Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO

VÝSLEDKY ZÁVODUPŘIHLÁŠKY
 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 204024
Datum 18.09.2020
Dní 3
Místo konání Dziwnow - Polsko
Pořadatel Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.
Zúčastněné třídy Q-12mm,Q-7P
Výsledky  http://2020.sailingnet.pl/mmpsko/mmpsko_opp_results_by_sailingnet.pdf

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
26
1703-0244 Kraus Lukáš
13672
48
2101-0725 Dokoupilová Beáta
10477
67
1703-0249 Tomeš Jiří
8739
87
2101-0726 Dokoupilová Linda
7378
103
2116-0006 Jaroš Adam
6498
105
1606-0279 Kaláb Jindřich
6398
110
1101-0433 Klíma Jáchym
6155
119
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
5745
120
1130-0853 Valenta Jan
5702
123
2101-0717 Chalupníková Klára
5573
129
1609-0312 Podrábská Adéla
5325
130
2419-0061 Rabasová Adéla
5284
136
1703-0236 Burda František
5049
137
1902-0198 Dymák Matyáš
5011
140
1101-0470 Peterka Tomáš
4898
154
2201-0053 Kováč Richard
4402
160
1101-0514 Klímová Johana
4202
164
2116-0011 Štafa Patrick
4074
178
1609-0303 Kříž Jan
3647
184
1304-0262 Flosmanová Kristýna
3474
188
2201-0039 Krč Lukáš
3362
190
1606-0956 Knorr Petr
3307
210
1701-0331 Klíma Ondřej
2785
216
1130-1427 Falc Andino Federico Milan
2638
222
2419-0063 Bělunková Tatiana
2496
223
1609-0308 Tlapáková Zuzana
2472
224
2203-0243 Valenová Barbora
2449
230
1902-0197 Dymáková Liliana
2311
231
1606-0282 Ráža Matyáš
2288
233
1705-0188 Zima Daniel
2244
236
1705-0164 Verl Jan
2177
239
1305-0328 Lojka Jakub
2111
241
2404-0450 Hejnová Karolína
2068
243
1101-0507 Skořepová Anna
2025
244
1705-0189 Šercl Ondřej
2003
245
2001-0240 Ptáčková Markéta
1982
246
2301-0220 Záhornacký Jan
1961
248
1101-0544 Hrubý David
1918
251
2301-0244 Zajíček Teo
1856
252
1702-0205 Chlumská Tereza
1835
254
1130-1129 Paigerová Nina
1794
257
2201-0054 Kováč Vladimír
1733
262
1702-0193 Chlumský Tomáš
1632
264
2001-0235 Ptáčková Tereza
1593
268
1101-0363 Janota Jonáš
1514
269
1604-0276 Záchvěj Filip
1495
271
1609-0272 Beerová Anežka
1456
272
1606-0304 Snížek Jan
1437
275
1101-0525 Vrána Adam
1380
276
1305-0321 Lojková Karolína
1361
278
1130-1194 Mastník Štěpán
1323
281
1101-0500 Busta Anna
1267
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ