Marmeláda

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201328
Datum 15.08.2020
Dní 2
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Q-7P,420-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1402-0395 Viták František
1
1
2
3*
3
1
8
7029
1401-0481 Holá Magdaléna
8
7029
2
1710-0004 Štursová Lucie
2
2
1
5*
1
2
8
4921
1710-0003 Štursová Pavla
8
4921
3
1702-0186 Ptáčník Matěj
4
7*
4
1
4
3
16
3689
1702-0192 Ptáčník Ondřej
16
3689
4
1402-0464 Štursová Jana
6*
6
3
2
2
6
19
2814
2103-0729 Synková Anna
19
2814
5
1909-0132 Rek Adam
3
4
5*
4
5
4
20
2136
1214-0121 Cvikrová Michaela
20
2136
6
1101-0211 Klíma Vojtěch
5
5
7*
6
7
5
28
1582
1101-0352 Lokajíčková Lucie
28
1582
7
9901-0001 Hruska Pavol
7*
3
6
7
6
7
29
1113
9901-0002 Hrusková Sára
29
1113
8
1203-0130 Lambl Vladimír
8*
8
8
8
8
8
40
707
1130-1558 Kubáňová Zuzana 1984
40
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1703-0244 Kraus Lukáš
1
1
13952
2
2101-0725 Dokoupilová Beáta
2
2
11844
3
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
3
3
10612
4
2116-0006 Jaroš Adam
4
4
9737
5
2101-0726 Dokoupilová Linda
5
5
9059
6
1609-0303 Kříž Jan
6
6
8505
7
2419-0061 Rabasová Adéla
7
7
8036
8
1703-0236 Burda František
8
8
7630
9
1101-0433 Klíma Jáchym
9
9
7272
10
2101-0717 Chalupníková Klára
10
10
6952
11
1101-0470 Peterka Tomáš
11
11
6662
12
1703-0249 Tomeš Jiří
12
12
6397
13
9901-0003 Holešová Livia
13
13
6154
14
1701-0331 Klíma Ondřej
14
14
5929
15
2101-0756 Čaganová Julie
15
15
5719
16
1609-0308 Tlapáková Zuzana
16
16
5523
17
1606-0279 Kaláb Jindřich
17
17
5339
18
1504-0132 Cintlová Zuzana
18
18
5165
19
1101-0474 Škoda Jan
19
19
5000
20
2201-0039 Krč Lukáš
20
20
4844
21
1101-0478 Štolbová Ela
21
21
4696
22
2201-0053 Kováč Richard
22
22
4555
23
1130-0853 Valenta Jan
23
23
4420
24
2101-0729 Beroun Daniel
24
24
4290
25
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
25
25
4166
26
2101-0757 Blatecká Veronika
26
26
4047
27
1304-0262 Flosmanová Kristýna
27
27
3932
28
1101-0526 Zákoucký Václav
28
28
3822
29
1609-0301 Tlapák Vojtěch
29
29
3715
30
1902-0197 Dymáková Liliana
30
30
3612
31
2419-0063 Bělunková Tatiana
31
31
3512
32
1902-0198 Dymák Matyáš
32
32
3416
33
1606-0282 Ráža Matyáš
33
33
3322
34
2201-0054 Kováč Vladimír
34
34
3231
35
1609-0312 Podrábská Adéla
35
35
3143
36
1705-0164 Verl Jan
36
36
3058
37
1705-0189 Šercl Ondřej
37
37
2974
38
1702-0205 Chlumská Tereza
38
38
2893
39
1101-0514 Klímová Johana
39
39
2814
40
1130-1427 Falc Andino Federico Milan
40
40
2737
41
1313-0007 Beneš Štěpán
41
41
2662
42
1705-0188 Zima Daniel
42
42
2589
43
1101-0363 Janota Jonáš
43
43
2517
44
2404-0450 Hejnová Karolína
44
44
2447
45
1203-0589 Roček Matyáš
45
45
2379
46
1305-0321 Lojková Karolína
46
46
2312
47
1902-0199 Dymák Vojtěch
47
47
2247
48
1130-0816 Buchar Petr
48
48
2183
49
1606-0956 Knorr Petr
49
49
2120
50
1606-0304 Snížek Jan
50
50
2059
51
1401-0494 Šimánek Jiří
51
51
1999
52
1101-0558 Bartušková Roxie Berta
52
52
1940
53
1130-1129 Paigerová Nina
53
53
1882
54
1101-0500 Busta Anna
54
54
1825
55
1702-0220 Bernt Bartoloměj
55
55
1769
56
1130-1240 Horký Antonín
56
56
1714
57
1902-0200 Dymák Jonáš
57
57
1661
58
1101-0572 Štolba Marek
58
58
1608
59
1305-0328 Lojka Jakub
59
59
1556
60
1705-0165 Verl Vojtěch
60
60
1505
61
1101-0507 Skořepová Anna
61
61
1454
62
1101-0544 Hrubý David
62
62
1405
63
9901-0004 Hruska Simon
63
63
1356
64
1130-0981 Valenta Max
64
64
1308
65
1101-0525 Vrána Adam
65
65
1261
66
1701-0337 Novák Vojtěch
66
66
1215
67
1604-0276 Záchvěj Filip
67
67
1169
68
1101-0505 Tomolová Kateřina
68
68
1124
69
1609-0272 Beerová Anežka
69
69
1080
70
1702-0261 Veselý Vilém
70
70
1036
71
1702-0193 Chlumský Tomáš
71
71
993
72
1130-1194 Mastník Štěpán
72
72
950
73
1901-0481 Mareš Michael
73
73
908
74
1609-0313 Podrábská Denisa
74
74
867
75
1701-0336 Novák Adam
75
75
826
76
1702-0246 Berntová Ela
76
76
786
77
2101-0776 Beroun Marek
77
77
746
78
1609-0274 Vaszi Victoria
78
78
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ