FIFE Cup

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201118
Datum 06.06.2020
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel YACHT CLUB CERE, z.s.
Zúčastněné třídy Fb-7P,Cad-7P,Fd-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0262 Palkovský Tomáš
1
1
1
3
6154
1605-0093 Storch Petr
3
6154
2
1604-0225 Záchvěj Martin
2
2
2
6
4047
1609-0305 Neužil Pavel
6
4047
3
1302-0037 Novotný Michal
3
3
3
9
2814
1304-0174 Grill Milan
9
2814
4
2103-0658 Ach-Hübner Otakar
4
4
4
12
1940
1602-0130 Vlach Miroslav
12
1940
5
2203-0147 Lehečka Zdeněk
DNC
DNC
DNF
21
984
2203-0084 Korbová Ivana
21
984
5
1302-0005 Kleiner Otakar
DNC
DNC
RET
21
984
1302-0111 Novotný Karel
21
984
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0562 Vychová Eliška
1
3
1
5
7707
1203-0589 Roček Matyáš
5
7707
2
1203-0594 Dvořáková Nela
3
1
4
8
5600
1602-0105 Krchňavý Vojtěch
8
5600
3
1214-0104 Hálová Lucie
2
4
2
8
4367
1203-0586 Pfeifer Matyáš
8
4367
4
1203-0591 Dítětová Tereza
4
2
3
9
3493
1203-0608 Dítětová Anna Marie
9
3493
5
1203-0595 Pfeiferová Veronika
5
5
6
16
2814
1101-0513 Beretová Adéla
16
2814
6
1101-0128 Holubová Kristýna
6
6
5
17
2260
1214-0111 Winklerová Anna
17
2260
7
1203-0578 Bryxová Lucie
8
7
7
22
1791
1602-0329 Vlachová Eliška
22
1791
8
1101-0481 Ronovský Jonáš
7
10
9
26
1385
1602-0340 Kulhavý Jiří
26
1385
9
1602-0104 Krchňavý Vít
10
9
8
27
1027
1602-0341 Jiránek Radek
27
1027
10
1214-0110 Winkler Adam
9
8
10
27
707
1214-0122 Růžička Luděk
27
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0563 Čáp Milan
1
1
2
2998
1203-0404 Procházka Filip
2
2998
2
1401-0250 Čechura Jiří
3
4
7
2396
1401-0215 Will Jan
7
2396
3
1214-0097 Parůžek Jiří
6
2
8
2044
2103-0684 Košvica Jakub
8
2044
4
1214-0037 Verner Jaroslav
5
3
8
1794
1214-0079 Winkler Pavel
8
1794
5
1401-0224 Mudra Martin
4
6
10
1600
1401-0292 Šedivák Kryštof
10
1600
6
1214-0095 Kubový Martin
2
10
12
1442
1203-0268 Roček Roman
12
1442
7
1203-0172 Kořan Petr
8
5
13
1308
1203-0293 Kvasnik Milan
13
1308
8
1124-0004 Janderová Klára
7
11
18
1192
1402-0353 Dragoun Dominik
18
1192
9
1203-0483 Jedličková Michaela
10
9
19
1089
1203-0477 Mrzílková Lenka
19
1089
10
1203-0083 Procházka Libor
15
7
22
998
1214-0090 Cikrt Tomáš
22
998
11
1130-0985 Šamšulová Tereza
14
8
22
915
1401-0446 Čechura Přemysl
22
915
12
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana
11
13
24
840
1101-0882 Nápravník Jakub
24
840
13
1203-0550 Jedlička Jan
13
12
25
770
1203-0503 Štrunc Jan
25
770
14
1108-0127 Průcha Alexandr
12
14
26
706
1108-0131 Beneš Vlastimil
26
706
15
1201-0116 Jeništa Milan
9
18
27
646
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
27
646
16
1206-0293 Vomáčko Ladislav
17
15
32
590
1201-0127 Gemperle Jiří
32
590
17
1401-0419 Šnajdr Milan
16
16
32
537
1401-0420 Šnajdr Matěj
32
537
18
7012-0034 Veit Martin
18
17
35
487
7012-0035 Krejza Filip
35
487
19
2103-0608 Klusáčková Radka
21
19
40
440
1203-0560 Vlach Martin
40
440
20
1203-0520 Štruncová Michaela
19
21
40
396
1203-0490 Škoda Michal
40
396
21
1402-0323 Vít Ladislav
22
20
42
353
1710-0004 Štursová Lucie
42
353
22
1130-0750 Beneš Jiří
20
22
42
313
1130-0749 Špaček Matěj
42
313
23
1504-0015 Jindřichová Markéta
23
23
46
274
1503-0276 Veselá Jana
46
274
24
7012-0039 Skála David
24
24
48
237
7012-0038 Skála Petr
48
237
25
1401-0229 Juha Roman
25
25
50
202
1401-0482 Juha Jan
50
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ