Pohár Vysočiny

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202007
Datum 04.07.2020
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy Rac-7P,Bic-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2110-0050 Kučera Petr
1
3*
1
1
1
1
3
8
9963
2
2001-0096 Kamenský Radim
2
2
3*
2
2
2
1
11
7855
3
2101-0375 Pospíšil Martin
5*
4
2
4
4
3
4
21
6623
4
9901-0006 Kubín Róbert
4
1
6*
5
3
6
5
24
5748
5
1607-0161 Slívová Jana
8*
5
4
6
7
8
2
32
5070
6
2413-0001 Král Jiří
3
8
9*
3
5
4
9
32
4515
7
9902-0006 Franciak Tomasz
6
7
7
7
8
11*
6
41
4047
8
1705-0003 Štěpánek Jan 1973
9
14*
5
8
9
9
8
48
3641
9
2110-0124 Vrána Petr
7
9
10
11
11
14*
7
55
3283
10
1607-0121 Hnitka Martin
15*
6
12
9
12
5
12
56
2963
11
2001-0086 Kamenský Pavel
13*
11
8
12
6
10
10
57
2673
12
9901-0007 Duchnovský Milan
10
17*
13
14
16
7
11
71
2408
13
2405-0133 Mielec Lubomír
11
12
14
10
15
18
DNC*
80
2165
14
2110-0006 Kučera Petr
12
10
17*
15
13
17
14
81
1940
15
7019-0144 Hrubý Pavel
17*
16
11
17
10
13
17
84
1730
16
1503-0181 Hrubá Dagmar
16
13
16
13
17*
15
13
86
1534
17
1503-0180 Hrubý Roman
14
19*
15
16
14
12
16
87
1349
18
2003-0008 Haken Vladimír
19
15
18
18
DNC*
16
15
101
1176
19
2110-0144 Myška Jakub
18
18
20
19
19
19
DNF*
113
1011
20
2110-0206 Jadrná Sylva
20
20
19
20
18
20
DNF*
117
855
21
1503-0259 Městka Josef
21
DNF*
21
DNC
DNC
DNC
DNC
130
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9901-0003 Štefaničiak Matej
1
6*
3
3
1
1
9
11765
2
1705-0090 Drda David
5*
2
2
2
2
2
10
9658
3
2110-0182 Chalupníková Kristýna
2
3
6*
1
5
3
14
8426
4
9901-0001 Szitás Ondrej
4
7*
5
4
3
7
23
7551
5
9902-0001 Wasiewicz Aleksandra
UFD*
1
1
6
8
10
26
6873
6
2110-0194 Piňosová Kristýna
3
4
8
5
7
11*
27
6318
7
1705-0086 Sadílková Nela
7
17*
4
9
6
4
30
5850
8
1401-0459 Altmannová Kateřina
6
8
7
UFD*
4
12
37
5444
9
1609-0278 Říčanová Nicol
15*
12
9
7
9
5
42
5086
10
9901-0005 Pribylka Jakub
11
16*
11
10
10
8
50
4765
11
1130-0352 Švíková Barbora
8
9
17*
8
13
13
51
4476
12
9902-0009 Trepcynski Stanislaw
10
10
12
17
11
25*
60
4211
13
7019-0404 Matoušová Štěpánka
12
18
13
24*
19
6
68
3968
14
1705-0182 Hasman Radim
9
13
18
13
18
21*
71
3743
15
1130-0573 Kuchař Jan
13
22
14
23*
15
9
73
3533
16
2110-0185 Diviš Lukáš
16
20*
20
14
16
15
81
3337
17
1609-0298 Rais Michal
19
11
21
19
25*
14
84
3152
18
9901-0002 Slosiar Leo
24
14
25*
12
12
22
84
2979
19
1302-0052 Plch Jiří
20
26*
22
16
14
18
90
2814
20
2110-0189 Samcová Klára
14
21
15
22
22
24*
94
2658
21
9902-0008 Pomievska Maja
21
19
19
29*
17
20
96
2510
22
1609-0301 Tlapák Vojtěch
22
23
16
18
24*
19
98
2369
23
1705-0074 Štěpánková Markéta
27*
25
23
15
23
17
103
2233
24
9902-0002 Falkiewicz Linda
UFD*
5
10
11
DNC
DNC
104
2104
25
9902-0007 Godunov Ivan
17
24
24
21
21
26*
107
1980
26
1705-0169 Lojínová Alexandra
UFD*
15
29
27
20
16
107
1861
27
2110-0178 Skřepek Šimon
25
27
28*
20
26
23
121
1746
28
9902-0005 Siwek Fronek
18
28
27
26
28
DNC*
127
1635
29
2101-0717 Chalupníková Klára
28
33*
33
25
27
28
141
1529
30
2101-0725 Dokoupilová Beáta
30
34*
30
28
29
27
144
1426
31
2101-0726 Dokoupilová Linda
31
32*
32
31
30
31
155
1326
32
1402-0460 Loužek Štěpán
DNF*
29
26
32
DNF
30
156
1229
33
1609-0303 Kříž Jan
26
DNF*
36
DNF
31
29
161
1136
34
1705-0202 Štěpánek Jiří
23
31
31
DNC*
DNC
DNC
163
1045
35
2110-0176 Myšková Ema
29
30
35
33
DNC
DNC*
166
957
36
1705-0177 Drda Filip
32
36
37
DNC*
32
32
169
871
37
2001-0235 Ptáčková Tereza
DNC*
35
34
30
DNC
DNC
177
788
38
1705-0073 Štěpánková Kristýna
DNC*
DNF
DNS
DNC
DNC
DNC
195
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ