Modrá stuha Plumlova

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202206
Datum 25.07.2020
Dní 2
Místo konání Plumlov
Pořadatel JACHT KLUB Prostějov, spolek
Zúčastněné třídy Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0756 Čaganová Julie
1
2
1
4
2663
2
2201-0039 Krč Lukáš
4
1
2
7
2061
3
2205-0078 Hanák Jakub
3
3
6
12
1709
4
2101-0757 Blatecká Veronika
2
8
3
13
1459
5
2419-0079 Fanfrlová Markéta
5
5
4
14
1265
6
2205-0081 Cviček Jan
9
4
7
20
1107
7
2101-0778 Balzerová Mariana
7
7
8
22
973
8
2101-0722 Blatecký Martin
8
11
5
24
857
9
2205-0080 Hanák Vít
6
9
11
26
754
10
2101-0780 Čaganová Sofie
14
6
9
29
663
11
2101-0742 Karas Filip
10
10
13
33
580
12
2116-0013 Halouzková Marie
11
12
10
33
505
13
2205-0290 Cviček Josef
15
13
12
40
435
14
2405-0144 Bílek Tomáš
13
14
14
41
371
15
2101-0768 Blatecká Eliška
12
15
15
42
311
16
2202-0097 Mikulík Štěpán
16
DNF
DNC
54
255
17
2101-0772 Karas Hynek
17
DNF
DNC
55
202
18
2301-0238 Sklářová Julie
DNC
DNC
DNC
57
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2404-0454 Žáček Jiří
6
2
1
9
5425
2
2101-0766 Chlupová Kateřina
2
4
3
9
4221
3
2101-0509 Chlup Zdeněk
5
1
7
13
3517
4
2201-0019 Kováčová Tereza
4
7
4
15
3017
5
2104-0186 Švancarová Martina
1
10
6
17
2629
6
2201-0020 Kučerová Lucie
9
6
2
17
2312
7
2101-0481 Balzerová Lenka
8
5
5
18
2045
8
9999-0026 Blatecká Kateřina
7
8
10
25
1813
9
2001-0155 Kafka Roman
11
3
12
26
1608
10
2201-0011 Směšný Marek
3
DNF
8
30
1425
11
2201-0028 Sobotová Kristýna
12
11
9
32
1260
12
1145-0079 Staniek Štěpán
14
9
13
36
1108
13
2104-0210 Kubík Martin
13
13
11
37
969
14
2404-0404 Kilarová Marie
10
12
DNC
41
841
15
2101-0758 Blatecká Michaela
15
15
14
44
721
16
2202-0018 Oříšek Tomáš
17
14
15
46
609
17
2405-0132 Bílková Lucie
16
16
16
48
503
18
2202-0017 Petrásek Tomáš
18
17
17
52
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0405 Karas Tomáš
1
1
1
3
1406
9999-0027 Karasová Daniela
3
1406
2
2205-0008 Mlčoch Bronislav
2
2
2
6
804
2205-0077 Mlčoch Jan
6
804
3
7014-0114 Pokorný Jiří
4
3
3
10
452
7014-0115 Pokorná Sára
10
452
4
2201-0009 Kučerová Jana
3
DNF
4
12
202
2203-0151 Valouch Vlastimil
12
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ