Krajský přebor (Veletržní regata)

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202103
Datum 20.06.2020
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Jachtklub Brno z.s.
Zúčastněné třídy Lar-7P,Lar-4K,Evr-3M,Evr-4K,Q-3M,Q-4K,RsV-4K,Vau-1,L47-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9901-0001 Kaňuková Kristýna
4*
2
8*
2
1
3
2
1
11
5693
2
2201-0039 Krč Lukáš
5*
4
2
9*
2
1
3
2
14
4489
3
2419-0063 Bělunková Tatiana
6
5
4
3
4
5
9*
6*
27
3784
4
2404-0450 Hejnová Karolína
3
7
3
10*
9*
6
7
3
29
3285
5
2116-0011 Štafa Patrick
7
9*
9*
4
3
4
6
7
31
2897
6
2101-0729 Beroun Daniel
8
12*
12*
7
7
2
1
8
33
2580
7
9901-0005 Prokopcová Nina
10*
6
7
6
10*
7
4
4
34
2312
8
9901-0003 Sopúchová Emma
9
8
6
8
8
11*
8
9*
47
2081
9
2101-0756 Čaganová Julie
11
14*
DNC*
11
5
10
10
10
57
1876
10
2101-0725 Dokoupilová Beáta
2
1
1
1
DNC*
DNC*
DNC
DNC
59
1693
11
2101-0757 Blatecká Veronika
14*
11
14*
13
6
9
11
12
62
1527
12
2101-0717 Chalupníková Klára
1
3
5
5
DNC*
DNC*
DNC
DNC
68
1376
13
9901-0006 Prokopcová Adéla
12
10
11
14*
14*
13
12
11
69
1237
14
2101-0722 Blatecký Martin
13
13
13
12
12
12
16*
14*
75
1108
15
2101-0752 Mátl Albert
15
16
DNC*
DNC*
13
15
13
13
85
989
16
2101-0778 Balzerová Mariana
DNC*
DNC*
10
15
15
17
15
15
87
876
17
2101-0742 Karas Filip
16
15
DNC*
DNC*
18
14
17
16
96
771
18
2201-0051 Piňos Jindřich
DNC*
DNC*
DNC
DNC
16
16
14
17
117
672
19
2101-0781 Petr Eduard
DNC
DNC
DNC
16
DNC*
DNC*
DNC
DNC
151
578
20
9901-0002 Vargová Ema
DNC
DNC
DNC
DNC
17
DNC*
DNC*
DNC
152
489
21
9901-0007 Strečanský Robert
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC*
DNF*
DNC
DNC
162
404
21
2101-0768 Blatecká Eliška
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC*
DNC*
DNC
DNC
162
0
21
2101-0772 Karas Hynek
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC*
DNC*
DNC
DNC
162
0
21
2101-0780 Čaganová Sofie
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC*
DNC*
DNC
DNC
162
0
21
2101-0776 Beroun Marek
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC*
DNC*
DNC
DNC
162
0
21
2101-0749 Dokoupil Hynek
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC*
DNC*
DNC
DNC
162
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2201-0011 Směšný Marek
1
1
4*
1
1
1
3
8
4721
2
1609-0287 Mlejnek Tomáš
2
5
7*
4
2
3
1
17
3517
3
2404-0454 Žáček Jiří
3
6*
2
3
3
2
5
18
2812
4
2001-0154 Kafka Richard
5
2
1
2
6
8*
7
23
2312
5
2201-0019 Kováčová Tereza
4
4
3
6*
4
6
4
25
1925
6
2101-0766 Chlupová Kateřina
6
3
6
5
7
5
OCS*
32
1608
7
2104-0073 Kubík Michal
7
8*
5
7
5
4
8
36
1340
8
2104-0186 Švancarová Martina
8
11*
10
8
8
7
2
43
1108
9
2104-0210 Kubík Martin
10*
7
9
9
9
9
6
49
904
10
2201-0004 Balzer Robert
9
12*
8
10
10
11
9
57
721
11
9999-0019 Blatecká Kateřina
DNC*
9
12
DNC
11
10
10
65
555
12
2101-0450 Mátlová Kateřina
DNC*
10
11
DNC
12
DNC
DNC
72
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0004 Halouzka Jakub
1
2
1
2
1
7*
5*
1
8
9658
2
2116-0003 Halouzka Jiří
5*
3
4
5*
2
1
1
2
13
7551
3
2101-0577 Audy Dan
2
10*
2
4
3
6
4
8*
21
6318
4
2101-0509 Chlup Zdeněk
15*
4
5
3
6
5
8*
5
28
5444
5
1702-0147 Lawson Andrew
4
8*
6
7
4
2
10*
6
29
4765
6
1607-0166 Himmelová Klára
6
14*
9*
9
5
3
2
7
32
4211
7
2111-0001 Bezděková Martina
10*
5
7
8
8
9*
3
4
35
3743
8
2101-0473 Blatecký David
3
7
10
6
7
13*
9
14*
42
3337
9
1607-0165 Himmel Jiří
11*
9
11*
10
11
4
6
3
43
2979
10
1702-0145 Vacula Jiří
7
DNC*
8
12*
10
8
7
10
50
2658
11
1702-0146 Vysloužil Zdeněk
9
6
13*
13*
9
12
12
12
60
2369
12
2101-0761 Hlavsa Tomáš
8
11
12*
11
12
10
14*
9
61
2104
13
2101-0571 Teplý Viktor
DNC*
1
3
1
DNC*
DNC
DNC
DNC
65
1861
14
2101-0608 Kmenta Martin
14*
12
14
14
DNC*
11
11
13
75
1635
15
2101-0653 Kališová Markéta
12
15
16*
DNC*
14
14
13
11
79
1426
16
2101-0555 Perníčková Lucie
16
DNC*
17*
16
13
15
15
15
90
1229
17
2101-0637 Kališová Lenka
13
13
15
15
DNC*
DNC*
DNC
DNC
96
1045
18
2101-0447 Hýža Vít
17
16
DNC*
DNC*
15
17
17
17
99
871
19
2101-0258 Štěpán David
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
16
16
16
108
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0853 Bína Rudolf
1
3*
1
1
5*
1
2
2
8
946
2
2101-0741 Hýžová Helena
3*
1
6*
2
3
3
1
1
11
645
3
2103-0948 Navrátilová Helena
2
2
4*
4*
2
2
3
3
14
469
4
2103-0825 Kuklík Radek
4
4
2
6*
1
4
4
5*
19
344
5
2101-0751 Kouřil Vít
5*
5*
3
3
4
5
5
4
24
247
6
2101-0758 Blatecká Michaela
6*
6*
5
5
6
6
6
6
34
168
7
2101-0773 Trkan Tobiáš
DNF*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
48
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0253 Pavlovský Josef
1*
1
1
1
1
1
1
DNC*
6
4221
2
2101-0342 Sláma Ivo
2
2
3
2
2
4*
2
DNC*
13
3017
3
2103-0543 Hartl Radim
3
4*
2
3
3
2
3
DNC*
16
2312
4
2103-0784 Otevřel Pavel
5*
5*
5
4
4
3
4
1
21
1813
5
2103-0908 Filip Miroslav
6*
6
7*
6
5
5
5
2
29
1425
6
2419-0099 Březina Jan 1984
DNC*
7
6
DNF*
6
6
6
3
34
1108
7
2103-0207 Pavlík Jiří
4
3
4
5
DNC*
DNC*
DNC
DNC
36
841
8
2103-1001 Bureš Zdeněk
DNC*
8
DNC*
7
7
7
7
4
40
609
9
2103-0483 Nováková Ludmila
DNF*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
60
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ