nahrávám, chvilku strpení...
CTL | 202169 |
Datum závodu | 15.08.2020 |
Dní | 2 |
Místo konání | Nové Mlýny |
Pořadatel | YachtClub Dyje z.s. |
Zúčastněné třídy | Evropa-7P Finn-7P ILCA 6-7P ILCA 7-7P |
Poznámka | náhradní závod za zrušené závody z důvodu KORONAVIRU |
poř.
|
reg.č. | jméno | rok.nar. |
body
l.body
|
|
---|---|---|---|---|---|
1
|
2103-0437 | Lidařík Rudolf |
|
||
1
|
2101-0583 | Teplý Ondřej |
|
||
1
|
9901-0001 | Loukota Milan |
|
||
1
|
9901-0003 | Čekovský Andrej |
|
||
1
|
1214-0086 | Outrata Jiří |
|
||
1
|
2101-0466 | Hýža Jiří | 1975 |
|
|
1
|
9901-0004 | Psalman Miloslav |
|
||
1
|
2203-0134 | Heneš David |
|
||
1
|
2103-0771 | Čajčík Jan |
|
||
1
|
2203-0151 | Valouch Vlastimil |
|
||
1
|
2203-0158 | Valouch Libor |
|
||
1
|
9901-0005 | Petko Martin |
|
||
1
|
2408-0002 | Hyrš Ladislav |
|
||
1
|
2203-0112 | Červenka Matouš |
|
||
1
|
1902-0211 | Nalezenec Vojtěch |
|
||
1
|
2405-0099 | Ščerba Kamil | 1969 |
|
|
1
|
2405-0118 | Ščerba Patrik |
|
||
1
|
2404-0426 | Dybal Zdeněk |
|
||
1
|
1130-1197 | Kaloš Martin |
|
||
1
|
1214-0017 | Plecitý Martin |
|
||
1
|
9904-0002 | Sperl Tina |
|
||
1
|
9904-0001 | Weinreich Gerhard |
|
||
1
|
9901-0002 | Holák Andrej |
|
poř.
|
reg.č. | jméno | rok.nar. |
body
l.body
|
|
---|---|---|---|---|---|
1
|
2101-0571 | Teplý Viktor |
|
||
1
|
2101-0761 | Hlavsa Tomáš |
|
||
1
|
2101-0509 | Chlup Zdeněk |
|
||
1
|
1801-0034 | Huček Jakub |
|
||
1
|
1508-0150 | Vaidiš Tomáš |
|
||
1
|
1508-0231 | Liška Matěj |
|
||
1
|
1508-0151 | Netopilík Zdeněk |
|
||
1
|
1607-0162 | Solfronk Antonín |
|
||
1
|
1402-0361 | Nuc Mario |
|
||
1
|
1902-0189 | Steiner Michal |
|
||
1
|
2101-0577 | Audy Dan |
|
||
1
|
2101-0581 | Sláma Eduard |
|
poř.
|
reg.č. | jméno | rok.nar. |
body
l.body
|
|
---|---|---|---|---|---|
1
|
2201-0011 | Směšný Marek |
|
||
1
|
1203-0364 | Soukal Miloslav |
|
||
1
|
2001-0155 | Kafka Roman |
|
||
1
|
1301-0230 | Matoušek Ondřej |
|
||
1
|
1301-0232 | Sivý Filip |
|
||
1
|
1301-0501 | Sivý Daniel |
|
||
1
|
2001-0154 | Kafka Richard |
|
||
1
|
2419-0003 | Škráčková Vendula |
|
||
1
|
2404-0404 | Kilarová Marie |
|
||
1
|
2101-0766 | Chlupová Kateřina |
|
||
1
|
1301-0231 | Sivý Štěpán |
|
||
1
|
1301-0229 | Matoušek Matěj |
|
||
1
|
2402-0007 | Čudek Radim |
|
||
1
|
2201-0019 | Kováčová Tereza |
|
||
1
|
2404-0454 | Žáček Jiří |
|
||
1
|
1609-0287 | Mlejnek Tomáš |
|