Moravia RS Regatta

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202162
Datum 26.09.2020
Dní 3
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Rs5-7P,RsF-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0476 Baštář Ondřej
1
1
4*
1
3
10239
1401-0485 Pelnář Petr
3
10239
2
2103-0795 Viščorová Nela
2
6*
1
2
5
8132
2103-0922 Šlechtická Kateřina
5
8132
3
1145-0109 Stibůrková Eliška
3
DNC*
2
3
8
6899
1145-0111 Najvárková Magdaléna
8
6899
4
2103-0857 Janáček Vojtěch
4
2
3
8*
9
6025
2103-0858 Schwanzer Albert
9
6025
5
1302-0054 Szmaragowski David
5
3
7*
5
13
5346
1145-0110 Stibůrková Tereza
13
5346
6
2103-0824 Pešková Adéla
8
4
6
9*
18
4792
2103-0852 Křenková Kristýna
18
4792
7
2103-0854 Křenková Monika
6
7
5
10*
18
4323
2103-0928 Trubačíková Hana
18
4323
8
2103-0948 Navrátilová Helena
7
5
8
11*
20
3917
2103-0927 Navrátilová Vanda
20
3917
9
1401-0482 Juha Jan
14*
9
9
7
25
3559
1401-0478 Čechura Ladislav
25
3559
10
1101-0551 Svobodová Sára
11*
11
11
6
28
3239
1703-0248 Muchová Kateřina
28
3239
11
1101-0498 Sazama Michal
DNC*
8
12
12
32
2949
1101-0568 Nalevajko Šimon
32
2949
12
2103-0887 Buchtová Sarah
DNC*
12
13
13
38
2685
2103-0977 Fenkart Filip
38
2685
13
1101-0445 Kaltounková Klára
DNF*
DNC
10
4
39
2441
1302-0053 Szmaragowski Dominik
39
2441
14
1130-1562 Nantl Ondřej
10
10
DNC*
DNC
45
2216
1130-0984 Bezušek Kristián
45
2216
15
1130-0992 Doležel Ondřej
12
13
DNC*
DNC
50
2006
1130-1000 Michalčín Šimon
50
2006
16
1901-0469 Richterová Eliška
9
DNC
DNC*
DNC
59
1810
1901-0468 Richter Jan
59
1810
17
1101-0575 Iljuchin Matěj
13
DNC
DNC*
DNC
63
1626
1101-0569 Vít Vojtěch
63
1626
18
1902-0202 Veselá Ema
15
DNC*
DNC
DNC
65
1452
1902-0196 Drábek Oldřich
65
1452
19
1401-0496 Martan Matěj
16
DNF
DNC*
DNC
66
1288
1401-0508 Harmáček Milan
66
1288
20
2103-0969 Vigh Aoife
DNC*
DNC
DNS
DNC
75
916
2103-0868 Krejčiříková Karolína
75
916
20
2103-0870 Krejčiřík Daniel
DNF*
DNC
DNC
DNC
75
916
9999-0108 Iluchin Jonáš
75
916
20
2103-0886 Buchtová Agnes
DNC*
DNC
DNS
DNC
75
916
2103-0976 Fenkart Anna Sofia
75
916
20
1130-0954 Benovič Vojtěch
DNF*
DNC
DNC
DNC
75
916
1101-0565 Skalová Ema
75
916
20
2103-0902 Čoupek Ondřej
DNC*
DNC
DNC
DNC
75
0
2103-0967 Nejezchlebová Dominika
75
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1130-0496 Vítovec Matěj
2
3*
2
1
5
8730
1201-0162 Houšková Klára
5
8730
2
1401-0439 Dobrý Jakub
1
4
1
7*
6
6623
1401-0473 Dobrá Tereza
6
6623
3
1149-0005 Bartoš Richard
5
1
3
6*
9
5390
9999-0109 Iljuchin Ilja
9
5390
4
1203-0602 Matoušková Eva
3
DNF*
4
2
9
4515
1526-0039 Mertlová Michaela
9
4515
5
2103-0736 Nejezchleba Jakub
4
2
6*
3
9
3837
2103-0687 Maršálková Blanka
9
3837
6
9999-0110 Schmiedová Petra
8*
6
5
5
16
3283
9999-0111 Schmied Martin
16
3283
7
1604-0131 Motl Luboš
6
5
9
11*
20
2814
1604-0270 Martinkovičová Monika
20
2814
8
2103-0817 Škvařil Patrik
11
DNC*
8
4
23
2408
2103-0944 Buchta Jan
23
2408
9
1302-0018 Szmaragowski Michaela
7
7
11*
9
23
2050
1302-0058 Szmaragowski Daniel
23
2050
10
1130-0996 Blažek Martin
9
DNC*
7
8
24
1730
1130-0997 Blažek Marek
24
1730
11
7003-0022 Vastl Ladislav
12*
8
10
10
28
1440
7040-0158 Buřil Miloš
28
1440
12
2205-0077 Mlčoch Jan
13*
9
13
12
34
1176
2205-0068 Mlčoch Matěj
34
1176
13
1130-1233 Benovič Martin 1976
DNC*
DNF
12
13
41
932
1130-1201 Nalejvajko Radek
41
932
14
1101-0467 Najvárek Ondřej
10
DNC
DNC*
DNC
42
707
1149-0010 Najvárek Matěj
42
707
15
1702-0258 Dvořák Jan
DNC*
DNC
DNC
DNC
48
0
1130-1255 Dvořák Tobiáš
48
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ