O perníkovou chaloupku

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201905
Datum 13.06.2020
Dní 2
Místo konání Seč
Pořadatel Yachtclub Pardubice
Zúčastněné třídy Q-4K,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,RsF-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1901-0380 Prokopec Petr
1
1
3
5
1600
2
1902-0158 Smutek Jan
2
2
1
5
998
3
1901-0235 Čajčík Karel
5
3
2
10
646
4
1901-0345 Komárek Zdeněk
4
4
4
12
396
5
1902-0033 Dymák Petr
3
5
5
13
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1902-0198 Dymák Matyáš
5
5
1
11
4721
2
1909-0099 Bilerová Rozálie
6
2
4
12
3517
3
1901-0481 Mareš Michael
4
1
9
14
2812
4
1902-0197 Dymáková Liliana
3
8
3
14
2312
5
1909-0080 Kučerová Michaela
1
OCS
5
19
1925
6
1902-0199 Dymák Vojtěch
RET
4
2
19
1608
7
1901-0482 Plachý Jonáš
9
3
7
19
1340
8
1206-0339 Procházková Tereza
7
6
6
19
1108
9
1909-0119 Kudláčková Karolína
8
7
8
23
904
10
1902-0200 Dymák Jonáš
2
9
DNS
24
721
11
1909-0120 Výprachtický Petr
11
10
10
31
555
12
1902-0224 Šulc Jan
10
11
11
32
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1901-0015 Lejhanec Pavel
1
2
1
4
1156
2
1901-0392 Novohradský Filip
2
1
2
5
554
3
1902-0151 Šulcová Pavla
DNF
DNF
DNF
12
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0466 Borkovec Bořek
1
1
2
4
3915
1401-0479 Hanton Josef
4
3915
2
1703-0228 Václavík Jakub
4
4
4
12
3012
1703-0248 Muchová Kateřina
12
3012
3
1901-0469 Richterová Eliška
5
10
1
16
2484
1901-0468 Richter Jan
16
2484
4
2103-0795 Viščorová Nela
3
5
10
18
2109
2103-0922 Šlechtická Kateřina
18
2109
5
1101-0446 Brhelová Iva
7
3
8
18
1818
1101-0567 Jiráková Anna Anděla
18
1818
6
2103-0948 Navrátilová Helena
6
7
5
18
1581
2103-0927 Navrátilová Vanda
18
1581
7
1401-0481 Holá Magdaléna
10
2
12
24
1380
1401-0473 Dobrá Tereza
24
1380
8
1302-0054 Szmaragowski David
2
12
14
28
1206
1145-0110 Stibůrková Tereza
28
1206
9
1302-0053 Szmaragowski Dominik
8
OCS
3
28
1053
1145-0112 Stibůrek Matěj
28
1053
10
1101-0498 Sazama Michal
14
8
7
29
915
1101-0568 Nalevajko Šimon
29
915
11
1902-0202 Veselá Ema
12
14
6
32
791
1902-0196 Drábek Oldřich
32
791
12
1401-0482 Juha Jan
15
6
13
34
678
1401-0478 Čechura Ladislav
34
678
13
1145-0109 Stibůrková Eliška
9
OCS
9
35
574
1145-0111 Najvárková Magdaléna
35
574
14
1101-0551 Svobodová Sára
11
13
11
35
477
1101-0566 Pavelková Sofie
35
477
15
1901-0449 Košťálová Bára
13
9
16
38
387
1901-0499 Kyprá Nella
38
387
16
1901-0487 Munzar Jakub
16
11
15
42
303
1901-0490 Munzarová Monika
42
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ