Modrá stuha pojišťovny

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201315
Datum 20.06.2020
Dní 2
Místo konání Svět
Pořadatel TJ Jiskra Třeboň
Zúčastněné třídy Pir-7P,Evr-2,Q-2,Fd-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1304-0174 Grill Milan
1302-0037 Novotný Michal
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0074 Sivý Josef
1*
1
1
1
3
8940
1301-0094 Sivý Dalibor
3
8940
2
1702-0049 Moudrý Miroslav
2
3*
2
2
6
6832
1701-0135 Moucha Pavel
6
6832
3
1301-0212 Němec Jiří
3
2
3
5*
8
5600
1301-0303 Koubek Zdeněk
8
5600
4
1304-0208 Valenta Jan
4
8*
5
3
12
4725
1304-0207 Dušek Josef
12
4725
5
1206-0346 Bulušek Jiří
6*
4
4
4
12
4047
1206-0094 Svoboda Petr 1969
12
4047
6
1301-0067 Kuš Emil
7
5
8*
7
19
3493
1301-0112 Pour Václav
19
3493
7
1304-0262 Flosmanová Kristýna
5
6
9
12*
20
3024
1302-0005 Kleiner Otakar
20
3024
8
1203-0450 Čermák Josef
11*
9
7
6
22
2618
1206-0370 Vinterlíková Karolína
22
2618
9
1206-0321 Svoboda Pavel
8
DSQ*
6
10
24
2260
1206-0354 Dítětová Kornelie
24
2260
10
1304-0288 Raff Oleg
12*
7
12
9
28
1940
1304-0290 Kalivoda Tomáš
28
1940
11
1206-0330 Boháček David
9
DSQ*
10
11
30
1650
1203-0224 Seibt Miloš
30
1650
12
1301-0210 Svoboda Stanislav
DNC*
11
14
8
33
1385
1301-0207 Snopek Martin
33
1385
13
1206-0374 Jaroš Marek
14*
10
11
14
35
1142
1206-0359 Čeněk Jiří
35
1142
14
1206-0322 Horynová Jitka
10
13
13
15*
36
917
1206-0337 Horyna Otakar
36
917
15
1701-0359 Nevole Antonín
13
12
15*
13
38
707
1701-0358 Horáčková Tereza
38
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ