Modrá stuha Lipna - 55.ročník

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201321
Datum 18.07.2020
Dní 1
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Kaj-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1305-0406 Štolba Pavel
1
1
1764
2103-0574 Koláček Milan
1
1764
1305-0306 Vachel Ondřej
1
1764
2
2106-0311 Procházka Jan
2
2
1463
2106-0359 Nosek Michal
2
1463
8888-0043 Nosek Michal
2
1463
3
2106-0310 Fiala Martin
3
3
1287
8888-0014 Štola Miroslav
3
1287
8888-0013 Fialová Martina
3
1287
8888-0015 Tomková Helena
3
1287
4
1305-0009 Vachel Petr
4
4
1162
8888-0102 Solfronk Antonín
4
1162
8888-0103 Jiřík Tomáš
4
1162
5
1604-0225 Záchvěj Martin
5
5
1065
1604-0241 Pinc Tomáš
5
1065
1604-0243 Bucha Bohumil
5
1065
6
7003-0011 Falta Miroslav
6
6
986
8888-0079 Jaroš Petr
6
986
8888-0077 Kölbl Josef
6
986
8888-0078 Fošum František
6
986
7
8888-0098 Faktor Marian
7
7
919
8888-0100 Johanis Martin
7
919
8888-0099 Faktor Vlastimil
7
919
8
1305-0340 Luhan Radek
8
8
861
1305-0198 Svoboda Jiří
8
861
1305-0176 Soukupová Marie
8
861
1305-0252 Luhanová Lenka
8
861
9
8888-0016 Meškán Jan
9
9
810
8888-0019 Lamža Radek
9
810
8888-0018 Meškán Nicolas
9
810
8888-0017 Meškán Vitoňová Zuzana
9
810
10
8888-0010 Jelínek Stanislav
10
10
764
8888-0011 Kocour Ladislav
10
764
8888-0012 Borovka Vojtěch
10
764
11
8888-0088 Homolka Miloš
11
11
722
8888-0089 Novák Jakub
11
722
8888-0090 Sehnalová Tereza
11
722
12
8888-0044 Urbánek Jiří
12
12
685
8888-0045 Klenor Michal
12
685
8888-0046 Horký Martin
12
685
13
8888-0034 Podzemský Josef
13
13
650
8888-0035 Podzemský Josef
13
650
14
8888-0023 Doležel Martin
14
14
618
8888-0024 Vosyka Ondřej
14
618
15
8888-0071 Zelinka Jiří
15
15
588
8888-0072 Zelinková Veronika
15
588
16
8888-0063 Kuna Jan
16
16
560
8888-0064 Kašpárková Ilona
16
560
17
1305-0262 Kotisa Jan
17
17
533
1305-0263 Kotisová Zuzana
17
533
18
8888-0036 Müller Erwin
18
18
508
8888-0037 Klein Andi
18
508
19
8888-0007 Poláček Richard
19
19
485
8888-0009 Ondruchová Andrea
19
485
8888-0008 Polák Pavel
19
485
20
8888-0086 Frost Frank
20
20
463
8888-0087 Frost Carmen
20
463
21
8888-0004 Jermalowicz Gregor
21
21
442
22
8888-0095 Žíla Jiří
22
22
421
8888-0096 Kolar Miroslav
22
421
8888-0097 Dvořáková Dáša
22
421
23
8888-0093 Mydlil Jakub
23
23
402
8888-0094 Mydlil Petr
23
402
24
8888-0001 Duda Tomáš
24
24
384
8888-0003 Brousek Miroslav
24
384
8888-0002 Duda Vlastimil
24
384
25
8888-0091 Antej Jan
25
25
366
8888-0092 ANtej Jan
25
366
26
8888-0038 Záruba Pavel
26
26
349
8888-0039 Wizigley Michael
26
349
8888-0040 Ther Mirek
26
349
27
8888-0049 Mottl Milan
27
27
332
8888-0050 Dušek Miroslav
27
332
28
8888-0068 Vastl Ladislav
28
28
317
8888-0070 Čekalová Lenka
28
317
8888-0069 Čekal Josef
28
317
29
8888-0030 Vachel František
29
29
301
8888-0031 Vachelová Hana
29
301
30
8888-0020 Kruml František
30
30
287
8888-0022 Motal Tomáš
30
287
8888-0021 Žalud Tomáš
30
287
31
8888-0005 Jakeš František
31
31
272
8888-0006 Femcová Romana
31
272
32
1604-0020 Trčka Miroslav
32
32
259
8888-0060 Žampach Antonín
32
259
8888-0062 Gvenetadze Hana
32
259
8888-0061 Křišťan Jiří
32
259
33
8888-0104 Kubáň Vít
33
33
245
8888-0105 Zlámsl Vojtěch
33
245
34
8888-0053 Klíma Matěj
34
34
232
8888-0054 Klíma Pavel
34
232
8888-0055 Šroubek Libor
34
232
35
8888-0032 Svoboda Oldřich
35
35
220
8888-0033 Jeřábková Markéta
35
220
36
8888-0047 Kujalová Dana
36
36
207
8888-0048 Kujalová Anna
36
207
37
8888-0080 Babka Martin
37
37
196
8888-0081 Babková Natálie
37
196
8888-0084 Babka Oldřich
37
196
8888-0082 Babka David
37
196
8888-0083 Babka Josef
37
196
8888-0085 Babka Jáchym
37
196
38
8888-0025 Novák Viktor
38
38
184
8888-0026 Křepelka Vladimír
38
184
8888-0027 Ondráčková Vanda
38
184
39
8888-0051 Střítězský Jiří
39
39
173
8888-0052 Zemková Jiřina
39
173
40
1604-0256 Hajný Jiří
40
40
162
8888-0101 Martinovská Petra
40
162
41
8888-0041 Fenz Rosa
41
41
151
8888-0042 Fenz Josef
41
151
42
8888-0066 Kollouch Kamil
42
42
141
8888-0067 Trávníček Filip
42
141
43
1213-0067 Čermák Petr
43
43
130
8888-0029 Horák Michal
43
130
8888-0028 Rota Petr
43
130
44
8888-0056 Klíma Bohuslav
44
44
120
8888-0059 Zimka Ondřej
44
120
8888-0058 Štros Josef
44
120
8888-0057 Klíma Petr
44
120
45
1305-0264 Kotisa Jan
DNF
47
106
1312-0039 Myslík Jan 1973
47
106
45
1305-0210 Vachel Jiří
DNF
47
106
8888-0074 Müller Dušan
47
106
8888-0073 Hauer Petr
47
106
8888-0076 Šimek Karel
47
106
8888-0075 Beneš Pavel
47
106
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ