HOP Regata , náhr.termín MMČR

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201624
Datum 05.09.2020
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel Yacht Club Nechranice
Zúčastněné třídy Fb-7P,Fd-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0258 Hrubý Jiří
1*
1
1
1
3
6623
2103-0693 Houdek Roman
3
6623
2
1605-0093 Storch Petr
2*
2
2
2
6
4515
1609-0262 Palkovský Tomáš
6
4515
3
1304-0174 Grill Milan
4*
4
3
3
10
3283
1302-0037 Novotný Michal
10
3283
4
1112-0108 Suchomel Ondřej
3
3
4*
4
10
2408
1112-0137 Pešek Lukáš
10
2408
5
1302-0005 Kleiner Otakar
5
5
5
DNC*
15
1730
1302-0111 Novotný Karel
15
1730
6
1710-0003 Štursová Pavla
6
6
DNF*
DNC
20
1176
1609-0305 Neužil Pavel
20
1176
7
2203-0147 Lehečka Zdeněk
7
DNF*
DNC
DNC
23
707
2203-0084 Korbová Ivana
23
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0095 Kubový Martin
1
5*
3
1
5
9963
1203-0268 Roček Roman
5
9963
2
1203-0563 Čáp Milan
10*
1
5
2
8
7855
1203-0404 Procházka Filip
8
7855
3
1203-0083 Procházka Libor
4
3
1
9*
8
6623
1214-0090 Cikrt Tomáš
8
6623
4
1401-0250 Čechura Jiří
2
4
12*
6
12
5748
1401-0215 Will Jan
12
5748
5
1214-0097 Parůžek Jiří
13*
2
8
4
14
5070
2103-0684 Košvica Jakub
14
5070
6
1124-0004 Janderová Klára
5
15*
4
5
14
4515
1402-0353 Dragoun Dominik
14
4515
7
1206-0293 Vomáčko Ladislav
3
13*
13
3
19
4047
1201-0127 Gemperle Jiří
19
4047
8
1203-0172 Kořan Petr
6
19*
2
14
22
3641
1203-0293 Kvasnik Milan
22
3641
9
1401-0419 Šnajdr Milan
9
6
16*
7
22
3283
1401-0420 Šnajdr Matěj
22
3283
10
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana
8
8
15*
8
24
2963
1101-0882 Nápravník Jakub
24
2963
11
1203-0550 Jedlička Jan
7
9
9
17*
25
2673
1134-0030 Staňková Kateřina
25
2673
12
1108-0127 Průcha Alexandr
14*
10
6
12
28
2408
1108-0131 Beneš Vlastimil
28
2408
13
1130-0985 Šamšulová Tereza
19*
7
10
11
28
2165
1401-0446 Čechura Přemysl
28
2165
14
1203-0483 Jedličková Michaela
15*
11
11
10
32
1940
1203-0498 Žižková Hana
32
1940
15
1401-0224 Mudra Martin
18*
17
7
13
37
1730
1401-0292 Šedivák Kryštof
37
1730
16
1203-0520 Štruncová Michaela
11
16*
14
15
40
1534
1203-0490 Škoda Michal
40
1534
17
1130-0750 Beneš Jiří
12
12
17*
16
40
1349
1130-0749 Špaček Matěj
40
1349
18
1504-0015 Jindřichová Markéta
16
14
19*
19
49
1176
1503-0276 Veselá Jana
49
1176
19
1401-0229 Juha Roman
17
18
20*
18
53
1011
1401-0194 Sedláček Miloslav
53
1011
20
7015-1040 Motal Tomáš
20*
20
18
20
58
855
1130-0709 Teplý Jakub
58
855
21
1130-0631 Novák David
DNS*
21
21
21
63
707
1130-0185 Plesníková Barbora
63
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ