Fireballistické vinobraní

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202157
Datum 19.09.2020
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy 420-7P,Fb-7P,Cad-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0594 Dvořáková Nela
1
1
1
1
2*
1
2*
1
6
6623
1602-0105 Krchňavý Vojtěch
6
6623
2
1203-0589 Roček Matyáš
RET*
2
2
2
1
3*
1
2
10
4515
1214-0111 Winklerová Anna
10
4515
3
1214-0110 Winkler Adam
4
6
4
3
7*
2
3
7*
22
3283
1214-0122 Růžička Luděk
22
3283
4
1203-0595 Pfeiferová Veronika
3
3
3
6*
6*
4
4
5
22
2408
1101-0513 Beretová Adéla
22
2408
5
1101-0538 Dressler Josef
2
7*
7*
4
5
5
5
6
27
1730
1130-1605 Kubáňová Nikita
27
1730
6
1203-0586 Pfeifer Matyáš
5
5
5
7*
3
6
DNF*
3
27
1176
9999-0077 Ročková Anežka
27
1176
7
1602-0104 Krchňavý Vít
6*
4
6
5
4
7*
6
4
29
707
1602-0341 Jiránek Radek
29
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1909-0132 Rek Adam
1
1
1
2*
2
1
2
1
9
6154
1909-0035 Kučera Matěj
9
6154
2
1702-0186 Ptáčník Matěj
2
3*
2
1
1
3
3
3
15
4047
1702-0192 Ptáčník Ondřej
15
4047
3
1402-0464 Štursová Jana
4*
4
4
3
3
2
1
4
21
2814
2103-0729 Synková Anna
21
2814
4
1101-0211 Klíma Vojtěch
3
2
3
4*
4
4
4
2
22
1940
1101-0352 Lokajíčková Lucie
22
1940
5
1710-0003 Štursová Pavla
5
5
5
5
6*
5
5
5
35
1261
9999-0078 Zíková Kateřina
35
1261
6
1203-0130 Lambl Vladimír
6*
6
6
6
5
6
6
6
41
707
1130-1558 Kubáňová Zuzana 1984
41
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0095 Kubový Martin
2
4
3
2
1
5*
2
8*
14
10239
1203-0268 Roček Roman
14
10239
2
1214-0097 Parůžek Jiří
6*
3
1
4
DNF*
4
6
3
21
8132
2103-0684 Košvica Jakub
21
8132
3
1401-0419 Šnajdr Milan
4
6
4
10
11*
1
1
12*
26
6899
1401-0420 Šnajdr Matěj
26
6899
4
1401-0250 Čechura Jiří
11*
1
6
3
3
7
11*
6
26
6025
1401-0215 Will Jan
26
6025
5
1214-0037 Verner Jaroslav
5
2
2
14*
8
9
15*
1
27
5346
1214-0079 Winkler Pavel
27
5346
6
1203-0172 Kořan Petr
3
9*
5
7
2
19*
9
5
31
4792
1203-0293 Kvasnik Milan
31
4792
7
1203-0483 Jedličková Michaela
1
7
12*
8
10
6
12*
4
36
4323
1203-0477 Mrzílková Lenka
36
4323
8
1401-0224 Mudra Martin
12
13*
7
5
7
3
14*
2
36
3917
1401-0292 Šedivák Kryštof
36
3917
9
1203-0550 Jedlička Jan
8
12*
9
1
6
11*
7
9
40
3559
1203-0503 Štrunc Jan
40
3559
10
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana
17*
5
10
17
DNF*
2
4
7
45
3239
1101-0882 Nápravník Jakub
45
3239
11
1203-0083 Procházka Libor
7
10
13*
6
9
8
13*
11
51
2949
1214-0090 Cikrt Tomáš
51
2949
12
1124-0004 Janderová Klára
9
15*
8
12
5
13*
8
10
52
2685
1402-0353 Dragoun Dominik
52
2685
13
1206-0293 Vomáčko Ladislav
15*
11
11
15*
12
15
3
14
66
2441
1201-0127 Gemperle Jiří
66
2441
14
1130-0985 Šamšulová Tereza
13
8
14
16
4
20*
20*
13
68
2216
1134-0030 Staňková Kateřina
68
2216
15
1203-0520 Štruncová Michaela
18*
16
15
11
15
12
5
17*
74
2006
1203-0490 Škoda Michal
74
2006
16
7012-0034 Veit Martin
10
18*
19*
18
17
10
10
15
80
1810
7012-0035 Krejza Filip
80
1810
17
1201-0142 Šupolík Petr
19*
17*
16
9
13
16
16
16
86
1626
1201-0124 Vích Ondřej
86
1626
18
1108-0127 Průcha Alexandr
14
14
17*
13
14
17
17
20*
89
1452
1108-0131 Beneš Vlastimil
89
1452
19
1203-0499 Havel Filip
21*
19
20
22*
20
14
18
19
110
1288
1203-0510 Svoboda Lukáš
110
1288
20
1206-0033 Šindýlek Jiří
16
21*
18
23*
16
21
19
21
111
1132
1124-0035 Mika Radek
111
1132
21
1504-0015 Jindřichová Markéta
20
20
22*
19
19
18
21*
18
114
984
1503-0276 Veselá Jana
114
984
22
1402-0323 Vít Ladislav
23*
23*
21
20
18
22
23
23
127
842
1402-0364 Dragoun Vítek
127
842
23
1401-0229 Juha Roman
22
22
23*
21
21
23*
22
22
130
707
1401-0194 Sedláček Miloslav
130
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ