Kiss My RS

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202108
Datum 05.09.2020
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy Rs5-7P,RsF-7P,RsV-7P,RsT-3M

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0476 Baštář Ondřej
1
UFD*
1
3
1
6
10368
1401-0485 Pelnář Petr
6
10368
2
1101-0466 Borkovec Bořek
5
3
5
2
SCP*
15
8261
1401-0479 Hanton Josef
15
8261
3
2103-0824 Pešková Adéla
4
5
6*
6
2
17
7029
2103-0852 Křenková Kristýna
17
7029
4
1101-0445 Kaltounková Klára
8
1
7
12*
3
19
6154
1302-0053 Szmaragowski Dominik
19
6154
5
1145-0109 Stibůrková Eliška
2
7
10
1
15*
20
5476
1145-0111 Najvárková Magdaléna
20
5476
6
2103-0857 Janáček Vojtěch
6
14*
4
4
9
23
4921
2103-0858 Schwanzer Albert
23
4921
7
1130-0948 Šiknerová Adriana
10
6
2
15*
6
24
4453
1130-0953 Benovičová Viktorie
24
4453
8
2103-0948 Navrátilová Helena
SCP
4
8
10
12*
33
4047
2103-0927 Navrátilová Vanda
33
4047
9
1901-0469 Richterová Eliška
14
11
15*
5
4
34
3689
1901-0468 Richter Jan
34
3689
10
2103-0795 Viščorová Nela
7
2
13
14*
13
35
3368
2103-0922 Šlechtická Kateřina
35
3368
11
1101-0575 Iljuchin Matěj
18*
9
3
11
18
41
3079
1101-0569 Vít Vojtěch
41
3079
12
2103-0854 Křenková Monika
13
10
18*
8
11
42
2814
2103-0928 Trubačíková Hana
42
2814
13
2103-0870 Krejčiřík Daniel
17*
13
16
13
5
47
2571
2103-0888 Šmidtmajer Lukáš
47
2571
14
1401-0496 Martan Matěj
15
16
9
7
17*
47
2346
1401-0508 Harmáček Milan
47
2346
15
1101-0498 Sazama Michal
11
15
14
9
20*
49
2136
1101-0568 Nalevajko Šimon
49
2136
16
1302-0054 Szmaragowski David
12
12
11
16*
14
49
1940
1145-0110 Stibůrková Tereza
49
1940
17
1101-0446 Brhelová Iva
9
UFD*
17
17
7
50
1755
1101-0565 Skalová Ema
50
1755
18
1401-0482 Juha Jan
16
8
21*
19
10
53
1582
1401-0478 Čechura Ladislav
53
1582
19
1130-1562 Nantl Ondřej
20*
19
19
18
19
75
1417
1130-0984 Bezušek Kristián
75
1417
20
2103-0886 Buchtová Agnes
22
21
12
SCP*
21
76
1261
2103-0976 Fenkart Anna Sofia
76
1261
21
2103-0887 Buchtová Sarah
19
UFD*
22
20
16
77
1113
2103-0977 Fenkart Filip
77
1113
22
2103-0902 Čoupek Ondřej
21
18
23*
21
22
82
972
2103-0967 Nejezchlebová Dominika
82
972
23
2103-0868 Krejčiříková Karolína
23*
20
20
23
23
86
836
2103-0969 Vigh Aoife
86
836
24
1703-0248 Muchová Kateřina
24*
17
24
24
24
89
707
1401-0519 Hrubý Tadeáš
89
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0956 Chládek Dan
1*
1
1
1
1
4
3012
2
2103-0925 Sklenář Matěj
2
2
3*
2
3
9
2109
3
2103-0926 Munclinger Daniel
5
3
2
3
6*
13
1581
4
1130-1000 Michalčín Šimon
3
5*
5
5
2
15
1206
5
2103-0957 Boháč Daniel
4
4
4
7*
5
17
915
6
2103-0949 Kalivoda Ondřej
6*
6
6
6
4
22
678
7
2103-0923 Fiala Alexandr
7
DNF*
DNC
4
8
28
477
8
2103-0994 Symonov Mykhailo
8
8
DNF*
8
7
31
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0253 Pavlovský Josef
4
1
1
6*
1
7
9814
2
2103-0221 Fanta Miroslav
1
2
5
10*
2
10
7707
3
2103-0543 Hartl Radim
10*
3
3
2
6
14
6474
4
2103-0804 Daněk Jan
5
4
7
1
UFD*
17
5600
5
1203-0465 Kuthan Martin
7
UFD*
2
3
5
17
4921
6
2101-0342 Sláma Ivo
6
7*
4
5
4
19
4367
7
2103-0874 Kubeš Fedor
2
9*
8
7
3
20
3899
8
2103-0399 Janáček Martin
3
10*
6
8
8
25
3493
9
2103-0547 Grabarczyk Darek
11
6
12*
4
9
30
3135
10
1130-1177 Chudoba Stanislav
9
8
UFD*
12
11
40
2814
11
2103-0784 Otevřel Pavel
8
5
DNC*
DNC
7
41
2524
12
2103-0483 Nováková Ludmila
16*
12
9
14
10
45
2260
13
2103-0908 Filip Miroslav
12
UFD*
11
11
12
46
2017
14
2101-0281 Marečková Renata
13*
11
10
13
13
47
1791
15
2103-1012 Březina Jan 1984
15
14
14
9
UFD*
52
1582
16
2103-0235 Vaculka Zbyněk
14
13
15*
15
14
56
1385
17
2103-0941 Lička Radim
17
15
16
18*
16
64
1201
18
1130-1175 Michalčín Jiří
18
UFD*
13
16
UFD
68
1027
19
1130-1176 Stoklásek Petr
20
UFD*
17
17
15
69
863
20
2103-0658 Ach-Hübner Otakar
19
16
DNF*
19
DNF
75
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0439 Dobrý Jakub
1*
1
1
1
1
4
8261
1401-0473 Dobrá Tereza
4
8261
2
1203-0602 Matoušková Eva
UFD*
3
2
2
5
12
6154
1526-0039 Mertlová Michaela
12
6154
3
1702-0258 Dvořák Jan
2
5
9*
4
3
14
4921
1130-1255 Dvořák Tobiáš
14
4921
4
2103-0817 Škvařil Patrik
5*
4
3
3
4
14
4047
2103-0944 Buchta Jan
14
4047
5
1130-0996 Blažek Martin
4
2
7*
5
6
17
3368
1130-0997 Blažek Marek
17
3368
6
1302-0018 Szmaragowski Michaela
6
10*
5
7
2
20
2814
1302-0058 Szmaragowski Daniel
20
2814
7
1604-0131 Motl Luboš
3
7
6
9*
8
24
2346
1604-0270 Martinkovičová Monika
24
2346
8
7040-0009 Lis Jáchym
8
9*
4
6
7
25
1940
1206-0317 Licková Aneta
25
1940
9
9907-0001 Kosinski Peter
7
6
8
DNF*
9
30
1582
2103-0687 Maršálková Blanka
30
1582
10
7040-0158 Buřil Miloš
9
11
10
8
SCP*
38
1261
1130-1201 Nalejvajko Radek
38
1261
11
7040-0172 Lukačovič Samuel
10
8
SCP
10
UFD*
40
972
9999-0047 Iljuchin Ilja
40
972
12
1145-0076 Pour Jan
11
12
12
DNF*
DNF
48
707
9999-0048 Stibůrek Jan
48
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ