Nedělní Rejs I.

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202115
Datum 24.05.2020
Dní 1
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy RsV-3M

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0795 Viščorová Nela
1
2*
1
1
3
3303
2103-0922 Šlechtická Kateřina
3
3303
2
2103-0854 Křenková Monika
4*
1
3
3
7
2400
2103-0928 Trubačíková Hana
7
2400
3
2103-0824 Pešková Adéla
3*
3
2
2
7
1872
2103-0852 Křenková Kristýna
7
1872
4
2103-0857 Janáček Vojtěch
2
4
5
7*
11
1497
2103-0858 Schwanzer Albert
11
1497
5
2103-0948 Navrátilová Helena
DNC*
5
4
4
13
1206
2103-0927 Navrátilová Vanda
13
1206
6
2103-0870 Krejčiřík Daniel
6
6
7*
5
17
969
2103-0888 Šmídmajer Lukáš
17
969
7
2103-0853 Bína Rudolf
5
8*
6
6
17
768
2103-0951 Knetig Jindřich
17
768
8
2103-0887 Buchtová Sarah
DNC*
7
9
9
25
594
2103-0977 Fenkart Filip
25
594
9
2103-0886 Buchtová Agnes
7
9
10
DNC*
26
440
2103-0976 Fenkart Anna Sofia
26
440
10
2103-0902 Čoupek Ondřej
DNC*
10
8
8
26
303
2103-0967 Nejezchlebová Dominika
26
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0901 Grabarczyková Anna
5*
2
1
1
4
2400
2
2103-0925 Sklenář Matěj
1
1
3*
2
4
1497
3
2103-0957 Boháč Daniel
3
3
2
4*
8
969
4
2103-0949 Kalivoda Ondřej
2
5*
4
5
11
594
5
2103-0926 Munclinger Daniel
4
4
5*
3
11
303
6
2103-0923 Fiala Alexandr
DNC*
DNC
DNC
DNC
21
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0221 Fanta Miroslav
4
5*
2
1
7
4069
2
2103-0253 Pavlovský Josef
1
6
1
DNC*
8
3166
3
2101-0342 Sláma Ivo
2
1
10*
7
10
2637
4
1203-0465 Kuthan Martin
13*
3
3
5
11
2263
5
2103-0207 Pavlík Jiří
3
8*
5
4
12
1972
6
2103-0804 Daněk Jan
7*
7
4
2
13
1734
7
2103-0383 Janáček Petr
6
2
8
9*
16
1534
8
2103-0741 Žák Michal
9
4
12*
3
16
1360
9
2103-0235 Vaculka Zbyněk
5
9*
9
6
20
1206
10
2103-0784 Otevřel Pavel
8
11*
11
8
27
1069
11
2103-0547 Grabarczyk Darek
11
13
14*
10
34
945
12
2103-0941 Lička Radim
10
DNC*
6
DNC
36
831
13
2103-0908 Filip Miroslav
12
12
13*
12
36
727
14
2103-0543 Hartl Radim
DNC*
10
7
DNC
37
630
15
2419-0099 Březina Jan 1984
14
14
17*
11
39
541
16
2103-1001 Bureš Zdeněk
15
15
16*
14
44
456
17
2103-0483 Nováková Ludmila
DNC*
DNC
15
13
48
377
18
2103-0289 Pavlovský Marek
16
DNC*
DNC
DNC
56
303
19
2103-0154 Spousta Petr
DNC*
DNC
DNC
DNC
60
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0817 Škvařil Patrik
1
2*
2
1
4
402
2103-0944 Buchta Jan
4
402
2
2103-0736 Nejezchleba Jakub
2*
1
1
2
4
101
2103-0687 Maršálková Blanka
4
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ