Česká jachtařská liga III.

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202137
Datum 07.08.2020
Dní 3
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy Lig-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0874 Kubeš Fedor
1
1
8730
2103-0804 Daněk Jan
1
8730
2103-0221 Fanta Miroslav
1
8730
2103-0873 Knetig Jindřich
1
8730
2
1203-0550 Jedlička Jan
2
2
6623
1203-0487 Fiala Petr
2
6623
1203-0423 Bezušková Jana
2
6623
1203-0483 Jedličková Michaela
2
6623
1203-0588 Sláma Eduard
2
6623
3
1702-0208 Hirnšal Jan 1973
3
3
5390
1702-0259 Zima Tomáš
3
5390
1702-0258 Dvořák Jan
3
5390
1702-0061 Kotek Michal
3
5390
4
1504-0041 Skala Pavel
4
4
4515
1504-0024 Motlík Ondřej
4
4515
1504-0055 Drahorád Petr
4
4515
1504-0301 Černý Matěj
4
4515
5
1145-0068 Vika Tomáš
5
5
3837
1145-0107 Kučera Tomáš
5
3837
1145-0031 Plášil Roman
5
3837
1145-0113 Krčmář Karel
5
3837
6
1425-0009 Smetana Radek
6
6
3283
1425-0011 Tomáš Marek
6
3283
1425-0010 Škoda Jan
6
3283
1425-0014 Grecmanová Denisa
6
3283
7
1126-0007 Musil Tomáš 1976
7
7
2814
1126-0088 Nejezchleba Jakub
7
2814
1126-0090 Dadák Lukáš
7
2814
1126-0089 Bobek Ondřej 1987
7
2814
1126-0087 Šamšulová Tereza
7
2814
8
2101-0375 Pospíšil Martin
8
8
2408
2101-0761 Hlavsa Tomáš
8
2408
2101-0608 Kmenta Martin
8
2408
2101-0405 Karas Tomáš
8
2408
9
1130-0004 Bauerová Šárka
9
9
2050
1130-0002 Bauer František
9
2050
1130-0695 Brabec Václav 1998
9
2050
1130-0267 Schwarzová Markéta
9
2050
1130-0340 Burska Zosia
9
2050
10
9901-0001 Zubaľ Branislav
10
10
1730
9901-0002 Princová Lea
10
1730
9901-0004 Jakubovic Marek
10
1730
9901-0003 Bantalský Marián
10
1730
9901-0005 Bibo Fedor
10
1730
11
1130-1653 Havelka Jakub
11
11
1440
1130-0306 Horáček Jiří
11
1440
1130-1599 Kunicová Alena
11
1440
1130-0176 Vetíšková Lenka
11
1440
1130-1184 Horánska Magdalena
11
1440
12
1130-1430 Záluský Tomáš
12
12
1176
1130-1434 Krejsa Milan
12
1176
1130-0185 Plesníková Barbora
12
1176
1130-0383 Štrait Martin
12
1176
1130-1431 Vokroj Petr
12
1176
13
2101-0281 Marečková Renata
13
13
932
2101-0774 Fantová Kateřina 1968
13
932
2101-0766 Chlupová Kateřina
13
932
2101-0762 Svanovská Helena
13
932
2101-0736 Šmídová Pavla
13
932
14
1130-0631 Novák David
14
14
707
1130-1656 Altman Petr
14
707
1130-1654 Nedvědický Alexandr
14
707
1130-1655 Janovský Tomáš 1984
14
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ