MČR FUN Course

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 207048
Datum 20.07.2020
Dní 6
Místo konání Viganj - Chorvatsko
Pořadatel Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
Zúčastněné třídy Fun-12mr,Bic-8iz

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9910-0003 Mratovič Luika
1*
1
1
1
1
1
1
1
2*
1
1
1
10
18388
2
7019-0303 Zíma Jakub
2
2
2
2
3
3
6*
2
9*
2
2
2
22
14776
3
9910-0004 Berlengi Ante
5
3
13*
OCS*
2
5
4
8
1
8
3
3
42
12663
4
9905-0001 Sánta Bence
4
6*
6
3
6
8*
3
6
5
4
4
5
46
11164
5
1302-0055 Čech Petr
6
5
15*
OCS*
4
2
2
3
3
6
7
8
46
10001
6
1126-0005 Neumann Lukáš
3
4
4
4
10
4
5
5
6
11*
9
DNF*
54
9051
7
9908-0001 Vidakovič Stojan
8
DNC*
5
8
8
6
7
4
4
3
6
9*
59
8247
8
1130-0414 Hrdina Patrik
7
7
7
5
7
11*
10
9
7
5
12*
4
68
7551
9
1705-0085 Sadílek Adam
10
8
3
7
11*
7
9
11*
8
7
5
6
70
6937
10
1705-0090 Drda David
9
11*
9
OCS*
9
9
8
7
11
9
8
7
86
6388
11
9910-0001 Lukanovič Igor
12
9
8
10
5
13*
13
14*
10
10
11
10
98
5892
12
7019-0377 Rašková Adéla
13*
10
11
6
12
10
11
10
12
12
13*
11
105
5438
13
1130-0276 Švíková Kateřina
11
12
12
9
13
12
12
12
13
15*
14*
13
119
5021
14
9910-0002 Legac Igor
14
13
10
DSQ*
14
14
14
13
16*
13
10
12
127
4635
15
1705-0003 Štěpánek Jan 1973
15*
14
14
11
15
15
DNF*
15
14
14
15
15
142
4275
16
2001-0104 Netík Pavel
16*
15
16*
13
16
16
15
16
15
16
16
14
152
3939
17
1401-0459 Altmannová Kateřina
23*
16
18
12
19
18
16
21
20
21
25*
19
180
3623
18
1130-0352 Švíková Barbora
19
18
17
DNC*
20
19
21*
19
17
18
19
16
182
3325
19
2110-0182 Chalupníková Kristýna
18
DNC*
19
14
17
20
19
20
21
23*
18
17
183
3043
20
1705-0182 Hasman Radim
21
21
DNC*
19
22
24*
23
18
18
17
17
18
194
2776
21
1705-0169 Lojínová Alexandra
20
17
20
18
21
21
17
24*
23*
22
22
23
201
2522
22
1402-0398 Loužek Karel
17
20
DNC*
DNC*
18
17
18
17
24
26
26
21
204
2279
23
1705-0086 Sadílková Nela
26
DNC*
DNC*
15
24
25
24
22
19
19
21
20
215
2048
24
1130-0573 Kuchař Jan
25
DNC*
DNC*
16
RET
22
20
23
22
20
20
22
218
1826
25
2110-0194 Piňosová Kristýna
22
19
21
17
23
23
22
26*
26*
25
24
24
220
1613
26
1609-0278 Říčanová Nicol
24
DNC*
DNC*
DNC
25
DNC
26
25
25
24
23
25
253
1409
27
2001-0225 Netík Pavel
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNF
26
25
27
27
27
27
26
269
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9910-0005 Škoro Maroje
1
1
2*
1
1
1
2*
1
6
4016
2
2110-0185 Diviš Lukáš
2*
2*
1
2
2
2
1
2
10
2812
3
1705-0074 Štěpánková Markéta
4*
4
4
3
5*
3
4
3
21
2108
4
2110-0178 Skřepek Šimon
3
3
5*
4
3
5*
5
5
23
1608
5
7019-0404 Matoušová Štěpánka
5*
5
3
RET*
4
4
3
4
23
1220
6
2110-0189 Samcová Klára
6*
6
6
5
6
6
7*
6
35
904
7
1705-0202 Štěpánek Jiří
8
DNC*
8
DNC*
DNC
7
6
7
45
636
8
1402-0460 Loužek Štěpán
7
DNC*
7
DNC*
DNC
8
DNC
DNC
49
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ