The Crown Cup

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201329
Datum 20.08.2020
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Rs7-12mr,Rs5-12mr,RsF-12mr,RsA-7P,Rs7-7P,RsF-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0120 Hájek Milan 1968
2*
2*
1
1
1
1
1
2
2
9
14966
2
1702-0061 Kotek Michal
7*
7*
4
2
2
2
2
1
1
14
11353
3
7040-0197 Štantejský Jan
3
8*
2
4*
4
3
4
3
3
22
9240
4
1134-0017 Plhoň Adam 1982
4
1
7*
12*
3
5
7
4
4
28
7741
5
1130-0695 Brabec Václav 1998
1
3
3
5
11*
9*
6
7
6
31
6578
6
1305-0420 Vastl Tomáš
8*
9*
6
3
7
4
3
5
5
33
5628
7
1702-0062 Kotek Kamil
5
4
DNF*
6
5
6
9*
9
7
42
4824
8
1401-0419 Šnajdr Milan
6
6
8
8
6
10*
5
6
9*
45
4128
9
1149-0005 Bartoš Richard
9
5
5
10
9
11
13*
8
12*
57
3515
10
1702-0185 Lassig Jiří
10
11*
11
11
8
8
8
12*
8
64
2966
11
1130-0233 Dudák Marek
DNC*
DNC*
10
7
10
7
10
10
11
65
2469
12
1149-0001 Kuthan Jiří 1973
12
DNC*
9
9
13*
13
12
13
10
78
2015
13
1101-0351 Smrčka Jiří
11
DNC*
12
DNF*
12
12
DNC
11
13
86
1598
14
2101-0650 Ott Adam
13
10
DNF*
DNF*
DNF
DNF
11
14
DNC
93
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1901-0469 Richterová Eliška
2
1
2
4
8*
2
9*
1
12
19590
1901-0468 Richter Jan
12
19590
2
1401-0476 Baštář Ondřej
3
3
5*
1
4
1
OCS*
2
14
15977
1401-0485 Pelnář Petr
14
15977
3
2103-0824 Pešková Adéla
1
6
1
8*
1
14*
4
6
19
13864
2103-0852 Křenková Kristýna
19
13864
4
1145-0109 Stibůrková Eliška
12*
12*
3
6
3
4
6
3
25
12365
1145-0111 Najvárková Magdaléna
25
12365
5
2103-0795 Viščorová Nela
8
13*
7
3
2
5
2
10*
27
11202
2103-0922 Šlechtická Kateřina
27
11202
6
1703-0228 Václavík Jakub
4
19*
4
9
5
16*
1
5
28
10252
1703-0248 Muchová Kateřina
28
10252
7
1101-0445 Kaltounková Klára
9
2
6
10*
7
17*
3
4
31
9449
1302-0053 Szmaragowski Dominik
31
9449
8
1101-0466 Borkovec Bořek
11*
5
11
5
9
3
5
14*
38
8753
1401-0479 Hanton Josef
38
8753
9
1302-0054 Szmaragowski David
15
4
9
2
16*
7
11
21*
48
8139
1145-0110 Stibůrková Tereza
48
8139
10
2103-0857 Janáček Vojtěch
13
9
14*
13
6
10
14*
7
58
7590
2103-0858 Schwanzer Albert
58
7590
11
1130-0948 Šiknerová Adriana
14
11
18*
7
10
18*
10
13
65
7093
1130-0953 Benovičová Viktorie
65
7093
12
2103-0854 Křenková Monika
5
16*
10
14
19*
13
13
11
66
6640
2103-0967 Nejezchlebová Dominika
66
6640
13
2103-0948 Navrátilová Helena
21*
15
8
11
17*
12
12
16
74
6222
2103-0927 Navrátilová Vanda
74
6222
14
1902-0202 Veselá Ema
19*
10
13
16*
13
15
15
9
75
5836
1902-0196 Drábek Oldřich
75
5836
15
1401-0482 Juha Jan
6
8
19
DNF*
11
24
8
26*
76
5477
1401-0478 Čechura Ladislav
76
5477
16
1101-0551 Svobodová Sára
16
21
15
30*
18
6
7
24*
83
5140
1101-0566 Pavelková Sofie
83
5140
17
1313-0007 Beneš Štěpán
17
14
17
12
15
8
24*
25*
83
4824
1401-0518 Křížek David
83
4824
18
1101-0498 Sazama Michal
7
23
31*
25*
14
9
16
18
87
4526
1101-0568 Nalevajko Šimon
87
4526
19
9905-0007 Náray Agoston
24*
17
20
15
12
26*
21
20
105
4245
9905-0008 Fekete Szonja
105
4245
20
2103-0870 Krejčiřík Daniel
25*
22
23
21
20
19
29*
12
117
3977
2103-0888 Šmidtmajer Lukáš
117
3977
21
1130-0954 Benovič Vojtěch
27
26
30*
23
31*
11
26
8
121
3723
1130-1000 Michalčín Šimon
121
3723
22
1401-0496 Martan Matěj
18
18
26
27
28*
27*
17
15
121
3481
1401-0508 Harmáček Milan
121
3481
23
1312-0042 Nantl Vojtěch
28*
27*
24
20
24
23
18
17
126
3249
1130-0960 Krása Štěpán
126
3249
24
1101-0575 Iljuchin Matěj
20
7
22
26
30*
DNF*
25
28
128
3027
1101-0569 Vít Vojtěch
128
3027
25
2103-0868 Krejčiříková Karolína
23
24
32*
18
21
25*
23
22
131
2814
1101-0565 Skalová Ema
131
2814
26
1901-0487 Munzar Jakub
22
25*
21
24*
22
21
22
23
131
2610
1901-0490 Munzarová Monika
131
2610
27
1130-1562 Nantl Ondřej
32*
31*
29
22
29
22
19
19
140
2413
1145-0112 Stibůrek Matěj
140
2413
28
9905-0001 Török Zsigmond
29
30
16
17
26
30
DNC*
DNC*
148
2224
9905-0002 Lászó Péter
148
2224
29
9905-0009 Bátor Göblyös-Sztróh.
26
28
12
DNF*
27
28
28
29*
149
2041
9905-0010 Fekete Hanna
149
2041
30
2103-0887 Buchtová Sarah
33*
32*
28
19
23
29
20
30
149
1864
2103-0977 Fenkart Filip
149
1864
31
9905-0005 Prágai Réka
31*
33*
27
28
25
20
27
27
154
1693
9905-0006 Náray Borbala
154
1693
32
1401-0481 Holá Magdaléna
10
20
DNF*
DNF*
DNC
DNF
DNC
DNC
170
1528
1401-0519 Hrubý Tadeáš
170
1528
33
9905-0003 Fehér Florián
34
DNF*
25
29
32
DNF*
31
32
183
1368
9905-0004 Kutassy Áron
183
1368
34
2103-0886 Buchtová Agnes
30
29
DNF*
DNF*
DNC
DNF
30
31
190
1212
2103-0976 Fenkart Anna Sofia
190
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9903-0002 Rieve Eric
1
1
2*
1
2
1
3*
1
1
8
7707
2
1206-0379 Bryx Petr
OCS*
8*
1
3
1
3
1
7
3
19
5600
3
1214-0037 Verner Jaroslav
OCS*
2
3
2
8*
5
6
4
2
24
4367
4
7040-0220 Hrubý Jan
3
5*
4
4
5*
2
5
5
5
28
3493
5
1130-0169 Guryča Daniel
OCS*
3
DNF*
5
3
4
7
3
4
29
2814
6
9903-0003 Gebauer Martin
2
4
5
6
RET*
DNF*
4
2
DNC
34
2260
7
9903-0001 Rausch Nana
5
6
6
7*
4
7*
2
6
6
35
1791
8
1149-0002 Kuthan Jiří
4
DNS*
8*
8
7
8
8
8
7
50
1385
9
1901-0475 Bříza Petr 1972
6
7
7
RET*
6
6
DNC*
DNC
DNC
54
1027
10
7040-0198 Teissing René
7
9
9
9
9
DNF*
DNC*
DNC
DNC
65
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0439 Dobrý Jakub
1
2*
2*
1
1
1
1
1
2
1
9
16824
1401-0473 Dobrá Tereza
9
16824
2
1214-0102 Tkadlecová Sára
10*
4
4
2
3
3
2
3
7*
2
23
13212
1201-0162 Houšková Klára
23
13212
3
1305-0203 Lojka Michal
2
3
8
3
15*
2
4
16*
10
10
42
11099
1305-0266 Lojková Petra
42
11099
4
1402-0405 Cibulka Vojtěch
4
6
15*
6
11*
8
5
6
4
3
42
9600
1402-0406 Cibulková Veronika
42
9600
5
1101-0467 Najvárek Ondřej
13*
13*
1
4
5
7
9
10
3
8
47
8437
1149-0010 Najvárek Matěj
47
8437
6
2103-0817 Škvařil Patrik
5
5
3
9
6
5
10*
8
12*
6
47
7487
2103-0944 Buchta Jan
47
7487
7
2103-0736 Nejezchleba Jakub
11
1
5
DNC*
DNC*
4
12
2
1
13
49
6683
2103-0687 Maršálková Blanka
49
6683
8
1702-0258 Dvořák Jan
3
9
6
7
4
16*
17*
4
5
11
49
5987
1130-1255 Dvořák Tobiáš
49
5987
9
1101-0488 Košatová Lucie
12
8
7
11
DNC*
6
6
5
9
OCS*
64
5373
1130-1201 Nalejvajko Radek
64
5373
10
1130-0996 Blažek Martin
6
11
11
12*
10
12
8
7
16*
4
69
4824
1130-0997 Blažek Marek
69
4824
11
1302-0018 Szmaragowski Michaela
9
12
10
15*
12
13
14*
9
11
5
81
4328
1302-0058 Szmaragowski Daniel
81
4328
12
1604-0131 Motl Luboš
15*
15
17*
10
7
10
11
12
14
7
86
3874
1604-0270 Martinkovičová Monika
86
3874
13
1145-0092 Pourová Barbora
14*
14
13
8
13
11
7
13
8
DNC*
87
3457
7040-0172 Lukačovič Samuel
87
3457
14
1206-0318 Licková Nikola
8
7
16*
14
16
14
15
18*
6
9
89
3071
1206-0317 Licková Aneta
89
3071
15
1145-0079 Staniek Štěpán
16
10
18
5
2
15
3
DNC*
DNC*
DNC
90
2711
1145-0106 Uhlár Milan
90
2711
16
1305-0236 Klíma Pavel
7
16*
14
16
17*
9
13
11
15
12
97
2375
1305-0340 Luhan Radek
97
2375
17
2205-0077 Mlčoch Jan
18
18
9
13
9
19*
19*
17
17
15
116
2059
2205-0068 Mlčoch Matěj
116
2059
18
7040-0158 Buřil Miloš
20*
17
20*
17
8
18
18
14
13
14
119
1761
7003-0022 Vastl Ladislav
119
1761
19
9901-0003 Kazyey Kostyantyn
17
19*
12
18*
14
17
16
15
18
16
125
1479
9901-0004 Kaziei Yehor
125
1479
20
1145-0091 Majchrák Lukáš
19
20
19
DNC*
DNC*
DNC
DNC
19
19
17
155
1212
9999-0038 Slavík Michael
155
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ