Májový pohár

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202002
Datum 12.09.2020
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy Evr-7P,L47-7P,Q-3M

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0726 Dokoupilová Linda
1
1
1
3
4388
2
2101-0725 Dokoupilová Beáta
3
2
4
9
3485
3
2101-0756 Čaganová Julie
5
4
2
11
2957
4
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
2
3
8
13
2582
5
2101-0729 Beroun Daniel
9
10
3
22
2291
6
1101-0478 Štolbová Ela
6
11
6
23
2054
7
2001-0235 Ptáčková Tereza
4
5
17
26
1853
8
2301-0244 Zajíček Teo
12
6
11
29
1679
9
2101-0757 Blatecká Veronika
8
7
14
29
1525
10
2201-0053 Kováč Richard
10
13
7
30
1388
11
2001-0240 Ptáčková Markéta
14
8
9
31
1264
12
2201-0039 Krč Lukáš
7
16
10
33
1151
13
2301-0220 Záhornacký Jan
11
12
12
35
1046
14
2101-0754 Ira David
17
15
5
37
950
15
2101-0722 Blatecký Martin
15
9
13
37
860
16
2201-0054 Kováč Vladimír
13
17
19
49
776
17
2201-0051 Piňos Jindřich
21
14
15
50
697
18
2116-0013 Halouzková Marie
16
19
21
56
622
19
2101-0747 Sachs Vojtěch
22
20
16
58
552
20
2101-0780 Čaganová Sofie
19
21
18
58
485
21
2101-0749 Dokoupil Hynek
20
18
20
58
422
22
2101-0724 Navrátil Václav
18
DNC
DNC
66
361
23
2101-0776 Beroun Marek
23
22
DNF
69
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0287 Mlejnek Tomáš
3
4
2
9
9320
2
2201-0011 Směšný Marek
5
5
1
11
7213
3
2101-0766 Chlupová Kateřina
2
1
10
13
5980
4
2001-0155 Kafka Roman
4
6
4
14
5106
5
2419-0003 Škráčková Vendula
1
8
8
17
4427
6
1606-0264 Kršňák Jakub
13
2
5
20
3873
7
1606-0265 Kršňák Jan
6
3
13
22
3404
8
1701-0122 Kala Roman
7
15
7
29
2999
9
1203-0364 Soukal Miloslav
10
7
12
29
2640
10
2402-0007 Čudek Radim
14
10
6
30
2320
11
2404-0454 Žáček Jiří
9
16
9
34
2030
12
2201-0019 Kováčová Tereza
8
13
14
35
1766
13
2101-0509 Chlup Zdeněk
15
9
11
35
1523
14
1901-0134 Lejhanec David
17
17
3
37
1297
15
2001-0154 Kafka Richard
11
12
16
39
1088
16
2404-0404 Kilarová Marie
12
14
15
41
891
17
2001-0236 Ptáček Lumír
16
11
DNC
45
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0298 Rais Michal
1
1
1
3
7029
2
2101-0653 Kališová Markéta
3
3
2
8
4921
3
2116-0005 Halouzka Michal
2
5
3
10
3689
4
1701-0305 Hartig Bartoloměj
5
4
6
15
2814
5
1504-0001 Rezek Richard
6
2
8
16
2136
6
2101-0741 Hýžová Helena
4
7
5
16
1582
7
1508-0202 Pitelová Ema
7
6
4
17
1113
8
2101-0758 Blatecká Michaela
8
8
7
23
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ