Starobrno Cup, krajský přebor

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202117
Datum 30.05.2020
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
Zúčastněné třídy Bic-4K,Rac-4K,Bic-3M,Rac-3M

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2110-0050 Kučera Petr
2*
1
1
1
1
1
1
DNF*
6
4860
2
2413-0001 Král Jiří
1
2*
2
2
2
2
2
DNC*
11
3656
3
2101-0375 Pospíšil Martin
6*
4
8*
3
5
3
3
1
19
2951
4
1705-0003 Štěpánek Jan 1973
5*
5
5
6*
4
5
4
2
25
2452
5
2001-0086 Kamenský Pavel
4
6*
4
5
6
7*
5
5
29
2064
6
2110-0111 Skřepek Jan
3
3
3
4
3
DNC*
DNC*
DNC
30
1747
7
2110-0006 Kučera Petr
7
7
7
10*
8*
6
6
3
36
1479
8
2110-0124 Vrána Petr
8
8
9*
7
10*
4
8
6
41
1247
9
2110-0150 Vránová Markéta
11*
10
10
8
11*
8
7
4
47
1043
10
1503-0181 Hrubá Dagmar
9
9
11
9
7
DNC*
DNC*
DNC
59
860
11
1402-0398 Loužek Karel
13*
13*
12
11
13
9
9
7
61
694
12
2405-0133 Mielec Lubomír
12
12
6
13
9
DNC*
DNC*
DNC
66
543
13
1503-0180 Hrubý Roman
10
11
13
12
12
DNC*
DNC*
DNC
72
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2110-0182 Chalupníková Kristýna
3*
1
1
2
1
1
1
7
5693
2
1705-0086 Sadílková Nela
4*
4
4
1
2
3
3
17
4489
3
1401-0459 Altmannová Kateřina
2
3
3
3
4*
2
4
17
3784
4
2110-0194 Piňosová Kristýna
1
6*
2
5
3
4
2
17
3285
5
1609-0278 Říčanová Nicol
6
2
5
4
5
7
9*
29
2897
6
2110-0185 Diviš Lukáš
8*
5
8
7
8
5
5
38
2580
7
1705-0182 Hasman Radim
9
11
6
OCS*
7
8
7
48
2312
8
1130-0352 Švíková Barbora
10
8
11*
6
10
6
10
50
2081
9
2110-0189 Samcová Klára
5
10
7
11*
11
10
8
51
1876
10
7019-0404 Matoušová Štěpánka
12*
9
10
9
12
9
6
55
1693
11
1130-0573 Kuchař Jan
7
7
13
OCS*
6
13
13
59
1527
12
1705-0074 Štěpánková Markéta
13
12
9
8
14*
12
12
66
1376
13
1705-0169 Lojínová Alexandra
11
14*
12
10
13
11
11
68
1237
14
2110-0178 Skřepek Šimon
14
13
14
12
15*
14
14
81
1108
15
2101-0717 Chalupníková Klára
15
17*
15
13
16
15
16
90
989
16
2101-0726 Dokoupilová Linda
18*
16
18
14
17
16
17
98
876
17
1402-0460 Loužek Štěpán
16
18
16
15
19*
18
18
101
771
18
2110-0176 Myšková Ema
17
15
19
17
21*
20
20
108
672
19
2101-0725 Dokoupilová Beáta
19
19
17
16
20*
19
19
109
578
20
1705-0202 Štěpánek Jiří
DNC*
DNC
DNC
DNC
18
17
15
122
489
21
2110-0193 Pešková Linda
DNC*
20
DNC
18
DNC
DNC
DNC
134
404
22
1302-0050 Plch Jiří
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
144
0
22
1705-0090 Drda David
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
144
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ