Česká jachtařská liga II.

 Stáhnout výsledky jako XLS

změna termínu

CTL 201313
Datum závodu 20.06.2020
Dní 2
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Česká jachtařská liga-7P
Poznámka změna termínu

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0487 Fiala Petr
1
1.00
8940
1203-0550 Jedlička Jan
1.00
8940
1203-0423 Bezušková Jana
1.00
8940
1203-0588 Sláma Eduard
1.00
8940
2
2103-0804 Daněk Jan
2
2.00
6832
2103-0874 Kubeš Fedor
2.00
6832
2103-0873 Knetig Jindřich
2.00
6832
2103-0221 Fanta Miroslav
2.00
6832
3
1504-0041 Skala Pavel
3
3.00
5600
1504-0024 Motlík Ondřej
3.00
5600
1504-0301 Černý Matěj
3.00
5600
1504-0055 Drahorád Petr
3.00
5600
4
1425-0009 Smetana Radek
4
4.00
4725
1425-0014 Grecmanová Denisa
4.00
4725
1425-0016 Mertlová Michaela
4.00
4725
1425-0011 Tomáš Marek
4.00
4725
1425-0010 Škoda Jan
4.00
4725
5
1126-0001 Kulík Martin
5
5.00
4047
1126-0078 Bobek Pavel
5.00
4047
1126-0061 Jirkovec Zdenek
5.00
4047
1126-0090 Dadák Lukáš
5.00
4047
6
1702-0208 Hirnšal Jan
6
6.00
3493
1702-0260 Brejcha Viktor
6.00
3493
1702-0061 Kotek Michal
6.00
3493
1702-0258 Dvořák Jan
6.00
3493
1702-0259 Zima Tomáš
6.00
3493
7
2101-0405 Karas Tomáš
7
7.00
3024
2101-0350 Hykrda Jan
7.00
3024
2101-0513 Dokoupilová Markéta
7.00
3024
2101-0375 Pospíšil Martin
7.00
3024
8
1130-0004 Bauerová Šárka
8
8.00
2618
1130-0279 Kašpar Antonín
8.00
2618
1130-0002 Bauer František 1983
8.00
2618
1130-0267 Schwarzová Markéta
8.00
2618
1130-1130 Staňková Nikol
8.00
2618
9
2101-0281 Marečková Renata
9
9.00
2260
2101-0735 Pavlovská Alexandra
9.00
2260
2101-0562 Hykrdová Monika
9.00
2260
2101-0762 Svanovská Helena
9.00
2260
2101-0736 Šmídová Pavla
9.00
2260
10
1145-0068 Vika Tomáš
10
10.00
1940
1145-0113 Krčmář Karel
10.00
1940
1145-0031 Plášil Roman
10.00
1940
1145-0107 Kučera Tomáš
10.00
1940
11
2103-0812 Vřešťál Rudolf
11
11.00
1650
2103-0813 Jarombek Martin
11.00
1650
2103-1006 Kelemen Michal
11.00
1650
2103-0895 Hrabálek Michal
11.00
1650
12
1130-0306 Horáček Jiří
12
12.00
1385
1130-1653 Havelka Jakub
12.00
1385
1130-0167 Mužík Martin
12.00
1385
1130-1184 Horánska Magdalena
12.00
1385
1130-0176 Vetíšková Lenka
12.00
1385
13
9901-0001 Zubal Branislav
13
13.00
1142
9901-0004 Princová Lea
13.00
1142
9901-0002 Jakubovie Marek
13.00
1142
9901-0003 Bartalsky Marian
13.00
1142
14
1130-1430 Záluský Tomáš
14
14.00
917
1130-0185 Plesníková Barbora
14.00
917
1130-1434 Krejsa Milan
14.00
917
1130-1432 Boháč Petr
14.00
917
15
1130-0631 Novák David
15
15.00
707
1130-0605 Cákoci Marek
15.00
707
1130-1655 Janovský Tomáš
15.00
707
1130-1654 Nedvědický Alexandr
15.00
707
1130-1656 Altman Petr
15.00
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru