GP NJ 2020

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202152
Datum 19.09.2020
Dní 1
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy Kaj-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0804 Daněk Jan
1*
1
1
1
3
1606
2103-0221 Fanta Miroslav
3
1606
2103-0873 Knetig Jindřich
3
1606
2103-0874 Kubeš Fedor
3
1606
2
1130-0538 Kokeš Petr
3*
2
2
2
6
1305
2101-0281 Marečková Renata
6
1305
2101-0562 Hykrdová Monika
6
1305
2101-0342 Sláma Ivo
6
1305
3
2103-0943 Bednář Martin
2
3
3
5*
8
1129
2103-0253 Pavlovský Josef
8
1129
2103-0784 Otevřel Pavel
8
1129
4
8888-0024 Všetečka Jan
4*
4
4
3
11
1004
8888-0026 Mikuláš Fran
11
1004
8888-0025 Všetečková Iva
11
1004
5
2103-0108 Daněk Tomáš
11*
5
8
4
17
907
8888-0020 Sedločko Josef
17
907
2103-0946 Mucska Pavol
17
907
6
2103-0857 Janáček Vojtěch
5
8
6
9*
19
828
2103-0952 Dojmazov Petr
19
828
2103-0721 Rohovský Martin
19
828
7
2103-0881 Všetečka Ladislav
7
7
5
11*
19
761
8888-0018 Všetečková Jeannie
19
761
2103-0308 Fantová Kateřina 1968
19
761
8
2103-0662 Vodáček Lukáš
8*
6
7
8
21
703
8888-0009 Chadimovová Vl
21
703
8888-0010 Habáňová Eva
21
703
9
8888-0013 Navrátil Michal
6
10
11*
6
22
652
2103-0908 Filip Miroslav
22
652
8888-0015 Bordovský Ondřej
22
652
8888-0014 Krejčiřík Radek
22
652
10
2101-0709 Jára Jaroslav
9
9
14*
7
25
606
2101-0608 Kmenta Martin
25
606
11
2103-0235 Vaculka Zbyněk
12
13
9
14*
34
565
2103-0824 Pešková Adéla
34
565
2103-0820 Červená Monika
34
565
12
2101-0350 Hykrda Jan
13*
12
13
10
35
527
8888-8013 Bezděková Veronika
35
527
8888-8014 Hykrda Kryštof
35
527
13
2103-0324 Pavelka Mojmír
15*
14
10
12
36
492
8888-8011 Kouřil Lukáš
36
492
8888-8012 Trávníček Ivo
36
492
14
8888-8002 Schwanzer Pavel
10
15*
12
15
37
460
8888-8003 Schwanzer Petr
37
460
2103-0858 Schwanzer Albert
37
460
15
2103-0466 Svanovská Helena
14
11
15
16*
40
430
2103-1007 Svanovský Evžen
40
430
8888-8009 Svánovská Katka
40
430
8888-8008 Svanovská Magda
40
430
16
2103-0669 Krupica Miloš
19
16
26*
13
48
402
8888-0007 Boháčková Jana
48
402
8888-0008 Prchalová Lucie
48
402
8888-0006 Kašpárek St.
48
402
8888-0005 Sýs Karel
48
402
17
2103-0921 Ševčík Marek
16
17*
16
17
49
376
2103-0756 Vaculka Tomáš
49
376
8888-0016 Brabcová Naďa
49
376
18
2103-0712 Přikryl David
17
19
20*
19
55
351
8888-0017 Maršálková Jiřina
55
351
19
2103-0570 Bielik Ivan
21
18
24*
20
59
327
20
2103-0822 Ondráček Radovan
18
24
25*
18
60
305
8888-8010 Marečková Helena
60
305
21
2103-0772 Novák Václav
20
23*
19
22
61
284
8888-0019 Nováková Lateřina
61
284
22
2103-0785 Šír Michal
23*
22
17
23
62
264
8888-0022 Šálek Karel
62
264
8888-0023 Šálková Hana
62
264
8888-0021 Šírová Hana
62
264
23
8888-0002 Morávek Aleš
22
26*
23
21
66
244
8888-0003 Kotyzová Lenka
66
244
24
2101-0346 Piak Ivan
25
25
18
26*
68
226
2101-0523 Juřinová Danuše
68
226
25
8888-0001 Juřina Igor
27*
21
22
27
70
208
26
2103-0404 Bartoš Vítězslav
28
29*
21
25
74
191
8888-8005 Remešová Petra
74
191
8888-8006 Bartošová Ilona
74
191
8888-8007 Remeš Bohumír
74
191
27
2103-0935 Hlaváček Jiří
29
20
29
30*
78
175
28
2103-0505 Němeček Milan
24
28*
28
28
80
159
8888-0011 Ditřichová Lenka
80
159
29
8888-0004 Juřina Antonín
26
27
31
32*
84
144
30
2103-0666 Tlach Michal
31
30
32*
24
85
129
8888-8004 Tlachová Zdenka
85
129
31
2103-0402 Ulrich Karel
30
31*
30
29
89
115
32
2103-0390 Nedbal Lubomír
32*
32
27
31
90
101
8888-0012 Polák Jiří
90
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ