Bleděmodrá stuha Plumlova

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202203
Datum 30.05.2020
Dní 2
Místo konání Plumlov
Pořadatel JACHT KLUB Prostějov, spolek
Zúčastněné třídy Q-4K,Fin-3M,Evr-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2405-0099 Ščerba Kamil 1969
1
1
2
4*
1
5
3427
2
2103-0437 Lidařík Rudolf
8*
2
1
3
2
8
2524
3
2201-0024 Sedláček Petr
3
3
4*
2
3
11
1996
4
2301-0138 Daněk Michal
5*
4
3
1
4
12
1621
5
2203-0134 Heneš David
2
6
6
5
7*
19
1330
6
2405-0118 Ščerba Patrik
4
5
DNF*
6
5
20
1093
7
2203-0151 Valouch Vlastimil
10*
8
7
7
6
28
892
8
2203-0158 Valouch Libor
6
7
5
DNC*
DNC
30
718
9
2202-0003 Zapletal Zdeněk
11*
11
9
8
8
36
564
10
2403-0033 Němec Milan
9
9
8
DNC*
DNC
38
427
11
2405-0093 Bílek Vladimír
7
10
10
DNC*
DNC
39
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
2
1
1
4*
1
1
6
6369
2
2116-0011 Štafa Patrick
1
2
5
9*
2
4
14
5165
3
2419-0061 Rabasová Adéla
UFD*
4
3
1
4
2
14
4461
4
2301-0220 Záhornacký Jan
UFD*
6
6
2
3
5
22
3961
5
9901-0001 Holešová Lívia
5
3
4
7
9*
6
25
3574
6
2419-0063 Bělunková Tatiana
UFD*
7
2
8
5
7
29
3257
7
2201-0039 Krč Lukáš
UFD*
9
9
3
6
3
30
2989
8
2201-0053 Kováč Richard
7
11
7
5
12*
9
39
2757
9
2404-0450 Hejnová Karolína
3
8
16*
11
10
12
44
2552
10
2201-0054 Kováč Vladimír
UFD*
5
8
12
8
11
44
2369
11
2301-0244 Zajíček Teo
13*
12
10
6
7
10
45
2204
12
2101-0705 Konopík Tomáš
6
10
12
10
11
14*
49
2053
13
2101-0757 Blatecká Veronika
4
16*
13
14
15
16
62
1914
14
2101-0754 Ira David
12
14
14
18*
16
8
64
1785
15
2205-0078 Hanák Jakub
9
13
18*
16
14
15
67
1665
16
2101-0758 Blatecká Michaela
20*
17
15
15
13
13
73
1553
17
2419-0079 Fanfrlová Markéta
UFD*
22
11
13
17
18
81
1448
18
2101-0778 Balzerová Mariana
10
18
20
21*
18
19
85
1348
19
2205-0080 Hanák Vít
15
21
17
DNC*
20
17
90
1254
20
2301-0238 Sklářová Julie
16
15
21
20
21
22*
93
1165
21
2101-0752 Mátl Albert
17
20
19
19
19
21*
94
1081
22
2205-0081 Cviček Jan
8
19
23
22
DNF*
DNC
104
1000
23
2101-0742 Karas Filip
21
24*
24
17
23
23
108
923
24
2201-0051 Piňos Jindřich
11
29
25
DNC*
24
24
113
849
25
2101-0747 Sachs Vojtěch
22
25
28*
23
22
26
118
778
26
2101-0765 Konopík Šimon
14
23
DNF*
DNC
DNC
20
121
710
27
2101-0750 Nováček Vojtěch
18
27
22
DNF*
DNC
25
124
644
28
2101-0749 Dokoupil Hynek
DNF*
30
27
24
25
27
133
581
29
2202-0024 Růžička Lukáš
23
26
26
DNC*
DNC
DNC
139
520
30
2202-0025 Růžička David
19
28
29
DNF*
DNF
DNC
140
461
31
2405-0144 Bílek Tomáš
24
31
DNF*
DNC
DNC
DNC
151
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2404-0454 Žáček Jiří
2
1
2
3*
5
2360
2
2419-0003 Škráčková Vendula
1
3
5*
2
6
1758
3
2201-0020 Kučerová Lucie
6*
2
1
4
7
1406
4
2001-0155 Kafka Roman
7
8*
4
1
12
1156
5
2001-0154 Kafka Richard
8*
5
3
6
14
962
6
2104-0073 Kubík Michal
5
6
DNF*
5
16
804
7
2104-0210 Kubík Martin
3
7
DNF*
7
17
670
8
2201-0019 Kováčová Tereza
4
4
DNC*
DNC
21
554
9
2201-0009 Kučerová Jana
9
9
DNC*
DNC
31
452
10
2202-0018 Oříšek Tomáš
10
10
DNC*
DNC
33
360
11
2405-0132 Bílková Lucie
12
11
DNC*
DNC
36
278
12
2202-0017 Petrásek Tomáš
11
12
DNC*
DNC
36
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ