Závod mladých nadějí

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202008
Datum 11.07.2020
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Bic-3M,Q-3C,Q-3M

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0725 Dokoupilová Beáta
4
2
2
2
1
5*
11
7545
2
1703-0236 Burda František
3
3
3
5
2
7*
16
6341
3
1101-0470 Peterka Tomáš
5
6
1
14*
3
8
23
5637
4
9901-0003 Holešová Lívia
1
10
4
1
11
15*
27
5137
5
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
2
1
5
4
16
32*
28
4749
6
2101-0726 Dokoupilová Linda
6
13*
8
10
5
2
31
4433
7
1606-0279 Kaláb Jindřich
9
8
7
7
24*
1
32
4165
8
1609-0303 Kříž Jan
11
5
10
3
22*
10
39
3933
9
1606-0282 Ráža Matyáš
8
14
9
19*
8
4
43
3728
10
1609-0308 Tlapáková Zuzana
22
4
13
8
9
28*
56
3545
11
1909-0080 Kučerová Michaela
20
9
21
DNC*
4
3
57
3380
12
2404-0450 Hejnová Karolína
7
7
23
11
49*
16
64
3229
13
2419-0063 Bělunková Tatiana
13
15
11
9
25
40*
73
3090
14
1101-0474 Škoda Jan
12
12
26*
23
23
14
84
2961
15
1305-0321 Lojková Karolína
16
11
37
16
43*
6
86
2841
16
1130-1129 Paigerová Nina
23
21
20
13
30*
17
94
2729
17
2101-0756 Čaganová Julie
14
19
15
26
20
29*
94
2624
18
2001-0235 Ptáčková Tereza
17
40*
33
6
14
25
95
2524
19
1101-0478 Štolbová Ela
29*
28
18
22
6
21
95
2430
20
1909-0061 Flídr Jaromír
21
20
28
24
7
33*
100
2341
21
2201-0039 Krč Lukáš
32
18
12
21
18
34*
101
2256
22
9901-0002 Rolík Michal
19
22
16
38*
27
20
104
2176
23
2201-0053 Kováč Richard
10
24
32
29
12
35*
107
2098
24
1909-0099 Bilerová Rozálie
25
17
38
DNC*
10
18
108
2024
25
2101-0705 Konopík Tomáš
31
25
19
15
21
48*
111
1954
26
2301-0231 Mikula Daniel
28
39*
22
17
15
31
113
1885
27
2201-0054 Kováč Vladimír
18
23
27
28
36*
19
115
1820
28
1101-0572 Štolba Marek
42*
38
29
12
13
26
118
1757
29
2301-0220 Záhornacký Jan
UFD*
41
6
30
29
13
119
1696
30
2101-0729 Beroun Daniel
30
32
44*
35
17
9
123
1637
31
2301-0244 Zajíček Teo
15
45*
35
27
35
12
124
1580
32
9901-0001 Hruska Simon
24
16
17
45*
44
41
142
1525
33
1504-0094 Motlíková Pavlína
26
35
39*
25
37
23
146
1471
34
1705-0188 Zima Daniel
35*
27
31
33
31
27
149
1419
35
1101-0500 Busta Anna
33
30
47*
20
34
37
154
1369
36
1609-0272 Beerová Anežka
40
50*
40
18
33
24
155
1320
37
1909-0119 Kudláčková Karolína
34
26
41
DNC*
19
38
158
1273
38
1305-0328 Lojka Jakub
36
34
14
39
42*
36
159
1226
39
1101-0507 Skořepová Anna
27
43
46*
43
26
22
161
1181
40
1705-0164 Verl Jan
41
29
24
32
53*
45
171
1137
41
1705-0165 Verl Vojtěch
37
37
36
34
45*
44
188
1094
42
2101-0754 Ira David
44
49*
34
36
28
49
191
1052
43
2101-0778 Balzerová Mariana
48
47
51*
42
46
11
194
1011
44
1705-0189 Šercl Ondřej
43
31
30
31
DNC*
DNC
197
972
45
1901-0482 Plachý Jonáš
46
33
42
40
38
47*
199
932
46
2101-0765 Konopík Šimon
47
48*
43
41
39
30
200
894
47
2201-0051 Piňos Jindřich
UFD*
42
48
37
40
54
221
857
48
1101-0476 Brázdová Roxana Adelaida
45
44
45
44
47
53*
225
820
49
2101-0750 Nováček Vojtěch
51
51
25
48
54*
51
226
785
50
1909-0120 Výprachtický Petr
39
46
50
DNC*
48
50
233
749
51
2001-0240 Ptáčková Markéta
38
DNC
DNC*
DNC
32
43
237
715
52
2101-0747 Sachs Vojtěch
54*
53
49
47
50
39
238
681
53
2205-0080 Hanák Vít
49
52
DNC*
52
41
58
252
648
54
2116-0013 Halouzková Marie
50
DNC*
52
50
52
52
256
616
55
2205-0081 Cviček Jan
52
DNC
DNC*
51
51
46
262
584
56
2101-0776 Beroun Marek
DNC
36
DNC*
53
60
57
268
553
57
1909-0125 Rollerová Nella
53
54
DNC*
DNC
57
42
268
522
58
2301-0238 Sklářová Julie
DNC
DNC
DNC*
46
55
55
280
492
59
2101-0749 Dokoupil Hynek
DNC
DNC
DNF*
54
56
56
290
462
60
2205-0290 Cviček Josef
DNC
DNF*
DNC
49
58
DNF
293
433
61
2101-0771 Plotěná Viktorie
DNC
DNC
DNC*
DNC
59
DNF
307
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0364 Soukal Miloslav
1
2
3
1
1
1
4*
9
4016
2
1609-0287 Mlejnek Tomáš
2
1
2
2
3
5*
2
12
2812
3
2001-0155 Kafka Roman
3
5
1
3
6*
2
3
17
2108
4
2001-0154 Kafka Richard
4
3
4
DNC*
4
4
5
24
1608
5
2201-0004 Balzer Robert
6*
4
5
4
2
6
6
27
1220
6
2404-0454 Žáček Jiří
DNC*
DNC
DNC
DNC
5
3
1
36
904
7
1213-0191 Mojdl Martin
7
6
6
DNC*
7
7
7
40
636
8
2001-0236 Ptáček Lumír
5
DNC
DNF*
DNC
8
DNC
DNC
49
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1607-0166 Himmelová Klára
1
3
1
1
4
7*
3
13
9320
2
1607-0165 Himmel Jiří
5
7*
2
3
1
2
2
15
7213
3
1609-0298 Rais Michal
2
2
3
5*
5
3
1
16
5980
4
1702-0191 Povolný Adam
4
1
6
2
7
1
13*
21
5106
5
2116-0005 Halouzka Michal
3
4
4
4
2
5*
4
21
4427
6
1609-0301 Tlapák Vojtěch
6
9
5
7
10*
4
10
41
3873
7
1701-0305 Hartig Bartoloměj
9
5
7
12*
3
10
12
46
3404
8
2103-0825 Kuklík Radek
13*
6
8
9
11
8
5
47
2999
9
2101-0741 Hýžová Helena
11*
8
11
11
8
6
8
52
2640
10
2301-0247 Pasteková Eva Klára
7
14*
13
10
6
11
6
53
2320
11
2103-0853 Bína Rudolf
8
10
10
6
13
14*
7
54
2030
12
1504-0001 Rezek Richard
10
11
9
14*
9
9
9
57
1766
13
1130-1447 Popov Adam
12
16*
12
8
12
16
14
74
1523
14
2101-0751 Kouřil Vít
17*
12
15
15
14
13
11
80
1297
15
2301-0214 Hubáček Michal
14
13
16*
16
15
12
15
85
1088
16
1508-0202 Pitelová Ema
16
17*
17
13
16
15
16
93
891
17
2419-0059 Fanfrlová Eliška
15
15
14
DNC*
DNC
DNC
DNC
98
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0256 Nevelöš Tibor
2
1
1
1
4*
5
4139
2
1609-0255 Nevelöš Adam
3*
2
2
2
1
7
3236
3
2110-0182 Chalupníková Kristýna
1
4*
3
3
3
10
2708
4
1401-0459 Altmannová Kateřina
4
3
5
6*
2
14
2333
5
2110-0194 Piňosová Kristýna
5
7*
7
4
5
21
2042
6
1130-0573 Kuchař Jan
12*
6
6
5
8
25
1805
7
1705-0074 Štěpánková Markéta
8
9*
4
8
6
26
1604
8
7019-0404 Matoušová Štěpánka
9
8
10*
7
7
31
1430
9
1302-0052 Plch Jiří
7
5
11
10
12*
33
1277
10
1130-0352 Švíková Barbora
6
10
9
11*
11
36
1139
11
1705-0169 Lojínová Alexandra
11
12*
8
9
10
38
1015
12
2110-0178 Skřepek Šimon
10
11
12
12
14*
45
902
13
1402-0460 Loužek Štěpán
14*
13
14
14
9
50
797
14
1705-0202 Štěpánek Jiří
13
14
13
15*
15
55
701
15
2101-0717 Chalupníková Klára
15*
15
15
13
13
56
611
16
1302-0057 Plch Zdeněk
16
16
17*
17
16
65
527
17
1302-0059 Plch Jan
17
DNC*
16
16
17
66
448
18
1401-0484 Baštářová Veronika
18
17
18
18
DNF*
71
373
19
2001-0244 Řezníček Tomáš
DNF*
DNC
DNC
19
18
77
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ