub Brno 1 0
184. Janáček Petr YC LS Brno 1 513
185. Seidl Šimon YC LS Brno 1 5 775
186. Adamcová Jiřina YC LS Brno 1 285
187. Horánská Magdaléna YC LS Brno 1 1 675
187. Janečková Ester YC LS Brno 1 1 675
189. Hrabálek Jakub YC LS Brno 1 1 317
190. Zapadlo Štěpán JK Olomouc 1 452
191. Valena Tibor JK Olomouc 1 101
192. Bátěk Šimon JK Olomouc 1 318
193. Ježíková Kristýna JK Olomouc 1 804
194. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 351
195. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 1 617
196. Hacmac Martin Jednoráz.licence 1 3 874
197. Šejba Filip Jednoráz.licence 1 4 657
198. Vastl Tomáš Jednoráz.licence 1 5 775
199. Běhunčík Ivan Jednoráz.licence 1 4 657
200. Brejcha Viktor Jednoráz.licence 1 402
201. Vávra Jaroslav Jednoráz.licence 1 101
202. Wyderka Jakub Jednoráz.licence 1 852
202. Dvořák Václav Jednoráz.licence 1 852
204. Krejčík Petr Jednoráz.licence 1 1 958
205. Fořt Jiří Jednoráz.licence 1 2 108
206. Školoud Vladimír Jednoráz.licence 1 1 212
207. Černý David Jednoráz.licence 1 2 108
207. Vohryzka Tomáš Jednoráz.licence 1 2 108
209. Šraier Vladimír Jednoráz.licence 1 1 958
210. Rottenborn Karel Jednoráz.licence 1 5 890
211. Hašek Jeroným Jednoráz.licence 1 1 958
212. Rousek Martin Jednoráz.licence 1 852
213. Janda Jakub Jednoráz.licence 1 1 572
214. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 7 997
215. Janušová Marta Jednoráz.licence 1 1 572
216. Marek Vladan Jednoráz.licence 1 6 416
217. Rudovský Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 317
217. Kubový Jan Jednoráz.licence 1 1 317
219. Janáček Jaroslav Jednoráz.licence 1 4 657
219. Janáček Jaroslav Jednoráz.licence 1 4 657
221. Svitáková Jiřina Jednoráz.licence 1 2 375
222. Dosoudil Pavel Jednoráz.licence 1 2 081
222. Macák Libor Jednoráz.licence 1 2 081
222. Cyrany Jan Jednoráz.licence 1 2 081
222. Mužík Martin Jednoráz.licence 1 2 081
226. Novák Leoš Jednoráz.licence 1 1 212
226. Krátký Marek Jednoráz.licence 1 1 212
226. Hrbek Michal Jednoráz.licence 1 1 212
226. Dámen René Jednoráz.licence 1 1 212
230. Porkert Jan Jednoráz.licence 1 4 557
231. Hrubý Kryštof ČWA 1 707
232. Skála František ČYK 1 202
233. Jelínek Jiří Císařská louka 1 198
234. Hradec František Císařská louka 1 277
235. Vávra Jaroslav JK Královská 1 499
236. Bauer Karel YC CERE 1 1 027
237. Schmied Martin YC CERE 1 1 212
238. Vondráčková Alena YC CERE 1 1 675
239. Laichman Libor Newton YC 1 1 792
239. Hoření Libor Newton YC 1 1 792
241. Vais Jakub Orthodocks YC 1 606
242. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 1 432
243. Sklenář Petr YC Neratovice 1 2 580
244. Konvalinka Jan YC Příbram 1 3 874
245. Jelínek Stanislav YC DIM Bezdrev 1 3 782
246. Šafář Jan YC DIM Bezdrev 1 3 104
246. Vurm Miroslav YC DIM Bezdrev 1 3 104
248. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 1 163
249. Procházka František JK Černá v Pošumaví 1 3 782
250. Kaiser Ondřej YC Písek 1 554
251. Evdjenič Oliver Lokomotiva Plzeň 1 594
252. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 1 678
253. Molnár Václav Slavoj Litoměřice 1 0
254. Brandon Marek Slavoj Litoměřice 1 202
255. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 1 101
256. Knorr Petr VS Duchcov 1 914
257. Neužil Pavel SK Štětí 1 329
258. Devera Tomáš SK Štětí 1 707
259. Joza Lukáš JK Staré Splavy 1 808
260. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 1 707
261. Lejhanec Pavel YC Pardubice 1 2 496
262. Bartoň Milan YC Pardubice 1 336
263. Richter Jan YC Pardubice 1 402
264. Dušek Petr YC Vysoké Mýto 1 938
265. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 1 1 261
266. Pavlíková Gabriela YC LS Brno 1 226
267. Štepník Štefan YC LS Brno 1 2 550
268. Peřina David YC LS Brno 1 1 212
269. Plocková Lucie YC LS Brno 1 1 675
269. Zoubková Lucie YC LS Brno 1 1 675
271. Diviš Michal YC Dyje 1 902
272. Brožek Pavel SC Testudo 1 3 607
272. Holík Jiří SC Testudo 1 3 607
272. Lux Vlastimil SC Testudo 1 3 607
272. Brožek Tomáš SC Testudo 1 3 607
276. Utíkal Petr JK Olomouc 1 2 008
277. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 318
278. Dokoupilová Linda ALT Vaurien 1 3 493
279. Brejcha Viktor Jednoráz.licence 1 402
280. faltysová natalie Jednoráz.licence 1 202
281. Ondráček Pavel Jednoráz.licence 1 852
282. Pavlíček Martin Jednoráz.licence 1 3 874
283. Blecha Vladimír Jednoráz.licence 1 578
284. Černý David Jednoráz.licence 1 2 108
285. Lachman Tomáš Jednoráz.licence 1 3 104
286. Vašíček Marek Jednoráz.licence 1 1 212
287. Sobíšek Petr Jednoráz.licence 1 2 108
288. Tyll Roman Jednoráz.licence 1 3 104
288. Holan Milan Jednoráz.licence 1 3 104
290. Šraier Vladimír Jednoráz.licence 1 1 958
290. Hašek Jeroným Jednoráz.licence 1 1 958
292. Holý Zdeněk Jednoráz.licence 1 5 890
293. Webr Otakar Jednoráz.licence 1 852
294. Žihla Karel Jednoráz.licence 1 1 572
294. Kačírková Sabina Jednoráz.licence 1 1 572
296. Kučera Tomáš Jednoráz.licence 1 6 416
296. Salomon Igor Jednoráz.licence 1 6 416
298. Bernáthová Pavlína Jednoráz.licence 1 3 325
299. Král Ludvík Jednoráz.licence 1 2 804
299. Minář Jaromír Jednoráz.licence 1 2 804
301. Jonák Petr Jednoráz.licence 1 2 828
302. Špitálský Milan Jednoráz.licence 1 2 804
303. Bezdíček Jan Jednoráz.licence 1 707
303. Kepák Marek Jednoráz.licence 1 707
305. Dosoudil Pavel Jednoráz.licence 1 2 081
306. Vrchotová Michaela Jednoráz.licence 1 707
307. Cyrany Jan Jednoráz.licence 1 2 081
308. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 2 550
309. Vobr Martin Jednoráz.licence 1 3 782
310. Noščák Petr Jednoráz.licence 1 4 557
310. Nováček Miloš Jednoráz.licence 1 4 557
312. Taschner Karel Jednoráz.licence 1 12 945
312. Šikmer Jiří Jednoráz.licence 1 12 945
312. Zeman Jan Jednoráz.licence 1 12 945
315. Kolín Robert Jednoráz.licence 1 852
316. Lukačovič Samuel Jednoráz.licence 1 277
317. Ronovský Jonáš Jednoráz.licence 1 404
318. Záhora Tomáš Jednoráz.licence 1 10 878
319. Touval Jan ČWA 1 541
320. Novák Jakub ČWA 1 5 106
321. Drozda Jan ČYK 1 3 517
322. Löwitová Olga Císařská louka 1 3 440
323. Klabík Josef Císařská louka 1 236
324. Merbs Michal YC CERE 1 636
325. Hána Karel YC CERE 1 2 375
326. Bartoň Jiří YC CERE 1 1 665
327. Očenašová Nikola Orthodocks YC 1 606
328. Plzenská Jana T. J. Sokol Vrané II 1 432
329. Lambl Vladimír YC Neratovice 1 3 190
330. Jína Radek Bohemia Poděbrady 1 2 838
331. Voskovec Filip YC Kladno 1 707
332. Verner Josef Bohemia Poděbrady 1 0
333. Mašková Michaela Bohemia Poděbrady 1 703
334. Žíla Jiří TJ Jiskra Třeboň 1 1 958
335. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 1 101
336. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 1 852
337. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 1 6 034
338. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 0
339. Kolda Karel Lokomotiva Cheb 1 840
340. Horský Juraj Lokomotiva Cheb 1 494
341. Drahorádová Lucie JK Cheb 1 404
342. Hasmanová Martina ASK Lovosice 1 515
343. Hlubuček Pavel YC Doksy 1 402
344. Srb Dušan Delfín Jablonec 1 879
345. Mareš Miroslav YC Pardubice 1 404
345. Steiner Jaroslav YC Vysoké Mýto 1 404
347. Kylar Ondřej TJ Lanškroun 1 645
348. Otto Karel YC LS Brno 1 1 734
349. Roubal Pavel YC LS Brno 1 2 828
350. Buchtová Agnes YC LS Brno 1 2 217
351. Buchtová Sarah YC LS Brno 1 808
352. Dörrer Miroslav YC LS Brno 1 1 317
352. Malý Miroslav YC LS Brno 1 1 317
354. Fiala Martin YC Znojmo 1 946
355. Chlup Jan YC Dyje 1 4 060
356. Houser František Jednoráz.licence 1 852
357. Rychtera Luboš Jednoráz.licence 1 3 874
358. Von Morgen Patrick Jednoráz.licence 1 277
359. Ryšavý Boris Jednoráz.licence 1 4 657
360. Blecha Vladimír Jednoráz.licence 1 578
361. Krejčík Petr Jednoráz.licence 1 1 958
362. Nigrin Radek Jednoráz.licence 1 2 108
363. Holan Milan Jednoráz.licence 1 3 104
364. Křížek Pavel Jednoráz.licence 1 1 958
364. Křížek Pavel Jednoráz.licence 1 1 958
366. Webr Otakar Jednoráz.licence 1 852
367. Žalud Tomáš Jednoráz.licence 1 1 675
368. Houška Ondřej Jednoráz.licence 1 2 804
369. Voldán Rostislav Jednoráz.licence 1 1 675
370. Zitová Klára Jednoráz.licence 1 3 325
371. Jirsa Tomáš Jednoráz.licence 1 2 804
372. Trajer Stanislav Jednoráz.licence 1 2 828
373. Rysová Zuzanka Jednoráz.licence 1 2 375
374. Dostál Libor Jednoráz.licence 1 707
374. Hlavačka Tomáš Jednoráz.licence 1 707
376. Bárta Lubomír Jednoráz.licence 1 2 081
377. Nechvíle Petr Jednoráz.licence 1 2 550
378. Mikéska Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
378. Novák Leoš Jednoráz.licence 1 1 212
380. Holý Jan Jednoráz.licence 1 4 557
381. Vízner Tomáš Jednoráz.licence 1 4 060
382. Krajčovič Milan Jednoráz.licence 1 12 945
383. Kolín Robert Jednoráz.licence 1 852
384. Starý Miroslav Jednoráz.licence 1 402
385. Vastl Tomáš Jednoráz.licence 1 5 775
386. Běhunčík Ivan Jednoráz.licence 1 4 657
387. Ondruchová Andrea ČYK 1 3 325
388. Bílek Stanislav ČYK 1 50 575
389. Elstner Pavel ČYK 1 13 391
390. Horký Jan sen. ČYK 1 2 312
391. Cejnar Aleš Císařská louka 1 131
392. Chmelová Anna Císařská louka 1 499
393. Guryča Nikola YC CERE 1 3 325
394. Behenský Jan YC CERE 1 202
395. Fikáček Albert Newton YC 1 1 792
396. Fiala Petr Orthodocks YC 1 606
397. Králiková Zuzana Orthodocks YC 1 913
398. Dvořák Karel Orthodocks YC 1 606
399. Hláváček Ondřej NOT FOR SAIL 1 7 997
399. Daniel Aleš NOT FOR SAIL 1 7 997
399. Dvořák Jan NOT FOR SAIL 1 7 997
402. Krátký Ondřej Sokol Dobřichovice 1 2 008
403. Sláma Eduafd YC Neratovice 1 5 600
404. Musil Pavel YC DIM Bezdrev 1 3 104
405. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 1 6 034
406. Bendová Emma JK Černá v Pošumaví 1 361
407. Střítecký Rudolf JK Černá v Pošumaví 1 3 782
408. Lédl Tomáš JK Plzeň 1 101
409. Švecová Hana JK Plzeň 1 404
410. Hrubý Matouš JK Plzeň 1 1 328
411. Laštovka Milan JK Plzeň 1 101
412. Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 1 800
413. Helis Jan Slavoj Litoměřice 1 277
414. Pinďáková Monika SK Štětí 1 4 921
415. Mendík Jan JK Staré Splavy 1 5 600
416. Schaeferová Radana Delfín Jablonec 1 226
417. Čajčík Karel YC Pardubice 1 938
418. Mačát Matyáš YC Velké Dářko 1 0
419. Trnavský Martin Jachtklub Brno 1 969
420. Železný Zdeněk YC LS Brno 1 2 550
421. Mihóková Vanda YC LS Brno 1 1 675
422. Drobek Filip YC LS Brno 1 1 176
423. Hampeis Lukáš YC LS Brno 1 1 317
424. Štemberk Petr YC LS Brno 1 4 488
425. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 180
426. Uhrich Martin Jednoráz.licence 1 594
427. Houser František Jednoráz.licence 1 852
428. Rychtera Luboš Jednoráz.licence 1 3 874
429. Ryšavý Boris Jednoráz.licence 1 4 657
429. Krystek Marek Jednoráz.licence 1 4 657
431. Rozsypal Matěj Jednoráz.licence 1 0
432. Hubáček Tomáš Jednoráz.licence 1 3 104
432. Lachman Tomáš Jednoráz.licence 1 3 104
434. Vašíček Marek Jednoráz.licence 1 1 212
435. Sobíšek Petr Jednoráz.licence 1 2 108
436. Kryl Martin Jednoráz.licence 1 1 958
437. Jiřík Tomáš Jednoráz.licence 1 5 890
438. Vobořilová Marcela Jednoráz.licence 1 6 416
439. Žihla Karel Jednoráz.licence 1 1 572
440. Richta Tomáš Jednoráz.licence 1 1 317
441. Jonák Petr Jednoráz.licence 1 2 828
442. Stránecký Marian Jednoráz.licence 1 1 317
443. Špitálský Milan Jednoráz.licence 1 2 804
443. Jirsa Tomáš Jednoráz.licence 1 2 804
445. Kaizlerová Markéta Jednoráz.licence 1 1 317
446. Kaprálová Libuška Jednoráz.licence 1 997
446. Kaprálová Libuška Jednoráz.licence 1 997
448. Svoboda Pavel Jednoráz.licence 1 4 657
449. Dostál Libor Jednoráz.licence 1 707
450. Nováková Míša Jednoráz.licence 1 2 375
451. Opěla Richard Jednoráz.licence 1 4 657
452. Kepák Marek Jednoráz.licence 1 707
453. Ernest Radoslav Jednoráz.licence 1 2 081
453. Macák Libor Jednoráz.licence 1 2 081
453. Sládek Martin Jednoráz.licence 1 2 081
456. Česal Danilo Jednoráz.licence 1 2 550
456. Česal Lukáš Jednoráz.licence 1 2 550
458. Schulz Jiří Jednoráz.licence 1 4 557
459. Pexa Tomáš SC Testudo 1 3 607
460. Kováč Richard JK Prostějov 1 277
461. Heneš David JK Olomouc 1 887
462. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 560
463. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 1 2 312
464. Bobková Eva Baník Ostrava 1 1 385
465. Vyšín Miroslav ČYK 1 721
466. Klabík Jiří Císařská louka 1 101
467. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 163
468. Horal Jan Císařská louka 1 323
469. Guryča Jan YC CERE 1 6 937
470. Kotek Petr YC CERE 1 277
471. Vetíšková Lenka YC CERE 1 2 375
472. Matějka Jan SK Yachting Styl 1 2 550
473. Kraus Petr Newton YC 1 1 792
474. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 1 101
475. Kašpar Antonín YC CERE 1 707
476. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 1 14 162
477. Kotek Václav Bohemia Poděbrady 1 2 838
478. Faktor Marian SK Nový Knín 1 7 997
479. Kornesczuk Michal YC Kladno 1 6 160
480. Dvořák Jan YC Příbram 1 3 874
481. Vácha Radek YC DIM Bezdrev 1 3 104
482. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 1 0
483. Beneš Petr YK Jestřábí 1 2 162
484. Hric Kamil JK Plzeň 1 202
485. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 1 678
486. Zeman Tomáš Lokomotiva Cheb 1 499
487. Gavlasová Lenka JK Sokolov 1 1 176
488. Adam ml Zdeněk VS Duchcov 1 14 162
489. Kršňák Martin VS Duchcov 1 303
490. Hofman Patrik YC Doksy 1 1 582
491. Moudrý David JK Staré Splavy 1 0
492. Kroupa Štěpán Delfín Jablonec 1 2 006
493. Kuřák Štěpán Delfín Jablonec 1 402
494. Sejkorová Mirka YC Vysoké Mýto 1 0
495. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 792
496. Kubcová Natálie TJ Lanškroun 1 293
497. Hrubý Lukáš Jachtklub Brno 1 962
498. Spousta Petr YC LS Brno 1 3 190
499. Novák Miloš YC LS Brno 1 2 550
500. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 1 3 607
501. Lukačovič Samuel Jednoráz.licence 1 277
502. Přibyl Tomáš Jednoráz.licence 1 678
503. Záhora Tomáš Jednoráz.licence 1 10 878
504. Dítětová Tereza Jednoráz.licence 1 1 608
505. Přibyl Ondřej Jednoráz.licence 1 678
506. Peterka Miroslav Jednoráz.licence 1 578
507. Krystek Marek Jednoráz.licence 1 4 657
508. Fořt Jiří Jednoráz.licence 1 2 108
508. Tonar Jiří Jednoráz.licence 1 2 108
510. Pála Martin Jednoráz.licence 1 1 958
511. Solfronk Antonín Jednoráz.licence 1 5 890
512. Uzdař Zdeněk Jednoráz.licence 1 852
512. Rousek Martin Jednoráz.licence 1 852
514. Holý Zdeněk Jednoráz.licence 1 5 890
515. Motal Tomáš Jednoráz.licence 1 1 675
516. Janušová Marta Jednoráz.licence 1 1 572
517. Marek Vladan Jednoráz.licence 1 6 416
518. Minář Jaromír Jednoráz.licence 1 2 804
519. Trajer Stanislav Jednoráz.licence 1 2 828
520. Novák Richard Jednoráz.licence 1 997
520. Novák Richard Jednoráz.licence 1 997
522. Rysová Zuzanka Jednoráz.licence 1 2 375
523. Opěla Richard Jednoráz.licence 1 4 657
524. Bezdíček Jan Jednoráz.licence 1 707
524. Lůčan Libor Jednoráz.licence 1 707
526. Stoklasa Jiří Jednoráz.licence 1 2 081
527. Česal Lukáš Jednoráz.licence 1 2 550
528. Dámen René Jednoráz.licence 1 1 212
529. Krauz Petr Jednoráz.licence 1 3 782
529. Krauz Petr Jednoráz.licence 1 3 782
529. Borovka Vojtěch Jednoráz.licence 1 3 782
532. Porkert Jan Jednoráz.licence 1 4 557
532. Holý Jan Jednoráz.licence 1 4 557
534. Vízner Tomáš Jednoráz.licence 1 4 060
535. Taschner Karel Jednoráz.licence 1 12 945
536. Šmídová Jana KJ Těrlicko 1 678
537. Šmíček Václav YC Jezero Hlučín 1 440
538. Kudelová Magdaléna YC Jezero Hlučín 1 202
539. Kolařík Vincenc ALT FB 1 1 212
540. Sitař Robin ALT RS 1 2 479
541. Najvárek Ondřej ČYK 1 202
542. Žižka Zdeněk ČYK 1 13 001
543. Pavlousek Pavel ČYK 1 3 325
544. Löwit Harry Císařská louka 1 3 440
545. Švík František YC RODOP 1 2 260
546. Krása Štěpán YC CERE 1 516
547. Skořepa Martin Bohemia Poděbrady 1 504
548. Masařík Jozef YC DIM Bezdrev 1 3 104
549. Pruha Martin JK Černá v Pošumaví 1 194
550. Soldátová Tina YC Písek 1 202
551. Mahor Martin YK Jestřábí 1 2 162
552. Vaňková Lucie Lokomotiva Plzeň 1 688
553. Sedláček Petr JK Plzeň 1 226
554. Fiala Anna Slavoj Litoměřice 1 101
555. Hanzl František Slavoj Litoměřice 1 402
556. Valík Martin YCR Roudnice 1 440
557. Bažant Jaroslav VS Duchcov 1 672
558. Dostálová Vlasta YC Pardubice 1 1 675
559. Svatoš Dominik TJ Lanškroun 1 1 440
560. Fišarová Leona TJ Lanškroun 1 133
561. Parent Jonáš TJ Lanškroun 1 548
562. Vraspír Štěpán TJ Lanškroun 1 344
563. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 1 792
564. Hykrdová Markéta Jachtklub Brno 1 997
565. Turba Marek YC LS Brno 1 989
566. Čermák Josef Jednoráz.licence 1 303
567. Hacmac Martin Jednoráz.licence 1 3 874
568. Šejba Filip Jednoráz.licence 1 4 657
569. Von Morgen Patrick Jednoráz.licence 1 277
570. Bařina Pavel Jednoráz.licence 1 3 874
571. Frélichová Michaela Jednoráz.licence 1 0
572. Vávra Aleš Jednoráz.licence 1 101
573. Dvořák Václav Jednoráz.licence 1 852
574. Školoud Vladimír Jednoráz.licence 1 1 212
574. Kopecký Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 212
576. Tenzer Andrej Jednoráz.licence 1 3 104
577. Kraus Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
578. Vohryzka Tomáš Jednoráz.licence 1 2 108
579. Solfronk Antonín Jednoráz.licence 1 5 890
579. Rottenborn Karel Jednoráz.licence 1 5 890
581. Krátký Martin Jednoráz.licence 1 7 997
582. Vobořilová Marcela Jednoráz.licence 1 6 416
583. Kačírková Sabina Jednoráz.licence 1 1 572
584. Loja Peter Jednoráz.licence 1 7 997
585. Jírovec Jakub Jednoráz.licence 1 1 572
586. Salomon Igor Jednoráz.licence 1 6 416
587. Motal Tomáš Jednoráz.licence 1 1 675
588. Houška Ondřej Jednoráz.licence 1 2 804
589. Plíšková Marcela Jednoráz.licence 1 1 572
590. Hurych Zdeněk Jednoráz.licence 1 2 804
590. Král Ludvík Jednoráz.licence 1 2 804
592. David Radek Jednoráz.licence 1 2 828
593. Rudovský Jaroslav Jednoráz.licence 1 1 317
593. Stránecký Marian Jednoráz.licence 1 1 317
593. Kaizlerová Markéta Jednoráz.licence 1 1 317
593. Kubový Jan Jednoráz.licence 1 1 317
597. Kaprálová Libuška Jednoráz.licence 1 2 375
597. Kaprálová Libuška Jednoráz.licence 1 2 375
599. Pokorný Lukáš Jednoráz.licence 1 997
600. Svoboda Pavel Jednoráz.licence 1 4 657
601. Nováková Míša Jednoráz.licence 1 2 375
601. Svitáková Jiřina Jednoráz.licence 1 2 375
603. Daněček Pavel Jednoráz.licence 1 4 657
604. Lůčan Libor Jednoráz.licence 1 707
604. Vrchotová Michaela Jednoráz.licence 1 707
604. Klimešová Eliško Jednoráz.licence 1 707
607. Stoklasa Jiří Jednoráz.licence 1 2 081
607. Stoklasa Bohumil Jednoráz.licence 1 2 081
609. Nechvíle Petr Jednoráz.licence 1 2 550
610. Mikéska Pavel Jednoráz.licence 1 1 212
610. Krátký Marek Jednoráz.licence 1 1 212
610. Hrbek Michal Jednoráz.licence 1 1 212
613. Holý Petr Jednoráz.licence 1 4 557
614. Janouch Ondřej Jednoráz.licence 1 12 945
614. Zeman Jan Jednoráz.licence 1 12 945
616. Vaníček Michal YC LS Brno 1 4 488
617. Ivanová Radka YC LS Brno 1 1 675
618. Hrabálek Michal YC LS Brno 1 4 488
619. Kýrová Hana JK Prostějov 1 131
620. Zielonková Lucie KJ Těrlicko 1 0
621. Sokol Petr ALT Vaurien 1 10 832
622. Rašková Kateřina ČWA 1 0
623. Bočková Simona Jednoráz.licence 2 3 689
624. Strejček Radim Sokol Palkovice 2 1 033
625. Křenková Kristýna YC LS Brno 2 3 194
626. Bělehrad Pavel YC LS Brno 2 5 805
627. Kuklík Radek YC LS Brno 2 2 374
628. Jakešová Svatava YC LS Brno 2 6 634
629. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 2 1 555
630. Havel Jan ml. YC Vysoké Mýto 2 6 391
631. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 2 1 164
632. Zvěřina Václav VS Duchcov 2 373
633. Harcuba Petr JK Staré Splavy 2 1 515
634. Novák Dušan ASK Lovosice 2 1 933
635. Horák Michal Truc JK Plzeň 2 6 776
636. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 2 404
637. Vít Radek YC Kladno 2 2 869
638. Tkadlec Viktor JK Toušeň 2 9 448
639. Šamšulová Tereza YC CERE 2 2 314
640. Grecmanová Denisa YC RODOP 2 12 282
641. Soukup Jiří JK Královská 2 697
642. Cvachová Adéla Spartak Modřany 2 2 966
643. Stránská Lucie YC SaS 2 7 878
644. Kupka Petr ČYK 2 15 683
645. Ochec Jan ČYK 2 2 077
646. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 707
647. Štafa Patrick MYK 2 248
648. Morávek David YC LS Brno 2 2 585
649. Maruška Tomáš YC LS Brno 2 212
650. Žák Marek YC LS Brno 2 2 307
651. Vitouch Jan YC LS Brno 2 2 417
652. Červinka Vít SK Halza 2 8 100
652. Konupčík Michal SK Halza 2 8 100
654. Forejtek Jiří YC CSA 2 4 463
655. Broul Stanislav Delfín Jablonec 2 788
656. Prchal Vít JK Staré Splavy 2 2 203
657. Procházková Petra ASK Lovosice 2 2 010
658. Pitel Štěpán JK Sokolov 2 303
659. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 2 1 378
660. Tachezy Adam YC DIM Bezdrev 2 2 058
661. Muzikář Josef YC CERE 2 3 372
662. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 2 949
663. Petřík Martin YC Neratovice 2 1 624
664. Krautwurst Filip YC CERE 2 1 881
665. Kučera Tomáš YC CERE 2 1 315
666. Lo Pinto Davide YC CERE 2 378
667. Švihlík Martin YC RODOP 2 18 817
668. Bobek Pavel YC RODOP 2 15 414
669. Čáp Jiří ČYK 2 1 020
670. Altman Jiří Císařská louka 2 8 642
671. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 2 706
672. Bína Rudolf YC LS Brno 2 1 686
673. Knetig Jindřich YC LS Brno 2 5 628
674. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 2 1 175
675. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 2 1 899
676. Kafka Richard YC Velké Dářko 2 7 010
677. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 2 323
678. Solík Jakub JK Česká Lípa 2 3 325
679. Šachl Zdeněk VS Duchcov 2 585
680. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 2 2 010
681. Müller Zdeněk ASK Lovosice 2 4 587
682. Bělík Jan JK Sokolov 2 2 470
683. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 303
684. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 2 8 801
685. Myslík Jan YC Lipno nad Vltavou 2 5 910
686. Nápravníková Johana YC Neratovice 2 33 047
687. Bradáč Tomáš YC Kladno 2 6 937
688. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 2 1 515
689. Povolný Adam YC CERE 2 856
690. Vika Tomáš Orthodocks YC 2 1 139
691. Krejčíková Klára YC CERE 2 776
692. Lederová Štěpánka YC CERE 2 4 304
693. Winterová Michaela Spartak Modřany 2 678
694. Boček Michal Jednoráz.licence 2 3 689
695. Koutná Martina YC Bystrc Brno 2 8 414
696. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 2 1 905
697. Kaš Martin YC LS Brno 2 542
698. Piňosová Andrea JK Prostějov 2 654
699. Hejna Jan Baník Ostrava 2 844
700. Boček Michal Jednoráz.licence 2 1 217
701. Malec Martin YC LS Brno 2 5 118
702. Vašík Martin YC LS Brno 2 3 609
703. Bříza Petr YC Pardubice 2 101
704. Bezdíček Petr YC Vysoké Mýto 2 6 675
705. Havelka Pavel YC Pardubice 2 0
706. Chmelík Jaromír Delfín Jablonec 2 1 543
707. Povolný Adam JK Staré Splavy 2 452
708. Rada Filip SK Štětí 2 1 823
709. Červený Aleš ASK Lovosice 2 3 765
710. Skála Kryštof VS Duchcov 2 428
711. Rott Petr JK Plzeň 2 2 732
712. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 2 5 184
713. Šilhan Šimon YC Lipno nad Vltavou 2 5 811
714. Smolíková Lenka YC Lipno nad Vltavou 2 0
715. Káňa Lukáš YK Jestřábí 2 1 802
716. Faktor Vlastimil SK Nový Knín 2 10 547
717. Vais Lubomír Orthodocks YC 2 707
718. Lachout Jiří YC CERE 2 554
719. Horák Pavel ČYK 2 1 020
720. Boček Michal Jednoráz.licence 2 3 689
721. Boček Roman Jednoráz.licence 2 1 217
722. Kaleta Miroslav KJ Těrlicko 2 1 745
723. Proček Vojtěch YC LS Brno 2 3 082
724. Proček Matěj YC LS Brno 2 2 915
725. Kubeš Fedor YC LS Brno 2 5 628
726. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 2 1 813
727. Piak Ivan Jachtklub Brno 2 932
728. Třeček Zdeněk SK Halza 2 8 100
729. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 2 477
730. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 2 2 725
731. Rožánek Tomáš JK Sokolov 2 11 044
732. Rezek Richard JK Cheb 2 1 215
733. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 2 2 102
734. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 2 505
735. Sivý st. Michal Slavoj Hluboká 2 1 848
736. Plecitý Marek JK Toušeň 2 7 199
737. Šára Michal Sokol Dobřichovice 2 3 664
738. Šmídová Pavla YC Neratovice 2 6 932
739. Valenta Jan YC CERE 2 1 437
740. Bartoš Pavel JK Královská 2 901
741. Hradecký Jaromír JK Královská 2 101
742. Boček Michal Jednoráz.licence 2 1 217
743. Bočková Simona Jednoráz.licence 2 3 689
744. Čech Petr ČWA 2 12 866
745. Kuřilová Kateřina Baník Ostrava 2 1 108
746. Rozsypal Vladimír JK Olomouc 2 3 610
747. Staniek Michal KJ Těrlicko 2 2 065
748. Korbová Ivana JK Olomouc 2 812
749. Kaš Petr YC LS Brno 2 2 299
750. Krejčiříková Karolína YC LS Brno 2 2 159
751. Rohovský Martin YC LS Brno 2 2 731
752. Blatecký David Jachtklub Brno 2 17 846
753. Reiniš Tomáš TJ Lanškroun 2 1 833
754. Třeček Čeněk SK Halza 2 8 100
755. Pop Tomáš YC Pardubice 2 3 955
756. Sadílek Pavel Delfín Jablonec 2 382
757. Grusser Přemysl ASK Lovosice 2 4 587
758. Dastych Petr ASK Lovosice 2 1 933
759. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 2 869
760. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 2 1 738
761. Waas František Lokomotiva Plzeň 2 505
762. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 2 4 921
763. Šenkýř ml. Ivan YC Neratovice 2 4 899
764. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 2 5 531
765. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 2 3 156
766. Kleinová Jana JK ČZU 2 2 158
767. Šuvarský Jaroslav Newton YC 2 11 713
768. Baran Miroslav YC LS Brno 2 5 628
769. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 2 1 709
770. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 2 1 095
770. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 2 1 095
772. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 2 663
773. Marek Michal TJ Rapid Brno 2 1 583
774. Chalupník Miloslav YC Dyje 2 18 207
775. Kupská Martina YC LS Brno 2 6 634
776. Košťálová Anna YC Pardubice 2 9 270
777. Dadák Jakub SK Halza 2 8 100
778. Chládek Lukáš TJ Lanškroun 2 671
779. Červený Mojmír ASK Lovosice 2 3 765
780. Koupil Jiří Chemička Ústí 2 1 354
781. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 2 2 058
782. Jeřábek Antonín JK Černá v Pošumaví 2 5 184
783. Šilhan Matyáš YC Lipno nad Vltavou 2 5 811
784. Friedl Jakub YC CERE 2 281
785. Zárubová Michaela YC RODOP 2 15 414
786. Mitická Kateřina Spartak Modřany 2 2 109
787. Klement Pavel YC RODOP 2 18 817
788. Holá Magdaléna ČYK 2 1 385
789. Boček Roman Jednoráz.licence 2 1 217
790. Szmaragowski Dan ČANY 2 4 921
791. Rozsypal Jakub JK Olomouc 2 3 610
792. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 2 4 393
793. Mašek Tomáš Baník Ostrava 2 844
794. Kusáková Tereza Sokol Palkovice 2 674
795. Jordánek Filip YC LS Brno 2 3 907
796. Vřešťál Rudolf YC LS Brno 2 11 713
797. Formánek Patrik Jachtklub Brno 2 4 049
798. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 2 11 082
799. Filip Martin SK Halza 2 8 100
800. Zajíček Kryštof YC Lanškroun 2 1 102
801. Kučera Michal TJ Lanškroun 2 7 310
802. Ptáček Lumír YC Velké Dářko 2 4 912
803. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 2 5 531
804. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 2 2 102
805. Malá Eliška YCR Roudnice 2 970
806. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 4 169
807. Haselmannová Mirka YC Vysoké Mýto 2 866
808. Páleníček Matyáš JK Plzeň 2 10 423
809. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 2 1 339
810. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 2 318
811. Buchar Petr YC CERE 2 1 830
812. Tuzarová Barbora YC CERE 2 1 394
813. Bauerová Šárka YC CERE 3 5 103
814. Pavlíková Barbora YC CERE 3 6 975
815. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 3 3 612
816. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 3 1 250
817. Kreidl Vít Lokomotiva Cheb 3 2 912
818. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 517
819. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 3 629
820. Friess Kryštof YC Písek 3 2 311
821. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 3 12 862
822. Burger Leon YC Lipno nad Vltavou 3 12 349
823. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 3 2 550
824. Hušková Lia Bohemia Poděbrady 3 2 751
825. Drvota Jaromír YC Kladno 3 2 430
826. Snopek Martin Slavoj Hluboká 3 2 958
827. Kopecký Ivo FD Club UO 3 3 187
828. Prokopec Petr YC Pardubice 3 5 494
829. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 3 1 623
830. Mařík Kristián Delfín Jablonec 3 6 290
831. Ptáčník Ondřej JK Staré Splavy 3 2 635
832. Richtr Zdeněk YC Doksy 3 2 357
833. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 3 380
834. Šachl Zděnek VS Duchcov 3 1 186
835. Kilarová Jana Baník Ostrava 3 3 218
836. Jeřábek Petr ALT Tornado 3 7 431
837. Švec Ladislav ČWA 3 2 011
838. Rosík Alex YC CERE 3 8 132
839. Teplý Jakub YC CERE 3 2 085
840. Bezušková Jana YC Neratovice 3 12 558
841. Vyhnálek Rostislav YC CERE 3 4 552
842. Šindelář Vojtěch YC CERE 3 3 172
843. Městka Josef Lokomotiva Cheb 3 2 912
844. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 4 923
845. Mrůzek Pavel YC Regent 3 3 321
846. Manič Petr Chemička Ústí 3 3 262
847. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 3 1 804
848. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 6 315
849. Petřík Roman YC Velké Dářko 3 3 267
850. Vodáček Tomáš YC LS Brno 3 4 797
851. Valenová Klára JK Olomouc 3 1 447
852. Daněk Michal LS Kroměříž 3 9 808
853. Kaleta Bohdan KJ Těrlicko 3 2 537
854. Sobotka Jakub ALT Cat Open 3 11 495
855. Žůrek Pavel ALT RS 3 808
856. Toth Martin ČWA 3 4 907
857. Zita Tomáš ČYK 3 13 693
858. Vinkl Daniel YC Kladno 3 7 725
859. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 3 5 700
860. Smuda Leopold YC Kovářov 3 12 803
861. Živná Veronika YC PanCzech 3 12 533
862. Hrubý Jiří JK Plzeň 3 1 451
863. Škoda Jan Truc JK Plzeň 3 10 144
864. Trčka Martin Baník Most 3 23 536
865. Gebhart Jan JK Cheb 3 828
866. Lubas Pavel Delfín Jablonec 3 2 643
867. Cintl ing. Václav JK Česká Lípa 3 10 473
868. Čeřovský Jakub JK Česká Lípa 3 3 223
869. Vallová Anna YC LS Brno 3 4 408
870. Fantová Kateřina YC LS Brno 3 2 290
871. Schwanzer Albert YC LS Brno 3 5 567
872. Jaroš Roman MYK 3 1 583
873. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 3 1 245
874. Mušálek Pavel YC Kozmice 3 1 849
875. Podlenová Šárka ČYK 3 606
876. Hrabalová Veronika YC SaS 3 11 495
877. Faltys David Bohemia Poděbrady 3 3 634
878. Svoboda ml. Petr Bohemia Poděbrady 3 1 831
879. Živná Kateřina YC PanCzech 3 12 533
880. Szmaragovski David YC DIM Bezdrev 3 637
881. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 3 12 298
882. Chlebna Milan YC Kovářov 3 12 803
883. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 3 2 262
884. Volena Karel Lokomotiva Cheb 3 4 236
885. Koskuba David Prazdroj Plzeň 3 2 355
886. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 7 440
887. Komárek Zdeněk YC Pardubice 3 2 837
888. Kmoníček Jiří YC Pardubice 3 8 348
889. Masopust Jaroslav YC Doksy 3 2 357
890. Princová Lea YC LS Brno 3 2 731
891. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 3 267
892. Šmídmajer Lukáš YC LS Brno 3 816
893. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 3 2 203
894. Ševčík Josef YC Jezero Hlučín 3 606
895. Nedvědický Alexandr ČYK 3 6 150
896. Kašpar Antonín YC CERE 3 10 371
897. Vrbický Filip Spartak Modřany 3 1 206
898. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 14 829
899. Kuthan Jiří YC Lískovec 3 4 633
900. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 3 6 586
901. Skořepová Eva JK Toušeň 3 12 620
902. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 3 1 010
903. Szmaragovski Dominik YC DIM Bezdrev 3 775
904. Ráža Tomáš VS Duchcov 3 3 307
905. Bazler Petr ASK Lovosice 3 1 092
906. Hnitka Martin YC Nechranice 3 4 918
907. Jenšík David JK Česká Lípa 3 2 350
908. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 3 2 422
909. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 3 12 853
910. Hykrda Jan Jachtklub Brno 3 16 792
911. Mertinová Nicol ČWA 3 17 764
912. Matoušková Eva ALT Melges 24 3 2 860
913. Bobek Ondřej Baník Ostrava 3 22 695
914. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 3 1 610
915. Daněk Tomáš YC LS Brno 3 3 147
916. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 3 18 964
917. Hrdina Patrik YC RODOP 3 6 041
918. Filinger Marek YC CERE 3 17 215
919. Mitická Michaela Spartak Modřany 3 505
920. Tříska Aleš SK Tři sestry 3 48 680
921. Culek Jindřich JK ČZU 3 2 958
922. Bartoš Richard YC Lískovec 3 7 109
923. Horáček Jiří NOT FOR SAIL 3 19 710
924. Verner Kamil JK Toušeň 3 4 483
925. Baudyšová Klára Sokol Dobřichovice 3 1 140
926. Češka Jiří YC Kovářov 3 4 923
927. Procházka Jan JK Plzeň 3 505
928. Záruba Vladimír JK Cheb 3 8 603
929. Tesař David ASK Lovosice 3 7 396
930. Kir Milan IWS Club Nechra 3 11 266
931. Mouchová Karolína YC Doksy 3 4 047
932. Staněk Zdeněk Delfín Jablonec 3 2 643
933. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 3 2 290
934. Rashki Denisa TJ Lanškroun 3 2 619
935. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 10 156
936. Šperka Petr Jachtklub Brno 3 7 243
937. Šeliga Teodor TJ Rapid Brno 3 598
938. Staniek Pavel KJ Těrlicko 3 3 006
939. Krč Lukáš JK Prostějov 3 1 454
940. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 3 1 115
941. Maruš Max YC Písek 3 1 913
942. Král Karel JK Sokolov 3 7 859
943. Drašnar ing. Tomáš ASK Lovosice 3 1 092
944. Kopřiva Luděk VS Duchcov 3 17 399
945. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 3 14 838
946. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 3 7 914
947. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 3 8 751
948. Kuřil Jan Baník Ostrava 3 2 312
949. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 3 1 852
950. Kratochvíl Zdeněk Eduard ALT RS 3 3 428
951. Beringer Jan YC Písek 3 1 560
952. Smetana Radek Truc JK Plzeň 3 10 144
952. Marek Tomáš Truc JK Plzeň 3 10 144
954. Richter Zdeněk YC Doksy 3 8 205
955. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 3 25 034
956. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 3 8 034
957. Wittelbach Červená Monika Anna YC LS Brno 3 1 958
958. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 3 3 259
959. Hála Tomáš LS Kroměříž 3 808
960. Matas Milan ALT Cat Open 3 4 933
961. Klát Roman ALT Vaurien 3 2 246
962. Buřil Miloš ALT RS 4 1 232
963. Bělunková Tatiana YC Jezero Hlučín 4 1 144
964. Wagner David TJ Rapid Brno 4 3 783
965. De Roeck Joffrey YC LS Brno 4 1 687
966. Janáček Vojtěch YC LS Brno 4 17 071
967. Mannel Dominik TJ Lanškroun 4 4 965
968. Ptáčková Tereza YC Velké Dářko 4 3 794
969. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 4 9 356
970. Pelikán Aleš Jachtklub Brno 4 7 423
971. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 4 4 590
972. Klimtová Sabina Prazdroj Plzeň 4 505
973. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 8 802
974. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 4 10 950
975. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 4 755
976. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 4 1 948
977. Šušková Marie YC Jezero Hlučín 4 4 951
978. Fröhlich Lukáš ALT Tornado 4 13 992
979. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 4 5 016
980. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 4 12 600
981. Novotný Václav JK Cheb 4 5 733
982. Valdhans Radek Slavoj Litoměřice 4 202
983. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 4 1 691
984. Čermák Petr YC Kladno 4 6 957
985. Svoboda Petr ml. Bohemia Poděbrady 4 2 162
986. Záchvěj Martin YC Neratovice 4 11 729
987. Sivá Helena Slavoj Hluboká 4 2 293
988. Havelka Jakub ČYK 4 26 790
989. Valeš Jáchym YC CERE 4 6 593
990. Řezníková Michaela YC CERE 4 2 694
991. Holý Ivo Baník Ostrava 4 6 790
992. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 4 4 538
993. Beneš Marian JK Slavia Havířov 4 2 859
994. Daněk Jan YC LS Brno 4 18 312
995. Košatová Lucie ALT RS 4 2 166
996. Opletal Petr YC LS Brno 4 918
997. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 4 5 050
998. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 4 2 612
999. Kocman Miroslav YC Lipno nad Vltavou 4 7 315
1000. König Václav YC DIM Bezdrev 4 5 432
1001. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 4 1 638
1002. Satoránský Pavel SK Tři sestry 4 59 842
1003. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 4 2 102
1004. Šmídová Petra KJ Těrlicko 4 16 729
1005. Němec František ALT Tornado 4 13 992
1006. Knorr Luděk VS Duchcov 4 4 859
1007. Škoda Jan SK Štětí 4 2 009
1008. Stránská Lucie VS Duchcov 4 13 743
1009. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 4 3 539
1010. Ptáčník Ivan YC Neratovice 4 10 204
1011. Cotte Pamela YC CERE 4 1 103
1012. Křupala Jan YC LS Brno 4 3 911
1013. Jenčík Petr ALT RS 4 6 204
1014. Šedivý Bořek YC LS Brno 4 1 279
1015. Maršálková Blanka YC LS Brno 4 6 243
1016. Kuncová Jitka JK Sokolov 4 3 753
1017. Hájek Libor JK Cheb 4 1 981
1018. Červín Jiří Chemička Ústí 4 1 458
1019. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 4 1 708
1020. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 4 11 162
1021. Pour st. Václav Slavoj Hluboká 4 5 376
1022. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 4 6 932
1023. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 4 2 293
1024. Kolářová Terezie Orthodocks YC 4 7 360
1025. Chudoba Stanislav SK Tři sestry 4 59 842
1026. Burianová Jitka YC CERE 4 4 570
1027. Michalčin Jiří SK Tři sestry 4 59 842
1028. Pavlíková Barbara YC CERE 4 11 436
1029. Kölbl Josef ALT Tornado 4 8 646
1030. Dojmazov Petr ALT RS 4 6 007
1031. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 4 2 944
1032. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 4 9 553
1033. Žáková Věra YC LS Brno 4 4 257
1034. Trusíková Hana YC LS Brno 4 2 976
1035. Žák Michal YC LS Brno 4 4 233
1036. Pinďák Josef SK Štětí 4 6 671
1037. Novák Jaroslav YC Doksy 4 1 515
1038. Polášková Tereza TJ Lanškroun 4 3 977
1039. Semler Jan TJ Lanškroun 4 1 646
1040. Tesařík Tomáš Slavoj Litoměřice 4 303
1041. Petr Jiří VS Duchcov 4 618
1042. Procházková Tereza Bohemia Poděbrady 4 2 218
1043. Kulík Martin YC RODOP 4 39 148
1044. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 4 11 102
1045. Křenková Monika YC LS Brno 4 9 053
1046. Hýža Jiří Jachtklub Brno 4 35 614
1047. Sekera Petr VS Duchcov 4 1 374
1048. Šulc David YC Nechranice 4 10 695
1049. Holoubková Jaroslava JK Litoměřice 4 1 458
1050. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 4 3 753
1051. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 4 6 225
1052. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 59 842
1053. Dolejš Rudolf ČWA 4 7 690
1054. Majchrák Lukáš ALT RS 4 2 520
1055. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 4 16 339
1056. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 4 2 859
1057. Joza Vladimír JK Staré Splavy 4 2 997
1058. Slabý Oldřich Chemička Ústí 4 828
1059. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 4 17 125
1060. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 4 402
1061. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 4 20 804
1062. Veronese Massimilliano YC LS Brno 4 14 782
1063. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 4 4 409
1064. Hasman Janek YC Kladno 4 2 353
1065. Kraml Miroslav YC Písek 4 4 407
1066. Výška Antonín JK Plzeň 4 404
1067. Petrunčíková Kateřina YC CERE 4 2 222
1068. Topiarzová Magda YC CERE 4 6 414
1069. Hájek Tomáš YC CERE 4 9 648
1070. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 5 1 751
1071. Loužek Karel JK Plzeň 5 3 343
1072. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 5 5 440
1073. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 5 12 295
1074. Vobořil Petr Karel Delfín Jablonec 5 3 031
1075. Dokoupilová Markéta ALT Vaurien 5 19 502
1076. Dudák Marek YC CERE 5 5 405
1077. Šimek Karel Slavoj Hluboká 5 12 185
1078. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 5 4 267
1079. Kala Roman YC Doksy 5 10 545
1080. Zbořil Matyáš JK Staré Splavy 5 2 210
1081. Procházka Filip YC Neratovice 5 68 864
1082. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 5 909
1083. Zárubová Michaela JK Cheb 5 20 969
1084. Dragoun Ivan JK Plzeň 5 4 190
1085. Hrubá Martina YC Velké Dářko 5 12 674
1086. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 5 5 203
1087. Běhal Miroslav Baník Ostrava 5 2 476
1088. Šušková Julie YC Jezero Hlučín 5 3 340
1089. Mazgaj Robert ALT RS 5 6 204
1090. Dvořák Ota YC CERE 5 16 321
1091. Bauer František YC CERE 5 6 341
1092. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 5 10 791
1093. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 5 8 857
1094. Bachtík Marek YK Jestřábí 5 22 469
1095. Motlíková Pavlína JK Cheb 5 2 158
1096. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 5 7 706
1097. Záluský Kamil YC Nechranice 5 5 829
1098. Zíma Jakub ČWA 5 23 368
1099. Všetečka Ladislav YC LS Brno 5 2 740
1100. Spurný Slávek JK Olomouc 5 658
1101. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 5 3 340
1102. Buřil Adam ČYK 5 10 346
1103. Valdhansová Klára ČYK 5 15 699
1104. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 5 2 714
1105. Šilhavý Jaromír YC Kladno 5 4 909
1106. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 3 045
1107. Hušek Matěj Bohemia Poděbrady 5 3 700
1108. Procházka Radek Bohemia Poděbrady 5 2 030
1109. Himmel Jiří YC Nechranice 5 11 975
1110. Hemelík Antonín ASK Lovosice 5 5 154
1111. Berg Petr VS Duchcov 5 1 639
1112. Hájek Ladislav YCR Roudnice 5 1 886
1113. Myška Filip IWS Club Nechra 5 16 652
1114. Quasniczka Josef JK Litoměřice 5 2 901
1115. Vaculka Patrik YC LS Brno 5 7 878
1116. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 5 2 661
1117. Vymazal Oldřich YC LS Brno 5 1 520
1118. Bejvl Vojtěch YC LS Brno 5 3 778
1119. Veselá Elena YC Pardubice 5 6 544
1120. Bureš Martin TJ Lanškroun 5 6 015
1121. Sedlák Štěpán JK Česká Lípa 5 11 734
1122. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 5 2 867
1123. Stoklásek Petr SK Tři sestry 5 60 642
1124. Doležal Tomáš ČYK 5 17 702
1125. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 5 2 705
1126. Hajn Ladislav SK Štětí 5 7 483
1127. Zanker Zbyněk SK Štětí 5 18 114
1128. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 5 13 905
1129. Bína Daniel JK Staré Splavy 5 41 963
1130. Hlavsa Tomáš ALT Laser 5 18 471
1131. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 5 4 618
1132. Hejnová Karolína Baník Ostrava 5 1 637
1133. Bulíř Martin YC SaS 5 3 493
1134. Žižkovský Nikita YC CERE 5 982
1135. Podzimek Antonín ČYK 5 9 500
1136. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 5 5 927
1137. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 5 8 857
1138. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 5 13 913
1139. Kadlec Aleš Lokomotiva Cheb 5 16 115
1140. Ďásek František JK Cheb 5 4 909
1141. Lassig Jiří JK Staré Splavy 5 5 827
1142. Vacula Libor JK Staré Splavy 5 21 158
1143. Mikuláštík Pavel YC LS Brno 5 4 574
1144. Pavlovská Alexandra YC LS Brno 5 8 489
1145. Balzer Robert JK Prostějov 5 7 131
1146. Sláma Eduard Jachtklub Brno 5 10 093
1147. Zima Tomáš YC Kladno 5 24 305
1148. Pavel Aleš YC CERE 5 2 158
1149. Plhoň Eduard SK Tři sestry 5 10 155
1150. Kulhánková Klára SK Tři Sestry YC 5 10 856
1151. Jarošová Natálie ČYK 5 5 694
1152. Doležel Martin JK Černá v Pošumaví 5 18 813
1153. Krob Michal YC Kladno 5 2 875
1154. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 5 5 154
1155. Dragoun Vítek JK Plzeň 5 2 467
1156. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 5 4 267
1157. Navrátilová Helena Jachtklub Brno 5 1 024
1158. Kotek Kamil JK Staré Splavy 5 9 449
1159. Lončáková Jana JK Staré Splavy 5 12 162
1160. Křiváková Magdalena YC LS Brno 5 2 730
1161. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 6 10 132
1161. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 10 132
1163. Sehnal Pavel ČWA 6 28 966
1164. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 6 2 236
1165. Korbová Helena JK Olomouc 6 5 547
1166. Preibischová Michaela YC Regent 6 58 636
1167. Veselý Štěpán YC Pardubice 6 5 961
1168. Štěpán David Jachtklub Brno 6 6 843
1169. Krátký Jan Slavoj Hluboká 6 13 522
1170. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 6 18 967
1171. Pavlišová Michaela YC Kovářov 6 53 748
1172. Jakoubek Zdeněk ČYK 6 36 516
1173. Miková Žaneta YC SaS 6 5 600
1174. Musil Tomáš YC RODOP 6 48 116
1175. Kolomý Jonáš TJ Lanškroun 6 5 042
1176. Spurný Vojtěch JK Olomouc 6 3 461
1177. Borčická Lucie YC LS Brno 6 5 883
1178. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 6 12 831
1179. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 6 19 591
1180. Levová Ilona Lokomotiva Plzeň 6 5 616
1181. Čáp Milan YC Neratovice 6 71 149
1182. Labuda Ondřej YC LS Brno 6 20 030
1183. Šustek Benjamin ALT 29er a 49er 6 9 117
1184. Lubasová Pavlína Delfín Jablonec 6 12 042
1185. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 11 087
1186. Baštářová Veronika Lokomotiva Plzeň 6 8 284
1187. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 6 3 889
1188. Bauerová Markéta YC CERE 6 26 723
1189. Vojáčková Kateřina T. J. Sokol Vrané II 6 2 075
1190. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 6 4 249
1191. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 6 9 021
1192. Marek Václav TJ Rapid Brno 6 2 236
1193. Štěpánský Adam Slávia Česká Skalice 6 22 054
1194. Burda František JK Česká Lípa 6 404
1195. Hakl David YC LS Brno 6 10 098
1196. Riedel Oto VS Duchcov 6 1 904
1197. Knorr Jindřich VS Duchcov 6 6 299
1198. Kulhánková Nikita SK Tři Sestry YC 6 14 076
1199. Pavlovský Josef YC LS Brno 6 5 142
1200. Flídr Jaromír TJ Lanškroun 6 6 910
1201. Novohradský Filip YC Pardubice 6 4 515
1202. Motlík Ondřej JK Cheb 6 10 664
1203. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 6 19 128
1204. Kuš Emil Slavoj Hluboká 6 8 031
1205. Mojdl Martin YC Kladno 6 10 406
1206. Pavliš Jiří YC Kovářov 6 39 333
1207. Doležalová Eva SK Tři sestry 6 89 034
1208. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 6 10 677
1209. Rašková Adéla ČWA 6 14 045
1210. Tichánek Michael Sokol Palkovice 6 10 576
1211. Falta Miroslav ALT Tornado 6 24 588
1212. Sobotová Kristýna JK Prostějov 6 5 628
1213. Fanfrlová Eliška YC Jezero Hlučín 6 4 426
1214. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 6 17 459
1215. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 6 8 281
1216. Krejčiřík Daniel YC LS Brno 6 10 744
1217. Lejhanec David YC Pardubice 6 5 646
1218. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 6 34 372
1219. Pavlíček Zdeněk YC Regent 6 19 233
1220. Sláma Ivo Jachtklub Brno 6 29 907
1221. Netík Pavel YC Velké Dářko 6 9 988
1222. Audyová Markéta Jachtklub Brno 6 41 480
1223. Nevřiva Václav YC LS Brno 6 1 986
1224. Grabarczyk Darek YC LS Brno 6 3 893
1225. Olša Jiří YC LS Brno 6 12 685
1226. Skala Pavel JK Cheb 7 11 185
1227. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 7 9 492
1228. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 7 2 692
1229. Ottová Hana Sokol Tovačov 7 49 435
1230. Bobek Pavel Baník Ostrava 7 28 486
1231. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 7 13 157
1232. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 7 4 749
1233. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 5 344
1234. Valdhansová Eliška Slavoj Litoměřice 7 1 940
1235. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 7 20 340
1236. Čech Petr Delfín Jablonec 7 39 617
1237. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 14 110
1238. Drahorád Petr JK Cheb 7 19 560
1239. Maršík Karel Chemička Ústí 7 4 679
1240. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 7 23 622
1241. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 7 26 643
1242. Bryx Petr YC Neratovice 7 9 272
1243. Tomek Milan NOT FOR SAIL 7 44 723
1244. Kysilka Tomáš TJ Lanškroun 7 11 029
1245. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 7 10 598
1246. Indrák Jiří Sokol Tovačov 7 49 435
1247. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 7 10 506
1248. Škoda Michal YC Neratovice 7 21 892
1249. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 7 4 556
1250. Sünderhauf Zdeněk ČYK 7 43 545
1251. Burdová Michaela YC SaS 7 6 208
1252. Solfronk Antonín YC Nechranice 7 20 789
1253. Výška Jan Prazdroj Plzeň 7 2 814
1254. Novák Vojtěch YC Doksy 7 2 629
1255. Hanák Jakub Sokol Tovačov 7 12 120
1256. Šebek Martin YC LS Brno 7 18 466
1257. Koláčková Jasmína YC LS Brno 7 6 858
1258. Sivý Filip Slavoj Hluboká 7 7 632
1259. Opletalová Ivana JK Plzeň 7 3 110
1260. Kotek Michal JK Staré Splavy 7 18 322
1261. Karas Tomáš. Jachtklub Brno 7 37 226
1262. Havelka Pavel YC Pardubice 7 3 925
1263. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 7 9 389
1264. Ručka Tomáš YC Kladno 7 9 588
1265. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 7 13 709
1266. Červený Martin JK Plzeň 7 2 765
1267. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 7 14 110
1268. Novák Adam YC Doksy 7 2 432
1269. Štruncová Michaela YC Neratovice 7 21 892
1270. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 7 12 464
1271. Kučera Michal Chemička Ústí 7 5 344
1272. Mrázová Sylvia ALT RS 7 6 938
1273. Mann Štěpán SK Tři Sestry YC 7 21 192
1274. Hálová Lucie JK Toušeň 7 14 019
1275. Líbl Lubomír JK Plzeň 8 3 083
1276. Audy Dan Jachtklub Brno 8 36 914
1277. Houdek Roman YC LS Brno 8 75 312
1278. Kubů Jáchym YC Pardubice 8 10 490
1279. Čeřovský Jonáš JK Česká Lípa 8 1 195
1280. Bláha Martin JK Plzeň 8 12 320
1281. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 8 5 505
1282. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 8 15 614
1283. Mareček Josef JK Staré Splavy 8 25 841
1284. Havrda Luboš Delfín Jablonec 8 10 427
1285. Svorová Barbora YC LS Brno 8 12 985
1286. Vašík Roman YC LS Brno 8 6 667
1287. Kubový Martin JK Toušeň 8 86 242
1288. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 8 34 455
1289. Krejza Filip ALT FB 8 31 926
1290. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 8 6 742
1291. Hošek Libor JK Česká Lípa 8 30 935
1292. Hrubý Jiří SK Štětí 8 75 312
1293. Nový Marek JK Plzeň 8 5 938
1294. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 8 3 215
1295. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 8 13 870
1296. Kotisa Jan ml. JK Černá v Pošumaví 8 17 864
1297. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 8 12 240
1298. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 8 13 809
1299. Machovský Jan ALT Vaurien 8 20 331
1300. Horký Adam ČWA 8 54 905
1301. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 8 3 842
1302. Kučerová Jana JK Prostějov 8 11 830
1303. Bezděk David Jachtsport Brno 8 38 027
1304. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 8 20 830
1305. Sladký Martin ČWA 8 34 866
1306. Synková Anna YC LS Brno 8 9 788
1307. Hendrych Václav YC Doksy 8 49 808
1308. Richter Jan YC Pardubice 8 9 915
1309. Vít Jaroslav JK Plzeň 8 5 762
1310. Kaltounková Klára ČYK 8 5 038
1311. Hodačová Veronika YC Pardubice 8 8 336
1312. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 8 167 807
1313. Neumann Lukáš YC RODOP 8 40 544
1314. Brož Vojtěch ČYK 8 52 891
1315. Cákoci Marek YC CERE 8 7 118
1316. Schořálek Libor YC Kladno 8 17 601
1317. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 8 57 326
1318. Slabá Monika Chemička Ústí 8 1 656
1319. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 8 33 879
1320. Haken Vladimír WS Club VD 8 9 901
1321. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 18 581
1322. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 8 12 551
1323. Winkler Adam JK Toušeň 8 12 588
1324. Procházka Libor YC Neratovice 8 21 389
1325. Kraus Jan YC Kladno 8 8 729
1326. Veit Martin ALT FB 8 31 926
1327. Machovská Lucie ALT Vaurien 8 15 810
1328. Slíva Martin ČWA 8 30 881
1329. Richterová Eliška YC Pardubice 8 9 574
1330. Kiszka Samuel YC Pardubice 8 10 490
1331. Svorová Tereza YC LS Brno 8 12 985
1332. Hartl Radim YC LS Brno 8 13 573
1333. Jindřichová Markéta JK Cheb 8 8 681
1334. Šplíchal Filip JK Plzeň 8 31 158
1335. Plecitý Martin JK Toušeň 8 41 551
1336. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 8 14 273
1337. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 9 26 556
1338. Andělová Zuzana Bohemia Poděbrady 9 5 307
1339. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 9 8 417
1340. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 9 23 813
1341. Cibulková Veronika JK Plzeň 9 32 670
1342. Šindelář Jan JK Plzeň 9 30 530
1343. Chalupníková Klára Jachtklub Brno 9 3 734
1344. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 9 5 880
1345. Šotola Pavel VS Duchcov 9 2 025
1346. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 9 10 726
1347. Rozlivková Johana YC CERE 9 33 832
1348. Rybáček Josef YC Doksy 9 57 738
1349. Sadílková Nela Delfín Jablonec 9 17 911
1350. Stibůrková Eliška ČYK 9 23 023
1351. Krsička Martin YC CERE 9 19 004
1352. Winkler Pavel JK Toušeň 9 74 178
1353. Raška Marek ČWA 9 11 141
1354. Hrubý Pavel ČWA 9 48 253
1355. Bílková Lucie Sokol Palkovice 9 3 548
1356. Vrána Petr TJ Rapid Brno 9 24 380
1357. Šaňa Jan YC Jezero Hlučín 9 8 595
1358. Hanka Vojtěch ČYK 9 6 497
1359. Mareš Miloš YC Kladno 9 18 580
1360. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 9 85 013
1361. Boháček David Bohemia Poděbrady 9 5 946
1362. Korych Pavel YC Kladno 9 19 091
1363. Havel Filip YC Neratovice 9 10 026
1363. Svoboda Lukáš YC Neratovice 9 10 026
1365. Špaček Matěj YC CERE 9 11 194
1366. Kališová Lenka Jachtklub Brno 9 29 266
1367. Pokoš Radim VS Duchcov 9 9 722
1368. Jozíf Martin YC Pardubice 9 51 664
1369. Petrová Kristýna VS Duchcov 9 5 206
1370. Makrlík Dušan JK Klatovy 9 10 264
1371. Štrunc Jan YC Neratovice 9 35 601
1372. Sovadina Petr LS Kroměříž 9 18 253
1373. Halouzka Michal MYK 10 19 623
1374. Stejskal Max YC Neratovice 10 57 661
1375. Šilhavý Jiří YC Kladno 10 26 980
1376. Holubová Tereza ČYK 10 13 707
1377. Hasman Radim YC Kladno 10 22 299
1378. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 10 50 476
1379. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 10 6 270
1380. Slíva Jakub YC Nechranice 10 55 344
1381. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 47 464
1382. Kramář Petr JK Česká Lípa 10 31 678
1383. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 10 11 953
1384. Pavlovský Marek YC LS Brno 10 9 267
1385. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 14 484
1386. Jochovič Josef YC Neratovice 10 70 021
1387. Fiala Petr YC Neratovice 10 80 989
1388. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 10 33 943
1389. Koubek Zdenek Slavoj Hluboká 10 17 792
1390. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 10 9 449
1391. Hartig Bartoloměj YC Doksy 10 6 635
1392. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 10 26 354
1393. Drda David Delfín Jablonec 10 10 648
1394. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 10 16 867
1395. Muzikář David Jachtklub Brno 10 9 572
1396. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 10 10 633
1397. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 10 12 198
1398. Mojdlová Kateřina YC Kladno 10 17 562
1399. Roček Roman YC Neratovice 10 109 011
1400. Holubová Kristýna ČYK 10 7 273
1401. Karhánek Jiří YC SaS 10 25 661
1402. Klíma Ondřej YC Doksy 10 6 347
1403. Hýža Vít Jachtklub Brno 10 7 551
1404. Indrák Václav Sokol Tovačov 10 11 953
1405. Kramplová Annamaria ČYK 10 38 231
1406. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 10 44 706
1407. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 10 41 590
1408. Babický Josef JK Česká Lípa 10 21 584
1409. Bidlová Jitka YC LS Brno 10 24 684
1410. Směšný Marek JK Prostějov 10 48 845
1411. Chlupová Kateřina KJ Těrlicko 10 37 544
1412. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 10 7 139
1413. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 10 16 084
1414. Wehrenbergova Petra YC Kladno 10 9 288
1415. Vychová Zuzana YC Neratovice 10 76 456
1416. Novák David YC CERE 10 9 190
1417. Geigerová Zdeňka Chemička Ústí 10 12 054
1418. Prax Jakub YC LS Brno 10 8 166
1419. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 10 25 725
1420. Vacula Karel YC Znojmo 10 8 494
1421. Mikulec Martin TJ Rapid Brno 11 51 856
1422. Kučerová Lucie JK Prostějov 11 30 030
1423. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 11 20 348
1424. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 11 24 790
1425. Mrzílková Lenka YC Neratovice 11 46 667
1426. Beneš Jiří YC CERE 11 12 710
1427. Otevřel Pavel YC LS Brno 11 11 999
1428. Dvořák Ondřej Jachtklub Brno 11 7 660
1429. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 11 10 319
1430. Žalud František ČYK 11 16 921
1431. Kováčová Tereza JK Prostějov 11 33 416
1432. Nováková Ludmila YC LS Brno 11 2 923
1433. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 11 13 916
1434. Janderová Klára YC SaS 11 21 625
1435. Konopík Matěj Jachtklub Brno 11 12 689
1436. Samec Marek Jachtklub Brno 11 9 538
1437. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 11 44 504
1438. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 11 6 498
1439. Štursová Lucie ČYK 11 46 811
1440. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 11 7 204
1441. Vlach Martin YC Neratovice 11 25 531
1442. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 11 18 377
1443. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 11 56 760
1444. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 11 27 734
1445. Košata Lukáš ČYK 11 18 080
1446. Kořanová Johana YC Neratovice 11 59 793
1447. Červenka Matouš JK Olomouc 11 15 823
1448. Páleníčková Aneta YC CERE 11 47 289
1449. Houšková Klára Sokol Dobřichovice 11 29 012
1450. Sadílek Adam Delfín Jablonec 11 33 317
1451. Lawson Andrew JK Staré Splavy 11 13 229
1452. Záruba Adam YC CERE 11 15 912
1453. Vítová Anna ČYK 11 49 355
1454. Mika Radek YC SaS 11 24 086
1455. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 11 14 051
1456. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 11 10 993
1457. Hudec Adam YC Neratovice 11 54 846
1458. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 11 42 890
1459. Ptáčník Milan JK Staré Splavy 11 21 737
1460. Horáček Jonáš Delfín Jablonec 11 55 465
1461. Kučera Petr jun. TJ Rapid Brno 11 81 589
1462. Košťál Petr YC Pardubice 11 126 671
1463. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 11 32 238
1464. Soukup Aleš VS Duchcov 11 10 547
1465. Červenka Tadeáš ČYK 11 14 634
1466. Motal Adam ČYK 11 13 562
1467. Vlachová Veronika YC Neratovice 11 25 190
1468. Formánková Kateřina ALT Vaurien 11 15 767
1469. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 11 41 758
1470. Šebková Kristýna YC LS Brno 12 18 129
1471. Palkovský Tomáš SK Štětí 12 112 021
1472. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 18 648
1473. Vacula Karel YC Znojmo 12 28 689
1474. Pešková Adéla YC LS Brno 12 11 767
1475. Brabec Václav YC CERE 12 69 775
1476. Storch Petr Chemička Ústí 12 112 021
1477. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 12 20 966
1478. Křížek David Lokomotiva Plzeň 12 63 801
1479. Němec Jiří Slavoj Hluboká 12 26 593
1480. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 12 16 796
1481. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 12 49 109
1482. Vychová Eliška YC Neratovice 12 79 476
1483. Wehrenbergová Anna YC Kladno 12 49 051
1484. Majchrák Kristian ČYK 12 20 635
1485. Gebhart Zdeněk JK Cheb 12 51 191
1486. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 12 16 479
1487. Košťálová Bára YC Pardubice 12 41 128
1488. Vymazalová Agáta YC LS Brno 12 23 510
1489. Vacula Jan YC Znojmo 12 27 287
1490. Krsička Michal YC CERE 12 64 035
1491. Krsička Lukáš YC CERE 12 49 784
1492. Postránecká Klára YC Neratovice 12 25 763
1493. Beerová Eliška SK Štětí 12 10 327
1494. Bezděková Martina Jachtsport Brno 12 46 827
1495. Hatle Maria Stella ČYK 12 9 852
1496. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 12 18 559
1497. Mojdl Ondřej YC Kladno 12 33 894
1498. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 12 35 202
1499. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 12 72 469
1500. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 12 23 396
1501. Vít Ladislav JK Plzeň 13 14 323
1502. Nápravník Jakub ČYK 13 92 840
1503. Justová Anna YC LS Brno 13 12 070
1504. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 13 11 902
1505. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 13 54 380
1506. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 13 45 759
1507. Svoboda Jan LS Kroměříž 13 68 274
1508. Čermák Jaroslav YC Pardubice 13 127 827
1509. Podhorec Štefan ml. YC Kladno 13 33 340
1510. Valenová Adéla JK Olomouc 13 7 124
1511. Polášek Tomáš TJ Lanškroun 13 32 182
1512. Ott Adam Jachtklub Brno 13 17 103
1513. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 13 82 220
1514. Brhelová Iva ČYK 13 44 552
1515. Plhoň Adam SK Tři sestry 13 99 386
1516. Vítovec Matěj YC CERE 13 27 386
1517. Skalický Vladimír LK Štěchovice 13 61 973
1518. Hrnčíř Matyáš YC Neratovice 13 14 433
1519. Cintl Václav JK Česká Lípa 13 67 426
1520. Nuc Mario JK Plzeň 13 42 858
1521. Kaláb Jindřich VS Duchcov 13 8 345
1522. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 13 9 227
1523. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 13 44 834
1524. Lambl Vojtěch YC Neratovice 13 47 921
1525. Kafka Roman YC Velké Dářko 13 43 468
1526. Klusáčková Radka YC LS Brno 13 27 313
1527. Pourová Barbora ČYK 13 27 349
1528. Motal Filip ČYK 13 17 285
1529. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 13 44 084
1530. Sivý Josef Slavoj Hluboká 13 85 935
1531. Dragoun Dominik JK Plzeň 13 13 787
1532. Lidařík Rudolf YC LS Brno 13 91 990
1533. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 13 16 938
1534. Moucha Pavel YC Doksy 13 41 426
1535. Kamenský Radim YC Velké Dářko 13 106 158
1536. Kafka Richard YC Velké Dářko 13 31 274
1537. Postránecký František YC Neratovice 13 27 080
1538. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 13 55 423
1539. Kořanová Michaela YC Neratovice 13 49 561
1540. Cvikrová Michaela ČYK 13 20 994
1541. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 13 112 880
1542. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 14 37 113
1543. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 14 54 035
1544. Mareček Šimon Jachtklub Brno 14 73 700
1545. Vymazalová Karolína YC LS Brno 14 11 361
1546. Vácha Martin YC LS Brno 14 71 891
1547. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 14 45 081
1548. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 14 57 318
1549. Vacula Martin JK Staré Splavy 14 95 069
1550. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 17 615
1551. Šindelka Jakub MYK 14 13 766
1552. Smrčka Jiří ČYK 14 21 021
1553. Outrata Jiří JK Toušeň 14 85 454
1554. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 14 42 664
1555. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 55 611
1556. Moučková Hana YC Velké Dářko 14 22 888
1557. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 14 16 405
1558. Bryxová Lucie YC Neratovice 14 16 218
1559. Staněk Jan YC Doksy 14 5 056
1560. Kališová Marketa Jachtklub Brno 14 43 267
1561. Moučka ml. Vítězslav YC Velké Dářko 14 48 962
1562. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 14 45 810
1563. Švíková Kateřina YC CERE 14 85 631
1564. Rešl Pavel VS Duchcov 14 14 761
1565. Tkadlecová Sára JK Toušeň 14 65 472
1566. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 14 32 490
1567. Valdhans Vít Slavoj Litoměřice 14 6 738
1568. Hodač Alois Chemička Ústí 14 13 504
1569. Maršík Karel Chemička Ústí 14 9 358
1570. Hlaváček Matouš ČYK 14 81 094
1571. Teplý Viktor Jachtklub Brno 14 163 708
1572. Rais Michal SK Štětí 14 22 939
1573. Rameš Ivan JK Česká Lípa 14 72 738
1574. Popov Adam ČYK 14 20 555
1575. Kilarová Marie Baník Ostrava 15 19 243
1576. Němec Milan KJ Těrlicko 15 12 721
1577. Lederer Tomáš VS Duchcov 15 6 815
1578. Valouch Libor JK Olomouc 15 22 040
1579. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 15 17 402
1580. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 15 50 640
1581. Jurečka Matěj ČYK 15 75 278
1582. Vacula Jiří JK Staré Splavy 15 20 082
1583. Říčanová Nicol SK Štětí 15 37 711
1584. Parůžek Jiří JK Toušeň 15 66 186
1585. Kraus Lukáš YC Kladno 15 45 241
1586. Jordán Jaroslav VS Duchcov 15 5 490
1587. Václavík Jakub JK Česká Lípa 15 44 401
1588. Maier Michael YCR Roudnice 15 196 125
1589. Rek Adam ČYK 16 48 359
1590. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 16 37 522
1591. Dadák Lukáš YC LS Brno 16 15 362
1592. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 16 158 403
1593. Čermák ml. Josef YC Neratovice 16 6 426
1594. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 16 145 996
1595. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 16 32 885
1596. Jedlička Jan YC Neratovice 16 53 411
1597. Jaroš Adam MYK 16 28 654
1598. Burska Zosia YC CERE 16 110 279
1599. Sedláček Petr JK Prostějov 16 10 477
1600. Pavlík Jiří YC LS Brno 16 20 463
1601. Kučera Petr sen. TJ Rapid Brno 16 34 883
1602. Kořan Petr YC Neratovice 16 81 435
1603. Košvica Jakub YC LS Brno 16 71 889
1604. Dvořák Filip Jachtklub Brno 17 28 556
1605. Soukal ml. Miloslav YC Neratovice 17 54 119
1606. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 17 147 888
1607. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 17 10 977
1608. Huk Vítězslav YC LS Brno 17 16 276
1609. Halouzka Jiří MYK 17 98 803
1610. Žáček Jiří Baník Ostrava 17 48 070
1611. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 17 28 269
1612. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 17 50 311
1613. Švíková Bára YC CERE 17 52 323
1614. Hála Jakub LS Kroměříž 17 9 990
1615. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 17 67 694
1616. Jurečka Šimon ČYK 17 56 748
1617. Verner Jaroslav JK Toušeň 17 93 277
1618. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 18 118 385
1619. Teubnerová Anna ČYK 18 57 941
1620. Škvařil Patrik YC LS Brno 18 17 184
1621. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 18 35 202
1622. Medek Pavel VS Duchcov 18 8 190
1623. Novotný Štěpán JK Cheb 18 95 916
1624. Tlapáková Zuzana SK Štětí 18 12 828
1625. Kvasnik Milan YC Neratovice 18 106 395
1626. Ráža Matyáš VS Duchcov 18 18 686
1627. Viščorová Nela YC LS Brno 18 12 280
1628. Halouzka Jakub MYK 19 184 921
1629. Lokajíčková Lucie ČYK 19 24 781
1630. Vinkl Petr YC Kladno 19 63 765
1631. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 19 53 851
1632. Šindelka Ondřej MYK 19 95 614
1633. Nevelöš Tibor SK Štětí 19 94 488
1634. Plodek Adam YC Pardubice 19 35 816
1635. Klíma Vojtěch ČYK 19 18 360
1636. Valenová Barbora JK Olomouc 19 31 258
1637. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 19 27 356
1638. Kršňák Jakub VS Duchcov 20 21 449
1639. Koštýř Michal SK Tři Sestry YC 20 162 387
1640. Mlejnek Tomáš SK Štětí 20 74 645
1641. Viták František JK Plzeň 20 59 652
1642. Hálová Anna LS Kroměříž 20 23 842
1643. Kmenta Martin Jachtklub Brno 20 69 910
1644. Nevelöš Adam SK Štětí 20 103 255
1645. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 20 165 073
1646. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 20 28 929
1647. Kučera Matěj TJ Lanškroun 21 49 240
1648. Tupý Petr YC LS Brno 21 49 834
1649. Tlapák Vojtěch SK Štětí 21 27 369
1650. Piňosová Kristýna JK Prostějov 21 59 957
1651. Viščor Dan YC LS Brno 21 50 976
1652. Vaszi Mikuláš SK Štětí 21 94 524
1653. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 22 58 123
1654. Keblová Lucie ČYK 22 112 458
1655. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 22 142 788
1656. Müller Ondřej SK Štětí 23 129 203
1657. Kršňák Jan VS Duchcov 23 40 202
1658. Fanta Miroslav YC LS Brno 23 51 644
1659. Himmelová Klára YC Nechranice 24 94 741
1660. Hála Jan YC Kladno 24 59 436
1661. Pačanda David Bohemia Poděbrady 24 18 508
1662. Himmel Jiří YC Nechranice 24 65 361
1663. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 32 112 110
1664. Janota Jonáš ČYK 36 30 082

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ