nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2016
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem hodnoceno 2969 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Najvárek Ondřej
ČYK
1
202
2.
Ondruchová Andrea
ČYK
1
3 325
3.
Vyšín Miroslav
ČYK
1
721
4.
Kuthan Karel
ČYK
1
9 600
5.
Skála František
ČYK
1
202
6.
Elstner Pavel
ČYK
1
13 391
7.
Klabík Jiří
Císařská louka
1
101
8.
Horký Jan jun.
ČYK
1
2 312
9.
Žižka Zdeněk
ČYK
1
13 001
10.
Jurečka Pavel
Císařská louka
1
499
11.
Dlouhý Antonín
Císařská louka
1
163
12.
Löwitová Olga
Císařská louka
1
3 440
13.
Pavlousek Pavel
ČYK
1
3 325
14.
Cejnar Aleš
Císařská louka
1
131
15.
Horal Jan
Císařská louka
1
323
16.
Klabík Josef
Císařská louka
1
236
17.
Jelínek Jiří
Císařská louka
1
198
18.
Chmelová Jana
Císařská louka
1
323
19.
Dostálová Barbora
Císařská louka
1
578
20.
Selucký Martin
Císařská louka
1
247
21.
Löwit Harry
Císařská louka
1
3 440
22.
Chmelová Anna
Císařská louka
1
499
23.
Fišer Roman
JK Královská
1
675
24.
Löwit Harry
Císařská louka
1
578
25.
Hradec František
Císařská louka
1
277
25.
Blecha Vladimír
JK Královská
1
277
27.
Semrád Tomáš
JK Královská
1
198
28.
Štěpánek Jindřich
JK Královská
1
277
29.
Procházková Hana
JK Královská
1
0
30.
Malý Martin
YC RODOP
1
1 217
31.
Koutová Monika
ČYK
1
2 814
32.
Vávra Aleš
JK Královská
1
499
32.
Vávra Jaroslav
JK Královská
1
499
34.
Guryča Nikola
YC CERE
1
3 325
35.
Guryča Jan
YC CERE
1
6 937
36.
Drozda Jan
ČYK
1
3 517
37.
Švík František
YC RODOP
1
2 260
38.
Dvořák Rudolf
YC CERE
1
984
39.
Karhánek Jiří
YC CERE
1
1 206
40.
Borkovec Bořek
ČYK
1
452
41.
Bauer Karel
YC CERE
1
1 027
42.
Behenský Jan
YC CERE
1
202
43.
Kotek Petr
YC CERE
1
277
44.
Kába Robert
ČYK
1
2 814
45.
Schmied Martin
YC CERE
1
1 212
46.
Jobertová Ingrid
YC CERE
1
2 977
47.
Vetíšková Lenka
YC CERE
1
2 375
48.
Kozelská Fenclová Veronika
YC Praha 12
1
42 481
49.
Vondráčková Alena
YC CERE
1
1 675
50.
Doležalová Hana
YC CERE
1
2 711
51.
Ryšavý Jan
YC CERE
1
0
52.
Sehnal René
YC SaS
1
10 074
53.
Krása Štěpán
YC CERE
1
516
54.
Kováč Boris
YC CERE
1
101
55.
Kašpar Antonín
YC CERE
1
707
56.
Tatar Michal
YC CERE
1
997
57.
Laichman Libor
Newton YC
1
1 792
57.
Strachota Svatopluk
Newton YC
1
1 792
59.
Prokop Jan
Orthodocks YC
1
606
60.
Merbs Michal
YC CERE
1
636
61.
Hoření Libor
Newton YC
1
1 792
62.
Fiala Petr
Orthodocks YC
1
606
62.
Juttner Jan
Orthodocks YC
1
606
64.
Hána Karel
YC CERE
1
2 375
65.
Vais Jakub
Orthodocks YC
1
606
66.
Králiková Zuzana
Orthodocks YC
1
913
67.
Kuthanová Kateřina
YC Lískovec
1
101
68.
Bartoň Jiří
YC CERE
1
1 665
69.
Konopáč Aleš
T. J. Sokol Vrané II
1
432
70.
Dvořák Karel
Orthodocks YC
1
606
71.
Kraus Petr
Newton YC
1
1 792
72.
Očenašová Nikola
Orthodocks YC
1
606
73.
Sklenář Petr
YC Neratovice
1
2 580
74.
Dvořák Jan
NOT FOR SAIL
1
7 997
74.
Horký Tomáš
NOT FOR SAIL
1
7 997
76.
Kozubík Petr
Orthodocks YC
1
606
77.
Skořepa Martin
Bohemia Poděbrady
1
504
78.
Hláváček Ondřej
NOT FOR SAIL
1
7 997
79.
Jaroměřská Tereza
YC Neratovice
1
14 162
80.
Zgraja Martin
Orthodocks YC
1
707
81.
Faktor Marian
SK Nový Knín
1
7 997
81.
Daniel Aleš
NOT FOR SAIL
1
7 997
83.
Baronová Viola
YC Neratovice
1
303
84.
Svobodová Sára
YC Lískovec
1
402
85.
Konvalinka Jan
YC Příbram
1
3 874
86.
Krátký Ondřej
Sokol Dobřichovice
1
2 008
87.
Jakubec Ivo
Bohemia Poděbrady
1
303
88.
Houška Emil
Sokol Dobřichovice
1
1 582
89.
Jelínek Stanislav
YC DIM Bezdrev
1
3 782
90.
Cígler Jaromír
YC Neratovice
1
3 190
91.
Kotek Václav
Bohemia Poděbrady
1
2 838
92.
Plzenská Jana
T. J. Sokol Vrané II
1
432
93.
Šafář Jan
YC DIM Bezdrev
1
3 104
94.
Roček Matyáš
YC Neratovice
1
1 675
95.
Kornesczuk Michal
YC Kladno
1
6 160
96.
Lambl Vladimír
YC Neratovice
1
3 190
97.
Vurm Miroslav
YC DIM Bezdrev
1
3 104
98.
Horyna Otakar
Bohemia Poděbrady
1
2 838
99.
Janotová Simona
YC Příbram
1
1 958
100.
Štrunc Jan
YC Neratovice
1
3 190
101.
Masařík Jozef
YC DIM Bezdrev
1
3 104
102.
Podhorec Štefan
YC Kladno
1
6 160
103.
Dvořák Jan
YC Příbram
1
3 874
104.
Nápravníková Kořanov Johana
YC Neratovice
1
2 711
105.
Vachelová Hana
JK Černá v Pošumaví
1
163
106.
Žalud František
JK Toušeň
1
3 104
106.
Vácha Radek
YC DIM Bezdrev
1
3 104
108.
Jína Radek
Bohemia Poděbrady
1
2 838
109.
Pruha Martin
JK Černá v Pošumaví
1
194
110.
Los Petr
YC Příbram
1
1 958
111.
Vachelová Barbora
JK Černá v Pošumaví
1
1 940
112.
Janečková Gabriela
Bohemia Poděbrady
1
303
113.
Soldátová Tina
YC Písek
1
202
114.
Svobodová Šárka
Slavoj Hluboká
1
636
115.
Zídek Zdeněk
YC Lipno nad Vltavou
1
0
115.
Verner Josef
Bohemia Poděbrady
1
0
117.
Kaiser Ondřej
YC Písek
1
554
118.
Musil Pavel
YC DIM Bezdrev
1
3 104
119.
Beneš Petr
YK Jestřábí
1
2 162
120.
Mašková Michaela
Bohemia Poděbrady
1
703
121.
Mahor Martin
YK Jestřábí
1
2 162
122.
Lojka Michal
JK Černá v Pošumaví
1
6 034
123.
Chomát Martin
Lokomotiva Plzeň
1
202
124.
Voskovec Filip
YC Kladno
1
707
125.
Evdjenič Oliver
Lokomotiva Plzeň
1
594
126.
Bendová Emma
JK Černá v Pošumaví
1
361
127.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
1
554
128.
Žíla Jiří
TJ Jiskra Třeboň
1
1 958
129.
Vaňková Lucie
Lokomotiva Plzeň
1
688
130.
Střítecký Rudolf
JK Černá v Pošumaví
1
3 782
131.
Šplíchal Marek
JK Plzeň
1
420
132.
Klíma Bohuslav
JK Černá v Pošumaví
1
101
133.
Sedláček Petr
JK Plzeň
1
226
134.
Laštovka Milan
JK Plzeň
1
101
135.
Hric Kamil
JK Plzeň
1
202
136.
Svoboda Jiří
JK Černá v Pošumaví
1
852
137.
Koblasa Stanislav
Lokomotiva Cheb
1
678
138.
Sedláček Michal
JK Plzeň
1
554
139.
Klimešová Taťána
Prazdroj Plzeň
1
678
140.
Lojková Petra
JK Černá v Pošumaví
1
6 034
141.
Molnár Václav
Slavoj Litoměřice
1
0
142.
Lédl Tomáš
JK Plzeň
1
101
143.
Konig Josef
SK Poseidon
1
2 924
144.
Chmel Václav
YC Dvořiště-Lišov
1
2 838
145.
Brandon Marek
Slavoj Litoměřice
1
202
146.
Švecová Hana
JK Plzeň
1
404
147.
Wicherková Tereza
Truc JK Plzeň
1
3 368
148.
Beringer David
YC Písek
1
360
149.
Fiala Anna
Slavoj Litoměřice
1
101
150.
Hrubý Matouš
JK Plzeň
1
1 328
151.
Zeman Tomáš
Lokomotiva Cheb
1
499
152.
Beringer Adam
YC Písek
1
554
153.
Hanzl František
Slavoj Litoměřice
1
402
154.
Klimešová Tereza
Prazdroj Plzeň
1
452
155.
Gavlasová Lenka
JK Sokolov
1
1 176
156.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
1
1 156
157.
Valík Martin
YCR Roudnice
1
440
158.
Nováková Miroslava
Lokomotiva Cheb
1
800
159.
Hasman Radim
ASK Lovosice
1
515
160.
Šnytrová Romana
JK Plzeň
1
277
161.
Bažant Jaroslav
VS Duchcov
1
672
162.
Helis Jan
Slavoj Litoměřice
1
277
163.
Adam ml Zdeněk
VS Duchcov
1
14 162
164.
Žehra Petr
Lokomotiva Cheb
1
323
165.
Zvěřinová Miloslava
VS Duchcov
1
101
166.
Trčka Miroslav
Baník Most
1
402
167.
Kršňák Martin
VS Duchcov
1
303
168.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
1
0
169.
Knorr Petr
VS Duchcov
1
914
170.
Fišer Josef
VS Duchcov
1
215
171.
Hofman Patrik
YC Doksy
1
1 582
172.
Kolda Karel
Lokomotiva Cheb
1
840
173.
Neužil Pavel
SK Štětí
1
329
174.
Bažant Jiří
VS Duchcov
1
672
175.
Moudrý David
JK Staré Splavy
1
0
176.
Horský Juraj
Lokomotiva Cheb
1
494
177.
Devera Tomáš
SK Štětí
1
707
178.
Parchomenko Ondřej
YC Nechranice
1
1 696
179.
Kroupa Štěpán
Delfín Jablonec
1
2 006
180.
Drenčková Nikola
JK Cheb
1
2 408
181.
Joza Lukáš
JK Staré Splavy
1
808
182.
Holub Lukáš
YC Nechranice
1
1 940
183.
Kuřák Štěpán
Delfín Jablonec
1
402
184.
Drahorádová Lucie
JK Cheb
1
404
185.
Vysloužil Zdeněk
JK Staré Splavy
1
707
186.
Pinďáková Monika
SK Štětí
1
4 921
187.
Sejkorová Mirka
YC Vysoké Mýto
1
0
188.
Pitelová Ema
JK Sokolov
1
1 290
189.
Lejhanec Pavel
YC Pardubice
1
2 496
190.
Pokorný Miloslav
YC Doksy
1
3 607
191.
Tošovský Miroslav
YC Vysoké Mýto
1
404
192.
Kacálek Zdeněk
YC Nové Sedlo
1
5 106
193.
Dostálová Vlasta
YC Pardubice
1
1 675
194.
Štengl Michal
YC Doksy
1
707
195.
Šulcová Pavla
YC Vysoké Mýto
1
792
196.
Hasmanová Martina
ASK Lovosice
1
515
197.
Bartoň Milan
YC Pardubice
1
336
198.
Harcuba Martin
JK Staré Splavy
1
1 497
199.
Moravcová Jana
YC Vysoké Mýto
1
404
200.
Ročejdl Marek
SK Štětí
1
707
201.
Richter Jan
YC Pardubice
1
402
202.
Mendík Jan
JK Staré Splavy
1
5 600
203.
Kubcová Natálie
TJ Lanškroun
1
293
204.
Hlubuček Pavel
YC Doksy
1
402
205.
Dušek Petr
YC Vysoké Mýto
1
938
206.
Raisigi Matěj
JK Česká Lípa
1
1 846
207.
Vanclová Andrea
TJ Lanškroun
1
101
208.
Srb Dušan
Delfín Jablonec
1
879
209.
Dymáková Tereza
YC Vysoké Mýto
1
792
210.
Schaeferová Radana
Delfín Jablonec
1
226
211.
Teplý Roman
Jachtklub Brno
1
0
212.
Mareš Miroslav
YC Pardubice
1
404
213.
Fišarová Leona
TJ Lanškroun
1
133
214.
Kuřák Michal
Delfín Jablonec
1
402
215.
Hrubý Lukáš
Jachtklub Brno
1
962
216.
Steiner Jaroslav
YC Vysoké Mýto
1
404
217.
Parent Jonáš
TJ Lanškroun
1
548
218.
Čajčík Karel
YC Pardubice
1
938
219.
Adamcová Jiřina
YC LS Brno
1
285
220.
Šenkýřová Ivana
TJ Lanškroun
1
168
221.
Vraspír Štěpán
TJ Lanškroun
1
344
222.
Šilarová Adéla
TJ Lanškroun
1
206
223.
Novák Miloš
YC LS Brno
1
2 550
224.
Kylar Ondřej
TJ Lanškroun
1
645
225.
Svatoš Dominik
TJ Lanškroun
1
1 440
226.
Kubešová Klára
TJ Lanškroun
1
402
227.
Horánská Magdaléna
YC LS Brno
1
1 675
228.
Juřinová Danuše
Jachtklub Brno
1
562
229.
Cenek Miroslav
Jachtklub Brno
1
1 261
230.
Mačát Matyáš
YC Velké Dářko
1
0
231.
Janečková Ester
YC LS Brno
1
1 675
232.
Kalášek Vojtěch
Jachtklub Brno
1
610
233.
Šamšulová Tereza
Jachtklub Brno
1
6 512
234.
Trnavský Martin
Jachtklub Brno
1
969
235.
Vojtíšek Tomáš
SC Testudo
1
3 607
236.
Holub Adam
Jachtklub Brno
1
278
237.
Hykrdová Markéta
Jachtklub Brno
1
997
238.
Navrátilová Vanda
Jachtklub Brno
1
101
239.
Sedlak Martin
SVK - Slovak Republic
1
0
240.
Otto Karel
YC LS Brno
1
1 734
241.
Koláček Martin
YC LS Brno
1
513
242.
Železný Zdeněk
YC LS Brno
1
2 550
243.
Sedlak Martin
SVK - Slovak Republic
1
0
244.
Krejčiřík Šimon
YC LS Brno
1
478
245.
Štepník Štefan
YC LS Brno
1
2 550
246.
Mihóková Vanda
YC LS Brno
1
1 675
247.
Čarný Oliver
SVK - Slovak Republic
1
4 290
248.
Dörrer Miroslav
YC LS Brno
1
1 317
249.
Vaníček Michal
YC LS Brno
1
4 488
250.
Soška Jiří
YC LS Brno
1
2 550
251.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
606
252.
Malý Miroslav
YC LS Brno
1
1 317
253.
Ivanová Radka
YC LS Brno
1
1 675
254.
Drobek Filip
YC LS Brno
1
1 176
255.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
256.
Fiala Martin
YC Znojmo
1
946
257.
Plocková Lucie
YC LS Brno
1
1 675
258.
Hampeis Lukáš
YC LS Brno
1
1 317
259.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
260.
Chlup Jan
YC Dyje
1
4 060
261.
Peřina David
YC LS Brno
1
1 212
262.
Štemberk Petr
YC LS Brno
1
4 488
263.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
264.
Kudelová Magdaléna
JK Ostrava
1
202
265.
Diviš Michal
YC Dyje
1
902
266.
Pivnička Jakub
YC Znojmo
1
180
267.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
268.
Hulínský Martin
ČWA
1
7 150
269.
Brožek Pavel
SC Testudo
1
3 607
269.
Pexa Tomáš
SC Testudo
1
3 607
271.
Kocanová Barbora
SVK - Slovak Republic
1
4 279
272.
Balínek Petr
ALT Melges 24
1
101
273.
Holík Jiří
SC Testudo
1
3 607
274.
Kováč Richard
JK Prostějov
1
277
275.
Pačínová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 469
276.
Čarný Oliver
SVK - Slovak Republic
1
4 290
277.
Lux Vlastimil
SC Testudo
1
3 607
278.
Heneš David
JK Olomouc
1
887
279.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 602
280.
Čarný Oliver
SVK - Slovak Republic
1
4 290
281.
Brožek Tomáš
SC Testudo
1
3 607
282.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
1
560
283.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 602
284.
Čarný Oliver
SVK - Slovak Republic
1
4 290
285.
Kýrová Hana
JK Prostějov
1
131
286.
Podlas Jaroslav
Sokol Tovačov
1
2 312
287.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 602
288.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
606
289.
Utíkal Petr
JK Olomouc
1
2 008
290.
Čarný Oliver
SVK - Slovak Republic
1
4 290
291.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 602
292.
Kocanová Barbora
SVK - Slovak Republic
1
4 279
293.
Hloch Tomáš
JK Olomouc
1
318
294.
Čarný Oliver
SVK - Slovak Republic
1
4 290
295.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
3 515
296.
Kocanová Barbora
SVK - Slovak Republic
1
4 279
297.
Zielonková Lucie
KJ Těrlicko
1
0
298.
Čarný Oliver
SVK - Slovak Republic
1
4 290
299.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
3 515
300.
Kocanová Barbora
SVK - Slovak Republic
1
4 279
301.
Dokoupilová Linda
ALT Vaurien
1
3 493
302.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
303.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
3 515
304.
Kocanová Barbora
SVK - Slovak Republic
1
4 279
305.
Holak Andrej
SVK - Slovak Republic
1
1 048
306.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
307.
Tuleja Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
5 890
308.
Pačínová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 469
309.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
4 371
310.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
311.
Tuleja Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
5 890
312.
Pačínová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 469
313.
Kršanac Josip
SVK - Slovak Republic
1
453
314.
Kocanová Barbora
SVK - Slovak Republic
1
4 279
315.
Tuleja Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
5 890
316.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 602
317.
Kršanac Josip
SVK - Slovak Republic
1
453
318.
Kocanová Barbora
SVK - Slovak Republic
1
4 279
319.
Tuleja Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
5 890
320.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 598
321.
Kršanac Josip
SVK - Slovak Republic
1
453
322.
Pačínová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 469
323.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
8 437
324.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 598
325.
Kršanac Josip
SVK - Slovak Republic
1
453
326.
Pačínová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 469
327.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
8 437
328.
Čarný Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 589
329.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
1
7 997
330.
Pačínová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 469
331.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
8 437
332.
Čarný Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 589
333.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
1
7 997
334.
Pačínová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 469
335.
Malina Alex Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
12 890
336.
Čarný Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 589
337.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
7 029
338.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 602
339.
Malina Alex Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
12 890
340.
Čarný Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 589
341.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
7 029
342.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 602
343.
Parěnyiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
606
344.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 808
345.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
3 515
345.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
3 515
347.
Parěnyiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
606
348.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 808
349.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
3 515
349.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
3 515
351.
Parěnyiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
606
352.
Windisch Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 890
353.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
7 213
354.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
3 515
355.
Parěnyiová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
606
356.
Windisch Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 890
357.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
7 213
358.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
3 515
359.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 719
360.
Windisch Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 890
360.
Sadilek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
5 890
360.
Tuleja Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
5 890
363.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
5 624
364.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
1 825
365.
Sadilek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
5 890
365.
Tuleja Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
5 890
367.
Miškov Alexandr
SVK - Slovak Republic
1
6 331
368.
Kocanová Barbara
SVK - Slovak Republic
1
1 598
369.
Sadilek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
5 890
369.
Tuleja Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
5 890
371.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
828
372.
Oršula Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 245
373.
Sadilek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
5 890
374.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 598
375.
Žucha Andrej
SVK - Slovak Republic
1
5 890
376.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
4 715
377.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 775
378.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 598
379.
Žucha Andrej
SVK - Slovak Republic
1
5 890
380.
Franek Richard
SVK - Slovak Republic
1
1 179
381.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 775
382.
Malina Alex Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
12 890
383.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
384.
Geib Filip
SVK - Slovak Republic
1
828
385.
Szitas Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
2 356
386.
Malina Alex Zdeněk
SVK - Slovak Republic
1
12 890
387.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
1 598
388.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
4 748
389.
Szitas Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
2 356
390.
Windisch Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 890
391.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
2 217
392.
Muňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
8 437
393.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
9 544
394.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
1 825
395.
Geib Filip
SVK - Slovak Republic
1
828
396.
Oršula Jakub
SVK - Slovak Republic
1
4 005
397.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
9 544
398.
Kocanová Barbara
SVK - Slovak Republic
1
1 598
399.
Lacko Peter Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 138
400.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 811
401.
Žlabová Markéta
SVK - Slovak Republic
1
2 121
402.
Miškov Alexandr
SVK - Slovak Republic
1
6 331
403.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
8 837
404.
Brestovská Tamara
SVK - Slovak Republic
1
1 497
405.
Žlabová Markéta
SVK - Slovak Republic
1
2 121
406.
Oršula Jakub
SVK - Slovak Republic
1
2 245
407.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
4 748
408.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
1
2 317
409.
Beránková Lenka
SVK - Slovak Republic
1
9 165
410.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
4 715
411.
Muňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
8 437
412.
Pollák Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 608
413.
Beránková Lenka
SVK - Slovak Republic
1
9 165
414.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
1 598
415.
Oršula Jakub
SVK - Slovak Republic
1
4 005
416.
Simonová Karolína
SVK - Slovak Republic
1
2 640
417.
Beránková Lenka
SVK - Slovak Republic
1
9 165
418.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
2 217
419.
Pribylka Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 811
420.
Beránková Lenka
SVK - Slovak Republic
1
5 497
421.
Brestovský Alex
SVK - Slovak Republic
1
1 305
422.
Fábry Ivan
SVK - Slovak Republic
1
4 622
423.
Hruška Silvestr
SVK - Slovak Republic
1
1 261
424.
Malina Alex
SVK - Slovak Republic
1
5 737
425.
Brestovský Alex
SVK - Slovak Republic
1
1 305
426.
Lacko Peter Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 138
427.
Miška Alexander
SVK - Slovak Republic
1
8 327
428.
Beránek Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 183
429.
Brestovský Alex
SVK - Slovak Republic
1
1 305
430.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
3 819
431.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
4 936
432.
Damasiewicz Szczepan
POL - Poland
1
11 353
433.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
3 325
434.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
1 830
435.
Brestovská Tamara
SVK - Slovak Republic
1
1 179
436.
Damasiewicz Szczepan
POL - Poland
1
11 353
437.
Hladný Roman
SVK - Slovak Republic
1
2 872
438.
Krivosudský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
1 179
439.
Damasiewicz Szczepan
POL - Poland
1
11 353
440.
Filipiak Zbyszek
POL - Poland
1
376
441.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
606
442.
Sitár Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
4 525
443.
Filipiak Zbyszek
POL - Poland
1
376
443.
Filipiak Zbyszek
POL - Poland
1
376
445.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
606
446.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
1
7 630
447.
Blazynsky Krzysztof
POL - Poland
1
376
447.
Blazynsky Krzysztof
POL - Poland
1
376
449.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
606
450.
Damasiewicz Szczepan
POL - Poland
1
11 353
450.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
11 353
452.
Blazynsky Krzysztof
POL - Poland
1
376
453.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
606
454.
Filipiak Zbyszek
POL - Poland
1
376
455.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
11 353
455.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
11 353
457.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
606
458.
Filipiak Zbyszek
POL - Poland
1
376
459.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
426
459.
Zarow Wojcech
POL - Poland
1
426
461.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
8 437
462.
Blazynsky Krzysztof
POL - Poland
1
376
463.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 628
464.
Zarow Wojcech
POL - Poland
1
426
465.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 179
466.
Blazynsky Krzysztof
POL - Poland
1
376
467.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 628
468.
Černovský Karel
GER - Germany
1
2 550
469.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 179
470.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
11 353
471.
Marcinkiewicz Miroslaw
POL - Poland
1
535
472.
Frind Patrick
GER - Germany
1
3 822
473.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 179
474.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
11 353
475.
Reck Maciej
POL - Poland
1
5 628
476.
Guggenmos Wilhelm
GER - Germany
1
8 437
477.
Pačinová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
1 179
478.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
11 353
479.
Marcinkiewicz Kamila
POL - Poland
1
535
480.
Kupky Felix
GER - Germany
1
6 729
481.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 808
482.
Bendlewski Tom
POL - Poland
1
11 353
483.
Rokosz Julia
POL - Poland
1
887
484.
Niebelschuetz Jorg
GER - Germany
1
1 734
485.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 808
486.
Bendlewski Tom
POL - Poland
1
11 353
487.
Basler Johannes
GER - Germany
1
1 338
488.
Zídková Nadine
GER - Germany
1
202
489.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 719
490.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
426
491.
Basler Johannes
GER - Germany
1
1 338
492.
Zídková Nadine
GER - Germany
1
202
493.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 719
494.
Zarow Wojcech
POL - Poland
1
426
495.
Černovský Karel
GER - Germany
1
2 550
496.
Dinnebier Frank
GER - Germany
1
12 209
497.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
2 719
498.
Marcinkiewicz Miroslaw
POL - Poland
1
535
499.
Černovský Karel
GER - Germany
1
2 550
500.
Guggenmos Claudia
GER - Germany
1
8 437
501.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
5 624
502.
Reck Maciej
POL - Poland
1
5 628
503.
Frind Patrick
GER - Germany
1
3 822
504.
Schröder Alexander
GER - Germany
1
1 197
505.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
828
506.
Basler Johannes
GER - Germany
1
1 338
507.
Guggenmos Wilhelm
GER - Germany
1
8 437
508.
Barth Bruno
GER - Germany
1
3 325
509.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
8 437
510.
Basler Johannes
GER - Germany
1
1 338
511.
Guggenmos Wilhelm
GER - Germany
1
8 437
512.
Barth Bruno
GER - Germany
1
3 325
513.
Fábry Ivan
SVK - Slovak Republic
1
4 622
514.
Frind Patrick
GER - Germany
1
3 822
515.
Johannes Basler
GER - Germany
1
5 882
516.
Kremonke Till
GER - Germany
1
2 711
517.
Franek Richard
SVK - Slovak Republic
1
1 179
518.
Johannes Basler
GER - Germany
1
5 882
518.
Johannes Basler
GER - Germany
1
5 882
520.
Kremonke Till
GER - Germany
1
2 711
521.
Vyoral Dominik
SVK - Slovak Republic
1
3 819
522.
Johannes Basler
GER - Germany
1
5 882
523.
Kupky Felix
GER - Germany
1
6 729
524.
Leon Dransfeld
GER - Germany
1
2 032
525.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
8 837
526.
Kupky Felix
GER - Germany
1
6 729
527.
Lipfert Lamo
GER - Germany
1
1 212
528.
Leon Dransfeld
GER - Germany
1
2 032
529.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
1
5 523
530.
Kupky Felix
GER - Germany
1
6 729
531.
Lipfert Lamo
GER - Germany
1
1 212
532.
von Lepel Markus
GER - Germany
1
1 933
533.
Funk Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 157
534.
Lipfert Lamo
GER - Germany
1
1 212
535.
Niebelschuetz Jorg
GER - Germany
1
1 734
536.
Gfreiner Haitwig
AUT - Austria
1
956
537.
Damasiewicz Szczepan
POL - Poland
1
11 353
538.
Lipfert Lamo
GER - Germany
1
1 212
539.
Niebelschuetz Jorg
GER - Germany
1
1 734
540.
Gfreiner Haitwig
AUT - Austria
1
956
541.
Damasiewicz Szczepan
POL - Poland
1
11 353
542.
Niebelschuetz Jorg
GER - Germany
1
1 734
543.
Schröder Sascha
GER - Germany
1
1 197
544.
Gfreiner Haitwig
AUT - Austria
1
956
545.
Filipiak Zbyszek
POL - Poland
1
376
546.
Niebelschuetz Jorg
GER - Germany
1
1 734
547.
Schröder Sascha
GER - Germany
1
1 197
548.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
4 047
549.
Blazynsky Krzysztof
POL - Poland
1
376
550.
Schröder Sascha
GER - Germany
1
1 197
551.
Zídková Nadine
GER - Germany
1
202
552.
Fuhrmann Rainer
AUT - Austria
1
1 940
553.
Blazynsky Krzysztof
POL - Poland
1
376
554.
Zídková Nadine
GER - Germany
1
202
555.
Ansgar Pahl
GER - Germany
1
5 882
556.
Panuschka Manfred
AUT - Austria
1
1 081
557.
Blazynsky Krzysztof
POL - Poland
1
376
558.
Zídková Nadine
GER - Germany
1
202
559.
Dinnebier Frank
GER - Germany
1
12 209
560.
Polanka Andreas
AUT - Austria
1
402
561.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
11 353
562.
Ansgar Pahl
GER - Germany
1
5 882
563.
Hamann Ludwig
GER - Germany
1
1 212
564.
Stýblo Petr
AUT - Austria
1
917
565.
Witkowiak Jan
POL - Poland
1
11 353
566.
Ansgar Pahl
GER - Germany
1
5 882
567.
Pahl Ansgar
GER - Germany
1
1 338
568.
Holl Jorg
AUT - Austria
1
294
569.
Bendlewski Tom
POL - Poland
1
11 353
570.
Ansgar Pahl
GER - Germany
1
5 882
571.
Schröder Alexander
GER - Germany
1
1 197
572.
Kloiber Franz
AUT - Austria
1
277
573.
Chrobak Mateusz
POL - Poland
1
426
574.
Dinnebier Frank
GER - Germany
1
12 209
575.
Schröder Alexander
GER - Germany
1
1 197
576.
Weinreich Gerhard
AUT - Austria
1
3 850
577.
Wiszniowska Hania
POL - Poland
1
5 628
578.
Guggenmos Claudia
GER - Germany
1
8 437
579.
Barth Bruno
GER - Germany
1
3 325
580.
Fuhrmann Sigismund
AUT - Austria
1
855
581.
Kalupa Maks
POL - Poland
1
5 628
582.
Guggenmos Claudia
GER - Germany
1
8 437
583.
Kremonke Till
GER - Germany
1
2 711
584.
Wiedergut Armin
AUT - Austria
1
1 180
585.
Tyszkiewicz Jacek
POL - Poland
1
595
586.
Guggenmos Claudia
GER - Germany
1
8 437
587.
Kremonke Till
GER - Germany
1
2 711
588.
Klaurer Florian
AUT - Austria
1
1 180
589.
Basler Johannes
GER - Germany
1
1 338
590.
Hamann Ludwig
GER - Germany
1
1 212
591.
von Lepel Joshua
GER - Germany
1
1 933
592.
Szlóni Roland
HUN - Hungary
1
7 604
593.
Černovský Karel
GER - Germany
1
2 550
594.
Pahl Ansgar
GER - Germany
1
1 338
595.
Panuschka Lisa
AUT - Austria
1
1 081
596.
Mate Magyar
HUN - Hungary
1
5 366
597.
Černovský Karel
GER - Germany
1
2 550
598.
Pahl Ansgar
GER - Germany
1
1 338
599.
Schöfegger Georg
AUT - Austria
1
5 284
600.
Molnár Ă?kos
HUN - Hungary
1
159
601.
Frind Patrick
GER - Germany
1
3 822
602.
Pahl Ansgar
GER - Germany
1
1 338
603.
Hofinger Felix
AUT - Austria
1
4 750
604.
Falat Ben
GBR - Great Britain
1
9 240
605.
Frind Patrick
GER - Germany
1
3 822
606.
Schröder Alexander
GER - Germany
1
1 197
607.
Holl Jorg
AUT - Austria
1
294
608.
Lucy Ferguson
GBR - Great Britain
1
19 209
609.
Guggenmos Wilhelm
GER - Germany
1
8 437
610.
Leon Dransfeld
GER - Germany
1
2 032
611.
Böckl Matthias
AUT - Austria
1
7 076
612.
Hall Al
GBR - Great Britain
1
4 241
613.
Guggenmos Wilhelm
GER - Germany
1
8 437
614.
Panuschka Lisa
AUT - Austria
1
1 081
615.
Köller Rudolf
AUT - Austria
1
481
616.
Brejcha Viktor
Jednoráz.licence
1
402
617.
Johannes Basler
GER - Germany
1
5 882
618.
Panuschka Lisa
AUT - Austria
1
1 081
619.
Hohenberger Harald
AUT - Austria
1
335
620.
Brejcha Viktor
Jednoráz.licence
1
402
621.
Kupky Felix
GER - Germany
1
6 729
622.
Kubber Clemens
AUT - Austria
1
202
623.
Bihary Gergely
HUN - Hungary
1
5 775
624.
Dítětová Tereza
Jednoráz.licence
1
1 608
625.
Lipfert Lamo
GER - Germany
1
1 212
626.
Styblo David
AUT - Austria
1
9 332
627.
Gémesi Gyula
HUN - Hungary
1
8 467
628.
Houser František
Jednoráz.licence
1
852
629.
Schröder Sascha
GER - Germany
1
1 197
630.
Hofinger Felix
AUT - Austria
1
4 750
631.
Agoston Naray
HUN - Hungary
1
6 246
632.
Houser František
Jednoráz.licence
1
852
633.
Schröder Sascha
GER - Germany
1
1 197
634.
Hurban Gerald
AUT - Austria
1
707
635.
Bihary Daniel
HUN - Hungary
1
5 775
636.
Přibyl Ondřej
Jednoráz.licence
1
678
637.
Ansgar Pahl
GER - Germany
1
5 882
638.
Veselá Vladimíra
AUT - Austria
1
402
639.
Szamody Tamás
HUN - Hungary
1
24 524
640.
Rychtera Luboš
Jednoráz.licence
1
3 874
641.
Dinnebier Frank
GER - Germany
1
12 209
642.
Graber Claudia
AUT - Austria
1
277
643.
Utassy Lorand
HUN - Hungary
1
4 047
644.
Rychtera Luboš
Jednoráz.licence
1
3 874
645.
Dinnebier Frank
GER - Germany
1
12 209
646.
Sperl Tina
AUT - Austria
1
1 110
647.
Varga Gábor
HUN - Hungary
1
2 963
648.
Rychtera Luboš
Jednoráz.licence
1
3 874
649.
Guggenmos Claudia
GER - Germany
1
8 437
650.
Prangl Klaus
AUT - Austria
1
1 176
651.
Gilicze Tamas
HUN - Hungary
1
1 714
652.
Von Morgen Patrick
Jednoráz.licence
1
277
653.
Hamann Ludwig
GER - Germany
1
1 212
654.
Stiboller Hubert
AUT - Austria
1
335
655.
Pollacsek Kálmán
HUN - Hungary
1
1 036
656.
Von Morgen Patrick
Jednoráz.licence
1
277
657.
Hamann Ludwig
GER - Germany
1
1 212
658.
Domokos Sarmay
HUN - Hungary
1
6 246
659.
Browne Martin
GBR - Great Britain
1
10 981
660.
Bařina Pavel
Jednoráz.licence
1
3 874
661.
Hamann Ludwig
GER - Germany
1
1 212
662.
Takácsy Lilla
HUN - Hungary
1
950
663.
Caitlin Webster
GBR - Great Britain
1
16 719
664.
Bařina Pavel
Jednoráz.licence
1
3 874
665.
Pahl Ansgar
GER - Germany
1
1 338
666.
Varga Gábor
HUN - Hungary
1
14 375
667.
Jess Flint
GBR - Great Britain
1
7 237
668.
Peterka Miroslav
Jednoráz.licence
1
578
669.
Schröder Alexander
GER - Germany
1
1 197
670.
Bendeguz Naray
HUN - Hungary
1
5 366
671.
Bill Tucker
GBR - Great Britain
1
2 583
672.
Ryšavý Boris
Jednoráz.licence
1
4 657
673.
Barth Bruno
GER - Germany
1
3 325
674.
Matyasovszki Géza
HUN - Hungary
1
2 424
675.
Nemej Mitja
SLO - Slovenia
1
2 215
676.
Wyderka Jakub
Jednoráz.licence
1
852
677.
Barth Bruno
GER - Germany
1
3 325
678.
Molnár Ă?kos
HUN - Hungary
1
2 673
679.
Giovanni Boletti
ITA - Italy
1
16 039
680.
Frélichová Michaela
Jednoráz.licence
1
0
681.
Kremonke Till
GER - Germany
1
2 711
682.
Balázs Tomai
HUN - Hungary
1
35 975
683.
Davide Carbonelli
ITA - Italy
1
13 790
684.
Frélichová Michaela
Jednoráz.licence
1
0
685.
Leon Dransfeld
GER - Germany
1
2 032
686.
Molnár Ă?kos
HUN - Hungary
1
2 375
687.
Fels Stephan
SUI - Switzerland
1
9 600
688.
Frélichová Michaela
Jednoráz.licence
1
0
689.
Leon Dransfeld
GER - Germany
1
2 032
690.
Karek Gábor
HUN - Hungary
1
1 730
691.
Ticháček Josef
SUI - Switzerland
1
1 494
692.
Frélichová Michaela
Jednoráz.licence
1
0
693.
Hain Wladimir
GER - Germany
1
808
694.
Ferenczy Tibor
HUN - Hungary
1
101
695.
Ruf Patrick
SUI - Switzerland
1
9 600
696.
Ondráček Pavel
Jednoráz.licence
1
852
697.
König Schappie
GER - Germany
1
728
698.
Carter Humphrey
GBR - Great Britain
1
21 525
699.
Ott Alexander
SUI - Switzerland
1
3 858
700.
Ondráček Pavel
Jednoráz.licence
1
852
701.
König Manfred
GER - Germany
1
728
702.
Crickmore Nick
GBR - Great Britain
1
1 004
703.
Poulson Clay
SUI - Switzerland
1
3 874
704.
Sedlář Filip
Jednoráz.licence
1
4 657
705.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
4 047
706.
Lewis Jack
GBR - Great Britain
1
35 464
707.
Zannaro Giulianno
SUI - Switzerland
1
3 858
708.
Blecha Vladimír
Jednoráz.licence
1
578
709.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
4 047
710.
Pierce Harris
GBR - Great Britain
1
19 209
711.
Derius van der Bijl
NED -The Netherlands
1
2 850
712.
Blecha Vladimír
Jednoráz.licence
1
578
712.
Höferer Harald
AUT - Austria
1
578
714.
Chris Sallis
GBR - Great Britain
1
14 300
715.
Joris Nankman
NED -The Netherlands
1
18 288
716.
Dvořák Václav
Jednoráz.licence
1
852
717.
Höferer Harald
AUT - Austria
1
578
718.
Crickmore Nick
GBR - Great Britain
1
5 848
719.
Arthur Nankman
NED -The Netherlands
1
18 288
720.
Krejčík Petr
Jednoráz.licence
1
1 958
721.
Höferer Harald
AUT - Austria
1
578
722.
Goriringe David
GBR - Great Britain
1
11 975
723.
Selma van der Tuin
NED -The Netherlands
1
10 620
724.
Krejčík Petr
Jednoráz.licence
1
1 958
725.
Brejcha Viktor
Jednoráz.licence
1
402
726.
Alice Lucy
GBR - Great Britain
1
7 237
727.
Brent Verhoest
BEL - Belgium
1
2 832
728.
Rozsypal Matěj
Jednoráz.licence
1
0
729.
Brejcha Viktor
Jednoráz.licence
1
402
730.
Chipperfield Giles
GBR - Great Britain
1
19 199
731.
Mottl Tanya
AUS - Australia
1
4 824
732.
Rozsypal Matěj
Jednoráz.licence
1
0
733.
Dítětová Tereza
Jednoráz.licence
1
1 608
734.
Townend Peter
GBR - Great Britain
1
3 992
735.
Hoyte Erling
NOR - Norway
1
7 219
736.
Rozsypal Matěj
Jednoráz.licence
1
0
737.
Dítětová Tereza
Jednoráz.licence
1
1 608
738.
Živná Veronika
ITA - Italy
1
5 775
739.
Helen Pais
EST - Estonia
1
15 413
740.
Fořt Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
741.
faltysová natalie
Jednoráz.licence
1
202
742.
Živná Kateřina
ITA - Italy
1
5 775
743.
Brejcha Viktor
Jednoráz.licence
1
402
744.
Školoud Vladimír
Jednoráz.licence
1
1 212
745.
faltysová natalie
Jednoráz.licence
1
202
746.
Colledan Sofia
ITA - Italy
1
10 953
747.
Brejcha Viktor
Jednoráz.licence
1
402
748.
Kopecký Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 212
749.
faltysová natalie
Jednoráz.licence
1
202
750.
Emma Ziliani
ITA - Italy
1
4 883
751.
Dítětová Tereza
Jednoráz.licence
1
1 608
752.
Kopecký Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 212
753.
Rychtera Luboš
Jednoráz.licence
1
3 874
754.
Isabella D´Ambrossa
ITA - Italy
1
4 883
755.
Dítětová Tereza
Jednoráz.licence
1
1 608
756.
Kopecký Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 212
757.
Von Morgen Patrick
Jednoráz.licence
1
277
758.
Svalina Saša
CRO - Croatia
1
1 425
759.
faltysová natalie
Jednoráz.licence
1
202
760.
Tenzer Andrej
Jednoráz.licence
1
3 104
761.
Von Morgen Patrick
Jednoráz.licence
1
277
762.
Raphael Emery
SUI - Switzerland
1
7 028
763.
faltysová natalie
Jednoráz.licence
1
202
764.
Tonar Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
765.
Bařina Pavel
Jednoráz.licence
1
3 874
765.
Erne Mianne
SUI - Switzerland
1
3 874
767.
Houser František
Jednoráz.licence
1
852
768.
Černý David
Jednoráz.licence
1
2 108
769.
Bařina Pavel
Jednoráz.licence
1
3 874
770.
Sahli Mike
SUI - Switzerland
1
2 540
771.
Houser František
Jednoráz.licence
1
852
772.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
3 104
773.
Peterka Miroslav
Jednoráz.licence
1
578
774.
Joel von Morgen Patrick
NED -The Netherlands
1
4 625
775.
Přibyl Ondřej
Jednoráz.licence
1
678
776.
Vašíček Marek
Jednoráz.licence
1
1 212
777.
Vávra Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
778.
Jildou Gerritsen
NED -The Netherlands
1
17 464
779.
Přibyl Ondřej
Jednoráz.licence
1
678
780.
Eliáš Vojtěch
Jednoráz.licence
1
3 104
781.
Wyderka Jakub
Jednoráz.licence
1
852
782.
Mette Rijk
NED -The Netherlands
1
14 295
783.
Přibyl Ondřej
Jednoráz.licence
1
678
784.
Eliáš Vojtěch
Jednoráz.licence
1
3 104
785.
Frélichová Michaela
Jednoráz.licence
1
0
786.
Sargent Kate
NED -The Netherlands
1
5 400
787.
Rychtera Luboš
Jednoráz.licence
1
3 874
788.
Kraus Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
789.
Ondráček Pavel
Jednoráz.licence
1
852
790.
Robbe Verhoest
BEL - Belgium
1
2 832
791.
Von Morgen Patrick
Jednoráz.licence
1
277
792.
Kraus Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
793.
Pavlíček Martin
Jednoráz.licence
1
3 874
794.
Frič Radek
NOR - Norway
1
7 219
795.
Von Morgen Patrick
Jednoráz.licence
1
277
796.
Kryl Martin
Jednoráz.licence
1
1 958
797.
Vávra Aleš
Jednoráz.licence
1
101
798.
Oksmo Thomas
NOR - Norway
1
7 219
799.
Bařina Pavel
Jednoráz.licence
1
3 874
800.
Kryl Martin
Jednoráz.licence
1
1 958
801.
Vávra Aleš
Jednoráz.licence
1
101
802.
Dítětová Tereza
Jednoráz.licence
1
1 608
803.
Peterka Miroslav
Jednoráz.licence
1
578
804.
Kryl Martin
Jednoráz.licence
1
1 958
805.
Vávra Aleš
Jednoráz.licence
1
101
806.
faltysová natalie
Jednoráz.licence
1
202
807.
Peterka Miroslav
Jednoráz.licence
1
578
808.
Kryl Martin
Jednoráz.licence
1
1 958
809.
Blecha Vladimír
Jednoráz.licence
1
578
810.
Houser František
Jednoráz.licence
1
852
811.
Ryšavý Boris
Jednoráz.licence
1
4 657
812.
Nigrin Radek
Jednoráz.licence
1
2 108
813.
Blecha Vladimír
Jednoráz.licence
1
578
814.
Houser František
Jednoráz.licence
1
852
815.
Ryšavý Boris
Jednoráz.licence
1
4 657
816.
Nigrin Radek
Jednoráz.licence
1
2 108
817.
Dvořák Václav
Jednoráz.licence
1
852
818.
Přibyl Ondřej
Jednoráz.licence
1
678
819.
Vávra Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
820.
Tyll Roman
Jednoráz.licence
1
3 104
821.
Krystek Marek
Jednoráz.licence
1
4 657
822.
Přibyl Ondřej
Jednoráz.licence
1
678
823.
Vávra Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
824.
Holan Milan
Jednoráz.licence
1
3 104
825.
Fořt Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
826.
Rychtera Luboš
Jednoráz.licence
1
3 874
827.
Vávra Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
828.
Pála Martin
Jednoráz.licence
1
1 958
829.
Hubáček Tomáš
Jednoráz.licence
1
3 104
830.
Bařina Pavel
Jednoráz.licence
1
3 874
831.
Wyderka Jakub
Jednoráz.licence
1
852
832.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 108
833.
Školoud Vladimír
Jednoráz.licence
1
1 212
834.
Peterka Miroslav
Jednoráz.licence
1
578
835.
Wyderka Jakub
Jednoráz.licence
1
852
835.
Markant Miroslav
Jednoráz.licence
1
852
837.
Školoud Vladimír
Jednoráz.licence
1
1 212
838.
Peterka Miroslav
Jednoráz.licence
1
578
839.
Pavlíček Martin
Jednoráz.licence
1
3 874
840.
Markant Miroslav
Jednoráz.licence
1
852
841.
Kopecký Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 212
842.
Ryšavý Boris
Jednoráz.licence
1
4 657
842.
Sedlář Filip
Jednoráz.licence
1
4 657
844.
Solfronk Antonín
Jednoráz.licence
1
5 890
845.
Kopecký Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 212
846.
Ryšavý Boris
Jednoráz.licence
1
4 657
847.
Vávra Aleš
Jednoráz.licence
1
101
848.
Solfronk Antonín
Jednoráz.licence
1
5 890
849.
Tenzer Andrej
Jednoráz.licence
1
3 104
850.
Ryšavý Boris
Jednoráz.licence
1
4 657
851.
Vávra Aleš
Jednoráz.licence
1
101
852.
Solfronk Antonín
Jednoráz.licence
1
5 890
853.
Tenzer Andrej
Jednoráz.licence
1
3 104
854.
Vávra Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
855.
Blecha Vladimír
Jednoráz.licence
1
578
856.
Šraier Vladimír
Jednoráz.licence
1
1 958
857.
Tenzer Andrej
Jednoráz.licence
1
3 104
858.
Vávra Jaroslav
Jednoráz.licence
1
101
859.
Dvořák Václav
Jednoráz.licence
1
852
860.
Křížek Pavel
Jednoráz.licence
1
1 958
861.
Tonar Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
862.
Wyderka Jakub
Jednoráz.licence
1
852
862.
Dvořák Václav
Jednoráz.licence
1
852
864.
Křížek Pavel
Jednoráz.licence
1
1 958
865.
Tonar Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
866.
Wyderka Jakub
Jednoráz.licence
1
852
866.
Dvořák Václav
Jednoráz.licence
1
852
868.
Křížek Pavel
Jednoráz.licence
1
1 958
869.
Černý David
Jednoráz.licence
1
2 108
870.
Frélichová Michaela
Jednoráz.licence
1
0
871.
Krejčík Petr
Jednoráz.licence
1
1 958
872.
Rottenborn Karel
Jednoráz.licence
1
5 890
873.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
3 104
874.
Ondráček Pavel
Jednoráz.licence
1
852
875.
Krejčík Petr
Jednoráz.licence
1
1 958
876.
Uzdař Zdeněk
Jednoráz.licence
1
852
877.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
3 104
878.
Ondráček Pavel
Jednoráz.licence
1
852
879.
Krystek Marek
Jednoráz.licence
1
4 657
880.
Jiřík Tomáš
Jednoráz.licence
1
5 890
881.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
3 104
882.
Ondráček Pavel
Jednoráz.licence
1
852
883.
Rozsypal Matěj
Jednoráz.licence
1
0
884.
Rousek Martin
Jednoráz.licence
1
852
885.
Vašíček Marek
Jednoráz.licence
1
1 212
886.
Pavlíček Martin
Jednoráz.licence
1
3 874
887.
Fořt Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
888.
Rousek Martin
Jednoráz.licence
1
852
889.
Eliáš Vojtěch
Jednoráz.licence
1
3 104
890.
Pavlíček Martin
Jednoráz.licence
1
3 874
891.
Fořt Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
892.
Janda Jakub
Jednoráz.licence
1
1 572
893.
Eliáš Vojtěch
Jednoráz.licence
1
3 104
894.
Pavlíček Martin
Jednoráz.licence
1
3 874
895.
Fořt Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
896.
Janda Jakub
Jednoráz.licence
1
1 572
897.
Kraus Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
898.
Pavlíček Martin
Jednoráz.licence
1
3 874
899.
Fořt Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
900.
Webr Otakar
Jednoráz.licence
1
852
901.
Kraus Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
902.
Sedlář Filip
Jednoráz.licence
1
4 657
903.
Hubáček Tomáš
Jednoráz.licence
1
3 104
904.
Webr Otakar
Jednoráz.licence
1
852
905.
Sobíšek Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
906.
Sedlář Filip
Jednoráz.licence
1
4 657
907.
Školoud Vladimír
Jednoráz.licence
1
1 212
908.
Krátký Martin
Jednoráz.licence
1
7 997
909.
Sobíšek Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
910.
Sedlář Filip
Jednoráz.licence
1
4 657
911.
Školoud Vladimír
Jednoráz.licence
1
1 212
912.
Krátký Martin
Jednoráz.licence
1
7 997
913.
Tyll Roman
Jednoráz.licence
1
3 104
914.
Sedlář Filip
Jednoráz.licence
1
4 657
915.
Kopecký Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 212
916.
Krátký Martin
Jednoráz.licence
1
7 997
917.
Holan Milan
Jednoráz.licence
1
3 104
918.
Vávra Aleš
Jednoráz.licence
1
101
919.
Tenzer Andrej
Jednoráz.licence
1
3 104
920.
Vobořilová Marcela
Jednoráz.licence
1
6 416
921.
Holan Milan
Jednoráz.licence
1
3 104
922.
Krejčík Petr
Jednoráz.licence
1
1 958
923.
Tonar Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
924.
Kačírková Sabina
Jednoráz.licence
1
1 572
925.
Pála Martin
Jednoráz.licence
1
1 958
926.
Krystek Marek
Jednoráz.licence
1
4 657
927.
Tonar Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
928.
Kučera Tomáš
Jednoráz.licence
1
6 416
929.
Markant Miroslav
Jednoráz.licence
1
852
930.
Krystek Marek
Jednoráz.licence
1
4 657
931.
Černý David
Jednoráz.licence
1
2 108
932.
Kučera Tomáš
Jednoráz.licence
1
6 416
933.
Markant Miroslav
Jednoráz.licence
1
852
934.
Krystek Marek
Jednoráz.licence
1
4 657
935.
Černý David
Jednoráz.licence
1
2 108
936.
Kučera Tomáš
Jednoráz.licence
1
6 416
937.
Solfronk Antonín
Jednoráz.licence
1
5 890
938.
Rozsypal Matěj
Jednoráz.licence
1
0
939.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
3 104
940.
Loja Peter
Jednoráz.licence
1
7 997
941.
Šraier Vladimír
Jednoráz.licence
1
1 958
942.
Hubáček Tomáš
Jednoráz.licence
1
3 104
943.
Vašíček Marek
Jednoráz.licence
1
1 212
944.
Loja Peter
Jednoráz.licence
1
7 997
945.
Křížek Pavel
Jednoráz.licence
1
1 958
946.
Hubáček Tomáš
Jednoráz.licence
1
3 104
947.
Vašíček Marek
Jednoráz.licence
1
1 212
948.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
7 997
949.
Rottenborn Karel
Jednoráz.licence
1
5 890
950.
Hubáček Tomáš
Jednoráz.licence
1
3 104
951.
Vašíček Marek
Jednoráz.licence
1
1 212
952.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
7 997
953.
Rottenborn Karel
Jednoráz.licence
1
5 890
954.
Hubáček Tomáš
Jednoráz.licence
1
3 104
955.
Kraus Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
956.
Jírovec Jakub
Jednoráz.licence
1
1 572
957.
Uzdař Zdeněk
Jednoráz.licence
1
852
958.
Školoud Vladimír
Jednoráz.licence
1
1 212
959.
Sobíšek Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
960.
Jírovec Jakub
Jednoráz.licence
1
1 572
961.
Uzdař Zdeněk
Jednoráz.licence
1
852
962.
Tenzer Andrej
Jednoráz.licence
1
3 104
963.
Sobíšek Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
964.
Jírovec Jakub
Jednoráz.licence
1
1 572
965.
Uzdař Zdeněk
Jednoráz.licence
1
852
966.
Tonar Jiří
Jednoráz.licence
1
2 108
966.
Nigrin Radek
Jednoráz.licence
1
2 108
968.
Oliva Ivan
Jednoráz.licence
1
6 416
969.
Hašek Jeroným
Jednoráz.licence
1
1 958
970.
Černý David
Jednoráz.licence
1
2 108
971.
Tyll Roman
Jednoráz.licence
1
3 104
972.
Oliva Ivan
Jednoráz.licence
1
6 416
973.
Hašek Jeroným
Jednoráz.licence
1
1 958
974.
Černý David
Jednoráz.licence
1
2 108
975.
Tyll Roman
Jednoráz.licence
1
3 104
976.
Šrůta Michal
Jednoráz.licence
1
1 572
977.
Jiřík Tomáš
Jednoráz.licence
1
5 890
978.
Lachman Tomáš
Jednoráz.licence
1
3 104
978.
Tyll Roman
Jednoráz.licence
1
3 104
980.
Šrůta Michal
Jednoráz.licence
1
1 572
981.
Rousek Martin
Jednoráz.licence
1
852
982.
Vašíček Marek
Jednoráz.licence
1
1 212
983.
Tyll Roman
Jednoráz.licence
1
3 104
984.
Janušová Marta
Jednoráz.licence
1
1 572
985.
Holý Zdeněk
Jednoráz.licence
1
5 890
986.
Eliáš Vojtěch
Jednoráz.licence
1
3 104
986.
Holan Milan
Jednoráz.licence
1
3 104
988.
Marek Vladan
Jednoráz.licence
1
6 416
989.
Holý Zdeněk
Jednoráz.licence
1
5 890
990.
Eliáš Vojtěch
Jednoráz.licence
1
3 104
990.
Holan Milan
Jednoráz.licence
1
3 104
992.
Marek Vladan
Jednoráz.licence
1
6 416
993.
Holý Zdeněk
Jednoráz.licence
1
5 890
994.
Kraus Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
995.
Pála Martin
Jednoráz.licence
1
1 958
996.
Žalud Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 675
997.
Webr Otakar
Jednoráz.licence
1
852
998.
Sobíšek Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
999.
Pála Martin
Jednoráz.licence
1
1 958
1000.
Žalud Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 675
1001.
Webr Otakar
Jednoráz.licence
1
852
1002.
Sobíšek Petr
Jednoráz.licence
1
2 108
1003.
Pála Martin
Jednoráz.licence
1
1 958
1004.
Žalud Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 675
1005.
Webr Otakar
Jednoráz.licence
1
852
1006.
Kryl Martin
Jednoráz.licence
1
1 958
1007.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 108
1008.
Žalud Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 675
1009.
Krátký Martin
Jednoráz.licence
1
7 997
1010.
Kryl Martin
Jednoráz.licence
1
1 958
1011.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 108
1012.
Houška Ondřej
Jednoráz.licence
1
2 804
1013.
Krátký Martin
Jednoráz.licence
1
7 997
1014.
Nigrin Radek
Jednoráz.licence
1
2 108
1014.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 108
1016.
Houška Ondřej
Jednoráz.licence
1
2 804
1017.
Krátký Martin
Jednoráz.licence
1
7 997
1018.
Nigrin Radek
Jednoráz.licence
1
2 108
1019.
Markant Miroslav
Jednoráz.licence
1
852
1020.
Plíšková Marcela
Jednoráz.licence
1
1 572
1021.
Vobořilová Marcela
Jednoráz.licence
1
6 416
1022.
Nigrin Radek
Jednoráz.licence
1
2 108
1023.
Solfronk Antonín
Jednoráz.licence
1
5 890
1024.
Plíšková Marcela
Jednoráz.licence
1
1 572
1025.
Vobořilová Marcela
Jednoráz.licence
1
6 416
1026.
Vohryzka Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 108
1027.
Šraier Vladimír
Jednoráz.licence
1
1 958
1028.
Voldán Rostislav
Jednoráz.licence
1
1 675
1029.
Žihla Karel
Jednoráz.licence
1
1 572
1030.
Markant Miroslav
Jednoráz.licence
1
852
1031.
Rottenborn Karel
Jednoráz.licence
1
5 890
1032.
Voldán Rostislav
Jednoráz.licence
1
1 675
1033.
Žihla Karel
Jednoráz.licence
1
1 572
1034.
Solfronk Antonín
Jednoráz.licence
1
5 890
1034.
Rottenborn Karel
Jednoráz.licence
1
5 890
1036.
Bernáthová Pavlína
Jednoráz.licence
1
3 325
1037.
Žihla Karel
Jednoráz.licence
1
1 572
1038.
Šraier Vladimír
Jednoráz.licence
1
1 958
1039.
Rottenborn Karel
Jednoráz.licence
1
5 890
1040.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
2 804
1041.
Kačírková Sabina
Jednoráz.licence
1
1 572
1042.
Šraier Vladimír
Jednoráz.licence
1
1 958
1043.
Uzdař Zdeněk
Jednoráz.licence
1
852
1044.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 317
1045.
Kačírková Sabina
Jednoráz.licence
1
1 572
1046.
Šraier Vladimír
Jednoráz.licence
1
1 958
1047.
Uzdař Zdeněk
Jednoráz.licence
1
852
1048.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 317
1049.
Kačírková Sabina
Jednoráz.licence
1
1 572
1050.
Křížek Pavel
Jednoráz.licence
1
1 958
1050.
Hašek Jeroným
Jednoráz.licence
1
1 958
1052.
Zitová Klára
Jednoráz.licence
1
3 325
1053.
Kučera Tomáš
Jednoráz.licence
1
6 416
1054.
Křížek Pavel
Jednoráz.licence
1
1 958
1054.
Hašek Jeroným
Jednoráz.licence
1
1 958
1056.
Zitová Klára
Jednoráz.licence
1
3 325
1057.
Loja Peter
Jednoráz.licence
1
7 997
1058.
Hašek Jeroným
Jednoráz.licence
1
1 958
1059.
Rousek Martin
Jednoráz.licence
1
852
1060.
David Radek
Jednoráz.licence
1
2 828
1061.
Loja Peter
Jednoráz.licence
1
7 997
1062.
Hašek Jeroným
Jednoráz.licence
1
1 958
1063.
Rousek Martin
Jednoráz.licence
1
852
1064.
David Radek
Jednoráz.licence
1
2 828
1065.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
7 997
1066.
Jiřík Tomáš
Jednoráz.licence
1
5 890
1067.
Rousek Martin
Jednoráz.licence
1
852
1068.
Minář Jaromír
Jednoráz.licence
1
2 804
1069.
Jírovec Jakub
Jednoráz.licence
1
1 572
1070.
Jiřík Tomáš
Jednoráz.licence
1
5 890
1070.
Holý Zdeněk
Jednoráz.licence
1
5 890
1072.
Minář Jaromír
Jednoráz.licence
1
2 804
1073.
Jírovec Jakub
Jednoráz.licence
1
1 572
1074.
Jiřík Tomáš
Jednoráz.licence
1
5 890
1074.
Holý Zdeněk
Jednoráz.licence
1
5 890
1076.
Stránecký Marian
Jednoráz.licence
1
1 317
1077.
Salomon Igor
Jednoráz.licence
1
6 416
1078.
Jiřík Tomáš
Jednoráz.licence
1
5 890
1079.
Janda Jakub
Jednoráz.licence
1
1 572
1080.
Stránecký Marian
Jednoráz.licence
1
1 317
1081.
Salomon Igor
Jednoráz.licence
1
6 416
1082.
Holý Zdeněk
Jednoráz.licence
1
5 890
1083.
Janda Jakub
Jednoráz.licence
1
1 572
1084.
Špitálský Milan
Jednoráz.licence
1
2 804
1085.
Salomon Igor
Jednoráz.licence
1
6 416
1086.
Janda Jakub
Jednoráz.licence
1
1 572
1086.
Janda Jakub
Jednoráz.licence
1
1 572
1088.
Špitálský Milan
Jednoráz.licence
1
2 804
1089.
Motal Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 675
1090.
Webr Otakar
Jednoráz.licence
1
852
1091.
Žihla Karel
Jednoráz.licence
1
1 572
1092.
Jirsa Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 804
1093.
Motal Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 675
1094.
Vobořilová Marcela
Jednoráz.licence
1
6 416
1095.
Kačírková Sabina
Jednoráz.licence
1
1 572
1096.
Jirsa Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 804
1097.
Oliva Ivan
Jednoráz.licence
1
6 416
1097.
Vobořilová Marcela
Jednoráz.licence
1
6 416
1099.
Loja Peter
Jednoráz.licence
1
7 997
1100.
Trajer Stanislav
Jednoráz.licence
1
2 828
1101.
Šrůta Michal
Jednoráz.licence
1
1 572
1102.
Vobořilová Marcela
Jednoráz.licence
1
6 416
1103.
Loja Peter
Jednoráz.licence
1
7 997
1104.
Trajer Stanislav
Jednoráz.licence
1
2 828
1105.
Houška Ondřej
Jednoráz.licence
1
2 804
1106.
Žihla Karel
Jednoráz.licence
1
1 572
1107.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
7 997
1108.
Trajer Stanislav
Jednoráz.licence
1
2 828
1109.
Houška Ondřej
Jednoráz.licence
1
2 804
1110.
Žihla Karel
Jednoráz.licence
1
1 572
1111.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
7 997
1112.
Kaprálová Libuška
Jednoráz.licence
1
997
1113.
Plíšková Marcela
Jednoráz.licence
1
1 572
1113.
Kačírková Sabina
Jednoráz.licence
1
1 572
1113.
Jírovec Jakub
Jednoráz.licence
1
1 572
1116.
Kaprálová Libuška
Jednoráz.licence
1
997
1117.
Plíšková Marcela
Jednoráz.licence
1
1 572
1118.
Kučera Tomáš
Jednoráz.licence
1
6 416
1119.
Motal Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 675
1120.
Kubový Jan
Jednoráz.licence
1
1 317
1121.
Voldán Rostislav
Jednoráz.licence
1
1 675
1122.
Kučera Tomáš
Jednoráz.licence
1
6 416
1122.
Oliva Ivan
Jednoráz.licence
1
6 416
1124.
Kaprálová Libuška
Jednoráz.licence
1
2 375
1125.
Voldán Rostislav
Jednoráz.licence
1
1 675
1126.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
7 997
1127.
Šrůta Michal
Jednoráz.licence
1
1 572
1128.
Kaprálová Libuška
Jednoráz.licence
1
2 375
1129.
Bernáthová Pavlína
Jednoráz.licence
1
3 325
1130.
Salomon Igor
Jednoráz.licence
1
6 416
1131.
Janušová Marta
Jednoráz.licence
1
1 572
1132.
Kaprálová Libuška
Jednoráz.licence
1
2 375
1133.
Bernáthová Pavlína
Jednoráz.licence
1
3 325
1134.
Salomon Igor
Jednoráz.licence
1
6 416
1135.
Janušová Marta
Jednoráz.licence
1
1 572
1136.
Stacho Libor
Jednoráz.licence
1
4 657
1137.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
2 804
1138.
Salomon Igor
Jednoráz.licence
1
6 416
1139.
Janušová Marta
Jednoráz.licence
1
1 572
1140.
Stacho Libor
Jednoráz.licence
1
4 657
1141.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
2 804
1142.
Motal Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 675
1143.
Janušová Marta
Jednoráz.licence
1
1 572
1144.
Jarombek Martin
SVK - Slovak Republic
1
11 713
1145.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
2 804
1146.
Motal Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 675
1147.
Marek Vladan
Jednoráz.licence
1
6 416
1148.
Jarombek Martin
SVK - Slovak Republic
1
11 713
1149.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
2 804
1150.
Motal Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 675
1151.
Marek Vladan
Jednoráz.licence
1
6 416
1152.
Jarombek Martin
SVK - Slovak Republic
1
11 713
1153.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 317
1154.
Oliva Ivan
Jednoráz.licence
1
6 416
1154.
Marek Vladan
Jednoráz.licence
1
6 416
1156.
Kršanac Josip
SVK - Slovak Republic
1
453
1157.
David Radek
Jednoráz.licence
1
2 828
1158.
Oliva Ivan
Jednoráz.licence
1
6 416
1158.
Marek Vladan
Jednoráz.licence
1
6 416
1160.
Lukašovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
0
1161.
Minář Jaromír
Jednoráz.licence
1
2 804
1162.
Šrůta Michal
Jednoráz.licence
1
1 572
1163.
Žalud Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 675
1164.
Lukašovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
0
1165.
Minář Jaromír
Jednoráz.licence
1
2 804
1166.
Šrůta Michal
Jednoráz.licence
1
1 572
1167.
Žalud Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 675
1168.
Lukašovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
0
1169.
Minář Jaromír
Jednoráz.licence
1
2 804
1170.
Janušová Marta
Jednoráz.licence
1
1 572
1171.
Houška Ondřej
Jednoráz.licence
1
2 804
1172.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1173.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 317
1174.
Houška Ondřej
Jednoráz.licence
1
2 804
1175.
Plíšková Marcela
Jednoráz.licence
1
1 572
1176.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1177.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 317
1178.
Plíšková Marcela
Jednoráz.licence
1
1 572
1179.
Bernáthová Pavlína
Jednoráz.licence
1
3 325
1180.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1181.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 317
1182.
Voldán Rostislav
Jednoráz.licence
1
1 675
1183.
Bernáthová Pavlína
Jednoráz.licence
1
3 325
1184.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
805
1185.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 317
1186.
Voldán Rostislav
Jednoráz.licence
1
1 675
1187.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
2 804
1188.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
7 213
1189.
Jonák Petr
Jednoráz.licence
1
2 828
1190.
Bernáthová Pavlína
Jednoráz.licence
1
3 325
1191.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
2 804
1192.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
7 213
1193.
Jonák Petr
Jednoráz.licence
1
2 828
1194.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
2 804
1194.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
2 804
1196.
Sadilek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
5 890
1197.
Jonák Petr
Jednoráz.licence
1
2 828
1198.
Hurych Zdeněk
Jednoráz.licence
1
2 804
1199.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 317
1200.
Sadilek Ilja
SVK - Slovak Republic
1
5 890
1201.
Jonák Petr
Jednoráz.licence
1
2 828
1202.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
2 804
1203.
Zitová Klára
Jednoráz.licence
1
3 325
1204.
Szitas Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
2 356
1205.
Stránecký Marian
Jednoráz.licence
1
1 317
1206.
Král Ludvík
Jednoráz.licence
1
2 804
1206.
Minář Jaromír
Jednoráz.licence
1
2 804
1208.
Szitas Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
2 356
1209.
Špitálský Milan
Jednoráz.licence
1
2 804
1210.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 317
1210.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 317
1212.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
9 544
1213.
Špitálský Milan
Jednoráz.licence
1
2 804
1214.
Richta Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 317
1214.
Rudovský Jaroslav
Jednoráz.licence
1
1 317
1216.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
9 544
1217.
Špitálský Milan
Jednoráz.licence
1
2 804
1218.
Zitová Klára
Jednoráz.licence
1
3 325
1219.
Jonák Petr
Jednoráz.licence
1
2 828
1220.
Žlabová Markéta
SVK - Slovak Republic
1
2 121
1221.
Jirsa Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 804
1222.
Zitová Klára
Jednoráz.licence
1
3 325
1223.
Stránecký Marian
Jednoráz.licence
1
1 317
1224.
Žlabová Markéta
SVK - Slovak Republic
1
2 121
1225.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
1 317
1226.
Zitová Klára
Jednoráz.licence
1
3 325
1227.
Jirsa Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 804
1228.
Beránková Lenka
SVK - Slovak Republic
1
9 165
1229.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
1 317
1230.
David Radek
Jednoráz.licence
1
2 828
1231.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
1 317
1232.
Brestovský Alex
SVK - Slovak Republic
1
1 305
1233.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
1 317
1234.
David Radek
Jednoráz.licence
1
2 828
1234.
Trajer Stanislav
Jednoráz.licence
1
2 828
1236.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
3 325
1237.
Kohlíček Martin
Jednoráz.licence
1
2 828
1237.
David Radek
Jednoráz.licence
1
2 828
1237.
Trajer Stanislav
Jednoráz.licence
1
2 828
1240.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
3 325
1241.
Kubový Jan
Jednoráz.licence
1
1 317
1242.
Jonák Petr
Jednoráz.licence
1
2 828
1243.
Kaprálová Libuška
Jednoráz.licence
1
997
1244.
Hladný Roman
SVK - Slovak Republic
1
2 872
1245.
Kubový Jan
Jednoráz.licence
1
1 317
1245.
Stránecký Marian
Jednoráz.licence
1
1 317
1247.
Kaprálová Libuška
Jednoráz.licence
1
997
1248.
Hladný Roman
SVK - Slovak Republic
1
2 872
1249.
Kaprálová Libuška
Jednoráz.licence
1
2 375
1250.
Stránecký Marian
Jednoráz.licence
1
1 317
1251.
Kohlíček Martin
Jednoráz.licence
1
2 828
1252.
Hladný Roman
SVK - Slovak Republic
1
2 872
1253.
Kaprálová Libuška
Jednoráz.licence
1
2 375
1254.
Špitálský Milan
Jednoráz.licence
1
2 804
1255.
Kubový Jan
Jednoráz.licence
1
1 317
1256.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
1 505
1257.
Novák Richard
Jednoráz.licence
1
997
1258.
Jirsa Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 804
1259.
Kubový Jan
Jednoráz.licence
1
1 317
1260.
Ostrčil Mario
SVK - Slovak Republic
1
6 416
1261.
Novák Richard
Jednoráz.licence
1
997
1262.
Jirsa Tomáš
Jednoráz.licence
1
2 804
1263.
Novák Richard
Jednoráz.licence
1
997
1264.
Ostrčil Mario
SVK - Slovak Republic
1
6 416
1265.
Pokorný Lukáš
Jednoráz.licence
1
997
1266.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
1 317
1267.
Novák Richard
Jednoráz.licence
1
997
1268.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
11 536
1269.
Rysová Zuzanka
Jednoráz.licence
1
2 375
1270.
Kaizlerová Markéta
Jednoráz.licence
1
1 317
1271.
Novák Richard
Jednoráz.licence
1
997
1272.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
11 536
1273.
Rysová Zuzanka
Jednoráz.licence
1
2 375
1274.
Trajer Stanislav
Jednoráz.licence
1
2 828
1275.
Novák Richard
Jednoráz.licence
1
997
1276.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
11 536
1277.
Svoboda Pavel
Jednoráz.licence
1
4 657
1278.
Kaprálová Libuška
Jednoráz.licence
1
997
1278.
Pokorný Lukáš
Jednoráz.licence
1
997
1280.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
17 553
1281.
Dostál Libor
Jednoráz.licence
1
707
1282.
Kaprálová Libuška
Jednoráz.licence
1
997
1283.
Rysová Zuzanka
Jednoráz.licence
1
2 375
1284.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
17 553
1285.
Dostál Libor
Jednoráz.licence
1
707
1286.
Kohlíček Martin
Jednoráz.licence
1
2 828
1287.
Svoboda Pavel
Jednoráz.licence
1
4 657
1288.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
17 553
1289.
Nováková Míša
Jednoráz.licence
1
2 375
1290.
Kohlíček Martin
Jednoráz.licence
1
2 828
1291.
Dostál Libor
Jednoráz.licence
1
707
1292.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 305
1293.
Nováková Míša
Jednoráz.licence
1
2 375
1294.
Kohlíček Martin
Jednoráz.licence
1
2 828
1295.
Nováková Míša
Jednoráz.licence
1
2 375
1296.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 305
1297.
Nováková Míša
Jednoráz.licence
1
2 375
1298.
Kohlíček Martin
Jednoráz.licence
1
2 828
1299.
Opěla Richard
Jednoráz.licence
1
4 657
1300.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 305
1301.
Bezdíček Jan
Jednoráz.licence
1
707
1302.
Kubový Jan
Jednoráz.licence
1
1 317
1303.
Opěla Richard
Jednoráz.licence
1
4 657
1304.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 305
1305.
Janáček Jaroslav
Jednoráz.licence
1
4 657
1306.
Kaprálová Libuška
Jednoráz.licence
1
2 375
1307.
Bezdíček Jan
Jednoráz.licence
1
707
1308.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
1 969
1309.
Svitáková Jiřina
Jednoráz.licence
1
2 375
1310.
Stacho Libor
Jednoráz.licence
1
4 657
1311.
Bezdíček Jan
Jednoráz.licence
1
707
1312.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
1 969
1313.
Svitáková Jiřina
Jednoráz.licence
1
2 375
1314.
Stacho Libor
Jednoráz.licence
1
4 657
1315.
Bezdíček Jan
Jednoráz.licence
1
707
1316.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
1 969
1317.
Svitáková Jiřina
Jednoráz.licence
1
2 375
1318.
Stacho Libor
Jednoráz.licence
1
4 657
1318.
Janáček Jaroslav
Jednoráz.licence
1
4 657
1320.
Rojc Matjaz
SLO - Slovenia
1
1 618
1321.
Daněček Pavel
Jednoráz.licence
1
4 657
1321.
Stacho Libor
Jednoráz.licence
1
4 657
1321.
Janáček Jaroslav
Jednoráz.licence
1
4 657
1324.
Srncik Borut
SLO - Slovenia
1
1 618
1325.
Kepák Marek
Jednoráz.licence
1
707
1326.
Pokorný Lukáš
Jednoráz.licence
1
997
1327.
Janáček Jaroslav
Jednoráz.licence
1
4 657
1328.
Giovanni Boletti
ITA - Italy
1
16 039
1329.
Kepák Marek
Jednoráz.licence
1
707
1330.
Rysová Zuzanka
Jednoráz.licence
1
2 375
1330.
Svitáková Jiřina
Jednoráz.licence
1
2 375
1332.
Živná Veronika
ITA - Italy
1
5 775
1333.
Kepák Marek
Jednoráz.licence
1
707
1334.
Šmíd Jiří
KJ Těrlicko
1
678
1335.
Svitáková Jiřina
Jednoráz.licence
1
2 375
1336.
Mattia Zinetti
ITA - Italy
1
13 790
1337.
Hlavačka Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
1338.
Bobková Eva
Baník Ostrava
1
1 385
1339.
Kepák Marek
Jednoráz.licence
1
707
1340.
Faoro Tea
ITA - Italy
1
7 451
1341.
Hlavačka Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
1342.
Novák Adam
JK Ostrava
1
688
1343.
Dosoudil Pavel
Jednoráz.licence
1
2 081
1344.
Papetti Caterina
ITA - Italy
1
2 595
1345.
Hlavačka Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
1346.
Šmíček Václav
JK Ostrava
1
440
1347.
Dosoudil Pavel
Jednoráz.licence
1
2 081
1348.
Trojanovič Ive
CRO - Croatia
1
12 262
1349.
Hlavačka Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
1350.
Homolka Miloš
ALT Tornado
1
5 106
1351.
Dosoudil Pavel
Jednoráz.licence
1
2 081
1352.
Pelivan Katarina
CRO - Croatia
1
2 642
1353.
Dosoudil Pavel
Jednoráz.licence
1
2 081
1354.
Bednář Martin
ČANY
1
109
1355.
Lůčan Libor
Jednoráz.licence
1
707
1356.
Suter Maja
SUI - Switzerland
1
2 540
1357.
Dosoudil Pavel
Jednoráz.licence
1
2 081
1358.
Kvyšnovský Michael
ČWA
1
6 536
1359.
Lůčan Libor
Jednoráz.licence
1
707
1360.
Nynke Verwoerd
NED -The Netherlands
1
20 252
1361.
Lůčan Libor
Jednoráz.licence
1
707
1362.
Sehnal Pavel
ČWA
1
9 600
1363.
Vrchotová Michaela
Jednoráz.licence
1
707
1364.
Annabel Wickel
NED -The Netherlands
1
20 252
1365.
Lůčan Libor
Jednoráz.licence
1
707
1366.
Holak Andrej
SVK - Slovak Republic
1
1 048
1367.
Vrchotová Michaela
Jednoráz.licence
1
707
1368.
Merle Louwinger
NED -The Netherlands
1
14 295
1369.
Lůčan Libor
Jednoráz.licence
1
707
1370.
Holak Andrej
SVK - Slovak Republic
1
1 048
1371.
Vrchotová Michaela
Jednoráz.licence
1
707
1372.
Sam Leenhouts
NED -The Netherlands
1
10 620
1373.
Vrchotová Michaela
Jednoráz.licence
1
707
1374.
Holak Andrej
SVK - Slovak Republic
1
1 048
1375.
Klimešová Eliško
Jednoráz.licence
1
707
1376.
Jersovas Paulius
LTU - Lithuania
1
4 625
1377.
Vrchotová Michaela
Jednoráz.licence
1
707
1378.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
4 371
1379.
Klimešová Eliško
Jednoráz.licence
1
707
1380.
Perra Edouard
FRA - France
1
2 804
1381.
Vrchotová Michaela
Jednoráz.licence
1
707
1382.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
4 371
1383.
Macák Libor
Jednoráz.licence
1
2 081
1384.
Ramm-Pettersen Jon
NOR - Norway
1
7 219
1385.
Klimešová Eliško
Jednoráz.licence
1
707
1386.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
4 371
1387.
Cyrany Jan
Jednoráz.licence
1
2 081
1388.
Stefanussen Steinar
NOR - Norway
1
7 219
1389.
Klimešová Eliško
Jednoráz.licence
1
707
1390.
Jarombek Martin
SVK - Slovak Republic
1
11 713
1391.
Cyrany Jan
Jednoráz.licence
1
2 081
1392.
Uko Rasmus Tiidemann
EST - Estonia
1
24 627
1393.
Klimešová Eliško
Jednoráz.licence
1
707
1394.
Jarombek Martin
SVK - Slovak Republic
1
11 713
1395.
Stoklasa Jiří
Jednoráz.licence
1
2 081
1396.
Helen Ausman
EST - Estonia
1
15 413
1397.
Macák Libor
Jednoráz.licence
1
2 081
1398.
Kršanac Josip
SVK - Slovak Republic
1
453
1399.
Stoklasa Jiří
Jednoráz.licence
1
2 081
1400.
Svoboda Pavel
Jednoráz.licence
1
4 657
1401.
Cyrany Jan
Jednoráz.licence
1
2 081
1402.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
1
7 997
1403.
Stoklasa Jiří
Jednoráz.licence
1
2 081
1404.
Dostál Libor
Jednoráz.licence
1
707
1405.
Cyrany Jan
Jednoráz.licence
1
2 081
1406.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
1
7 997
1407.
Koleňák Jaroslav
Jednoráz.licence
1
2 081
1408.
Dostál Libor
Jednoráz.licence
1
707
1409.
Cyrany Jan
Jednoráz.licence
1
2 081
1410.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
7 029
1411.
Stoklasa Bohumil
Jednoráz.licence
1
2 081
1412.
Nováková Míša
Jednoráz.licence
1
2 375
1413.
Stoklasa Jiří
Jednoráz.licence
1
2 081
1414.
Lukašovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
0
1415.
Mužík Martin
Jednoráz.licence
1
2 081
1416.
Opěla Richard
Jednoráz.licence
1
4 657
1417.
Stoklasa Jiří
Jednoráz.licence
1
2 081
1418.
Lukašovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
0
1419.
Mužík Martin
Jednoráz.licence
1
2 081
1420.
Opěla Richard
Jednoráz.licence
1
4 657
1421.
Koleňák Jaroslav
Jednoráz.licence
1
2 081
1422.
Miškov Alexander
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1423.
Mužík Martin
Jednoráz.licence
1
2 081
1424.
Bezdíček Jan
Jednoráz.licence
1
707
1425.
Stoklasa Bohumil
Jednoráz.licence
1
2 081
1426.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
805
1427.
Sládek Martin
Jednoráz.licence
1
2 081
1428.
Daněček Pavel
Jednoráz.licence
1
4 657
1429.
Stoklasa Bohumil
Jednoráz.licence
1
2 081
1430.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 775
1431.
Sládek Martin
Jednoráz.licence
1
2 081
1432.
Daněček Pavel
Jednoráz.licence
1
4 657
1433.
Beneš Petr
Jednoráz.licence
1
2 081
1434.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 775
1435.
Novák Miroslav
Jednoráz.licence
1
2 550
1436.
Kepák Marek
Jednoráz.licence
1
707
1437.
Sládek Martin
Jednoráz.licence
1
2 081
1438.
Žlabová Markéta
SVK - Slovak Republic
1
2 121
1439.
Nechvíle Petr
Jednoráz.licence
1
2 550
1440.
Ernest Radoslav
Jednoráz.licence
1
2 081
1441.
Nechvíle Petr
Jednoráz.licence
1
2 550
1442.
Žlabová Markéta
SVK - Slovak Republic
1
2 121
1443.
Nechvíle Petr
Jednoráz.licence
1
2 550
1444.
Ernest Radoslav
Jednoráz.licence
1
2 081
1445.
Nechvíle Petr
Jednoráz.licence
1
2 550
1446.
Antoška Martin
SVK - Slovak Republic
1
0
1447.
Česal Lukáš
Jednoráz.licence
1
2 550
1448.
Ernest Radoslav
Jednoráz.licence
1
2 081
1449.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
2 550
1450.
Antoška Martin
SVK - Slovak Republic
1
0
1451.
Česal Lukáš
Jednoráz.licence
1
2 550
1452.
Hlavačka Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
1453.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
2 550
1454.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
1455.
Novák Leoš
Jednoráz.licence
1
1 212
1456.
Hlavačka Tomáš
Jednoráz.licence
1
707
1457.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
2 550
1458.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
1459.
Zapadlo Štěpán
JK Olomouc
1
452
1460.
Lůčan Libor
Jednoráz.licence
1
707
1461.
Mikéska Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
1462.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
1463.
Valena Tibor
JK Olomouc
1
101
1464.
Bárta Lubomír
Jednoráz.licence
1
2 081
1465.
Krátký Marek
Jednoráz.licence
1
1 212
1466.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
3 325
1467.
Bátěk Šimon
JK Olomouc
1
318
1468.
Bárta Lubomír
Jednoráz.licence
1
2 081
1469.
Hrbek Michal
Jednoráz.licence
1
1 212
1470.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
3 325
1471.
Ježíková Kristýna
JK Olomouc
1
804
1472.
Bárta Lubomír
Jednoráz.licence
1
2 081
1473.
Hrbek Michal
Jednoráz.licence
1
1 212
1474.
Hladný Roman
SVK - Slovak Republic
1
2 872
1475.
Navrátil Petr
Sokol Tovačov
1
351
1476.
Macák Libor
Jednoráz.licence
1
2 081
1477.
Hrbek Michal
Jednoráz.licence
1
1 212
1478.
Kubarski Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 647
1479.
Šmídová Jana
KJ Těrlicko
1
678
1480.
Macák Libor
Jednoráz.licence
1
2 081
1481.
Dámen René
Jednoráz.licence
1
1 212
1482.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
2 894
1483.
Zielonka Lukáš
KJ Těrlicko
1
617
1484.
Macák Libor
Jednoráz.licence
1
2 081
1485.
Váňa Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
1486.
Mika Viktor
SVK - Slovak Republic
1
3 194
1487.
Vildomcová Kateřina
JK Ostrava
1
1 108
1488.
Cyrany Jan
Jednoráz.licence
1
2 081
1489.
Vobr Martin
Jednoráz.licence
1
3 782
1490.
Mika Viktor
SVK - Slovak Republic
1
3 194
1491.
Kolařík Vincenc
ALT FB
1
1 212
1492.
Stoklasa Jiří
Jednoráz.licence
1
2 081
1493.
Vobr Martin
Jednoráz.licence
1
3 782
1494.
Mika Viktor
SVK - Slovak Republic
1
3 194
1495.
Hrubý Kryštof
ČWA
1
707
1496.
Koleňák Jaroslav
Jednoráz.licence
1
2 081
1497.
Krauz Petr
Jednoráz.licence
1
3 782
1498.
Ostrčil Mario
SVK - Slovak Republic
1
6 416
1499.
Sitař Robin
ALT RS
1
2 479
1500.
Stoklasa Bohumil
Jednoráz.licence
1
2 081
1501.
Krauz Petr
Jednoráz.licence
1
3 782
1502.
Ostrčil Mario
SVK - Slovak Republic
1
6 416
1503.
Beránek Petr
SVK - Slovak Republic
1
2 006
1504.
Stoklasa Bohumil
Jednoráz.licence
1
2 081
1505.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
3 782
1506.
Svoboda Pavel
Jednoráz.licence
1
4 657
1507.
Beránek Petr
SVK - Slovak Republic
1
2 006
1508.
Stoklasa Bohumil
Jednoráz.licence
1
2 081
1509.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
1510.
Dostál Libor
Jednoráz.licence
1
707
1511.
Beránek Petr
SVK - Slovak Republic
1
2 006
1512.
Beneš Petr
Jednoráz.licence
1
2 081
1513.
Noščák Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
1514.
Nováková Míša
Jednoráz.licence
1
2 375
1515.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 305
1516.
Beneš Petr
Jednoráz.licence
1
2 081
1517.
Noščák Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
1518.
Opěla Richard
Jednoráz.licence
1
4 657
1519.
Holak Andrej
SVK - Slovak Republic
1
1 048
1520.
Beneš Petr
Jednoráz.licence
1
2 081
1521.
Noščák Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
1522.
Opěla Richard
Jednoráz.licence
1
4 657
1523.
Holak Andrej
SVK - Slovak Republic
1
1 048
1524.
Mužík Martin
Jednoráz.licence
1
2 081
1525.
Nováček Miloš
Jednoráz.licence
1
4 557
1526.
Bezdíček Jan
Jednoráz.licence
1
707
1527.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
4 371
1528.
Novák Miroslav
Jednoráz.licence
1
2 550
1529.
Holý Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
1530.
Janáček Jaroslav
Jednoráz.licence
1
4 657
1531.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
4 371
1532.
Nechvíle Petr
Jednoráz.licence
1
2 550
1533.
Vízner Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1534.
Janáček Jaroslav
Jednoráz.licence
1
4 657
1535.
Jarombek Martin
SVK - Slovak Republic
1
11 713
1536.
Česal Lukáš
Jednoráz.licence
1
2 550
1537.
Vízner Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1538.
Svitáková Jiřina
Jednoráz.licence
1
2 375
1539.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
1
7 997
1540.
Mikéska Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
1541.
Vízner Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1542.
Daněček Pavel
Jednoráz.licence
1
4 657
1543.
Kunicová Alena
SVK - Slovak Republic
1
7 997
1544.
Mikéska Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
1545.
Taschner Karel
Jednoráz.licence
1
12 945
1546.
Daněček Pavel
Jednoráz.licence
1
4 657
1547.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
7 029
1548.
Novák Leoš
Jednoráz.licence
1
1 212
1549.
Taschner Karel
Jednoráz.licence
1
12 945
1550.
Daněček Pavel
Jednoráz.licence
1
4 657
1551.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
7 029
1552.
Novák Leoš
Jednoráz.licence
1
1 212
1553.
Taschner Karel
Jednoráz.licence
1
12 945
1554.
Kepák Marek
Jednoráz.licence
1
707
1555.
Lukačovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
7 029
1556.
Dámen René
Jednoráz.licence
1
1 212
1557.
Šikmer Jiří
Jednoráz.licence
1
12 945
1558.
Ernest Radoslav
Jednoráz.licence
1
2 081
1559.
Lukašovič Samuel
SVK - Slovak Republic
1
0
1560.
Vobr Martin
Jednoráz.licence
1
3 782
1561.
Šikmer Jiří
Jednoráz.licence
1
12 945
1562.
Ernest Radoslav
Jednoráz.licence
1
2 081
1563.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
805
1564.
Krauz Petr
Jednoráz.licence
1
3 782
1565.
Šikmer Jiří
Jednoráz.licence
1
12 945
1566.
Ernest Radoslav
Jednoráz.licence
1
2 081
1567.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
805
1568.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
3 782
1569.
Janouch Ondřej
Jednoráz.licence
1
12 945
1570.
Dosoudil Pavel
Jednoráz.licence
1
2 081
1571.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
805
1572.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
3 782
1573.
Janouch Ondřej
Jednoráz.licence
1
12 945
1574.
Bárta Lubomír
Jednoráz.licence
1
2 081
1575.
Neczli Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
805
1576.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
1577.
Janouch Ondřej
Jednoráz.licence
1
12 945
1578.
Bárta Lubomír
Jednoráz.licence
1
2 081
1579.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
7 213
1580.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
1581.
Janouch Ondřej
Jednoráz.licence
1
12 945
1582.
Bárta Lubomír
Jednoráz.licence
1
2 081
1583.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
7 213
1584.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
1585.
Zeman Jan
Jednoráz.licence
1
12 945
1586.
Klimešová Eliško
Jednoráz.licence
1
707
1587.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 775
1588.
Noščák Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
1589.
Zeman Jan
Jednoráz.licence
1
12 945
1590.
Macák Libor
Jednoráz.licence
1
2 081
1591.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 775
1592.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
4 557
1593.
Sokol Petr
ALT Vaurien
1
10 832
1594.
Koleňák Jaroslav
Jednoráz.licence
1
2 081
1595.
Szitas Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
2 356
1596.
Porkert Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
1597.
Rašková Kateřina
ČWA
1
0
1598.
Koleňák Jaroslav
Jednoráz.licence
1
2 081
1599.
Szitas Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
2 356
1600.
Porkert Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
1601.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
11 536
1602.
Koleňák Jaroslav
Jednoráz.licence
1
2 081
1603.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
9 544
1604.
Nováček Miloš
Jednoráz.licence
1
4 557
1605.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
11 536
1606.
Beneš Petr
Jednoráz.licence
1
2 081
1607.
Szitás Ondrej
SVK - Slovak Republic
1
9 544
1608.
Nováček Miloš
Jednoráz.licence
1
4 557
1609.
Beránek Petr
SVK - Slovak Republic
1
2 006
1610.
Beneš Petr
Jednoráz.licence
1
2 081
1611.
Antoška Martin
SVK - Slovak Republic
1
0
1612.
Holý Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
1613.
Beránek Petr
SVK - Slovak Republic
1
2 006
1614.
Mužík Martin
Jednoráz.licence
1
2 081
1615.
Antoška Martin
SVK - Slovak Republic
1
0
1616.
Holý Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
1617.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
17 553
1618.
Mužík Martin
Jednoráz.licence
1
2 081
1619.
Antoška Martin
SVK - Slovak Republic
1
0
1620.
Vízner Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1621.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
17 553
1622.
Sládek Martin
Jednoráz.licence
1
2 081
1623.
Beránková Lenka
SVK - Slovak Republic
1
9 165
1624.
Taschner Karel
Jednoráz.licence
1
12 945
1625.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 305
1626.
Sládek Martin
Jednoráz.licence
1
2 081
1627.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
1628.
Šikmer Jiří
Jednoráz.licence
1
12 945
1629.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
1 969
1630.
Sládek Martin
Jednoráz.licence
1
2 081
1631.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
8 437
1632.
Janouch Ondřej
Jednoráz.licence
1
12 945
1633.
Kubarski Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 647
1634.
Novák Miroslav
Jednoráz.licence
1
2 550
1635.
Brestovský Alex
SVK - Slovak Republic
1
1 305
1636.
Krajčovič Milan
Jednoráz.licence
1
12 945
1637.
Kubarski Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 647
1638.
Novák Miroslav
Jednoráz.licence
1
2 550
1639.
Čermák Josef
Jednoráz.licence
1
303
1640.
Krajčovič Milan
Jednoráz.licence
1
12 945
1641.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
1 505
1642.
Novák Miroslav
Jednoráz.licence
1
2 550
1643.
Hacmac Martin
Jednoráz.licence
1
3 874
1644.
Krajčovič Milan
Jednoráz.licence
1
12 945
1645.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
1 505
1646.
Novák Miroslav
Jednoráz.licence
1
2 550
1647.
Hacmac Martin
Jednoráz.licence
1
3 874
1648.
Krajčovič Milan
Jednoráz.licence
1
12 945
1649.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
1 505
1650.
Nechvíle Petr
Jednoráz.licence
1
2 550
1651.
Kolín Robert
Jednoráz.licence
1
852
1652.
Zeman Jan
Jednoráz.licence
1
12 945
1653.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
1 505
1654.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
2 550
1655.
Lukačovič Samuel
Jednoráz.licence
1
277
1656.
Zeman Jan
Jednoráz.licence
1
12 945
1657.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
131
1658.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
2 550
1659.
Lukačovič Samuel
Jednoráz.licence
1
277
1660.
Zeman Jan
Jednoráz.licence
1
12 945
1661.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
131
1662.
Česal Danilo
Jednoráz.licence
1
2 550
1663.
Přibyl Tomáš
Jednoráz.licence
1
678
1664.
Zeman Jan
Jednoráz.licence
1
12 945
1665.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
131
1666.
Česal Lukáš
Jednoráz.licence
1
2 550
1667.
Ronovský Jonáš
Jednoráz.licence
1
404
1668.
Čermák Josef
Jednoráz.licence
1
303
1669.
Malina Zdenek Alex
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1670.
Česal Lukáš
Jednoráz.licence
1
2 550
1671.
Ronovský Jonáš
Jednoráz.licence
1
404
1672.
Hacmac Martin
Jednoráz.licence
1
3 874
1673.
Malina Zdenek Alex
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1674.
Česal Lukáš
Jednoráz.licence
1
2 550
1675.
Starý Miroslav
Jednoráz.licence
1
402
1676.
Kolín Robert
Jednoráz.licence
1
852
1677.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
2 894
1678.
Mikéska Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
1679.
Starý Miroslav
Jednoráz.licence
1
402
1680.
Lukačovič Samuel
Jednoráz.licence
1
277
1681.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
2 894
1682.
Mikéska Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
1683.
Šejba Filip
Jednoráz.licence
1
4 657
1684.
Přibyl Tomáš
Jednoráz.licence
1
678
1685.
Mika Viktor
SVK - Slovak Republic
1
3 194
1686.
Mikéska Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
1687.
Šejba Filip
Jednoráz.licence
1
4 657
1688.
Ronovský Jonáš
Jednoráz.licence
1
404
1689.
Ostrčil Mario
SVK - Slovak Republic
1
6 416
1690.
Krátký Marek
Jednoráz.licence
1
1 212
1691.
Uhrich Martin
Jednoráz.licence
1
594
1692.
Ronovský Jonáš
Jednoráz.licence
1
404
1693.
Sedlak Martin
SVK - Slovak Republic
1
0
1694.
Krátký Marek
Jednoráz.licence
1
1 212
1695.
Vastl Tomáš
Jednoráz.licence
1
5 775
1696.
Starý Miroslav
Jednoráz.licence
1
402
1697.
Sedlak Martin
SVK - Slovak Republic
1
0
1698.
Hrbek Michal
Jednoráz.licence
1
1 212
1699.
Vastl Tomáš
Jednoráz.licence
1
5 775
1700.
Šejba Filip
Jednoráz.licence
1
4 657
1701.
Sedlak Martin
SVK - Slovak Republic
1
0
1702.
Dámen René
Jednoráz.licence
1
1 212
1703.
Záhora Tomáš
Jednoráz.licence
1
10 878
1704.
Šejba Filip
Jednoráz.licence
1
4 657
1705.
Uríčková Diana
SVK - Slovak Republic
1
5 890
1706.
Váňa Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
1707.
Běhunčík Ivan
Jednoráz.licence
1
4 657
1708.
Uhrich Martin
Jednoráz.licence
1
594
1709.
Uríčková Diana
SVK - Slovak Republic
1
5 890
1710.
Váňa Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
1710.
Novák Leoš
Jednoráz.licence
1
1 212
1712.
Uhrich Martin
Jednoráz.licence
1
594
1713.
Uríčková Diana
SVK - Slovak Republic
1
5 890
1714.
Váňa Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
1714.
Krátký Marek
Jednoráz.licence
1
1 212
1716.
Vastl Tomáš
Jednoráz.licence
1
5 775
1717.
Hurban Gerald
AUT - Austria
1
707
1718.
Vobr Martin
Jednoráz.licence
1
3 782
1719.
Krátký Marek
Jednoráz.licence
1
1 212
1720.
Záhora Tomáš
Jednoráz.licence
1
10 878
1721.
Veselá Vladimíra
AUT - Austria
1
402
1722.
Vobr Martin
Jednoráz.licence
1
3 782
1723.
Krátký Marek
Jednoráz.licence
1
1 212
1724.
Běhunčík Ivan
Jednoráz.licence
1
4 657
1725.
Eigenstuhler .
AUT - Austria
1
3 293
1726.
Krauz Petr
Jednoráz.licence
1
3 782
1727.
Hrbek Michal
Jednoráz.licence
1
1 212
1728.
Běhunčík Ivan
Jednoráz.licence
1
4 657
1729.
Begusch Alexander
AUT - Austria
1
481
1730.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
1731.
Hrbek Michal
Jednoráz.licence
1
1 212
1732.
Uríčková Diana
SVK - Slovak Republic
1
5 890
1733.
Geiger Richárd
HUN - Hungary
1
10 944
1734.
Noščák Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
1735.
Dámen René
Jednoráz.licence
1
1 212
1736.
Uríčková Diana
SVK - Slovak Republic
1
5 890
1737.
Nánási Marcell
HUN - Hungary
1
1 349
1738.
Noščák Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
1739.
Dámen René
Jednoráz.licence
1
1 212
1740.
Van Moryen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
7 029
1741.
Santa Bence
HUN - Hungary
1
1 405
1742.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
4 557
1743.
Dámen René
Jednoráz.licence
1
1 212
1744.
Van Moryen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
7 029
1745.
Nagy-Pál Levente
HUN - Hungary
1
2 893
1746.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
4 557
1747.
Váňa Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
1748.
Van Moryen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
7 029
1749.
Carter Humphrey
GBR - Great Britain
1
21 525
1750.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
4 557
1751.
Váňa Pavel
Jednoráz.licence
1
1 212
1752.
Dvořák Dalibor
ČWA
1
4 234
1753.
Crickmore Nick
GBR - Great Britain
1
1 004
1754.
Nováček Miloš
Jednoráz.licence
1
4 557
1755.
Vobr Martin
Jednoráz.licence
1
3 782
1756.
Pokorný Lukáš
Jednoráz.licence
1
997
1757.
Lewis Jack
GBR - Great Britain
1
35 464
1758.
Holý Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
1759.
Krauz Petr
Jednoráz.licence
1
3 782
1760.
Holý Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
1761.
Lucas Marshall
GBR - Great Britain
1
35 464
1762.
Vízner Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1763.
Krauz Petr
Jednoráz.licence
1
3 782
1764.
Taschner Karel
Jednoráz.licence
1
12 945
1765.
Jessica Jobson
GBR - Great Britain
1
16 719
1766.
Šikmer Jiří
Jednoráz.licence
1
12 945
1767.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
3 782
1768.
Janouch Ondřej
Jednoráz.licence
1
12 945
1769.
Barton Peter
GBR - Great Britain
1
10 217
1770.
Krajčovič Milan
Jednoráz.licence
1
12 945
1771.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
3 782
1772.
Krajčovič Milan
Jednoráz.licence
1
12 945
1773.
Tillinger Iva
SLO - Slovenia
1
2 215
1774.
Čermák Josef
Jednoráz.licence
1
303
1775.
Borovka Vojtěch
Jednoráz.licence
1
3 782
1776.
Hacmac Martin
Jednoráz.licence
1
3 874
1777.
Lorenzo Ricco
ITA - Italy
1
16 039
1778.
Hacmac Martin
Jednoráz.licence
1
3 874
1779.
Holý Petr
Jednoráz.licence
1
4 557
1780.
Kolín Robert
Jednoráz.licence
1
852
1781.
De Luca Elena
ITA - Italy
1
10 953
1782.
Kolín Robert
Jednoráz.licence
1
852
1783.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
4 557
1784.
Lukačovič Samuel
Jednoráz.licence
1
277
1785.
Forasacco Nicolo
ITA - Italy
1
10 301
1786.
Lukačovič Samuel
Jednoráz.licence
1
277
1787.
Schulz Jiří
Jednoráz.licence
1
4 557
1788.
Přibyl Tomáš
Jednoráz.licence
1
678
1789.
Drago Stefano
ITA - Italy
1
10 301
1790.
Přibyl Tomáš
Jednoráz.licence
1
678
1791.
Porkert Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
1792.
Ronovský Jonáš
Jednoráz.licence
1
404
1793.
Perbellini Federica
ITA - Italy
1
7 451
1794.
Starý Miroslav
Jednoráz.licence
1
402
1795.
Porkert Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
1796.
Starý Miroslav
Jednoráz.licence
1
402
1797.
Lazzarini Ilaria
ITA - Italy
1
2 595
1798.
Šejba Filip
Jednoráz.licence
1
4 657
1799.
Porkert Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
1800.
Uhrich Martin
Jednoráz.licence
1
594
1801.
Giorgini Michele
ITA - Italy
1
6 400
1802.
Vastl Tomáš
Jednoráz.licence
1
5 775
1803.
Porkert Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
1804.
Záhora Tomáš
Jednoráz.licence
1
10 878
1805.
Antunovič Darko
CRO - Croatia
1
17 987
1806.
Záhora Tomáš
Jednoráz.licence
1
10 878
1807.
Nováček Miloš
Jednoráz.licence
1
4 557
1808.
Běhunčík Ivan
Jednoráz.licence
1
4 657
1809.
Luca Bertschy
SUI - Switzerland
1
7 028
1810.
Běhunčík Ivan
Jednoráz.licence
1
4 657
1811.
Nováček Miloš
Jednoráz.licence
1
4 557
1812.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
11 536
1813.
Lizet de Vries
NED -The Netherlands
1
17 464
1814.
Beránek Petr
SVK - Slovak Republic
1
2 006
1815.
Holý Jan
Jednoráz.licence
1
4 557
1816.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
17 553
1817.
Perez Sergi
ESP - Spain
1
7 903
1818.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
1 969
1819.
Vízner Tomáš
Jednoráz.licence
1
4 060
1820.
Brestovský Oliver
SVK - Slovak Republic
1
1 969
1821.
Heier Bjorn Harald
NOR - Norway
1
7 219
1822.
Van Moryen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
7 029
1823.
Taschner Karel
Jednoráz.licence
1
12 945
1824.
Van Moryen Patrick
SVK - Slovak Republic
1
7 029
1825.
Hugo Rasmus Vaino
EST - Estonia
1
24 627
1826.
Šikmer Jiří
Jednoráz.licence
1
12 945
1827.
Čermák Josef
Jednoráz.licence
1
303
1828.
Kubarski Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 647
1829.
Čermák Josef
Jednoráz.licence
1
303
1830.
Kubarski Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 647
1831.
Čermák Josef
Jednoráz.licence
1
303
1832.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
131
1833.
Hacmac Martin
Jednoráz.licence
1
3 874
1834.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
131
1835.
Kolín Robert
Jednoráz.licence
1
852
1836.
Malina Zdenek Alex
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1837.
Kolín Robert
Jednoráz.licence
1
852
1838.
Malina Zdenek Alex
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1839.
Lukačovič Samuel
Jednoráz.licence
1
277
1840.
Malina Zdenek Alex
SVK - Slovak Republic
1
3 515
1841.
Přibyl Tomáš
Jednoráz.licence
1
678
1842.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
2 894
1843.
Přibyl Tomáš
Jednoráz.licence
1
678
1844.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
2 894
1845.
Ronovský Jonáš
Jednoráz.licence
1
404
1846.
Mika Viktor
SVK - Slovak Republic
1
3 194
1847.
Starý Miroslav
Jednoráz.licence
1
402
1848.
Šejba Filip
Jednoráz.licence
1
4 657
1849.
Uhrich Martin
Jednoráz.licence
1
594
1849.
Uhrich Martin
Jednoráz.licence
1
594
1851.
Vastl Tomáš
Jednoráz.licence
1
5 775
1851.
Vastl Tomáš
Jednoráz.licence
1
5 775
1853.
Záhora Tomáš
Jednoráz.licence
1
10 878
1853.
Záhora Tomáš
Jednoráz.licence
1
10 878
1855.
Běhunčík Ivan
Jednoráz.licence
1
4 657
1856.
Touval Jan
ČWA
1
541
1857.
Rysová Zuzanka
Jednoráz.licence
2
4 750
1858.
Boček Michal
Jednoráz.licence
2
3 689
1859.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
2
6 784
1860.
Boček Michal
Jednoráz.licence
2
3 689
1861.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
2
6 784
1862.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
2
5 107
1863.
Boček Roman
Jednoráz.licence
2
1 217
1864.
Boček Michal
Jednoráz.licence
2
3 689
1865.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
2
6 784
1866.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
2
5 107
1867.
Chamradová Eva
JK Ostrava
2
706
1868.
Boček Roman
Jednoráz.licence
2
1 217
1869.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
2
6 784
1870.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
2
5 107
1871.
Zielonka Tomáš
KJ Těrlicko
2
1 095
1872.
Boček Roman
Jednoráz.licence
2
1 217
1873.
Boček Michal
Jednoráz.licence
2
3 689
1874.
Čech Petr
ČWA
2
12 866
1875.
Zielonková Ivona
KJ Těrlicko
2
1 095
1876.
Boček Roman
Jednoráz.licence
2
1 217
1877.
Boček Michal
Jednoráz.licence
2
3 689
1878.
Kuřilová Kateřina
Baník Ostrava
2
1 108
1879.
Kantorík Ivan
JK Ostrava Poruba
2
1 709
1880.
Boček Michal
Jednoráz.licence
2
1 217
1881.
Boček Michal
Jednoráz.licence
2
3 689
1882.
Staniek Michal
KJ Těrlicko
2
2 065
1883.
Svoboda Pavel
Jednoráz.licence
2
9 314
1884.
Boček Michal
Jednoráz.licence
2
1 217
1884.
Boček Roman
Jednoráz.licence
2
1 217
1886.
Blahuta Libor
Baník Ostrava
2
707
1887.
Boček Michal
Jednoráz.licence
2
1 217
1888.
Bočková Simona
Jednoráz.licence
2
3 689
1889.
Boček Roman
Jednoráz.licence
2
1 217
1890.
Novák Leoš
Jednoráz.licence
2
2 424
1891.
Bočková Simona
Jednoráz.licence
2
3 689
1891.
Bočková Simona
Jednoráz.licence
2
3 689
1893.
Boček Michal
Jednoráz.licence
2
1 217
1893.
Boček Michal
Jednoráz.licence
2
1 217
1895.
Bočková Simona
Jednoráz.licence
2
3 689
1896.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
2
6 784
1897.
Boček Michal
Jednoráz.licence
2
1 217
1898.
Bočková Simona
Jednoráz.licence
2
3 689
1899.
Navrátil Jan
Sokol Tovačov
2
2 663
1900.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
2
6 784
1901.
Bočková Simona
Jednoráz.licence
2
3 689
1902.
Štafa Patrick
MYK
2
248
1903.
Baran Miroslav
YC LS Brno
2
5 628
1904.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
2
6 784
1905.
Pokorný Lukáš
Jednoráz.licence
2
1 994
1906.
Korbová Ivana
JK Olomouc
2
812
1907.
Marek Michal
TJ Rapid Brno
2
1 583
1908.
Novák Jakub
ČWA
2
10 212
1909.
Vidakovič Stojan
SLO - Slovenia
2
17 455
1910.
Rozsypal Vladimír
JK Olomouc
2
3 610
1911.
Chalupník Miloslav
YC Dyje
2
18 207
1912.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
2
5 107
1913.
Szmaragowski Dan
ČANY
2
4 921
1914.
Morávek David
YC LS Brno
2
2 585
1915.
Voráč Pavel
YC LS Brno
2
8 976
1916.
Hrušková Sára
SVK - Slovak Republic
2
5 107
1917.
Piňosová Andrea
JK Prostějov
2
654
1918.
Maruška Tomáš
YC LS Brno
2
212
1919.
Bína Rudolf
YC LS Brno
2
1 686
1920.
Fajfrlík Václav
ČANY
2
3 891
1921.
Rozsypal Jakub
JK Olomouc
2
3 610
1922.
Křenek Miloš
YC LS Brno
2
892
1923.
Zoubek Ivo
YC LS Brno
2
2 634
1924.
Strejček Radim
Sokol Palkovice
2
1 033
1925.
Šmakalová Pavlína
JK Olomouc
2
4 393
1926.
Kaš Petr
YC LS Brno
2
2 299
1927.
Dokoupilová Beáta
Jachtklub Brno
2
1 175
1928.
Kaleta Miroslav
KJ Těrlicko
2
1 745
1929.
Mašek Tomáš
Baník Ostrava
2
844
1930.
Janáček Petr
YC LS Brno
2
1 026
1931.
Chládek Lukáš
TJ Lanškroun
2
671
1932.
Zoubková Lucie
YC LS Brno
2
3 350
1933.
Hejna Jan
Baník Ostrava
2
844
1934.
Seidl Šimon
YC LS Brno
2
11 550
1935.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
2
7 010
1936.
Hrabálek Michal
YC LS Brno
2
8 976
1937.
Kusáková Tereza
Sokol Palkovice
2
674
1938.
Blatecký David
Jachtklub Brno
2
17 846
1939.
Štamberg Jan
VaS Pardubice
2
3 880
1940.
Proček Matěj
YC LS Brno
2
2 915
1941.
Jordánek Filip
YC LS Brno
2
3 907
1942.
Reiniš Tomáš
TJ Lanškroun
2
1 833
1943.
Dadák Jakub
SK Halza
2
8 100
1944.
Pavlíková Gabriela
YC LS Brno
2
452
1945.
Koutná Martina
YC Bystrc Brno
2
8 414
1946.
Červinka Vít
SK Halza
2
8 100
1947.
Košťálová Anna
YC Pardubice
2
9 270
1948.
Turba Marek
YC LS Brno
2
1 978
1949.
Vránová Markéta
TJ Rapid Brno
2
1 905
1950.
Třeček Čeněk
SK Halza
2
8 100
1951.
Dymák Petr ml.
YC Vysoké Mýto
2
1 899
1952.
Dokoupilová Linda
Jachtklub Brno
2
1 813
1953.
Buchtová Agnes
YC LS Brno
2
4 434
1954.
Konupčík Michal
SK Halza
2
8 100
1955.
Solík Jakub
JK Česká Lípa
2
3 325
1956.
Piak Ivan
Jachtklub Brno
2
932
1957.
Buchtová Sarah
YC LS Brno
2
1 616
1958.
Pop Tomáš
YC Pardubice
2
3 955
1959.
Harcubová Veronika
JK Staré Splavy
2
323
1960.
Randáková Věra
YC Vysoké Mýto
2
1 164
1961.
Mohelská Magdalena
YC LS Brno
2
396
1962.
Sadílek Pavel
Delfín Jablonec
2
382
1963.
Šachl Zdeněk
VS Duchcov
2
585
1964.
Havel Jan ml.
YC Vysoké Mýto
2
6 391
1965.
Kaš Martin
YC LS Brno
2
542
1966.
Broul Stanislav
Delfín Jablonec
2
788
1967.
Procházka Zdeněk
ASK Lovosice
2
2 010
1968.
Třeček Zdeněk
SK Halza
2
8 100
1969.
Roubal Pavel
YC LS Brno
2
5 656
1970.
Prchal Vít
JK Staré Splavy
2
2 203
1971.
Müller Zdeněk
ASK Lovosice
2
4 587
1972.
Chlumský Tomáš
JK Staré Splavy
2
477
1973.
Formánek Patrik
Jachtklub Brno
2
4 049
1974.
Grusser Přemysl
ASK Lovosice
2
4 587
1975.
Červený Mojmír
ASK Lovosice
2
3 765
1976.
Lojínová Alexandra
Delfín Jablonec
2
1 555
1977.
Balzerová Lenka
Jachtklub Brno
2
5 531
1978.
Dastych Petr
ASK Lovosice
2
1 933
1979.
Bělík Jan
JK Sokolov
2
2 470
1980.
Harcuba Petr
JK Staré Splavy
2
1 515
1981.
Hykrda Jakub
Jachtklub Brno
2
11 082
1982.
Pitel Štěpán
JK Sokolov
2
303
1982.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
2
303
1984.
Zvěřina Václav
VS Duchcov
2
373
1985.
Ptáček Lumír
YC Velké Dářko
2
4 912
1986.
Procházková Petra
ASK Lovosice
2
2 010
1987.
Jeřábek Antonín
JK Černá v Pošumaví
2
5 184
1988.
Novák Dušan
ASK Lovosice
2
1 933
1989.
Filip Martin
SK Halza
2
8 100
1990.
Gugalov Petr
Lokomotiva Cheb
2
1 738
1991.
Šilhan Matyáš
YC Lipno nad Vltavou
2
5 811
1992.
Podzimek Petr
Lokomotiva Cheb
2
2 102
1993.
Zajíček Kryštof
YC Lanškroun
2
1 102
1994.
Střítězský Jiří
JK Černá v Pošumaví
2
869
1995.
Myslík Jan
YC Lipno nad Vltavou
2
5 910
1996.
Horák Michal
Truc JK Plzeň
2
6 776
1997.
Kučera Michal
TJ Lanškroun
2
7 310
1998.
Smetana Matěj
Lokomotiva Plzeň
2
1 378
1999.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
2
1 515
2000.
Rezek Richard
JK Cheb
2
1 215
2001.
Bříza Petr
YC Pardubice
2
101
2002.
Waas František
Lokomotiva Plzeň
2
505
2003.
Šesták Václav
YC DIM Bezdrev
2
2 058
2004.
Rožánek Tomáš
JK Sokolov
2
11 044
2005.
Bezdíček Petr
YC Vysoké Mýto
2
6 675
2006.
Szmaragowski Michaela
YC DIM Bezdrev
2
4 921
2007.
Sivá Zuzana
Slavoj Hluboká
2
8 801
2008.
Marian Jan
Lokomotiva Plzeň
2
505
2009.
Dymák Petr
YC Vysoké Mýto
2
4 169
2010.
Tachezy Adam
YC DIM Bezdrev
2
2 058
2011.
Bradáč Tomáš
YC Kladno
2
6 937
2012.
Čechura Ladislav
Lokomotiva Plzeň
2
404
2013.
Haselmannová Mirka
YC Vysoké Mýto
2
866
2014.
Majtás Vít
Bohemia Poděbrady
2
949
2015.
Sláma Eduafd
YC Neratovice
2
11 200
2016.
Procházka František
JK Černá v Pošumaví
2
7 564
2017.
Havelka Pavel
YC Pardubice
2
0
2018.
Horynová Jitka
Bohemia Poděbrady
2
3 156
2019.
Nápravníková Johana
YC Neratovice
2
33 047
2020.
Sivý st. Michal
Slavoj Hluboká
2
1 848
2021.
Chmelík Jaromír
Delfín Jablonec
2
1 543
2022.
Sláma Eduard
YC Neratovice
2
12 308
2023.
Fikáček Albert
Newton YC
2
3 584
2024.
Vít Radek
YC Kladno
2
2 869
2025.
Povolný Adam
JK Staré Splavy
2
452
2026.
Šenkýř ml. Ivan
YC Neratovice
2
4 899
2027.
Vika Tomáš
Orthodocks YC
2
1 139
2028.
Tkadlec Viktor
JK Toušeň
2
9 448
2029.
Malá Eliška
YCR Roudnice
2
970
2030.
Šenkýřová Lenka
YC Neratovice
2
5 531
2031.
Friedl Jakub
YC CERE
2
281
2032.
Plecitý Marek
JK Toušeň
2
7 199
2033.
Skála Kryštof
VS Duchcov
2
428
2034.
Petřík Martin
YC Neratovice
2
1 624
2035.
Krejčíková Klára
YC CERE
2
776
2036.
Šmídová Pavla
YC Neratovice
2
6 932
2037.
Červený Aleš
ASK Lovosice
2
3 765
2038.
Šuvarský Jaroslav
Newton YC
2
11 713
2039.
Zárubová Michaela
YC RODOP
2
15 414
2040.
Grecmanová Denisa
YC RODOP
2
12 282
2041.
Tesárek Stanislav
YC Ústí n L
2
2 725
2042.
Kleinová Jana
JK ČZU
2
2 158
2043.
Povolný Adam
YC CERE
2
856
2044.
Šára Michal
Sokol Dobřichovice
2
3 664
2045.
Fejtek Rudolf
Lokomotiva Cheb
2
2 102
2046.
Krautwurst Filip
YC CERE
2
1 881
2047.
Klement Pavel
YC RODOP
2
18 817
2048.
Šamšulová Tereza
YC CERE
2
2 314
2049.
Zemánek Jiří
Lokomotiva Cheb
2
1 339
2050.
Lo Pinto Davide
YC CERE
2
378
2051.
Páleníček Matyáš
JK Plzeň
2
10 423
2052.
Lederová Štěpánka
YC CERE
2
4 304
2053.
Rott Petr
JK Plzeň
2
2 732
2054.
Kučera Tomáš
YC CERE
2
1 315
2055.
Šilhan Šimon
YC Lipno nad Vltavou
2
5 811
2056.
Valenta Jan
YC CERE
2
1 437
2057.
Štolba Pavel
JK Černá v Pošumaví
2
5 184
2058.
Muzikář Josef
YC CERE
2
3 372
2059.
Smolíková Lenka
YC Lipno nad Vltavou
2
0
2060.
Bartoš Pavel
JK Královská
2
901
2061.
Káňa Lukáš
YK Jestřábí
2
1 802
2062.
Bobek Pavel
YC RODOP
2
15 414
2063.
Faktor Vlastimil
SK Nový Knín
2
10 547
2064.
Hradecký Jaromír
JK Královská
2
101
2065.
Hochman Petr
Bohemia Poděbrady
2
318
2066.
Altman Jiří
Císařská louka
2
8 642
2067.
Vais Lubomír
Orthodocks YC
2
707
2068.
Stránská Lucie
YC SaS
2
7 878
2069.
Buchar Petr
YC CERE
2
1 830
2070.
Švihlík Martin
YC RODOP
2
18 817
2071.
Lachout Jiří
YC CERE
2
554
2072.
Soukup Jiří
JK Královská
2
697
2073.
Tuzarová Barbora
YC CERE
2
1 394
2074.
Čáp Jiří
ČYK
2
1 020
2074.
Horák Pavel
ČYK
2
1 020
2076.
Kupka Petr
ČYK
2
15 683
2077.
Ochec Jan
ČYK
2
2 077
2078.
Hrdina Patrik
YC RODOP
3
6 041
2079.
Zita Tomáš
ČYK
3
13 693
2080.
Nedvědický Alexandr
ČYK
3
6 150
2081.
Podlenová Šárka
ČYK
3
606
2082.
Bílek Stanislav
ČYK
3
151 725
2083.
Vinkl Daniel
YC Kladno
3
7 725
2084.
Kašpar Antonín
YC CERE
3
10 371
2085.
Hrabalová Veronika
YC SaS
3
11 495
2086.
Horký Jan sen.
ČYK
3
6 936
2087.
Plch Jiří
YC DIM Bezdrev
3
1 115
2088.
Pavlíková Barbora
YC CERE
3
6 975
2089.
Faltys David
Bohemia Poděbrady
3
3 634
2090.
Rosík Alex
YC CERE
3
8 132
2091.
Novotný Karel
YC DIM Bezdrev
3
5 700
2092.
Jirkovec Zdenek
YC RODOP
3
14 829
2093.
Svoboda ml. Petr
Bohemia Poděbrady
3
1 831
2094.
Filinger Marek
YC CERE
3
17 215
2095.
Maruš Max
YC Písek
3
1 913
2096.
Bauerová Šárka
YC CERE
3
5 103
2097.
Živná Kateřina
YC PanCzech
3
12 533
2098.
Teplý Jakub
YC CERE
3
2 085
2099.
Smuda Leopold
YC Kovářov
3
12 803
2100.
Kuthan Jiří
YC Lískovec
3
4 633
2101.
Beringer Jan
YC Písek
3
1 560
2102.
Vyhnálek Rostislav
YC CERE
3
4 552
2103.
Živná Veronika
YC PanCzech
3
12 533
2104.
Gemperle Jan
Sokol Dobřichovice
3
6 586
2105.
Szmaragovski David
YC DIM Bezdrev
3
637
2106.
Šindelář Vojtěch
YC CERE
3
3 172
2107.
Škoda Jan
Truc JK Plzeň
3
10 144
2108.
Baudyšová Tereza
Sokol Dobřichovice
3
3 612
2109.
Chlebna Milan
YC Kovářov
3
12 803
2110.
Bartoš Richard
YC Lískovec
3
7 109
2111.
Trčka Martin
Baník Most
3
23 536
2112.
Drvota Jaromír
YC Kladno
3
2 430
2113.
Koskuba David
Prazdroj Plzeň
3
2 355
2114.
Tříska Aleš
SK Tři sestry
3
48 680
2115.
Gebhart Jan
JK Cheb
3
828
2116.
Hušková Lia
Bohemia Poděbrady
3
2 751
2117.
Škoda Jan
Lokomotiva Plzeň
3
12 298
2118.
Culek Jindřich
JK ČZU
3
2 958
2119.
Král Karel
JK Sokolov
3
7 859
2120.
Skořepová Eva
JK Toušeň
3
12 620
2121.
Smetana Radek
Truc JK Plzeň
3
10 144
2122.
Baudyšová Klára
Sokol Dobřichovice
3
1 140
2123.
Kopřiva Luděk
VS Duchcov
3
17 399
2124.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
3
2 958
2125.
Marek Tomáš
Truc JK Plzeň
3
10 144
2126.
Horáček Jiří
NOT FOR SAIL
3
19 710
2127.
Drašnar ing. Tomáš
ASK Lovosice
3
1 092
2128.
Sivý Daniel
Slavoj Hluboká
3
1 010
2129.
Hošek Jan
Lokomotiva Cheb
3
2 262
2130.
Bezušková Jana
YC Neratovice
3
12 558
2131.
Cintl ing. Václav
JK Česká Lípa
3
10 473
2132.
Szmaragovski Dominik
YC DIM Bezdrev
3
775
2133.
Volena Karel
Lokomotiva Cheb
3
4 236
2134.
Češka Jiří
YC Kovářov
3
4 923
2135.
Sadílek Viktor
JK Staré Splavy
3
14 838
2136.
Smetana Karel
Lokomotiva Plzeň
3
2 550
2137.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
3
7 440
2138.
Chovanec Miloš
YC Kovářov
3
4 923
2139.
Lubas Pavel
Delfín Jablonec
3
2 643
2140.
Friess Kryštof
YC Písek
3
2 311
2141.
Manič Petr
YC Ústí n L
3
3 262
2142.
Procházka Jan
JK Plzeň
3
505
2143.
Čeřovský Jakub
JK Česká Lípa
3
3 223
2144.
Staňková Nikol
YC Lipno nad Vltavou
3
12 862
2145.
Masopust Jaroslav
YC Doksy
3
2 357
2146.
Městka Josef
Lokomotiva Cheb
3
2 912
2147.
Drábek Martin
YC Vysoké Mýto
3
7 914
2148.
Burger Leon
YC Lipno nad Vltavou
3
12 349
2149.
Richter Zdeněk
YC Doksy
3
8 205
2150.
Verner Kamil
JK Toušeň
3
4 483
2151.
Steiner Jiří
YC Vysoké Mýto
3
8 751
2152.
Chodora Pavel
Prazdroj Plzeň
3
517
2153.
Huček Jakub
Slávia Česká Skalice
3
25 034
2154.
Záruba Vladimír
JK Cheb
3
8 603
2155.
Spousta Petr
YC LS Brno
3
9 570
2156.
Heřman Jan
Prazdroj Plzeň
3
629
2157.
Kmoníček Jiří
YC Pardubice
3
8 348
2158.
Mrůzek Pavel
YC Regent
3
3 321
2159.
Hrabálek Jakub
YC LS Brno
3
3 951
2160.
Výška Antonín
Prazdroj Plzeň
3
303
2161.
Drábek Martin
YC Vysoké Mýto
3
8 034
2162.
Tesař David
ASK Lovosice
3
7 396
2163.
Jaroš Roman
MYK
3
1 583
2164.
Hošek Tomáš
Lokomotiva Cheb
3
1 250
2165.
Komárek Zdeněk
YC Pardubice
3
2 837
2166.
Staněk Zdeněk
Delfín Jablonec
3
2 643
2167.
Kuřil Jan
Baník Ostrava
3
2 312
2168.
Kreidl Vít
Lokomotiva Cheb
3
2 912
2169.
Hofmann Filip
YC Velké Dářko
3
3 267
2170.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
3
10 156
2171.
Ježowicz Zbygniew
KJ Těrlicko
3
1 245
2172.
Bazler Petr
ASK Lovosice
3
1 092
2173.
Princová Lea
YC LS Brno
3
2 731
2174.
Zdražil Josef
YC Vysoké Mýto
3
1 804
2175.
Mušálek Pavel
YC Kozmice
3
1 849
2176.
Hanzl Jáchym
Slavoj Litoměřice
3
380
2177.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
3
3 259
2178.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
3
6 315
2179.
Pavelková Nikola
JK Ostrava
3
1 852
2180.
Hnitka Martin
YC Nechranice
3
4 918
2181.
Hála Tomáš
LS Kroměříž
3
808
2182.
Nejedlý Libor
JK Staré Splavy
3
2 290
2183.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
3
15 183
2184.
Koupil Jiří
YC Ústí n L
3
2 031
2185.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
3
2 203
2186.
Mouchová Karolína
YC Doksy
3
4 047
2187.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
3
15 183
2188.
Ráža Tomáš
VS Duchcov
3
3 307
2189.
Matas Milan
ALT Cat Open
3
4 933
2190.
Kir Milan
IWS Club Nechra
3
11 266
2191.
Kratochvíl Zdeněk Eduard
ALT RS
3
3 428
2192.
Šachl Zděnek
VS Duchcov
3
1 186
2193.
Klát Roman
ALT Vaurien
3
2 246
2194.
Rashki Denisa
TJ Lanškroun
3
2 619
2195.
Trčková Stella
VS Duchcov
3
632
2196.
Šperka Petr
Jachtklub Brno
3
7 243
2197.
Ptáčník Ondřej
JK Staré Splavy
3
2 635
2198.
Petřík Roman
YC Velké Dářko
3
3 267
2199.
Richtr Zdeněk
YC Doksy
3
2 357
2200.
Šeliga Teodor
TJ Rapid Brno
3
598
2201.
Mařík Kristián
Delfín Jablonec
3
6 290
2202.
Krč Lukáš
JK Prostějov
3
1 454
2203.
Jenšík David
JK Česká Lípa
3
2 350
2204.
Valenová Klára
JK Olomouc
3
1 447
2205.
Kučera Miroslav
Delfín Jablonec
3
1 623
2206.
Daněk Michal
LS Kroměříž
3
9 808
2207.
Šercl Miroslav
Delfín Jablonec
3
2 422
2208.
Kaleta Bohdan
KJ Těrlicko
3
2 537
2209.
Prokopec Petr
YC Pardubice
3
5 494
2210.
Staniek Pavel
KJ Těrlicko
3
3 006
2211.
Hykrda Jan
Jachtklub Brno
3
16 792
2212.
Sobotka Jakub
ALT Cat Open
3
11 495
2213.
Kafka Tomáš
YC Velké Dářko
3
12 853
2214.
Toth Martin
ČWA
3
4 907
2215.
Krejčiřík Jan
YC LS Brno
3
1 434
2216.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
3
15 183
2217.
Chmelová Lucie
YC Bystrc Brno
3
18 964
2218.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
3
15 183
2219.
Kilarová Jana
Baník Ostrava
3
3 218
2220.
Žůrek Pavel
ALT RS
3
808
2221.
Bobek Ondřej
Baník Ostrava
3
22 695
2222.
Přikryl Jeremiáš
LS Kroměříž
3
1 610
2223.
Jeřábek Petr
ALT Tornado
3
7 431
2224.
Ševčík Josef
JK Ostrava
3
606
2225.
Skála David
ALT SF
3
4 854
2226.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
3
15 183
2227.
Mertinová Nicol
ČWA
3
17 764
2228.
Matoušková Eva
ALT Melges 24
3
2 860
2229.
Dojmazov Petr
ALT RS
4
6 007
2230.
Košatová Lucie
ALT RS
4
2 166
2231.
Jenčík Petr
ALT RS
4
6 204
2232.
Dolejš Rudolf
ČWA
4
7 690
2233.
Kölbl Josef
ALT Tornado
4
8 646
2234.
Šušková Marie
JK Ostrava
4
4 951
2235.
Buřil Miloš
ALT RS
4
1 232
2236.
Majchrák Lukáš
ALT RS
4
2 520
2237.
Fröhlich Lukáš
ALT Tornado
4
13 992
2238.
Holý Ivo
Baník Ostrava
4
6 790
2239.
Wagner David
TJ Rapid Brno
4
3 783
2240.
Bělunková Tatiana
JK Ostrava
4
1 144
2241.
Rabasová Adéla
JK Ostrava
4
2 944
2242.
Beneš Marian
JK Slavia Havířov
4
2 859
2243.
Styblo Petr
AUT - Austria
4
11 268
2244.
Němec František
ALT Tornado
4
13 992
2245.
Švancarová Martina
Olšovec Jedovnice
4
9 553
2246.
Svozil Lubomír
Sokol Tovačov
4
11 102
2247.
Styblo Petr
AUT - Austria
4
11 268
2248.
Kroupa Rostislav
JK Slavia Havířov
4
2 859
2249.
Krejčiříková Karolína
YC LS Brno
4
4 318
2250.
Kupská Martina
YC LS Brno
4
13 268
2251.
Styblo Petr
AUT - Austria
4
11 268
2252.
Šmídová Petra
KJ Těrlicko
4
16 729
2253.
Trusíková Hana
YC LS Brno
4
2 976
2254.
Hýža Jiří
Jachtklub Brno
4
35 614
2255.
Šedivý Bořek
YC LS Brno
4
1 279
2256.
Rašovský Jaroslav
TJ Rapid Brno
4
2 102
2257.
Rohovský Martin
YC LS Brno
4
5 462
2258.
Holoubková Jaroslava
JK Litoměřice
4
1 458
2259.
Jakešová Svatava
YC LS Brno
4
13 268
2260.
Veronese Massimilliano
YC LS Brno
4
14 782
2261.
Žák Marek
YC LS Brno
4
4 614
2262.
Červín Jiří
YC Ústí n L
4
1 458
2263.
Pelikán Aleš
Jachtklub Brno
4
7 423
2264.
Vřešťál Rudolf
YC LS Brno
4
23 426
2265.
Vitouch Jan
YC LS Brno
4
4 834
2266.
Sekera Petr
VS Duchcov
4
1 374
2267.
Kuklík Radek
YC LS Brno
4
4 748
2268.
Vašík Martin
YC LS Brno
4
7 218
2269.
Semler Jan
TJ Lanškroun
4
1 646
2270.
Šulc David
YC Nechranice
4
10 695
2271.
Proček Vojtěch
YC LS Brno
4
6 164
2272.
Malec Martin
YC LS Brno
4
10 236
2273.
Polášková Tereza
TJ Lanškroun
4
3 977
2274.
Sedláček Michal
Prazdroj Plzeň
4
2 612
2275.
Křupala Jan
YC LS Brno
4
3 911
2276.
Joza Vladimír
JK Staré Splavy
4
2 997
2277.
Tesařík Tomáš
Slavoj Litoměřice
4
303
2278.
Kocman Miroslav
YC Lipno nad Vltavou
4
7 315
2279.
Křenková Kristýna
YC LS Brno
4
6 388
2280.
Škoda Jan
SK Štětí
4
2 009
2281.
Valdhans Radek
Slavoj Litoměřice
4
202
2282.
Šedivák Jiří
Lokomotiva Plzeň
4
3 753
2283.
Bělehrad Pavel
YC LS Brno
4
11 610
2284.
Rada Filip
SK Štětí
4
3 646
2285.
Hanzl Vincent
Slavoj Litoměřice
4
1 691
2286.
Pokorný Matyáš
Bohemia Poděbrady
4
1 638
2287.
Pospíšilová Lucie
Jachtklub Brno
4
9 356
2288.
Kramář Tomáš
JK Česká Lípa
4
17 125
2289.
Novák Jaroslav
YC Doksy
4
1 515
2290.
Mádle Jiří
YC DIM Bezdrev
4
6 225
2291.
Ptáčková Tereza
YC Velké Dářko
4
3 794
2292.
Sadílek Alexander
JK Staré Splavy
4
20 804
2293.
Týle Jaroslav
JK Staré Splavy
4
12 600
2294.
König Václav
YC DIM Bezdrev
4
5 432
2295.
Mannel Dominik
TJ Lanškroun
4
4 965
2296.
Stránská Lucie
VS Duchcov
4
13 743
2297.
Pinďák Josef
SK Štětí
4
6 671
2298.
Doležal Tomáš
SK Tři sestry
4
59 842
2299.
Kuncová Jitka
JK Sokolov
4
3 753
2300.
Knorr Luděk
VS Duchcov
4
4 859
2301.
Petr Jiří
VS Duchcov
4
618
2302.
Satoránský Pavel
SK Tři sestry
4
59 842
2303.
Hohenbergerová Ivona
YC Ústí n L
4
5 050
2304.
Mikolášek Karel
Slavoj Litoměřice
4
402
2305.
Novotný Václav
JK Cheb
4
5 733
2306.
Holá Magdaléna
ČYK
4
2 770
2307.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
4
8 802
2308.
Slabý Oldřich
YC Ústí n L
4
828
2309.
Sivá Helena
Slavoj Hluboká
4
2 293
2310.
Výška Antonín
JK Plzeň
4
404
2311.
Kratochvíl Jan
Lokomotiva Cheb
4
4 590
2312.
Kraml Miroslav
YC Písek
4
4 407
2313.
Procházková Tereza
Bohemia Poděbrady
4
2 218
2314.
Plch Jiří
YC DIM Bezdrev
4
4 409
2315.
Hájek Libor
JK Cheb
4
1 981
2316.
Hasman Janek
YC Kladno
4
2 353
2317.
Čermák Petr
YC Kladno
4
6 957
2318.
Ptáčník Ivan
YC Neratovice
4
10 204
2319.
Klimtová Sabina
Prazdroj Plzeň
4
505
2320.
Baudyš Pavel
Sokol Dobřichovice
4
3 539
2321.
Svoboda Petr ml.
Bohemia Poděbrady
4
2 162
2322.
Petrunčíková Kateřina
YC CERE
4
2 222
2323.
Vastl Tomáš
JK Černá v Pošumaví
4
10 950
2324.
Topiarzová Magda
YC CERE
4
6 414
2325.
Havelka Jakub
ČYK
4
26 790
2326.
Cotte Pamela
YC CERE
4
1 103
2327.
Sedláček Miloslav
Lokomotiva Plzeň
4
1 708
2328.
Hájek Tomáš
YC CERE
4
9 648
2329.
Kulík Martin
YC RODOP
4
39 148
2330.
Valenta Marek
TJ Jiskra Třeboň
4
11 162
2331.
Řezníková Michaela
YC CERE
4
2 694
2332.
Vachel Petr
JK Černá v Pošumaví
4
6 932
2333.
Valeš Jáchym
YC CERE
4
6 593
2334.
Sivý st. Josef
Slavoj Hluboká
4
2 293
2335.
Záchvěj Martin
YC Neratovice
4
11 729
2336.
Pour st. Václav
Slavoj Hluboká
4
5 376
2337.
Jína Radovan
Bohemia Poděbrady
4
755
2338.
Pršala Michal
Bohemia Poděbrady
4
1 948
2339.
Michalčin Jiří
SK Tři sestry
4
59 842
2340.
Burianová Jitka
YC CERE
4
4 570
2341.
Pavlíková Barbara
YC CERE
4
11 436
2342.
Chudoba Stanislav
SK Tři sestry
4
59 842
2343.
Kolářová Terezie
Orthodocks YC
4
7 360
2344.
Dudák Marek
YC CERE
5
5 405
2345.
Neumann Jakub
T. J. Sokol Vrané II
5
909
2346.
Buřil Adam
ČYK
5
10 346
2347.
Plhoň Eduard
SK Tři sestry
5
10 155
2348.
Stoklásek Petr
SK Tři sestry
5
60 642
2349.
Žižkovský Nikita
YC CERE
5
982
2350.
Valdhansová Klára
ČYK
5
15 699
2351.
Dvořák Ota
YC CERE
5
16 321
2352.
Lojková Karolína
JK Černá v Pošumaví
5
2 705
2353.
Podzimek Antonín
ČYK
5
9 500
2354.
Sosnovec Josef
T. J. Sokol Vrané II
5
3 340
2355.
Bauer František
YC CERE
5
6 341
2356.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
5
12 185
2357.
Bulíř Martin
YC SaS
5
3 493
2358.
Hájek Martin
Bohemia Poděbrady
5
1 751
2359.
Pavel Aleš
YC CERE
5
2 158
2360.
Hanák Vladimír
Lokomotiva Cheb
5
4 267
2361.
Matoušek Matěj
Slavoj Hluboká
5
5 927
2362.
Šilhavý Jaromír
YC Kladno
5
4 909
2363.
Jarošová Natálie
ČYK
5
5 694
2364.
Zanker Zbyněk
SK Štětí
5
18 114
2365.
Procházka Filip
YC Neratovice
5
68 864
2366.
Pokorný Miroslav
Bohemia Poděbrady
5
3 045
2367.
Zima Tomáš
YC Kladno
5
24 305
2368.
Kala Roman
YC Doksy
5
10 545
2369.
Ďásek František
JK Cheb
5
4 909
2370.
Hušek Matěj
Bohemia Poděbrady
5
3 700
2371.
Krob Michal
YC Kladno
5
2 875
2372.
Hajn Ladislav
SK Štětí
5
7 483
2373.
Zárubová Michaela
JK Cheb
5
20 969
2374.
Procházka Radek
Bohemia Poděbrady
5
2 030
2375.
Mareš Jan
TJ Jiskra Třeboň
5
10 791
2376.
Bína Daniel
JK Staré Splavy
5
41 963
2377.
Kopún Jan
Lokomotiva Cheb
5
13 913
2378.
Juha Roman
Lokomotiva Plzeň
5
2 714
2379.
Doležel Martin
JK Černá v Pošumaví
5
18 813
2380.
Zbořil Matyáš
JK Staré Splavy
5
2 210
2381.
Kadlec Aleš
Lokomotiva Cheb
5
16 115
2382.
Loužek Karel
JK Plzeň
5
3 343
2383.
Bachtík Marek
YK Jestřábí
5
22 469
2384.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
5
13 905
2385.
Jukl Jan
Lokomotiva Plzeň
5
8 857
2386.
Veselá Jana
Lokomotiva Cheb
5
5 440
2387.
Juklová Alice
Lokomotiva Plzeň
5
8 857
2388.
Bartůněk Jan
YC Velké Dářko
5
4 618
2389.
Liška Matěj
Lokomotiva Plzeň
5
4 522
2390.
Hemelík Antonín
ASK Lovosice
5
5 154
2391.
Dragoun Vítek
JK Plzeň
5
2 467
2392.
Hejnová Karolína
Baník Ostrava
5
1 637
2393.
Dragoun Ivan
JK Plzeň
5
4 190
2394.
Hájek Ladislav
YCR Roudnice
5
1 886
2395.
Motlíková Pavlína
JK Cheb
5
2 158
2396.
Hlavsa Tomáš
ALT Laser
5
18 471
2397.
Vacula Libor
JK Staré Splavy
5
21 158
2398.
Berg Petr
VS Duchcov
5
1 639
2399.
Netopilík Zdeněk
JK Sokolov
5
7 706
2400.
Himmel Jiří
YC Nechranice
5
11 975
2401.
Lassig Jiří
JK Staré Splavy
5
5 827
2402.
Myška Filip
IWS Club Nechra
5
16 652
2403.
Hadašová Jana
Lokomotiva Cheb
5
4 267
2404.
Quasniczka Josef
JK Litoměřice
5
2 901
2405.
Hrubá Martina
YC Velké Dářko
5
12 674
2406.
Bureš Martin
TJ Lanškroun
5
6 015
2407.
Joachimsthaler Ivo
ASK Lovosice
5
5 154
2408.
Sedlák Štěpán
JK Česká Lípa
5
11 734
2409.
Sláma Eduard
Jachtklub Brno
5
10 093
2410.
Fetterle Jiří
JK Česká Lípa
5
12 295
2411.
Kotek Kamil
JK Staré Splavy
5
9 449
2412.
Vobořil Petr Karel
Delfín Jablonec
5
3 031
2413.
Komendová Kateřina
Jachtklub Brno
5
5 203
2414.
Vykydal Jaroslav
TJ Rapid Brno
5
2 867
2415.
Lončáková Jana
JK Staré Splavy
5
12 162
2416.
Dokoupilová Markéta
ALT Vaurien
5
19 502
2417.
Balzer Robert
JK Prostějov
5
7 131
2418.
Záluský Kamil
YC Nechranice
5
5 829
2419.
Běhal Miroslav
Baník Ostrava
5
2 476
2420.
Navrátilová Helena
Jachtklub Brno
5
1 024
2421.
Mazgaj Robert
ALT RS
5
6 204
2422.
Křiváková Magdalena
YC LS Brno
5
2 730
2423.
Spurný Slávek
JK Olomouc
5
658
2424.
Šušková Julie
JK Ostrava
5
3 340
2425.
Zíma Jakub
ČWA
5
23 368
2426.
Fanfrlová Eliška
JK Ostrava
6
4 426
2427.
Spurný Vojtěch
JK Olomouc
6
3 461
2428.
Šustek Benjamin
ALT 29er a 49er
6
9 117
2429.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
6
26 773
2430.
Falta Miroslav
ALT Tornado
6
24 588
2431.
Borčická Lucie
YC LS Brno
6
5 883
2432.
Lasztowka Vlastimil
KJ Těrlicko
6
17 459
2433.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
6
26 773
2434.
Rašková Adéla
ČWA
6
14 045
2435.
Schwanzer Albert
YC LS Brno
6
11 134
2436.
Sobotová Kristýna
JK Prostějov
6
5 628
2437.
Sehnal Pavel
ČWA
6
28 966
2438.
Tichánek Michael
Sokol Palkovice
6
10 576
2439.
Vallová Anna
YC LS Brno
6
8 816
2440.
Skřepek Šimon
TJ Rapid Brno
6
8 281
2441.
Marek Václav
TJ Rapid Brno
6
2 236
2442.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
6
26 773
2443.
Fantová Kateřina
YC LS Brno
6
4 580
2444.
Lubasová Pavlína
Delfín Jablonec
6
12 042
2445.
Plotěný Jan
TJ Rapid Brno
6
2 236
2446.
Žáková Petra
Slávia Česká Skalice
6
19 128
2447.
Kolomý Jonáš
TJ Lanškroun
6
5 042
2448.
Lejhanec David
YC Pardubice
6
5 646
2449.
Korbová Helena
JK Olomouc
6
5 547
2450.
Kopecký Ivo
VaS Pardubice
6
6 374
2451.
Flídr Jaromír
TJ Lanškroun
6
6 910
2452.
Daněk Tomáš
YC LS Brno
6
6 294
2453.
Řezáč Jindřich
Baník Ostrava
6
10 132
2454.
Vodáček Tomáš
YC LS Brno
6
9 594
2455.
Novohradský Filip
YC Pardubice
6
4 515
2456.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
6
11 087
2457.
Kuřava Jaromír
Baník Ostrava
6
10 132
2458.
Knetig Jindřich
YC LS Brno
6
16 884
2459.
Hrubý Jiří
JK Plzeň
6
2 902
2460.
Sláma Ivo
Jachtklub Brno
6
29 907
2461.
Wittelbach Červená Monika Anna
YC LS Brno
6
3 916
2462.
Kacálek Zdeněk
YC Markop FL
6
19 591
2463.
Motlík Ondřej
JK Cheb
6
10 664
2464.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
6
9 988
2465.
Kubeš Fedor
YC LS Brno
6
16 884
2466.
Levová Ilona
Lokomotiva Plzeň
6
5 616
2467.
Šupolík Petr
Sokol Dobřichovice
6
12 831
2468.
Audyová Markéta
Jachtklub Brno
6
41 480
2469.
Veselý Štěpán
YC Pardubice
6
5 961
2470.
Pavliš Jiří
YC Kovářov
6
39 333
2471.
Štěpán David
Jachtklub Brno
6
6 843
2472.
Hirnšal Jan
JK Česká Lípa
6
34 372
2473.
Riedel Oto
VS Duchcov
6
1 904
2474.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
6
8 031
2475.
Knorr Jindřich
VS Duchcov
6
6 299
2476.
Pavlíček Zdeněk
YC Regent
6
19 233
2477.
Štěpánský Adam
Slávia Česká Skalice
6
22 054
2478.
Čáp Milan
YC Neratovice
6
71 149
2479.
Burda František
JK Česká Lípa
6
404
2480.
Baštářová Veronika
Lokomotiva Plzeň
6
8 284
2481.
Preibischová Michaela
YC Regent
6
58 636
2482.
Mojdl Martin
YC Kladno
6
10 406
2483.
Pavlišová Michaela
YC Kovářov
6
53 748
2484.
Šindýlek Jan
Bohemia Poděbrady
6
3 889
2485.
Čutka Jan
YC DIM Bezdrev
6
18 967
2486.
Svoboda Jiří
Sokol Dobřichovice
6
10 677
2487.
Krátký Jan
Slavoj Hluboká
6
13 522
2488.
Vojáčková Kateřina
T. J. Sokol Vrané II
6
2 075
2489.
Jakoubek Zdeněk
ČYK
6
36 516
2490.
Doležalová Eva
SK Tři sestry
6
89 034
2491.
Miková Žaneta
YC SaS
6
5 600
2492.
Beneš Pavel
T. J. Sokol Vrané II
6
4 249
2493.
Musil Tomáš
YC RODOP
6
48 116
2494.
Beneš Vlastimil
Vodní stavby Pha
6
9 021
2495.
Bauerová Markéta
YC CERE
6
26 723
2496.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
6
26 773
2496.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
6
26 773
2496.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
6
26 773
2499.
Bryx Petr
YC Neratovice
7
9 272
2500.
Vích Ondřej
Sokol Dobřichovice
7
13 157
2501.
Škoda Michal
YC Neratovice
7
21 892
2502.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
7
7 632
2503.
Štruncová Michaela
YC Neratovice
7
21 892
2504.
Tkadlec Tadeáš
JK Toušeň
7
13 709
2505.
Burdová Michaela
YC SaS
7
6 208
2506.
Opletalová Ivana
JK Plzeň
7
3 110
2507.
Tomek Milan
NOT FOR SAIL
7
44 723
2508.
Ručka Tomáš
YC Kladno
7
9 588
2509.
Sünderhauf Zdeněk
ČYK
7
43 545
2510.
Skala Pavel
JK Cheb
7
11 185
2511.
Drahorád Petr
JK Cheb
7
19 560
2512.
Mudra Zbyněk
Lokomotiva Plzeň
7
4 749
2513.
Hálová Lucie
JK Toušeň
7
14 019
2514.
Brejník Lubomír
Slavoj Litoměřice
7
2 692
2515.
Šnajdr Matěj
Lokomotiva Plzeň
7
23 622
2516.
Červený Martin
JK Plzeň
7
2 765
2517.
Licek Jiří
Bohemia Poděbrady
7
4 556
2518.
Kotek Michal
JK Staré Splavy
7
18 322
2519.
Harmáček Milan
YC Lipno nad Vltavou
7
26 643
2520.
Hohenberger Jiří
YC Ústí n L
7
9 492
2521.
Výška Jan
Prazdroj Plzeň
7
2 814
2522.
Karas Tomáš.
Jachtklub Brno
7
37 226
2523.
Novotný Michal
YC DIM Bezdrev
7
12 464
2524.
Valdhansová Eliška
Slavoj Litoměřice
7
1 940
2525.
Maršík Karel
YC Ústí n L
7
4 679
2526.
Havrdová Adéla
Delfín Jablonec
7
9 389
2527.
Zalabák Petr
YC Ústí n L
7
14 110
2528.
Žáková Martina
Slávia Česká Skalice
7
20 340
2529.
Kučerová Martina
YC Ústí n L
7
5 344
2530.
Havelka Pavel
YC Pardubice
7
3 925
2531.
Kučera Michal
YC Ústí n L
7
5 344
2532.
Čech Petr
Delfín Jablonec
7
39 617
2533.
Novák Vojtěch
YC Doksy
7
2 629
2534.
Ottová Hana
Sokol Tovačov
7
49 435
2535.
Kysilka Tomáš
TJ Lanškroun
7
11 029
2536.
Novák Adam
YC Doksy
7
2 432
2537.
Solfronk Antonín
YC Nechranice
7
20 789
2538.
Bobek Pavel
Baník Ostrava
7
28 486
2539.
Ptáčník Matěj
JK Staré Splavy
7
10 598
2540.
Zalabáková Denisa
YC Ústí n L
7
14 110
2541.
Indrák Jiří
Sokol Tovačov
7
49 435
2542.
Koláčková Jasmína
YC LS Brno
7
6 858
2543.
Štrambach Ladislav
Sokol Mohelnice
7
10 506
2544.
Hanák Jakub
Sokol Tovačov
7
12 120
2545.
Mrázová Sylvia
ALT RS
7
6 938
2546.
Mareček Josef
JK Staré Splavy
8
25 841
2547.
Sladký Martin
ČWA
8
34 866
2548.
Horký Adam
ČWA
8
54 905
2549.
Král Jiří
HTJ Odra Ostrava
8
33 879
2550.
Havrda Luboš
Delfín Jablonec
8
10 427
2551.
Skřepek Jan
TJ Rapid Brno
8
20 830
2552.
Slíva Martin
ČWA
8
30 881
2553.
Čeřovský Jonáš
JK Česká Lípa
8
1 195
2554.
Vaidišová Kateřina
JK Sokolov
8
15 614
2555.
Janáček Vojtěch
YC LS Brno
8
34 142
2556.
Machovská Lucie
ALT Vaurien
8
15 810
2557.
Hodačová Veronika
YC Pardubice
8
8 336
2558.
Křenková Monika
YC LS Brno
8
18 106
2559.
De Roeck Joffrey
YC LS Brno
8
3 374
2560.
Machovský Jan
ALT Vaurien
8
20 331
2561.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
8
167 807
2562.
Svorová Barbora
YC LS Brno
8
12 985
2563.
Synková Anna
YC LS Brno
8
9 788
2564.
Bezděk David
Jachtsport Brno
8
38 027
2565.
Mayerbergová Ilona
YC LS Brno
8
10 032
2566.
Haken Vladimír
WS Club VD
8
9 901
2567.
Maršálková Blanka
YC LS Brno
8
12 486
2568.
Kučerová Jana
JK Prostějov
8
11 830
2569.
Žáková Věra
YC LS Brno
8
8 514
2570.
Pelnář Petr
Lokomotiva Plzeň
8
12 551
2571.
Audy Dan
Jachtklub Brno
8
36 914
2572.
Svorová Tereza
YC LS Brno
8
12 985
2573.
Žák Michal
YC LS Brno
8
8 466
2574.
Kraus Jan
YC Kladno
8
8 729
2575.
Kubů Jáchym
YC Pardubice
8
10 490
2576.
Richterová Eliška
YC Pardubice
8
9 574
2577.
Schořálek Libor
YC Kladno
8
17 601
2578.
Winkler Adam
JK Toušeň
8
12 588
2579.
Richter Jan
YC Pardubice
8
9 915
2580.
Kiszka Samuel
YC Pardubice
8
10 490
2581.
Smetana Radek
Lokomotiva Plzeň
8
57 326
2582.
Cikrt Tomáš
JK Toušeň
8
18 581
2583.
Hendrych Václav
YC Doksy
8
49 808
2584.
Havrda Vojtěch
Delfín Jablonec
8
6 742
2585.
Bláha Martin
JK Plzeň
8
12 320
2586.
Kubový Martin
JK Toušeň
8
86 242
2587.
Líbl Lubomír
JK Plzeň
8
3 083
2588.
Hošek Libor
JK Česká Lípa
8
30 935
2589.
Pouska Svatopluk
Prazdroj Plzeň
8
5 505
2590.
Lavický Karel
YC DIM Bezdrev
8
34 455
2591.
Vít Jaroslav
JK Plzeň
8
5 762
2592.
Hrubý Jiří
SK Štětí
8
75 312
2593.
Cákoci Marek
YC CERE
8
7 118
2594.
Procházka Libor
YC Neratovice
8
21 389
2595.
Kaltounková Klára
ČYK
8
5 038
2596.
Jindřichová Markéta
JK Cheb
8
8 681
2597.
Neumann Lukáš
YC RODOP
8
40 544
2598.
Běhal Radek
JK Ostrava
8
3 842
2599.
Brož Vojtěch
ČYK
8
52 891
2600.
Nový Marek
JK Plzeň
8
5 938
2601.
Veit Martin
ALT FB
8
31 926
2602.
Brezík Michal
Prazdroj Plzeň
8
3 215
2603.
Krejza Filip
ALT FB
8
31 926
2604.
Šplíchal Filip
JK Plzeň
8
31 158
2605.
Kotisa Jan ml.
JK Černá v Pošumaví
8
17 864
2606.
Plecitý Martin
JK Toušeň
8
41 551
2607.
Kleiner Otakar
YC DIM Bezdrev
8
13 870
2608.
Myslík Vladimír
Vodní stavby Pha
8
14 273
2609.
Průcha Alexandr
Vodní stavby Pha
8
13 809
2610.
Dvořák Pavel
T. J. Sokol Vrané II
8
12 240
2611.
Stibůrková Eliška
ČYK
9
23 023
2612.
Šaňa Jan
JK Ostrava
9
8 595
2613.
Rozlivková Johana
YC CERE
9
33 832
2614.
Hanka Vojtěch
ČYK
9
6 497
2615.
Štrunc Jan
YC Neratovice
9
35 601
2616.
Havel Filip
YC Neratovice
9
10 026
2617.
Licková Aneta
Bohemia Poděbrady
9
10 726
2618.
Pokorný Jan
Slavoj Hluboká
9
13 983
2619.
Krsička Martin
YC CERE
9
19 004
2620.
Svoboda Lukáš
YC Neratovice
9
10 026
2621.
Jozíf Martin
YC Pardubice
9
51 664
2622.
Andělová Zuzana
Bohemia Poděbrady
9
5 307
2623.
Winkler Pavel
JK Toušeň
9
74 178
2624.
Špaček Matěj
YC CERE
9
11 194
2625.
Sadílková Nela
Delfín Jablonec
9
17 911
2626.
Vomáčko Ladislav
Bohemia Poděbrady
9
26 556
2627.
Makrlík Dušan
JK Klatovy
9
10 264
2628.
Korych Pavel
YC Kladno
9
19 091
2629.
Rybáček Josef
YC Doksy
9
57 738
2630.
Mareš Miloš
YC Kladno
9
18 580
2631.
Šmídmajer Lukáš
YC LS Brno
9
2 448
2632.
Boháček David
Bohemia Poděbrady
9
5 946
2633.
Petrová Kristýna
VS Duchcov
9
5 206
2634.
Lašová Zuzana
Lokomotiva Plzeň
9
8 417
2635.
Raška Marek
ČWA
9
11 141
2636.
Cibulková Veronika
JK Plzeň
9
32 670
2637.
Šotola Pavel
VS Duchcov
9
2 025
2638.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
9
23 813
2639.
Hrubý Pavel
ČWA
9
48 253
2640.
Šindelář Jan
JK Plzeň
9
30 530
2641.
Bílková Lucie
Sokol Palkovice
9
3 548
2642.
Vrána Petr
TJ Rapid Brno
9
24 380
2643.
Sovadina Petr
LS Kroměříž
9
18 253
2644.
Pavliš Zdeněk
YC Kovářov
9
85 013
2645.
Švec Ladislav
ČWA
9
6 033
2646.
Kališová Lenka
Jachtklub Brno
9
29 266
2647.
Chalupníková Klára
Jachtklub Brno
9
3 734
2648.
Pokoš Radim
VS Duchcov
9
9 722
2649.
Hudáková Tereza
JK Česká Lípa
9
5 880
2650.
Kramář Petr
JK Česká Lípa
10
31 678
2651.
Vacula Karel
YC Znojmo
10
8 494
2652.
Bílek Vladimír
Sokol Palkovice
10
12 198
2653.
Babický Josef
JK Česká Lípa
10
21 584
2654.
Pavlovská Alexandra
YC LS Brno
10
16 978
2655.
Vymazal Oldřich
YC LS Brno
10
3 040
2656.
Halouzka Michal
MYK
10
19 623
2657.
Geigerová Zdeňka
YC Ústí n L
10
12 054
2658.
Mikuláštík Pavel
YC LS Brno
10
9 148
2659.
Bejvl Vojtěch
YC LS Brno
10
7 556
2660.
Všetečka Ladislav
YC LS Brno
10
5 480
2661.
Směšný Marek
JK Prostějov
10
48 845
2662.
Hýža Vít
Jachtklub Brno
10
7 551
2663.
Hartig Bartoloměj
YC Doksy
10
6 635
2664.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
10
47 464
2665.
Hromádka Josef
Lokomotiva Cheb
10
7 139
2666.
Výška Tomáš
Prazdroj Plzeň
10
14 484
2667.
Štěpánek Jan
Delfín Jablonec
10
26 354
2668.
Slíva Jakub
YC Nechranice
10
55 344
2669.
Wehrenbergova Petra
YC Kladno
10
9 288
2670.
Šedivák Kryštof
Lokomotiva Plzeň
10
44 706
2671.
Drda David
Delfín Jablonec
10
10 648
2672.
Klíma Ondřej
YC Doksy
10
6 347
2673.
Valenta Jan
TJ Jiskra Třeboň
10
16 084
2674.
Kramplová Annamaria
ČYK
10
38 231
2675.
Veselá Elena
YC Pardubice
10
13 088
2676.
Mojdlová Kateřina
YC Kladno
10
17 562
2677.
Žíla Jiří
Slavoj Hluboká
10
33 943
2678.
Fiala Petr
YC Neratovice
10
80 989
2679.
Formánek Jindřich
Jachtklub Brno
10
16 867
2680.
Hasman Radim
YC Kladno
10
22 299
2681.
Koubek Zdenek
Slavoj Hluboká
10
17 792
2682.
Jochovič Josef
YC Neratovice
10
70 021
2683.
Muzikář David
Jachtklub Brno
10
9 572
2684.
Šilhavý Jiří
YC Kladno
10
26 980
2685.
Novák David
YC CERE
10
9 190
2686.
Mielec Lubomír
Sokol Palkovice
10
41 590
2687.
Vaculka Patrik
YC LS Brno
10
15 756
2688.
Roček Roman
YC Neratovice
10
109 011
2689.
Doležal Tomáš
ČYK
10
35 404
2690.
Mlčoch Matěj
Sokol Tovačov
10
11 953
2691.
Ach-Hübner Otakar
YC LS Brno
10
5 322
2692.
Juha Jan
Lokomotiva Plzeň
10
6 270
2693.
Vychová Zuzana
YC Neratovice
10
76 456
2694.
Indrák Václav
Sokol Tovačov
10
11 953
2695.
Čechura Přemysl
Lokomotiva Plzeň
10
25 725
2696.
Gardavský Petr
TJ Jiskra Třeboň
10
50 476
2697.
Skála Petr
ALT SF
10
12 836
2698.
Stejskal Max
YC Neratovice
10
57 661
2699.
Čudek Radim
Slavoj Český Těšín
10
9 449
2700.
Karhánek Jiří
YC SaS
10
25 661
2701.
Chlupová Kateřina
KJ Těrlicko
10
37 544
2702.
Holubová Tereza
ČYK
10
13 707
2703.
Mikula Luboš
JK Ostrava
10
10 633
2704.
Holubová Kristýna
ČYK
10
7 273
2705.
Hanton Josef
Lokomotiva Plzeň
11
24 790
2706.
Hudec Adam
YC Neratovice
11
54 846
2707.
Houšková Klára
Sokol Dobřichovice
11
29 012
2708.
Červenka Tadeáš
ČYK
11
14 634
2709.
Horák Miroslav
Lokomotiva Plzeň
11
20 348
2710.
Záruba Adam
YC CERE
11
15 912
2711.
Štursová Lucie
ČYK
11
46 811
2712.
Motal Adam
ČYK
11
13 562
2713.
Vachel Ondřej
JK Černá v Pošumaví
11
27 734
2714.
Vítová Anna
ČYK
11
49 355
2715.
Žalud František
ČYK
11
16 921
2716.
Vlachová Veronika
YC Neratovice
11
25 190
2717.
Tobolka Michal
TJ Jiskra Třeboň
11
56 760
2718.
Janderová Klára
YC SaS
11
21 625
2719.
Páleníčková Aneta
YC CERE
11
47 289
2720.
Vlach Martin
YC Neratovice
11
25 531
2721.
Košata Lukáš
ČYK
11
18 080
2722.
Mika Radek
YC SaS
11
24 086
2723.
Kováčová Tereza
JK Prostějov
11
33 416
2724.
Šindýlek Jiří
Bohemia Poděbrady
11
7 204
2725.
Mrzílková Lenka
YC Neratovice
11
46 667
2726.
Baštář Ondřej
Lokomotiva Plzeň
11
13 916
2727.
Červenka Matouš
JK Olomouc
11
15 823
2728.
Soukup Aleš
VS Duchcov
11
10 547
2729.
Kořanová Johana
YC Neratovice
11
59 793
2730.
Hrubý Roman
Lokomotiva Cheb
11
14 051
2731.
Lawson Andrew
JK Staré Splavy
11
13 229
2732.
Vaidiš Tomáš
JK Sokolov
11
32 238
2733.
Beneš Jiří
YC CERE
11
12 710
2734.
Hrubá Dagmar
Lokomotiva Cheb
11
10 993
2735.
Sadílek Adam
Delfín Jablonec
11
33 317
2736.
Kučerová Michaela
TJ Lanškroun
11
6 498
2737.
Dvořák Ondřej
Jachtklub Brno
11
7 660
2738.
Samec Marek
Jachtklub Brno
11
9 538
2739.
Zbořil Vladimír
JK Staré Splavy
11
10 319
2740.
Košťál Petr
YC Pardubice
11
126 671
2741.
Mikulec Martin
TJ Rapid Brno
11
51 856
2742.
Konopík Matěj
Jachtklub Brno
11
12 689
2743.
Kučerová Lucie
JK Prostějov
11
30 030
2744.
Steiner Michal
YC Vysoké Mýto
11
44 504
2745.
Škráčková Vendula
JK Ostrava
11
41 758
2746.
Kubíková Dana
Olšovec Jedovnice
11
42 890
2747.
Mlčoch Bronislav
Sokol Tovačov
11
18 377
2748.
Formánková Kateřina
ALT Vaurien
11
15 767
2749.
Kučera Petr jun.
TJ Rapid Brno
11
81 589
2750.
Ptáčník Milan
JK Staré Splavy
11
21 737
2751.
Horáček Jonáš
Delfín Jablonec
11
55 465
2752.
Daněk Jan
YC LS Brno
12
54 936
2753.
Šebková Kristýna
YC LS Brno
12
18 129
2754.
Nevřiva Václav
YC LS Brno
12
3 972
2755.
Košťálová Bára
YC Pardubice
12
41 128
2756.
Bezděková Martina
Jachtsport Brno
12
46 827
2757.
Hakl David
YC LS Brno
12
20 196
2758.
Grabarczyk Darek
YC LS Brno
12
7 786
2759.
Haubold Petr
Delfín Jablonec
12
18 648
2760.
Hatle Maria Stella
ČYK
12
9 852
2761.
Gebhart Zdeněk
JK Cheb
12
51 191
2762.
Krejčiřík Daniel
YC LS Brno
12
21 488
2763.
Beerová Eliška
SK Štětí
12
10 327
2764.
Milerová Anna
Sokol Dobřichovice
12
20 966
2765.
Slabá Monika
YC Ústí n L
12
2 484
2766.
Cibulka Vojtěch
JK Plzeň
12
35 202
2767.
Vacula Karel
YC Znojmo
12
28 689
2768.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
12
26 593
2769.
Storch Petr
YC Ústí n L
12
112 021
2770.
Olša Jiří
YC LS Brno
12
25 370
2771.
Vacula Jan
YC Znojmo
12
27 287
2772.
Licková Nikola
Bohemia Poděbrady
12
18 559
2773.
Palkovský Tomáš
SK Štětí
12
112 021
2774.
Labuda Ondřej
YC LS Brno
12
40 060
2775.
Vymazalová Agáta
YC LS Brno
12
23 510
2776.
Mojdl Ondřej
YC Kladno
12
33 894
2777.
Wehrenbergová Anna
YC Kladno
12
49 051
2778.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
12
72 469
2779.
Krsička Michal
YC CERE
12
64 035
2780.
Křížek David
Lokomotiva Plzeň
12
63 801
2781.
Vychová Eliška
YC Neratovice
12
79 476
2782.
Šindýlek Michal
Bohemia Poděbrady
12
16 796
2783.
Krsička Lukáš
YC CERE
12
49 784
2784.
Mikula Josef
JK Ostrava
12
23 396
2785.
Majchrák Kristian
ČYK
12
20 635
2786.
Brabec Václav
YC CERE
12
69 775
2787.
Mlčoch Jan
Sokol Tovačov
12
16 479
2788.
Postránecká Klára
YC Neratovice
12
25 763
2789.
Nuc Mario
JK Plzeň
13
42 858
2790.
Hyrš Ladislav
JK Ostrava Poruba
13
82 220
2791.
Čechura Jiří
Lokomotiva Plzeň
13
45 759
2792.
Motal Filip
ČYK
13
17 285
2793.
Vít Ladislav
JK Plzeň
13
14 323
2794.
Brhelová Iva
ČYK
13
44 552
2795.
Mudra Martin
Lokomotiva Plzeň
13
54 380
2796.
Pourová Barbora
ČYK
13
27 349
2797.
Jeništa Milan
Sokol Dobřichovice
13
44 834
2798.
Cvikrová Michaela
ČYK
13
20 994
2799.
Lambl Vojtěch
YC Neratovice
13
47 921
2800.
Dragoun Dominik
JK Plzeň
13
13 787
2801.
Dvořák Jiří
T. J. Sokol Vrané II
13
9 227
2802.
Hrnčíř Matyáš
YC Neratovice
13
14 433
2803.
Svoboda Jan
LS Kroměříž
13
68 274
2804.
Podhorec Štefan ml.
YC Kladno
13
33 340
2805.
Nápravník Jakub
ČYK
13
92 840
2806.
Postránecký František
YC Neratovice
13
27 080
2807.
Klusáčková Radka
YC LS Brno
13
27 313
2808.
Matoušek Ondřej
Slavoj Hluboká
13
44 084
2809.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
13
67 426
2810.
Vítovec Matěj
YC CERE
13
27 386
2811.
Kafka Roman
YC Velké Dářko
13
43 468
2812.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
13
85 935
2813.
Kaláb Jindřich
VS Duchcov
13
8 345
2814.
Plhoň Adam
SK Tři sestry
13
99 386
2815.
Čermák Jaroslav
YC Pardubice
13
127 827
2816.
Ott Adam
Jachtklub Brno
13
17 103
2817.
Pfeifer Matyáš
YC Neratovice
13
55 423
2818.
Konopík Tomáš
Jachtklub Brno
13
16 938
2819.
Kořanová Michaela
YC Neratovice
13
49 561
2820.
Moucha Pavel
YC Doksy
13
41 426
2821.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
13
112 880
2822.
Polášek Tomáš
TJ Lanškroun
13
32 182
2823.
Skalický Vladimír
LK Štěchovice
13
61 973
2824.
Valenová Adéla
JK Olomouc
13
7 124
2825.
Chodora Miroslav
Prazdroj Plzeň
13
17 119
2826.
Kamenský Radim
YC Velké Dářko
13
106 158
2827.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
13
31 274
2828.
Rais Michal
SK Štětí
14
22 939
2829.
Rešl Pavel
VS Duchcov
14
14 761
2830.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
14
95 069
2831.
Šebek Martin
YC LS Brno
14
36 932
2832.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
14
163 708
2833.
Kališová Marketa
Jachtklub Brno
14
43 267
2834.
Valdhans Vít
Slavoj Litoměřice
14
6 738
2835.
Staněk Jan
YC Doksy
14
5 056
2836.
Moučková Hana
YC Velké Dářko
14
22 888
2837.
Moučka ml. Vítězslav
YC Velké Dářko
14
48 962
2838.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
14
17 615
2839.
Hodač Alois
YC Ústí n L
14
13 504
2840.
Vysloužil Zdeněk
JK Staré Splavy
14
16 405
2841.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
14
54 035
2842.
Šindelka Jakub
MYK
14
13 766
2843.
Bryxová Lucie
YC Neratovice
14
16 218
2844.
Rameš Ivan
JK Česká Lípa
14
72 738
2845.
Mareček Šimon
Jachtklub Brno
14
73 700
2846.
Hlaváček Matouš
ČYK
14
81 094
2847.
Ščerba Kamil
Sokol Palkovice
14
37 113
2848.
Popov Adam
ČYK
14
20 555
2849.
Vymazalová Karolína
YC LS Brno
14
11 361
2850.
Holá Magdaléna
Lokomotiva Plzeň
14
32 490
2851.
Kubík Michal
Olšovec Jedovnice
14
45 810
2852.
Smrčka Jiří
ČYK
14
21 021
2853.
Tkadlecová Sára
JK Toušeň
14
65 472
2854.
Šnajdr Milan
Lokomotiva Plzeň
14
42 664
2855.
Dušek Josef
TJ Jiskra Třeboň
14
45 081
2856.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
14
55 611
2857.
Švíková Kateřina
YC CERE
14
85 631
2858.
Outrata Jiří
JK Toušeň
14
85 454
2859.
Hrnčířová Vendula
YC Neratovice
14
57 318
2860.
Jordán Jaroslav
VS Duchcov
15
5 490
2861.
Jurečka Matěj
ČYK
15
75 278
2862.
Parůžek Jiří
JK Toušeň
15
66 186
2863.
Valouch Libor
JK Olomouc
15
22 040
2864.
Lederer Tomáš
VS Duchcov
15
6 815
2865.
Maier Michael
YCR Roudnice
15
196 125
2866.
Kraus Lukáš
YC Kladno
15
45 241
2867.
Václavík Jakub
JK Česká Lípa
15
44 401
2868.
Říčanová Nicol
SK Štětí
15
37 711
2869.
Štěpánková Markéta
Delfín Jablonec
15
17 402
2870.
Vacula Jiří
JK Staré Splavy
15
20 082
2871.
Sopoušek Radek
Jachtklub Brno
15
50 640
2872.
Němec Milan
KJ Těrlicko
15
12 721
2873.
Kilarová Marie
Baník Ostrava
15
19 243
2874.
Sedláček Petr
JK Prostějov
16
10 477
2875.
Kučera Petr sen.
TJ Rapid Brno
16
34 883
2876.
Houdek Roman
YC LS Brno
16
150 624
2877.
Jaroš Adam
MYK
16
28 654
2878.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
16
37 522
2879.
Opletal Petr
YC LS Brno
16
3 672
2880.
Rek Adam
ČYK
16
48 359
2881.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
16
32 885
2882.
Burska Zosia
YC CERE
16
110 279
2883.
Vašík Roman
YC LS Brno
16
13 334
2884.
Dobrý Jakub
Lokomotiva Plzeň
16
145 996
2885.
Hájek Milan
Lokomotiva Plzeň
16
158 403
2886.
Jedlička Jan
YC Neratovice
16
53 411
2887.
Kořan Petr
YC Neratovice
16
81 435
2888.
Čermák ml. Josef
YC Neratovice
16
6 426
2889.
Hála Jakub
LS Kroměříž
17
9 990
2890.
Soukal ml. Miloslav
YC Neratovice
17
54 119
2891.
Kraus Tobiáš
YC Kladno
17
48 172
2892.
Halouzka Jiří
MYK
17
98 803
2893.
Žáček Jiří
Baník Ostrava
17
48 070
2894.
Gemperle Jiří
Sokol Dobřichovice
17
50 311
2895.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
17
28 269
2896.
Kvasničková Markéta
Slavoj Litoměřice
17
10 977
2897.
Kamenský Pavel
YC Velké Dářko
17
67 694
2898.
Švíková Bára
YC CERE
17
52 323
2899.
Jurečka Šimon
ČYK
17
56 748
2900.
Dobrá Tereza
Lokomotiva Plzeň
17
147 888
2901.
Verner Jaroslav
JK Toušeň
17
93 277
2902.
Dvořák Filip
Jachtklub Brno
17
28 556
2903.
Kvasnik Milan
YC Neratovice
18
106 395
2904.
Novotný Štěpán
JK Cheb
18
95 916
2905.
Pavlovský Josef
YC LS Brno
18
15 426
2906.
Teubnerová Anna
ČYK
18
57 941
2907.
Tlapáková Zuzana
SK Štětí
18
12 828
2908.
Medek Pavel
VS Duchcov
18
8 190
2909.
Ptašnik Vladislav
ALT Formula 20T
18
118 385
2910.
Kubík Martin
Olšovec Jedovnice
18
35 202
2911.
Ráža Matyáš
VS Duchcov
18
18 686
2912.
Vinkl Petr
YC Kladno
19
63 765
2913.
Valenová Barbora
JK Olomouc
19
31 258
2914.
Grill Milan
TJ Jiskra Třeboň
19
53 851
2915.
Nevelöš Tibor
SK Štětí
19
94 488
2916.
Šindelka Ondřej
MYK
19
95 614
2917.
Plodek Adam
YC Pardubice
19
35 816
2918.
Halouzka Jakub
MYK
19
184 921
2919.
Lokajíčková Lucie
ČYK
19
24 781
2920.
Klíma Vojtěch
ČYK
19
18 360
2921.
Ondíková Petra
Slavoj Hluboká
19
70 888
2922.
Pavlovský Marek
YC LS Brno
20
18 534
2923.
Konopáč Daniel
T. J. Sokol Vrané II
20
28 929
2924.
Kmenta Martin
Jachtklub Brno
20
69 910
2925.
Viták František
JK Plzeň
20
59 652
2926.
Kršňák Jakub
VS Duchcov
20
21 449
2927.
Wehrenberg Lukáš
YC Kladno
20
165 073
2928.
Koštýř Michal
SK Tři Sestry YC
20
162 387
2929.
Prax Jakub
YC LS Brno
20
16 332
2930.
Hálová Anna
LS Kroměříž
20
23 842
2931.
Nevelöš Adam
SK Štětí
20
103 255
2932.
Bidlová Jitka
YC LS Brno
20
49 368
2933.
Mlejnek Tomáš
SK Štětí
20
74 645
2934.
Vaszi Mikuláš
SK Štětí
21
94 524
2935.
Piňosová Kristýna
JK Prostějov
21
59 957
2936.
Tlapák Vojtěch
SK Štětí
21
27 369
2937.
Kučera Matěj
TJ Lanškroun
21
49 240
2938.
Maršík Karel
YC Ústí n L
21
14 037
2939.
Přikryl Benjamín
LS Kroměříž
22
142 788
2940.
Keblová Lucie
ČYK
22
112 458
2941.
Altmannová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
22
58 123
2942.
Kršňák Jan
VS Duchcov
23
40 202
2943.
Müller Ondřej
SK Štětí
23
129 203
2944.
Pešková Adéla
YC LS Brno
24
23 534
2945.
Himmelová Klára
YC Nechranice
24
94 741
2946.
Hála Jan
YC Kladno
24
59 436
2947.
Himmel Jiří
YC Nechranice
24
65 361
2948.
Pačanda David
Bohemia Poděbrady
24
18 508
2949.
Janča Jean-Baptiste
YC LS Brno
24
98 218
2950.
Hartl Radim
YC LS Brno
24
40 719
2951.
Vaculka Zbyněk
YC LS Brno
26
23 804
2952.
Justová Anna
YC LS Brno
26
24 140
2953.
Hála Petr
YC Kladno
27
169 667
2954.
Vácha Martin
YC LS Brno
28
143 782
2955.
Dadák Lukáš
YC LS Brno
32
30 724
2956.
Pavlík Jiří
YC LS Brno
32
40 926
2957.
Košvica Jakub
YC LS Brno
32
143 778
2958.
Pospíšil Martin
Jachtklub Brno
32
112 110
2959.
Nováková Ludmila
YC LS Brno
33
8 769
2960.
Otevřel Pavel
YC LS Brno
33
35 997
2961.
Huk Vítězslav
YC LS Brno
34
32 552
2962.
Viščorová Nela
YC LS Brno
36
24 560
2963.
Škvařil Patrik
YC LS Brno
36
34 368
2964.
Janota Jonáš
ČYK
36
30 082
2965.
Nejezchleba Jakub
YC LS Brno
38
54 712
2966.
Lidařík Rudolf
YC LS Brno
39
275 970
2967.
Tupý Petr
YC LS Brno
42
99 668
2968.
Viščor Dan
YC LS Brno
42
101 952
2969.
Fanta Miroslav
YC LS Brno
46
103 288
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace