nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
209912 | 29.03.2020 | Školení krajských rozhodčích KSJ 16+17 | R3 | MS Teams | Komise rozhodčích | |
209911 | 01.01.2020 | Školení pravidel - Dodatek B (08.12.2019) | R2,R3 | Brněnská přehrada | Komise rozhodčích | |
209910 | 07.08.2020 | Seminář rozhodčích (Interpohár 2020) | R2,R3 | Olešná | Komise rozhodčích | |
209909 | 30.10.2020 | Seminář rozhodčích (TMR 420)
Seminář zrušen - COVID 19 |
U1,U2 | Vltava - Praha | Komise rozhodčích | |
209908 | 23.05.2020 | Seminář rozhodčích (Nové Mlýny) | R1,R2 | Nové Mlýny | Komise rozhodčích | |
209907 | 19.09.2020 | Seminář rozhodčích (Pohár Rozkoše)
ZRUŠENO !!!! |
R1,R2 | Rozkoš | Komise rozhodčích | |
209906 | 08.05.2020 | Seminář rozhodčích (Pálavská regata)
ZRUŠENO - COVID 19 |
J1,J2 | Nové Mlýny | Komise rozhodčích | |
209905 | 18.04.2020 | Seminář rozhodčích - (Nechranický skluz)
ZRUŠENO |
R1,R2 | Nechranice | Komise rozhodčích | |
209904 | 14.03.2020 | Školení krajských rozhodčích
ZRUŠENO !!! |
R2,R3 | Máchovo jezero | KSJ kraj Liberecký | |
209903 | 14.03.2020 | Školení krajských rozhodčích | R2,R3,J2,U2 | Brněnská přehrada | KSJ Jmk, z.s. | |
209902 | 07.03.2020 | Školení krajských rozhodčích | R2,J2,R3 | Těrlicko | KSJ kraj Moravskoslezský | |
209901 | 29.02.2020 | Školení národních rozhodčích | R1,J1,U1 | Třemošnice | Komise rozhodčích | |
207049 | 20.07.2020 | MČR BIS Slalom | Bis-12mr,Bis-7P | Viganj - Chorvatsko | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
207048 | 20.07.2020 | MČR FUN Course | Fun-12mr,Bic-8iz | Viganj - Chorvatsko | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
207047 | 29.12.2020 | Mistrovství Světa
ZÁVOD ZRUŠEN |
Cad-24ms | Melbourne | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
207046 | 13.11.2020 | 18. Jabuka
závod zrušen - COVID-19 |
Nj-7P | Chorvatsko | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
207045 | 07.11.2020 | Mistrovství Světa
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID-19 |
T24-36ms | Tampa, USA | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207044 | 23.10.2020 | Antwerp City Cup - Mistrovství Belgie
Závod zrušen COVID-19 |
T24-12mm | Galgenweel | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207043 | 10.10.2020 | 24. Česká námořní rallye | Nj-12mr,Nj-7P | Chorvatsko | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
207042 | 09.10.2020 | ČP Slalom X.
Fun-7P pouze Nechranice |
Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
207041 | 03.10.2020 | Nevelluucht Regatta | T24-10iz | Plauersee | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207040 | 18.09.2020 | ČP Slalom IX. | Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P | Nechranice | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
207039 | 18.09.2020 | Prien City Cup - Mistrovství Bavorska | T24-10iz | Chiemsee | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207038 | 13.09.2020 | 8. Offshore Cup ČANY | Nj-7P | Německo, Balt | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
207037 | 12.09.2020 | Stauseepokal
závod zrušen - COVID 19 |
Cad-7P | Talsperre Bautzen | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
207036 | 11.09.2020 | ČP Slalom VIII.
Fun-7P pouze Nechranice |
Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
207035 | 11.09.2020 | Mistrovství Nizozemska | T24-12mm | Spiegelplas | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207034 | 09.10.2020 | Mistrovství Francie
změna termínu |
T24-12mm | Paris-Seine | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207033 | 29.08.2020 | Waffelregatta
ZÁVOD ZRUŠEN |
Cad-7P | Zeuthener See | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
207032 | 22.08.2020 | German Open | T24-10iz | Wannsee | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207031 | 06.08.2020 | Austrian Championship | T24-12mm | Achensee | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207030 | 01.08.2020 | Mistrovství Lombardie | T24-10iz | Dervio, Lago di Como | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207029 | 31.07.2020 | Mezinárodní mistrovství Rakouska | Pir-12mm | Attersee | Asociace lodní třídy Pirát, z. s. | |
207028 | 20.07.2020 | MČR FUS | Fus-12mr | Viganj | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
207027 | 04.08.2020 | Mistrovství Německa
změna termínu a místa konání |
T24-12mm | Berlín - Wannsee | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207026 | 22.07.2020 | European Championship
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 |
T24-10iz | Travemunde | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207025 | 11.07.2020 | Porto San Giorgio Cup | T24-10iz | Porto San Giorgio | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207024 | 08.07.2020 | Mezinárodní mistrovství Maďarska | Pir-12mm | Balaton | Asociace lodní třídy Pirát, z. s. | |
207023 | 06.07.2020 | Warnemunde woche
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 |
T24-10iz | Warnemunde | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207022 | 03.07.2020 | Zeeland Regatta
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 |
T24-10iz | Zeeland - Holandsko | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207021 | 26.06.2020 | Kielerwoche | T24-10iz | Kiel-Schilksee | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207020 | 19.06.2020 | ČP Slalom VII.
Fun-7P pouze Nechranice |
Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P | Nechranice | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
207019 | 19.06.2020 | Alpencup
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 |
T24-10iz | Attersee | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207018 | 12.06.2020 | Puchar UKŻ Ostróda - CECC POL
ZÁVOD ZRUŠEN |
Cad-8ip | Jezioro Drweckie | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
207017 | 12.06.2020 | ČP Slalom VI.
Fun-7P pouze Nechranice |
Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P | Nechranice | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
207016 | 06.06.2020 | Wir sind wir pokal | T24-10iz | Geierswaldersee | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207015 | 06.06.2020 | Mistrovství Itálie | T24-10iz | Jesolo | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207014 | 05.06.2020 | ČP Slalom V. | Fus-7P, Bis-7P | Nechranice | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
207013 | 30.05.2020 | Saar-Lor-Lux Regatta - Mistrovství Sárska
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 |
T24-10iz | Bostalsee | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207012 | 22.05.2020 | ČP Slalom IV. | Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P | Nechranice | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
207011 | 21.05.2020 | Dutch Youth Regatta | Cad-12mm | Ijselmeer | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
207010 | 21.05.2020 | Pohárový závod | T24-10iz | Traunsee | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207009 | 20.05.2020 | Mezinárodní mistrovství Německa | Pir-12mm | Dúmmer See | Asociace lodní třídy Pirát, z. s. | |
207008 | 09.05.2020 | Ostseecup
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 |
Cad-8iz | Warnemünde | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
207007 | 09.05.2020 | Rotterdam Regatta
ZÁVOD ZRUŠEN |
T24-10iz | Bergse Voorplas | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207006 | 01.05.2020 | Berlin Cup
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 |
T24-10iz | Muggelsee | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207005 | 24.04.2020 | ČP Slalom III.
ZÁVOD ZRUŠEN |
Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P | Nechranice | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
207004 | 17.04.2020 | ČP Slalom II.
ZÁVOD ZRUŠEN |
Bis-7P,Fus-7P | Nechranice | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
207003 | 12.04.2020 | Hempel World Cup Series
ZÁVOD ZRUŠEN |
T24-10iz | Janov - ITA | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
207002 | 10.04.2020 | ČP Slalom I.
ZÁVOD ZRUŠEN |
Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P | Nechranice | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
207001 | 28.08.2020 | Essen Ruhr City Cup
změna termínu |
T24-10iz | Baldeneysee | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
205052 | 04.12.2020 | XXII Canarian Sailing Olympic Week | Fin-4iz | Las Palmas, Gran canaria | Real club notice de Gran Canaria | |
205051 | 24.09.2020 | Mistrovství Polska Raceboard | Rac-7mm | Zagrynske jezero | LT Warsava | |
205050 | 31.10.2020 | Test Techno Foil - U16 | Bic-2iz | Garda, Torbole - Itálie | Circolo Surf Torbole | |
205049 | 31.10.2020 | Test Techno Foil - over 16 | Bic-1iz | Garda, Torbole - Itálie | Circolo Surf Torbole | |
205048 | 18.10.2020 | Optimist European Championship - Dívky | Q-18me | Portorož, SLOVENIA | Jadralni Klub Pirat Portorož | |
205047 | 05.09.2020 | Centomiglia Internazionale del Garda | Orc-4iz,Kaj-4iz | Lago di Garda | Italian Sailing Federation | |
205046 | 04.07.2020 | Puchar Burmistrza Chojnic oraz Starosty Chojnickie - skupina B | Q-7iz | Charzykowy - Polsko | LKS | |
205045 | 04.07.2020 | Puchar Burmistrza Chojnic oraz Starosty Chojnickie - skupina A | Q-7iz | Charzykowy - Polsko | LKS | |
205044 | 30.10.2020 | 8° HALLOWEEN CUP, Cadetti | Q-10iz | Lago di Garda, Itálie | Circolo Vela Torbole | |
205043 | 30.10.2020 | 8° HALLOWEEN CUP, Junior | Q-10iz | Lago di Garda, Itálie | Circolo Vela Torbole | |
205042 | 20.08.2020 | Internacional German Championship (IDM 2020) | T24-12mm | Wannsee | Verein Seglerhaus am Wannsee | |
205041 | 29.08.2020 | Trucregata | Kj-1 | Slapská přehrada | Yacht, s.r.o. + Modrá loděnice | |
205040 | 27.09.2020 | Erste premier Trophy 20 | Nj-1 | Biograd N.Moru | JK Biograd n. Moru / YFA | |
205039 | 18.10.2020 | Seawolf Cup | Nj-1 | Chorvatsko - Murter | Seawolf | |
205038 | 24.10.2020 | 29er Eurocup 2020 | 29r-10iz | Riva del Garda, Itálie | Fraglia Vela Riva | |
205037 | 28.10.2020 | Torbole 293 International Windsurfing Event - U17 | Bic-10iz | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
205036 | 28.10.2020 | Torbole 293 International Windsurfing Event - U15 | Bic-10iz | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
205035 | 12.09.2020 | Puchar Opti - skupina A | Q-7iz | Gdyně - Polsko | CWM Opti | |
205034 | 18.10.2020 | Optimist European Championship - Chlapci | Q-18me | Portorož, SLOVENIA | Jadralni Klub Pirat Portorož | |
205033 | 17.10.2020 | Eurocup 29er | 29r-10iz | Hyéres, Francie | COYCH Club Hyeres | |
205032 | 13.02.2020 | Europe, 420 and 29er – Eurocup No.1 | 29r-10iz | El Balís | Club Náutico El Balís | |
205031 | 06.10.2020 | Laser Senior European Championships | Lar-24me,Las-24me | Gorki Zachodne, Polsko | EurILCA | |
205030 | 28.09.2020 | ME 49er/49erFX/Nacra 17 | 49r-24me | Attersee | UYC Attersee | |
205029 | 04.07.2020 | Regatta Davos 2020 | Tor-7iz | Davos - Švýcarsko | Davoser Segel Club | |
205028 | 12.09.2020 | Mistrovství Rakouska 2020 | Tor-12mm | Bodensee - Rakousko | YC Rheindelta | |
205027 | 24.09.2020 | Arco Trophy 2020 | Tor-4iz | Garda - Itálie | Circolo Vela Arco | |
205026 | 10.10.2020 | Zonale Techno 293 | Bic-7iz | Lago di Garda | Fraglia Vela Malcesine | |
205025 | 29.08.2020 | Finn Trophy Attersee | Fin-8iz | Attersee | Union-Yacht-Club Attersee | |
205024 | 19.09.2020 | Jesenná regata | 29r-7iz | Vodní dílo Gabčíkovo | Tatran Bratislava | |
205023 | 19.09.2020 | Open Dutch Championship RS500 and RS Aero 5-7 2020 | Rs5-12mm | Grevelingen off Bruinisse | Zeilclub Kurenpolder (ZCK) and Aquavitesse | |
205022 | 02.10.2020 | Finn ÖSTM | Fin-10iz | Wolfgangsee | UYC Wolfgangsee | |
205021 | 02.10.2020 | Otevřené mistrovství Chorvatska | Fd-12mm | Pula, Chorvatsko | Jedriličarski klub VEGA | |
205020 | 12.09.2020 | Puchar Opti - skupina B | Q-7iz | Gdyně - Polsko | CWM Opti | |
205019 | 04.09.2020 | XXVI Międzynarodowe Regaty Puchar Beskidów INTERPU | Q-10iz | Żywieckie-Polsko | UKS Wiking | |
205018 | 09.09.2020 | Kieler Woche | Fin-14iz,Lar-14iz,Las-14iz,49r-14iz | Kiel | German sailing federation | |
205017 | 09.09.2020 | Kieler Woche | Fin-14iz,49r-14iz | Kiel | German sailing federation | |
205017 | 09.09.2020 | Kieler Woche | Fin-14iz,49r-14iz | Kiel | German sailing federation | |
205017 | 09.09.2020 | Kieler Woche | Fin-14iz,49r-14iz | Kiel | German sailing federation | |
205017 | 09.09.2020 | Kieler Woche | Fin-14iz,49r-14iz | Kiel | German sailing federation | |
205016 | 09.09.2020 | Kieler Woche | Las-10iz,Lar-10iz | Schilksee Kiel | Olympiahafen Schilksee Kiel | |
205015 | 19.06.2020 | ROOSTER-MONAUTIX BYC KUPA | Q-8iz | BALATONFÜRED, Maďarsko | Balatonfüredi Yacht Club, | |
205014 | 01.01.2020 | Novoroční regata | Q-10iz | Hvar | JK Zvir | |
205013 | 14.02.2020 | Carnival cup Opatia 2020 | Q-10iz | Opatia Chotvatslo | JK Opatia, Chorvatsko | |
205012 | 22.08.2020 | Mistrovství Maďarska | Q-12mm | Balaton, Maďarsko | Balatoni Yacht Club Nyílt Optimist Országos Bajnok | |
205011 | 10.09.2020 | Mistrovstvi Italie U19 | Lar-12mm | Salerno | Salerno | |
205010 | 12.09.2020 | Veľká cena Slovenska 2020 | Q-7P | Domaša | ATU Košice | |
205009 | 17.09.2020 | CICO | Lar-10iz | Follonica | Follonica | |
205008 | 25.09.2020 | A-CAT ITALIAN OPEN CHAMPIONSHIP 2020 | OT-12mm | Campione, Lake Gards | Campione Univela | |
205007 | 09.07.2020 | RS Feva Euro Cup and National Championship 2020 | RsF-12mm | RS Sailing Center Tihany | RS Sailing Center Tihany | |
205006 | 30.08.2020 | FINN MASTERS EUROPEAN CHAMPIONSHIP | Fin-18me | Gdynia | Polish Yachting Association | |
205005 | 06.08.2020 | Mistrzostwa Polski Juniorów - chlapci | Q-12mm | Puck | Puck | |
205004 | 21.08.2020 | Österreichische Jugendmeisterschaft 2020 Optimist | Q-12mm | Litzlberg - Attersee, Austria | Segelclub Kammersee – Meldegeld | |
205003 | 01.09.2020 | ERGO Hestia Raceboard European Championships | Rac-24me | Sopoty, Polsko | International Windsurfing Association | |
205002 | 05.09.2020 | Wannseepokal 2020 | Fin-4iz | Wansse | Berlin Yacht Club | |
205001 | 04.09.2020 | 4 NATIONS CUP A-Class Catamaran | OT-12mm | Hellecat, Netherland | Hellecat | |
205000 | 17.08.2020 | Europa cup Dziwnow Poland | Las-10iz,Lar-10iz,L47-10iz | Dziwnow | EurILCA | |
204998 | 17.08.2020 | Puchar Trenerów volvo gdynia sailing day | Q-7iz | Gdynia | YKP Gdynia | |
204997 | 21.08.2020 | Mistrovství Polska A-Class 2020 | OT-7mm | Sopot | UKS Navigo | |
204996 | 31.07.2020 | Österreichische Pirat Staatsmeisterschaft 2020 | Pir-7mm | Attersee | Sportverein Weyregg am Attersee Sektion Yachtsport | |
204995 | 12.08.2020 | Internationale Deutsche Meisterschaft 2020 - Finn | Fin-12mm | Wunstorf-Steinhude | Schaumburg-Lippischer Seglerverein e.V. | |
204994 | 14.08.2020 | European championship | L47-18me | Vilamoura | Vilamoura - Portugal | |
204993 | 17.08.2020 | Puchar treneruv | Q-7iz | Gdynia | YKP Gdynia | |
204992 | 31.07.2020 | SREBRNY ŻAGIEL OPTIMISTA - skup. B | Q-8iz | Poznań jez. Kiekrz | Jacht Klub Wielkopolski Poznań | |
204991 | 31.07.2020 | SREBRNY ŻAGIEL OPTIMISTA - skup. A | Q-7iz | Poznań jez. Kiekrz | Jacht Klub Wielkopolski Poznań | |
204990 | 07.08.2020 | MISTRZOSTWA PSKO w klasie OPTIMIST DO LAT 11 - chlapci | Q-12mm | Jeziorze Siecino | UKS Szkwał Złocieniec | |
204989 | 07.08.2020 | MISTRZOSTWA PSKO w klasie OPTIMIST DO LAT 11 - dívky | Q-12mm | Jeziorze Siecino | UKS Szkwał Złocieniec | |
204988 | 11.08.2020 | Q-10iz | Q-10iz | Garda - Itálie | Fraglia Vela Malcesine | |
204987 | 11.08.2020 | Trofeo Simone Lombardi 2020 - juniores | Q-10iz | Garda - Itálie | Fraglia Vela Malcesine | |
204986 | 15.08.2020 | Puchar Prezydenta Sopotu | Bic-8iz | Sopoty, Polsko | Sopocki Klub Žeglarski | |
204985 | 07.08.2020 | Ora CUP ORA 2020 - cadetti | Q-10iz | Lago DI GARDA - Itálie | Circolo Vela Arco | |
204984 | 25.07.2020 | JoJo Pokal 2020 | Q-8iz | Attersee | Union-Yacht-Club Attersee | |
204983 | 01.08.2020 | zonale laser | L47-7iz,Las-7iz,Lar-7iz | Riva del Garda - ITA | Fraglia Vela Riva | |
204982 | 07.08.2020 | ORA CUP ORA 2020 - Juniores | Q-10iz | LAGO DI GARDA - Itálie | Circolo Vela Arco | |
204981 | 01.08.2020 | Limar cup - Interpohár 2020 | Q-8iz | Liptovská Mara, Slovensko | YC LIMAR | |
204980 | 13.06.2020 | Balnea cup | L47-4iz,Q-7iz | Slnava | YC Slnava Piestany | |
204979 | 09.07.2020 | RS Feva EuroCup Hungary 2020 | RsF-7iz | RS Sailing Center | Vitorlázó Gyermekekért Egyesület (VGYE) | |
204978 | 19.07.2020 | zonale laser | L47-7iz | Malcesine | Fraglia vela malcesine | |
204977 | 25.07.2020 | zonale laser | L47-7iz | Torbole | CVT Torbole | |
204976 | 25.07.2020 | A cat weekend 25.-26.7.2020 Hellecat | OT-4iz | Hellecat | Hellecat | |
204975 | 28.07.2020 | Regata Nazionale 2020 29er, 49er FX | 29r-12mm | Garda, Arco - Itálie | Circolo Vela Arco | |
204975 | 28.07.2020 | Regata Nazionale 2020 29er, 49er FX | 29r-12mm | Garda, Arco - Itálie | Circolo Vela Arco | |
204974 | 25.07.2020 | Chojnicki Złoty Konik Morski - skup. B | Q-7iz | Jeziorze Charzykowskim | Chojnicki Klub Ževlarski | |
204973 | 25.07.2020 | Chojnicki Złoty Konik Morski - skup. A | Q-4iz | Jeziorze Charzykowskim | Chojnicki Klub Ževlarski | |
204972 | 15.07.2020 | Puchar PSKL a Puchar Pucka | Las-7iz | Puck | Polskie Stowarzyszenie klasy Laser | |
204971 | 06.07.2020 | XI. Choco cup 2020 | Q-7iz | Balatonfoldvár | Spartacus Sailing Club | |
204940 | 30.06.2020 | Vector Sails Cup / LOTOS Nord Cup Gdańsk 2020 | Q-7 | Gdańsk - Górki Zachodnie | YC Gdańsk | |
204939 | 26.06.2020 | Puchar Dziwnowa | Q-7iz | Dziwnów | KS Baltic Dziwnów | |
204938 | 24.06.2020 | LOTOS Nord Cup Gdaňsk | Las-7iz,Q-7iz | Górki Zachodne | LOTOS Nord Cup | |
204937 | 27.06.2020 | POKAL BURJA 2020 | Q-10iz,L47-8iz,Lar-7iz,Las-7iz | Izola, Slovenia | Jadralni klub BURJA Izola | |
204936 | 27.06.2020 | Dunaj regata | Q-4iz | Vd. Gabčíkovo | Dynamo | |
204935 | 06.02.2020 | Valenciana Olympic Week - Mistrovství Španělska | Las-12mm,Lar-12mm | Torrevieja | Real Federacion Espanola de Vela | |
204934 | 27.02.2020 | XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020 | Bic-10iz,Rsx-10iz | Cadiz, Puerto Sherry | Andalusian Sailing Federation | |
204933 | 27.02.2020 | Andalusian Olympic Week - U17 | Bic-10iz | Cadiz, Puerto Sherry | Andalusian Sailing Federation | |
204932 | 12.02.2020 | MedSailing 2020 | 29r-10iz | El Balis, Španělsko | Club Náutic El Balis, Španělsko | |
204931 | 21.02.2020 | Med Cup Windsurf en Provence 2020 - U15 | Bic-10iz | Marseille, Francie | Yachting Club de la Pointe Rouge, Francie | |
204930 | 21.02.2020 | Med Cup Windsurf en Provence 2020 - U17 | Bic-10iz | Marseille, Francie | Yachting Club de la Pointe Rouge, Francie | |
204929 | 22.02.2020 | Championat de Mediterranee Laser 2020 | L47-10iz,Lar-10iz | Hyeres-Francie | Coych | |
204028 | 10.02.2020 | Mistrovství světa ledních jachet DN 2020 | Dn-36ms | Orsasjön, Švédsko | IDNIYRA Europe | |
204027 | 28.06.2020 | Goldener Geier
ZÁVOD ZRUŠEN |
Cad-7P | Geierswalder See | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
204026 | 26.09.2020 | Pohár Euroregionu Nisa
Závod ZRUŠEN - COVID 19 |
Fus-7P, Fun-7P, Rac-3C,Rac-4K,Bic-2 | Berzdorfer See | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
204025 | 25.09.2020 | ITA Fireball Nationals | Fb-12mm | Castiglioncello, Italy | Český Fireball, z.s. | |
204024 | 18.09.2020 | Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO
Q-7P - pouze rezervní termín |
Q-12mm,Q-7P | Dziwnow - Polsko | Asociace Lodní Třídy Optimist z.s. | |
204023 | 29.08.2020 | Pohár SNP | Fin-7P | Šamorín | "ALT FINN z.s." | |
204022 | 02.10.2020 | Slovenian Fireball Nationals
Změna termínu !!! |
Fb-12mm | Portorož, Slovinsko | Český Fireball, z.s. | |
204021 | 10.09.2020 | MM Maďarska | 420-12mm | Balaton | Česká asociace lodní třídy 420, z.s. | |
204020 | 10.09.2020 | MS Flying Dutchman
Závod zrušen - COVID 19 |
Fd-36ms | Altea – Španělsko | ALT Flying Dutchman, z.s. | |
204018 | 04.09.2020 | Laser Europa Cup | L47-7P,Lar-7P,Las-7P | Attersee - AUT | Asociace lodní třídy Laser, z. s. | |
204017 | 03.09.2020 | SUI Fireball Nationals | Fb-12 | Davos, Switzerland | Český Fireball, z.s. | |
204016 | 14.08.2020 | Mezinárodní mistrovství Rakouska | Fd-12mm,Fd-7P | Achensee | ALT Flying Dutchman, z.s. | |
204015 | 09.08.2020 | 2020 World Championships
závod zrušen - COVID 19 |
Fb-36ms | Dublin, Irsko | Český Fireball, z.s. | |
204014 | 07.08.2020 | Mezinárodní mistrovství Polska | Fd-12mm | Ustka | ALT Flying Dutchman, z.s. | |
204013 | 05.08.2020 | Pre-Worlds and Irish Nationals
závod zrušen - COVID 19 |
Fb-12 | Dublin, Irsko | Český Fireball, z.s. | |
204012 | 01.08.2020 | Mistrovství Evropy
ZÁVOD ZRUŠEN |
Cad-18me | Lago di Garda | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
204011 | 20.07.2020 | World Championship
závod zrušen - COVID-19 |
Rs5-36ms, RsF-36ms | Travemude | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
204010 | 04.07.2020 | Mistrovství Německa | Fd-12mm | Warnemünde | ALT Flying Dutchman, z.s. | |
204009 | 01.07.2020 | World Championship | Q-24ms | Itálie, Garda | Asociace Lodní Třídy Optimist z.s. | |
204008 | 22.06.2020 | European Championship | Q-18me | Estonsko, Tallinn | SUI - Switzerland | |
204007 | 11.09.2020 | Kielerwoche | 420-10iz | G, Kiel-Schilksee | GER - Germany | |
204005 | 19.06.2020 | Veterán Cup Finn | Fin-3R | Šamorín | "ALT FINN z.s." | |
204004 | 23.05.2020 | European Championship | Rs7-24me | Carnac | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
204002 | 01.05.2020 | Euro Cup
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 |
420-10iz | Balaton | CRO - Croatia | |
204001 | 10.04.2020 | Spring Cup
ZÁVOD ZRUŠEN |
420-10iz | IT, Izola | Česká asociace lodní třídy 420, z.s. | |
202424 | 14.10.2020 | Cvilín race 7
Závod zrušen COVID-19 |
Q-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
202423 | 03.10.2020 | Žermanická regata
změna místa konání a pořadatele
přesun koef. Fb-3M ze závodu 202419 |
Evr-4K,Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Fb-3M,Q-2,Fb-1,Las-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
202422 | 23.09.2020 | Cvilín race 6 | Q-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
202421 | 05.09.2020 | FLEXIMONT Cup
ZÁVOD ZRUŠEN |
Evr-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
202420 | 19.09.2020 | Těrlický nezlomný mariňák
VPOZ |
Kaj-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
202419 | 05.09.2020 | Hornická regata
POZOR změna termínu !!! |
Fb-3M,Q-2,Evr-1,Fin-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
202418 | 09.09.2020 | Cvilín race 5 | Q-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
202417 | 29.08.2020 | Přátelská regata | RsT-4K,RsT-3M,Kaj-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
202416 | 22.08.2020 | Olešná regata - mem. Václava Klementa
přesun koef. Fin-3M ze závodu 20-2402 |
Fin-3M,Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-1 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
202415 | 07.08.2020 | Interpohár 2020 | Evr-8ip,L47-8ip,Lar-8ip,Q-8ip,Evr-3M,Lar-3M | Olešná | KSJ kraj Moravskoslezský | |
202414 | 25.07.2020 | Cvilín race 4 | Evr-1,Q-1,RsF-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
202413 | 18.07.2020 | Modrá stuha Českého Těšína | Fb-3M,Evr-2,Fin-1,Q-1 | Těrlicko | Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s. | |
202412 | 04.07.2020 | Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty
VPOZ |
Kaj-1,OT-1 | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
202411 | 04.07.2020 | Bermuda CUP
Fb-3M přesun ze zrušeného závodu 202409 + Fb-4K přesun ze závodu 202410
Q-4K přesun ze závodu 202407 |
Fb-4K,Q-4K,Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,Fb-1 | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
202410 | 20.06.2020 | Hornický kahan
ZÁVOD ZRUŠEN - technické důvody |
Fb-4K,Fin-3M,Q-2,Evr-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
202409 | 13.06.2020 | Mladý vítr
ZÁVOD ZRUŠEN |
RsT-7P,Fb-3M,RsT-3M,Evr-2,Q-2 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
202408 | 10.06.2020 | Cvilín race 3 | Q-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
202407 | 06.06.2020 | Jarní závod
koef. Fb-3M přesun ze zrušeného závodu 202406 |
Fb-3M,Q-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
202406 | 30.05.2020 | Baníkovská regata
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 |
Fb-3M,Evr-2,Q-2,Fin-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
202405 | 27.05.2020 | Cvilín race 2 | Q-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
202404 | 16.05.2020 | Moravia Cup Regata
závod zrušen - náhradní termín bude sdělen |
RsT-3M,Q-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
202403 | 06.05.2020 | Cvilín race 1
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 |
Q-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
202402 | 25.04.2020 | Cena Olešné
ZÁVOD ZRUŠEN |
Fin-3M,Rac-3M,Evr-2,Fb-1,Q-1 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
202401 | 04.04.2020 | Odemykání vody
ZÁVOD ZRUŠEN |
Evr-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Q-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
202303 | 14.11.2020 | Pohár města Kroměříže
závod zrušen COVID-19 |
Q-4K,L47-2,Q-2 | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
202302 | 13.06.2020 | O hanáckó klobáso
Q-3M,L47-3M - přesun ze zrušeného závodu 202301 |
Q-3M,L47-3M,L47-4K,L47-2,Q-2 | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
202301 | 04.04.2020 | Mistrovství Valšskoslovácka na Hané
ZÁVOD ZRUŠEN |
L47-3M,Q-3M,L47-2,Q-2 | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
202213 | 05.09.2020 | Burčáková regata | Fin-3M,Evr-1,Q-1 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
202212 | 28.03.2020 | Na starý karty
ZÁVOD ZRUŠEN |
Fin--1 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
202211 | 10.10.2020 | O kuře na rožni | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
202210 | 15.08.2020 | Tvarůžková regata | Bic-3M,Rac-3M | Moravičany | Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice | |
202209 | 05.09.2020 | Podzimní Sokolská regata
na schůzce Vau-7P nebylo |
Vau-7P,Q-2 | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
202208 | 29.08.2020 | Prázdninový závod | Q-3M | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
202207 | 01.08.2020 | Mohelnická regata | Evr-3M,Lar-3M,Q-2 | Moravičany | Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice | |
202206 | 25.07.2020 | Modrá stuha Plumlova | Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
202205 | 27.06.2020 | Červnový závod
Změna termínu.
Fin-4K přesun ze závodu CTL 20-2202 |
Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
202204 | 06.06.2020 | Jarní Sokolská regata | Vau-4K,Vau-3M,Q-2 | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
202203 | 30.05.2020 | Bleděmodrá stuha Plumlova | Q-4K,Fin-3M,Evr-2 | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
202202 | 16.05.2020 | Májový závod | Fin-4K,Evr-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
202201 | 18.04.2020 | Jarní závod - mem. M. Kouřila
ZÁVOD ZRUŠEN |
Fin-2,Evr-2,Q-1 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
202179 | 20.09.2020 | Nedělní Rejs XXIII.
náhradní závod za neodjetý závod CTL 20-2131 |
L47-3M,RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202178 | 16.09.2020 | Prigl Rajs XXII. | OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202177 | 27.08.2020 | ČP Slalom XI. | Fus-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
202176 | 29.08.2020 | Finnlandia Cup
VPOZ |
Fin-1 | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
202175 | 07.10.2020 | Pohár JMK-Q IV | L47-2,Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
202174 | 02.09.2020 | Pohár JMK-Q III | L47-2,Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
202173 | 24.06.2020 | Pohár JMK-Q II | L47-2,Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
202172 | 17.06.2020 | Pohár JMK-Q I
Změna termínu |
L47-2,Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
202171 | 07.06.2020 | Nedělní rejs
nově vložený závod |
RsV-3M,RsF-1,RsT-1,L47-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202170 | 17.05.2020 | Náhradní Prígl Rejs 2020 III.
nově vložený závod |
OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202169 | 15.08.2020 | Prázdninová pálavská
náhradní závod za zrušené závody z důvodu KORONAVIRU |
Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
202168 | 02.05.2020 | FINN CUP 2020 Křetínka
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 |
Fin-1 | Křetínka | TJ SOKOL LETOVICE, z.s. | |
202167 | 28.10.2020 | Modrá stuha 2020
Závod zrušen - COVID 19 |
OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202166 | 03.10.2020 | Memeoriál Jana Sedláka | RsV-7P,Vau-7P,29r-3C,Las-3M,L47-2,Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
202165 | 30.09.2020 | Prígl Rejs 2020 XXI | OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202164 | 26.09.2020 | Pohár FINN | Fin-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
202163 | 26.09.2020 | Mistrovství České republiky
L47 - udělena VV ČSJ výjimka dle směrnice C13 čl. 6 |
Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr,Las-7P,L47-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
202162 | 26.09.2020 | Moravia RS Regatta | Rs5-7P,RsF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
202161 | 26.09.2020 | Memoriál Miloše Alexy | RsT-7P,Vau-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202160 | 26.09.2020 | MČR RS VAREO | RsV-12mr | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202159 | 23.09.2020 | Prígl Rejs 2020 XX, pohár JMK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202158 | 12.09.2020 | Předposlední vítr
VPOZ
Změna termínu !!! |
Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202157 | 19.09.2020 | Fireballistické vinobraní | 420-7P,Fb-7P,Cad-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
202156 | 19.09.2020 | Dálková plavba | Kaj-1D,Vau-1D | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
202155 | 26.09.2020 | CECC CZE | Cad-7P,Cad-8ip | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
202154 | 13.09.2020 | Nedění Rejs VI | RsV-3M,RsF-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202153 | 12.09.2020 | Jedovnický kapr II. | Vau-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
202152 | 19.09.2020 | GP NJ 2020
VPOZ
Změna termínu !!! |
Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202151 | 09.09.2020 | Prígl Rejs 2020 XIX | OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202150 | 27.08.2020 | MMČR Bic, Rac - Vítr z vinohradů
Změna termínu !!! |
Bic-12mr,Rac-12mr | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
202149 | 02.09.2020 | Prígl Rejs 2020 XVIII | OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202148 | 30.08.2020 | Nedění Rejs V | RsV-3M, RsF-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202147 | 29.08.2020 | Retro Cup (Cabin Trophy 2020)
VPOZ |
Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202146 | 26.08.2020 | Prígl Rejs 2020 XVII O punkevního pstruha | OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202145 | 22.08.2020 | Modrý hrozen | L47-7P,Q-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
202144 | 22.08.2020 | O pohár Vranova | Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
202143 | 22.08.2020 | Omniplast Cup | RsT-12mr,RsT-7P,RsV-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202142 | 19.08.2020 | Prígl Rejs 2020 XVI, pohár JMK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202141 | 16.08.2020 | Nedění Rejs IV | RsF-3M,RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202140 | 15.08.2020 | Memoriál Dušana Vaculky (Cabin trophy 2020)
VPOZ |
Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202139 | 15.08.2020 | Dálková plavba
ZÁVOD ZRUŠEN na žádost pořadatele ze dne 2.6.2020 z důvodu kolize termínu s jiným závodem |
Q-3D | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
202138 | 12.08.2020 | Prígl Rejs 2020 XV | OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202137 | 07.08.2020 | Česká jachtařská liga III. | Lig-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202136 | 05.08.2020 | Prígl Rejs 2020 XIV | OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202135 | 29.07.2020 | Prígl Rejs 2020 XIII
RsF-2,RsT-2,RsV-2 přesun koef. ze závodu CTL 202129 |
RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202134 | 25.07.2020 | Závod olympijských nadějí
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID-19 |
TrQ-3R | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202133 | 25.07.2020 | Olympic Hopes Regatta
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID-19 |
Q-8 | Brněnská přehrada | Statutární zástupci | |
202132 | 22.07.2020 | Prígl Rejs 2020 XII | OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202131 | 19.07.2020 | Nedělní Rejs III.
závod se neodjel pro bezvětří |
L47-3M,RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202130 | 18.07.2020 | Brněnská šestka (Cabin Trophy 2020)
VPOZ |
Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202129 | 15.07.2020 | Prígl Rejs 2020 XI, pohár JMK
Závod se neodjel pro bezvětří |
RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202128 | 08.07.2020 | Prígl Rejs 2020 X | OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202127 | 28.06.2020 | Nedělní Rejs II.
Závod se neuskutečnil z důvodů nepříznivého počasí. |
RsF-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202126 | 27.06.2020 | SHOWMAN TROPHY (Cabin Trophy 2020)
VPOZ |
Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202125 | 24.06.2020 | Prígl Rejs 2020 IX | OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202124 | 20.06.2020 | Veterán Cup | Bic-3M,Rac-3M | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
202123 | 20.06.2020 | Vranovský pohár | Vau-3M,Kaj-1,Q-1,Sta-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
202121 | 17.06.2020 | Prígl Rejs 2020 VIII, pohár JMK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202120 | 10.06.2020 | Prígl Rejs 2020 VII O punkevního pstruha | OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202119 | 06.06.2020 | Jarní závod | Kaj-1,Sta-1,Vau-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
202118 | 03.06.2020 | Prígl Rejs 2020 IV | OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202117 | 30.05.2020 | Starobrno Cup, krajský přebor | Bic-4K,Rac-4K,Bic-3M,Rac-3M | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
202116 | 27.05.2020 | Prígl Rejs 2020 V, pohár JMK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202115 | 24.05.2020 | Nedělní Rejs I. | RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202114 | 23.05.2020 | Velká cena YC Dyje | 29r-7P,420-7P,Lar-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
202113 | 06.06.2020 | Pavlovská regata | Q-7P,L47-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
202112 | 23.05.2020 | Májová přeháňka (Cabin Trophy 2020)
VPOZ |
Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202111 | 20.05.2020 | Prígl Rejs 2020 IV O punkevního pstruha | OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202110 | 16.05.2020 | Věstonická Venuše - Czech supercup | Bic-7P,Fus-7P,Rac-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
202109 | 13.05.2020 | Prígl Rejs 2020 III
závod se neuskutečnil z důvodů špatných povětrnostních podmínek |
OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202108 | 05.09.2020 | Kiss My RS
změna termínu !!!! |
Rs5-7P,RsF-7P,RsV-7P,RsT-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202107 | 08.05.2020 | M.B Keramika Pálavská regata
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY - KORONAVIRUS |
Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
202106 | 06.05.2020 | Prígl Rejs 2020 II
ZÁVOD ZRUŠEN - KORONAVIRUS |
OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202105 | 01.05.2020 | Spring Cup
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 |
Fb-7P,Las-7P,Rs7-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
202104 | 25.04.2020 | Jedovnický kapr
ZÁVOD ZRUŠEN |
Vau-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
202103 | 20.06.2020 | Krajský přebor (Veletržní regata)
změna termínu |
Lar-7P,Lar-4K,Evr-3M,Evr-4K,Q-3M,Q-4K,RsV-4K,Vau-1,L47-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
202102 | 22.04.2020 | Prígl Rejs 2020 I
ZÁVOD ZRUŠEN |
OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202101 | 18.04.2020 | Memoriál Hynka Švédy
ZÁVOD ZRUŠEN |
Evr-3M,Las-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
202010 | 01.08.2020 | 24 hodin Dářka | Rac-3D | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
202009 | 18.07.2020 | Bambusová regata | Q-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
202008 | 11.07.2020 | Závod mladých nadějí | L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Bic-3M,Q-3C,Q-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
202007 | 04.07.2020 | Pohár Vysočiny | Rac-7P,Bic-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
202006 | 26.06.2020 | MMČR Vaurien 2020 - Šilhánkův memoriál | Vau-12mr,Evr-7P,Lar-7P,Vau-8ip | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
202005 | 26.06.2020 | 50 let Evrop v Čechách
ZÁVOD ZRUŠEN - přesun na rok 2021 |
Evr-1 | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
202004 | 13.06.2020 | Pohár o Velké Dářko | Fin-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
202003 | 29.08.2020 | Květákova regata
změna termínu |
Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
202002 | 12.09.2020 | Májový pohár
změna termínu |
Evr-7P,L47-7P,Q-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
202001 | 01.02.2020 | Expedice Hroch
závod zrušen - nepřízeň počasí |
OT-1 | Velké Dářko | Windsurf Club Velké Dářko | |
201910 | 21.11.2020 | Poslední regata
závod zrušen COVID-19 |
Q-1 | Peroj, Chorvatsko | TJ Lanškroun - Jachting | |
201909 | 29.08.2020 | Prázdninová regata | Q-2 | Dlouhý rybník Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
201908 | 08.08.2020 | Modrá vlajka Seče | Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
201907 | 15.08.2020 | Štít města Pardubic
Změna termínu !!! |
Vau-7P,29r-3C,Fin-3C,Las-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2 | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
201906 | 04.07.2020 | Neptunova regata | Q-1 | Dlouhý rybník Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
201905 | 13.06.2020 | O perníkovou chaloupku | Q-4K,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,RsF-2 | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
201904 | 30.05.2020 | Memoriál Tomáše Dymáka | Pir-7P,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Fb-1 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
201903 | 15.08.2020 | Jarní závod
závod sloučen se závodem 201907 |
Vau-7P,29r-3C | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
201902 | 11.04.2020 | Přípravný závod II
ZÁVOD ZRUŠEN |
Q-2 | Peroj, Chorvatsko | TJ Lanškroun - Jachting | |
201901 | 07.03.2020 | Přípravný závod I
ZÁVOD ZRUŠEN |
Q-1 | Peroj, Chorvatsko | TJ Lanškroun - Jachting | |
201808 | 29.08.2020 | Letní fireballistická Rozkoš
náhradní závod za zrušený CTL 201802 (Fb-7P) a CTL 207037 (Cad-7P) |
Fb-7P,Cad-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
201807 | 19.09.2020 | Pohár Rozkoše | Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
201806 | 25.07.2020 | 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 26.7. |
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
201805 | 13.06.2020 | Odysseův pohár II.
VPOZ |
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
201804 | 12.06.2020 | Odysseův pohár I.
VPOZ, noční závod |
Kaj-1 | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
201803 | 23.05.2020 | Pohár města Česká Skalice | Fin-7P,Vau-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
201802 | 16.05.2020 | Jarní Fireballistická Rozkoš
ZÁVOD ZRUŠEN |
Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
201801 | 02.05.2020 | Jarní premiéra
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 |
Q-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
201721 | 22.08.2020 | Mácha jezdil Evropu
Evr-7P - přesun ze zrušeného závodu CTL 20-1330 |
Evr-7P | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
201720 | 25.07.2020 | Letní vánek | L47-1,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
201719 | 24.10.2020 | STAR finále
Závod zrušen COVID-19 |
Sta-7P,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
201718 | 10.10.2020 | O pohár pivovaru Kocour
Fin-7P přesun ze závodu 20-1703 |
Fin-7P,Fin-3C,Fin-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
201717 | 03.10.2020 | Skiregata - 45. ročník | Bic-4K,Bic-3C,Vau-4K,Rac-3C,Rac-2,OT-1,Q-1 | Jablonec | TJ Delfín Jablonec | |
201716 | 26.09.2020 | Grand Prix 2.4mR
ZÁVOD ZRUŠEN |
T24-8vc | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
201715 | 19.09.2020 | Mácháčský zápich | Rs7-7P,RsA-7P,RsV-7P,L47-2,Lar-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
201714 | 12.09.2020 | Lighthouse Cup | Pir-7P,Star-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
201713 | 05.09.2020 | Modrá vlajka Máchova jezera
přesun koef. Sta-12mr ze závodu CTL 20-1712 |
Sta-12mr,Sta-7P,Evr-3C,Pir-3C,Evr-2,Lar-2,Pir-2,Sta-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
201712 | 14.08.2020 | MČR Star
Závod se neodjel pro bezvětří |
Sta-12mr,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
201711 | 01.08.2020 | Mem. Oldy Vintišky | Sta-7P,Sta-3C,Lar-3C,L47-2,Sta-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
201710 | 18.07.2020 | Mistrovství české flotily - Bacardi Cup | Sta-7P,Lar-3C,Lar-2,Q-2,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
201709 | 11.07.2020 | Maier Star Cup | Sta-7P,Sta-3C,L47-2,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
201708 | 06.06.2020 | Mácháč Open
VPOZ |
Kaj-1,OT-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
201707 | 30.05.2020 | Mem. Ing. Böhma
koef. Q-3C přesun ze závodu 20-1704 |
420-7P,Sta-3C,Fin-2,Pir-2,Q-2,Q-3C,L47-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
201706 | 23.05.2020 | Sdružený krajský přebor KSJ 16+17
Pir-7P - přesun ze závodu CTL 201705 |
Pir-7P,Fin-4K,L47-4K,Pir-4K,Fb-3C,Sta-3C,Q-1 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
201705 | 16.05.2020 | Memoriál Bruno Hámy
změna termínu |
L47-3C,Sta-3C,Fin-2,L47-2,Pir-2,Q-2,Lar-1 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
201704 | 25.04.2020 | Optimistický Mácháč
ZÁVOD ZRUŠEN |
Lar-4K,420-3C,Lar-3C,Q-3C,L47-3C | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
201703 | 18.04.2020 | Pohár Haas+Sohn
ZÁVOD ZRUŠEN |
Fin-7P,Fin-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
201702 | 11.04.2020 | Finn premiera
ZÁVOD ZRUŠEN |
Fin-3C,L47-3C,Lar-3C,Fin-2,L47-2,Lar-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
201701 | 04.04.2020 | Pohár Noprosu
ZÁVOD ZRUŠEN |
Fin-3C,Fin-2,L47-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
201629 | 11.10.2020 | Podzimní Labe | Lar-2,Q-1 | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
201628 | 10.10.2020 | O pohár města Štětí | Q-2,Lar-2 | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
201627 | 03.10.2020 | Podzimní regata Václava Vacka 24. ročník
přesun Evr-3C ze závodu 20-1604
přesun Evr-4K, Q-4K ze závodu 201615 |
Evr-4K,Q-4K,Evr-3C,Q-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
201626 | 03.10.2020 | Modrá stuha Labe | Kaj-2 | Labe - Ústí nad Labem | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
201625 | 19.09.2020 | Krajský přebor | Kaj-4K | Žernoseky | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
201624 | 05.09.2020 | HOP Regata , náhr.termín MMČR
v případě MČR od 4.9 |
Fb-7P,Fd-7P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
201623 | 05.09.2020 | Cena Povodí Labe - Církvice | Kaj-2,OT-1 | Labe - Církvice | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
201622 | 05.09.2020 | Zlatá sekyrka | Cad-3C,Evr-1,Kaj-1,Q-1 | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
201621 | 29.08.2020 | Labský pohár | Kaj-2 | Labe - Ústí nad Labem | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
201620 | 22.08.2020 | Nechranická buchta | Rac-7P,Fun-7P,Bic-7P,Bic-2,Rac-2 | Nechranice | Sportklub Lomazice | |
201619 | 15.08.2020 | Regata Petra Zouhara + Cena Oldřichova
Změna termínu !!! |
Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
201618 | 13.08.2020 | Kontrolní závod II
Změna termínu !!! |
Evr-2,470-1,Q-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
201617 | 12.08.2020 | Dálková plavba
Změna termínu !!! |
470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
201616 | 10.08.2020 | Kontrolní závod I
Změna termínu !!! |
Evr-2,470-1,Q-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
201615 | 08.08.2020 | Cena Duchcova + 50.ročník Zlatá plachta Barbory
Změna termínu !!! |
Evr-4K,Q-4K,Evr-3C,Evr-2,470-1,Fin-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
201614 | 21.06.2020 | Tour Techno II | Bic-2,Q-1 | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
201613 | 20.06.2020 | Tour Techno I | Bic-2,Q-1 | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
201612 | 20.06.2020 | Česká brána | Kaj-3D,OT-1 | Labe - Roudnice | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
201611 | 13.06.2020 | Regata Lovosice | Kaj-2 | Žernoseky | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
201610 | 06.06.2020 | Štít města Litoměřic | Evr-2,Kaj-2,470-1 | Labe - Křešice | JO Slavoj Litoměřice, z.s. | |
201609 | 30.05.2020 | Cena YC Nechranice | Lar-7P,Las-7P,Rs5-1 | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
201608 | 30.05.2020 | Cena Roudnice
přesun Cad-3C ze zrušeného závodu CTL 20-1103 |
Cad-3C,Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
201607 | 13.06.2020 | Cena YCN
Změna termínu |
Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Bic-2,Rac-2 | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
201606 | 30.05.2020 | Jarní cena Labe - Církvice
změna termínu |
Kaj-2,OT-1 | Labe - Církvice | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
201605 | 11.09.2020 | Mezinárodní mistrovství ČR (Eurocup)
Nový termín závodu !!! |
Fd-12mr | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
201604 | 25.04.2020 | Zlatá plachta Barbory 50. ročník
ZÁVOD ZRUŠEN |
Evr-4K,Evr-3C,Q-4K | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
201603 | 18.04.2020 | Cena Oldřichova 33. ročník
ZÁVOD ZRUŠEN |
Q-2,Evr-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
201602 | 29.03.2020 | Jarní Labe
ZÁVOD ZRUŠEN |
Lar-1,Q-1 | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
201601 | 28.03.2020 | O Pohár YachtClubu Štětí
ZÁVOD ZRUŠEN |
Lar-2,Q-2 | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
201521 | 07.07.2020 | Závod jesenických nadějí
nově vložený závod |
Q-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
201520 | 14.11.2020 | Evropa Cup
Závod zrušen - COVID 19 |
Evr-1 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
201519 | 19.09.2020 | Jesenický maraton | CaO-3D,Rac-3C,OT-1 | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
201518 | 19.09.2020 | Švestková regata | Las-7P,Pir-7P,Evr-3C,Fin-2,Q-2,L47-1 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
201517 | 29.08.2020 | Jesenický pohár VIII. | L47-1,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
201516 | 22.08.2020 | Modrá stuha Jesenice | Fb-3C,L47-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
201515 | 15.08.2020 | Jesenický pohár VII.
Závod se neuskutečnil - bez závodníků |
L47-1,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
201514 | 08.08.2020 | Senior Cup
Závod se neodjel - bez větru |
CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,OT-1,Q-1 | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
201513 | 01.08.2020 | O Pohár Karlovarského kraje | L47-2,Q-2 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
201512 | 25.07.2020 | Jesenický pohár VI. | L47-1,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
201511 | 18.07.2020 | Sdružený krajský přebor | CaO-7P,Rac-3C,Bic-2,Q-2,OT-1 | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
201510 | 11.07.2020 | Porcelán cup | L47-3C,L47-2,Las-3C,Q-2 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
201509 | 27.06.2020 | Jesenický pohár V. | L47-1,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
201508 | 20.06.2020 | Jesenický pohár IV. | L47-1,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
201507 | 13.06.2020 | Jesenický pohár III. | Q-4K,L47-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
201506 | 06.06.2020 | Modrá stuha Regentu | Fin-2,420-1,Bic-1,Evr-1,Q-1,Rac-1,Vau-1 | Regent | Yacht Club Regent | |
201505 | 23.05.2020 | Sdružený krajský přebor | Fb-4K,Fin-4K,RsF-4K,RsF-3C,Q-2 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
201504 | 16.05.2020 | Stříbrná plachetnice
Las-3C zrušeno na základě vládního rozhodnutí |
Q-3C | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
201503 | 25.04.2020 | Jesenický pohár II.
ZÁVOD ZRUŠEN |
L47-1,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
201502 | 25.04.2020 | Lucky regata
ZÁVOD ZRUŠEN |
CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,OT-1 | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
201501 | 18.04.2020 | Jesenický pohár I.
ZÁVOD ZRUŠEN |
L47-1,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
201413 | 10.10.2020 | Cena Lokomotivy | Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
201412 | 03.10.2020 | Cena Primátora
Změna místa konání !!!! |
Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2,Rac-1 | Hracholusky | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
201411 | 29.08.2020 | Konec na Hrachách | Fin-2,Evr-2,Q-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
201410 | 22.08.2020 | Modrá stuha Boleváku
ZÁVOD ZRUŠEN |
Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
201409 | 08.08.2020 | Letní závod | Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
201408 | 25.07.2020 | Modrá stuha Hnačova | Fin-2,Evr-1,Q-1 | Hracholusky | Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s. | |
201407 | 18.07.2020 | Letní Hracholusky
doplněna lodní třída Fb-1 |
Evr-1,Fin-1,Q-1,Fb-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
201406 | 04.07.2020 | Modrá stuha Hracholusky | Evr-3D,Fin-3D,Q-3D | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
201405 | 27.06.2020 | Cena Prazdroje | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
201404 | 30.05.2020 | Štít města Plzně | RsF-2,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
201403 | 18.04.2020 | Cena Ziosu
ZÁVOD ZRUŠEN |
Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1,Rac-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
201402 | 25.04.2020 | Plzeňské předháňky
ZÁVOD ZRUŠEN |
RsF-3C | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
201401 | 04.04.2020 | Bohemia Regatta
ZÁVOD ZRUŠEN |
Fb-3C | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
201343 | 29.08.2020 | Jihočeský pohár
nově vložený závod |
Q-3C | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
201342 | 12.08.2020 | Bezdrev Q CUP
Q-2 přesun ze závodu CTL 20-1330 |
Q-2 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
201341 | 25.08.2020 | Intergalactic Championship
nově vložený závod |
29r-7P,29r-3C | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
201340 | 06.06.2020 | Pohár YK Jestřábí
nově vložený závod za zrušený CTL 20-1308 |
29r-7P,Evr-7P,Las-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
201339 | 03.10.2020 | Lipenský kotrmelec | Rs7-7P,Rs5-3R,RsO-1 | Lipno - Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
201338 | 25.09.2020 | McDonald`s MČR Optimist 2020 | Q-12mr | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
201337 | 18.09.2020 | MČR FINN 2020 | Fin-12mr | Lipno - Kovářov | Yacht Club Kovářov | |
201336 | 12.09.2020 | Pohár YC DIM Bezdrev
Závod zrušen - jiné místo konání. |
Rs5-7P,RsF-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
201335 | 11.09.2020 | Czech Windsurfer Cup | OT-3R | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
201334 | 11.09.2020 | RS AeroCup
Pro LT RS 500 závod pouze v termínu 12.09.2020 - 13.09.2020 |
RsA-8vc,RsA-8mz,RsA-7P,Rs5-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
201333 | 02.09.2020 | D-One Gold Cup | De1-10iz | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
201332 | 29.08.2020 | Frymburský pohár | CaO-7P,Tor-7P | Lipno - Kovářov | Yacht Club Kovářov | |
201331 | 28.08.2020 | MMČR - Lipno regata
Lar-12mr přesun ze závodu CTL 20-2107 |
29r-12mr,420-12mr,Lar-12mr,29r-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
201330 | 22.08.2020 | Jihočeská žába
Závod zrušen pro nedostatek vody |
Evr-7P,Pir-3C,Q-2 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
201329 | 20.08.2020 | The Crown Cup | Rs7-12mr,Rs5-12mr,RsF-12mr,RsA-7P,Rs7-7P,RsF-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
201328 | 15.08.2020 | Marmeláda
doplněna LT 420-7P |
Q-7P,420-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
201327 | 01.08.2020 | HIC Regatta | RsT-7P | Lipno - Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
201326 | 08.08.2020 | Lipenský vítr
VPOZ - Součást Lipenského poháru |
Kaj-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
201325 | 01.08.2020 | Bezdreveský kapr | Fd-7P,Fb-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
201324 | 25.07.2020 | Lázeňská regata | Fb-3C,Q-2 | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
201323 | 25.07.2020 | Bezdrevský maraton
Závod zrušen z technický důvodů. |
Evr-3D,Fd-3D,Pir-3D | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
201322 | 15.08.2020 | Modrá stuha Dvořiště
Závod ZRUŠEN |
Evr-2,Pir-2 | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
201321 | 18.07.2020 | Modrá stuha Lipna - 55.ročník
VPOZ - Součást Lipenského poháru |
Kaj-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
201320 | 10.07.2020 | O krále Šumavy
ZÁVOD ZRUŠEN z rozhodnutí pořadatele |
29r-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
201319 | 04.07.2020 | Pohár Jestřábí | 420-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
201318 | 04.07.2020 | MMČR - Vítr a slunce
pro LT FD pouze 04.07.2020-06.07.2020 |
Cad-12mr,Fb-12mr,29r-7P,Fd-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
201317 | 04.07.2020 | MMČR Pirát 2020
změna místa konání závodu |
Pir-12mr | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
201316 | 27.06.2020 | Memeriál Karla Smetany
VPOZ - Součást Lipenského poháru |
Kaj-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
201315 | 20.06.2020 | Modrá stuha pojišťovny | Pir-7P,Evr-2,Q-2,Fd-1 | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
201314 | 18.06.2020 | EUROSAF CLUB EUROPEAN CHAMP.
závod ZRUŠEN |
Lig-24me | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
201313 | 20.06.2020 | Česká jachtařská liga II.
změna termínu |
Lig-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
201312 | 13.06.2020 | Pohár Hluboké
závod zrušen z technických důvodů - nedostatek vody |
Pir-7P,Evr-3C,Vau-7P | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
201311 | 12.06.2020 | MMČR Tornado 2020 | Tor-12mr,Tor-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
201310 | 06.06.2020 | Lipno Marathon - VPOZ
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 |
Kaj-1 | Lipno - Lipno nad Vltavou | Yachtclub Lipno | |
201309 | 06.06.2020 | Lipno Marathon
Změna pořadatele a místa konání závodu. Přesun CaO-12mr ze závodu 20-1303, který se neodjel pro bezvětří. |
CaO-12mr,CaO-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
201308 | 06.06.2020 | Cena Šumavy
ZÁVOD ZRUŠEN |
29r-7P,Evr-7P,L47-7P,Las-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
201307 | 06.06.2020 | h2rsO
ZÁVOD ZRUŠEN |
Rs5-7P,RsF-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
201306 | 06.06.2020 | Krajský přebor
závod zrušen z technických důvodů - nedostatek vody |
Cad-7P,Fd-4K,Q-4K,Q-3C | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
201305 | 30.05.2020 | U nás na Dvořišti
ZÁVOD ZRUŠEN - nedostatek vody |
Evr-2,Q-2 | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
201304 | 23.05.2020 | Jestřábí CUP | CaO-7P,Tor-7P,Fd-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
201303 | 16.05.2020 | Catamaran Open MČR | CaO-12mr | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
201302 | 03.10.2020 | Modrá stuha Bezdreva
změna termínu |
Pir-7P,Evr-2,Q-2,OT-1 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
201301 | 17.10.2020 | Uniqa cup
Fd-4K přesun ze závodu 201306, Pir-7P přesun ze závodu 201714 - Závod zrušen COVID-19 |
Pir-7P,Fd-4K,Evr-4K,Pir-4K,Pir-3C,Evr-3C,Q-2 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
201219 | 03.10.2020 | Zhasnutý kahan | Fin-2,Q-2 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
201218 | 28.09.2020 | Svatováclavský závan | Fin-3V,Q-3V | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
201217 | 23.06.2020 | Přebor ČOS - dálková plavba | Cad-3D,Evr-3D,Fin-3D,Fb-3D,Q-3D | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
201216 | 10.10.2020 | Pohár 158 let Sokola | Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
201215 | 03.10.2020 | Pohár města Neratovice | 420-3C,Cad-3C,420-2,Fb-2 | Jezero Poděbrady | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
201214 | 19.09.2020 | Veteránská Regata | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
201213 | 12.09.2020 | Cena Poděbrad
Závod se neodjel pro bezvětří. |
Q-3C | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
201212 | 05.09.2020 | Štít města Poděbrad
přesun koef. Pir-3C ze závodu 20-1211 |
Pir-3C,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2,Pir-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
201211 | 29.08.2020 | Hurá do školy | Pir-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
201210 | 22.08.2020 | Táborová Regata | 420-2,Cad-2,Q-2,Pir-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
201209 | 01.08.2020 | Team Racing
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY Z ROZHODNUTÍ POŘADATELE |
Tmr-7P | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
201208 | 22.06.2020 | Cena Sokola - Vytrvalostní závod | Cad-3V,Evr-3V,Fb-3V,Fin-3V,Q-3V | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
201207 | 20.06.2020 | Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře | 420-3C 420 4K,Cad-3C,Cad-4K,Evr-4K,Fin-4K,Fb-3C,Fb-4K,Q-4K | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
201206 | 03.05.2020 | Pohár Sosios
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 |
Evr-1,Fin-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
201205 | 30.05.2020 | Pohár YC Kladno | Fin-3C | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
201204 | 06.06.2020 | Župní přebor
nový termín zrušeného závodu |
Evr-2,Fin-1,Q-2 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
201203 | 07.06.2020 | Regata Neumann Institut
nový termín zrušeného závodu |
Evr-2,Fin-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
201202 | 16.05.2020 | Toušeňský pohár
NÁHRADNÍ TERMÍN původně zrušeného závodu - pozor omezení vypsaných lodních tříd !!!
Fb-3C přesun ze zrušeného závodu CTL 201401 |
Cad-3C,Fb-3C | Jezero Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
201201 | 11.04.2020 | Pohár Bohemia Poděbrady
ZÁVOD ZRUŠEN |
420-3C,Pir-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
201149 | 25.07.2020 | 1. Nechranice Woche
Nově vložený závod za zrušené závody |
RsF-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,29r-7P,29r-3C | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201148 | 18.07.2020 | Nechranický skluz
Nově vložený závod za zrušené závody |
RsF-7P,Rs5-7P,RsA-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201147 | 13.06.2020 | Skiffmania
Nově vložený závod za zrušené závody |
Rs7-7P,Cad-7P,RsA-1,RsV-1 | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201146 | 30.05.2020 | OYC Prague Regatta 2020 | RsT-7P,RsA-1,RsV-1 | Vltava - Praha | Orthodocks Yacht Club o.s. | |
201145 | 06.11.2020 | MČR - O krále Prahy
Závod zrušen - COVID 19, náhradní termín bude sdělen |
TrQ-12mr | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201144 | 30.10.2020 | MČR - Velká cena Prahy
Závod zrušen - COVID 19, náhradní termín bude sdělen |
TR-12mr | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201143 | 24.10.2020 | Modrá stuha Vltavy
Závod zrušen COVID-19 |
Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
201142 | 17.10.2020 | Primátorský štít
Závod zrušen COVID-19. |
Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C,Q-3C | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
201141 | 10.10.2020 | Vytrvalostní závod kajutových lodí
VPOZ |
Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
201140 | 10.10.2020 | Memoriál A. Burgermeistera | Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Las-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
201139 | 30.09.2020 | Pražský točák 27
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201138 | 23.09.2020 | Pražský točák 26
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201137 | 16.09.2020 | Pražský točák 25
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201136 | 09.09.2020 | Pražský točák 24
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201135 | 05.09.2020 | CERE regata | Q-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201134 | 05.09.2020 | Regata Laguna | Kaj-1 | Slapy | TJ Císařská louka - yachting, z.s. | |
201133 | 02.09.2020 | Pražský točák 23
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201132 | 26.08.2020 | Pražský točák 22
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201131 | 19.08.2020 | Pražský točák 21
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201130 | 12.08.2020 | Pražský točák 20
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201129 | 05.08.2020 | Pražský točák 19
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201128 | 29.07.2020 | Pražský točák 18
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201127 | 22.07.2020 | Pražský točák 17
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201126 | 18.07.2020 | MČR - Prague Sail Open
Závod přeložen na nový termín. Nový termín bude vyznačen po dohodě s pořadatelem. |
Mr-12mr | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201125 | 15.07.2020 | Pražský točák 16
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201124 | 08.07.2020 | Pražský točák 15
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201123 | 01.07.2020 | Pražský točák 14
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201122 | 24.06.2020 | Pražský točák 13
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201121 | 17.06.2020 | Pražský točák 12
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201120 | 27.06.2020 | WindyPoint Regatta | Rs7-7P,RsV-7P,RsA-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | YC Lískovec, z.s. | |
201119 | 10.06.2020 | Pražský točák 11
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201118 | 06.06.2020 | FIFE Cup
přesun koef. Fd-7P ze závodu 201802 |
Fb-7P,Cad-7P,Fd-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201117 | 03.06.2020 | Pražský točák 10
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201116 | 27.05.2020 | Pražský točák 9
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201115 | 20.05.2020 | Pražský točák 8
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201113 | 16.05.2020 | O vorařskou houžev
ZÁVOD ZRUŠEN |
Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
201112 | 13.05.2020 | Pražský točák 7
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201111 | 06.05.2020 | Pražský točák 6
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201110 | 12.09.2020 | Česká jachtařská liga I.
Závod se neodjel pro bezvětří |
Lig-7P | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201109 | 29.04.2020 | Pražský točák 5
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201108 | 25.04.2020 | Memoriál Ing. Rudolfa Holého
ZÁVOD ZRUŠEN |
Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
201107 | 22.04.2020 | Pražský točák 4
ZÁVOD ZRUŠEN |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201106 | 18.04.2020 | Nechranický skluz
ZÁVOD ZRUŠEN |
Rs7-7P, Rs5-7P, RsF-7P, RsA-7P, 29er-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201105 | 15.04.2020 | Pražský točák 3
ZÁVOD ZRUŠEN |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201104 | 08.04.2020 | Pražský točák 2
ZÁVOD ZRUŠEN |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201103 | 04.04.2020 | Memoriál Rosslera-Ořovského
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY - KORONAVIRUS |
Cad-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
201102 | 01.04.2020 | Pražský točák 1
ZÁVOD ZRUŠEN |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201101 | 28.03.2020 | jaRní Svezení
Závod ZRUŠEN bez náhrady |
RsF-3C | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. |