Pohár YK Jestřábí

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201340
Datum 06.06.2020
Dní 2
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Yacht klub Jestřábí, z.s.
Zúčastněné třídy 29r-7P,Evr-7P,Las-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0571 Teplý Viktor
1
1
3*
2
4
9320
2
2116-0004 Halouzka Jakub
2
3
4*
1
6
7213
3
1504-0086 Novotný Štěpán
7
8*
1
5
13
5980
4
2101-0453 Hrubý Karel
14*
10
2
4
16
5106
5
2301-0099 Přikryl Benjamín
6
2
8
11*
16
4427
6
2101-0577 Audy Dan
3
6
15*
8
17
3873
7
1504-0055 Drahorád Petr
4
7*
7
6
17
3404
8
2001-0214 Moučka Vítězslav
5
9
5
15*
19
2999
9
1402-0361 Nuc Mario
8
5
6
12*
19
2640
10
1609-0212 Müller Ondřej
11
14*
10
3
24
2320
11
1508-0150 Vaidiš Tomáš
12*
4
12
9
25
2030
12
2101-0509 Chlup Zdeněk
9
13*
11
7
27
1766
13
1609-0248 Vaszi Mikuláš
10
12*
9
10
29
1523
14
1508-0171 Vainert Kateřina
13
11
13
14*
37
1297
15
1305-0306 Vachel Ondřej
16*
15
14
13
42
1088
16
1508-0231 Liška Matěj
17*
16
16
16
48
891
17
9999-0013 Šlechta Jiří
15
17*
17
17
49
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0231 Sivý Štěpán
1*
1
1
1
3
8505
2
2101-0766 Chlupová Kateřina
6*
2
2
3
7
6397
3
2201-0011 Směšný Marek
2
10*
3
4
9
5165
4
2404-0454 Žáček Jiří
4
3
5
6*
12
4290
5
1609-0287 Mlejnek Tomáš
9*
4
4
9
17
3612
6
2001-0155 Kafka Roman
3
6
9
11*
18
3058
7
1701-0122 Kala Roman
8
5
7
12*
20
2589
8
1203-0364 Soukal Miloslav
7
13*
13
2
22
2183
9
1606-0265 Kršňák Jan
10*
9
8
5
22
1825
10
2001-0154 Kafka Richard
5
8
12*
10
23
1505
11
1301-0230 Matoušek Ondřej
11*
7
10
7
24
1215
12
1305-0307 Vachelová Barbora
12*
11
6
8
25
950
13
1606-0244 Pokoš Radim
13*
12
11
13
36
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0256 Nevelöš Tibor
2*
1
1
1
1
4
8505
1609-0255 Nevelöš Adam
4
8505
2
1130-0298 Krsička Michal
1
2
6*
5
2
10
6397
1130-0299 Krsička Lukáš
10
6397
3
1103-0010 Jurečka Šimon
3
3
5*
2
5
13
5165
1901-0414 Košťál Petr
13
5165
4
1130-0003 Bauerová Markéta
4
5
2
3
7*
14
4290
1130-0230 Paigerová Vanda
14
4290
5
2103-0796 Dadák Lukáš
6
8*
3
4
3
16
3612
2103-0794 Viščor Dan
16
3612
6
1101-0488 Košatová Lucie
5
4
4
7*
4
17
3058
1901-0465 Košťálová Anna
17
3058
7
1401-0439 Dobrý Jakub
12*
9
7
8
6
30
2589
1901-0449 Košťálová Bára
30
2589
8
2103-0856 Justová Anna
7
7
9*
9
8
31
2183
2103-0913 Šabatová Barbora
31
2183
9
1402-0405 Cibulka Vojtěch
11
6
8
12*
11
36
1825
2103-0724 Tupý Petr
36
1825
10
1402-0406 Cibulková Veronika
10
10
12*
6
10
36
1505
7055-0002 Pokorný Jan
36
1505
11
1214-0103 Tkadlec Tadeáš
9
12*
10
11
12
42
1215
2101-0710 Muzikář David
42
1215
12
1130-1173 Nahodil Alexander
8
11
11
13*
13
43
950
1130-0593 Sušil Jan
43
950
13
1203-0546 Vychová Zuzana
DNC*
13
13
10
9
45
707
1103-0056 Teubnerová Anna
45
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ