Lipenský vítr

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201326
Datum 08.08.2020
Dní 1
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Kaj-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1305-0306 Vachel Ondřej
1
1
1657
1305-0406 Štolba Pavel
1
1657
2103-0574 Koláček Milan
1
1657
2
8888-0019 Procházka Jan
2
2
1356
8888-0020 Nosek Michal
2
1356
3
1305-0009 Vachel Petr
3
3
1180
8888-0021 Solfronk Antonín
3
1180
8888-0023 Jiřík Tomáš
3
1180
8888-0022 John Stanislav
3
1180
4
8888-0015 Fiala Martin
4
4
1055
8888-0016 Fialová Martina
4
1055
8888-0017 Zezula Vojtěch
4
1055
8888-0018 Petr Radim
4
1055
5
8888-0012 Kolbl Josef
5
5
958
8888-0014 Sobotka Jakub
5
958
8888-0013 Fošum František
5
958
7003-0011 Falta Miroslav
5
958
6
8888-0001 Faktor Marian
6
6
879
8888-0003 Johanis Martin
6
879
8888-0002 Faktor Vlastimil
6
879
7
8888-0009 Jelínek Stanislav
7
7
812
8888-0011 Borovka Vojtěch
7
812
8888-0010 Kocour Ladislav
7
812
8
1213-0067 Čermák Petr
8
8
754
8888-0004 Rota Petr
8
754
8888-0005 Svoboda Petr
8
754
9
8888-0007 Pitela Radim
9
9
703
8888-0008 Polák Pavel
9
703
10
1305-0340 Luhan Radek
10
10
657
1305-0252 Luhanová Lenka
10
657
1305-0176 Soukupová Marie
10
657
1305-0198 Svoboda Jiří
10
657
11
8888-0006 Homolka Miloš
11
11
616
12
8888-0030 Jermalowicz Gregor
12
12
578
13
8888-0044 Žíla Jiří
13
13
543
1301-0233 Žíla Jiří
13
543
14
8888-0038 Frost Frank
14
14
511
15
8888-0039 Kraus Vladimír
15
15
481
8888-0040 Šichner Adolf
15
481
8888-0041 Cízler Richard
15
481
16
1305-0043 Vachel František
16
16
453
1305-0251 Vachelová Hana
16
453
17
8888-0060 Jegorov Alexandr
17
17
427
8888-0062 Kultová Petr
17
427
8888-0061 Kult Petr
17
427
18
8888-0031 Vastl Ladislav
18
18
402
8888-0033 Čekalová Lenka
18
402
8888-0032 Čekal Josef
18
402
19
8888-0035 Kruml František
19
19
379
8888-0036 Motal Tomáš
19
379
8888-0037 Žalud Tomáš
19
379
20
7015-1222 Bílek Lukáš
20
20
356
8888-0029 Bílková Jana
20
356
21
1604-0020 Trčka Miroslav
21
21
335
1604-0241 Pinc Tomáš
21
335
22
1305-0273 Řebík Libor
22
22
315
1305-0236 Klíma Pavel
22
315
1305-0324 Klíma Matěj
22
315
23
8888-0049 Svoboda Oldřich
23
23
296
8888-0050 Jeřábková Martina
23
296
24
8888-0026 Antl Jan
24
24
277
8888-0027 Antl Alenina
24
277
8888-0028 Antl Jan
24
277
25
8888-0046 Freiberger Jan
25
25
259
8888-0048 Mejzlík Vojtěch
25
259
8888-0047 Hrdlička Jan
25
259
26
8888-0042 Pappenscheller Wolfgang
26
26
242
8888-0043 Muller Erwin
26
242
27
8888-0063 Novák Viktor
27
27
226
8888-0064 Kalivoda Karel
27
226
8888-0065 Kalivodová Zorka
27
226
28
8888-0052 Pechlát Hynek
28
28
210
8888-0053 Pechlátová Kamila
28
210
8888-0054 Pechlát Adam
28
210
29
1305-0178 Střítězský Jiří
29
29
195
8888-0051 Grosserová Jarka
29
195
30
1305-0193 Kujalová Anna
30
30
180
1305-0127 Kujalová Dana
30
180
31
8888-0024 Tuza Jan
DNF
37
133
8888-0025 Tuzová Markéta
37
133
31
8888-0058 Klíma Bohuslav
DNF
37
133
8888-0059 Klímá Jan
37
133
31
8888-0055 Kolouch Kamil
DNF
37
133
8888-0056 Welser Michal
37
133
8888-0057 Soukup Miroslav
37
133
31
8888-0034 Vydrová Lenka
DNF
37
133
31
8888-0045 Babka Martin
DNF
37
133
31
8888-0069 Kozák Zdeněk
DNF
37
133
8888-0071 Kozáková Alice
37
133
8888-0070 Kozáková Táňa
37
133
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ