Czech Windsurfer Cup

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201335
Datum 11.09.2020
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Yacht klub Jestřábí, z.s.
Zúčastněné třídy OT-3R

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0256 Nevelöš Tibor
1
3
1
5
5801
2
1609-0255 Nevelöš Adam
7
2
4
13
4897
3
1705-0086 Sadílková Nela
3
4
8
15
4369
4
2110-0182 Chalupníková Kristýna
4
1
13
18
3994
5
2110-0111 Skřepek Jan
9
5
6
20
3704
6
7019-0404 Matoušová Štěpánka
20
6
3
29
3466
7
1609-0278 Říčanová Nicol
11
7
11
29
3265
8
9999-0052 Špidlen Jan
18
16
2
36
3091
9
9909-0002 Spadea Nicola
17
14
5
36
2938
10
1130-0352 Švíková Barbora
8
17
12
37
2801
11
1401-0459 Altmannová Kateřina
6
8
25
39
2676
12
2110-0194 Piňosová Kristýna
15
12
16
43
2563
13
1705-0090 Drda David
10
9
29
48
2459
14
2001-0104 Netík Pavel
19
11
20
50
2362
15
1705-0169 Lojínová Alexandra
13
15
22
50
2272
16
2110-0185 Diviš Lukáš
5
19
28
52
2188
17
1130-0414 Hrdina Patrik
22
13
18
53
2109
18
1705-0074 Štěpánková Markéta
14
10
34
58
2035
19
2110-0178 Skřepek Šimon
26
18
14
58
1964
20
2110-0189 Samcová Klára
30
20
15
65
1897
21
9909-0001 Albuca Luca
23
37
9
69
1834
22
9904-0001 Salvenmoser Joseph S.
24
36
10
70
1773
23
9999-0053 Utěšil Ivan
21
25
30
76
1715
24
9999-0054 Koubek Milan
31
22
24
77
1660
25
1313-0006 Mahor Martin
34
28
17
79
1607
26
1302-0039 Lavický Karel
12
21
47
80
1556
27
2413-0001 Král Jiří
28
33
19
80
1506
28
7019-0303 Zíma Jakub
25
24
31
80
1459
29
1402-0473 König Josef
27
23
38
88
1413
30
1130-0573 Kuchař Jan
16
27
46
89
1369
31
9999-0055 Žvaková Radka
35
31
23
89
1326
32
1526-0082 Vaněk Václav
55
38
7
100
1285
33
1705-0182 Hasman Radim
29
30
42
101
1245
34
2110-0124 Vrána Petr
40
35
27
102
1206
35
1302-0052 Plch Jiří
45
26
32
103
1168
36
9999-0056 Frolík Petr
33
34
37
104
1132
37
9999-0057 Boďa Josef
43
29
36
108
1096
38
9999-0058 Dvořáková Eva
48
41
21
110
1061
39
9999-0059 Motz Dan
32
39
48
119
1027
40
9999-0060 Marek Libor
42
46
35
123
994
41
9999-0061 Boďa Daniel
38
32
54
124
962
42
7019-0076 Raška Marek
41
44
39
124
931
43
1503-0180 Hrubý Roman
58
45
33
136
900
44
1130-0115 Kuchař Jan
61
50
26
137
870
45
9999-0062 Roušal Jaroslav
39
55
43
137
841
46
1130-0276 Švíková Kateřina
2
DNC
DNC
140
812
47
1503-0181 Hrubá Dagmar
44
40
56
140
784
48
7019-0024 Sladký Martin
53
52
40
145
757
49
9909-0003 Cappelli Diego
50
42
53
145
730
50
9999-0063 Řehoušková Eva
37
48
61
146
704
51
9999-0064 Švec Ladislav
49
47
52
148
678
52
1401-0461 Altmann Tomáš
57
49
44
150
653
53
9999-0065 Zavadil Pavel
60
53
41
154
628
54
9999-0066 Wolf Radim
46
51
60
157
603
55
9999-0067 Šlechta Jiří
56
54
50
160
579
56
9999-0068 Boďa Jan
47
60
62
169
556
57
9999-0069 Severa Miloslav
62
59
49
170
533
58
9999-0070 Žvak Jaromír
59
43
BFD
171
510
59
2405-0133 Mielec Lubomír
65
61
45
171
488
60
7019-0402 Matouš Martin
36
DNC
DNC
174
466
61
9999-0071 Valenta Jan
66
57
51
174
445
62
9999-0072 Malina Eduard
63
58
58
179
423
63
9999-0073 Bqlabán Karel
52
DNF
59
180
403
64
9999-0074 Mahovský Kamil
DNF
56
55
180
382
65
7019-0309 Toth Martin
67
62
57
186
362
66
9909-0004 Thermes Edoardo
51
DNC
DNC
189
342
67
9999-0075 Santarius Petr
54
DNC
DNC
192
322
68
9999-0076 Kirnig Richard
64
DNC
DNC
202
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ