O hanáckó klobáso

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202302
Datum 13.06.2020
Dní 2
Místo konání Štěrkovna Hráza
Pořadatel Lodní Sporty Kroměříž, JO
Zúčastněné třídy Q-3M,L47-3M,L47-4K,L47-2,Q-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0726 Dokoupilová Linda
1
4*
2
1
2
1
10*
1
8
4734
2
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
2
1
3*
3
1
3
1
7*
11
3831
3
2101-0725 Dokoupilová Beáta
3
2
1
2
5*
2
2
8*
12
3303
4
2419-0061 Rabasová Adéla
5
3
7*
9*
4
5
3
3
23
2928
5
2301-0220 Záhornacký Jan
6*
5
6*
6
6
6
5
2
30
2637
6
2201-0039 Krč Lukáš
8
12*
9
10*
3
4
4
6
34
2400
7
2101-0729 Beroun Daniel
7
8
5
4
8
9*
11*
4
36
2199
8
2101-0705 Konopík Tomáš
9
6
11*
5
10*
7
6
5
38
2025
9
2201-0053 Kováč Richard
15*
11*
8
7
7
8
8
9
47
1872
10
2301-0244 Zajíček Teo
10
7
12*
8
11
13*
9
10
55
1734
11
2101-0757 Blatecká Veronika
4
DNF*
4
13
12
10
14*
13
56
1610
12
2201-0054 Kováč Vladimír
11
9
13*
11
9
12*
7
11
58
1497
13
2301-0231 Mikula Daniel
14
DNF*
10
12
14
11
12
16*
73
1393
14
2101-0778 Balzerová Mariana
17*
13
23*
15
15
14
13
12
82
1296
15
2205-0080 Hanák Vít
18
DNF*
20
14
13
16
15
21*
96
1206
16
2201-0051 Piňos Jindřich
13
DNF*
18*
17
18
18
16
14
96
1122
17
2101-0742 Karas Filip
DNF*
DNF*
16
19
21
15
20
15
106
1043
18
2101-0765 Konopík Šimon
DNF*
DNF*
14
21
17
17
19
19
107
969
19
2101-0750 Nováček Vojtěch
16
DNF*
17
18
19
20
17
22*
107
898
20
2301-0238 Sklářová Julie
20
DNF*
21*
16
20
19
18
17
110
831
21
2101-0752 Mátl Albert
DNF*
DNF*
22
20
16
22
22
18
120
768
22
2101-0747 Sachs Vojtěch
DNF*
DNF*
15
23
24
24
21
23
130
707
23
2205-0081 Cviček Jan
19
DNF*
19
22
22
DNC*
DNC
20
133
649
24
2101-0749 Dokoupil Hynek
DNF*
DNF*
25
24
23
21
23
25
141
594
25
2116-0008 Šindelka Ondřej
12
10
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
146
541
26
2405-0144 Bílek Tomáš
DNF*
DNS*
27
25
25
25
24
26
152
489
27
2205-0290 Cviček Josef
DNC*
DNF*
24
DNC
DNC
23
DNC
24
164
440
28
2101-0776 Beroun Marek
DNF*
DNS*
DNF
DNC
DNC
DNC
25
DNC
180
393
29
2419-0081 Rabas Štěpán
DNF*
DNS*
26
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
181
347
30
2101-0772 Karas Hynek
DNF*
DNF*
DNF
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
186
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2301-0247 Pasteková Eva Klára
3*
1
1
1
1
1
2*
1
6
1156
2
2101-0758 Blatecká Michaela
1
3*
3*
3
2
2
1
2
11
554
3
2301-0214 Hubáček Michal
2
2
2
2
3*
3*
3
3
14
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ