Stříbrná plachetnice

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201504
Datum 16.05.2020
Dní 2
Místo konání Jesenice
Pořadatel Jachtklub Cheb, z.s.
Zúčastněné třídy Q-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0470 Peterka Tomáš
1
1
7*
1
3
4972
2
1606-0279 Kaláb Jindřich
5
4
1
15*
10
4069
3
1305-0321 Lojková Karolína
7*
3
4
6
13
3541
4
1101-0433 Klíma Jáchym
3
9
2
16*
14
3166
5
1101-0478 Štolbová Ela
2
7
8*
5
14
2875
6
1909-0080 Kučerová Michaela
10
2
3
17*
15
2637
7
1606-0282 Ráža Matyáš
9
6
10*
3
18
2437
8
1705-0188 Zima Daniel
13
12
22*
2
27
2263
9
1705-0189 Šercl Ondřej
12
19
23*
4
35
2109
10
1606-0956 Knorr Petr
14*
8
14
13
35
1972
11
1702-0206 Povolný Jakub
21*
18
9
9
36
1848
12
1702-0225 Čížková Zuzana
18
23*
5
14
37
1734
13
1909-0119 Kudláčková Karolína
17
16
6
24*
39
1630
14
1101-0526 Zákoucký Václav
6
30*
13
22
41
1534
15
1101-0500 Busta Anna
11
10
21*
21
42
1444
16
1101-0514 Klímová Johana
31*
25
11
7
43
1360
17
1606-0304 Snížek Jan
23*
15
20
8
43
1281
18
1702-0205 Chlumská Tereza
24*
20
12
11
43
1206
19
1909-0099 Bilerová Rozálie
22*
13
15
18
46
1136
20
1702-0220 Bernt Bartoloměj
4
29*
24
20
48
1069
21
1504-0132 Cintlová Zuzana
25*
14
25
10
49
1005
22
1305-0328 Lojka Jakub
26*
5
26
19
50
945
23
1504-0109 Drahorádová Ema
34*
11
16
25
52
887
24
1503-0260 Hošek Tomáš
19
24
33*
12
55
831
25
1508-0212 Pitel Šimon
8
33*
29
26
63
778
26
1702-0226 Čížková Barbora
15
21
35*
29
65
727
27
1101-0507 Skořepová Anna
16
OCS*
17
OCS
70
678
28
1101-0476 Brázdová Roxana Adelaida
33*
17
27
28
72
630
29
1504-0094 Motlíková Pavlína
29
26
19
31*
74
585
30
1101-0558 Bartušková Roxie Berta
30*
22
30
23
75
541
31
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
27
31
18
32*
76
498
32
1508-0209 Pitel Štěpán
20
32
28
34*
80
456
33
1101-0505 Tomolová Kateřina
28
27
32*
27
82
416
34
1508-0214 Pitel David
35*
28
34
30
92
377
35
1101-0544 Hrubý David
32
34*
31
33
96
340
36
1503-0302 Hošek David
DNF*
DNC
DNC
DNC
111
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ