1. Nechranice Woche

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201149
Datum 25.07.2020
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel YACHT CLUB CERE, z.s.
Zúčastněné třídy RsF-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,29r-7P,29r-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1134-0017 Plhoň Adam 1982
1
1
1055
2
1401-0419 Šnajdr Milan
2
2
754
3
1702-0062 Kotek Kamil
3
3
578
4
1305-0420 Vastl Tomáš
4
4
453
5
1130-0695 Brabec Václav 1998
5
5
356
6
7040-0197 Štantejský Jan
6
6
277
7
1201-0162 Houšková Klára
7
7
210
8
1149-0005 Bartoš Richard
8
8
152
9
1401-0120 Hájek Milan 1968
OCS
11
101
9
1149-0001 Kuthan Jiří 1973
DNC
11
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0476 Baštář Ondřej
1*
1
1
1
3
10493
1401-0485 Pelnář Petr
3
10493
2
1101-0466 Borkovec Bořek
8
2
14*
2
12
8385
1401-0479 Hanton Josef
12
8385
3
2103-0824 Pešková Adéla
6
5
7*
3
14
7153
2103-0852 Křenková Kristýna
14
7153
4
1401-0481 Holá Magdaléna
2
9*
8
6
16
6278
1401-0473 Dobrá Tereza
16
6278
5
2103-0948 Navrátilová Helena
3
15*
6
7
16
5600
2103-0927 Navrátilová Vanda
16
5600
6
1101-0445 Kaltounková Klára
5
7
4
10*
16
5046
1302-0053 Szmaragowski Dominik
16
5046
7
2103-0795 Viščorová Nela
4
6
11
19*
21
4577
2103-0922 Šlechtická Kateřina
21
4577
8
1902-0202 Veselá Ema
9
8
16*
4
21
4171
1902-0196 Drábek Oldřich
21
4171
9
1145-0109 Stibůrková Eliška
11*
4
10
8
22
3813
1145-0111 Najvárková Magdaléna
22
3813
10
1703-0228 Václavík Jakub
12
18*
5
5
22
3493
1703-0248 Muchová Kateřina
22
3493
11
1101-0551 Svobodová Sára
15*
11
3
11
25
3203
1101-0566 Pavelková Sofie
25
3203
12
1101-0446 Brhelová Iva
16
3
22*
9
28
2938
1101-0565 Skalová Ema
28
2938
13
1302-0054 Szmaragowski David
13
14*
2
14
29
2695
1145-0110 Stibůrková Tereza
29
2695
14
1130-0948 Šiknerová Adriana
10
12
12
16*
34
2470
1130-0953 Benovičová Viktorie
34
2470
15
2103-0854 Křenková Monika
7
13
20*
18
38
2260
2103-0928 Trubačíková Hana
38
2260
16
1401-0482 Juha Jan
18
20*
9
15
42
2064
1401-0519 Hrubý Tadeáš
42
2064
17
1901-0469 Richterová Eliška
17*
10
15
17
42
1879
1901-0468 Richter Jan
42
1879
18
1145-0096 Iljuchin Matěj
14
22
23*
13
49
1706
1145-0112 Stibůrek Matěj
49
1706
19
1401-0496 Martan Matěj
19
17
13
23*
49
1541
1401-0518 Křížek David
49
1541
20
2103-0902 Čoupek Ondřej
21
23*
17
12
50
1385
2103-0888 Šmidtmajer Lukáš
50
1385
21
1130-0954 Benovič Vojtěch
24*
16
19
20
55
1237
1130-1000 Michalčín Šimon
55
1237
22
1101-0498 Sazama Michal
22*
19
18
22
59
1096
1101-0568 Nalevajko Šimon
59
1096
23
1130-1562 Nantl Ondřej
20
21*
21
21
62
960
1130-0984 Bezušek Kristián
62
960
24
1130-0992 Doležel Ondřej
23
24
DNC
DNC*
73
831
1130-0960 Krása Štěpán
73
831
25
1130-1568 Janda Tobiáš
25
DNF*
24
24
73
707
1130-1569 Janda Vojtěch
73
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0256 Nevelöš Tibor
1
1
1055
1609-0255 Nevelöš Adam
1
1055
2
1101-0488 Košatová Lucie
2
2
754
1901-0465 Košťálová Anna
2
754
3
1901-0415 Čermák Jaroslav
3
3
578
1901-0414 Košťál Petr
3
578
4
1130-0003 Bauerová Markéta
4
4
453
1130-0230 Paigerová Vanda
4
453
5
1103-0010 Jurečka Šimon
5
5
356
1103-0008 Jurečka Matěj
5
356
6
1201-0166 Milerová Anna
6
6
277
7055-0002 Pokorný Jan
6
277
7
2103-0796 Dadák Lukáš
7
7
210
2103-0794 Viščor Dan
7
210
8
2103-0856 Justová Anna
8
8
152
2103-0913 Šabatová Barbora
8
152
9
1402-0405 Cibulka Vojtěch
9
9
101
2103-0724 Tupý Petr
9
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0439 Dobrý Jakub
1
1
2*
1
3
8730
1402-0406 Cibulková Veronika
3
8730
2
1203-0602 Matoušková Eva
3
2
5*
2
7
6623
1526-0039 Mertlová Michaela
7
6623
3
2103-0817 Škvařil Patrik
7*
5
1
4
10
5390
2103-0944 Buchta Jan
10
5390
4
2103-0736 Nejezchleba Jakub
2
7*
6
3
11
4515
2103-0741 Žák Michal
11
4515
5
1702-0258 Dvořák Jan
8*
4
3
7
14
3837
1130-1255 Dvořák Tobiáš
14
3837
6
1206-0318 Licková Nikola
6
10*
4
6
16
3283
1206-0317 Licková Aneta
16
3283
7
1302-0018 Szmaragowski Michaela
9*
3
9
5
17
2814
1302-0058 Szmaragowski Daniel
17
2814
8
1101-0467 Najvárek Ondřej
4
8
8
11*
20
2408
1149-0010 Najvárek Matěj
20
2408
9
2103-0858 Schwanzer Albert
5
6
13*
10
21
2050
9999-0025 Kuthanová Eliška
21
2050
10
1130-0996 Blažek Martin
10*
9
10
8
27
1730
1130-0997 Blažek Marek
27
1730
11
7040-0158 Buřil Miloš
11
13*
12
9
32
1440
7040-0225 Buřil Adam
32
1440
12
1130-1678 Novák Leoš
14*
14
7
12
33
1176
1130-1677 Hrbek Michal
33
1176
13
1130-1233 Benovič Martin 1976
12
12
11
13*
35
932
1130-1201 Nalejvajko Radek
35
932
14
1145-0076 Pour Jan
13
11
14
DNC*
38
707
1145-0091 Majchrák Lukáš
38
707
15
1604-0131 Motl Luboš
DNC*
DNC
DNC
DNC
48
0
1604-0270 Martinkovičová Monika
48
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ